ALŪKSNES DŽUDO TURNĪRS 20-21.04.24.
Mobile
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U9 M-29
(PDF)
U9 Z-21
(PDF)
U9 Z-24
(PDF)
U9 Z-27
(PDF)
U9 Z-30
(PDF)
U9 Z-38
(PDF)
U10 M-26
(PDF)
U10 M-29
(PDF)
U10 M-32
(PDF)
U10 M+36
(PDF)
U10 Z-24
(PDF)
U10 Z-27
(PDF)
U10 Z-30
(PDF)
U10 Z-34
(PDF)
U10 Z-38
(PDF)
U10 Z-42
(PDF)
U10 Z+50
(PDF)
U12 M-32
(PDF)
U12 M-36
(PDF)
U12 M-40
(PDF)
U12 M+44
(PDF)
U12 Z-27
(PDF)
U12 Z-30
(PDF)
U12 Z-34
(PDF)
U12 Z-38
(PDF)
U12 Z-42
(PDF)
U12 Z-46
(PDF)
U12 Z-50
(PDF)
U12 Z-55
(PDF)
U12 Z+55
(PDF)
U14 M-40
(PDF)
U14 M-44
(PDF)
U14 M-48
(PDF)
U14 M-52
(PDF)
U14 M-57
(PDF)
U14 M+57
(PDF)
U14 Z-34
(PDF)
U14 Z-38
(PDF)
U14 Z-42
(PDF)
U14 Z-46
(PDF)
U14 Z-50
(PDF)
U14 Z-55
(PDF)
U14 Z-60
(PDF)
U14 Z-66
(PDF)
U14 Z+73
(PDF)
U16 M-48
(PDF)
U16 M-52
(PDF)
U16 M-57
(PDF)
U16 M+63
(PDF)
U16 Z-42
(PDF)
U16 Z-46
(PDF)
U16 Z-50
(PDF)
U16 Z-55
(PDF)
U16 Z-60
(PDF)
U16 Z-66
(PDF)
U16 Z-73
(PDF)
U16 Z-81
(PDF)
U16 Z+81
(PDF)
U18 M-48
(PDF)
U18 M-57
(PDF)
U18 M-63
(PDF)
U18 M-70
(PDF)
U18 M+70
(PDF)
U18 Z-50
(PDF)
U18 Z-55
(PDF)
U18 Z-60
(PDF)
U18 Z-66
(PDF)
U18 Z-73
(PDF)
U18 Z-81
(PDF)
U18 Z-90
(PDF)
U18 Z+90
(PDF)
U21 M-63
(PDF)
U21 M+70
(PDF)
U21 Z-60
(PDF)
U21 Z-66
(PDF)
U21 Z-73
(PDF)
U21 Z-81
(PDF)
U21 Z+90
(PDF)
Competitors
Name
Country
Category
Pos
Sergejs ADATIŅŠ
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-73
1.
Agris AGEJEVS
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-60
-
Alise AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes SS
U14 M-40
-
Merisa AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes SS
U16 M-57
2.
Jānis AKMENTIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-30
2.
Kārlis AKMENTIŅŠ
LAT/Kyodai
U12 Z-38
-
Gusts ALBERTS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-42
-
Mykhailo ALMAZOV
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-73
-
Damirs AMBROSOVS
LAT/Kyodai
U10 Z-30
1.
Timurs AMBROSOVS
LAT/Kyodai
U16 Z-81
-
Artūrs APRAKSINS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Aleksandrs APSALONS
LAT/Spars
U18 Z+90
2.
Aleksandrs APSALONS
LAT/Spars
U16 Z+81
1.
Pauls Aleksandrs ARSMENIEKS
LAT/Kyodai
U9 Z-21
1.
Valters ARĀJS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-34
3.
Meta ASMONAITE
LTU/Gaja
U18 M-57
1.
Artjoms AVDEVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-90
1.
Aļika AVTUHOVA
LAT/Spars
U21 M+70
1.
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-60
-
Romans BABOĻINS
LAT/LSPA DS
U14 Z+73
2.
Pavels BAKS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-60
7.
Mykhailo BALASHOV
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-42
5.
Kristofers BALDIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U21 Z-66
4.
Martas BALSEVICIUS
LTU/Budoka
U18 Z-60
2.
Daniels BALTGAILIS
LAT/Judokan
U16 Z-73
7.
Aurimas BANKAUSKAS
LTU/Jonavas Sporto Centras
U14 Z-66
2.
