DINAMO KAUSS 2015 11-APR Rēzekne
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
B U10 -25 kg
(PDF)
B U10 -30 kg
(PDF)
A U10 -22 kg
(PDF)
A U10 -24 kg
(PDF)
A U10 -26 kg
(PDF)
A U10 -29 kg
(PDF)
A U10 -32 kg
(PDF)
A U10 -35 kg
(PDF)
A U10 -38 kg
(PDF)
A U10 -42 kg
(PDF)
A U10 +42 kg
(PDF)
C U12 -24 kg
(PDF)
C U12 -29 kg
(PDF)
C U12 -32 kg
(PDF)
C U12 -35 kg
(PDF)
C U12 -38 kg
(PDF)
C U12 -42 kg
(PDF)
C U12 -46 kg
(PDF)
C U12 -50 kg
(PDF)
C U12 +50 kg
(PDF)
D U13 -30 kg
(PDF)
D U13 -40 kg
(PDF)
D U13 -45 kg
(PDF)
D U13 +55 kg
(PDF)
E U14 -32 kg
(PDF)
E U14 -35 kg
(PDF)
E U14 -38 kg
(PDF)
E U14 -42 kg
(PDF)
E U14 -46 kg
(PDF)
E U14 -50 kg
(PDF)
E U14 -55 kg
(PDF)
E U14 -60 kg
(PDF)
E U14 +60 kg
(PDF)
F U16 -40 kg
(PDF)
F U16 -45 kg
(PDF)
F U16 -50 kg
(PDF)
F U16 -55 kg
(PDF)
F U16 +65 kg
(PDF)
Competitors
Name
Country
Category
Pos
ABAJEVS Radvils
LAT/Dinamo LAT
A U10 -29 kg
-
ABLAZEVIČA Linda
LAT/Singitaj
F U16 -50 kg
-
AMOLIŅŠ Artūrs
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 -38 kg
2.
ARCIMOVIČS Dainis
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -29 kg
-
ARONIŠKO Ruslans
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -29 kg
-
ARTSIOMCHYK Hleb
BLR/Legion
A U10 -32 kg
5.
ASIPOVICH Ilia
BLR/Minsk
E U14 +60 kg
-
AUSIYEVICH Lizaveta
BLR/Minsk
F U16 -45 kg
-
AVSJUKEVIČS Kirills
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -42 kg
3.
BABARIKA Anton
BLR/Minsk
C U12 +50 kg
2.
BAGAJEVS Mareks
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -35 kg
2.
BAIRASHEUSKAYA Alena
BLR/Dinamo Minsk
F U16 -55 kg
-
BAIRASHEUSKI Fiodar
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -26 kg
-
BAKHUR Hlafina
BLR/Minsk
F U16 -45 kg
3.
BALIŠEVA Ksenija
LAT/Singitaj
D U13 +55 kg
2.
BARDASAU Dzianis
BLR/Legion
A U10 -29 kg
-
BARKANCEVA Margarita
LAT/Daugavpils SDK
D U13 -40 kg
-
BATRAKOU Uladzimir
BLR/Minsk
C U12 -46 kg
2.
BELIH Daņila
LAT/Jelgavas Džudo
A U10 -24 kg
-
BELOVS Aleksandrs
LAT/Gauja
A U10 -32 kg
-
BELSKI Anton
BLR/Legion
C U12 -32 kg
-
BEZRODNIJS Maksims
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -38 kg
2.
BIKOVSKA Teona
LAT/Daugavpils SDK
B U10 -30 kg
2.
BISTROVS Nikolajs
LAT/Jelgavas BJSS
C U12 -29 kg
-
BIZĀNS Maksims
LAT/Lido
C U12 -46 kg
3.
BOBROV Ivan
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -29 kg
3.
BOBROVA Alisa
BLR/Dinamo Minsk
B U10 -25 kg
-
BOBROVA Mariya
BLR/Dinamo Minsk
D U13 -30 kg
1.
BOGATKEVIČS Ivans
LAT/Singitaj
A U10 -29 kg
-
BOGDANOVS Andrejs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -46 kg
3.
BOGDANOVS Renats
LAT/Jaunība LV
C U12 -46 kg
7.
