PASAULES DŽUDO DIENAS KAUSS 28-29.10.2023
Mobile
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U9 M-27
(PDF)
U9 Z-24
(PDF)
U9 Z-26
(PDF)
U9 Z-28
(PDF)
U9 Z-30
(PDF)
U9 Z-32
(PDF)
U9 Z-36
(PDF)
U9 Z+36
(PDF)
U11 M-29
(PDF)
U11 M-32
(PDF)
U11 Z-27
(PDF)
U11 Z-30
(PDF)
U11 Z-34
(PDF)
U11 Z-38
(PDF)
U11 Z-42
(PDF)
U11 Z-46
(PDF)
U11 Z+46
(PDF)
U13 M-32
(PDF)
U13 M-40
(PDF)
U13 M-44
(PDF)
U13 M+44
(PDF)
U13 Z-30
(PDF)
U13 Z-34
(PDF)
U13 Z-38
(PDF)
U13 Z-42
(PDF)
U13 Z-46
(PDF)
U13 Z-50
(PDF)
U13 Z-55
(PDF)
U13 Z+55
(PDF)
U15 M-44
(PDF)
U15 M-52
(PDF)
U15 M-63
(PDF)
U15 M+63
(PDF)
U15 Z-34
(PDF)
U15 Z-38
(PDF)
U15 Z-42
(PDF)
U15 Z-46
(PDF)
U15 Z-50
(PDF)
U15 Z-55
(PDF)
U15 Z-60
(PDF)
U15 Z-66
(PDF)
U15 Z-73
(PDF)
U15 Z+73
(PDF)
Competitors
Name
Country
Category
Pos
Markuss ABROMAVIČS ŽUNDA
LAT/Kyodai
U13 Z-38
7.
Artēmijs AFANASJEVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U11 Z-46
-
Alise AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes BJSS
U13 M-32
-
Merisa AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes BJSS
U15 M-63
-
Kovaļovs ALANS
LAT/Bosko
U9 Z-30
-
Vitālijs ALEHNO
LAT/Ziemeļblāzma
U11 Z-34
7.
Aleksandrs ALEKSEJEVS
LAT/Sensei
U15 Z-55
-
Mykhailo ALMAZOV
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-73
-
Damirs AMBROSOVS
LAT/Kyodai
U9 Z-28
3.
Jēkabs ANCĀNS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
-
Ivans ANISINS
LAT/Bosko
U11 Z-38
7.
Aleksandrs APSALONS
LAT/Spars
U15 Z+73
1.
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z-55
1.
Rustams AĻIJEVS
LAT/Liepājas KSS
U13 Z-38
7.
Maksims BALACKIS
LAT/Spars
U11 Z-30
7.
Trojs BALTINS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-38
-
Aleksandrs BARANOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U9 Z-26
-
Evelīna BATRAKA
LAT/Ādažu BJSS
U15 M+63
-
Dāvids BATRAKS
LAT/Ādažu BJSS
U11 Z+46
3.
Ernests BAĻĶENS
LAT/Kyodai
U15 Z-60
5.
Aleksandrs BIKOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U15 Z-66
4.
Anastasija BIZENKOVA
LAT/Ziemeļblāzma
U13 M+44
-
Polīna BOČENKOVA
LAT/Ādažu BJSS
U9 M-27
2.
Ostaps BOČENKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U13 Z-38
-
Roberts BRIEDIS
LAT/Kyodai
U13 Z-42
7.
Daniels BRUZULIS
LAT/Liepājas KSS
U13 Z-50
-
Klāvs BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-34
-
Krišjānis BĒRZIŅŠ
LAT/Kyodai
U15 Z-60
7.
Raimonds BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z+55
-
Artūrs BĪBERS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
-
Tomass Gustavs CELENBERGS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z+73
2.
Hugo Atis CELMS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
2.
Lauma CERA
LAT/Kyodai
U15 M+63
2.
