DINAMO KAUSS 2015 11-APR Rēzekne
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
B U10 -25 kg
(PDF)
B U10 -30 kg
(PDF)
A U10 -22 kg
(PDF)
A U10 -24 kg
(PDF)
A U10 -26 kg
(PDF)
A U10 -29 kg
(PDF)
A U10 -32 kg
(PDF)
A U10 -35 kg
(PDF)
A U10 -38 kg
(PDF)
A U10 -42 kg
(PDF)
A U10 +42 kg
(PDF)
C U12 -24 kg
(PDF)
C U12 -29 kg
(PDF)
C U12 -32 kg
(PDF)
C U12 -35 kg
(PDF)
C U12 -38 kg
(PDF)
C U12 -42 kg
(PDF)
C U12 -46 kg
(PDF)
C U12 -50 kg
(PDF)
C U12 +50 kg
(PDF)
D U13 -30 kg
(PDF)
D U13 -40 kg
(PDF)
D U13 -45 kg
(PDF)
D U13 +55 kg
(PDF)
E U14 -32 kg
(PDF)
E U14 -35 kg
(PDF)
E U14 -38 kg
(PDF)
E U14 -42 kg
(PDF)
E U14 -46 kg
(PDF)
E U14 -50 kg
(PDF)
E U14 -55 kg
(PDF)
E U14 -60 kg
(PDF)
E U14 +60 kg
(PDF)
F U16 -40 kg
(PDF)
F U16 -45 kg
(PDF)
F U16 -50 kg
(PDF)
F U16 -55 kg
(PDF)
F U16 +65 kg
(PDF)
Competitors
Club
Name
Category
Pos
1
BLR/Dinamo Minsk
BAIRASHEUSKAYA Alena
F U16 -55 kg
-
2
BAIRASHEUSKI Fiodar
A U10 -26 kg
-
3
BOBROV Ivan
C U12 -29 kg
3.
4
BOBROVA Alisa
B U10 -25 kg
-
5
BOBROVA Mariya
D U13 -30 kg
1.
6
CHEREMNOV Artem
C U12 -32 kg
-
7
CHERNYSHOV Maksimilian
A U10 -38 kg
7.
8
FEDOROVICH Gleb
E U14 -35 kg
1.
9
KASPROVA Darya
B U10 -30 kg
1.
10
KHURSIK Katsiaryna
F U16 -55 kg
3.
11
KOMAROV Boris
E U14 -38 kg
7.
12
LAPICKIJ Gleb
A U10 -26 kg
-
13
LUFERCHIK Ivan
E U14 -46 kg
5.
14
MISCHENKO Pavel
A U10 -24 kg
3.
15
MISHCHENKO Vasili
C U12 -50 kg
1.
16
NAREJKO Artem
C U12 -32 kg
5.
17
NAREJKO Nikita
E U14 -32 kg
7.
18
NORKA Ruslan
C U12 -35 kg
-
19
NORKA Vladislav
C U12 -42 kg
2.
20
PRANKO Radzislav
C U12 -29 kg
5.
21
RATSKOU Aliaksei
A U10 -42 kg
-
22
ROMANOV Maksim
E U14 -35 kg
7.
23
ROMANOVSKIJ Ilya
A U10 -32 kg
2.
24
SABODASH-RADJKO Zahar
E U14 -46 kg
3.
25
SCHERBIN Ilya
E U14 -46 kg
5.
26
SITNIK Vadim
C U12 -38 kg
5.
27
SITNIK Vladislav
C U12 -38 kg
7.
28
SOROKA Olga
F U16 -45 kg
1.
29
UMECKOV Yaroslav
E U14 -38 kg
-
30
YATSEVICH Yauheniya
D U13 -45 kg
3.
1
BLR/Legion
ARTSIOMCHYK Hleb
A U10 -32 kg
5.
2
BARDASAU Dzianis
A U10 -29 kg
-
3
BELSKI Anton
C U12 -32 kg
-
4
BUDNIK Uladzislau
C U12 -42 kg
-
5
DRAPUN Alena
B U10 -30 kg
3.
6
DRAPUN Alena
D U13 -30 kg
-
7
DUBOVIK Dzianis
E U14 -42 kg
-
8
DUDKO Zakhar
A U10 -32 kg
7.
9
DYKO Artsiom
A U10 -32 kg
-
10
EIVAZAU Ruslan
E U14 -55 kg
-
11
GONCHARENKO Dmitriy
E U14 -55 kg
-
12
KAMCHYTSKAYA Yeva
B U10 -25 kg
-
13
KARDZIUSHOU Danila
E U14 -38 kg
-
14
KARDZIUSHOU Gleb
A U10 -24 kg
7.