BONDAREVS Kirils
LAT/Jelgavas Džudo
A U10 -22 kg
2.
BOĻŠAKOVS Glebs
LAT/Dinamo LAT
C U12 -42 kg
-
BRITIKOVS Deniss
LAT/Jelgavas BJSS
A U10 -22 kg
3.
BUBKO Toms
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -29 kg
-
BUDNIK Uladzislau
BLR/Legion
C U12 -42 kg
-
BUIVIDS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -35 kg
3.
BULDYK Yuliya
BLR/Minsk
F U16 -55 kg
2.
BYHLAK Daniil
BLR/Minsk
C U12 -35 kg
-
BĒRZIŅŠ Edvards
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 +60 kg
-
CHEREMNOV Artem
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -32 kg
-
CHERNYSHOV Maksimilian
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -38 kg
7.
CIHANOVIČS Arsēnijs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -38 kg
3.
CIHANOVIČS Deniss
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -50 kg
2.
CIHANOVIČS Timurs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -42 kg
5.
DANILKIN Mikita
BLR/Minsk
E U14 -32 kg
5.
DANKEVICH Yan
BLR/Minsk
C U12 -29 kg
-
DEMIDOVS Edvards
LAT/Gauja
A U10 -24 kg
-
DRANICHNIKOV Ivan
RUS/Dinamo Pskov
E U14 +60 kg
3.
DRAPUN Alena
BLR/Legion
B U10 -30 kg
3.
DRAPUN Alena
BLR/Legion
D U13 -30 kg
-
DUBOVIK Dzianis
BLR/Legion
E U14 -42 kg
-
DUDKO Zakhar
BLR/Legion
A U10 -32 kg
7.
DYKO Artsiom
BLR/Legion
A U10 -32 kg
-
DĀRZNIEKS Ričards Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 +42 kg
1.
DĀRZNIEKS Ričards Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 +50 kg
-
DŽEMO Andris
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
-
EIVAZAU Ruslan
BLR/Legion
E U14 -55 kg
-
FEDOROVICH Gleb
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -35 kg
1.
FEDOSEJEVS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -35 kg
3.
FEDOTOVS Kristiāns
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 -46 kg
7.
FOMINS Maksims
LAT/Dinamo LAT
A U10 -22 kg
5.
GAIDELIS Armands
LAT/Daugavpils SDK
C U12 -42 kg
-
GAIGALS Dāvids
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -38 kg
1.
GAILĪTIS Kristofers
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -35 kg
3.
GALZONS Niklāvs
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -42 kg
-
GAVRIČEVA Ksenija
LAT/Makkabi
D U13 +55 kg
1.
GAVRIČEVA Ksenija
LAT/Makkabi
F U16 -50 kg
-
GERHARDS Jēkabs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -55 kg
-
GIERKENS Vladislavs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -24 kg
-
GOLUBS Ņikita
LAT/Lido
E U14 -42 kg
1.
GONCHARENKO Dmitriy
BLR/Legion
E U14 -55 kg
-
GRIGORJEVS Artjoms
LAT/Jelgavas Džudo
A U10 -22 kg
1.
GRIGORJEVS Germans
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -46 kg
2.
GRIGORJEVS Raimonds
LAT/Jelgavas BJSS
C U12 -35 kg
3.
GRINKEVIČS Luka
LAT/Dinamo LAT
A U10 -22 kg
5.
GRINVALDS Leonids
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -46 kg
1.
GROMOVS Daniils
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -42 kg
2.
GUCAĻUKS Kristaps
LAT/Gauja
A U10 -22 kg
3.
GUDEJEVS Arsenijs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -26 kg
1.
HALAK Ilya
BLR/Minsk
C U12 -38 kg
-
HALKEVICH Katsiaryna
BLR/Minsk
D U13 -30 kg
2.
HARAHŅINS Jevgenijs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -35 kg
2.
HLIBOVS Aleksejs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -32 kg
7.
IVANČIKOVS Daniils
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
-
JAKOVLEVS Ričards
LAT/Jaunība LV
A U10 -29 kg
3.
JARINOVSKIS Maksims
LAT/Singitaj
E U14 -55 kg
5.
JAVORSKIS Roberts
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -32 kg
3.