Ainis BARKAUSKAS
LTU/Gaja
U10 Z-30
2.
Aleksandras BARTKUS
LAT/Kaidzen
U18 Z-73
-
Aleksandr BASANGOV
LAT/TIGER Judo Club
U18 Z-66
-
Evelīna BATRAKA
LAT/Ādažu BJSS
U16 M+63
-
Dāvids BATRAKS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-55
1.
Gustavs BEBRIS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
-
Ronalds BEBRĪTIS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-34
-
Vladimirs BELOGLAZOVS
LAT/Jūrmalas SS
U16 Z-66
3.
Ivans BEREZINECS
LAT/Jaunība LV
U21 Z-60
-
Bert BERG
EST/OLYMPIKO
U18 Z-66
-
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
LAT/Kyodai
U18 Z-66
2.
Oļegs BLOHINS
LAT/Kaidzen
U10 Z-27
3.
Danylo BOKSHAY
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-38
7.
Mareks BONDARENKO
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-42
7.
Severīns BONDAĻUKS
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-73
-
Artjoms BOROVKOVS
LAT/Bosko
U18 Z-66
7.
Anastasiia BOVSUNOVSKA
LAT/Saldus
U21 M-63
-
Polīna BOČENKOVA
LAT/Ādažu BJSS
U10 M-26
-
Ostaps BOČENKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-38
3.
Oles BRAHA
LAT/Kaidzen
U14 Z-42
3.
Oles BRAHA
LAT/Kaidzen
U16 Z-42
1.
Domeniks BRENSONS
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-27
1.
Pēteris BRICS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-34
5.
Ernests BRIGMANIS-BRIĢIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-73
3.
Kristers BROKS
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-24
2.
Marianna BRUJA
LAT/Kyodai
U18 M+70
1.
Aksels BRĒDIĶIS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-46
-
Timurs BUGROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-55
2.
Alise BULJONE
LAT/V.Zeļonija SS
U21 M-63
1.
Marks BUŠS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
7.
Rolands BUŠS
LAT/Vidzemes DS
U16 Z-66
5.
Ričards BĀRZDAINS
LAT/Kaidzen
U14 Z-60
2.
Artūrs BĒRZIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-73
-
Klāvs BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Krišjānis BĒRZIŅŠ
LAT/Kyodai
U16 Z-66
7.
Raimonds BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-60
3.
Madara BĻODONE
LAT/LSPA DS
U14 M+57
2.
Jūlija CELENBERGA
LAT/Alūksnes SS
U21 M-63
3.
Tomass Gustavs CELENBERGS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z+81
3.
Lauma CERA
LAT/Kyodai
U16 M+63
3.
Krišjānis CERS
LAT/Kyodai
U21 Z-66
2.
Gabrielius CHMIELIAUSKAS
LTU/Budoka
U14 Z-66
1.
Ņikita CIBULIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-34
-
Ignas CIRUNAS
LTU/Budoka
U21 Z-60
2.
Artjoms DABARSKIJ
LAT/Saldus
U21 Z-81
1.
Emīls DAKTERS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Miks Kristiāns DAUKSTS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z+81
2.
Reinis DAUKSTS
LAT/RDsport
U18 Z-66
5.
Adrians DAŅILOVS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Artjoms DAŅILOVS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-38
5.
Linards DEKSNIS
LAT/Sigulda
U12 Z-34
-
Gavriils DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U12 Z-42
5.
Rafails DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U12 Z-42
-
Serafims DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U10 Z-38
1.
Georgs DIKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-38
-
Ričards DIĻEVKA
LAT/Kyodai
U12 Z-34
-
Renāts DOBRŽANSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-73
3.
Liucija DREVININKAITYTE
LTU/Gaja
U14 M-48
2.
Eldars DUBRO
LAT/V.Zeļonija SS
U21 Z+90
-
Nils DUDELIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-30
-
Kārlis DZINTARS
LAT/Sigulda
U18 Z-60
-
Mihails DŽULA
LAT/Kaidzen
U9 Z-27
5.
Edvards EGLĪTIS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-46
-
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-34
-
Artemijs FADEJEVS
LAT/Jūrmalas SS
U18 Z-60
3.
Filip FAINER
FIN/Vantaan Jukara
U18 Z-66
-
Kirils FEDOTOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-81
-
Daniils FILATOVS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-66
-
Denis FILATOVS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-55
-
Artēmijs FJODOROVS
LAT/RDsport
U12 Z-34
-
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-46
3.
