džudo   7-8.Dec  2019 
GAUJA
 karatē   7.Dec  2019 
ST VITEBSKAS TIĢERIS
kumite
BLR Vitebska
 džudo   7.Dec  2019 
DŽUDIŅA KAUSS 2019
U-7,U-8,U-9,U-10,U-11,U-13
LAT Ziemeļvalstu ģimnāzija, Paula Lejiņa iela 12
 karatē   7.Dec  2019 
LATVIJAS KARATĒ ČEMPIONĀTS
kumite
LAT Kronvalda iela 7a, Sigulda
 sambo   6-8.Dec  2019 
EČ SAMBO RĪGĀ U-17
U-17
LAT K. Barona ielā 107, Rīgā
 džudo   1.Dec  2019 
MĀRUPES KAUSS 2019
LAT Viskalnu iela3, Tīraine
 džudo   30.Nov  2019 
ZVAIGZNĪTE
6.kyu
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21E, Rīgā
 džudo   24.Nov  2019 
DINAMO LAT KAUSS
LAT Kr.Barona 107 ielā, Rīgā
 džudo   23.Nov  2019 
RĪGAS KAUSS
 džudo   17.Nov  2019 
STARPTAUTISKAIS TARTU OPEN ČEMPIONĀTS
WOMEN,MEN
EST Ihaste tee 7 iela, Tartu
 džudo   16.Nov  2019 
STARPTAUTISKAIS BĒRNU JUDO DAY TARTU
U18, U16, U14, U12
EST Ihaste tee 7 iela, TARTU
 karatē   16.Nov  2019 
TUKUMS KARATE OPEN
kumite
LAT Raiņa iela 3, Tukums
 karatē   10.Nov  2019 
FUDZI TOURNAMENT
kumite
LAT Smilšu ielā 1, Salaspilī
 džudo   9.Nov  2019 
LIDO FESTIVĀLS
LAT Rīga, Kojusalas 9, Rīgas sporta manēža
 karatē   3.Nov  2019 
BALTIC SUN CUP
sumo, kumite
LAT Smilšu ielā 3, Saulkrasti
 džudo   2.Nov  2019 
JELGAVAS DŽUDO
LAT Jelgava, Kronvalda 24, Zemgales olimpiskais centrs
 džudo   26.Oct  2019 
DINABURGA KAUSS
LAT Stadiona ielā 1a, Daugavpilī
 džudo   26-27.Oct  2019 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
SLO Kopera
 džudo   20.Oct  2019 
KANO KAUSS 2019
U10, U12, U14, U16
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils
 karatē   19.Oct  2019 
SALASPILS JAUNIEŠU KARATĒ ČEMPIONĀTS
kumite, sumo
LAT Smilšu ielā 1, Salaspilī
 džudo   12-13.Oct  2019 
EUROPEAN JUDO OPEN
pieagušie
EST Tallina
 džudo   12.Oct  2019 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM
U-14, U-16
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   5-6.Oct  2019 
STARPTAUTISKAIS DŽUDO TURNĪRS KIRIŠI
U-11, 14, 16
RUS Kiriši (Krievija)
 džudo   5-6.Oct  2019 
ZELTA RŪDENS 2019
U21, U18, U16, U14, U12, U10
LAT Gaujas ielā 30, Ādažos
 karatē   5.Oct  2019 
IT TALLINN KARATE OPEN
KUMITE U-10, 12, 14
EST Juhkentail 12, Tallina
 džudo   28-29.Sep  2019 
WARSAW JUDO OPEN
U-16, 18, 21
POL Varšava
 džudo   28.Sep  2019 
OUTDOOR JUDO 2019
LAT Institūta ielā 1a, Ulbrokā
 karatē   28.Sep  2019 
JŪRMALAS KARATĒ KAUSS
kumite
LAT Raiņa ielā 55, Jūrmalā
 džudo   25-29.Sep  2019 
PASAULES ČEMPIONĀTS KADETIEM
U-18
KAZ Almati
 džudo   21.Sep  2019 
II JELGAVAS DŽUDO KAUSS
U10,11,13,15
LAT Mātera ielā 44a, Jelgavā
 sambo   8.Sep  2019 
LATVIJAS MEISTARSACīKSTES JUNIORIEM
U-21
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 sambo   8.Sep  2019 
LATVIJAS MEISTARSACīKSTES KADETIEM UN N.KOŅUŠEVSKA BALVĀM
U-17
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   26-29.Aug  2019 
STARPTAUTISKĀ DŽUDO TRENIŅNOMETNE
U-18, U-21
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   24-27.Jul  2019 
EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKAIS FESTIVĀLS
U-18
AZE Baku
 džudo   7.Jul  2019 
LATVIJAS JAUNATNES VIII OLIMPIĀDE
U-18
LAT Meiju ceļš 9, Jelgava, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola
 džudo   27-30.Jun  2019 
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES KADETIEM
U-18
POL Varšava
 džudo   21-25.Jun  2019 
II EIROPAS SPĒLES
BLR Minska
 džudo   1-2.Jun  2019 
JUDO BALTIC CUP
U-18
POL Gdaņska
 džudo   1-2.Jun  2019 
JUNIOR EUROPEAN JUDO CUP
U-21
AUT Leibnica
 džudo   25-26.May  2019 
ST V.A.HLOPECKA BALVAS
RUS Kaļiņingrada
 džudo   25-26.May  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP
U-18
POR Coimbra
 karatē   25.May  2019 
JELGAVAS KARATĒ KAUSS
kumite, sumo
LAT Jelgavas Sporta hallē, Mātera ielā 44a, Jelgavā
 karatē   19.May  2019 
10. STARPTAUTISKAIS SALASPILS KARATĒ KAUSS
kumite, sumo
LAT Smilšu ielā 1, Salaspilī, sporta nams
 džudo   18.May  2019 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS
U-10, U-12, U-14, U-16
LAT Zavoloko ielā 8, Rēzeknē
 džudo   18-19.May  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP
U-18
POL Beļsko-Bjala
 džudo   11-12.May  2019 
JUNIOR EUROPEAN JUDO CUP
U-21
LTU Vasario 16-osios st. 8, Garliava
 karatē   11.May  2019 
DAUGAVPILS KARATĒ ČEMPIONĀTS
kumite
LAT Kandavas ielā 17 a, Daugavpilī
 džudo   4-5.May  2019 
KYODAI DŽUDO TURNĪRS 2019
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Rīga, Maskavas ielā 160, Rīgas Nacionālā sporta manēža
 džudo   27-30.Apr  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP, TC
U-18
GER Berlīne
 karatē   21.Apr  2019 
STARPTAUTISKAIS ATKLĀTAIS BĒRNU UN JAUNIEŠU KARATĒ ČEMPIONĀTS
kumite, sumo
