LATVIJAS SKOLU KAUSS 17-18.Sep.2022 Rīga
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U10 M-29
(PDF)
U10 M+36
(PDF)
U10 Z-26
(PDF)
U10 Z-29
(PDF)
U10 Z-32
(PDF)
U10 Z-35
(PDF)
U10 Z-38
(PDF)
U10 Z-42
(PDF)
U10 Z-46
(PDF)
U10 Z+46
(PDF)
U12 M-32
(PDF)
U12 M-36
(PDF)
U12 M+44
(PDF)
U12 Z-29
(PDF)
U12 Z-32
(PDF)
U12 Z-35
(PDF)
U12 Z-38
(PDF)
U12 Z-42
(PDF)
U12 Z-46
(PDF)
U12 Z-50
(PDF)
U12 Z-55
(PDF)
U12 Z+55
(PDF)
U14 M-40
(PDF)
U14 M-48
(PDF)
U14 M-57
(PDF)
U14 M+57
(PDF)
U14 Z-32
(PDF)
U14 Z-35
(PDF)
U14 Z-38
(PDF)
U14 Z-42
(PDF)
U14 Z-46
(PDF)
U14 Z-50
(PDF)
U14 Z-55
(PDF)
U14 Z-60
(PDF)
U14 Z-66
(PDF)
U14 Z+66
(PDF)
U16 M-44
(PDF)
U16 M-52
(PDF)
U16 M-63
(PDF)
U16 M+63
(PDF)
U16 Z-42
(PDF)
U16 Z-46
(PDF)
U16 Z-50
(PDF)
U16 Z-55
(PDF)
U16 Z-60
(PDF)
U16 Z-66
(PDF)
U16 Z-73
(PDF)
U16 Z-81
(PDF)
U16 Z+81
(PDF)
Dalībnieki
Klubs
Vārds UZVĀRDS
Kategorijas
Vieta
1
Allažu pamatskola
Marks SMOĻINS
U10 Z-32
-
1
Alūksnes novada vidusskol
Timurs AĻEKSEJUKS
U12 Z-50
1.
2
Ričards KOVAĻOVS
U14 Z-42
7.
3
Andžejs MAGAZIŅŠ
U10 Z+46
3.
4
Alisters POMERANCIS
U10 Z-26
2.
5
Leonīds RIMŠĀNS
U10 Z-29
5.
6
Matīss ČIBALS
U16 Z-46
-
1
Alūksnes pilsētas sākumsk
Gustavs BEBRIS
U10 Z-32
-
2
Kristiāna BĒRZIŅA
U12 M+44
-
3
Adrians DAŅILOVS
U10 Z-29
-
4
Artjoms DAŅILOVS
U12 Z-32
3.
5
Artūrs IRBE
U12 Z-32
5.
6
Rolands JEMEĻJANOVS
U12 Z-42
7.
7
Kintija KĻAVIŅA
U12 M-36
-
8
Mikus MIČULIS
U10 Z-29
-
9
Mikus OZOLS
U12 Z-55
1.
10
Ralfs PODKALNS
U10 Z-29
-
11
Emīls PURS
U14 Z-60
-
12
Ostins RĀGS
U14 Z-60
-
13
Rēzija SUPE
U14 M+57
2.
14
Rihards TETERS - TETEROVSKIS
U12 Z-32
-
15
Alekss ZAHARENKO
U10 Z-29
-
16
Emīls ZARIŅŠ
U10 Z-38
-
17
Rūdolfs ČUBARS
U12 Z+55
2.
18
Raivo ŠADURSKIS
U10 Z-29
7.
1
Babītes vidusskola
Omar KARIMLI
U14 Z-46
7.
2
Deivs ZVANERS
U14 Z-35
3.
1
Baložu vidusskola
Aleksandrs GLASKOVS
U16 Z-55
5.
2
Edvards JAKOVĻEVS
U16 Z-46
2.
3
Aleksandrs SIDOROVS
U14 Z-42
3.
1
Brocēnu vidusskola
Samuels JĒKABSONS
U14 Z-50
-
1
Carnikavas pamatskola
Jaroslavs MEŽGALS
U12 Z-32
7.
1
Daugavpils 13. vidusskola
Danila BELUSS
U14 Z-50
7.
1
Daugavpils Saskaņas pamat
Tatjana BIKOVSKA
U14 M-40
1.