Raivis FROLOVS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-27
2.
Rodrigo FRĒLIHS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-27
3.
Dāvids FŪRMANIS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z-73
7.
Ēdvards GALVIŅS
LAT/Samurs
U14 Z-66
4.
Marta GAPEJEVA
LAT/Ādažu BJSS
U18 M-70
3.
Martins GARJĀNIS
LAT/Sigulda
U12 Z+55
-
Damirs GAVRILEJS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-73
5.
Artjoms GEIDANS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z-60
-
Tajus GENEVICIUS
LTU/Budoka
U18 Z-81
3.
Davids GIMBURGS
LAT/LSPA DS
U12 Z-46
4.
Nikola GLUHOVSKA
LAT/Kyodai
U16 M-57
1.
Karlina GOBIŅA
LAT/Kyodai
U12 M-32
3.
Anastasija GORDEJEVA
LAT/LSPA DS
U14 M-40
2.
Anastasija GORDEJEVA
LAT/LSPA DS
U12 M-40
2.
Danils GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
U14 Z-42
-
Ņikita GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
U12 Z-34
7.
Dmitrijs GRIBANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 Z-38
-
Artūrs GRIBUSTS
LAT/LSPA DS
U18 Z-81
5.
Artjoms GRIGORJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-60
3.
Linda GRIĶE
LAT/LSPA DS
U14 M-48
1.
Linda GRIĶE
LAT/LSPA DS
U16 M-48
2.
Arturs GROMOVS
LAT/Sensei
U12 Z-30
5.
Matvejs GRUDILOVS
LAT/Kaidzen
U16 Z-50
2.
Katrīna GRĪNBERGA
LAT/Kyodai
U12 M-36
-
Elizabete GRĪSLE
LAT/Alūksnes SS
U12 M-32
-
Alekss GRĪSLIS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-24
1.
Kristaps GUCAĻUKS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-55
2.
Anastasija GULAJA
LAT/Bosko
U14 M-57
2.
Anastasija GULAJA
LAT/Bosko
U12 M+44
1.
Gabriels GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-34
-
Rolands GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-55
7.
Leons GĒRMANIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-34
-
Sofia HANTSEVITS
EST/Kibuvits
U18 M-63
3.
Olga HASNAŠA
LAT/Liepājas KSS
U18 M-70
1.
Artjems HAVINS
LAT/Spars
U18 Z-66
-
Artjems HAVINS
LAT/Spars
U16 Z-66
2.
Carolina HIETANEN-LIN
FIN/Chikara Judo
U14 M-52
1.
Carolina HIETANEN-LIN
FIN/Chikara Judo
U16 M-52
1.
Aleksejs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-60
7.
Jurijs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-38
7.
Moona HUHTAKANGAS
FIN/Vantaan Jukara
U18 M-63
-
Sarihans IBRAGIMOVS
LAT/Kyodai
U10 Z-34
1.
Mārtiņš IEVIŅŠ
LAT/Kyodai
U16 Z-46
1.
Daniela INDARE
LAT/Jelgavas BJSS
U18 M-70
-
Reinis INDARS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z+55
3.
Anastasija ISAJEVA
LAT/Jelgavas BJSS
U18 M-70
2.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Kaidzen
U12 Z-42
1.
Ksenija IVANOVA
LAT/Jaunība LV
U14 M-40
1.
Arturs IVANOVS
LAT/Singitaj
U12 Z-30
5.
Maksims IVANOVS
LAT/Sensei
U9 Z-38
-
Roberts IVANOVS
LAT/Sigulda
U14 Z-42
-
Milana IĻJINA
LAT/Dinamo LAT
U12 M+44
2.
Ralfs IĻJINS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-30
7.
Sofija JAKOVICKA
LAT/Kaidzen
U10 M-29
-
Ričards JAKOVICKIS
LAT/Kaidzen
U14 Z-38
3.
Ričards JAKOVICKIS
LAT/Kaidzen
U12 Z-38
3.
Ralfs JAKSTEVIČS
LAT/Kyodai
U12 Z-38
1.
Daniels JANAVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-50
2.
Deniss JANKOVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 Z-46
-
Agate JANČEVSKA
LAT/LSPA DS
U16 M+63
2.
Raivis JAPIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-73
3.
Mārcis JAUNBĒRZIŅŠ
LAT/Kyodai
U14 Z-55
3.