15
KARDZIUSHOU Gleb
C U12 -24 kg
3.
16
KAVALIONAK Uladzislau
A U10 -29 kg
2.
17
KAVALIONAK Uladzislau
C U12 -29 kg
1.
18
KAZLOUSKI Uladzimir
C U12 -29 kg
7.
19
KOTOVICH Sergei
C U12 -32 kg
-
20
KRASOUSKI Herald Leanard
A U10 -24 kg
2.
21
KRASOUSKI Herald Leanard
C U12 -24 kg
1.
22
KRASOUSKI Saveli Aleksi
C U12 -35 kg
-
23
KRASOUSKI Saveli Aleksi
E U14 -35 kg
5.
24
KRYZHANOUSKI Andrei
E U14 -50 kg
-
25
KULAHA Tsimafei
C U12 -42 kg
-
26
LEPCHANKOU Dmitriy
C U12 -32 kg
-
27
LUKIN David
C U12 -38 kg
5.
28
LUKIN David
E U14 -38 kg
-
29
MAROZ Uladzislau
C U12 -32 kg
5.
30
MAROZ Uladzislau
E U14 -32 kg
5.
31
PALTAUSKI Yahor
A U10 -29 kg
-
32
PASTUKHOU Mikhail
A U10 -26 kg
3.
33
RUDZENIA Aliaksei
A U10 -24 kg
5.
34
SAFAROV Timur
C U12 -29 kg
-
35
SAVITSKI Yahor
C U12 -46 kg
-
36
SHAKHOTSKA Uladzislau
C U12 -50 kg
-
37
SINKEVICH Dzmitry
C U12 -35 kg
7.
38
SINKEVICH Dzmitry
E U14 -35 kg
-
39
SKIBO Artsiom
A U10 -29 kg
-
40
SLESARONAK Raman
A U10 -26 kg
-
41
SMIALOU Aliaksei
E U14 -42 kg
-
42
STSIAPANAU Artsiom
C U12 -35 kg
7.
43
TSELESHMAN Aliaksei
E U14 -35 kg
-
44
UTKIN Mikita
A U10 -29 kg
-
45
VALADZKOU Tsimafei
C U12 -35 kg
-
46
YARMALINSKI Kiryl
C U12 -32 kg
-
47
YESIPOVICH Ihar
E U14 -42 kg
-
1
BLR/Minsk
ASIPOVICH Ilia
E U14 +60 kg
-
2
AUSIYEVICH Lizaveta
F U16 -45 kg
-
3
BABARIKA Anton
C U12 +50 kg
2.
4
BAKHUR Hlafina
F U16 -45 kg
3.
5
BATRAKOU Uladzimir
C U12 -46 kg
2.
6
BULDYK Yuliya
F U16 -55 kg
2.
7
BYHLAK Daniil
C U12 -35 kg
-
8
DANILKIN Mikita
E U14 -32 kg
5.
9
DANKEVICH Yan
C U12 -29 kg
-
10
HALAK Ilya
C U12 -38 kg
-
11
HALKEVICH Katsiaryna
D U13 -30 kg
2.
12
KANASHEVICH Pavel
A U10 -42 kg
1.
13
KAPOTS Kiryl
C U12 -35 kg
5.
14
KARPOVICH Arseni
E U14 -60 kg
-
15
KLIMENKOU Aliaksei
C U12 -29 kg
-
16
KLIMKAYTIS Albert
C U12 -42 kg
3.
17
KLINENKOU Artsiom
C U12 -29 kg
2.
18
KOTSUR Daniil
C U12 -38 kg
-
19
KRYLOU Yahor
C U12 -32 kg
-
20
KUZMENKOU Stanislau
E U14 -50 kg
5.
21
KUZMENKOU Uladzislau
C U12 -35 kg
3.
22
LASHKO George
E U14 -46 kg
7.
23
LEDNEV Matvei
A U10 -26 kg
2.
24
LIASNICHY Zahar
C U12 -29 kg
-
25
LUKASHOU Ivan
C U12 -38 kg
3.
26
LUKASHOU Ivan
E U14 -38 kg
3.
27
MAKSYAMCHYK Maksim
E U14 -35 kg
-
28
MALYSHKO Iliya
C U12 -35 kg
-
29
MARDUSEVICH Uladzislau
C U12 -32 kg
1.