2
Lolita KOZLOVSKA
U14 M-40
-
1
Dāvja Ozoliņa Apes viduss
Klāvs BĒRZIŅŠ
U10 Z-32
-
2
Tomass Gustavs CELENBERGS
U14 Z+66
5.
1
Ernsta Glika Alūksnes Val
Aivis JERMACĀNS
U14 Z-35
3.
2
Oskars MARCINKEVIČS
U16 Z-73
2.
3
Edžus OZOLS
U14 Z-50
-
4
Kevins ROPS
U16 Z-55
7.
5
Adrians SAVINS
U16 Z-81
-
6
Ginters SILIŅŠ
U16 Z-55
-
1
Garkalnes Mākslu un vispā
Marks PAVLOVS
U16 Z+81
-
1
Informācijas sistēmu mene
Tits KULLO
U16 Z-66
3.
1
Iļģuciema vidusskola
Ričards ZARIŅŠ
U16 Z-73
7.
1
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
Aleksandrs BARTKUS
U16 Z-55
-
2
Avivs SAVINS
U14 Z-50
3.
3
Maštins SAVINS
U12 Z-29
3.
4
Maštins SAVINS
U14 Z-32
2.
5
Nikita SHALAGAI
U12 Z-46
2.
6
Mihails VOLODENOKS
U14 Z-50
5.
1
Jankas Kupalas Rīgas Balt
Timurs ISAKOVS
U14 Z-38
2.
1
Jaunannas Mūzikas un māks
Patriks RIBUŠS
U12 Z-35
3.
1
Jaunmārupes pamatskola
Sando TANASI
U12 Z-32
1.
1
Jelgavas 3. sākumskola
Marsels KISEĻOVS
U12 Z-29
4.
1
Jelgavas 4. sākumskola
Patrīcija GĀZNERE
U12 M-36
1.
2
Adrians PUTINS
U12 Z-38
5.
3
Enrike PUTINS
U14 Z-46
-
4
Martins PUTINS
U10 Z-32
1.
5
Martins TRIKULIS
U10 Z-32
5.
6
Krišjanis ČULBA
U12 Z-55
5.
7
Māris ŠMELDS
U12 Z-42
-
1
Jelgavas 4. vidusskola
Deniss BRITIKOVS
U16 Z-55
2.
2
Daniela INDARE
U16 M+63
-
3
Dominiks KAUGURS
U12 Z-38
2.
4
Domeniks MEINARDS
U12 Z-29
2.
5
Marks PORTAKOVS
U10 Z-29
1.
6
Kristaps VRUBĻEVSKIS
U12 Z-32
-
1
Jelgavas 5. vidusskola
Sergejs ADATIŅŠ
U16 Z-73
3.
2
Dāvids FŪRMANIS
U14 Z-66
4.
3
Dmitrijs GRIBANOVS
U12 Z-32
7.
4
Ivans GRIBANOVS
U12 Z-38
3.
5
Davids KUNGURCEVS
U16 Z-66
-
6
Artjoms MARČENKO
U14 Z-46
3.
7
Andrejs PUTINS
U16 Z-60
5.
8
Maksims SOLOVJOVS
U14 Z-50
1.
9
Adrians ZEĻONIJS
U10 Z+46
-
10
Polina ŠLIKOVA
U12 M-32
-
1
Jelgavas 6. vidusskola
Pavels BAK
U16 Z-46
-
2
Jegors BAKS
U10 Z-32
-
3
Sofija IVANOVA
U10 M-29
2.
4
Aleksandrs KABACIJS
U14 Z-46
-
5
Ivans KEDIČS
U10 Z-26
3.
6
Romāns KOSTROMINS
U10 Z-42
1.
7
Damirs KRŪMIŅŠ
U12 Z-38
7.
8
Kirils KULAKOVS
U12 Z-32
3.
9
Emma LOSĀNE
U10 M+36
-
10
Guntars MASKIS
U10 Z+46
-
11
Natans TOŅEŅKIJS
U10 Z-29
2.
12
Aleksandrs TUUĻS
U14 Z-35
2.
13
Vilens VLADIMIROVS
U14 Z+66
7.
14
Tamerlans VOROŅECKIS
U12 Z-42
2.
15
Elīna ŠELUHINA
U10 M-29
-
16
Iļdars ŠELUHINS
U12 Z-35
2.
1
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
Aleksan ALEKSANJANS
U12 Z-35
7.
