LATVIJAS SKOLU KAUSS 17-18.Sep.2022 Rīga
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U10 M-29
(PDF)
U10 M+36
(PDF)
U10 Z-26
(PDF)
U10 Z-29
(PDF)
U10 Z-32
(PDF)
U10 Z-35
(PDF)
U10 Z-38
(PDF)
U10 Z-42
(PDF)
U10 Z-46
(PDF)
U10 Z+46
(PDF)
U12 M-32
(PDF)
U12 M-36
(PDF)
U12 M+44
(PDF)
U12 Z-29
(PDF)
U12 Z-32
(PDF)
U12 Z-35
(PDF)
U12 Z-38
(PDF)
U12 Z-42
(PDF)
U12 Z-46
(PDF)
U12 Z-50
(PDF)
U12 Z-55
(PDF)
U12 Z+55
(PDF)
U14 M-40
(PDF)
U14 M-48
(PDF)
U14 M-57
(PDF)
U14 M+57
(PDF)
U14 Z-32
(PDF)
U14 Z-35
(PDF)
U14 Z-38
(PDF)
U14 Z-42
(PDF)
U14 Z-46
(PDF)
U14 Z-50
(PDF)
U14 Z-55
(PDF)
U14 Z-60
(PDF)
U14 Z-66
(PDF)
U14 Z+66
(PDF)
U16 M-44
(PDF)
U16 M-52
(PDF)
U16 M-63
(PDF)
U16 M+63
(PDF)
U16 Z-42
(PDF)
U16 Z-46
(PDF)
U16 Z-50
(PDF)
U16 Z-55
(PDF)
U16 Z-60
(PDF)
U16 Z-66
(PDF)
U16 Z-73
(PDF)
U16 Z-81
(PDF)
U16 Z+81
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Klubs
Kategorijas
Vieta
Daniels ABALIHINS
Rīgas Purvciema vidusskol
U16 Z-55
5.
Sergejs ADATIŅŠ
Jelgavas 5. vidusskola
U16 Z-73
3.
Vitālijs ALEHNO
Rīgas Rīnūžu vidusskola
U10 Z-35
5.
Aleksan ALEKSANJANS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U12 Z-35
7.
Aleksandrs ALEKSEJEVS
Rīgas 34. vidusskola
U14 Z-46
-
Artūrs ALEKSEJEVS
Rīgas 34. vidusskola
U12 Z-32
-
Deniss ANDREJEVS
Rīgas 80. vidusskola
U12 Z+55
1.
Ivans ANISINS
Rīgas 71. vidusskola
U10 Z-32
-
Rolands ANUKRĀNS
Jūrmalas pilsētas Kauguru
U14 Z+66
5.
Aleksandrs APSALONS
Ventspils 6. vidusskola
U14 Z+66
3.
Aleksandrs AVDEJEVS
Rīgas 34. vidusskola
U16 Z-66
1.
Timurs AĻEKSEJUKS
Alūksnes novada vidusskol
U12 Z-50
1.
Pavels BAK
Jelgavas 6. vidusskola
U16 Z-46
-
Jegors BAKS
Jelgavas 6. vidusskola
U10 Z-32
-
Daniels BALTGAILIS
Rīgas 41. vidusskola
U14 Z-66
3.
Aleksandrs BARTKUS
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U16 Z-55
-
Aleksandr BASANGOV
ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU S
U16 Z-60
7.
Dāvids BATRAKS
Ādažu vidusskola
U10 Z+46
2.
Valerijs BAZIĻEVS
Rīgas Pārdaugavas pamatsk
U12 Z-50
2.
Illarions BAŠMAKOVS
Rīgas 10. vidusskola
U16 Z-66
2.
Gustavs BEBRIS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-32
-
Danila BELUSS
Daugavpils 13. vidusskola
U14 Z-50
7.
Daniels BENIOSEVS
Š. Dubnova Rīgas Ebreju v
U10 Z-35
1.
Tatjana BIKOVSKA
Daugavpils Saskaņas pamat
U14 M-40
1.
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U16 Z-55
3.
Jānis BIRNĪTIS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U12 Z-55
2.
Anastasija BIZENKOVA
Rīgas 46. vidusskola
U10 M+36
1.
Miks BIŠOFS
Ventspils Valsts 1. ģimnā
U14 Z-55
-
Artēmijs BLAŽEVIČS
Rīgas Tehniskā koledža
U16 Z+81
1.