JEREMEJEV Artur
EST/Dodze
C U12 -38 kg
1.
JEREMEJEV Daniel
EST/Zen
A U10 -24 kg
1.
JEREMEJEV Daniel
EST/Zen
C U12 -24 kg
2.
JERMOLAJEVS Maksims
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -38 kg
-
JERŠOVS Vladimirs
LAT/Gauja
E U14 -38 kg
-
JOŅINS Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 +50 kg
1.
JUDINS Artēmijs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -24 kg
5.
JĒKABSONS Jēkabs
LAT/Saldus
A U10 -29 kg
5.
KALVĀNE Zaiga
LAT/Jaunība LV
D U13 -30 kg
3.
KAMCHYTSKAYA Yeva
BLR/Legion
B U10 -25 kg
-
KANASHEVICH Pavel
BLR/Minsk
A U10 -42 kg
1.
KAPOTS Kiryl
BLR/Minsk
C U12 -35 kg
5.
KARDZIUSHOU Danila
BLR/Legion
E U14 -38 kg
-
KARDZIUSHOU Gleb
BLR/Legion
A U10 -24 kg
7.
KARDZIUSHOU Gleb
BLR/Legion
C U12 -24 kg
3.
KARPOVICH Arseni
BLR/Minsk
E U14 -60 kg
-
KASPROVA Darya
BLR/Dinamo Minsk
B U10 -30 kg
1.
KAVALIONAK Uladzislau
BLR/Legion
A U10 -29 kg
2.
KAVALIONAK Uladzislau
BLR/Legion
C U12 -29 kg
1.
KAZLOUSKI Uladzimir
BLR/Legion
C U12 -29 kg
7.
KHURSIK Katsiaryna
BLR/Dinamo Minsk
F U16 -55 kg
3.
KLIMENKOU Aliaksei
BLR/Minsk
C U12 -29 kg
-
KLIMKAYTIS Albert
BLR/Minsk
C U12 -42 kg
3.
KLINENKOU Artsiom
BLR/Minsk
C U12 -29 kg
2.
KOKINS Alens
LAT/Daugavpils SDK
C U12 -29 kg
-
KOMAROV Boris
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -38 kg
7.
KONDRĀTS Daniels
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -35 kg
-
KOROTKOVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
2.
KORŠUNOVS Arsenijs
LAT/Lido
A U10 +42 kg
3.
KOSTIN Stanislavs
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -24 kg
7.
KOTOVICH Sergei
BLR/Legion
C U12 -32 kg
-
KOTSUR Daniil
BLR/Minsk
C U12 -38 kg
-
KOVAĻENKO Timurs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -32 kg
-
KOVILOVS Kirills
LAT/Dinamo LAT
A U10 -32 kg
-
KRASOUSKI Herald Leanard
BLR/Legion
A U10 -24 kg
2.
KRASOUSKI Herald Leanard
BLR/Legion
C U12 -24 kg
1.
KRASOUSKI Saveli Aleksi
BLR/Legion
C U12 -35 kg
-
KRASOUSKI Saveli Aleksi
BLR/Legion
E U14 -35 kg
5.
KRAVALIS Niklāvs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
3.
KRIVUŠČENKO Alekss
LAT/Jelgavas BJSS
C U12 -29 kg
-
KRYLOU Yahor
BLR/Minsk
C U12 -32 kg
-
KRYZHANOUSKI Andrei
BLR/Legion
E U14 -50 kg
-
KRŪMIŅŠ Aivis
LAT/Jaunība LV
E U14 -46 kg
-
KRŪMIŅŠ Davis
LAT/Jaunība LV
A U10 -24 kg
3.
KRŪMIŅŠ Kristaps
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -55 kg
3.
KULAHA Tsimafei
BLR/Legion
C U12 -42 kg
-
KUZMENKOU Stanislau
BLR/Minsk
E U14 -50 kg
5.
KUZMENKOU Uladzislau
BLR/Minsk
C U12 -35 kg
3.
KĀRKLIŅŠ Elvis
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -50 kg
3.
KĻIMENKO Daņiils
LAT/Dinamo LAT
C U12 -42 kg
3.
KĻUJEVS Aleksejs
LAT/Gauja
A U10 -38 kg
7.