LAT Grostonas ielā 6, Rīgā, Olimpiskais centrs Elektrum
 karatē   13-14.Apr  2019 
GRAND PRIX JURMALA
kumite, sumo
LAT Raiņa ielā 55, Jūrmalā
 džudo   13.Apr  2019 
ZVAIGZNĪTE
6. kyu
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 sambo   13.Apr  2019 
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES
U-21
CYP Limasola
 džudo   6.Apr  2019 
SALDAIS DŽUDO 2019
U-9,10,11,12,14,16,18
LAT Saldus, Jelgavas ielā 6
 džudo   6-7.Apr  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP
U-18
CZE Teplice
 džudo   6-7.Apr  2019 
JUNIOR EUROPEAN JUDO CUP
U-21
ITA Lignano
 džudo   30-31.Mar  2019 
YOUNG STARS JURMALA 2019
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Jūrmala, Raiņa 55
 džudo   30-31.Mar  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP
U-18
RUS Tula
 karatē   24.Mar  2019 
RIGA STARS/FUDZI CUP
kumite, sumo
LAT Grostonas ielā 6, Rīgā, Olimpiskais centrs Elektrum
 džudo   23-24.Mar  2019 
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN
U-18, 21
GER Brēmene
 džudo   23.Mar  2019 
DŽUDO DIENA MĀRUPĒ
U-12, 14, 16 (5.–6. kyu)
LAT Mazcenu alejā 4a, Jaunmārupē (Jaunmārupes pamatskola)
 džudo   17.Mar  2019 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
U-14, 16
LAT Lačplēša ielā 21, Aizkrauklē, sporta halle
 karatē   10.Mar  2019 
OGRE KARATE CUP
SUMO, KUMITE
LAT Skolas ielā 21, Ogrē, Ogres Sporta Centra HALLĒ
 džudo   10.Mar  2019 
LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTS
studenti
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   9.Mar  2019 
JELGAVAS DŽUDO KAUSS 2019
U-10, 12, 14
LAT Tērvetes ielā 91d, Jelgavā
 džudo   9-10.Mar  2019 
CADET EUROPEAN JUDO CUP
U-18
CRO Zagreba
 sambo   2.Mar  2019 
DAUGAVPILS SAMBO OPEN
LAT Stadiona ielā 1, Daugavpils
 sambo   2.Mar  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS
vīrieši kaujas sambo
LAT Stadiona ielā 1, Daugavpils
 džudo   2.Mar  2019 
IGAUNIJAS MEISTARSACĪKSTES U-21
U-21
EST Otepaa vald, Kaariku, Sport Center
 džudo   2.Mar  2019 
OPEN ALYTUS JUDO CHAMPIONSHIPS FOR KIDS
U-10, 12, 14
LTU ARENA of Alytus sports and recreation centre, Naujoji str. 52, Alytus
 sambo   24.Feb  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS MEISTARSACĪKSTES
U-19
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 sambo   24.Feb  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
vīrieši
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   16-17.Feb  2019 
DŽUDO TURNĪRS SIGULDA
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Ata Kronvalda ielā 7A, Siguldā
 karatē   16.Feb  2019 
ATKLĀTAIS RTKK ČEMPIONĀTS
kumite, sumo
LAT Visvalža ielā 9, Rīgā, Rīgas 15.vsk.
 džudo   10.Feb  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS MEISTARSACĪKSTES
U-21
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   9.Feb  2019 
TALLINN JUDO CUP
U-12, 14, 16, 18
EST Juhkentali 12, Тallina, Kalev Sporta halle
 džudo   2.Feb  2019 
DŽUDO OLIMPISKĀS CERĪBAS 2019
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Jelgava, Mātera 44a, Jelgava sporta hallē
 džudo   26-27.Jan  2019 
BALTIC JUDO CHAMPIONSHIP
U-18, U-21
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 karatē   19.Jan  2019 
BALTIC STATES KARATE CHAMPIONSHIP
KUMITE
LTU Gardino iela 8, Šauļi
 džudo   19-20.Jan  2019 
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2019
U-10, 12, 14, 16
LAT Nākotnes iel 1, Carnikavā
 džudo   13.Jan  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS
pieaugušie
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   12.Jan  2019 
LATVIJAS REPUBLIKAS MEISTARSACĪKSTES
U-18
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 karatē   12.Jan  2019 
BĒRNU KARATĒ ČEMPIONĀTS OZOLNIEKI
SUMO, KUMITE
LAT Stadiona ielā 5, Ozolnieki
 džudo   4-6.Jan  2019 
MĀCĪBU-TRENIŅU NOMETNE
U-18, 21, PIEAUGUŠIE
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   28.Dec  2018 
JAUNGADA TURNĪRS NE-WAZA
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   22.Dec  2018 
EKSĀMENS
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   15-16.Dec  2018 
XVIII STARPTAUTISKAIS ZIEMASSVĒTKU DŽU-DO TURNĪRS
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Glika ielā 10, Alūksnē
 džudo   8.Dec  2018 
ZVAIGZNĪTE
6. kyu
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 karatē   8.Dec  2018 
VITEBSKIJ TIGR 2018
U-10, 12, 14 kumite
BLR Vitebska, Baltkrievija
 sambo   4-5.Dec  2018 
PASAULES MEISTARSACĪKSTES KADETIEM
U-17
SRB Novisada
 džudo   1-2.Dec  2018 
STARPTAUTISKAIS DŽUDO TURNĪRS GAUJA GULIVER CUP
U-10, 12, 14, 16
LAT Zvaigžņu ielā 2a, Inčukalnā
 džudo   25.Nov  2018 
XI DINAMO LAT - BUDOSHOP.LV KAUSS
U-10, 12, 14, 16
LAT Kr. Barona ielā 107, Rīgā,
