Results |
B U9 m -23 kg (3) |
1. | Aleksa VIŠKERE | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Tatjana BARČEVSKA | Lido/LAT |
B U9 m -26 kg (2) |
1. | Ilze ALEKSEJEVA | Gauja/LAT |
B U9 m -32 kg (3) |
1. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
2. | Estere KOČKINA | Lido/LAT |
A U9 z -19 kg (2) |
1. | Maksims TARASKINS | Lido/LAT |
A U9 z -21 kg (2) |
1. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
A U9 z -23 kg (18) |
1. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Edgars KURGANS | Lido/LAT |
3. | Toms SAULITE | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Alberts STRAUME | Kumite/LAT |
5. | Daniil SHCHANKIN | Калининград/RUS |
5. | Fjodors SEMENECS | Gauja/LAT |
7. | Dāvids BASINS | Lido/LAT |
7. | Timurs BARABANOVS | Ulbrokas SK/LAT |
A U9 z -25 kg (21) |
1. | Jaroslavs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Kristaps GUCAĻUKS | Gauja/LAT |
3. | Dmitrij REPIN | Dinamo Pskov/RUS |
3. | Denis GOLOVKINS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Damirs ŅIKITINS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Jegors KIRPIČOVS | Spars/LAT |
7. | Alexandr ERISOV | Калининград/RUS |
7. | Aleksandrs BUŠNIJS | Lido/LAT |
A U9 z -27 kg (24) |
1. | Artak AZARUMYAN | Audentes/EST |
2. | Jurijs FILIPČENKO | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Ēriks HOMKA | Lido/LAT |
3. | Zahars LISENKO | Spars/LAT |
5. | Ļevs PIVOVAROVS | Makkabi/LAT |
5. | Derkach Egor DERKACH EGOR | Калининград/RUS |
7. | Artjoms AVSJUKEVIČS | Lido/LAT |
7. | Edgars TEICĀNS | Lido/LAT |
A U9 z -29 kg (14) |
1. | Iļja VOLKOVS | Jaunība LV/LAT |
2. | Reinis DAUKSTS | Lido/LAT |
3. | Konstantins SEMJONOVS | Singitaj/LAT |
3. | Edvards JAKOVĻEVS | Makkabi/LAT |
5. | Aleksandrs BARTKUS | Lido/LAT |
5. | Aleks STRAUTIŅŠ | Samurs/LAT |
7. | Gatis TESNIEGS | Lido/LAT |
7. | Darius MILIUS | Bosko/LAT |
A U9 z -32 kg (25) |
1. | Andrejs PABĒRZIS | Samurs/LAT |
2. | Karims LEVČUKS | Spars/LAT |
3. | Bruno JĒKABSONS | Saldus/LAT |
3. | Romāns JEMĻJANOVS | Lido/LAT |
5. | Andrejs GŽIBOVSKIS | Jaunība LV/LAT |
5. | Herberts BOJĀRS | Kano-Rīga/LAT |
7. | Andreis PUTINS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Bruno ROZITIS | Gauja/LAT |
A U9 z -35 kg (9) |
1. | Fjodors ZAĻEVSKIS | Kano-Rīga/LAT |
2. | Aleksandrs RITENBERGS | Lido/LAT |
3. | Iļja STRELCOVS | Lido/LAT |
3. | Adris JAKUBAUSKAS | Judo Simba/LTU |
5. | Aleksandrs SERGEJEVS | Lido/LAT |
5. | Matīss MUZIKANTS | Ulbrokas SK/LAT |
7. | Ņikita ŠIROKOVS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Gleb ALEKSEJEVS | Satori/LAT |
A U9 z -38 kg (6) |
1. | Dovydas GVILDYS | Kedainiai/LTU |
2. | Rainers Ernests VALINTELIS | V.Bondarenko DS/LAT |
3. | Nils SKUJA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Matvejs KAMENSKIS | Bosko/LAT |
A U9 z +38 kg (7) |
1. | Rihards DONIS | Makkabi/LAT |
2. | Aleksejs BESSOĻCEVS | Lido/LAT |
3. | Nikita DUNIN | Lido/LAT |
3. | Oskars ĀBOLTIŅŠ | Lido/LAT |
D U11 m -29 kg (4) |
1. | Lika ZACMANE | Bosko/LAT |
2. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS/LAT |
3. | Nika MOTIĻKOVA | Gauja/LAT |
D U11 m -32 kg (3) |
1. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
D U11 m -36 kg (4) |
1. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
2. | Sofija PONOMARJOVA | Makkabi/LAT |
3. | Evita EZERA | Lido/LAT |
D U11 m +40 kg (4) |
1. | Paula PULKSTENE | Dinamo LAT/LAT |
2. | Jūlija KUZŅECOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Daria ROZHKEVICH | Калининград/RUS |
C U11 z -25 kg (4) |
1. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Erik ABIBULLAEV | Isakovskie Judoisty/RUS |
3. | Sergejs LOMAKA | Lido/LAT |