2
Jānis BIRNĪTIS
U12 Z-55
2.
3
Nikola BRIKMANE
U16 M-52
-
4
Renars RUNIS
U10 Z-32
2.
5
Aleksa SEMENA
U12 M-36
2.
6
Damirs SOLOVJOVS
U12 Z-29
1.
7
Regnars STANKEVIČS
U10 Z-35
7.
8
Daniils VOLODJKO
U10 Z-38
3.
9
Damirs ŠPIĻEVOJS
U12 Z-35
-
1
Jelgavas Valsts ģimnāzija
Sofija LOSĀNE
U16 M+63
2.
2
Pauls PAMPE
U16 Z-81
-
1
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
Ēriks HOMKA
U16 Z-50
1.
2
Kristians KĻAVA
U12 Z-50
-
3
Daniels LIVČĀNS
U12 Z-38
7.
1
Jūrmalas pilsētas Jaundub
Alesja VINCELOVIČA
U14 M+57
1.
1
Jūrmalas pilsētas Kauguru
Rolands ANUKRĀNS
U14 Z+66
5.
2
Nils SINAGINS
U12 Z-38
3.
1
Jūrmalas pilsētas Mežmala
Danils POĻAKOVS
U10 Z-46
-
1
Laurenču sākumskola
Elārijs MATVEJEVS
U10 Z-26
4.
1
Liepājas 3. pamatskola
Dmitrijs ĻEĻOTKO
U14 Z-38
3.
2
Antons ŠADČINS
U14 Z-46
3.
1
Liepājas 7. vidusskola
Olga HASNAŠA
U16 M-63
1.
2
Gennādijs ZVIRGZDS
U16 Z-46
3.
1
Liepājas A. Puškina 2. vi
Ivans JARMAKS
U14 Z-35
-
2
Ņikita KAĻOTKINS
U16 Z-55
-
1
Liepājas Raiņa 6. vidussk
Miroslavs KĻAČKOVSKIS
U14 Z-46
1.
1
Liepājas Valsts 1. ģimnāz
Dāvis LIEPIŅŠ
U16 Z-81
3.
2
Tihons LOMANŅIKOVS
U16 Z-73
-
1
Ojāra Vācieša Gaujienas v
Katrīna ZARIŅA
U16 M-63
-
1
Pamatskola "Rīdze"
Lūkas Jānis MICKEVIČS
U10 Z-29
-
2
Aleksa VIŠKERE
U16 M-52
2.
1
Preiļu 1. pamatskola
Dominiks VERZE
U12 Z-50
3.
1
Preiļu 2. vidusskola
Iļja VOLKOVS
U16 Z-55
7.
1
Preiļu Valsts ģimnāzija
Dāvids VERZE
U16 Z-66
-
1
Privātā pamatskola DOMDAR
Marsels GUDKOVS
U10 Z-26
1.
1
Pumpuru vidusskola
Mārtiņš IEVIŅŠ
U14 Z-42
1.
2
Ričards JAKOVICKIS
U10 Z-32
3.
3
Henrijs SKANGALIS
U14 Z-60
3.
4
Georgs VEREŠCAGINS
U10 Z-38
-
5
Patriks ŽOGLA
U10 Z-42
-
1
Puškina licejs
Vsevolods VORONA
U12 Z-50
-
1
Rīgas 10. vidusskola
Illarions BAŠMAKOVS
U16 Z-66
2.
2
Nikola GLUHOVSKA
U14 M-57
-
3
Rafaels ROZENTALS
U14 Z-46
7.
1
Rīgas 21. vidusskola
Sabrina KENECIUSE
U12 M+44
3.
1
Rīgas 22. vidusskola
Lukjans MAKSIMČIKOVS
U12 Z-46
-
1
Rīgas 34. vidusskola
Aleksandrs ALEKSEJEVS
U14 Z-46
-
2
Artūrs ALEKSEJEVS
U12 Z-32
-
3
Aleksandrs AVDEJEVS
U16 Z-66
1.
4
Artūrs BURDŽIBALJANS
U12 Z-38
1.
5
Ričards BĀRZDAINIS
U12 Z-50
3.
6
Andrejs GRJAZNIHS
U10 Z-29
3.
7
Dmitrijs KOLOSOVS
U14 Z-60
1.
8
Maksims KONSTANTINOVS
U14 Z-60
2.
9
Andrejs SAAKOVS
U10 Z-29
3.