 džudo   24.Nov  2018 
STARPTAUTISKAIS TURNĪRS RĪGAS KAUSS
U-18, pieaugušie
LAT Vagonu ielā 20, Rīga, A/S GASO sporta zāle
 džudo   18.Nov  2018 
ST K. KEERAKU MEMORIAL
Pieagušie
EST Tartu
 karatē   18.Nov  2018 
FUDZI TOURNAMENT
SUMO, KUMITE
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils, Sporta halle
 džudo   17.Nov  2018 
ST K. KEERAKU CHILDRENS DAY
U-12, 14, 16, 18
EST Tartu
 karatē   17.Nov  2018 
LATVIAN OPEN
KUMITE
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils, Sporta halle
 karatē   11.Nov  2018 
21TH TUKUMS OPEN HAYASHI CUP
KUMITE
LAT Pauzera iela 7, Tukums
 džudo   10.Nov  2018 
ATKLĀTĀS JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Kronvalda ielā 24, Jelgavā
 džudo   3-4.Nov  2018 
LIDO BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Maskavas ielā 160, Rīgā
 džudo   27-28.Oct  2018 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
SLO Kopera
 karatē   21.Oct  2018 
SALASPILS JAUNIEšU KARATē ČEMPIONāTS
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils,
 džudo   20.Oct  2018 
STARPTAUTISKAIS TURNĪRS KANO CUP
U-10, 12, 14
LAT Salaspils
 džudo   20-21.Oct  2018 
JUDO TOURNAMENT KIRIŠI
U-13, 15
RUS Kiriši (Krievija)
 džudo   17-21.Oct  2018 
PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM
U-21
BAH Naso, Bahamu Salas
 džudo   13-14.Oct  2018 
STARPTAUTISKAIS TURNĪRS ZELTA RUDENS
U-10, 12, 14, 16, 18, 21
LAT Gaujas ielā 30, Ādaži, Ādažu Sporta centrā
 karatē   13.Oct  2018 
BALTIC SUN CUP
U-8, 10, 12 kumite
Smilšu iela 3, Saulkrasti, Saulkrastu sporta centrs
 džudo   6.Oct  2018 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM
U-14, 16
LAT Kr.Barona ielā 107, Rīgā
 džudo   29-30.Sep  2018 
XX WARSAW OPEN 2018
U-16, 18, 21
POL Varšava
 sambo   29.Sep  2018 
EIROPAS SAVIENĪBAS SAMBO KAUSS
U-19, pieaugušie
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   29-30.Sep  2018 
3. STARPTAUTISKAIS DINABURGA KAUSS DŽUDO CĪŅĀ
U-10, 12, 14
LAT Kandavas ielā 17a, Daugavpilī
 karatē   29.Sep  2018 
JŪRMALAS KAUSS
U-8, 10, 12, 14
LAT Kauguri, Jūrmala
 karatē   23.Sep  2018 
LATVIJAS KARATĒ ČEMPIONĀTS
U-10, 12, 14
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils
 sambo   16.Sep  2018 
LATVIJAS SAMBO MEISTARSACĪKSTES
U-17, 21
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 sambo   30.Jun  2018 
INTERNATIONAL SAMBO TOURNAMENT
KAZ Astana
 džudo   28-1.Jul  2018 
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES KADETIEM
U-18
BIH Sarajeva
 džudo   2.Jun  2018 
OUTDOOR JUDO 2018
U-10, 12, 14
LAT Stopiņu novadā, Vālodzēs, Liepu ielā 10B
 karatē   26.May  2018 
JELGAVAS KARATĒ KAUSS
KUMITE
LAT Mātera ielā 44a, Jelgavā
 sambo   26.May  2018 
PARīZES GRAND PRIX
pieagušie
FRA Parīze
 džudo   19.May  2018 
SELL STUDENT GAMES
Studenti
EST Ihaste Tee 7, Tartu
 džudo   12-13.May  2018 
EIROPAS KAUSS JUNIORIEM
U-21
LTU Perkuno av. 5, Kaunas
 karatē   12.May  2018 
DAUGAVPILS KARATĒ ČEMPIONĀTS
KUMITE
LAT Kandavas ielā 17a, Daugavpilī
 karatē   6.May  2018 
SALASPILS KAUSS
KUMITE
LAT Smilšu ielā 1, Salaspilī
 džudo   5-6.May  2018 
KYODAI DŽUDO TURNĪRS
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Maskavas ielā 160, Rīgā
 džudo   28.Apr  2018 
ZVAIGZNĪTE
6. kyu
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   28.Apr  2018 
APBALVOŠANAS CEREMONIJA
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 karatē   22.Apr  2018 
K-RIGA KARATĒ TURNĪRS
KUMITE, SUMO
LAT Grostonas ielā 6b, Rīgā
 džudo   21-22.Apr  2018 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS
U-10, 12, 14
LAT Zavoloko ielā 8, Rēzeknē
 džudo   21-22.Apr  2018 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
CZE Teplice
 džudo   15.Apr  2018 
LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTS
Studenti
LAT
 džudo   14.Apr  2018 
AUDENTES JUDO CUP
U-10, 12, 14, 16
EST Tondi 84, Tallina
 karatē   14.Apr  2018 
GRAND PRIX JURMALA
KUMITE
LAT Raiņa ielā 55, Jūrmalā
 sambo   13-15.Apr  2018 
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES
U-19, 21
LAT Prāga (Čehija)
 džudo   7-8.Apr  2018 
SALDAIS DŽUDO +TN
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Jelgavas iela 6, Saldus
 džudo   7-8.Apr  2018 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
GER Berlīne, Vācija
 džudo   31-1.Apr  2018 
ST YOUNG STARS JURMALA
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Raiņa ielā 55, Jūrmalā
 džudo   31-1.Apr  2018 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
RUS Tula, Krievija
 džudo   24-25.Mar  2018 
ST MASTERS BREMEN
U-18, 21
GER Brēmene, Vācija
 karatē   24.Mar  2018 
RIGA STARS/FUDZI CUP
KUMITE, SUMO
LAT Grostonas ielā 6b, Rīgā