KĻUJEVS Timurs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -24 kg
-
LAPICKIJ Gleb
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -26 kg
-
LASHKO George
BLR/Minsk
E U14 -46 kg
7.
LAUFMANIS Arturs
LAT/Makkabi
E U14 -42 kg
3.
LAUFMANIS Ernests
LAT/Makkabi
C U12 -38 kg
7.
LEDNEV Matvei
BLR/Minsk
A U10 -26 kg
2.
LEPCHANKOU Dmitriy
BLR/Legion
C U12 -32 kg
-
LEVČENKO Erlends
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -35 kg
-
LI Andrejs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -42 kg
5.
LIASNICHY Zahar
BLR/Minsk
C U12 -29 kg
-
LINDE Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
5.
LISENKO Ruslans
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -42 kg
-
LITVIŠKO Vladislavs
LAT/Ziemeļblāzma
A U10 -38 kg
5.
LIZUNOVA Darja
LAT/Singitaj
D U13 -40 kg
3.
LIZUNOVS Ņikita
LAT/Singitaj
E U14 -46 kg
-
LOBAŽEVIČS Matvejs
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 -35 kg
5.
LUFERCHIK Ivan
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -46 kg
5.
LUKASHOU Ivan
BLR/Minsk
C U12 -38 kg
3.
LUKASHOU Ivan
BLR/Minsk
E U14 -38 kg
3.
LUKIN David
BLR/Legion
C U12 -38 kg
5.
LUKIN David
BLR/Legion
E U14 -38 kg
-
LUKJANČIKOVS Danils
LAT/Jelgavas BJSS
C U12 -32 kg
-
LĪPENĪTS Eduards
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -29 kg
3.
LĪVS Martins
LAT/Alūksnes BJSS
A U10 -26 kg
7.
MAGERRAMOV Damir
RUS/Dinamo Pskov
E U14 -35 kg
7.
MAISTRUKS Oļegs
LAT/Ulbrokas SK
E U14 -50 kg
1.
MAKSIMOVS Mihails
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -42 kg
3.
MAKSYAMCHYK Maksim
BLR/Minsk
E U14 -35 kg
-
MALYSHKO Iliya
BLR/Minsk
C U12 -35 kg
-
MARDUSEVICH Uladzislau
BLR/Minsk
C U12 -32 kg
1.
MARKARJANS Andraņiks
LAT/Dinamo LAT
C U12 -35 kg
-
MARKOVS Erofejs
LAT/Lido
A U10 -29 kg
-
MARKOVS Kirills
LAT/Lido
C U12 -32 kg
7.
MAROZ Uladzislau
BLR/Legion
C U12 -32 kg
5.
MAROZ Uladzislau
BLR/Legion
E U14 -32 kg
5.
MARĶITĀNE Patrīcija
LAT/Alūksnes BJSS
F U16 -50 kg
3.
MEDVEDEVS Svjatoslavs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -29 kg
5.
MELIKOVS Artjoms
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -55 kg
1.
MELZOBA Monta
LAT/Alūksnes BJSS
F U16 -55 kg
-
MENTS Olina
BLR/Minsk
F U16 -40 kg
2.
MERKUŠEVS Jegors
LAT/Jelgavas BJSS
C U12 -29 kg
5.
MIADZVEDZEU Matsvei
BLR/Minsk
A U10 +42 kg
-
MIHALAP Dzmitri
BLR/Minsk
E U14 -42 kg
2.
MIKUCKIS Francis
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -38 kg
3.
MIRAEUSKI Igar
BLR/Minsk
C U12 -35 kg
1.
MIRANENKA Yeva
BLR/Minsk
B U10 -30 kg
-
MIRONOVS Stepans
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
MISCHENKO Pavel
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -24 kg
3.
MISHCHENKO Vasili
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -50 kg
1.
MOHOVS Jurijs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -29 kg
7.
MOSOLOVS Vladislavs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -26 kg
-
MOTIĻKOVA Nika
LAT/Gauja
B U10 -25 kg
3.
MĀLERE Agnese
LAT/Dinamo LAT
D U13 -45 kg
2.
NAGLA Raivis
LAT/Dinamo LAT
A U10 +42 kg
2.