Miks Kristiāns DAUKSTS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z+73
-
Adrians DAŅILOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-34
-
Artjoms DAŅILOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z-38
5.
Gavriils DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U11 Z-38
-
Rafails DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U11 Z-38
2.
Serafims DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U9 Z-32
2.
Marats DENISS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U11 Z-27
-
Ričards DIĻEVKA
LAT/Kyodai
U11 Z-34
-
Ņikita DOBRJANCEVS
LAT/Džudo klubs Kin
U13 Z-42
7.
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
U13 Z-30
-
Marks FEDINS
LAT/V.Zeļonija SS
U9 Z-28
5.
Daniils FILATOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-60
7.
Denis FILATOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z-55
-
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U15 Z-46
2.
Pāvels FJODOROVS
LAT/Kyodai
U11 Z+46
-
Miron FROĻCOVS
LAT/Liepājas KSS
U11 Z-46
1.
Gabriels GAILĪTIS
LAT/Kyodai
U15 Z-50
2.
Darens GIRGENSONS
LAT/Liepājas KSS
U15 Z-46
-
Timurs GLUHOVSKIS
LAT/Kyodai
U11 Z-38
-
Karlina GOBIŅA
LAT/Kyodai
U11 M-29
1.
Igors GONČAROVS
LAT/Kyodai
U15 Z-46
3.
Artjoms GORDEJEVS
LAT/Satori
U13 Z-46
-
Linda GRIĶE
LAT/LSPA DS
U13 M-44
-
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U11 Z-30
3.
Arturs GROMOVS
LAT/Sensei
U11 Z-27
3.
Gabriels GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
U11 Z-34
-
Rolands GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
U13 Z-50
-
Kirill GURA
LAT/Kyodai
U9 Z-32
-
Halids HAFIZOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U9 Z-28
2.
Kirils HALAIMOVS
LAT/Bosko
U15 Z-42
3.
Pjotrs HIMIČEVS
LAT/Kyodai
U11 Z-38
-
Danila HOROSKINS
LAT/Sensei
U11 Z-38
-
Aleksejs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U15 Z-55
-
Jurijs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U11 Z-38
5.
Sarihans IBRAGIMOVS
LAT/Kyodai
U9 Z-32
1.
Mārtiņš IEVIŅŠ
LAT/Kyodai
U15 Z-46
1.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Sensei
U11 Z-42
-
Timofejs ISAJEVS
LAT/Sensei
U13 Z-42
1.
Timurs ISAKOVS
LAT/Sensei
U15 Z-46
-
Miks JAKSTEVIČS
LAT/Kyodai
U13 Z-46
2.
Ralfs JAKSTEVIČS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
-
Agate JANČEVSKA
LAT/LSPA DS
U15 M+63
1.
Mārcis JAUNBĒRZIŅŠ
LAT/Kyodai
U13 Z-50
3.
Daniels JEFIMOVS
LAT/TIGER Judo Club
U15 Z-73
-
Miroslavs JEFIMOVS
LAT/Liepājas KSS
U11 Z-27
3.
Viktorija JEMEĻJANOVA
LAT/Kyodai
U13 M+44
1.
Rolands JEMEĻJANOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z-46
-
Aivis JERMACĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-38
2.
Keita JUKSE
LAT/Alūksnes BJSS
U11 M-32
-
Marko JUZEFOVIČS
LAT/Liepājas KSS
U11 Z-34
1.
Dans JUZUPS
LAT/V.Zeļonija SS
U11 Z-34
-
Ričards JĒKABSONS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
3.
Aleksandrs KABACIJS
LAT/Jelgavas BJSS
U15 Z-55
3.
Marija KALVA
LAT/Sensei
U11 M-32
2.
Annija KALVELE
LAT/Ziemeļblāzma
U11 M-32
3.