 džudo   18.Mar  2018 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES U-14, 16
U-14, 16
LAT Lačplēša ielā 21, Aizkrauklē
 džudo   12-17.Mar  2018 
TRENIŅNOMETNE UN MEISTARKLASE
U-14,16,18,21, pieaugušie
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 karatē   11.Mar  2018 
OGRES KARATĒ KAUSS
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Skolas ielā 21, Ogrē
 džudo   10.Mar  2018 
DŽUDO OLIMPISKĀS CERĪBAS
U-10, 12, 14, 16
LAT Mātera ielā 44a, Jelgavā
 sambo   10.Mar  2018 
ST SAMBO DAUGAVPILS OPEN
jaunieši
LAT Stadiona ielā 1, Daugavpilī
 sambo   10.Mar  2018 
LATVIJAS KAUJAS SAMBO ČEMPIONĀTS
pieaugušie
LAT Stadiona ielā 1, Daugavpils
 karatē   10.Mar  2018 
BALTIC STATES CHAMPIONSHIP
KUMITE
LTU Gardino ielā 8, Šauļī
 džudo   10-11.Mar  2018 
EIROPAS KAUSS KADETIEM
U-18
CRO Zagreba, Horvātija
 džudo   4.Mar  2018 
KOKORO KAUSS 2018
U-10, 12, 14 6. KYU
LAT Stūrmaņu ielā 23, Rīgā
 džudo   3.Mar  2018 
IGAUNIJAS MEISTARSACĪKSTES U-21
U-21
EST Ihaste 7, Tartu, A. Le Coq Sports Hall
 sambo   25.Feb  2018 
LATVIJAS SAMBO ČEMPIONĀTS
pieaugušie
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 sambo   25.Feb  2018 
LATVIJAS SAMBO MEISTARSACĪKSTES U-19
U-19
LAT E. Birznieka–Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   24-25.Feb  2018 
VORU KEVAD
U-14, 16, 18
EST Voru
 džudo   17-18.Feb  2018 
ST SIGULDA
U-10, 12, 14, 16, 18
LAT Ata Kronvalda ielā 7A, Siguldā
 karatē   17.Feb  2018 
RTKK ČEMPIONĀTS
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Grostonas ielā 5, Rīgā
 džudo   12-18.Feb  2018 
STARPTAUTISKĀ TRENIŅNOMETNE
U-16,18, 21, 23, Pieaugušie
LAT Rīga
 karatē   11.Feb  2018 
LATGALES KARATĒ WKF ČEMPIONĀTS
KUMITE U-12, 14
LAT Kandavas iela 17a, Daugavpils
 džudo   10.Feb  2018 
TALLINN JUDO CUP
U-10, 12, 14, 16, 18
EST Tallina
 džudo   3.Feb  2018 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES U-21
U-21
LAT Rīga
 džudo   27-28.Jan  2018 
BALTIJAS ČEMPIONĀTS U-18 +TN
U-18
LAT Grostonas ielā 5, Rīgā (Rīgas Hanzas vidusskola)
 džudo   20-21.Jan  2018 
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS
U-10, 12, 14, 16
LAT Carnikava, Nākotnes 1
 karatē   14.Jan  2018 
BĒRNU KARATĒ ČEMPIONĀTS OZOLNIEKI
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Stadiona ielā 5, Ozolnieki
 džudo   13.Jan  2018 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES U-18
U-18
LAT Grostonas ielā 5, Rīgā (Rīgas Hanzas vidusskola)
 džudo   13.Jan  2018 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS
Pieaugušie
LAT Grostonas ielā 5, Rīgā (Rīgas Hanzas vidusskola)
 džudo   5-7.Jan  2018 
STARPTAUTISKĀ TRENIŅNOMETNE
U-18, 21, 23, Pieaugušie
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   3-4.Jan  2018 
STARPTAUTISKĀ TRENIŅNOMETNE
U-14, 16, 18, 21, 23, Pieaugušie
LAT Sigulda
 džudo   23.Dec  2017 
SPORTA SKOLAS EGLĪTE
sākums plkst. 11:00 (3-6 gadi)
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   22.Dec  2017 
NEWAZA
LAT E. Birznieka–Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   16-17.Dec  2017 
XVII STARPTAUTISKAIS ZIEMASSVĒTKU DŽUDO TURNĪRS
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Glika ielā 10, Alūksnē
 džudo   9.Dec  2017 
EKSĀMENS
9:00-9:30 reģistrācija | 10:00 sākums
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   2-3.Dec  2017 
GAUJA GULIVER CUP 2017
U10, U12, U14, U16
LAT Zvaigžņu iela 2a, Inčukalns
 džudo   26.Nov  2017 
DINAMO LAT-BUDOSHOP.LV
U-10, U-12
LAT Kr. Barona ielā 107, Rīgā
 džudo   25.Nov  2017 
LATVIAN OPEN 2017
pieaugušie
LAT E. Birznieka–Upīša ielā 21a, Rīgā
 karatē   25-26.Nov  2017 
LATVIAN OPEN & FUDZI TOURNAMENT
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils
 džudo   20-24.Nov  2017 
IJF ACCADEMY
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   19.Nov  2017 
INTERNATIONAL TARTU OPEN
pieaugušie
EST IHASTE TEE 7, TARTU
 džudo   18.Nov  2017 
KAIMU KEERAK CHILDRENS DAY
U-12, U-14, U-16, U-18
EST IHASTE TEE 7, TARTU
 karatē   12.Nov  2017 
20TH TUKUMS OPEN HAYASHI CUP 2017
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Raiņa iela 3, Tukums
 džudo   11-12.Nov  2017 
LIDO BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Maskavas ielā 160, Rīgā
 džudo   4.Nov  2017 
ZVAIGZNĪTE
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   28.Oct  2017 
JELGAVAS ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Kronvalda ielā 24, Jelgavā
 džudo   23-27.Oct  2017 
TRENIŅNOMETNE
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21a, Rīgā
 džudo   21.Oct  2017 
KANO KAUSS
U10, U12, U14
LAT Smilšu ielā 1, Salaspils
 džudo   15.Oct  2017 
JUDO COMPETITION
U-14, U-16
RUS Kiriši
 džudo   14-15.Oct  2017 
ZELTA RUDENS 2017