Marats BOGDANOVS
Rīgas 75. vidusskola
U10 Z-29
5.
Artjoms BOROVKOVS
Rīgas 71. vidusskola
U16 Z-66
5.
Ernests BRIGMANIS
Ādažu vidusskola
U16 Z-66
7.
Nikola BRIKMANE
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U16 M-52
-
Deniss BRITIKOVS
Jelgavas 4. vidusskola
U16 Z-55
2.
Marianna BRUJA
Rīgas 96. vidusskola
U16 M+63
1.
Jelisejs BUMAŽKINS
Rīgas 96. vidusskola
U16 Z-73
1.
Artūrs BURDŽIBALJANS
Rīgas 34. vidusskola
U12 Z-38
1.
Ričards BĀRZDAINIS
Rīgas 34. vidusskola
U12 Z-50
3.
Kristiāna BĒRZIŅA
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 M+44
-
Klāvs BĒRZIŅŠ
Dāvja Ozoliņa Apes viduss
U10 Z-32
-
Madara BĻODONE
Rīgas 45. vidusskola
U12 M+44
1.
Tomass Gustavs CELENBERGS
Dāvja Ozoliņa Apes viduss
U14 Z+66
5.
Lauma CERA
Rīgas Valsts vācu ģimnāzi
U14 M+57
-
Emīls CIELAVA
Ādažu vidusskola
U10 Z-32
-
Miks Kristiāns DAUKSTS
Ziemeru pamatskola
U14 Z+66
2.
Adrians DAŅILOVS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-29
-
Artjoms DAŅILOVS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z-32
3.
Kārlis DZINTARS
Siguldas Valsts ģimnāzija
U16 Z-46
3.
Toms EKMANIS
Ādažu vidusskola
U12 Z-42
5.
Dāvis EŅĢELIS
Ādažu vidusskola
U12 Z-29
-
Artemijs FADEJEVS
Rīgas 95. vidusskola
U16 Z-46
1.
Deniss FJODOROVS
Rīgas 72. vidusskola
U14 Z-38
3.
Dāvids FŪRMANIS
Jelgavas 5. vidusskola
U14 Z-66
4.
Gabriels GAILĪTIS
Āgenskalna Valsts ģimnāzi
U14 Z-46
-
Damirs GAVRILEJS
Rīgas Klasiskā ģimnāzija
U14 Z-60
3.
Aleksandrs GLASKOVS
Baložu vidusskola
U16 Z-55
5.
Nikola GLUHOVSKA
Rīgas 10. vidusskola
U14 M-57
-
Artjoms GORDEJEVS
Rīgas Rīnūžu vidusskola
U12 Z-46
3.
Danils GRAUDIŅŠ
Rīgas 71. vidusskola
U12 Z-35
-
Dmitrijs GRIBANOVS
Jelgavas 5. vidusskola
U12 Z-32
7.
Ivans GRIBANOVS
Jelgavas 5. vidusskola
U12 Z-38
3.
Andrejs GRJAZNIHS
Rīgas 34. vidusskola
U10 Z-29
3.
Kristaps GUCAĻUKS
Siguldas 1. pamatskola
U16 Z-42
1.
Arsenijs GUDEJEVS
Rīgas 72. vidusskola
U16 Z-55
1.
Marsels GUDKOVS
Privātā pamatskola DOMDAR
U10 Z-26
1.
Anastasija GULAJA
Rīgas 71. vidusskola
U10 M+36
2.
Linards GĀRNIS
Saldus vidusskola
U10 Z+46
3.
Patrīcija GĀZNERE
Jelgavas 4. sākumskola
U12 M-36
1.
Artjoms HAMIČONOKS
Ventspils 2. vidusskola
U14 Z-66
-
Mihaels HAMIČONOKS
Ventspils 2. vidusskola
U16 Z-66
7.
Olga HASNAŠA
Liepājas 7. vidusskola
U16 M-63
1.
Ēriks HOMKA
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
U16 Z-50
1.
Jurijs HOROŅKO
Ādažu vidusskola
U10 Z-32
3.
Jānis HUDOBČENOKS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 Z-55
-
Mārtiņš IEVIŅŠ
Pumpuru vidusskola
U14 Z-42
1.
Ivans IGNATENKO
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
U14 Z-55
7.
Daniela INDARE
Jelgavas 4. vidusskola
U16 M+63
-
Artūrs IRBE
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z-32
5.
