Rezultāts |
A U10 m -24 kg (2) |
1. | Alina LOGINOVA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Megija PAVĀRE | Kyodai/LAT |
A U10 m -28 kg (8) |
1. | Daria LOZOVIUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | MILANA ZAKHAROVA | Koenig JC/RUS |
3. | Lauma Līva SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Eva MELNYK | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Yulia ZHURBENKO | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Sofia NESTERENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Sofia LYAER | Koenig JC/RUS |
7. | Diana TSYMBAL | Vyshneve Judo Club/UKR |
A U10 m -32 kg (7) |
1. | Polina OCHKUR | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Diana GRABEZHOVA | Радимич/BLR |
3. | Petra ZARAKOVSKA | LSPA DS/LAT |
3. | Naomi MAKLAKOVA | Kyodai/LAT |
A U10 m -36 kg (5) |
1. | Anastasiya SALYMON | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Nikola GLUHOVSKA | Satori/LAT |
3. | Yana VASILIEVA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
4. | Merisa AKMENTIŅA | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Katrina RUDZITE | Satori/LAT |
A U10 m -40 kg (4) |
1. | Agnese UKASA | Vidzemes DS/LAT |
2. | Katrīna Anna JEVSTIGNEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Rēzija SUPE | Alūksnes BJSS/LAT |
4. | Madara BĒRZIŅA | Kyodai/LAT |
A U10 z -21 kg (3) |
1. | Lev NESTERENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Maksim SHARAPOV | Medved/RUS |
3. | FILIPP KISEL | Koenig JC/RUS |
A U10 z -23 kg (5) |
1. | EGOR BAIPENOV | Koenig JC/RUS |
2. | Nikolai KINOSHEVSKII | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Artem LOZOVIUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
4. | Maksim KURNEVICH | Радимич/BLR |
5. | IVAN PAK | Koenig JC/RUS |
A U10 z -26 kg (27) |
1. | Daniil KOROL | MASARU Khomentovskiys/RUS |
2. | Tlek BEKBOSYN | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Makhdi ALIMZHANOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | VSEVOLOD MITRUSHIN | Koenig JC/RUS |
5. | Mantas DOBROVOLSKIS | Gaja/LTU |
5. | Ihor ILIN | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Ignas RAČKAUSKAS | Judo Simba/LTU |
7. | Ričards ĶĪSIS | Kyodai/LAT |
A U10 z -29 kg (25) |
1. | DANIIL SHCHANKIN | Koenig JC/RUS |
2. | Kyrylo RUBAN | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Deniss FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims ODINCOVS | Spars/LAT |
5. | Artem EFIMOV | Medved/RUS |
5. | Maksym SPORYI | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Hlib SERGIICHUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Niks MAULS | Spars/LAT |
A U10 z -32 kg (27) |
1. | Nikolay YARMOLUK | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Aleksandrs KRŪZE | Satori/LAT |
3. | Aslan MIRZAYEV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Dovydas PILECKAS | Judo Simba/LTU |
5. | Pijus PRANEVIČIUS | Kedainiai/LTU |
5. | Pavel KOZLOV | Red Star Guryevsk/RUS |
7. | Daniil KUDYNA | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Davyd PESHKOV | Red Star Guryevsk/RUS |
A U10 z -35 kg (17) |
1. | Yerassyl MEIRBEK | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
2. | Matvei VULCHENKO | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Denys HLUSHKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Kipras VAINIUŠIS | Judo Simba/LTU |
5. | Hleb IVASHKA | Радимич/BLR |
5. | Daniils OSTROVSKIS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Davyd OPANASENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Mykhailo SAMOKHVAL | Vyshneve Judo Club/UKR |
A U10 z -38 kg (12) |
1. | Arsen EDIYEV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Nikita OĻIJNIKS | Spars/LAT |
3. | Uladzimir CHAIKOUSKI | Радимич/BLR |
3. | Alexsander MAGA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Ivan MATIIASHKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Timurs AMBROSOVS | Kyodai/LAT |
7. | Ņikita SOKOLOVS | Kyodai/LAT |
7. | Jānis Jakobs BIRNĪTIS | Jelgavas BJSS/LAT |
A U10 z -42 kg (7) |
1. | Mark VERETENNIKOV | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | MATVEI MIAGKOV | Koenig JC/RUS |