Voldemārs KALVĀNS
LAT/Kyodai
U9 Z-36
-
Voldemārs KALVĀNS
LAT/Kyodai
U9 Z+36
-
Imam KASUMOV
LAT/Ādažu BJSS
U11 Z+46
2.
Aleksandrs KAĻAZINS
LAT/Liepājas KSS
U9 Z-32
3.
Sergejs KAŠTAĻJANOVS
LAT/Liepājas KSS
U11 Z+46
1.
Ivans KEDIČS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-27
-
Ēriks KISEĻOVS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
-
Dmitrijs KOLOSOVS
LAT/Kyodai
U15 Z-73
1.
Artēmijs KOMARS
LAT/Kyodai
U11 Z-38
-
Roberts KONCĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z+73
-
Maksims KONSTANTINOVS
LAT/Kyodai
U15 Z-66
1.
Damirs KORECKIS
LAT/Sensei
U11 Z-34
7.
Romāns KOSTROMINS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-46
2.
Ričards KOVAĻOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-46
-
Alekss KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U15 Z-46
3.
Marjans KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-30
3.
Arturs KOĻČS
LAT/Liepājas KSS
U15 Z-66
-
Arturs KRAVČENKO
LAT/Satori
U13 Z+55
1.
Reinis KRĪGERS
LAT/Kyodai
U15 Z-55
1.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U9 Z-24
2.
Kirils KULAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U13 Z-34
-
Daniils KUNGUROVS
LAT/Liepājas KSS
U9 Z-36
1.
Daniils KUNGUROVS
LAT/Liepājas KSS
U9 Z+36
1.
Edvards KURGANS
LAT/Jūrmalas SS
U9 Z-26
1.
Sofija KUTKEVIČA
LAT/Judokan
U15 M-63
1.
Daniels KUZŅECOVS
LAT/Kyodai
U9 Z-26
4.
Nikolajs KUZŅECOVS
LAT/Kyodai
U9 Z-30
3.
Miroslavs KĻAČKOVSKIS
LAT/Liepājas KSS
U15 Z-55
2.
Sofija KĻEVETOVA
LAT/Judokan
U15 M-52
-
Kristīna LAGZDIŅA
LAT/Džudo klubs Kin
U15 M-52
1.
Niks Kristers LEIJA
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-38
7.
Sandijs Rainers LEIJA
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-73
3.
Darija LOBAŽEVIČA
LAT/Ziemeļblāzma
U13 M-40
-
Jakovs LUKJANOVS
LAT/Kyodai
U13 Z-42
3.
Andžejs MAGAZIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z+46
3.
Timurs MAKARSKIS
LAT/Džudo klubs Kin
U9 Z-28
7.
Aleksejs MALCEVS
LAT/Bosko
U15 Z-42
-
Augusts Eduards MAZAPŠS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
-
Aleksandrs MERKULOVS
LAT/Kyodai
U11 Z+46
-
Franks MIKUCKIS
LAT/Kyodai
U11 Z-42
1.
Franks MIKUCKIS
LAT/Kyodai
U13 Z-42
3.
Aleksandrs MOGIĻEVSKIS
LAT/Kyodai
U9 Z-26
2.
Ļevs MOGIĻEVSKIS
LAT/Kyodai
U9 Z-24
-
Olivers MĪLENBERGS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
1.
Aleksejs NATAROVS
LAT/Kyodai
U15 Z-34
-
Kirils NEKRASOVS
LAT/Liepājas KSS
U13 Z-55
2.
Eva Kiara NGARI
LAT/Kyodai
U11 M-32
1.
Ričards NICMANIS
LAT/V.Zeļonija SS
U11 Z-38
-
Sandis NIKOLAJEVS
LAT/Kyodai
U15 Z-34
2.
Sandis NIKOLAJEVS
LAT/Kyodai
U13 Z-34
3.