Timofejs ISAJEVS
Rīgas 96. vidusskola
U10 Z-38
1.
Timurs ISAKOVS
Jankas Kupalas Rīgas Balt
U14 Z-38
2.
Sofija IVANOVA
Jelgavas 6. vidusskola
U10 M-29
2.
Maksims IVANOVS
Rīgas 72. vidusskola
U16 Z-60
5.
Artūrs JACENKO
Rīgas 71. vidusskola
U16 Z-81
1.
Ričards JAKOVICKIS
Pumpuru vidusskola
U10 Z-32
3.
Edvards JAKOVĻEVS
Baložu vidusskola
U16 Z-46
2.
Raivis JAPIŅŠ
Rīgas 88. vidusskola
U16 Z-66
3.
Ivans JARMAKS
Liepājas A. Puškina 2. vi
U14 Z-35
-
Daniels JEFIMOVS
Rīgas 93. vidusskola
U14 Z+66
7.
Rolands JEMEĻJANOVS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z-42
7.
Aivis JERMACĀNS
Ernsta Glika Alūksnes Val
U14 Z-35
3.
Dans JUZUPS
Rīgas Pļavnieku pamatskol
U10 Z-32
7.
Bruno JĒKABSONS
Saldus vidusskola
U16 Z-60
3.
Samuels JĒKABSONS
Brocēnu vidusskola
U14 Z-50
-
Aleksandrs KABACIJS
Jelgavas 6. vidusskola
U14 Z-46
-
Nikas KACARS
Rīgas 92. vidusskola
U12 Z-42
7.
Pjotrs KAMENSKIS
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U16 Z-66
-
Omar KARIMLI
Babītes vidusskola
U14 Z-46
7.
Gustavs KARLAUSKIS
Ādažu vidusskola
U12 Z-38
-
Georgijs KAROLS
Ķemeru vidusskola
U12 Z-35
3.
Marjans KAROLS
Ķemeru vidusskola
U14 Z+66
1.
Imam KASUMOV
Ādažu vidusskola
U10 Z+46
1.
Dominiks KAUGURS
Jelgavas 4. vidusskola
U12 Z-38
2.
Evelīna KAZAČENKO
Rīgas 72. vidusskola
U16 M-44
1.
Katrīna KAZRADZE
Saldus vidusskola
U12 M+44
2.
Ņikita KAĻOTKINS
Liepājas A. Puškina 2. vi
U16 Z-55
-
Ivans KEDIČS
Jelgavas 6. vidusskola
U10 Z-26
3.
Ričards KELBRANTS
Rīgas Pārdaugavas pamatsk
U14 Z-50
5.
Sabrina KENECIUSE
Rīgas 21. vidusskola
U12 M+44
3.
Marsels KISEĻOVS
Jelgavas 3. sākumskola
U12 Z-29
4.
Rūdolfs KOJĀNS
Siguldas pilsētas vidussk
U10 Z-38
2.
Dmitrijs KOLOSOVS
Rīgas 34. vidusskola
U14 Z-60
1.
Maksims KONSTANTINOVS
Rīgas 34. vidusskola
U14 Z-60
2.
Damirs KORECKIS
Rīgas 69. vidusskola
U10 Z-32
5.
Romāns KOSTROMINS
Jelgavas 6. vidusskola
U10 Z-42
1.
Marats KOTJASOVS
Rīgas 45. vidusskola
U10 Z-42
2.
Ričards KOVAĻOVS
Alūksnes novada vidusskol
U14 Z-42
7.
Lolita KOZLOVSKA
Daugavpils Saskaņas pamat
U14 M-40
-
Alekss KOZLOVSKIS
Ādažu vidusskola
U14 Z-38
-
Arturs KRAVČENKO
Rīgas Natālijas Draudziņa
U12 Z-55
3.
Reinis KRĪGERS
Ķekavas vidusskola
U14 Z-50
2.
Damirs KRŪMIŅŠ
Jelgavas 6. vidusskola
U12 Z-38
7.
Kirils KULAKOVS
Jelgavas 6. vidusskola
U12 Z-32
3.
Tits KULLO
Informācijas sistēmu mene
U16 Z-66
3.
Davids KUNGURCEVS
Jelgavas 5. vidusskola
U16 Z-66
-
Roberts KURČANOVS
Rīgas 40. vidusskola
U10 Z-29
-
Sofija KUTKEVIČA
Rīgas 94. vidusskola
U14 M-57
1.