3. | Marats FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Rokas LEIKUS | Ipon Panevezys/LTU |
A U10 z -46 kg (3) |
1. | Boris KOMAROV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Ernests BAĻĶENS | Kyodai/LAT |
3. | Kārlis MARKEVICS | Vidzemes DS/LAT |
A U10 z +46 kg (8) |
1. | Kajus CHARENKA | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Ahmad KENESHBEK | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Dmitriy KLYGA | Радимич/BLR |
3. | Matīss LĪDAKS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Patriks Leonards LOVNIEKS | Kyodai/LAT |
5. | Vilens VLADIMIROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Rūdolfs ČUBARS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Roberts KONCĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
B U12 m -28 kg (5) |
1. | Daria LOZOVIUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Lauma Līva SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Sofia NESTERENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
4. | Elizabete LEIZĀNE | Kyodai/LAT |
5. | Dariya ROMANOVSKAYA | Радимич/BLR |
B U12 m -36 kg (5) |
1. | Elija BAGDONAVICIUTE | Budoka/LTU |
2. | Juste UZKURYTE | Budoka/LTU |
3. | Elinga KALINATĖ | Kedainiai/LTU |
4. | Ksenija ZUČIKA | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Viktorija VINNIŅA | Jelgavas BJSS/LAT |
B U12 m -40 kg (3) |
1. | Justīne JANELE | Kyodai/LAT |
2. | Elina HRAMYKA | Радимич/BLR |
3. | Lauma Loreta CERA | Kyodai/LAT |
B U12 m -44 kg (6) |
1. | Svetlana ISACHENKO | Medved/RUS |
2. | Katrīna MILLERE | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Sasha PAPROTSKA | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Estere KOČKINA | LSPA DS/LAT |
B U12 m +44 kg (3) |
1. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
2. | Sofija LOSĀNE | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Marianna BRUJA | Dinamo LAT/LAT |
B U12 z -26 kg (11) |
1. | Rostyslav BULAKH | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Makhdi ALIMZHANOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Volodymyr DNIPROVSKYI | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | VSEVOLOD MITRUSHIN | Koenig JC/RUS |
5. | Tlek BEKBOSYN | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
5. | Volodymyr HUMENNYI | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Daniil KOROL | MASARU Khomentovskiys/RUS |
7. | Artur HUMENIUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
B U12 z -29 kg (11) |
1. | Jegors LAZAREVS | Samurs/LAT |
2. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | BOGDAN FEDOROV | Koenig JC/RUS |
3. | Jēkabs ĢIRNIS | Sigulda/LAT |
5. | DANIIL SHCHANKIN | Koenig JC/RUS |
5. | Umārs USMANOVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Aleksandrs TUUĻS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Daniels PINKEVIČS | Alūksnes BJSS/LAT |
B U12 z -32 kg (27) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Kristaps GUCAĻUKS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Martas BALSEVICIUS | Budoka/LTU |
3. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Kyodai/LAT |
5. | Alkhan ABDYKASSYMOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
5. | Yauheni ULASENKA | Радимич/BLR |
7. | Matvii BURKOV | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Yauheni MONTSIK | Голд/BLR |
B U12 z -35 kg (28) |
1. | Nikolai BONDARENKO | Isakovskie Judoisty/RUS |
2. | Matvey STEPANOV | СКЕ КОДОКАН Псков/RUS |
3. | Aleksandrs MALIŠEVS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Kipras KARVECKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
5. | Yerassyl MEIRBEK | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
5. | Rokas ŽINDULIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Timas CIMBOLAS | Judo Simba/LTU |
7. | IVAN STASKEVICH | Koenig JC/RUS |
B U12 z -38 kg (30) |
1. | Georgiy KEDA | MASARU Khomentovskiys/RUS |
2. | Andrejs PABĒRZIS | Samurs/LAT |
3. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Sergey NAZARKIN | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | David BASOV | Medved/RUS |
5. | Egor MAREEV | MASARU Khomentovskiys/RUS |
