Rezultāts |
A U9 Z-24 (5) |
1. | Kirills STEĻMAŠENKO | Sensei/LAT |
2. | Aleksejs KULAKOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Timurs HISAMEJEVS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
4. | Damirs JUHIMUKS | V.Bondarenko DS/LAT |
5. | Artjoms BORODINS | Spars/LAT |
A U9 Z-27 (4) |
1. | Marks RODCEVIČS | Džudo klubs Kin/LAT |
2. | Damirs POJONISŠEVS | FUDOSHIN/LAT |
3. | Halids HAFIZOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
A U9 Z-30 (6) |
1. | Daniils TURLISOVS | Sensei/LAT |
2. | Ervin TRUMM | Judoclub Võru REI/EST |
3. | Marks FEDINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Emils TETEROVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
A U9 Z-34 (6) |
1. | Georgijs ZATRAVKINS | Samurs/LAT |
2. | Valters ARĀJS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Haralds ANŠEVICS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Artjoms NOVIKOVS | Sensei/LAT |
A U9 Z+34 (5) |
1. | Jegors KOROTKEVIČS | Sensei/LAT |
2. | Grigorijs ŠLIHTOVS | Samurs/LAT |
3. | Roberts DREIMANIS | Satori/LAT |
4. | Anuar ADILBEK | V.Zeļonija SS/LAT |
B U10 M-25 (5) |
1. | Jesenija NOVIKOVA | Sensei/LAT |
2. | Marija POPOVA | Spars/LAT |
3. | Madara Māra SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
4. | Sofija RIMAIDO | Ādažu BJSS/LAT |
B U10 M-32 (2) |
1. | Keita JUKSE | Alūksnes BJSS/LAT |
B U10 M+36 (2) |
1. | Anastasija GAILE | Ādažu BJSS/LAT |
B U10 Z-26 (9) |
1. | Artjoms ĻEPUHOVS | Spars/LAT |
2. | Artiom BOJAROVIČ | LOKYS/LTU |
3. | Oddvar SKJERDAL | Tartu Valla Spordiklubi/EST |
3. | Arturs GROMOVS | Sensei/LAT |
5. | Miks SALCEVIČS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Danijars HISAMEJEVS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
7. | Arturs PALKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Marats DENISS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
B U10 Z-29 (4) |
1. | Alisters POMERANCIS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Daniils TURLISOVS | Sensei/LAT |
3. | Arsenijs BAGDEVIČS | FUDOSHIN/LAT |
B U10 Z-32 (5) |
1. | Andrejs SAAKOVS | FUDOSHIN/LAT |
2. | Arsenijs KRILOVS | Samurs/LAT |
3. | Radomirs IVANOVS | Spars/LAT |
4. | Aivars KRASTIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
B U10 Z-36 (9) |
1. | Daniils SVIRIDENKO | FUDOSHIN/LAT |
2. | Kristers POĻAKS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Maksims NABATOVS | Bosko/LAT |
3. | Aleksandrs NAMNIEKS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Ņikita GRAUDIŅŠ | Bosko/LAT |
5. | Artjoms NOVIKOVS | Sensei/LAT |
7. | Kaspars RŪTE | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Daniils KUZNECOVS | V.Bondarenko DS/LAT |
B U10 Z-40 (2) |
1. | Jegors KOROTKEVIČS | Sensei/LAT |
C U12 M-37 (2) |
1. | Sumaija USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
C U12 M-38 (2) |
1. | Polina IZOTOVA | Satori/LAT |
2. | Darija LOBAŽEVIČA | Ziemeļblāzma/LAT |
C U12 M+46 (4) |
1. | Anastasija BIZENKOVA | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Elīza LAGZDIŅA | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Zlata VINCELOVIČA | V.Zeļonija SS/LAT |
4. | Anastasija GULAJA | Bosko/LAT |
C U12 Z-29 (5) |
1. | Domantas BARTUŠKEVIČIUS | Roni Biržai/LTU |
2. | Oddvar SKJERDAL | Tartu Valla Spordiklubi/EST |
3. | Dāvis EŅĢELIS | Ādažu BJSS/LAT |
4. | Artiom BOJAROVIČ | LOKYS/LTU |
C U12 Z-30 (8) |
1. | Kevin UČKURONIS | Olimpinė viltis/LTU |
2. | Marks PORTAKOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Andrejs GRJAZNIHS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
3. | Natans TOŅEŅKIJS | Džudo klubs Kin/LAT |
C U12 Z-34 (8) |
1. | Marko JUZEFOVIČS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artjoms DAŅILOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Daniils KOLOTILINS | Spars/LAT |
5. | Roberts ZIKUNOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