Aleksandrs KĀPIŅŠ
Ķemeru vidusskola
U14 Z-46
5.
Andrejs KĀPIŅŠ
Ķemeru vidusskola
U14 Z-46
-
Kristians KĻAVA
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
U12 Z-50
-
Kintija KĻAVIŅA
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 M-36
-
Miroslavs KĻAČKOVSKIS
Liepājas Raiņa 6. vidussk
U14 Z-46
1.
Sofija KĻEVETOVA
Rīgas 95. vidusskola
U14 M-48
2.
Delija LAVROVA
Ādažu vidusskola
U16 M-44
-
Timofejs LAZORKINS
Rīgas Pārdaugavas pamatsk
U14 Z-46
-
Elizabete LEIZĀNE
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 M-48
1.
Amīlija LESNIECE
Ādažu vidusskola
U10 M-29
1.
Nikita LESNIEKS
Ādažu vidusskola
U14 Z-46
2.
Dāvis LIEPIŅŠ
Liepājas Valsts 1. ģimnāz
U16 Z-81
3.
Zahars LISENKO
Ventspils 2. vidusskola
U16 Z-73
5.
Dmitrijs LITVIŠKO
Rīgas 46. vidusskola
U12 Z-35
5.
Daniels LIVČĀNS
Jūrmalas Valsts ģimnāzija
U12 Z-38
7.
Darija LOBAŽEVIČA
Rīgas 46. vidusskola
U10 M+36
3.
Tihons LOMANŅIKOVS
Liepājas Valsts 1. ģimnāz
U16 Z-73
-
Emma LOSĀNE
Jelgavas 6. vidusskola
U10 M+36
-
Sofija LOSĀNE
Jelgavas Valsts ģimnāzija
U16 M+63
2.
Andžejs MAGAZIŅŠ
Alūksnes novada vidusskol
U10 Z+46
3.
Ivans MAKSIMOVS
Rīgas Rīnūžu vidusskola
U10 Z-32
7.
Potaps MAKSIMOVS
Rīgas 71. vidusskola
U10 Z-35
5.
Lukjans MAKSIMČIKOVS
Rīgas 22. vidusskola
U12 Z-46
-
Aleksandrs MALIŠEVS
Ādažu vidusskola
U14 Z-50
3.
Oskars MARCINKEVIČS
Ernsta Glika Alūksnes Val
U16 Z-73
2.
Artjoms MARČENKO
Jelgavas 5. vidusskola
U14 Z-46
3.
Guntars MASKIS
Jelgavas 6. vidusskola
U10 Z+46
-
Rihards MASTIŅŠ
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
U14 Z-66
2.
Elārijs MATVEJEVS
Laurenču sākumskola
U10 Z-26
4.
Niks MAULS
Ventspils 2. pamatskola
U14 Z-42
3.
Intars MEIERS
Saldus vidusskola
U14 Z-35
-
Domeniks MEINARDS
Jelgavas 4. vidusskola
U12 Z-29
2.
Jaroslavs MEŽGALS
Carnikavas pamatskola
U12 Z-32
7.
Lūkas Jānis MICKEVIČS
Pamatskola "Rīdze"
U10 Z-29
-
Dariuss MILUSS
Āgenskalna Valsts ģimnāzi
U14 Z-55
7.
Mikus MIČULIS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-29
-
Maksims NABATOVS
Rīgas 71. vidusskola
U10 Z-32
-
Vadims NESTEROVS
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U16 Z+81
3.
Ričards NICMANIS
Ulbrokas vidusskola
U10 Z-35
3.
Leonids OSINCEVS
Rīgas 61. vidusskola
U10 Z-42
3.
Ričards OSĪTIS
Rīgas Valsts vācu ģimnāzi
U16 Z-73
-
Platons OVČIŅŅIKOVS
Š. Dubnova Rīgas Ebreju v
U14 Z-60
-
Bogdana OZOLIŅA
Rīgas 95. vidusskola
U12 M+44
-
Herberts OZOLIŅŠ
Ādažu vidusskola
U12 Z-42
3.
Olivers OZOLIŅŠ
Āgenskalna sākumskola
U10 Z-35
3.
Edžus OZOLS
Ernsta Glika Alūksnes Val
U14 Z-50
-
Mikus OZOLS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z-55
1.