Dārija JAČENKOVA
LAT/Dinamo LAT
U9 M-29
-
Maksimiliāns JAČENKOVS
LAT/Dinamo LAT
U16 Z-73
-
Daniels JEFIMOVS
LAT/TIGER Judo Club
U16 Z-73
5.
Aleksandrs JEFREMOVS
LAT/Spars
U16 Z-46
7.
Rolands JEMEĻJANOVS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-50
-
Keita JUKSE
LAT/Alūksnes SS
U12 M-36
3.
Mārtiņš JURJĀNS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-38
-
Bruno JĒKABSONS
LAT/Saldus
U18 Z-66
5.
Ričards JĒKABSONS
LAT/Kyodai
U12 Z-34
2.
Hermanis JŪGS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-55
-
Mantvidas KAIRYS
LTU/Budoka
U18 Z+90
-
Marija KALVA
LAT/Sensei
U12 M-32
1.
Klinta KARASEVA
LAT/Alūksnes SS
U12 M-40
-
Gerda KAREIVAITE
LTU/Budoka
U14 M-52
-
Makar KARIAKIN
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-34
-
Riana KAZAČENOKA
LAT/Alūksnes SS
U9 M-29
2.
Rolands KAZAČENOKS
LAT/Alūksnes SS
U21 Z-73
1.
Marks KAŅŠINS
LAT/Ziemeļblāzma
U9 Z-27
3.
Ričards KELBRANTS
LAT/Judokan
U16 Z-60
5.
Konstantīns KIRPIČOVS
LAT/Spars
U16 Z-73
-
Toivo KIVISTÖ
FIN/Vantaan Jukara
U14 Z-46
1.
Toivo KIVISTÖ
FIN/Vantaan Jukara
U16 Z-46
5.
Siim KOHVER
EST/OLYMPIKO
U16 Z-81
2.
Rūdolfs KOJĀNS
LAT/Sigulda
U12 Z-46
2.
Niks KOLKS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-60
5.
Dmitrijs KOLOSOVS
LAT/Kyodai
U18 Z-81
7.
Dmitrijs KOLOSOVS
LAT/Kyodai
U16 Z-81
1.
Roberts KONCĀNS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z+81
-
Linda KONSTANTE
LAT/Dinamo LAT
U14 M-57
1.
Arturs KONSTANTINOVS
LAT/Jaunība LV
U14 Z-46
7.
Maksims KONSTANTINOVS
LAT/Kyodai
U18 Z-73
5.
Maksims KONSTANTINOVS
LAT/Kyodai
U16 Z-73
2.
Damirs KORECKIS
LAT/Kaidzen
U12 Z-38
5.
Jegors KOROTKEVIČS
LAT/Sensei
U10 Z-42
1.
Teodors KORTAKS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z+73
-
Aleksandrs KOSAREVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-34
-
Ernests KOTĻAROVS
LAT/Jaunība LV
U9 Z-24
7.
Daniels KOVAĻOVS
LAT/Kaidzen
U10 Z-27
7.
Ričards KOVAĻOVS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-50
7.
Alekss KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-50
2.
Alekss KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-46
3.
Marjans KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-30
5.
Estere KOČKINA
LAT/Kyodai
U18 M-70
-
Kelvins KOĻESŅIKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z-73
-
Ņikita KOĻESŅIKS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-60
3.
Nikita KRASUTINS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 Z-30
3.
Aristarhs KRAUZE
LAT/V.Zeļonija SS
U21 Z+90
1.
Stepans KRAVČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-50
-
Daņila KREMEŠNIJS
LAT/Kaidzen
U10 Z-27
5.
Daņila KREMEŠNIJS
LAT/Kaidzen
U9 Z-27
7.
Oleksandr KREMLIANSKYI
FIN/Kiteen Kippon
U16 Z+81
-
Arsenijs KRILOVS
LAT/Samurs
U12 Z-34
5.
Hārdijs KRUSTIŅŠ
LAT/Kyodai
U9 Z-24
3.
Reinis KRĪGERS
LAT/Kyodai
U16 Z-60
3.
Amelija KRŪZE
LAT/Jelgavas BJSS
U10 M-29
1.
Viktorija KUKULE
LAT/Dinamo LAT
U9 M-29
1.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-60
7.
Davids KUNGURCEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-81
-
Arsenijs KURAMŠINS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-50
7.
Kira KUROČKINA
LAT/Sensei
U18 M-57
-
Daniels KUZMINS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z+50
2.
Jūlija KUZŅECOVA
LAT/Alūksnes SS
U21 M-63
2.