1
Rīgas 40. vidusskola
Roberts KURČANOVS
U10 Z-29
-
2
Marija RASIMENOKA
U16 M-52
1.
3
Pavels RASIMENOKS
U14 Z-32
1.
1
Rīgas 41. vidusskola
Daniels BALTGAILIS
U14 Z-66
3.
1
Rīgas 45. vidusskola
Madara BĻODONE
U12 M+44
1.
2
Marats KOTJASOVS
U10 Z-42
2.
1
Rīgas 46. vidusskola
Anastasija BIZENKOVA
U10 M+36
1.
2
Dmitrijs LITVIŠKO
U12 Z-35
5.
3
Darija LOBAŽEVIČA
U10 M+36
3.
1
Rīgas 61. vidusskola
Leonids OSINCEVS
U10 Z-42
3.
1
Rīgas 69. vidusskola
Damirs KORECKIS
U10 Z-32
5.
1
Rīgas 71. vidusskola
Ivans ANISINS
U10 Z-32
-
2
Artjoms BOROVKOVS
U16 Z-66
5.
3
Danils GRAUDIŅŠ
U12 Z-35
-
4
Anastasija GULAJA
U10 M+36
2.
5
Artūrs JACENKO
U16 Z-81
1.
6
Potaps MAKSIMOVS
U10 Z-35
5.
7
Maksims NABATOVS
U10 Z-32
-
8
Artjoms PAŠKEVIČS
U12 Z-35
7.
9
Platons POPOVS
U12 Z-50
-
1
Rīgas 72. vidusskola
Deniss FJODOROVS
U14 Z-38
3.
2
Arsenijs GUDEJEVS
U16 Z-55
1.
3
Maksims IVANOVS
U16 Z-60
5.
4
Evelīna KAZAČENKO
U16 M-44
1.
5
Maksims POPOVS
U16 Z-81
2.
6
Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS
U10 Z-29
7.
7
Dobriņa ČEKANOVSKIS
U14 Z-38
-
8
Mihails ĻEVČENKOVS
U14 Z-46
5.
9
Nikolajs ŠASTINS
U14 Z-55
5.
1
Rīgas 74. vidusskola
Maksims SMIRNOVS
U16 Z-60
3.
1
Rīgas 75. vidusskola
Marats BOGDANOVS
U10 Z-29
5.
1
Rīgas 80. vidusskola
Deniss ANDREJEVS
U12 Z+55
1.
1
Rīgas 86. vidusskola
Aleksandra ŠUBINA
U12 M+44
3.
1
Rīgas 88. vidusskola
Raivis JAPIŅŠ
U16 Z-66
3.
2
Viktors VESLOPOLOVS
U12 Z-55
4.
1
Rīgas 89. vidusskola
Ņikita ZAGORSKIS
U14 Z-38
1.
2
Taisons ŅEFJODOVS
U12 Z-38
5.
1
Rīgas 92. vidusskola
Nikas KACARS
U12 Z-42
7.
2
Maksims SELICKIS
U12 Z-35
-
3
Dmitrijs SOKOLOVS
U12 Z-42
1.
1
Rīgas 93. vidusskola
Daniels JEFIMOVS
U14 Z+66
7.
1
Rīgas 94. vidusskola
Sofija KUTKEVIČA
U14 M-57
1.
1
Rīgas 95. vidusskola
Artemijs FADEJEVS
U16 Z-46
1.
2
Sofija KĻEVETOVA
U14 M-48
2.
3
Bogdana OZOLIŅA
U12 M+44
-
4
Artjoms SIDEĻOVS
U16 Z-60
7.
5
Artemijs VASILJEVS
U12 Z+55
-
1
Rīgas 96. vidusskola
Marianna BRUJA
U16 M+63
1.
2
Jelisejs BUMAŽKINS
U16 Z-73
1.
3
Timofejs ISAJEVS
U10 Z-38
1.
4
Timurs SILAJEVS
U10 Z-32
-
5
Fjodors ZAĻEVSKIS
U16 Z-66
5.
6
Bogdans ČERVINSKIS
U14 Z-35
1.
1
Rīgas Centra humanitārā v
Franks PĒTERSONS
U12 Z-35
5.
2
Patriks PĒTERSONS
U14 Z-38
-
1
Rīgas Franču licejs
Regnārs SKAISTAIS
U14 Z-55
3.
1
Rīgas Imantas vidusskola
Marks SPRUKULIS
U14 Z-42
7.