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Gaujas ielā 30, Ādaži
 karatē   14.Oct  2017 
JŪRMALAS KAUSS – 2017
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Raiņa ielā 55, Jūrmalā
 sambo   13-15.Oct  2017 
PASAULES MEISTARSACĪKSTES
U-19
SRB Novi Sad, Serbija
 džudo   7.Oct  2017 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2017
U-14, U-16
LAT E.Birznieka-Upīša ielā, 21a, Rīgā
 džudo   30-1.Oct  2017 
WARSAW JUDO OPEN 2017
U15, U17, U20
POL Varšava, Hall Towar I, Lazienkova 6a
 džudo   30.Sep  2017 
DINABURGA KAUSS 2017
U10, U12, U14
LAT Stadiona iela 1, Daugavpils
 sambo   10.Sep  2017 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
U-17 / U-21
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   25-26.Aug  2017 
LIEPĀJA OPEN 2017
U11, U14, U17
LAT Liepāja, Brīvības 39
 sambo   12-13.Aug  2017 
EIROPAS SAVIENĪBAS SAMBO KAUSS
LAT E.Birznieka-Upīša ielā, 21a, Rīga
 nometne   7-25.Aug  2017 
2017 KARATĒ-2
dienas nometne, treneris: Dmitrijs
LAT Rīga, Augusta Dombrovska 88
 nometne   28-6.Aug  2017 
2017 KOMANDA JUNIOR-3
treneri: Alvis, Agris, Dainis
LAT Kuldīga
 džudo   25-29.Jul  2017 
EYOF
U-18
HUN GYÖR
 nometne   17-26.Jul  2017 
2017 KOMANDA PRO
treneris: Papuna
LAT Kuldīga
 džudo   15-16.Jul  2017 
RĪGAS KAUSS 2017
U16, PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   9.Jul  2017 
LATVIJAS JAUNĀTNES OLIMPIĀDE
U19
LAT Cēsis
 nometne   30-9.Jul  2017 
2017 KOMANDA JUNIOR-2
treneri: Oskars, Alvis
LAT Kuldīga
 džudo   30-2.Jul  2017 
EIROPAS ČEMPIONĀTS
U-18
LTU Kaunas
 nometne   19-25.Jun  2017 
2017 KOMANDA JUNIOR-1
treneri: Oskars, Dainis
LAT Limbaži
 nometne   19-23.Jun  2017 
2017 SPORTAKUS-5
dienas nometne, trenere: Jekaterina
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   12-16.Jun  2017 
2017 SPORTAKUS-2
dienas nometne, treneris: Alvis
LAT Rīga, Purvciema 38
 nometne   12-16.Jun  2017 
2017 SPORTAKUS-3
dienas nometne, trenere: Jekaterina
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   12-23.Jun  2017 
2017 SPORTAKUS-4
dienas nometne, trenere: Jekaterina
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   5-9.Jun  2017 
2017 SPORTAKUS-1
dienas nometne, treneri: Ruslans, Viktors
LAT Rīga, Ikšķiles 6
 nometne   5-22.Jun  2017 
2017 KARATĒ-1
dienas nometne, treneris: Dmitrijs
LAT Rīga, Augusta Dombrovska 88
 karatē   27.May  2017 
KARATĒ JELGAVAS KAUSS 2017
KUMITE 8-9 gadi, 10-11 gadi
LAT Jelgava, Mātera 44a
 džudo   20.May  2017 
SELL 2017
STUDENTI
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   20.May  2017 
8.ATKLĀTĀIS SALASPILS KARATĒ KAUSS
LAT Salaspils, Smilšu iela 1
 džudo   13.May  2017 
ZVAIGZNĪTE
6. kyu
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   6-7.May  2017 
KYODAI 2017
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Rīga, Maskavas 160
 karatē   23.Apr  2017 
LATVIJAS ŠOTOKAN ČEMPIONĀTS
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Rīga, Grostonas 6b
 džudo   22.Apr  2017 
SALDAIS DŽUDO 2017
U9, U10, U12, U14, U16, U18
LAT Saldus, Jelgavas 6
 džudo   8-9.Apr  2017 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2017
U10, U12, U14 +treniņnometne
LAT Rēzekne, Zavoloko 8
 džudo   8.Apr  2017 
AUDENTES CUP
U11, U13, U15
EST TALLINA
 džudo   1-2.Apr  2017 
YOUNG STARS 2017
U10, U12, U14, U16, U18, U21
LAT Jūrmala, Raiņa 55, Kauguri
 karatē   25.Mar  2017 
RIGA STARS/FUDZI CUP
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Salaspils, Smilšu 1
 džudo   25-26.Mar  2017 
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN 2017
U-18/U-21
GER
 džudo   18.Mar  2017 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
U14, U16
LAT Inčukalns
 džudo   12.Mar  2017 
DŽUDO OLIMPISKĀS CERĪBAS 2017
U10, U12, U14, U16
LAT Jelgava, Mātera 44
 džudo   12.Mar  2017 
LATVIJAS UNIVERSIĀDE 2017
STUDENTI
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   12.Mar  2017 
OGRE CUP
SUMO, FANTOM, KUMITE
LAT Ogre, Skolas ielā 21
 džudo   5.Mar  2017 
KOKORO KAUSS 2017
U10, U12, U14
LAT Rīga, Stūrmaņu 23
 džudo   25-26.Feb  2017 
VORU KEVAD 2017
U12, U14, U16, U18
EST Voru, Rapina 3a
 džudo   24-1.Mar  2017 
YURTOV CUP 2017
U18 +treniņnometne
BLR Lida
 sambo   19.Feb  2017 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
U19
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 sambo   19.Feb  2017 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   18-19.Feb  2017 
SIGULDA 2017
U9, U10, U12, U14, U16
LAT Sigulda, Siguldas 1
 džudo   11.Feb  2017 
ZVAIGZNĪTE
14:00-14:30 reģistrācija
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   11.Feb  2017 
ATKLĀTAIS RTKK 2017 ČEMPIONĀTS
LAT Rīga, Grostonas ielā 5, Rīgas Hansas vsk.