30
MENTS Olina
F U16 -40 kg
2.
31
MIADZVEDZEU Matsvei
A U10 +42 kg
-
32
MIHALAP Dzmitri
E U14 -42 kg
2.
33
MIRAEUSKI Igar
C U12 -35 kg
1.
34
MIRANENKA Yeva
B U10 -30 kg
-
35
NARTOUSKI Artsiom
A U10 -26 kg
-
36
OLHOV Stas
A U10 -35 kg
1.
37
PADOLSKAYA Aliaksandra
F U16 -50 kg
2.
38
PAPOU Uladzislau
E U14 -42 kg
7.
39
PAZNIAK Ivan
C U12 +50 kg
3.
40
PLUZHNIKAU Eduard
A U10 -42 kg
3.
41
RASALOUSKI Aleksei
E U14 -60 kg
3.
42
SAROKIN Anton
C U12 -32 kg
-
43
SAROKIN Tsimafei
C U12 -42 kg
-
44
SAROKIN Uladzislau
C U12 -42 kg
-
45
SHESTAK Darya
D U13 -40 kg
-
46
SHILO Yaroslav
C U12 -24 kg
-
47
SHLAPAU Uladzislau
E U14 +60 kg
2.
48
SHVETS Sofiya
F U16 -50 kg
1.
49
SHYLIANKOU Kiryl
E U14 -32 kg
7.
50
SIMANOVICH Aliaksandr
E U14 -46 kg
3.
51
SKALEPAU Ilia
E U14 -38 kg
1.
52
SUSHKO Yahor
C U12 -42 kg
5.
53
SVOINIKOV Bogdan
A U10 -29 kg
-
54
TRAPALAU Kanstantin
E U14 -50 kg
7.
55
TRAPASHKA Ivan
E U14 -42 kg
-
56
TRIPUZ Ivan
E U14 -60 kg
3.
57
TUSHYNSKI Matsvei
E U14 -46 kg
7.
58
VAITUSIONAK Uladzimir
E U14 +60 kg
1.
59
VALENCHYTS Matsvei
E U14 -42 kg
7.
60
VALYNTSAVA Anna
F U16 -55 kg
1.
61
VASKOVSKAJA Olga
D U13 -40 kg
2.
62
VINAKURAVA Darya
F U16 -55 kg
3.
63
YARMUSH Ivan
E U14 -35 kg
3.
64
YERMACHONAK Danila
A U10 -29 kg
-
65
ZHDANOVICH Mikita
C U12 -46 kg
1.
66
ZIUZUN Pavel
E U14 -55 kg
-
1
EST/Dodze
JEREMEJEV Artur
C U12 -38 kg
1.
1
EST/Zen
JEREMEJEV Daniel
A U10 -24 kg
1.
2
JEREMEJEV Daniel
C U12 -24 kg
2.
1
LAT/Alūksnes BJSS
FEDOTOVS Kristiāns
C U12 -46 kg
7.
2
GALZONS Niklāvs
E U14 -42 kg
-
3
JAVORSKIS Roberts
E U14 -32 kg
3.
4
KRŪMIŅŠ Kristaps
E U14 -55 kg
3.
5
KĀRKLIŅŠ Elvis
E U14 -50 kg
3.
6
LĪVS Martins
A U10 -26 kg
7.
7
MARĶITĀNE Patrīcija
F U16 -50 kg
3.
8
MELZOBA Monta
F U16 -55 kg
-
9
PURS Roberts
C U12 -32 kg
3.
10
RAKOVS Nikolajs
E U14 -55 kg
7.
11
RINALDO Raitis
A U10 -29 kg
1.
12
RJASKA Ņikita
C U12 -35 kg
-
13
SEDLENIEKS Māris
E U14 -50 kg
7.
14
SIZOVS Niks Valdis
E U14 -35 kg
5.
15
SIZOVS Rihards
C U12 -32 kg
-
16
STRAZDIŅŠ Kristians
E U14 -42 kg
-
17
ZVANERS Ričards
E U14 -42 kg
5.
18
ČERBIKOVA Lelde
F U16 +65 kg
2.
19
ČERBIKOVS Norberts
C U12 -46 kg
5.
1
LAT/Bosko
PAŅKOVS Daniels
E U14 -60 kg
1.
2
ŠAŠKINS Adrians
E U14 -32 kg
3.