1
Rīgas Itas Kozakēvičas Po
Edgars ZAICEVS
U10 Z-32
-
1
Rīgas Juglas vidusskola
Mārtiņš PRIEDE
U10 Z-46
1.
1
Rīgas Klasiskā ģimnāzija
Damirs GAVRILEJS
U14 Z-60
3.
2
Timurs PIGINS
U10 Z-38
3.
3
Kirils ROMAŅUTINS
U14 Z-46
-
4
Jevgenijs SVJATOHO
U12 Z-46
3.
1
Rīgas Natālijas Draudziņa
Arturs KRAVČENKO
U12 Z-55
3.
1
Rīgas Ostvalda vidusskola
Jegors PRAZDŅIČNOVS
U14 Z-46
-
2
Timurs REVJAKOVS
U12 Z-32
-
3
Ņikita RUDINS
U16 Z-66
-
4
Timurs SKRIPČENKO
U12 Z-46
-
5
Rodions STAROSTINS
U10 Z-29
-
6
Ņikita TARASOVS
U12 Z-35
-
1
Rīgas Purvciema vidusskol
Daniels ABALIHINS
U16 Z-55
5.
2
Artūrs PERELIGINS
U16 Z-73
5.
3
Ruslans VASINS
U12 Z-46
1.
4
Kirills ŅEMČIKOVS
U14 Z-42
5.
1
Rīgas Pārdaugavas pamatsk
Valerijs BAZIĻEVS
U12 Z-50
2.
2
Ričards KELBRANTS
U14 Z-50
5.
3
Timofejs LAZORKINS
U14 Z-46
-
4
Artjoms ZUNTNERS
U10 Z-35
7.
1
Rīgas Pļavnieku pamatskol
Dans JUZUPS
U10 Z-32
7.
2
Dementijs STURME
U12 Z-35
1.
1
Rīgas Rīnūžu vidusskola
Vitālijs ALEHNO
U10 Z-35
5.
2
Artjoms GORDEJEVS
U12 Z-46
3.
3
Ivans MAKSIMOVS
U10 Z-32
7.
4
Ņikita VRONSKIS
U10 Z-29
-
1
Rīgas Tehniskā koledža
Artēmijs BLAŽEVIČS
U16 Z+81
1.
1
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
Ivans IGNATENKO
U14 Z-55
7.
2
Rihards MASTIŅŠ
U14 Z-66
2.
3
Markus RAUDENIEKS
U14 Z-42
5.
4
Aleksandrs SERGEJEVS
U16 Z-55
3.
1
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
Fricis ŠTRAUSS
U16 Z-55
-
1
Rīgas Valsts vācu ģimnāzi
Lauma CERA
U14 M+57
-
2
Ričards OSĪTIS
U16 Z-73
-
1
Rīgas Ziepniekkalna vidu
Kristofers VASARAUDZIS
U16 Z-81
3.
1
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
Pjotrs KAMENSKIS
U16 Z-66
-
2
Vadims NESTEROVS
U16 Z+81
3.
3
Artjoms PERCOVS
U16 Z-42
-
4
Varvara PJATECKA
U14 M-40
2.
5
Igors PODKUJKO
U14 Z-55
2.
6
Uljana SURVILO
U12 M+44
-
7
Marats ŠČERBAKS
U14 Z-55
5.
1
Saldus pamatskola
Jānis RIEKSTS
U16 Z-50
-
1
Saldus vidusskola
Linards GĀRNIS
U10 Z+46
3.
2
Bruno JĒKABSONS
U16 Z-60
3.
3
Katrīna KAZRADZE
U12 M+44
2.
4
Intars MEIERS
U14 Z-35
-
5
Valters STEPIŅŠ
U14 Z-55
1.
6
Roberts ZOLMANIS
U10 Z-35
2.
1
Siguldas 1. pamatskola
Kristaps GUCAĻUKS
U16 Z-42
1.
1
Siguldas Valsts ģimnāzija
Kārlis DZINTARS
U16 Z-46
3.
2
Gustavs VOITENKO
U14 Z-46
-
1
Siguldas pilsētas vidussk
Rūdolfs KOJĀNS
U10 Z-38
2.
2
Kristofers SOCKIS
U10 Z-32
-
3
Jēkabs VĒVERS
U14 Z-50
7.
4
Kārlis ĢIRNIS
U12 Z-32
2.