 džudo   5.Feb  2017 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
U21
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   4.Feb  2017 
TIESNEŠU UN TRENERU SEMINĀRS
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   21.Jan  2017 
KARATĒ BALTIC STATES CHAMPIONSHIP
8-9, 10-11
LTU Šauļi, Gardino 8
 džudo   21-22.Jan  2017 
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2017
U10, U12, U14, U16
LAT Carnikava, Nākotnes 1
 džudo   15.Jan  2017 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2017
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   14.Jan  2017 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2017
U18
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   7.Jan  2017 
BĒRNU KARATĒ ČEMPIONĀTS
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Ozolnieki, Stadiona 5
 džudo   17-19.Dec  2016 
ZIEMASSVĒTKU DŽUDO TURNĪRS
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Alūksne, Glika 10
 karatē   10.Dec  2016 
RIGA OPEN & FUDZI TOURNAMENT
KUMITE
LAT Salaspils, Smilšu 1
 džudo   27.Nov  2016 
DINAMO LAT - BUDOSHOP.LV KAUSS 2016
U8, U10, U12
LAT Rīga, Kr. Barona 107
 džudo   26-27.Nov  2016 
LATVIAN OPEN 2016
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   19.Nov  2016 
K.KEERAK JUDO DAY TARTU
U12, U14, U16, U18
EST Tartu, Ihaste tee 7
 karatē   19.Nov  2016 
KARATĒ LATVIAN OPEN 2016
KUMITE 10-11, 14-15
LAT Rīga, Skanstes 21
 karatē   13.Nov  2016 
KARATĒ TUKUMS OPEN 2016
KUMITE 8-9, 10
LAT Tukums
 džudo   12-13.Nov  2016 
ADIDAS INT.RESIDENTIE JUDO TOURNAMENT
U12, U15, U17
NED The Hague, 20 Vaz Diasdreef 2492 JL
 sambo   6.Nov  2016 
RĪGAS SAMBO KAUSS 2016
U17
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   5.Nov  2016 
BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLS LIDO 2016
U9, U11, U13, U15, U17
LAT Rīga, Maskavas 160
 džudo   29.Oct  2016 
JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U8, U10, U12, U14, U16, U18
LAT Jelgava, Kronvalda 24
 džudo   22.Oct  2016 
ZVAIGZNĪTE
6.kyu
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   22.Oct  2016 
KANO KAUSS 2016
U7, U9, U10, U12
LAT Salaspils, Smilšu 1
 karatē   16.Oct  2016 
SALASPILS JAUNIEŠU KARATĒ ČEMPIONĀTS
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Salaspils, Smilšu 1
 džudo   15-16.Oct  2016 
ZELTA RUDENS 2016
U10, U12, U14, U16
LAT Ādaži, Gaujas 30
 džudo   9.Oct  2016 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2016
U14, U16
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 sambo   8-9.Oct  2016 
PASAULES MEISTARSACĪKSTES 2016
U19, U21
ROU Ploešti
 džudo   24-25.Sep  2016 
WARSAW JUDO OPEN 2016
U15, U17, U20
POL Varšava, Hall Towar I, Lazienkova 6a
 sambo   11.Sep  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U17
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 sambo   11.Sep  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U21
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   5-14.Aug  2016 
2016 KOMANDA JUNIOR-3
diennakts | U10, U12, U14, U16, U18
LAT Kuldīga
 nometne   1-5.Aug  2016 
2016 SPORTAKUS-3
dienas | U6, U8
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   18-31.Jul  2016 
2016 KOMANDA PRO
diennakts | U14, U16, U18, U21
LAT Kuldīga
 džudo   9.Jul  2016 
RĪGAS KAUSS 2016
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   2.Jul  2016 
LATVIJAS IV OLIMPIĀDE 2016
PIEAUGUŠIE
LAT Cēsīs, Cēsu 2.pamatskolā
 nometne   1-10.Jul  2016 
2016 KOMANDA JUNIOR-2
diennakts | U8, U10, U12, U14
LAT Kuldīga
 nometne   20-29.Jun  2016 
2016 KOMANDA JUNIOR-1
diennakts | U8, U10, U12, U14
LAT Limbaži
 nometne   13-17.Jun  2016 
2016 SPORTAKUS-2
dienas | U6, U8
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 nometne   13-17.Jun  2016 
2016 PURVCIEMS
dienas | U8, U10, U12, U14, U16
LAT Rīga, Purvciema 38
 nometne   6-10.Jun  2016 
2016 SPORTAKUS-1
dienas | U6, U8
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   4.Jun  2016 
TURNĪRS VETERĀNIEM RĪGA–2016
SENIORI
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   28.May  2016 
JELGAVAS KARATĒ KAUSS 2016
KUMITE
LAT Jelgava, Stadiona 5
 džudo   28.May  2016 
OUTDOOR JUDO 2016
U16, U14, U12, U10, U8
LAT Stopiņu novadā, Ulbroka
 karatē   22.May  2016 
EKSĀMENS
10:30-10:55 reģistrācija | 11:00 sākums
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   21.May  2016 
EKSĀMENS
14:00-14:25 reģistrācija | 15:00 sākums
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   21.May  2016 
EIROPAS KAUSS
U18
POL Bielsko Biala
 karatē   14.May  2016 
ATKLĀTAIS SALASPILS KARATĒ KAUSS
KUMITE
LAT Smilšu 1, Salaspils
 sambo   12-16.May  2016 
EIROPAS ČEMPIONĀTS 2016
PIEAUGUŠIE
RUS Kazaņa
 džudo   7-8.May  2016 
KYODAI 2016
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Rīga, Maskavas 160
 karatē   7.May  2016 
EKSĀMENS
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   7-10.May  2016 
EIROPAS KAUSS
U21 +TRENIŅNOMETNE
LTU Kaunas
 džudo   30-3.May  2016 
EIROPAS KAUSS
U18 +TRENIŅNOMETNE
GER Berlīne
 karatē   24.Apr  2016 
LATVIJAS ŠOTOKAN KARATĒ ČEMPIONĀTS
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Rīga, Grostonas 5