NAREJKO Artem
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -32 kg
5.
NAREJKO Nikita
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -32 kg
7.
NARTOUSKI Artsiom
BLR/Minsk
A U10 -26 kg
-
NESTEROVS Vadims
LAT/Dinamo LAT
A U10 +42 kg
-
NIKITINS Viktors
LAT/Dinamo LAT
A U10 -32 kg
-
NORKA Ruslan
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -35 kg
-
NORKA Vladislav
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -42 kg
2.
NOVAČENKO Daniels
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -50 kg
2.
NOVIKOVS Maksims
LAT/Singitaj
C U12 -46 kg
-
OLEINIKOVS Sergejs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -29 kg
-
OLHOV Stas
BLR/Minsk
A U10 -35 kg
1.
OLIŅŠ Renārs Laimonis
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -29 kg
-
ORLOVS Kirils
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
OSIPOVA Arina
LAT/Daugavpils SDK
B U10 -25 kg
3.
OSIS Ēriks
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -60 kg
2.
PADOLSKAYA Aliaksandra
BLR/Minsk
F U16 -50 kg
2.
PAHOLOVS Gļebs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -26 kg
-
PALTAUSKI Yahor
BLR/Legion
A U10 -29 kg
-
PAPOU Uladzislau
BLR/Minsk
E U14 -42 kg
7.
PASTUKHOU Mikhail
BLR/Legion
A U10 -26 kg
3.
PAVLOVIČS Damians
LAT/Dinamo LAT
A U10 -26 kg
5.
PAVLOVS Deniss
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
PAZNIAK Ivan
BLR/Minsk
C U12 +50 kg
3.
PAŅKOVS Daniels
LAT/Bosko
E U14 -60 kg
1.
PETRAUSKAITE Justīne
LAT/Jelgavas Džudo
B U10 -25 kg
1.
PJATKINS Bertrams
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -35 kg
2.
PLOSTNIEKS Eduards
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -46 kg
-
PLOSTNIEKS Ronalds
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -46 kg
5.
PLUZHNIKAU Eduard
BLR/Minsk
A U10 -42 kg
3.
PRANKO Radzislav
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -29 kg
5.
PURCENA Iveta
LAT/Singitaj
F U16 -55 kg
-
PURIŅŠ Ģirts
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -29 kg
7.
PURS Roberts
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 -32 kg
3.
PUTĀNS Jānis
LAT/Jaunība LV
E U14 -38 kg
-
PĀRUPIETIS Kristaps
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 -32 kg
2.
PĀRUPIETIS Mārtiņš
LAT/Ziemeļblāzma
A U10 -26 kg
5.
PĻAVIŅŠ Krišjānis
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -55 kg
7.
RAKOVS Nikolajs
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -55 kg
7.
RASALOUSKI Aleksei
BLR/Minsk
E U14 -60 kg
3.
RATSKOU Aliaksei
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -42 kg
-
RAZUMNIJS Germans
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -38 kg
-
REINBAHS Radimirs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -29 kg
-
REVA Raimonds
LAT/Singitaj
A U10 -32 kg
-
RIBAKOVS Ļevs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
RINALDO Raitis
LAT/Alūksnes BJSS
A U10 -29 kg
1.
RJASKA Ņikita
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 -35 kg
-
ROGANOV Egor
RUS/Dinamo Pskov
C U12 -32 kg
3.
ROMANOV Maksim
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -35 kg
7.
ROMANOVSKIJ Ilya
BLR/Dinamo Minsk
A U10 -32 kg
2.
ROSICKIS Pāvels
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -60 kg
-
ROZMANIČS Svjatoslavs
LAT/Jelgavas BJSS
A U10 -26 kg
7.
RUBINS Ralfs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -38 kg
5.
RUDZENIA Aliaksei
BLR/Legion
A U10 -24 kg
5.
RĀBE Oskars
LAT/Gauja
A U10 -29 kg
-
SABODASH-RADJKO Zahar
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -46 kg
3.
SABĻINS Ričards
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -32 kg
1.
SAFAROV Timur
BLR/Legion
C U12 -29 kg
-
SAPROŅENKO Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -50 kg
3.