5. | Raimonds SAKLAURS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Ņikita OĻEIŅIKS | FUDOSHIN/LAT |
7. | Georgijs ŠULMANIS | FUDOSHIN/LAT |
C U12 Z-38 (12) |
1. | Marks SPODARIKS | Spars/LAT |
2. | Oskar TRUMM | Judoclub Võru REI/EST |
3. | Aleksandrs POPOKS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Artjoms ZUNTNERS | Jūrmalas SS/LAT |
5. | Georgijs KAROLS | Jūrmalas SS/LAT |
5. | Gabriels URNIEŽUS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Samvels AGANOVS | Satori/LAT |
7. | Valters VĀRPIŅŠ | Satori/LAT |
C U12 Z-42 (7) |
1. | Artūrs BURDŽIBALJANS | FUDOSHIN/LAT |
2. | Timofejs ISAJEVS | Sensei/LAT |
3. | Romāns KOSTROMINS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Ņikita DOBRJANCEVS | Džudo klubs Kin/LAT |
C U12 Z-46 (7) |
1. | Toms EKMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Damirs KRŪMIŅŠ | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Mārtiņš PRIEDE | FUDOSHIN/LAT |
3. | Artur TRUMM | Judoclub Võru REI/EST |
C U12 Z-55 (2) |
1. | Sergejs KAŠTAĻJANOVS | Liepājas KSS/LAT |
C U12 Z+50 (3) |
1. | Ēdvards GALVIŅS | Samurs/LAT |
2. | Joosep SAAREMETS | Judoklubi Samurai/EST |
D U14 M-42 (2) |
1. | Lauma Līva SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
D U14 M-50 (2) |
1. | Kristiāna RŪTE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Umrēda Adai Esī DŽEŪ | Satori/LAT |
D U14 M-55 (2) |
1. | Kristīna LAGZDIŅA | Džudo klubs Kin/LAT |
D U14 Z-34 (2) |
1. | Maštins SAVINS | Sensei/LAT |
D U14 Z-38 (5) |
1. | Bogdans ČERVINSKIS | Jūrmalas SS/LAT |
2. | Dementijs STURME | Sensei/LAT |
3. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Aleksandr STARKOVS | V.Bondarenko DS/LAT |
D U14 Z-42 (6) |
1. | Leon TARVERDYAN | Makkabi/LAT |
2. | Artjioms OKOMANS | TIGER Judo Club/LAT |
3. | Karl Kaspar TOMBERG | Barra/EST |
3. | Nils SINAGINS | Jūrmalas SS/LAT |
D U14 Z-46 (4) |
1. | Aleksandrs KRŪZE | Samurs/LAT |
2. | Niks MAULS | Spars/LAT |
3. | Deniss FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
D U14 Z-50 (4) |
1. | Ruslans VASINS | Sensei/LAT |
2. | Nikita SHALAGAI | Sensei/LAT |
3. | Rafaels ROZENTALS | Ādažu BJSS/LAT |
D U14 Z-55 (6) |
1. | Arturs KRAVČENKO | Satori/LAT |
2. | Timofejs LAZORKINS | Judokan/LAT |
3. | Aleksejs HOROŅKO | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Kirils MIHAILOVS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
D U14 Z-60 (3) |
1. | Mihails VOLODENOKS | Sensei/LAT |
2. | Aleksandrs ZATRAVKINS | Samurs/LAT |
D U14 Z+73 (4) |
1. | Marjans KAROLS | Jūrmalas SS/LAT |
2. | Gļebs ŽUKS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Vilens VLADIMIROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
E U16 M-63 (2) |
1. | Alesja VINCELOVIČA | V.Zeļonija SS/LAT |
E U16 Z-38 (2) |
1. | Bogdans ČERVINSKIS | Jūrmalas SS/LAT |
E U16 Z-46 (3) |
1. | Arsēnijs SPINU | FUDOSHIN/LAT |
2. | Kirills ŅEMČIKOVS | TIGER Judo Club/LAT |
E U16 Z-55 (3) |
1. | Kristaps GUCAĻUKS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Jurijs ŠULMANIS | FUDOSHIN/LAT |
E U16 Z-60 (8) |
1. | Avivs SAVINS | Sensei/LAT |
2. | Aleksandrs SERGEJEVS | Jūrmalas SS/LAT |
3. | Mihails VOLODENOKS | Sensei/LAT |
3. | Artemijs FADEJEVS | Jūrmalas SS/LAT |
5. | Aleksandr BASANGOV | TIGER Judo Club/LAT |
5. | Bogdans MAĻUSEVS | Spars/LAT |
7. | Artūrs MAJOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Viktors NOVIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
E U16 Z-66 (3) |
1. | Alens PETROVS | Spars/LAT |
2. | Vladimirs BELOGLAZOVS | Jūrmalas SS/LAT |
E U16 Z-73 (6) |
1. | Tits KULLO | FUDOSHIN/LAT |
2. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
3. | Žans Dominiks VIĻČAKS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Daniels BALTGAILIS | Judokan/LAT |
E U16 Z-81 (2) |
1. | Aigars VJAZEMSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
E U16 Z+81 (1) |