Rezultāts |
U10 M-29 (3) |
1. | Amīlija LESNIECE | Ādažu vidusskola |
2. | Sofija IVANOVA | Jelgavas 6. vidusskola |
U10 M+36 (4) |
1. | Anastasija BIZENKOVA | Rīgas 46. vidusskola |
2. | Anastasija GULAJA | Rīgas 71. vidusskola |
3. | Darija LOBAŽEVIČA | Rīgas 46. vidusskola |
U10 Z-26 (5) |
1. | Marsels GUDKOVS | Privātā pamatskola DOMDAR |
2. | Alisters POMERANCIS | Alūksnes novada vidusskol |
3. | Ivans KEDIČS | Jelgavas 6. vidusskola |
4. | Elārijs MATVEJEVS | Laurenču sākumskola |
U10 Z-29 (16) |
1. | Marks PORTAKOVS | Jelgavas 4. vidusskola |
2. | Natans TOŅEŅKIJS | Jelgavas 6. vidusskola |
3. | Andrejs GRJAZNIHS | Rīgas 34. vidusskola |
3. | Andrejs SAAKOVS | Rīgas 34. vidusskola |
5. | Leonīds RIMŠĀNS | Alūksnes novada vidusskol |
5. | Marats BOGDANOVS | Rīgas 75. vidusskola |
7. | Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS | Rīgas 72. vidusskola |
7. | Raivo ŠADURSKIS | Alūksnes pilsētas sākumsk |
U10 Z-32 (19) |
1. | Martins PUTINS | Jelgavas 4. sākumskola |
2. | Renars RUNIS | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
3. | Jurijs HOROŅKO | Ādažu vidusskola |
3. | Ričards JAKOVICKIS | Pumpuru vidusskola |
5. | Martins TRIKULIS | Jelgavas 4. sākumskola |
5. | Damirs KORECKIS | Rīgas 69. vidusskola |
7. | Ivans MAKSIMOVS | Rīgas Rīnūžu vidusskola |
7. | Dans JUZUPS | Rīgas Pļavnieku pamatskol |
U10 Z-35 (8) |
1. | Daniels BENIOSEVS | Š. Dubnova Rīgas Ebreju v |
2. | Roberts ZOLMANIS | Saldus vidusskola |
3. | Ričards NICMANIS | Ulbrokas vidusskola |
3. | Olivers OZOLIŅŠ | Āgenskalna sākumskola |
5. | Potaps MAKSIMOVS | Rīgas 71. vidusskola |
5. | Vitālijs ALEHNO | Rīgas Rīnūžu vidusskola |
7. | Artjoms ZUNTNERS | Rīgas Pārdaugavas pamatsk |
7. | Regnars STANKEVIČS | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
U10 Z-38 (6) |
1. | Timofejs ISAJEVS | Rīgas 96. vidusskola |
2. | Rūdolfs KOJĀNS | Siguldas pilsētas vidussk |
3. | Timurs PIGINS | Rīgas Klasiskā ģimnāzija |
3. | Daniils VOLODJKO | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
U10 Z-42 (4) |
1. | Romāns KOSTROMINS | Jelgavas 6. vidusskola |
2. | Marats KOTJASOVS | Rīgas 45. vidusskola |
3. | Leonids OSINCEVS | Rīgas 61. vidusskola |
U10 Z-46 (2) |
1. | Mārtiņš PRIEDE | Rīgas Juglas vidusskola |
U10 Z+46 (6) |
1. | Imam KASUMOV | Ādažu vidusskola |
2. | Dāvids BATRAKS | Ādažu vidusskola |
3. | Andžejs MAGAZIŅŠ | Alūksnes novada vidusskol |
3. | Linards GĀRNIS | Saldus vidusskola |
U12 M-32 (2) |
1. | Sumaija USMANOVA | Ādažu vidusskola |
U12 M-36 (4) |
1. | Patrīcija GĀZNERE | Jelgavas 4. sākumskola |
2. | Aleksa SEMENA | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
3. | Stefanija SERŽANTE | Ādažu vidusskola |
U12 M+44 (7) |
1. | Madara BĻODONE | Rīgas 45. vidusskola |
2. | Katrīna KAZRADZE | Saldus vidusskola |
3. | Sabrina KENECIUSE | Rīgas 21. vidusskola |
3. | Aleksandra ŠUBINA | Rīgas 86. vidusskola |
U12 Z-29 (5) |
1. | Damirs SOLOVJOVS | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
2. | Domeniks MEINARDS | Jelgavas 4. vidusskola |