Matvejs NIKOLAJIEVS
LAT/Bosko
U11 Z-34
-
Leiviks NODELMANS
LAT/Sensei
U15 Z-55
-
Artjioms OKOMANS
LAT/Jūrmalas SS
U15 Z-42
-
Herberts OZOLIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
U13 Z-46
7.
Edžus OZOLS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-60
3.
Mikus OZOLS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-60
5.
Grigorijs PAKULA
LAT/Kyodai
U13 Z-34
2.
Mihails PAKULA
LAT/Kyodai
U9 Z-28
5.
Kristaps PALAMARČUKS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
2.
Gusts PASTARS
LAT/Kyodai
U13 Z-42
2.
Hugo PASTARS
LAT/Kyodai
U9 Z-24
1.
Megija PAVĀRE
LAT/Kyodai
U15 M-44
2.
Megija PAVĀRE
LAT/Kyodai
U13 M-44
1.
Artemijs PAŠKOVS
LAT/Kyodai
U15 Z-60
3.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Jūrmalas SS
U13 Z-34
3.
Ernests PEĻŅA
LAT/Kyodai
U9 Z-28
3.
Daniils PILIPSONS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U11 Z-34
5.
Varvara PJATECKA
LAT/Kyodai
U15 M-44
1.
Daniils PODKUJKO
LAT/Kyodai
U13 Z-46
1.
Igors PODKUJKO
LAT/Kyodai
U15 Z-66
2.
Matīss POMASKOVS
LAT/Kyodai
U15 Z-50
-
Alisters POMERANCIS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-30
3.
Aleksandrs POPOKS
LAT/Džudo klubs Kin
U13 Z-42
5.
Marks PORTAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-30
7.
Emīls PURS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-66
3.
Luīze PĒTERSONE
LAT/Kyodai
U9 M-27
-
Dmitrijs RASSOHINS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
5.
Ruslans RASSOHINS
LAT/Kyodai
U13 Z-38
-
Markus REINSALU
LAT/Kyodai
U15 Z-38
4.
Markus REINSALU
LAT/Kyodai
U13 Z-38
3.
Otto REKKE
LAT/Mārupe Džudo klubs
U11 Z-30
5.
Juris RIBULIS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-30
-
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
U9 M-27
1.
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
U11 M-29
-
Polina RIVARE
LAT/Kyodai
U11 M-32
3.
Iļja RODCEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-30
-
Marks RODCEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
U9 Z-28
1.
Gustavs ROTBERGS
LAT/Ādažu BJSS
U13 Z-46
7.
Rojs ROZE
LAT/Jelgavas BJSS
U9 Z-26
3.
Ostins RĀGS
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z-73
-
Ričards RĀVIŅŠ
LAT/Kyodai
U9 Z-30
2.
Davids SEMAŠKO
LAT/Liepājas KSS
U9 Z-24
3.
Aleksandrs SEMENISTIJS
LAT/Kyodai
U13 Z-38
2.
Arturs SEMJONOVS
LAT/Kyodai
U11 Z-27
-
Emīls SEMJONOVS
LAT/Kyodai
U13 Z-46
5.
Nikita SHALAGAI
LAT/Sensei
U13 Z-50
2.
Fjodors SIDOROVS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
-
Artjoms SMIRNOVS
LAT/Kyodai
U13 Z-46
5.
Dmitrijs SOKOLOVS
LAT/Sensei
U13 Z-46
3.
Igors SOKOLOVS
LAT/Kyodai
U9 Z-30
-
Ņikita SOKOLOVS
LAT/Kyodai
U13 Z+55
-
Mihails SOTNIKS
LAT/Kyodai
U13 Z+55
3.
Marks SPODARIKS
LAT/Spars
U11 Z-38
1.
Kajus STAPULIONIS
NOR/Sande sportsklubb judo
U15 Z+73
3.
Davids STOLOVS
LAT/Liepājas KSS
U11 Z-27
1.
