ALŪKSNE 20/21-DEC-2014
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
E U10 -23 kg
(PDF)
E U10 -25 kg
(PDF)
E U10 -27 kg
(PDF)
E U10 -29 kg
(PDF)
E U10 -31 kg
(PDF)
E U10 -34 kg
(PDF)
E U10 -38 kg
(PDF)
E U10 -42 kg
(PDF)
E U10 +42 kg
(PDF)
D U12 -27 kg
(PDF)
D U12 -30 kg
(PDF)
D U12 -34 kg
(PDF)
D U12 -38 kg
(PDF)
D U12 -42 kg
(PDF)
D U12 -46 kg
(PDF)
D U12 -50 kg
(PDF)
D U12 +50 kg
(PDF)
C U14 -32 kg
(PDF)
C U14 -35 kg
(PDF)
C U14 -38 kg
(PDF)
C U14 -42 kg
(PDF)
C U14 -46 kg
(PDF)
C U14 -50 kg
(PDF)
C U14 -55 kg
(PDF)
C U14 -60 kg
(PDF)
C U14 -66 kg
(PDF)
C U14 +66 kg
(PDF)
B U16 -42 kg
(PDF)
B U16 -46 kg
(PDF)
B U16 -50 kg
(PDF)
B U16 -55 kg
(PDF)
B U16 -60 kg
(PDF)
B U16 -66 kg
(PDF)
B U16 -73 kg
(PDF)
B U16 -81 kg
(PDF)
B U16 +81 kg
(PDF)
F U18 -29 kg
(PDF)
F U18 -36 kg
(PDF)
F U18 -40 kg
(PDF)
F U18 -44 kg
(PDF)
F U18 -48 kg
(PDF)
F U18 -52 kg
(PDF)
F U18 -57 kg
(PDF)
F U18 -63 kg
(PDF)
F U18 -70 kg
(PDF)
F U18 +70 kg
(PDF)
A U18 -50 kg
(PDF)
A U18 -55 kg
(PDF)
A U18 -60 kg
(PDF)
A U18 -66 kg
(PDF)
A U18 -73 kg
(PDF)
A U18 -81 kg
(PDF)
A U18 -90 kg
(PDF)
A U18 +90 kg
(PDF)
Competitors
Name
Country
Category
Pos
ABAKUMOV Artem
RUS/Podolsk
C U14 -38 kg
-
ABAKUMOV Artem
RUS/Podolsk
D U12 -38 kg
3.
ABBASOV Tural
RUS/Borec
B U16 -55 kg
2.
ABKUEV Malik
RUS/Tver
C U14 -46 kg
7.
ABKUEV Malik
RUS/Tver
D U12 -34 kg
-
ABRAMOV Denis
RUS/Tver
C U14 -32 kg
3.
AFONIN Danila
RUS/Каллиста
C U14 -42 kg
3.
AHREMCHIK Pavel
RUS/Tver
C U14 -42 kg
-
AKULIS Ernests
LAT/Lido
A U18 -81 kg
3.
ALEKSEEV Mikhail
RUS/Kometa
C U14 -35 kg
-
ALIEV Mukhammad Mustafa
RUS/Tver
E U10 +42 kg
2.
ALKSNE Vineta
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -52 kg
3.
ALKSNIS Ralfs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -42 kg
5.
ALSHEUSKI Yan
BLR/Minska BJSS-7
A U18 -81 kg
7.
ALTOSAR Mark
EST/Budolinn Judokool
B U16 -66 kg
3.
ALTOSAR Mark
EST/Budolinn Judokool
A U18 -66 kg
7.
ALTOSAR Rene
EST/Budolinn Judokool
C U14 -32 kg
2.
ALTOSAR Rene
EST/Budolinn Judokool
D U12 -34 kg
2.
AMAZASPYAN Gor
RUS/Tver
C U14 -50 kg
3.
ANDREEV Vadim
RUS/Borec
B U16 -66 kg
7.