3. | Maštins SAVINS | J.G.Herdera Rīgas Grīziņk |
4. | Marsels KISEĻOVS | Jelgavas 3. sākumskola |
U12 Z-32 (12) |
1. | Sando TANASI | Jaunmārupes pamatskola |
2. | Kārlis ĢIRNIS | Siguldas pilsētas vidussk |
3. | Kirils KULAKOVS | Jelgavas 6. vidusskola |
3. | Artjoms DAŅILOVS | Alūksnes pilsētas sākumsk |
5. | Tomas PETROVSKIS | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
5. | Artūrs IRBE | Alūksnes pilsētas sākumsk |
7. | Jaroslavs MEŽGALS | Carnikavas pamatskola |
7. | Dmitrijs GRIBANOVS | Jelgavas 5. vidusskola |
U12 Z-35 (13) |
1. | Dementijs STURME | Rīgas Pļavnieku pamatskol |
2. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas 6. vidusskola |
3. | Patriks RIBUŠS | Jaunannas Mūzikas un māks |
3. | Georgijs KAROLS | Ķemeru vidusskola |
5. | Dmitrijs LITVIŠKO | Rīgas 46. vidusskola |
5. | Franks PĒTERSONS | Rīgas Centra humanitārā v |
7. | Artjoms PAŠKEVIČS | Rīgas 71. vidusskola |
7. | Aleksan ALEKSANJANS | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
U12 Z-38 (9) |
1. | Artūrs BURDŽIBALJANS | Rīgas 34. vidusskola |
2. | Dominiks KAUGURS | Jelgavas 4. vidusskola |
3. | Ivans GRIBANOVS | Jelgavas 5. vidusskola |
3. | Nils SINAGINS | Jūrmalas pilsētas Kauguru |
5. | Adrians PUTINS | Jelgavas 4. sākumskola |
5. | Taisons ŅEFJODOVS | Rīgas 89. vidusskola |
7. | Damirs KRŪMIŅŠ | Jelgavas 6. vidusskola |
7. | Daniels LIVČĀNS | Jūrmalas Valsts ģimnāzija |
U12 Z-42 (9) |
1. | Dmitrijs SOKOLOVS | Rīgas 92. vidusskola |
2. | Tamerlans VOROŅECKIS | Jelgavas 6. vidusskola |
3. | Rauls VĪTOLS | Ādažu vidusskola |
3. | Herberts OZOLIŅŠ | Ādažu vidusskola |
5. | Toms EKMANIS | Ādažu vidusskola |
5. | Gustavs ROTBERGS | Ādažu vidusskola |
7. | Nikas KACARS | Rīgas 92. vidusskola |
7. | Rolands JEMEĻJANOVS | Alūksnes pilsētas sākumsk |
U12 Z-46 (6) |
1. | Ruslans VASINS | Rīgas Purvciema vidusskol |
2. | Nikita SHALAGAI | J.G.Herdera Rīgas Grīziņk |
3. | Artjoms GORDEJEVS | Rīgas Rīnūžu vidusskola |
3. | Jevgenijs SVJATOHO | Rīgas Klasiskā ģimnāzija |
U12 Z-50 (7) |
1. | Timurs AĻEKSEJUKS | Alūksnes novada vidusskol |
2. | Valerijs BAZIĻEVS | Rīgas Pārdaugavas pamatsk |
3. | Dominiks VERZE | Preiļu 1. pamatskola |
3. | Ričards BĀRZDAINIS | Rīgas 34. vidusskola |
U12 Z-55 (5) |
1. | Mikus OZOLS | Alūksnes pilsētas sākumsk |
2. | Jānis BIRNĪTIS | Jelgavas Tehnoloģiju vidu |
3. | Arturs KRAVČENKO | Rīgas Natālijas Draudziņa |
4. | Viktors VESLOPOLOVS | Rīgas 88. vidusskola |
5. | Krišjanis ČULBA | Jelgavas 4. sākumskola |
U12 Z+55 (3) |
1. | Deniss ANDREJEVS | Rīgas 80. vidusskola |
2. | Rūdolfs ČUBARS | Alūksnes pilsētas sākumsk |
U14 M-40 (4) |
1. | Tatjana BIKOVSKA | Daugavpils Saskaņas pamat |
2. | Varvara PJATECKA | Rīgas Zolitūdes ģimnāzija |
3. | Lauma SAKLAURE | Ādažu vidusskola |
U14 M-48 (2) |
1. | Elizabete LEIZĀNE | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
2. | Sofija KĻEVETOVA | Rīgas 95. vidusskola |
U14 M-57 (3) |
1. | Sofija KUTKEVIČA | Rīgas 94. vidusskola |