Pauls PAMPE
Jelgavas Valsts ģimnāzija
U16 Z-81
-
Marks PAVLOVS
Garkalnes Mākslu un vispā
U16 Z+81
-
Markuss PAVĀRS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U16 Z-60
2.
Artjoms PAŠKEVIČS
Rīgas 71. vidusskola
U12 Z-35
7.
Artjoms PERCOVS
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U16 Z-42
-
Artūrs PERELIGINS
Rīgas Purvciema vidusskol
U16 Z-73
5.
Tomas PETROVSKIS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U12 Z-32
5.
Tomas PETROVSKIS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 Z-32
-
Timurs PIGINS
Rīgas Klasiskā ģimnāzija
U10 Z-38
3.
Varvara PJATECKA
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U14 M-40
2.
Ralfs PODKALNS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-29
-
Igors PODKUJKO
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U14 Z-55
2.
Matīss POMASKOVS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 Z-42
2.
Alisters POMERANCIS
Alūksnes novada vidusskol
U10 Z-26
2.
Maksims POPOVS
Rīgas 72. vidusskola
U16 Z-81
2.
Platons POPOVS
Rīgas 71. vidusskola
U12 Z-50
-
Marks PORTAKOVS
Jelgavas 4. vidusskola
U10 Z-29
1.
Danils POĻAKOVS
Jūrmalas pilsētas Mežmala
U10 Z-46
-
Jegors PRAZDŅIČNOVS
Rīgas Ostvalda vidusskola
U14 Z-46
-
Mārtiņš PRIEDE
Rīgas Juglas vidusskola
U10 Z-46
1.
Emīls PURS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U14 Z-60
-
Adrians PUTINS
Jelgavas 4. sākumskola
U12 Z-38
5.
Andrejs PUTINS
Jelgavas 5. vidusskola
U16 Z-60
5.
Enrike PUTINS
Jelgavas 4. sākumskola
U14 Z-46
-
Martins PUTINS
Jelgavas 4. sākumskola
U10 Z-32
1.
Franks PĒTERSONS
Rīgas Centra humanitārā v
U12 Z-35
5.
Patriks PĒTERSONS
Rīgas Centra humanitārā v
U14 Z-38
-
Marija RASIMENOKA
Rīgas 40. vidusskola
U16 M-52
1.
Pavels RASIMENOKS
Rīgas 40. vidusskola
U14 Z-32
1.
Markus RAUDENIEKS
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
U14 Z-42
5.
Timurs REVJAKOVS
Rīgas Ostvalda vidusskola
U12 Z-32
-
Patriks RIBUŠS
Jaunannas Mūzikas un māks
U12 Z-35
3.
Jānis RIEKSTS
Saldus pamatskola
U16 Z-50
-
Leonīds RIMŠĀNS
Alūksnes novada vidusskol
U10 Z-29
5.
Kirils ROMAŅUTINS
Rīgas Klasiskā ģimnāzija
U14 Z-46
-
Kevins ROPS
Ernsta Glika Alūksnes Val
U16 Z-55
7.
Gustavs ROTBERGS
Ādažu vidusskola
U12 Z-42
5.
Rafaels ROZENTALS
Rīgas 10. vidusskola
U14 Z-46
7.
Ņikita RUDINS
Rīgas Ostvalda vidusskola
U16 Z-66
-
Renars RUNIS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U10 Z-32
2.
Ostins RĀGS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U14 Z-60
-
Andrejs SAAKOVS
Rīgas 34. vidusskola
U10 Z-29
3.
Lauma SAKLAURE
Ādažu vidusskola
U14 M-40
3.
Markuss SALAKS
Strautiņu pamatskola
U16 Z-55
-
Miks SALCEVIČS
Ādažu vidusskola
U10 Z-26
-
Adrians SAVINS
Ernsta Glika Alūksnes Val
U16 Z-81
-
Avivs SAVINS
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U14 Z-50
3.
Maštins SAVINS
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U12 Z-29
3.
Maštins SAVINS
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U14 Z-32
2.
Maksims SELICKIS
Rīgas 92. vidusskola
U12 Z-35
-
Aleksa SEMENA
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U12 M-36
2.
Aleksandrs SERGEJEVS
Rīgas Valsts 1. ģimnāzija
U16 Z-55
3.
Stefanija SERŽANTE
Ādažu vidusskola
U12 M-36
3.
Nikita SHALAGAI
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U12 Z-46
2.
Artjoms SIDEĻOVS
Rīgas 95. vidusskola
U16 Z-60
7.