7. | Dāvids VERZE | Jaunība LV/LAT |
7. | Iļja VOLKOVS | Jaunība LV/LAT |
B U12 z -42 kg (25) |
1. | Mukhammad TALDIEV | MAGAS Ингушетия/RUS |
2. | Demiyan VOLCHKOV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Reinis DAUKSTS | RDsport/LAT |
3. | Adris JAKUBAUSKAS | Judo Simba/LTU |
5. | Fedir PISARENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Yaroslav OSTAPOVYCH | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Volodymyr BOSYI | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Arvis BONDARS | Alūksnes BJSS/LAT |
B U12 z -46 kg (15) |
1. | Titas NEDZINSKAS | Judo Simba/LTU |
2. | Dominykas SVIDERSKAS | Kedainiai/LTU |
3. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
3. | Aigars VJAZEMSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Fjodors ZAĻEVSKIS | Kano džudo klubs/LAT |
5. | Ričards PROKOPENOKS | Samurs/LAT |
7. | Marks ZALTANS | LSPA DS/LAT |
7. | Roberts GŽIBOVSKIS | Jaunība LV/LAT |
B U12 z -50 kg (7) |
1. | Tajus BABAIČENKO | Judo Simba/LTU |
2. | Kajus CHARENKA | Ristis R.Sargūno g./LTU |
3. | Marco CHATKEVIČIUS | Judo Simba/LTU |
3. | Daniil VASILIEV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
B U12 z -55 kg (6) |
1. | Dovydas GVILDYS | Ukmergės dziudo klubas/LTU |
2. | Artūrs GRIBUSTS | LSPA DS/LAT |
3. | Oskars ĀBOLTIŅŠ | Satori/LAT |
3. | Dmitrijs ŽUKAUSKS | Jelgavas BJSS/LAT |
B U12 z +55 kg (10) |
1. | Aleksandrs ZAHAROVS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Rihards DONIS | Makkabi/LAT |
3. | Ahmad KENESHBEK | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Iaroslav MOTORIN | MASARU Khomentovskiys/RUS |
5. | Arnolds LOSĀNS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Jēkabs ZARIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Damirs ZABOLUJEVS | Jikan/LAT |
7. | Matvey BAGRICEVICH | Радимич/BLR |
C U14 m -36 kg (6) |
1. | Sofia POSTUSENKO | Budolinn Judokool/EST |
2. | Vladislava PUKHOVAYA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Evelīna KAZAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
C U14 m -40 kg (2) |
1. | Liudmyla YELETSKA | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Evita VEILANDE | Jelgavas BJSS/LAT |
C U14 m -44 kg (9) |
1. | Rugilė MAROZAITĖ | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Yelyzaveta KRYVONOSOVA | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS/LAT |
3. | Dziyana HRYGARENKA | Радимич/BLR |
5. | Veronika SINELNIKOVA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Katsiaryana DAMANEUSKAYA | Радимич/BLR |
7. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Viktorija JANOVSKA | Kyodai/LAT |
C U14 m -48 kg (5) |
1. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
2. | Marija AKSENOVA | RDsport/LAT |
3. | Kristsina HANIYEVA | Радимич/BLR |
4. | Sofiy KOVALEVSKAY | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Aleksandra KRASNOVA | Budolinn Judokool/EST |
C U14 m -52 kg (2) |
1. | Liana YDINA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Annika KUKUŠKINA | Samurs/LAT |
C U14 m -57 kg (2) |
1. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
2. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
C U14 m +57 kg (4) |
1. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
2. | Viktoryia SUVOROVA | Радимич/BLR |
3. | Gabrielė MAŽEIKAITĖ | Judo Simba/LTU |
4. | Alina TESLENKO | Dinamo LAT/LAT |
C U14 z -32 kg (10) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Alkhan ABDYKASSYMOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Kristaps GUCAĻUKS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Oleh KOBENDA | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Maksym HUMENNYI | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Klaidas BALAIŠIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Rostislav BUSHCHINSKII | Red Star Guryevsk/RUS |
C U14 z -35 kg (12) |
1. | Nikolai BONDARENKO | Isakovskie Judoisty/RUS |
2. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Evgenii GUBIN | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
5. | Roman BOKOVYK | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Genno KUPOREV | Medved/RUS |