2. | Ksenia STRUKA | Ādažu vidusskola |
U14 M+57 (3) |
1. | Alesja VINCELOVIČA | Jūrmalas pilsētas Jaundub |
2. | Rēzija SUPE | Alūksnes pilsētas sākumsk |
U14 Z-32 (3) |
1. | Pavels RASIMENOKS | Rīgas 40. vidusskola |
2. | Maštins SAVINS | J.G.Herdera Rīgas Grīziņk |
U14 Z-35 (7) |
1. | Bogdans ČERVINSKIS | Rīgas 96. vidusskola |
2. | Aleksandrs TUUĻS | Jelgavas 6. vidusskola |
3. | Deivs ZVANERS | Babītes vidusskola |
3. | Aivis JERMACĀNS | Ernsta Glika Alūksnes Val |
U14 Z-38 (7) |
1. | Ņikita ZAGORSKIS | Rīgas 89. vidusskola |
2. | Timurs ISAKOVS | Jankas Kupalas Rīgas Balt |
3. | Deniss FJODOROVS | Rīgas 72. vidusskola |
3. | Dmitrijs ĻEĻOTKO | Liepājas 3. pamatskola |
U14 Z-42 (8) |
1. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Pumpuru vidusskola |
2. | Matīss POMASKOVS | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
3. | Niks MAULS | Ventspils 2. pamatskola |
3. | Aleksandrs SIDOROVS | Baložu vidusskola |
5. | Kirills ŅEMČIKOVS | Rīgas Purvciema vidusskol |
5. | Markus RAUDENIEKS | Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
7. | Ričards KOVAĻOVS | Alūksnes novada vidusskol |
7. | Marks SPRUKULIS | Rīgas Imantas vidusskola |
U14 Z-46 (17) |
1. | Miroslavs KĻAČKOVSKIS | Liepājas Raiņa 6. vidussk |
2. | Nikita LESNIEKS | Ādažu vidusskola |
3. | Antons ŠADČINS | Liepājas 3. pamatskola |
3. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas 5. vidusskola |
5. | Mihails ĻEVČENKOVS | Rīgas 72. vidusskola |
5. | Aleksandrs KĀPIŅŠ | Ķemeru vidusskola |
7. | Omar KARIMLI | Babītes vidusskola |
7. | Rafaels ROZENTALS | Rīgas 10. vidusskola |
U14 Z-50 (10) |
1. | Maksims SOLOVJOVS | Jelgavas 5. vidusskola |
2. | Reinis KRĪGERS | Ķekavas vidusskola |
3. | Aleksandrs MALIŠEVS | Ādažu vidusskola |
3. | Avivs SAVINS | J.G.Herdera Rīgas Grīziņk |
5. | Mihails VOLODENOKS | J.G.Herdera Rīgas Grīziņk |
5. | Ričards KELBRANTS | Rīgas Pārdaugavas pamatsk |
7. | Danila BELUSS | Daugavpils 13. vidusskola |
7. | Jēkabs VĒVERS | Siguldas pilsētas vidussk |
U14 Z-55 (11) |
1. | Valters STEPIŅŠ | Saldus vidusskola |
2. | Igors PODKUJKO | Rīgas Zolitūdes ģimnāzija |
3. | Ervīns ĶĪSIS | Āgenskalna Valsts ģimnāzi |
3. | Regnārs SKAISTAIS | Rīgas Franču licejs |
5. | Nikolajs ŠASTINS | Rīgas 72. vidusskola |
5. | Marats ŠČERBAKS | Rīgas Zolitūdes ģimnāzija |
7. | Dariuss MILUSS | Āgenskalna Valsts ģimnāzi |
7. | Ivans IGNATENKO | Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
U14 Z-60 (7) |
1. | Dmitrijs KOLOSOVS | Rīgas 34. vidusskola |
2. | Maksims KONSTANTINOVS | Rīgas 34. vidusskola |
3. | Damirs GAVRILEJS | Rīgas Klasiskā ģimnāzija |
3. | Henrijs SKANGALIS | Pumpuru vidusskola |
U14 Z-66 (5) |
1. | Timofejs TKAČOVS | Ventspils 2. vidusskola |
2. | Rihards MASTIŅŠ | Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
3. | Daniels BALTGAILIS | Rīgas 41. vidusskola |
4. | Dāvids FŪRMANIS | Jelgavas 5. vidusskola |
U14 Z+66 (9) |
1. | Marjans KAROLS | Ķemeru vidusskola |
2. | Miks Kristiāns DAUKSTS | Ziemeru pamatskola |
