YOUNG STARS 2023 09.09.2023. Rīga
Mobile
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
A U9 Z-24
(PDF)
A U9 Z-27
(PDF)
A U9 Z-30
(PDF)
A U9 Z-34
(PDF)
A U9 Z+34
(PDF)
B U10 M-25
(PDF)
B U10 M-32
(PDF)
B U10 M+36
(PDF)
B U10 Z-26
(PDF)
B U10 Z-29
(PDF)
B U10 Z-32
(PDF)
B U10 Z-36
(PDF)
B U10 Z-40
(PDF)
C U12 M-37
(PDF)
C U12 M-38
(PDF)
C U12 M+46
(PDF)
C U12 Z-29
(PDF)
C U12 Z-30
(PDF)
C U12 Z-34
(PDF)
C U12 Z-38
(PDF)
C U12 Z-42
(PDF)
C U12 Z-46
(PDF)
C U12 Z-55
(PDF)
C U12 Z+50
(PDF)
D U14 M-42
(PDF)
D U14 M-50
(PDF)
D U14 M-55
(PDF)
D U14 Z-34
(PDF)
D U14 Z-38
(PDF)
D U14 Z-42
(PDF)
D U14 Z-46
(PDF)
D U14 Z-50
(PDF)
D U14 Z-55
(PDF)
D U14 Z-60
(PDF)
D U14 Z+73
(PDF)
E U16 M-63
(PDF)
E U16 Z-38
(PDF)
E U16 Z-46
(PDF)
E U16 Z-55
(PDF)
E U16 Z-60
(PDF)
E U16 Z-66
(PDF)
E U16 Z-73
(PDF)
E U16 Z-81
(PDF)
E U16 Z+81
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Anuar ADILBEK
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 Z+34
4.
Samvels AGANOVS
LAT/Satori
C U12 Z-38
7.
Deniss ANDREJEVS
LAT/FUDOSHIN
D U14 Z+73
-
Haralds ANŠEVICS
LAT/Džudo klubs Kin
A U9 Z-34
3.
Aleksandrs APSALONS
LAT/Spars
E U16 Z+81
-
Andrejs ARUPS
LAT/Samurs
B U10 Z-40
-
Valters ARĀJS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 Z-34
2.
Arsenijs BAGDEVIČS
LAT/FUDOSHIN
B U10 Z-29
3.
Maksims BALACKIS
LAT/Spars
C U12 Z-29
-
Daniels BALTGAILIS
LAT/Judokan
E U16 Z-73
3.
Domantas BARTUŠKEVIČIUS
LTU/Roni Biržai
C U12 Z-29
1.
Aleksandr BASANGOV
LAT/TIGER Judo Club
E U16 Z-60
5.
Vladimirs BELOGLAZOVS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 Z-66
2.
Anastasija BIZENKOVA
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 M+46
1.
Miks BIŠOFS
LAT/Spars
E U16 Z-55
-
Artiom BOJAROVIČ
LTU/LOKYS
C U12 Z-29
4.
Artiom BOJAROVIČ
LTU/LOKYS
B U10 Z-26
2.
Artjoms BORODINS
LAT/Spars
A U9 Z-24
5.
Polīna BOČENKOVA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 M-25
-
Artūrs BURDŽIBALJANS
LAT/FUDOSHIN
C U12 Z-42
1.
Adrians DAŅILOVS
LAT/Alūksnes BJSS
B U10 Z-36
-
Artjoms DAŅILOVS
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 Z-34
3.
Marats DENISS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 Z-26
7.
Darian DMITRIEVS
LAT/V.Bondarenko DS
D U14 Z-55
-
Ņikita DOBRJANCEVS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-42
3.
Roberts DREIMANIS
LAT/Satori
A U9 Z+34
3.
Umrēda Adai Esī DŽEŪ
LAT/Satori
D U14 M-50
2.
Toms EKMANIS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 Z-46
1.
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 Z-29
3.
Artemijs FADEJEVS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 Z-60
3.
Marks FEDINS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 Z-30
3.
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 Z-46
3.
Anastasija GAILE
LAT/Ādažu BJSS
B U10 M+36
1.
Ēdvards GALVIŅS
LAT/Samurs
C U12 Z+50
1.
Damirs GAVRILEJS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 Z-66
-
Artjoms GORDEJEVS
LAT/Satori
D U14 Z-50
-
Ņikita GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
B U10 Z-36
5.
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 Z-30
3.
Arturs GROMOVS
LAT/Sensei
B U10 Z-26
3.
Kristaps GUCAĻUKS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 Z-55
1.
Anastasija GULAJA
LAT/Bosko
C U12 M+46
4.
Leons GĒRMANIS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-32
-
Halids HAFIZOVS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 Z-27
3.
Danijars HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 Z-26
5.
Timurs HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
A U9 Z-24
3.
Danila HOROSKINS
LAT/Sensei
C U12 Z-38
-
Aleksejs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
D U14 Z-55
3.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Sensei
C U12 Z-42
2.
Radomirs IVANOVS
LAT/Spars
B U10 Z-32
3.