Kintija KĻAVIŅA
LAT/Alūksnes SS
U14 M-40
-
Sofija KĻEVETOVA
LAT/Judokan
U16 M-52
-
Madara LAIZĀNE
LAT/Sigulda
U10 M-32
2.
Kārlis LAIZĀNS
LAT/Sigulda
U10 Z-34
-
Tymur LAPIN
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-38
5.
Samanta LAPIŅA
LAT/Alūksnes SS
U10 M-26
2.
Delija LAVROVA
LAT/Ādažu BJSS
U18 M-48
1.
Niks Kristers LEIJA
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
-
Sandijs Rainers LEIJA
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-73
-
Ralfs LEPIKS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-60
-
Lauri LEPPÄNEN
FIN/Vantaan Jukara
U18 Z-73
-
Amīlija LESNIECE
LAT/Ādažu BJSS
U12 M-36
1.
Nikita LESNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-55
1.
Siiri LEVOMÄKI
FIN/Chikara Judo
U14 M-57
-
Henriks LIBERTS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-30
1.
Zahars LISENKO
LAT/Spars
U18 Z-81
7.
Patriks LITVINS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 Z-38
5.
Arsēnijs LOBOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-50
3.
Sofija LOSĀNE
LAT/Jelgavas BJSS
U18 M+70
2.
Arnolds LOSĀNS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z-81
3.
Tamerlans-Timurs LUKJANOVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 Z-38
-
Jakovs LUKJANOVS
LAT/Kyodai
U14 Z-42
2.
Kristens LĀCIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-73
-
Martins LĪVS
LAT/Alūksnes SS
U21 Z-66
1.
Andžejs MAGAZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U12 Z+55
1.
Nika MAHAJEVA
LAT/V.Zeļonija SS
U14 M-40
3.
Andrejs MAKARČENKO
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-73
-
Lukjans MAKSIMČIKOVS
LAT/LSPA DS
U14 Z-50
-
Aleksejs MALCEVS
LAT/Bosko
U16 Z-46
5.
Strazdiņš - Stradiņš MARKS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-55
5.
Denas MARTINAITIS
LTU/Gaja
U14 Z-34
3.
Artjoms MARČENKO
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-50
1.
Rihards MASTIŅŠ
LAT/Kyodai
U16 Z-73
3.
Rihards MATVEJENKO
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-46
-
Elārijs MATVEJEVS
LAT/Sigulda
U12 Z-30
2.
Intars MEIERS
LAT/Saldus
U18 Z-50
3.
Intars MEIERS
LAT/Saldus
U16 Z-46
7.
Ņikita METEĻKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-34
-
Jaroslavs MEŽGALS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-38
-
Karolis MICHMEL
LTU/Gaja
U14 Z-34
5.
Niklāvs MIHELSONS-PILSKALNS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-50
-
Dangiras MIKONIS
LTU/Budoka
U18 Z-73
2.
Franks MIKUCKIS
LAT/Kyodai
U12 Z-46
1.
Damijans MĀLNIEKS
LAT/Vidzemes DS
U16 Z-73
-
Jēkabs MĀLNIEKS
LAT/Sigulda
U10 Z-27
1.
Krišjānis MĀLNIEKS
LAT/Sigulda
U10 Z-24
2.
Olivers MĪLENBERGS
LAT/Kyodai
U12 Z-34
1.
Kristaps NARTIŠS
LAT/Ādažu BJSS
U21 Z-73
-
Rinalds NARUŠEVIČS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z+50
-
Vadims NESTEROVS
LAT/Kyodai
U18 Z+90
1.
Eva Kiara NGARI
LAT/Kyodai
U12 M-36
2.
Sandis NIKOLAJEVS
LAT/Kyodai
U14 Z-34
2.
Kristers Olivers NIKUĻINS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-55
3.
Leiviks NODELMANS
LAT/Sensei
U16 Z-60
7.
Viktorija NORGELAITE
LAT/Kaidzen
U18 M+70
-
Jesenija NOVIKOVA
LAT/Sensei
U10 M-26
1.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Sensei
U10 Z-38
2.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Jaunība LV
U10 Z-30
-
August Martin NURM
EST/OLYMPIKO
U16 Z-66
7.
Tadas OBELIENUS
LTU/Budoka
U18 Z-73
-
Tihran OHANIAN
UKR/RANDORI Uzhgorod
U14 Z-55
2.
Artjioms OKOMANS
LAT/Jūrmalas SS
U16 Z-46
2.