 džudo   23.Apr  2016 
SALDAIS DŽUDO 2016
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Saldus, Jelgavas 6
 džudo   23.Apr  2016 
AUDENTES INTERNATIONAL CUP 2016
U10, U12
EST Tallina
 džudo   16.Apr  2016 
EKSĀMENS
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   16.Apr  2016 
GRAND PRIX JŪRMALA KARATĒ
KUMITE
LAT Jūrmala, Vienības prospekts 36
 džudo   9-10.Apr  2016 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2016
U10, U12, U14 +TRENIŅNOMETNE
LAT Rēzekne, Zavoloko 8
 sambo   7-11.Apr  2016 
EIROPAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U19, U21
FRA Tulūza
 džudo   2-3.Apr  2016 
YOUNG STARS 2016
U8, U10, U12, U14, U16, U18
LAT Jūrmala, Viestura 6
 džudo   2-6.Apr  2016 
EIROPAS KAUSS
U18 +TRENIŅNOMETNE
RUS Tvera
 karatē   27.Mar  2016 
FUDZI CUP KARATĒ 2016
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Rīga, Grostonas 6b
 džudo   25.Mar  2016 
ZVAIGZNĪTE
6.kyu
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   18-20.Mar  2016 
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN 2016
U18, U21
GER Bremen, Exhibition Hall 7, Messehalle 7
 džudo   13.Mar  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U14, U16
LAT Saldus, Jelgavas 6
 džudo   12.Mar  2016 
LATVIJAS UNIVERSIĀDE 2016
LAT Rīga, Brīvības gatvē 333, LSPA zālē Nr. 249
 džudo   12-13.Mar  2016 
VÕRU KEVAD 2016
U12, U14, U16, U18
EST ESTONIA, Võru, Räpina mnt. 3a, Võru Sport Centre
 karatē   12.Mar  2016 
OGRES KAUSS 2016
SUMO, KUMITE
LAT Ogre, Skolas 21 (Ogres Sporta Centra HALLĒ)
 sambo   6.Mar  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U19
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 sambo   6.Mar  2016 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   27-28.Feb  2016 
SIGULDA 2016
U10, U12, U14, U16, U18
LAT Sigulda, Pulkveža Brieža ielā 105
 džudo   27.Feb  2016 
ESTONIAN JUNIORS OPEN 2016
U21
EST ESTONIA, Tartu, Ihaste tee 7, A.Le Coq Sportshall
 karatē   27.Feb  2016 
TALLINN BULLDOG KARATĒ 2016
KUMITE U10, U12
EST Tallinn, Herne 30 Staadioni 8
 karatē   14.Feb  2016 
RTKK KARATĒ ČEMPIONĀTS 2016
KUMITE, SUMO, FANTOM
LAT Rīga, Nīcgales 15
 džudo   13-14.Feb  2016 
SAULKRASTI 2016
U10, U12, U14
LAT Saulkrasti
 džudo   7.Feb  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U21
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   6.Feb  2016 
ZVAIGZNĪTE
6.kyu | 14:00-14:30 reģistrācija | 15:00 sākums
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   30.Jan  2016 
EKSĀMENS
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   23-24.Jan  2016 
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2016
U10, U12, U14, U16
LAT Carnikava, Nākotnes 1
 džudo   23.Jan  2016 
LIETUVAS ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES 2016
U18
LTU Kėdainių Arenoje, J. Basanavičiaus g. 1A
 karatē   23.Jan  2016 
XVI BALTIC STATES KARATĒ ČEMPIONĀTS
KUMITE U10, U14, U16
LTU Radviliskis, Radvilu 6
 džudo   17.Jan  2016 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 2016
PIEAUGUŠIE
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   16.Jan  2016 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2016
U18
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   9.Jan  2016 
OZOLNIEKI 2016
KUMITE U9,U10,U11, U12
LAT Ozolnieki, Stadiona 5
 džudo   19-20.Dec  2015 
ALŪKSNE 2015
LAT Alūksne, Glika 10
 džudo   13.Dec  2015 
JŪRMALAS KAUSS 2015
LAT Viestura 6, Jūrmala
 džudo   6.Dec  2015 
LSPA TURNĪRS 2015
LAT Brīvības 333/B korpuss, Rīga
 džudo   5.Dec  2015 
ZVAIGZNĪTE
LAT E.Birznieka-Upīša ielā 21e, Rīgā
 džudo   29.Nov  2015 
LATVIAN OPEN 2015
LAT Grostonas 6b, Rīga
 karatē   29.Nov  2015 
FUDZI Tournament 2015
LAT Salaspils, Smilsu 1
 džudo   28.Nov  2015 
DINAMO LAT - BUDOSHOP.LV KAUSS 2015
LAT Paula Liejiņa 12, Rīga
 karatē   21.Nov  2015 
KARATE RIGA CUP 2015
LAT Krustabaznīcas 9, Rīga
 karatē   15.Nov  2015 
HAYASHI CUP 2015
LAT Raiņa iela 3, Tukums
 džudo   14-15.Nov  2015 
JUDO INTERNATIONAL TARTU, EST
EST Tartu
 džudo   31-1.Nov  2015 
JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES 2015
LAT Kronvalda 24, Jelgava
 džudo   25.Oct  2015 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2015
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   25.Oct  2015 
KANO KAUSS 2015
LAT Salaspils, Smilšu 1
 džudo   17-18.Oct  2015 
ZELTA RUDENS 2015
LAT Ādaži, Gaujas 30
 džudo   17.Oct  2015 
SALASPILS OPEN 2015
LAT Salaspils, Smilšu 1
 džudo   10.Oct  2015 
TALLINN OPEN 2015
EST Tallin
 džudo   4.Oct  2015 
RIGA CUP 2015
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   26-27.Sep  2015 
WARSAW JUDO OPEN 2015
POL Warszawa
 džudo   19.Sep  2015 
LATVIJAS LKF ČEMPIONATS 2015
LAT Rīgas iela 91, Valmiera
 sambo   6.Sep  2015 
SAMBO LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2015
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   5.Jul  2015 
LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIāDE
LAT Cēsis
 džudo   2.Jul  2015 
RIGA CUP 2015
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   16-17.May  2015 
KYODAI 2015