1
LAT/Daugavpils SDK
ARCIMOVIČS Dainis
A U10 -29 kg
-
2
ARONIŠKO Ruslans
A U10 -29 kg
-
3
BARKANCEVA Margarita
D U13 -40 kg
-
4
BIKOVSKA Teona
B U10 -30 kg
2.
5
GAIDELIS Armands
C U12 -42 kg
-
6
KOKINS Alens
C U12 -29 kg
-
7
KOSTIN Stanislavs
A U10 -24 kg
7.
8
LEVČENKO Erlends
A U10 -35 kg
-
9
OSIPOVA Arina
B U10 -25 kg
3.
10
SIBIRJANOVS Edgars
C U12 -35 kg
-
11
STANKEVIČS Alekss
A U10 -22 kg
7.
12
VASIĻJEVS Ņikita
A U10 -32 kg
-
13
VOSKĀNS Daniils
A U10 -22 kg
7.
14
ZAICEVS Gļebs
A U10 -29 kg
-
15
ČELNOVS Vladislavs
A U10 -35 kg
-
16
ŠILOVS Artjoms
A U10 -32 kg
-
1
LAT/Dinamo LAT
ABAJEVS Radvils
A U10 -29 kg
-
2
BOĻŠAKOVS Glebs
C U12 -42 kg
-
3
FOMINS Maksims
A U10 -22 kg
5.
4
GIERKENS Vladislavs
A U10 -24 kg
-
5
GRINKEVIČS Luka
A U10 -22 kg
5.
6
JUDINS Artēmijs
A U10 -24 kg
5.
7
KOVAĻENKO Timurs
A U10 -32 kg
-
8
KOVILOVS Kirills
A U10 -32 kg
-
9
KĻIMENKO Daņiils
C U12 -42 kg
3.
10
KĻUJEVS Timurs
A U10 -24 kg
-
11
MARKARJANS Andraņiks
C U12 -35 kg
-
12
MĀLERE Agnese
D U13 -45 kg
2.
13
NAGLA Raivis
A U10 +42 kg
2.
14
NESTEROVS Vadims
A U10 +42 kg
-
15
NIKITINS Viktors
A U10 -32 kg
-
16
OLEINIKOVS Sergejs
A U10 -29 kg
-
17
PAHOLOVS Gļebs
A U10 -26 kg
-
18
PAVLOVIČS Damians
A U10 -26 kg
5.
19
SEMENEŅA Aleksandrs
E U14 -32 kg
2.
20
SPRIDZĀNS Mārtiņš
A U10 -38 kg
5.
21
TOPOĻSKIS Ņikita
E U14 -35 kg
-
22
UPENIEKS Valters
E U14 -38 kg
-
23
VEŽENKOVS Timofejs
A U10 -29 kg
7.
24
VOROBJOVS Romans
A U10 -29 kg
3.
25
ĻAMANS Kirils
A U10 -32 kg
5.
1
LAT/Gauja
BELOVS Aleksandrs
A U10 -32 kg
-
2
DEMIDOVS Edvards
A U10 -24 kg
-
3
GUCAĻUKS Kristaps
A U10 -22 kg
3.
4
JERŠOVS Vladimirs
E U14 -38 kg
-
5
KĻUJEVS Aleksejs
A U10 -38 kg
7.
6
MOTIĻKOVA Nika
B U10 -25 kg
3.
7
RĀBE Oskars
A U10 -29 kg
-
8
SOCKA Vlada
D U13 -40 kg
3.
9
ŽOGOTS Niks
A U10 -26 kg
-
1
LAT/Ippon džudo klubs
VANAGS Andrejs
C U12 -42 kg
1.
2
ĻEBEDEVS Markuss
C U12 -50 kg
3.
1
LAT/Jaunība LV
BOGDANOVS Renats
C U12 -46 kg
7.
2
JAKOVLEVS Ričards
A U10 -29 kg
3.
3
KALVĀNE Zaiga
D U13 -30 kg
3.
4
KRŪMIŅŠ Aivis
E U14 -46 kg
-
5
KRŪMIŅŠ Davis
A U10 -24 kg
3.
6
PUTĀNS Jānis
E U14 -38 kg
-
7
SMANE Rina
B U10 -25 kg
2.
8
SMANS Ričard
C U12 -29 kg
-
9
STREILI Gvido
A U10 -24 kg
-
10
VAIVODS Juris
E U14 -55 kg
3.
11
VILCĀNS Deins
E U14 -38 kg
7.
1
LAT/Jelgavas BJSS
BISTROVS Nikolajs
C U12 -29 kg
-
2
BRITIKOVS Deniss
A U10 -22 kg
3.