Arina OLKHOVYK
LAT/Jelgavas BJSS
U14 M+57
-
Yehor OLKHOVYK
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-42
2.
Roberts ORBA
LAT/LSPA DS
U12 Z-34
-
Viktor ORLYK
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-34
7.
Edžus OZOLS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-60
-
Mikus OZOLS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-60
1.
Grigorijs PAKULA
LAT/Kyodai
U14 Z-38
2.
Mihails PAKULA
LAT/Kyodai
U10 Z-30
-
Kristaps PALAMARČUKS
LAT/Kyodai
U12 Z-30
3.
Arturs PALKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-27
2.
Gusts PASTARS
LAT/Kyodai
U14 Z-46
3.
Kristers PASTARS
LAT/Jaunība LV
U14 Z-60
3.
Aleks PATEJENOKS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z+81
3.
Bogdans PAVLOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-27
7.
Zahars PAVLOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-30
-
Megija PAVĀRE
LAT/Kyodai
U14 M-44
1.
Markuss PAVĀRS
LAT/Kyodai
U18 Z-66
3.
Artemijs PAŠKOVS
LAT/Kyodai
U16 Z-60
2.
Sinna PERTTINÄ
FIN/Vantaan Jukara
U18 M-63
3.
Eduards PETENOKS
LAT/Dinamo LAT
U16 Z-66
-
Georgijs PETROVS
LAT/LSPA DS
U12 Z-50
1.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-38
-
Raita PICKULE
LAT/Dinamo LAT
U14 M+57
1.
Bruno PIDIKS
LAT/Vidzemes DS
U16 Z-73
-
Niks PILSKALNS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-60
-
Daniels PINKEVIČS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-55
-
Robins PIŠEVS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-30
7.
Varvara PJATECKA
LAT/Kyodai
U16 M-48
1.
Ralfs PODKALNS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Daniils PODKUJKO
LAT/Kyodai
U14 Z-50
1.
Igors PODKUJKO
LAT/Kyodai
U16 Z-73
1.
Ričards PODREZOVS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-24
5.
Andija PODZIŅA
LAT/Ādažu BJSS
U10 M+36
2.
Markuss POMASKOVS
LAT/Kyodai
U21 Z-73
3.
Matīss POMASKOVS
LAT/Kyodai
U16 Z-50
3.
Alisters POMERANCIS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-30
1.
Maksims POPOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-81
1.
Ruslans POĻIŠKO
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-60
3.
Nikass PURPIŠS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-73
5.
Emīls PURS
LAT/Alūksnes SS
U16 Z-73
-
Andrejs PUTINS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 Z-73
-
Pavels RASIMENOKS
LAT/Sensei
U16 Z-42
-
Dmitrijs RASSOHINS
LAT/Kyodai
U12 Z-34
3.
Ruslans RASSOHINS
LAT/Kyodai
U14 Z-38
7.
Markus REINSALU
LAT/Kyodai
U14 Z-42
1.
Gustavs Markuss REMICĀNS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-46
5.
Olīvija RENIŅA
LAT/Sigulda
U12 M-40
1.
Timur REVA
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-66
5.
Ernests RIEKSTIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-24
7.
Jānis RIEKSTS
LAT/Saldus
U18 Z-60
1.
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
U10 M-29
2.
Leonīds RIMŠĀNS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Anna Marija RITENBERGA
LAT/RDsport
U21 M+70
-
Karl Oliver RITSON
EST/Altia SK
U18 Z+90
3.
Polina RIVARE
LAT/Kyodai
U10 M-32
1.
Sofija ROMANOVA
LAT/Jaunība LV
U12 M-36
3.
Maksims ROMANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-60
1.
Markus ROMANOVSKIS
LAT/Jaunība LV
U12 Z-42
-
Kristīna ROMAŅENKOVA
LAT/Kaidzen
U18 M-70
3.
Kristīna ROMAŅENKOVA
LAT/Kaidzen
U16 M+63
3.
Rafaels ROZENTALS
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-50
5.
Sandijs ROZEVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U21 Z-66
-
Daņila ROĻIKS
LAT/LSPA DS
U14 Z-38
-
Renārs RUBULIS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-55
-
Andrejs RUBĪNS
LAT/Kaidzen
U12 Z-27
-
Maksim RUSSAKOV
EST/OLYMPIKO
U18 Z-73
7.
Santa Luīze RUŅĢE
LAT/Dinamo LAT
U16 M+63
-
Staņislavs RUŽILO
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-50
5.