LAT Rīga, Skrindu 1
 karatē   16.May  2015 
6.WKF SALASPILS KARATĒ KAUSS 2015
LAT Smilšu 1, Salaspils
 džudo   2-3.May  2015 
YOUNG STARS 2015
LAT Jūrmala, Viestura 6
 karatē   26.Apr  2015 
LATVIJAS ŠOTOKAN ČEMPIONĀTS
LAT Visvalža 9, Rīga
 džudo   25-26.Apr  2015 
SALDAIS DŽUDO 2015
LAT Saldus, Jelgavas 6
 džudo   19.Apr  2015 
RIGA CUP 2015
LAT Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 sambo   18.Apr  2015 
EIROPAS SAMBO ČEMPIONĀTS
SRB Novi Sad, SRB
 karatē   18.Apr  2015 
SHOTOKAN KARATE DO
LAT Daugavpils
 džudo   11.Apr  2015 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2015
LAT Rēzekne, Zavoloko 8
 džudo   21-22.Mar  2015 
INTERNATIONAL MASTERS BREMEN 2015
GER Bremen
 džudo   21.Mar  2015 
DŽUDO OLIMPISKĀS CERĪBAS 2015
LAT Jelgava, Mātera 44a
 karatē   21.Mar  2015 
RĪGAS STARS 2015 | KARATE
LAT Rīga, Krustabaznīcas 9
 karatē   15.Mar  2015 
OGRES KAUSS 2015 | KARATE
LAT Ogre
 džudo   14.Mar  2015 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2015 | U-14 U-16
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   28.Feb  2015 
ESTONIAN JUNIORS OPEN 2015
EST Tartu
 džudo   28-1.Mar  2015 
SIGULDA 2015
LAT Pulkveža Brieža 105, Sigulda
 karatē   21.Feb  2015 
RTKK CUP 2015 | KARATE
LAT Nīcgales 15, Rīga
 džudo   8.Feb  2015 
LSPA TURNĪRS 2015
LAT Rīga, Brīvības gatve 333
 džudo   7.Feb  2015 
TALLINN JUDO CUP 2015
EST Tallinn
 sambo   1.Feb  2015 
SAMBO 2015 | U-19/MEN
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   25.Jan  2015 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2015 | U-21
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 karatē   24.Jan  2015 
BALTIC KARATE 2015
LTU Gardino g. 8, Siauliai
 džudo   17-18.Jan  2015 
JAUNGADA DŽUDO TURNĪRS 2015
LAT Carnikava, Nākotnes 1
 džudo   11.Jan  2015 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2015 | U-18
LAT Rīga, E.Birznieka-Upīša 21a
 džudo   20.Dec  2014 
ALŪKSNE 2014
LAT Alūksne, Glika 10
 džudo   14.Dec  2014 
JŪRMALAS KAUSS 2014
LAT Viestura 6, Rīga
 karatē   7.Dec  2014 
Fudzi Cup 2014
LAT Grostonas 6b, Rīga
 džudo   23.Nov  2014 
DINAMO LAT - BUDOSHOP.LV KAUSS 2014
LAT Rīga, Kr.Barona 107
 džudo   22.Nov  2014 
LATVIAN OPEN 2014
LAT Rīga, Kr.Barona 107
 džudo   15.Nov  2014 
JUDO DAY IN TARTU, EST
EST Ihaste 7, Tartu
 džudo   8.Nov  2014 
LU GIA GEN 2014, NED
NL Netherlands
 džudo   8.Nov  2014 
LSPA ATKLĀTAIS TURNĪRS 2014
LAT Brīvības g. 333, Rīga
 džudo   8.Nov  2014 
STARPTAUTISKAIS TURNĪRS, BIRŽAI, LTU
LTU Biržu miestas, Karaimu g.5
 džudo   2.Nov  2014 
JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES 2014
LAT Kronvalda 24, Jelgava
 džudo   18.Oct  2014 
ZELTA RUDENS 2014
LAT Ādaži, Gaujas 30
 džudo   12.Oct  2014 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM 2014
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   5.Oct  2014 
RIGA CUP 2014
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 sambo   4.Oct  2014 
SAMBO TURNĪRS, LIEPĀJA
LAT Liepāja Brīvības 39
 džudo   27.Sep  2014 
WARSAW JUDO OPEN 2014
POL Warszawa
 džudo   30.Aug  2014 
LIEPAJA OPEN 2014
LAT Liepāja, Brīvibas 39
 džudo   28.Jun  2014 
RIGA CUP 2014
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   17.May  2014 
III KYODAI DŽUDO 2014
LAT Rīga, Maskavas 160
 džudo   27.Apr  2014 
RIGA CUP 2014
LAT E.Birznieka-Upīša 21a, Rīga
 džudo   26.Apr  2014 
SALDAIS DŽUDO 2014
LAT Saldus, Jelgavas 6
 džudo   12.Apr  2014 
DINAMO DŽUDO TALANTU KAUSS 2014
LAT Rēzekne, Zavoloko 8
 džudo   15.Mar  2014 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2014
U-14, U-16
LAT Jelgava, Kronvalda 24
 džudo   22-23.Feb  2014 
SIGULDA 2014
LAT
 džudo   8.Feb  2014 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES 2014
U-18, U-21
 džudo   1-2.Feb  2014 
SAULKRASTI 2014
LAT
 džudo   14-15.Dec  2013 
ZIEMASSVĒTKU TURNĪRS
U-18,16,14,12,10
LAT
 džudo   1.Dec  2013 
DINAMO-BUDOSHOP.LV TURNĪRS
U-12,10,9
LAT
 džudo   30.Nov  2013 
RĪGAS KAUSS 3.POSMS
LAT
 džudo   23.Nov  2013 
LSPA ATKLĀTAIS TURNĪRS
LAT
 džudo   16-17.Nov  2013 
XV KAIMU KEERAK CHILDRENS' JUDO DAY
EST
 džudo   2-3.Nov  2013 
JELGAVAS MEISTARSACĪKSTES
U-18,16,14,12,10,9
LAT
 džudo   27.Oct  2013 
LATVIJAS ČEMPIONĀTS
LAT
 džudo   19-20.Oct  2013 
ZELTA RUDENS 2013
U16,14,12,10
LAT
 džudo   13.Oct  2013 
LATVIJAS KAUSS KOMANDĀM
U-14,16
LAT
 džudo   5.Oct  2013 
RĪGAS KAUSS 2.POSMS
LAT
 džudo   25.May  2013 
JŪRMALAS KAUSS
U-14,16
LAT
 džudo   18-19.May  2013 
KYODAI
U-10,12,14,16 zēni, U-13,16 meit.
LAT
 džudo   27-28.Apr  2013 
SALDAIS DŽUDO
U-10,12,14,16,18,21
LAT
 džudo   20.Apr  2013 
OZOLNIEKI
U-10,12
LAT
 džudo   20.Apr  2013 
RĪGAS KAUSS 1.POSMS
LAT
 džudo   16-17.Mar  2013 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
U-14,16
LAT
 džudo   23.Feb  2013 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
U-21
LAT
 džudo   16-17.Feb  2013 
SIGULDA
U-10,12,14,16
LAT
 džudo   16-17.Feb  2013 
TALLINN
U-12,14,16,18,21
EST
 džudo   9.Feb  2013 
LSPA TURNīRS
LAT
 džudo   2.Feb  2013 
LATVIJAS MEISTARSACĪKSTES
U-18
LAT
 džudo   19-20.Jan  2013 
CARNIKAVA 2013
U10,12,14,16
LAT