3
GRIGORJEVS Raimonds
C U12 -35 kg
3.
4
KRIVUŠČENKO Alekss
C U12 -29 kg
-
5
LUKJANČIKOVS Danils
C U12 -32 kg
-
6
MERKUŠEVS Jegors
C U12 -29 kg
5.
7
ROZMANIČS Svjatoslavs
A U10 -26 kg
7.
1
LAT/Jelgavas Džudo
BELIH Daņila
A U10 -24 kg
-
2
BONDAREVS Kirils
A U10 -22 kg
2.
3
GRIGORJEVS Artjoms
A U10 -22 kg
1.
4
PETRAUSKAITE Justīne
B U10 -25 kg
1.
1
LAT/Lido
BIZĀNS Maksims
C U12 -46 kg
3.
2
GOLUBS Ņikita
E U14 -42 kg
1.
3
KORŠUNOVS Arsenijs
A U10 +42 kg
3.
4
MARKOVS Erofejs
A U10 -29 kg
-
5
MARKOVS Kirills
C U12 -32 kg
7.
6
VIŠŅEVSKIS Kristians
A U10 -42 kg
-
1
LAT/Makkabi
GAVRIČEVA Ksenija
D U13 +55 kg
1.
2
GAVRIČEVA Ksenija
F U16 -50 kg
-
3
LAUFMANIS Arturs
E U14 -42 kg
3.
4
LAUFMANIS Ernests
C U12 -38 kg
7.
5
ŠPIKA Aleksandrs
E U14 -55 kg
2.
6
ŠPIKA Alevtīna
D U13 -45 kg
1.
7
ŠPIKA Alevtīna
F U16 -45 kg
2.
1
LAT/Saldus
JĒKABSONS Jēkabs
A U10 -29 kg
5.
2
ZOLMANIS Ričards
A U10 -32 kg
-
1
LAT/Singitaj
ABLAZEVIČA Linda
F U16 -50 kg
-
2
BALIŠEVA Ksenija
D U13 +55 kg
2.
3
BOGATKEVIČS Ivans
A U10 -29 kg
-
4
JARINOVSKIS Maksims
E U14 -55 kg
5.
5
LIZUNOVA Darja
D U13 -40 kg
3.
6
LIZUNOVS Ņikita
E U14 -46 kg
-
7
NOVIKOVS Maksims
C U12 -46 kg
-
8
PURCENA Iveta
F U16 -55 kg
-
9
REVA Raimonds
A U10 -32 kg
-
10
ZOBNINS Artjoms
C U12 -46 kg
-
1
LAT/Ulbrokas SK
MAISTRUKS Oļegs
E U14 -50 kg
1.
1
LAT/V.Zeļonija SS
AVSJUKEVIČS Kirills
E U14 -42 kg
3.
2
BAGAJEVS Mareks
A U10 -35 kg
2.
3
BEZRODNIJS Maksims
A U10 -38 kg
2.
4
BOGDANOVS Andrejs
C U12 -46 kg
3.
5
BUBKO Toms
A U10 -29 kg
-
6
BUIVIDS Ņikita
E U14 -35 kg
3.
7
BĒRZIŅŠ Edvards
E U14 +60 kg
-
8
CIHANOVIČS Arsēnijs
A U10 -38 kg
3.
9
CIHANOVIČS Deniss
C U12 -50 kg
2.
10
CIHANOVIČS Timurs
C U12 -42 kg
5.
11
DĀRZNIEKS Ričards Roberts
A U10 +42 kg
1.
12
DĀRZNIEKS Ričards Roberts
C U12 +50 kg
-
13
DŽEMO Andris
E U14 -38 kg
-
14
FEDOSEJEVS Ņikita
A U10 -35 kg
3.
15
GAIGALS Dāvids
A U10 -38 kg
1.
16
GAILĪTIS Kristofers
A U10 -35 kg
3.
17
GERHARDS Jēkabs
E U14 -55 kg
-
18
GRIGORJEVS Germans
E U14 -46 kg
2.
19
GRINVALDS Leonids
E U14 -46 kg
1.
20
GROMOVS Daniils
A U10 -42 kg
2.
21
GUDEJEVS Arsenijs
A U10 -26 kg
1.
22
HARAHŅINS Jevgenijs
C U12 -35 kg
2.
23
HLIBOVS Aleksejs
A U10 -32 kg
7.
24
IVANČIKOVS Daniils
E U14 -38 kg
-
25
JERMOLAJEVS Maksims
C U12 -38 kg
-
26
JOŅINS Roberts
C U12 +50 kg
1.