ANDŽĀNS Olegs
LAT/Singitaj
E U10 -34 kg
-
ASALEHTS Merko
EST/Kempo
C U14 -50 kg
-
ASLANOV Royal
RUS/Каллиста
D U12 -42 kg
-
AVSJUKEVIČS Romāns
LAT/Ziemeļblāzma
A U18 -66 kg
-
AZARUMYAN Artak
EST/Audentes
E U10 -23 kg
2.
BABIJS Aleksandrs
LAT/Kyodai
C U14 -50 kg
-
BAHUR Glafira
BLR/Minska raj.
F U18 -40 kg
5.
BAIBEKOVS Dilans
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -38 kg
3.
BALASHOV Savva
RUS/Каллиста
E U10 -42 kg
2.
BANKEVICS Roberts
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -23 kg
3.
BARANOVSKIJ Daniil
BLR/Minska raj.
C U14 -50 kg
-
BARINOVS Rodions
LAT/Ziemeļblāzma
C U14 +66 kg
2.
BASOV David
RUS/Кингисепп
E U10 -23 kg
7.
BELORUSOV Aleksei
RUS/Tver
C U14 -60 kg
-
BERNADICKAS Haroldas
LTU/Ristis
A U18 -73 kg
-
BILAZOR Pavel
BLR/Zhodino
C U14 -55 kg
-
BILINČUKS Ņikita
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -46 kg
-
BIZĀNS Maksims
LAT/Lido
E U10 +42 kg
1.
BIĻIŅČUKS Nauris
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -50 kg
5.
BOBKIN Aleksandr
RUS/Kometa
C U14 -50 kg
2.
BODRENKOV Aleksei
RUS/Kometa
B U16 -60 kg
7.
BOLSHAKOV Yaroslav
RUS/Каллиста
E U10 -29 kg
1.
BONDAR Dmitrii
RUS/Tver
D U12 -27 kg
2.
BORISEVICH Alesja
BLR/Ljahovichi
F U18 -48 kg
-
BORZECKI Bartosz
POL/Rys
C U14 -50 kg
5.
BRAZIONIS Gajus
LTU/Ristis
A U18 -66 kg
1.
BRICS Kristaps
LAT/Kyodai
C U14 -42 kg
-
BRUSILOVSKIY Aleksey
RUS/Тотем
A U18 -90 kg
1.
BUGLAK Daniil
BLR/Minska raj.
E U10 -31 kg
2.
BUIVIDS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -35 kg
7.
BULGAKOV Dmitry
RUS/Tver
D U12 -46 kg
1.
BUNDZENS Aigars
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -38 kg
-
BURUM Egor
BLR/Minska raj.
D U12 -30 kg
5.
BĒNIŅA Linda
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -70 kg
1.
BĒRZIŅA Anita
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -52 kg
2.
BĒRZKALNS Miks
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 -60 kg
7.
CHESNOKOV Danila
RUS/Borec
B U16 -50 kg
-
CHESNOKOV Matvei
RUS/Borec
E U10 -27 kg
-
CHORNENKI Aliaksei
BLR/Gomeļa raj. BJSS
C U14 -35 kg
-
CHUPROV Denis
RUS/Kometa
B U16 -46 kg
1.
CIHANOVIČS Arsēnijs
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -34 kg
-
CIHANOVIČS Deniss
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -50 kg
1.
CVETKOVS Artjoms
LAT/Jelgavas BJSS
D U12 -42 kg
7.
CVETKOVS Vadims
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 -81 kg
5.
DABROWSKI Oskar
POL/Rys
C U14 -46 kg
-
DARAZHYNSKA Anastasiya
BLR/Minska BJSS-7
F U18 -63 kg
2.
DAUKSTS Artūrs
LAT/Ādažu BJSS
E U10 +42 kg
-
DAUNYTĖ Donata
LTU/Ristis
F U18 -57 kg
3.
DE ANGELIS Anthony
LAT/Makkabi
C U14 -55 kg
3.
DEMONOVS Deniss
LAT/Lido
E U10 -27 kg
5.
DENIŅŠ Jānis
LAT/Ziemeļblāzma
E U10 -38 kg
2.