1
Strautiņu pamatskola
Markuss SALAKS
U16 Z-55
-
1
Trapenes pamatskola
Jēkabs ZARIŅŠ
U14 Z+66
3.
1
Ulbrokas vidusskola
Ričards NICMANIS
U10 Z-35
3.
1
Ventspils 2. pamatskola
Niks MAULS
U14 Z-42
3.
2
Andrejs STIBELIS
U16 Z+81
2.
1
Ventspils 2. vidusskola
Artjoms HAMIČONOKS
U14 Z-66
-
2
Mihaels HAMIČONOKS
U16 Z-66
7.
3
Zahars LISENKO
U16 Z-73
5.
4
Timofejs TKAČOVS
U14 Z-66
1.
1
Ventspils 6. vidusskola
Aleksandrs APSALONS
U14 Z+66
3.
1
Ventspils Valsts 1. ģimnā
Miks BIŠOFS
U14 Z-55
-
1
Ziemeru pamatskola
Miks Kristiāns DAUKSTS
U14 Z+66
2.
1
Ziemeļvalstu ģimnāzija
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
U16 Z-55
3.
2
Jānis HUDOBČENOKS
U14 Z-55
-
3
Elizabete LEIZĀNE
U14 M-48
1.
4
Markuss PAVĀRS
U16 Z-60
2.
5
Tomas PETROVSKIS
U12 Z-32
5.
6
Tomas PETROVSKIS
U14 Z-32
-
7
Matīss POMASKOVS
U14 Z-42
2.
8
Edgars TEICĀNS
U14 Z-55
-
9
Dāvis ZUĢICKIS
U14 Z-35
-
10
Markuss ZUĢICKIS
U16 Z-60
1.
1
Ādažu vidusskola
Dāvids BATRAKS
U10 Z+46
2.
2
Ernests BRIGMANIS
U16 Z-66
7.
3
Emīls CIELAVA
U10 Z-32
-
4
Toms EKMANIS
U12 Z-42
5.
5
Dāvis EŅĢELIS
U12 Z-29
-
6
Jurijs HOROŅKO
U10 Z-32
3.
7
Gustavs KARLAUSKIS
U12 Z-38
-
8
Imam KASUMOV
U10 Z+46
1.
9
Alekss KOZLOVSKIS
U14 Z-38
-
10
Delija LAVROVA
U16 M-44
-
11
Amīlija LESNIECE
U10 M-29
1.
12
Nikita LESNIEKS
U14 Z-46
2.
13
Aleksandrs MALIŠEVS
U14 Z-50
3.
14
Herberts OZOLIŅŠ
U12 Z-42
3.
15
Gustavs ROTBERGS
U12 Z-42
5.
16
Lauma SAKLAURE
U14 M-40
3.
17
Miks SALCEVIČS
U10 Z-26
-
18
Stefanija SERŽANTE
U12 M-36
3.
19
Ksenia STRUKA
U14 M-57
2.
20
Gabriels URNIEŽUS
U12 Z-35
-
21
Sumaija USMANOVA
U12 M-32
1.
22
Aigars VJAZEMSKIS
U16 Z-73
3.
23
Rauls VĪTOLS
U12 Z-42
3.
24
Jegors ČIČELEVIČS
U16 Z-73
7.
25
Kristians ŠTEINBERGS
U10 Z-32
-
26
Gļebs ŽUKS
U14 Z+66
-
1
Āgenskalna Valsts ģimnāzi
Gabriels GAILĪTIS
U14 Z-46
-
2
Dariuss MILUSS
U14 Z-55
7.
3
Ervīns ĶĪSIS
U14 Z-55
3.
1
Āgenskalna sākumskola
Olivers OZOLIŅŠ
U10 Z-35
3.
1
Ķekavas vidusskola
Reinis KRĪGERS
U14 Z-50
2.
1
Ķemeru vidusskola
Georgijs KAROLS
U12 Z-35
3.
2
Marjans KAROLS
U14 Z+66
1.
3
Aleksandrs KĀPIŅŠ
U14 Z-46
5.
4
Andrejs KĀPIŅŠ
U14 Z-46
-
1
Š. Dubnova Rīgas Ebreju v
Daniels BENIOSEVS
U10 Z-35
1.
2
Platons OVČIŅŅIKOVS
U14 Z-60
-
1
ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU S
Aleksandr BASANGOV
U16 Z-60
7.