SAROKIN Anton
BLR/Minsk
C U12 -32 kg
-
SAROKIN Tsimafei
BLR/Minsk
C U12 -42 kg
-
SAROKIN Uladzislau
BLR/Minsk
C U12 -42 kg
-
SAVITSKI Yahor
BLR/Legion
C U12 -46 kg
-
SCHERBIN Ilya
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -46 kg
5.
SEDLENIEKS Māris
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -50 kg
7.
SEMENEŅA Aleksandrs
LAT/Dinamo LAT
E U14 -32 kg
2.
SHAKHOTSKA Uladzislau
BLR/Legion
C U12 -50 kg
-
SHARIPKIN Igor
RUS/Dinamo Pskov
E U14 -55 kg
-
SHESTAK Darya
BLR/Minsk
D U13 -40 kg
-
SHILO Yaroslav
BLR/Minsk
C U12 -24 kg
-
SHLAPAU Uladzislau
BLR/Minsk
E U14 +60 kg
2.
SHVETS Sofiya
BLR/Minsk
F U16 -50 kg
1.
SHYLIANKOU Kiryl
BLR/Minsk
E U14 -32 kg
7.
SIBIRJANOVS Edgars
LAT/Daugavpils SDK
C U12 -35 kg
-
SIMANOVICH Aliaksandr
BLR/Minsk
E U14 -46 kg
3.
SINKEVICH Dzmitry
BLR/Legion
C U12 -35 kg
7.
SINKEVICH Dzmitry
BLR/Legion
E U14 -35 kg
-
SIRČENKO Germans
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
7.
SITNIK Vadim
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -38 kg
5.
SITNIK Vladislav
BLR/Dinamo Minsk
C U12 -38 kg
7.
SIZOVS Niks Valdis
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -35 kg
5.
SIZOVS Rihards
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 -32 kg
-
SKALEPAU Ilia
BLR/Minsk
E U14 -38 kg
1.
SKIBO Artsiom
BLR/Legion
A U10 -29 kg
-
SLESARONAK Raman
BLR/Legion
A U10 -26 kg
-
SMANE Rina
LAT/Jaunība LV
B U10 -25 kg
2.
SMANS Ričard
LAT/Jaunība LV
C U12 -29 kg
-
SMIALOU Aliaksei
BLR/Legion
E U14 -42 kg
-
SMIKOVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -35 kg
-
SMIKOVSKIS Dmitrijs
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -32 kg
1.
SMILTIŅŠ Raimonds
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -35 kg
-
SOCKA Vlada
LAT/Gauja
D U13 -40 kg
3.
SOKIRJANSKA Anastasija
LAT/V.Zeļonija SS
F U16 -40 kg
1.
SOKOLOVS Artūrs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -32 kg
3.
SOLOVJEV Nikolay
RUS/Dinamo Pskov
E U14 -55 kg
5.
SOROKA Olga
BLR/Dinamo Minsk
F U16 -45 kg
1.
SPRIDZĀNS Mārtiņš
LAT/Dinamo LAT
A U10 -38 kg
5.
SPRINGIS Jevgeņijs
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -32 kg
3.
SPRINĢE Izolde
LAT/V.Zeļonija SS
F U16 +65 kg
1.
STANKEVIČS Alekss
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -22 kg
7.
STRAZDIŅŠ Kristians
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -42 kg
-
STREILI Gvido
LAT/Jaunība LV
A U10 -24 kg
-
STSIAPANAU Artsiom
BLR/Legion
C U12 -35 kg
7.
SUSHKO Yahor
BLR/Minsk
C U12 -42 kg
5.
SUVOROVS Ilja
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -55 kg
-
SVOINIKOV Bogdan
BLR/Minsk
A U10 -29 kg
-
TALGATOVS Timurs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
TIMOFEEV Timur
RUS/Dinamo Pskov
A U10 -29 kg
-
TOPOĻSKIS Ņikita
LAT/Dinamo LAT
E U14 -35 kg
-
TRAPALAU Kanstantin
BLR/Minsk
E U14 -50 kg
7.
TRAPASHKA Ivan
BLR/Minsk
E U14 -42 kg
-
TRIPUZ Ivan
BLR/Minsk
E U14 -60 kg
3.