Polina IZOTOVA
LAT/Satori
C U12 M-38
1.
Daniels JEFIMOVS
LAT/TIGER Judo Club
E U16 Z-73
-
Viktorija JEMEĻJANOVA
LAT/Dinamo LAT
D U14 M-55
-
Damirs JUHIMUKS
LAT/V.Bondarenko DS
A U9 Z-24
4.
Keita JUKSE
LAT/Alūksnes BJSS
B U10 M-32
1.
Marko JUZEFOVIČS
LAT/Liepājas KSS
C U12 Z-34
1.
Klinta KARASEVA
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 M-37
-
Gustavs KARLAUSKIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 Z-38
-
Georgijs KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
C U12 Z-38
5.
Marjans KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 Z-81
-
Marjans KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 Z+73
1.
Sergejs KAŠTAĻJANOVS
LAT/Liepājas KSS
C U12 Z-55
1.
Ivans KEDIČS
LAT/Džudo klubs Kin
B U10 Z-26
-
Olegs KNJAZEVS
LAT/Satori
A U9 Z+34
-
Daniils KOLOTILINS
LAT/Spars
C U12 Z-34
3.
Jegors KOROTKEVIČS
LAT/Sensei
A U9 Z+34
1.
Jegors KOROTKEVIČS
LAT/Sensei
B U10 Z-40
1.
Aleksandrs KOSAREVS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 Z-30
-
Romāns KOSTROMINS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-42
3.
Alekss KOZLOVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 Z-46
-
Aivars KRASTIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-32
4.
Arturs KRAVČENKO
LAT/Satori
D U14 Z-55
1.
Arsenijs KRILOVS
LAT/Samurs
B U10 Z-32
2.
Raiens KRIŽANOVSKIS
LAT/V.Bondarenko DS
C U12 Z-38
-
Damirs KRŪMIŅŠ
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-46
2.
Aleksandrs KRŪZE
LAT/Samurs
D U14 Z-46
1.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
A U9 Z-24
2.
Tits KULLO
LAT/FUDOSHIN
E U16 Z-73
1.
Daniils KUZNECOVS
LAT/V.Bondarenko DS
B U10 Z-36
7.
Sofija KĻEVETOVA
LAT/Judokan
E U16 M-63
-
Jelizaveta KĻUČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 M-32
-
Elīza LAGZDIŅA
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 M+46
2.
Kristīna LAGZDIŅA
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 M-55
1.
Timofejs LAZORKINS
LAT/Judokan
D U14 Z-55
2.
Zahars LISENKO
LAT/Spars
E U16 Z-73
-
Ivans LITVINS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 Z-38
-
Darija LOBAŽEVIČA
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 M-38
2.
Artūrs MAJOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 Z-60
7.
Potaps MAKSIMOVS
LAT/Satori
C U12 Z-38
-
Niks MAULS
LAT/Spars
D U14 Z-46
2.
Bogdans MAĻUSEVS
LAT/Spars
E U16 Z-60
5.
Bogdans MAĻUSEVS
LAT/Spars
D U14 Z-60
-
Kirils MIHAILOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
D U14 Z-55
3.
Maksims NABATOVS
LAT/Bosko
B U10 Z-36
3.
Aleksandrs NAMNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-36
3.
Leiviks NODELMANS
LAT/Sensei
D U14 Z-55
-
Jesenija NOVIKOVA
LAT/Sensei
B U10 M-25
1.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Sensei
A U9 Z-34
3.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Sensei
B U10 Z-36
5.
Viktors NOVIKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 Z-60
7.
Artjioms OKOMANS
LAT/TIGER Judo Club
D U14 Z-42
2.
Herberts OZOLIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
D U14 Z-42
-
Ņikita OĻEIŅIKS
LAT/FUDOSHIN
C U12 Z-34
7.
Arturs PALKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 Z-26
7.
Alens PETROVS
LAT/Spars
E U16 Z-66
1.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 Z-34
-
Kirills PIGINS
LAT/Sensei
A U9 Z-34
-
Timurs PIGINS
LAT/Sensei
C U12 Z-42
-
Artūrs PIRHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 Z-42
-
Eriks PIRHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
A U9 Z-30
-
Dans PLISKOVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 Z-46
-
Damirs POJONISŠEVS
LAT/FUDOSHIN
A U9 Z-27
2.
Fjodors POKATOVS
LAT/Sensei
C U12 Z-30
-
Alisters POMERANCIS
LAT/Alūksnes BJSS
B U10 Z-29
1.
Aleksandrs POPOKS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-38
3.
Marija POPOVA
LAT/Spars
B U10 M-25
2.
Marks PORTAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-30
2.
Maksims PORŠNEVS
LAT/V.Bondarenko DS
A U9 Z-27
-
Kristers POĻAKS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-36
2.
Eriks PRIEDE
LAT/Satori
C U12 Z-30
-
Mārtiņš PRIEDE
LAT/FUDOSHIN
C U12 Z-46
3.
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
B U10 M-25
4.
Iļja RODCEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-30
-
Marks RODCEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
A U9 Z-27
1.