Ričards RĀVIŅŠ
LAT/Kyodai
U10 Z-30
5.
Daniels RŪSIS
LAT/Jelgavas BJSS
U21 Z-66
3.
Karl Markus SAAR
EST/OLYMPIKO
U21 Z-73
3.
Kirils SAFINS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-38
-
Raimonds SAKLAURS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-38
7.
Markuss SALAKS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-55
3.
Miks SALCEVIČS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-27
1.
Sofja SAVEĻJEVA
LAT/Jelgavas BJSS
U14 M-52
2.
Adrians SAVINS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-90
-
Roberts SEDLENIEKS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-73
-
Maksims SELICKIS
LAT/Sensei
U14 Z-46
3.
Aleksa SEMENA
LAT/Jelgavas BJSS
U14 M-48
-
Aleksandrs SEMENISTIJS
LAT/Kyodai
U14 Z-38
1.
Emīls SEMJONOVS
LAT/Kyodai
U14 Z-46
-
Maksims SEMJONOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-34
3.
Jegors SERGEJČEVS
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-21
2.
Stefanija SERŽANTE
LAT/Ādažu BJSS
U14 M-44
-
Aleksandrs SIDOROVS
LAT/Judokan
U16 Z-50
3.
Oliver SIITARINEN
FIN/Vantaan Jukara
U16 Z-55
4.
Luīza SILIŅA
LAT/Jelgavas BJSS
U16 M-57
-
Ginters SILIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-66
-
Ugne SKERYTE
LTU/Budoka
U18 M-63
1.
Vladyslav SLOBODIAN
FIN/Vantaan Jukara
U16 Z-50
1.
Danila SMIRNOVAS
LTU/Budoka
U18 Z-66
-
Andrejs SMIRNOVS
LAT/Kaidzen
U9 Z-27
7.
Marks SMOĻINS
LAT/Sigulda
U12 Z-38
-
Maksims SOLOVJOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 Z-60
1.
Mihails SOTNIKS
LAT/Kyodai
U14 Z-66
3.
Sergejs SOVANS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-30
-
Jevgeņijs SPRINGIS
LAT/V.Zeļonija SS
U21 Z-81
2.
Rodions STAROSTINS
LAT/RDsport
U12 Z-34
-
Valters STEPIŅŠ
LAT/Saldus
U18 Z-66
7.
Valters STEPIŅŠ
LAT/Saldus
U16 Z-66
1.
Aleksandrs STIRNA
LAT/Kyodai
U14 Z-50
3.
Nauris STRAUTIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-30
-
Mark STRYCHYK
UKR/RANDORI Uzhgorod
U14 Z-50
2.
Rēzija SUPE
LAT/Alūksnes SS
U16 M+63
-
Jūlijs TALALAJEVS
LAT/Sigulda
U16 Z-60
-
Ruslans TARASOVS
LAT/Saldus
U12 Z-46
-
Ņikita TARASOVS
LAT/Kaidzen
U14 Z-42
3.
Rihards TETERS - TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z-34
3.
Gatis TIESNIEKS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-73
-
Artjoms TITOVS
LAT/Sensei
U12 Z-38
3.
Dmitrijs TITOVS
LAT/Sensei
U14 Z-46
5.
Nikita TOROKHTIN
UKR/RANDORI Uzhgorod
U14 Z-55
-
Teodors TREGUBOVS
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-24
5.
Artem TRETYNNYK
UKR/RANDORI Uzhgorod
U12 Z-34
5.
Jelizaveta TRIFONOVA
LAT/Singitaj
U12 M-32
2.
Savelijs TRIFONOVS
LAT/Singitaj
U12 Z-46
3.
Martins TRIKULIS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-38
-
Ervin TRUMM
EST/Postrum
U10 Z-30
3.
Oskar TRUMM
EST/Postrum
U12 Z-38
2.
Kristers TRĒZIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
U9 Z-38
2.
Ivans TUKIŠS
LAT/Kaidzen
U10 Z-24
1.
Ivans TUKIŠS
LAT/Kaidzen
U9 Z-24
3.
Aleksejs UBEIKO
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-50
-
Nils ULASS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-55
1.
Mai UMBLIA
EST/Altia SK
U18 M-57
2.
Gustavs UPĪTE
LAT/Vidzemes DS
U16 Z-60
-
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
U14 M-40
3.
Aļi USMANOVS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-27
3.
Aleksandrs UĻJANOVS
LAT/Jaunība LV
U12 Z-30
7.