Daniils STREHŅINS
LAT/Ziemeļblāzma
U9 Z-30
-
Deniss STREHŅINS
LAT/Ziemeļblāzma
U13 Z-42
5.
Rēzija SUPE
LAT/Alūksnes BJSS
U15 M+63
3.
Farids TAGIJEVS
LAT/Liepājas KSS
U15 Z-50
1.
Mihails TALATINŅIKS
LAT/Liepājas KSS
U9 Z+36
2.
Maksims TARASKINS
LAT/Sensei
U15 Z-38
5.
Leon TARVERDYAN
LAT/Makkabi
U15 Z-42
3.
Dmitrijs TITOVS
LAT/Sensei
U13 Z-46
3.
Timofejs TKAČOVS
LAT/Spars
U15 Z-73
2.
Patriks TOBIASS
LAT/V.Zeļonija SS
U11 Z-34
-
Damirs TOVSTENKO
LAT/Kyodai
U11 Z-38
5.
Natans TOŅEŅKIJS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-34
3.
Andrejs TUBEĻSKIS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U11 Z-38
3.
Daniils TURLISOVS
LAT/Sensei
U9 Z-30
1.
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
U13 M-32
1.
Ruslans VASINS
LAT/Sensei
U13 Z-50
1.
Romāns VIĻČINSKIS
LAT/Kyodai
U13 Z+55
3.
Vilens VLADIMIROVS
LAT/Jelgavas BJSS
U15 Z-73
3.
Mykola VOROBIEI
LAT/Kyodai
U11 Z-38
3.
Tamerlans VOROŅECKIS
LAT/Džudo klubs Kin
U13 Z-50
3.
Kristaps VRUBĻEVSKIS
LAT/Džudo klubs Kin
U13 Z-34
-
Gustavs VĪTOLS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z+46
-
Alekss ZAHARENKO
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-38
-
Jēkabs ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U15 Z+73
-
Olivers ZIŅĢIS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-38
-
Dāvis ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
U15 Z-38
3.
Deivs ZVANERS
LAT/Kyodai
U15 Z-42
1.
Karlīna ZĒMELE
LAT/Alūksnes BJSS
U11 M-32
-
Patriks ZĪRA
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-38
-
Vitalijs ČUBAROVS
LAT/Bosko
U9 Z-28
7.
Rūdolfs ČUBARS
LAT/Alūksnes BJSS
U13 Z+55
2.
Ričards ĶĪSIS
LAT/Kyodai
U15 Z-34
1.
Ričards ĶĪSIS
LAT/Kyodai
U13 Z-34
1.
Timofejs ĻAUDUPS
LAT/Liepājas KSS
U13 Z-30
1.
Andrejs ĻEBEDEVS
LAT/Kyodai
U13 Z-38
5.
Artjoms ĻEPUHOVS
LAT/Spars
U11 Z-27
2.
Mihails ĻEVČENKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U15 Z-60
1.
Dmitrijs ĻEĻOTKO
LAT/Liepājas KSS
U15 Z-42
2.
Toms ĻUBIMOVS
LAT/Kyodai
U11 Z-30
-
Raivo ŠADURSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
U11 Z-34
-
Aļona ŠADČINA
LAT/Liepājas KSS
U13 M-40
1.
Mihails ŠAŠKEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
U11 Z-30
5.
Iļdars ŠELUHINS
LAT/Jelgavas BJSS
U15 Z-38
1.
Iļdars ŠELUHINS
LAT/Jelgavas BJSS
U13 Z-38
3.
Aleksandrs ŠEVKOVS
LAT/Liepājas KSS
U13 Z-38
1.
Iļja ŠTREMERS
LAT/V.Zeļonija SS
U15 Z-55
3.
Marats ŠČERBAKS
LAT/Kyodai
U15 Z-60
2.
Georgijs ŽUKOVS
LAT/Kyodai
U11 Z-34
-
Gļebs ŽUKS
LAT/Ādažu BJSS
U15 Z+73
3.