7. | Ignas ŠIMKUS | Kedainiai/LTU |
7. | Oleksandr KHARCHENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
C U14 z -38 kg (15) |
1. | Rostislav BUDYLIN | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Alikhan AITKAZI | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Egor MAREEV | MASARU Khomentovskiys/RUS |
3. | Georgiy KEDA | MASARU Khomentovskiys/RUS |
5. | David BASOV | Medved/RUS |
5. | Raidas GVAZDAUSKAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Matas LIAUGAUDAS | Judo Simba/LTU |
7. | Vladislavs ROMAŠONOKS | Jikan/LAT |
C U14 z -42 kg (21) |
1. | Mukhammad TALDIEV | MAGAS Ингушетия/RUS |
2. | Mukhamejan IZBAKIEV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Mykyta KOVALENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Demiyan VOLCHKOV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Andrei LITVINOV | MASARU Khomentovskiys/RUS |
5. | Daniels ZVANERS | Kyodai/LAT |
7. | Abdugafar ALIMZHANOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
7. | Egor SASS | Red Star Guryevsk/RUS |
C U14 z -46 kg (18) |
1. | Yaroslav KUTSOPIAT | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Jegor NOVIKOV | Budolinn Judokool/EST |
3. | Adilbek BIRZHANOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
3. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
5. | Artem BERESTANKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Bohdan USHAKOV | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Konstantin DYMNIKOV | Medved/RUS |
7. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
C U14 z -50 kg (11) |
1. | Akhmad TALDIEV | MAGAS Ингушетия/RUS |
2. | Niks LOMONOSOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Artemii OLIYNYK | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Vsevolod OSTAPOVYCH | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Rihards FREIMANIS | Jikan/LAT |
5. | Ričards JAKOVLEVS | Jaunība LV/LAT |
7. | Kyrylo MAHONIA | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Nikass PURPIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
C U14 z -55 kg (14) |
1. | Jevgeņijs SPRINGIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Arsenijs MARČENKO | Kyodai/LAT |
3. | Artem SHEVCHUK | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Daniels STRODS | Kyodai/LAT |
5. | Mykhailo SHYSHOV | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Davids NEČAJEVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Jegors KALBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Dmitriy CHEVSHENKO | Yarclub Kaliningrad/RUS |
C U14 z -60 kg (15) |
1. | Danylo HLUSHKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Nikita MISCHUK | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Nikita BOLZAN | LOKYS/LTU |
5. | Artūrs LUBŅEVSKIS | Vidzemes DS/LAT |
5. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
7. | Stepan PISARENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Jegors ČUJEVS | Dinamo LAT/LAT |
C U14 z -66 kg (7) |
1. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
2. | Yurii KOPOCH | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Maksims POPOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Andrejs FRULS | Jikan/LAT |
C U14 z +66 kg (12) |
1. | Artūrs JUŽENKO | RDsport/LAT |
2. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
3. | Artem KRASNOSCHOKA | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Arnolds ARSENTJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
5. | Mykhailo KORNIENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Andrii PASHCHENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Nedas NAČIŠČIONIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Rokas RAPKEVIČIUS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
D U16 m -40 kg (2) |
1. | Sofia POSTUSENKO | Budolinn Judokool/EST |
2. | Rizvan ALIMZHANOVA | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
D U16 m -52 kg (4) |
1. | Evelīna JAVORSKA | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Milevskaja PATRICIJA | Ipon Panevezys/LTU |
3. | Gabriela GOBIŅA | Kyodai/LAT |
4. | Anna LOHA | Vyshneve Judo Club/UKR |
D U16 m -57 kg (7) |
1. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
2. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
3. | Jūlija Katrīna CELENBERGA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
D U16 m -63 kg (3) |
1. | Gabrielė REVINSKAITĖ | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Vladeslava LEVENTYR | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Žanete JĀŅKALNE | Alūksnes BJSS/LAT |
D U16 m +63 kg (1) |
1. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
D U16 z -38 kg (3) |
1. | Alikhan AITKAZI | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
2. | Andrei NIKIFOROV | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Yevhen YURIEV | Vyshneve Judo Club/UKR |
D U16 z -42 kg (9) |
1. | Mukhammad TALDIEV | MAGAS Ингушетия/RUS |
2. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
3. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
3. | Rendijs TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
5. | Egor SASS | Red Star Guryevsk/RUS |
5. | Gustavs ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
7. | Mukhamejan IZBAKIEV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
7. | Teodors MARCENKO | RDsport/LAT |
D U16 z -46 kg (7) |
1. | Markuss ŠAICĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Gytis RACKAUSKAS | Judo Simba/LTU |
3. | Artem BERESTANKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Adilbek BIRZHANOV | Школа дзюдо Ippon Алматы/KAZ |
D U16 z -50 kg (10) |
1. | Akhmad TALDIEV | MAGAS Ингушетия/RUS |
2. | Jegors JERŠOVS | LSPA DS/LAT |
3. | Andrii BAZANOV | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Vladyslav SHVETS | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Roberts LEIZĀNS | Kyodai/LAT |
5. | Artemii OLIYNYK | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Roberts SKULTE | LSPA DS/LAT |
7. | Jegors MERKUŠEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U16 z -55 kg (9) |
1. | Artjoms GORBATENKO | Spars/LAT |
2. | Kirill CHURAKOV | Мытищи/RUS |
3. | Rolands KAZAČENOKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Dmitrii MANKOVSKIKH | Red Star Guryevsk/RUS |
5. | Maksims ŠAPOVALOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Benas ŽINDULIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Daniels JASINSKIS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Tadas BERANKIS | Ipon Panevezys/LTU |
D U16 z -60 kg (16) |
1. | Maksym HUTOROV | Vyshneve Judo Club/UKR |
2. | Artem AKSENOV | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Dmytro MAKSYMENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
3. | Danylo HLUSHKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Aleksejs GORBATENKO | Spars/LAT |
5. | Roberts PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Anton LUKASH | Vyshneve Judo Club/UKR |
7. | Danils LUKJANČIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U16 z -66 kg (14) |
1. | Emīls POTAPOVS | Kyodai/LAT |
2. | Platons IVANOVS | RDsport/LAT |
3. | Raimonds GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Ņikita KUZŅECOVS | OLIMP/LAT |
5. | Kristaps NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Kriugžda GUSTAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Matas GERULSKIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Artūras MASIOKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
D U16 z -73 kg (9) |
1. | Ivan STOLIAR | Голд/BLR |
2. | Viktor DUNDO OGLY | Kaliningrad Krasnay/RUS |
3. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
3. | Vakaris SAUKAITIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
5. | Gundars SVILĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Pijus BILIUS | Judo Simba/LTU |
7. | Artjoms KAROLS | Singitaj/LAT |
7. | Artem KRASNOSCHOKA | Vyshneve Judo Club/UKR |
D U16 z -81 kg (3) |
1. | Ričards MUIŽNIEKS | Kyodai/LAT |
2. | Markuss ĻEBEDEVS | Satori/LAT |
3. | Jokubas LABANAUSKAS | Budoka/LTU |
D U16 z +81 kg (5) |
1. | Maksims BIZĀNS | Jūrmalas SS/LAT |
2. | Vitaly BARANOV | Bagrationovsk/RUS |
3. | Armandas VASKAS | Ipon Panevezys/LTU |
4. | Mykhailo KORNIENKO | Vyshneve Judo Club/UKR |
5. | Vladyslav DOMBROVSKYI | Vyshneve Judo Club/UKR |