Kristiāns UŠPELIS
LAT/Jaunība LV
U12 Z-34
-
Danas VAGULIS
LTU/Budoka
U18 Z-66
3.
Ertijus VALAITIS
LTU/Gaja
U14 Z-34
7.
Ņikita VALANČS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-46
7.
Endijs VANCĀNS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-30
3.
Dominiks VERZE
LAT/Jaunība LV
U14 Z-66
-
Alesja VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
U16 M+63
1.
Zlata VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
U12 M+44
-
Žans Dominiks VIĻČAKS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-73
7.
Aigars VJAZEMSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 Z-81
5.
Gustavs VOITENKO
LAT/Sigulda
U16 Z-60
-
Iļja VOLKOVS
LAT/Jaunība LV
U18 Z-73
-
Maksims VOLODJKO
LAT/Ādažu BJSS
U16 Z-55
3.
Ričards VOROBJEVS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
7.
Artem VOZNIAK
UKR/RANDORI Uzhgorod
U14 Z-46
2.
Linards VĀRPA
LAT/V.Zeļonija SS
U16 Z-55
5.
Gustavs VĪTOLS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-55
-
Dmytro YAKYTSA
UKR/RANDORI Uzhgorod
U14 Z-34
-
Alekss ZAHARENKO
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Katrīna ZARIŅA
LAT/Alūksnes SS
U18 M-63
-
Emīls ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
3.
Jēkabs ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U16 Z+81
-
Miķelis ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
U10 Z+50
1.
Ričards ZARIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-81
3.
Ernesta ZAĶIS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-27
2.
Marģers ZAĶIS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Fjodors ZAĻEVSKIS
LAT/Kaidzen
U18 Z-81
2.
Olivers ZELČS
LAT/Vidzemes DS
U16 Z-66
-
Kārlis ZEMEŠS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-42
-
Adrians ZEĻONIJS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z+55
2.
Olivers ZIŅĢIS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
-
Adrians ZOREVS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 Z-38
-
Markuss ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
U18 Z-66
1.
Karlīna ZĒMELE
LAT/Alūksnes SS
U12 M-36
-
Patriks ZĪRA
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-42
-
Veera ÖSTER
FIN/Hontai Judo
U18 M-48
-
Veera ÖSTER
FIN/Hontai Judo
U16 M-48
-
Dominiks ĀBELĪTE
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-42
3.
Imants ČANDERS
LAT/Sigulda
U9 Z-27
5.
Ivans ČEBOTARJOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-30
-
Damirs ČETVERIKOVS
LAT/Kaidzen
U10 Z-30
-
Matīss ČIBALS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-60
5.
Roberts ČIBALS
LAT/Alūksnes SS
U18 Z-60
5.
Gustavs ČIRKOVS
LAT/Vidzemes DS
U14 Z-55
5.
Leons ČIŽEVSKIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-30
7.
Jānis ČODARS
LAT/Jaunība LV
U12 Z+55
4.
Rūdolfs ČUBARS
LAT/Alūksnes SS
U14 Z+73
1.
Viktorija ĶERGALVE
LAT/Spars
U18 M-63
2.
Roberts ĶĒPULIS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 Z-34
2.
Jānis ĶĪSIS
LAT/Alūksnes SS
U9 Z-38
1.
Ričards ĶĪSIS
LAT/Kyodai
U14 Z-34
1.
Mihails ĻEVČENKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 Z-55
1.
Toms ĻUBIMOVS
LAT/Kyodai
U12 Z-30
-
Alise ĻUĻE
LAT/Alūksnes SS
U10 M-32
-
Nils ŅIČIPORS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-30
3.
Danielius ŠADLAUSKAS
LTU/Jonavas Sporto Centras
U18 Z-60
-
Raivo ŠADURSKIS
LAT/Alūksnes SS
U12 Z-34
-
Markuss ŠAICĀNS
LAT/Kyodai
U21 Z-73
2.
Davids ŠALAJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 Z-34
3.
Gabriels ŠIKOVS
LAT/Alūksnes SS
U10 Z-27
5.
Polina ŠLIKOVA
LAT/Jelgavas BJSS
U14 M-40
-
Aleksejs ŠČERBAKOVS
LAT/Sensei
U14 Z-34
7.
Marats ŠČERBAKS
LAT/Kyodai
U16 Z-66
3.
Arvis ŽIGURS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-24
3.
Alisa Gabriela ŽUKA
LAT/Ādažu BJSS
U10 M+36
1.