3. | Jēkabs ZARIŅŠ | Trapenes pamatskola |
3. | Aleksandrs APSALONS | Ventspils 6. vidusskola |
5. | Tomass Gustavs CELENBERGS | Dāvja Ozoliņa Apes viduss |
5. | Rolands ANUKRĀNS | Jūrmalas pilsētas Kauguru |
7. | Daniels JEFIMOVS | Rīgas 93. vidusskola |
7. | Vilens VLADIMIROVS | Jelgavas 6. vidusskola |
U16 M-44 (2) |
1. | Evelīna KAZAČENKO | Rīgas 72. vidusskola |
U16 M-52 (3) |
1. | Marija RASIMENOKA | Rīgas 40. vidusskola |
2. | Aleksa VIŠKERE | Pamatskola "Rīdze" |
U16 M-63 (2) |
1. | Olga HASNAŠA | Liepājas 7. vidusskola |
U16 M+63 (3) |
1. | Marianna BRUJA | Rīgas 96. vidusskola |
2. | Sofija LOSĀNE | Jelgavas Valsts ģimnāzija |
U16 Z-42 (2) |
1. | Kristaps GUCAĻUKS | Siguldas 1. pamatskola |
U16 Z-46 (6) |
1. | Artemijs FADEJEVS | Rīgas 95. vidusskola |
2. | Edvards JAKOVĻEVS | Baložu vidusskola |
3. | Kārlis DZINTARS | Siguldas Valsts ģimnāzija |
3. | Gennādijs ZVIRGZDS | Liepājas 7. vidusskola |
U16 Z-50 (2) |
1. | Ēriks HOMKA | Jūrmalas Valsts ģimnāzija |
U16 Z-55 (13) |
1. | Arsenijs GUDEJEVS | Rīgas 72. vidusskola |
2. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas 4. vidusskola |
3. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
3. | Aleksandrs SERGEJEVS | Rīgas Valsts 1. ģimnāzija |
5. | Daniels ABALIHINS | Rīgas Purvciema vidusskol |
5. | Aleksandrs GLASKOVS | Baložu vidusskola |
7. | Kevins ROPS | Ernsta Glika Alūksnes Val |
7. | Iļja VOLKOVS | Preiļu 2. vidusskola |
U16 Z-60 (8) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
2. | Markuss PAVĀRS | Ziemeļvalstu ģimnāzija |
3. | Maksims SMIRNOVS | Rīgas 74. vidusskola |
3. | Bruno JĒKABSONS | Saldus vidusskola |
5. | Maksims IVANOVS | Rīgas 72. vidusskola |
5. | Andrejs PUTINS | Jelgavas 5. vidusskola |
7. | Aleksandr BASANGOV | ŽILA VERNA RĪGAS FRANČU S |
7. | Artjoms SIDEĻOVS | Rīgas 95. vidusskola |
U16 Z-66 (12) |
1. | Aleksandrs AVDEJEVS | Rīgas 34. vidusskola |
2. | Illarions BAŠMAKOVS | Rīgas 10. vidusskola |
3. | Raivis JAPIŅŠ | Rīgas 88. vidusskola |
3. | Tits KULLO | Informācijas sistēmu mene |
5. | Artjoms BOROVKOVS | Rīgas 71. vidusskola |
5. | Fjodors ZAĻEVSKIS | Rīgas 96. vidusskola |
7. | Mihaels HAMIČONOKS | Ventspils 2. vidusskola |
7. | Ernests BRIGMANIS | Ādažu vidusskola |
U16 Z-73 (10) |
1. | Jelisejs BUMAŽKINS | Rīgas 96. vidusskola |
2. | Oskars MARCINKEVIČS | Ernsta Glika Alūksnes Val |
3. | Sergejs ADATIŅŠ | Jelgavas 5. vidusskola |
3. | Aigars VJAZEMSKIS | Ādažu vidusskola |
5. | Artūrs PERELIGINS | Rīgas Purvciema vidusskol |
5. | Zahars LISENKO | Ventspils 2. vidusskola |
7. | Jegors ČIČELEVIČS | Ādažu vidusskola |
7. | Ričards ZARIŅŠ | Iļģuciema vidusskola |
U16 Z-81 (6) |
1. | Artūrs JACENKO | Rīgas 71. vidusskola |
2. | Maksims POPOVS | Rīgas 72. vidusskola |
3. | Kristofers VASARAUDZIS | Rīgas Ziepniekkalna vidu |
3. | Dāvis LIEPIŅŠ | Liepājas Valsts 1. ģimnāz |
U16 Z+81 (4) |
1. | Artēmijs BLAŽEVIČS | Rīgas Tehniskā koledža |
2. | Andrejs STIBELIS | Ventspils 2. pamatskola |
3. | Vadims NESTEROVS | Rīgas Zolitūdes ģimnāzija |