C U11 z -27 kg (8) |
1. | Aleksandrs GETMANENKO | Kano-Rīga/LAT |
2. | Aleksandrs VAHATOVS | Lido/LAT |
3. | Ruslans POĻIŠKO | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Valdis FELDMANIS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Timurs EIHVALDS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Mārcis MADELĀNS | Jaunība LV/LAT |
7. | Ivans BEREZINECS | Jaunība LV/LAT |
7. | Marks BAUFĀLS | LSPA/LAT |
C U11 z -29 kg (11) |
1. | Arturs VALTERS | Jaunība LV/LAT |
2. | Valerijs KUTKINS | Lido/LAT |
3. | Jaromirs MUSIJENKO | Dinamo LAT/LAT |
3. | Maksims HOMENKO | Lido/LAT |
5. | Artūrs LEVICKIS | OLIMP/LAT |
5. | Gvido STREILI | Jaunība LV/LAT |
7. | Ginters Valdis SILIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Vadims ROMANOVS | Lido/LAT |
C U11 z -32 kg (29) |
1. | Vladislav SHARANGIIA | Rosich/RUS |
2. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
3. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Maksims BULAJEVS | Sigulda/LAT |
5. | Timofejs VEŽENKOVS | Dinamo LAT/LAT |
5. | Arsenijs AMEĻKINS | LSPA/LAT |
7. | Gļebs USANOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
C U11 z -35 kg (20) |
1. | Saad DIKAJEV | Audentes/EST |
2. | Davids NEČAJEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Aleksandrs BELOUSOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Fjodors GRICUKS | Lido/LAT |
5. | Sergejs ADATIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Romans VOROBJOVS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Radvils ABAJEVS | Dinamo LAT/LAT |
C U11 z -38 kg (15) |
1. | Niks LOMONOSOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Timurs KOVAĻENKO | Dinamo LAT/LAT |
3. | Arsenijs ANIKINS | Satori/LAT |
3. | Anatoli ZADOROŹNÕI | Audentes/EST |
5. | Andrejs SAUKĀNS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
7. | Mihails KUPRINS | Lido/LAT |
7. | Staņislavs KOĻESŅIKOVS | Lido/LAT |
C U11 z -42 kg (18) |
1. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Artūrs JACENKO | Bosko/LAT |
3. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
3. | Alekss LETLANDS | Samurs/LAT |
5. | Ruslans AZIZS VALIJS | Lido/LAT |
5. | Bruno DĀBOLIŅŠ | Makkabi/LAT |
7. | Maksims TIHONOVS | Lido/LAT |
7. | Aleksandrs AVSJUKEVIČS | Lido/LAT |
C U11 z -46 kg (6) |
1. | Arturs FILIMONOVS | Jikan/LAT |
2. | Artūrs JUŽENKO | Lido/LAT |
3. | Ņikita KOLOSOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Arnolds GAIDIS | Kumite/LAT |
C U11 z -50 kg (11) |
1. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
2. | Dāvids GAIGALS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artjoms SEDORČENKO | Liepājas KSS/LAT |
3. | Andrejs GRISAČEVS | Bosko/LAT |
5. | Aleksandr GONCHAROV | Rosich/RUS |
5. | Renāts KANIŠAUSKIS | Kokoro/LAT |
7. | Maksims RIBINSKIS | OLIMP/LAT |
7. | Jegors ALEKSANDROVS | V.Bondarenko DS/LAT |
C U11 z +50 kg (14) |
1. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
2. | Arsenijs KORŠUNOVS | Jikan/LAT |
3. | Taras GOLOSHCHUK | Budolinn Judokool/EST |
3. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
5. | Jevgeni LADÕGIN | Audentes/EST |
5. | Vadims NESTEROVS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Arnolds ARSENTJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
7. | Vsevolods DAŅIĻEVIČS | Bosko/LAT |
F U13 m -32 kg (2) |
1. | Adelina SHASHKOVA | Rosich/RUS |
F U13 m -44 kg (5) |
1. | Evelīna GRAUMANE | Lido/LAT |
2. | Darja LIZUNOVA | Singitaj/LAT |
3. | Jūlija Katrīna CELENBERGA | Alūksnes BJSS/LAT |
F U13 m -48 kg (2) |
1. | Daniela PETROVA | Sigulda/LAT |
E U13 z -29 kg (3) |
1. | Vadim MOROZOV | Калининград/RUS |
2. | Joans NAZAROVS | Ādažu BJSS/LAT |