TSELESHMAN Aliaksei
BLR/Legion
E U14 -35 kg
-
TUSHYNSKI Matsvei
BLR/Minsk
E U14 -46 kg
7.
UDALOVS Gļebs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -42 kg
7.
UMBRAŠKO Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -26 kg
3.
UMECKOV Yaroslav
BLR/Dinamo Minsk
E U14 -38 kg
-
UPENIEKS Valters
LAT/Dinamo LAT
E U14 -38 kg
-
UTKIN Mikita
BLR/Legion
A U10 -29 kg
-
VAITUSIONAK Uladzimir
BLR/Minsk
E U14 +60 kg
1.
VAIVODS Juris
LAT/Jaunība LV
E U14 -55 kg
3.
VALADZKOU Tsimafei
BLR/Legion
C U12 -35 kg
-
VALENCHYTS Matsvei
BLR/Minsk
E U14 -42 kg
7.
VALYNTSAVA Anna
BLR/Minsk
F U16 -55 kg
1.
VANAGS Andrejs
LAT/Ippon džudo klubs
C U12 -42 kg
1.
VASIĻJEVS Ņikita
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -32 kg
-
VASKOVSKAJA Olga
BLR/Minsk
D U13 -40 kg
2.
VEŽENKOVS Timofejs
LAT/Dinamo LAT
A U10 -29 kg
7.
VILCĀNS Deins
LAT/Jaunība LV
E U14 -38 kg
7.
VINAKURAVA Darya
BLR/Minsk
F U16 -55 kg
3.
VINOGRADOVS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -50 kg
-
VIŠŅEVSKIS Kristians
LAT/Lido
A U10 -42 kg
-
VOROBJOVS Maksims
LAT/V.Zeļonija SS
A U10 -38 kg
3.
VOROBJOVS Romans
LAT/Dinamo LAT
A U10 -29 kg
3.
VOSKĀNS Daniils
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -22 kg
7.
YARMALINSKI Kiryl
BLR/Legion
C U12 -32 kg
-
YARMUSH Ivan
BLR/Minsk
E U14 -35 kg
3.
YATSEVICH Yauheniya
BLR/Dinamo Minsk
D U13 -45 kg
3.
YERMACHONAK Danila
BLR/Minsk
A U10 -29 kg
-
YESIPOVICH Ihar
BLR/Legion
E U14 -42 kg
-
ZAICEVS Gļebs
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -29 kg
-
ZARIŅŠ Bruno
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -50 kg
5.
ZHDANOVICH Mikita
BLR/Minsk
C U12 -46 kg
1.
ZIUZUN Pavel
BLR/Minsk
E U14 -55 kg
-
ZOBNINS Artjoms
LAT/Singitaj
C U12 -46 kg
-
ZOLMANIS Ričards
LAT/Saldus
A U10 -32 kg
-
ZVANERS Ričards
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 -42 kg
5.
ČELNOVS Vladislavs
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -35 kg
-
ČERBIKOVA Lelde
LAT/Alūksnes BJSS
F U16 +65 kg
2.
ČERBIKOVS Norberts
LAT/Alūksnes BJSS
C U12 -46 kg
5.
ĶEIRIS Ernests
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 -55 kg
-
ĻAMANS Kirils
LAT/Dinamo LAT
A U10 -32 kg
5.
ĻAĻINS Vladislavs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -32 kg
-
ĻEBEDEVS Markuss
LAT/Ippon džudo klubs
C U12 -50 kg
3.
ŠAŠKINS Adrians
LAT/Bosko
E U14 -32 kg
3.
ŠILOVS Artjoms
LAT/Daugavpils SDK
A U10 -32 kg
-
ŠPIKA Aleksandrs
LAT/Makkabi
E U14 -55 kg
2.
ŠPIKA Alevtīna
LAT/Makkabi
D U13 -45 kg
1.
ŠPIKA Alevtīna
LAT/Makkabi
F U16 -45 kg
2.
ŠULTE Adele
LAT/V.Zeļonija SS
D U13 -40 kg
1.
ŽIVS Vladislavs
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 -42 kg
7.
ŽOGOTS Niks
LAT/Gauja
A U10 -26 kg
-