Aleksandrs SIDOROVS
Baložu vidusskola
U14 Z-42
3.
Timurs SILAJEVS
Rīgas 96. vidusskola
U10 Z-32
-
Ginters SILIŅŠ
Ernsta Glika Alūksnes Val
U16 Z-55
-
Nils SINAGINS
Jūrmalas pilsētas Kauguru
U12 Z-38
3.
Regnārs SKAISTAIS
Rīgas Franču licejs
U14 Z-55
3.
Henrijs SKANGALIS
Pumpuru vidusskola
U14 Z-60
3.
Timurs SKRIPČENKO
Rīgas Ostvalda vidusskola
U12 Z-46
-
Maksims SMIRNOVS
Rīgas 74. vidusskola
U16 Z-60
3.
Marks SMOĻINS
Allažu pamatskola
U10 Z-32
-
Kristofers SOCKIS
Siguldas pilsētas vidussk
U10 Z-32
-
Dmitrijs SOKOLOVS
Rīgas 92. vidusskola
U12 Z-42
1.
Damirs SOLOVJOVS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U12 Z-29
1.
Maksims SOLOVJOVS
Jelgavas 5. vidusskola
U14 Z-50
1.
Marks SPRUKULIS
Rīgas Imantas vidusskola
U14 Z-42
7.
Regnars STANKEVIČS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U10 Z-35
7.
Rodions STAROSTINS
Rīgas Ostvalda vidusskola
U10 Z-29
-
Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS
Rīgas 72. vidusskola
U10 Z-29
7.
Valters STEPIŅŠ
Saldus vidusskola
U14 Z-55
1.
Andrejs STIBELIS
Ventspils 2. pamatskola
U16 Z+81
2.
Ksenia STRUKA
Ādažu vidusskola
U14 M-57
2.
Dementijs STURME
Rīgas Pļavnieku pamatskol
U12 Z-35
1.
Rēzija SUPE
Alūksnes pilsētas sākumsk
U14 M+57
2.
Uljana SURVILO
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U12 M+44
-
Jevgenijs SVJATOHO
Rīgas Klasiskā ģimnāzija
U12 Z-46
3.
Sando TANASI
Jaunmārupes pamatskola
U12 Z-32
1.
Ņikita TARASOVS
Rīgas Ostvalda vidusskola
U12 Z-35
-
Edgars TEICĀNS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 Z-55
-
Rihards TETERS - TETEROVSKIS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z-32
-
Timofejs TKAČOVS
Ventspils 2. vidusskola
U14 Z-66
1.
Natans TOŅEŅKIJS
Jelgavas 6. vidusskola
U10 Z-29
2.
Martins TRIKULIS
Jelgavas 4. sākumskola
U10 Z-32
5.
Aleksandrs TUUĻS
Jelgavas 6. vidusskola
U14 Z-35
2.
Gabriels URNIEŽUS
Ādažu vidusskola
U12 Z-35
-
Sumaija USMANOVA
Ādažu vidusskola
U12 M-32
1.
Kristofers VASARAUDZIS
Rīgas Ziepniekkalna vidu
U16 Z-81
3.
Artemijs VASILJEVS
Rīgas 95. vidusskola
U12 Z+55
-
Ruslans VASINS
Rīgas Purvciema vidusskol
U12 Z-46
1.
Georgs VEREŠCAGINS
Pumpuru vidusskola
U10 Z-38
-
Dominiks VERZE
Preiļu 1. pamatskola
U12 Z-50
3.
Dāvids VERZE
Preiļu Valsts ģimnāzija
U16 Z-66
-
Viktors VESLOPOLOVS
Rīgas 88. vidusskola
U12 Z-55
4.
Alesja VINCELOVIČA
Jūrmalas pilsētas Jaundub
U14 M+57
1.
Aleksa VIŠKERE
Pamatskola "Rīdze"
U16 M-52
2.
Aigars VJAZEMSKIS
Ādažu vidusskola
U16 Z-73
3.
Vilens VLADIMIROVS
Jelgavas 6. vidusskola
U14 Z+66
7.
Gustavs VOITENKO
Siguldas Valsts ģimnāzija
U14 Z-46
-
Iļja VOLKOVS
Preiļu 2. vidusskola
U16 Z-55
7.
Mihails VOLODENOKS
J.G.Herdera Rīgas Grīziņk
U14 Z-50
5.
Daniils VOLODJKO
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U10 Z-38
3.