E U13 z -32 kg (3) |
1. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Rendijs TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
E U13 z -35 kg (11) |
1. | Maksims ŠESTAKOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kirills MARKOVS | Lido/LAT |
3. | Jaroslavs PETROVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Ņikita KUĻUKS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Bruno GAILĀNS | Sigulda/LAT |
5. | Gļebs STUPĀNS | Kyodai/LAT |
7. | Markuss STUPĀNS | Kyodai/LAT |
7. | Miķelis Jānis ROZE | Alūksnes BJSS/LAT |
E U13 z -38 kg (16) |
1. | Ivans MIHAĻOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Roberts PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Iļja OBUHOVS | Kano-Rīga/LAT |
3. | Daniil KONOVALOV | Rosich/RUS |
5. | Bogdans JURJEVS | Kano-Rīga/LAT |
5. | Nikolajs SIDORIKS | Lido/LAT |
7. | Deniss ŽIZŅEVSKIS | Lido/LAT |
7. | Jegors JERŠOVS | Lido/LAT |
E U13 z -42 kg (17) |
1. | Aleksandrs STOMA | Lido/LAT |
2. | Platons IVANOVS | Lido/LAT |
3. | Ivans MAKEJEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
5. | Aleksei SOLOVEI | Калининград/RUS |
5. | Viktors TARASOVS | Jikan/LAT |
7. | Francis MIKUCKIS | Lido/LAT |
7. | Andrejs VOSKOBOJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
E U13 z -46 kg (17) |
1. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Emir DIKAJEV | Audentes/EST |
3. | Rihards TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Ernests PUŠKUNDZIS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Gundars SVILĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Daniels JASINSKIS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Daniels GRIGORJEVS | Lido/LAT |
7. | Matīss ZEIĻA | Samurs/LAT |
E U13 z -50 kg (12) |
1. | Aleksandrs DIMITROVS | Lido/LAT |
2. | Kirils MOROZS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Aleksandrs LAVRIŅENOKS | Dinamo LAT/LAT |
3. | Aleksandr FEDOROVSKIJ | Самбо-70/RUS |
5. | Kristiāns FEDOTOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Andrey MENZELEEV | Калининград/RUS |
7. | Ēriks SLESARS | OLIMP/LAT |
7. | Ivan GORBENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
E U13 z -55 kg (7) |
1. | Maksims BIZĀNS | Lido/LAT |
2. | Emīls POTAPOVS | Lido/LAT |
3. | Romans POPOVS | Lido/LAT |
3. | Dans EINĀTS | LSPA/LAT |
E U13 z -60 kg (5) |
1. | Markuss ĻEBEDEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Andrejs BOGDANOVS | Lido/LAT |
3. | Iļja GRABOVSKIS | Dinamo LAT/LAT |
E U13 z +60 kg (5) |
1. | Daniīls VASIĻJEVS | Lido/LAT |
2. | Eduard LADÕGIN | Audentes/EST |
3. | Janis STRAZDINS | Samurs/LAT |
H U15 m -48 kg (3) |
1. | Paula Elīza CERA | Kyodai/LAT |
2. | Aleksandra UFIMCEVA | Ippon džudo klubs/LAT |
H U15 m -52 kg (4) |
1. | Veronika ALBEKOVA | Rosich/RUS |
2. | Darja MIHHAILOVA | Kibuvits/EST |
3. | Vilena ARSHAKYAN | Audentes/EST |
H U15 m -57 kg (4) |
1. | Alevtīna ŠPIKA | Makkabi/LAT |
2. | Elizaveta KOROBEINIKOVA | Kibuvits/EST |
3. | Agnese MĀLERE | Dinamo LAT/LAT |
H U15 m -63 kg (3) |
1. | Elizaveta SYSHCHIKOVA | Калининград/RUS |
2. | Nika JANKOVSKA | Jikan/LAT |
H U15 m -70 kg (3) |
1. | Kristiāna BABIJA | Kyodai/LAT |
2. | Paula LĀMA | Lido/LAT |
H U15 m +70 kg (3) |
1. | Anna ĻEBEDEVA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Lelde ČERBIKOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
G U15 z -35 kg (3) |
1. | Aleksandrs SEMENEŅA | Dinamo LAT/LAT |
2. | Mikhail STASKEVICH | Калининград/RUS |
G U15 z -38 kg (3) |
1. | Lukass KOVALEVSKIS | Lido/LAT |
2. | Iļja VJATERS | Lido/LAT |
G U15 z -42 kg (4) |
1. | Deniss PUŠŅENKOVS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Artjom KANASKIN | Budolinn Judokool/EST |