27
KONDRĀTS Daniels
C U12 -35 kg
-
28
KOROTKOVS Aleksandrs
E U14 -38 kg
2.
29
KRAVALIS Niklāvs
E U14 -38 kg
3.
30
LI Andrejs
E U14 -42 kg
5.
31
LINDE Ņikita
E U14 -38 kg
5.
32
LISENKO Ruslans
A U10 -42 kg
-
33
LĪPENĪTS Eduards
C U12 -29 kg
3.
34
MAKSIMOVS Mihails
A U10 -42 kg
3.
35
MEDVEDEVS Svjatoslavs
A U10 -29 kg
5.
36
MELIKOVS Artjoms
E U14 -55 kg
1.
37
MIKUCKIS Francis
C U12 -38 kg
3.
38
MIRONOVS Stepans
C U12 -32 kg
-
39
MOHOVS Jurijs
C U12 -29 kg
7.
40
MOSOLOVS Vladislavs
A U10 -26 kg
-
41
NOVAČENKO Daniels
E U14 -50 kg
2.
42
OLIŅŠ Renārs Laimonis
C U12 -29 kg
-
43
ORLOVS Kirils
C U12 -32 kg
-
44
OSIS Ēriks
E U14 -60 kg
2.
45
PAVLOVS Deniss
C U12 -32 kg
-
46
PJATKINS Bertrams
E U14 -35 kg
2.
47
PLOSTNIEKS Eduards
C U12 -46 kg
-
48
PLOSTNIEKS Ronalds
C U12 -46 kg
5.
49
PURIŅŠ Ģirts
A U10 -29 kg
7.
50
PĻAVIŅŠ Krišjānis
E U14 -55 kg
7.
51
RAZUMNIJS Germans
C U12 -38 kg
-
52
REINBAHS Radimirs
A U10 -29 kg
-
53
RIBAKOVS Ļevs
C U12 -32 kg
-
54
ROSICKIS Pāvels
E U14 -60 kg
-
55
RUBINS Ralfs
E U14 -38 kg
5.
56
SABĻINS Ričards
A U10 -32 kg
1.
57
SAPROŅENKO Ņikita
E U14 -50 kg
3.
58
SIRČENKO Germans
C U12 -32 kg
7.
59
SMIKOVS Aleksandrs
C U12 -35 kg
-
60
SMIKOVSKIS Dmitrijs
E U14 -32 kg
1.
61
SMILTIŅŠ Raimonds
C U12 -35 kg
-
62
SOKIRJANSKA Anastasija
F U16 -40 kg
1.
63
SOKOLOVS Artūrs
A U10 -32 kg
3.
64
SPRINGIS Jevgeņijs
A U10 -32 kg
3.
65
SPRINĢE Izolde
F U16 +65 kg
1.
66
SUVOROVS Ilja
E U14 -55 kg
-
67
TALGATOVS Timurs
C U12 -32 kg
-
68
UDALOVS Gļebs
C U12 -42 kg
7.
69
UMBRAŠKO Roberts
A U10 -26 kg
3.
70
VINOGRADOVS Ņikita
C U12 -50 kg
-
71
VOROBJOVS Maksims
A U10 -38 kg
3.
72
ZARIŅŠ Bruno
E U14 -50 kg
5.
73
ĶEIRIS Ernests
E U14 -55 kg
-
74
ĻAĻINS Vladislavs
C U12 -32 kg
-
75
ŠULTE Adele
D U13 -40 kg
1.
76
ŽIVS Vladislavs
C U12 -42 kg
7.
1
LAT/Ziemeļblāzma
AMOLIŅŠ Artūrs
C U12 -38 kg
2.
2
LITVIŠKO Vladislavs
A U10 -38 kg
5.
3
LOBAŽEVIČS Matvejs
C U12 -35 kg
5.
4
PĀRUPIETIS Kristaps
C U12 -32 kg
2.
5
PĀRUPIETIS Mārtiņš
A U10 -26 kg
5.
1
RUS/Dinamo Pskov
DRANICHNIKOV Ivan
E U14 +60 kg
3.
2
MAGERRAMOV Damir
E U14 -35 kg
7.
3
ROGANOV Egor
C U12 -32 kg
3.
4
SHARIPKIN Igor
E U14 -55 kg
-
5
SOLOVJEV Nikolay
E U14 -55 kg
5.
6
TIMOFEEV Timur
A U10 -29 kg
-