Vsevolods VORONA
Puškina licejs
U12 Z-50
-
Tamerlans VOROŅECKIS
Jelgavas 6. vidusskola
U12 Z-42
2.
Ņikita VRONSKIS
Rīgas Rīnūžu vidusskola
U10 Z-29
-
Kristaps VRUBĻEVSKIS
Jelgavas 4. vidusskola
U12 Z-32
-
Jēkabs VĒVERS
Siguldas pilsētas vidussk
U14 Z-50
7.
Rauls VĪTOLS
Ādažu vidusskola
U12 Z-42
3.
Ņikita ZAGORSKIS
Rīgas 89. vidusskola
U14 Z-38
1.
Alekss ZAHARENKO
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-29
-
Edgars ZAICEVS
Rīgas Itas Kozakēvičas Po
U10 Z-32
-
Katrīna ZARIŅA
Ojāra Vācieša Gaujienas v
U16 M-63
-
Emīls ZARIŅŠ
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-38
-
Jēkabs ZARIŅŠ
Trapenes pamatskola
U14 Z+66
3.
Ričards ZARIŅŠ
Iļģuciema vidusskola
U16 Z-73
7.
Fjodors ZAĻEVSKIS
Rīgas 96. vidusskola
U16 Z-66
5.
Adrians ZEĻONIJS
Jelgavas 5. vidusskola
U10 Z+46
-
Roberts ZOLMANIS
Saldus vidusskola
U10 Z-35
2.
Artjoms ZUNTNERS
Rīgas Pārdaugavas pamatsk
U10 Z-35
7.
Dāvis ZUĢICKIS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U14 Z-35
-
Markuss ZUĢICKIS
Ziemeļvalstu ģimnāzija
U16 Z-60
1.
Deivs ZVANERS
Babītes vidusskola
U14 Z-35
3.
Gennādijs ZVIRGZDS
Liepājas 7. vidusskola
U16 Z-46
3.
Dobriņa ČEKANOVSKIS
Rīgas 72. vidusskola
U14 Z-38
-
Bogdans ČERVINSKIS
Rīgas 96. vidusskola
U14 Z-35
1.
Matīss ČIBALS
Alūksnes novada vidusskol
U16 Z-46
-
Jegors ČIČELEVIČS
Ādažu vidusskola
U16 Z-73
7.
Rūdolfs ČUBARS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U12 Z+55
2.
Krišjanis ČULBA
Jelgavas 4. sākumskola
U12 Z-55
5.
Kārlis ĢIRNIS
Siguldas pilsētas vidussk
U12 Z-32
2.
Ervīns ĶĪSIS
Āgenskalna Valsts ģimnāzi
U14 Z-55
3.
Mihails ĻEVČENKOVS
Rīgas 72. vidusskola
U14 Z-46
5.
Dmitrijs ĻEĻOTKO
Liepājas 3. pamatskola
U14 Z-38
3.
Taisons ŅEFJODOVS
Rīgas 89. vidusskola
U12 Z-38
5.
Kirills ŅEMČIKOVS
Rīgas Purvciema vidusskol
U14 Z-42
5.
Raivo ŠADURSKIS
Alūksnes pilsētas sākumsk
U10 Z-29
7.
Antons ŠADČINS
Liepājas 3. pamatskola
U14 Z-46
3.
Nikolajs ŠASTINS
Rīgas 72. vidusskola
U14 Z-55
5.
Elīna ŠELUHINA
Jelgavas 6. vidusskola
U10 M-29
-
Iļdars ŠELUHINS
Jelgavas 6. vidusskola
U12 Z-35
2.
Polina ŠLIKOVA
Jelgavas 5. vidusskola
U12 M-32
-
Māris ŠMELDS
Jelgavas 4. sākumskola
U12 Z-42
-
Damirs ŠPIĻEVOJS
Jelgavas Tehnoloģiju vidu
U12 Z-35
-
Kristians ŠTEINBERGS
Ādažu vidusskola
U10 Z-32
-
Fricis ŠTRAUSS
Rīgas Valsts 3. ģimnāzija
U16 Z-55
-
Aleksandra ŠUBINA
Rīgas 86. vidusskola
U12 M+44
3.
Marats ŠČERBAKS
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija
U14 Z-55
5.
Patriks ŽOGLA
Pumpuru vidusskola
U10 Z-42
-
Gļebs ŽUKS
Ādažu vidusskola
U14 Z+66
-