3. | Klāvs ĶIRSONS | Sigulda/LAT |
G U15 z -46 kg (11) |
1. | Andis DOLGIĻEVIČS | Kyodai/LAT |
2. | Viljar LIPARD | Audentes/EST |
3. | Rene ALTOSAR | Budolinn Judokool/EST |
3. | Ričards UMBRAŠKO | Kyodai/LAT |
5. | Inarts TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
5. | Antonijs JUZEFOVIČS | Lido/LAT |
7. | Konrad KUMM | Audentes/EST |
7. | Artūrs TERENTJEVS | Lido/LAT |
G U15 z -50 kg (10) |
1. | Ņikita GOLUBS | Lido/LAT |
2. | Mark GORELIK | Калининград/RUS |
3. | Kristians STRAZDIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Edvards KINČS | Saldus/LAT |
5. | Ņikita TOPOĻSKIS | Dinamo LAT/LAT |
5. | Sten Erik KÄRBER | Aitado/EST |
7. | Edvards BARBAKS | V.Bondarenko DS/LAT |
G U15 z -55 kg (12) |
1. | Andris ADAMOVIČS | Kyodai/LAT |
2. | Egor RIBAKOV | Калининград/RUS |
3. | Tomass URBĀNS ORBĀNS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ivan PESHKOV | Калининград/RUS |
5. | Maksims KUZMENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Kristaps BRICS | Kyodai/LAT |
7. | Jegor BORISSOV | Budolinn Judokool/EST |
7. | Patrik ROOSTFELDT | Aitado/EST |
G U15 z -60 kg (6) |
1. | Marks SUTIKA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Oto Aleksandrs LICKEVIČS | V.Bondarenko DS/LAT |
3. | Laur LEEMETS | Toni Judokool/EST |
3. | Dmitrijs ČERNOBROVKINS | Bosko/LAT |
G U15 z -66 kg (11) |
1. | Ralfs Kārlis MANFELDS | Kyodai/LAT |
2. | Andrejs ĻEŠČIKS | Makkabi/LAT |
3. | Nikolajs RAKOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Juris VAIVODS | Jaunība LV/LAT |
5. | Maksims JARINOVSKIS | Singitaj/LAT |
5. | Matheas TRILLJÄRV | Toni Judokool/EST |
7. | Māris SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Hannes HOLLO | Aitado/EST |
G U15 z -73 kg (6) |
1. | Edgars JURGENBERGS | Lido/LAT |
2. | Aleksandrs ŠPIKA | Makkabi/LAT |
3. | Andrejs KAMENSKIS | Bosko/LAT |
3. | Maksims LAVROVS | Lido/LAT |
G U15 z +73 kg (3) |
1. | Iļja DEŅISOVS | Lido/LAT |
2. | Sergej SHAITAN | Rosich/RUS |
3. | Aleksijs IVAŠČENKO | Lido/LAT |
J U17 m -63 kg (3) |
1. | Nika NEDVEDSKAJA | Tanuki/EST |
2. | Olga GRIGORJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
3. | Kristiāna ZANDAVA | Samurs/LAT |
I U17 z -55 kg (6) |
1. | Kristaps GULĪTIS | Kyodai/LAT |
2. | Deniss IVANOVS | Lido/LAT |
3. | Grigori MÕSKO | Budolinn Judokool/EST |
3. | Egert Ervin MESSEK | Aitado/EST |
I U17 z -60 kg (3) |
1. | Nikita POSTUSENKO | Budolinn Judokool/EST |
2. | Raimonds TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Rinalds ŠENVALDS | Kyodai/LAT |
I U17 z -66 kg (9) |
1. | Daniel Markus VARDJA | Aitado/EST |
2. | Anthony DE ANGELIS | Makkabi/LAT |
3. | Deniel NURIEV | Audentes/EST |
3. | Artjoms HOMENKO | Lido/LAT |
5. | Gļebs MIŅAJLO | Lido/LAT |
5. | Armīns SVENCIS | Lido/LAT |
7. | Nikita MIROSNITSENKO | Budolinn Judokool/EST |
7. | Niklāvs DIMANTS | Kyodai/LAT |
I U17 z -73 kg (13) |
1. | Vladimir BASOV | СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург/RUS |
2. | Alexander DROCHNEV | MGFSO Moscow/RUS |
3. | Renārs HANS | Sigulda/LAT |
3. | Ralf Stiven VIRU | Aitado/EST |
5. | Vladislavs IVANOVS | Singitaj/LAT |
5. | Evgenii SHALEV | СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург/RUS |
7. | Ruslans PETKUNS | Lido/LAT |
7. | Artūrs Daniels KRASOVSKIS | Lido/LAT |
I U17 z -81 kg (7) |
1. | Daniil PIMENOV | СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург/RUS |
2. | Karl TÜKSAMMEL | Aitado/EST |
3. | Ernests KUZINS | Lido/LAT |
3. | Aleksandrs GRAČKOVS | Makkabi/LAT |
I U17 z +81 kg (4) |
1. | Simon SÜLLA | Aitado/EST |
2. | Vladlens JAROCKIS | Spars/LAT |
3. | Romāns KURMIŠEVS | Bosko/LAT |