Gustavs ROTBERGS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 Z-46
-
Rafaels ROZENTALS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 Z-50
3.
Kaspars RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-36
7.
Kristiāna RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
D U14 M-50
1.
Andrejs SAAKOVS
LAT/FUDOSHIN
B U10 Z-32
1.
Joosep SAAREMETS
EST/Judoklubi Samurai
C U12 Z+50
2.
Lauma Līva SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
D U14 M-42
1.
Madara Māra SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
B U10 M-25
3.
Raimonds SAKLAURS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 Z-34
5.
Miks SALCEVIČS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 Z-26
5.
Avivs SAVINS
LAT/Sensei
E U16 Z-60
1.
Maštins SAVINS
LAT/Sensei
D U14 Z-34
1.
Aleksandrs SERGEJEVS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 Z-60
2.
Nikita SHALAGAI
LAT/Sensei
D U14 Z-50
2.
Nils SINAGINS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 Z-42
3.
Oddvar SKJERDAL
EST/Tartu Valla Spordiklubi
C U12 Z-29
2.
Oddvar SKJERDAL
EST/Tartu Valla Spordiklubi
B U10 Z-26
3.
Arsēnijs SPINU
LAT/FUDOSHIN
E U16 Z-46
1.
Marks SPODARIKS
LAT/Spars
C U12 Z-38
1.
Aleksandr STARKOVS
LAT/V.Bondarenko DS
D U14 Z-38
4.
Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 Z-34
2.
Kirills STEĻMAŠENKO
LAT/Sensei
A U9 Z-24
1.
Timurs STEĻMAŠENKO
LAT/Sensei
A U9 Z-34
-
Dementijs STURME
LAT/Sensei
D U14 Z-38
2.
Daniils SVIRIDENKO
LAT/FUDOSHIN
B U10 Z-36
1.
Leon TARVERDYAN
LAT/Makkabi
D U14 Z-42
1.
Emils TETEROVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 Z-30
3.
Timofejs TKAČOVS
LAT/Spars
E U16 Z-73
2.
Karl Kaspar TOMBERG
EST/Barra
D U14 Z-42
3.
Natans TOŅEŅKIJS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-30
3.
Artur TRUMM
EST/Judoclub Võru REI
C U12 Z-46
3.
Ervin TRUMM
EST/Judoclub Võru REI
A U9 Z-30
2.
Ervin TRUMM
EST/Judoclub Võru REI
B U10 Z-29
-
Oskar TRUMM
EST/Judoclub Võru REI
C U12 Z-38
2.
Daniils TURLISOVS
LAT/Sensei
A U9 Z-30
1.
Daniils TURLISOVS
LAT/Sensei
B U10 Z-29
2.
Gabriels URNIEŽUS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 Z-38
5.
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
C U12 M-37
1.
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
D U14 M-42
-
Umārs USMANOVS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 Z-38
-
Kevin UČKURONIS
LTU/Olimpinė viltis
C U12 Z-30
1.
Ņikita VALANČS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 Z-42
-
Ruslans VASINS
LAT/Sensei
D U14 Z-50
1.
Viktors VESLOPOLOVS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 Z+50
-
Borisovs VIKTORS
LAT/Samurs
C U12 Z-55
-
Alesja VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 M-63
1.
Zlata VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 M+46
3.
Žans Dominiks VIĻČAKS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 Z-73
3.
Aigars VJAZEMSKIS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 Z-81
1.
Vilens VLADIMIROVS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 Z+73
3.
Mihails VOLODENOKS
LAT/Sensei
E U16 Z-60
3.
Mihails VOLODENOKS
LAT/Sensei
D U14 Z-60
1.
Valters VĀRPIŅŠ
LAT/Satori
C U12 Z-38
7.
Žans ZAIKINS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 Z-46
-
Aleksandrs ZATRAVKINS
LAT/Samurs
D U14 Z-60
2.
Georgijs ZATRAVKINS
LAT/Samurs
A U9 Z-34
1.
Roberts ZIKUNOVS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 Z-34
5.
Artjoms ZUNTNERS
LAT/Jūrmalas SS
C U12 Z-38
3.
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 Z-38
1.
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 Z-38
1.
Gļebs ČMILS
LAT/Spars
A U9 Z-30
-
Rodions ČMILS
LAT/Spars
C U12 Z-46
-
Artjoms ĻEPUHOVS
LAT/Spars
B U10 Z-26
1.
Taisons ŅEFJODOVS
LAT/Sensei
D U14 Z-42
-
Kirills ŅEMČIKOVS
LAT/TIGER Judo Club
E U16 Z-46
2.
Iļdars ŠELUHINS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 Z-38
3.
Grigorijs ŠLIHTOVS
LAT/Samurs
A U9 Z+34
2.
Georgijs ŠULMANIS
LAT/FUDOSHIN
C U12 Z-34
7.
Jurijs ŠULMANIS
LAT/FUDOSHIN
E U16 Z-55
2.
Alisa Gabriela ŽUKA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 M+36
-
Gļebs ŽUKS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 Z+73
2.