DEŅISOVS Iļja
LAT/Lido
C U14 -66 kg
1.
DIKAJEV Emir
EST/Audentes
E U10 -34 kg
3.
DIKAJEV Saad
EST/Audentes
E U10 -27 kg
3.
DOBROĻUBOVA Keita
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -29 kg
-
DOLGIĻEVIČS Andis
LAT/Kyodai
C U14 -35 kg
2.
DOVGĀNS Norberts Daniels
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 -55 kg
2.
DROCHNEV Alexandr
RUS/Borec
C U14 -60 kg
1.
DROZDOVS Arnis Miks
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 -81 kg
7.
DUBAL Valera
BLR/Minska raj.
C U14 +66 kg
-
DUBROVSKIY Kirill
RUS/Tver
C U14 -55 kg
7.
DUINOVS Maksims
LAT/Liepājas KSS
C U14 -42 kg
3.
DZIAMKOUSKAYA Anhelina
BLR/Gomeļa raj. BJSS
F U18 -40 kg
3.
DĀRZNIEKS Ričards Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 +42 kg
3.
EFREMOV Stepan
RUS/Borec
E U10 -42 kg
7.
EKMANIS Gustavs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -46 kg
3.
ERGLIS Arturs
LAT/Satori
B U16 -81 kg
1.
ERMASH Ivan
BLR/Minska raj.
D U12 -34 kg
-
ERMASHENOK Danila
BLR/Minska raj.
E U10 -27 kg
-
ESTAMIROV Iliyas
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -60 kg
5.
EZHOV Sergei
RUS/Tver
C U14 -55 kg
1.
FEDOROV Egor
RUS/Tver
C U14 -38 kg
3.
FEDOSEEV Kirill
RUS/Kometa
B U16 -50 kg
3.
FEDOSEJEVS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -34 kg
-
FEDOTOVS Kristiāns
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -42 kg
-
FLESHAU Ivan
RUS/Smena
D U12 -42 kg
5.
GADZIEV Murad
RUS/Каллиста
D U12 -30 kg
3.
GAILĀNS Bruno
LAT/Sigulda
E U10 -29 kg
2.
GAILĀNS Patriks
LAT/Sigulda
E U10 -34 kg
-
GAILĪTIS Klāvs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 +50 kg
1.
GALAKTIONOVS Artjoms
LAT/Liepājas KSS
B U16 -66 kg
2.
GALZONS Niklāvs
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -38 kg
-
GARNICKIJ Ivan
BLR/Minska raj.
B U16 -73 kg
-
GENYS Airidas
LTU/Ristis
B U16 -66 kg
1.
GERKE Valdemārs
LAT/Ādažu BJSS
C U14 +66 kg
3.
GERKENS Emīls
LAT/Kyodai
B U16 -81 kg
2.
GLADKOV Artem
BLR/Minska raj.
E U10 -34 kg
-
GOLIKOV Ilja
EST/Kempo
C U14 -60 kg
-
GOLUBEVS Dairis
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 +90 kg
2.
GOLUBS Ņikita
LAT/Lido
C U14 -42 kg
7.
GRAUMANIS Raimonds
LAT/Lido
A U18 -81 kg
1.
GRIB Sergej
BLR/Minska raj.
B U16 -66 kg
-
GRIDASSOV Ott
EST/Kempo
B U16 -73 kg
7.
GRINKEVICH Diana
BLR/Ljahovichi
F U18 -52 kg
3.
GRIŅEVSKIS Sergejs
LAT/Satori
D U12 -34 kg
-
GROMOVS Daniils
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
-
GRUŽAUSKAS Gedas
LTU/Ristis
C U14 -42 kg
-
GRĪNS Sandis Henrijs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -46 kg
-
GUDEJEVS Arsenijs
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -27 kg
5.
GUKOVS Vladislavs
LAT/Makkabi
C U14 -60 kg
3.
GULĪTE Anna
LAT/Lido
F U18 -29 kg
1.
GŽIBOVSKA Sofija
LAT/Jaunība LV
F U18 -40 kg
5.
HACKEVICH Vlad
BLR/Ljahovichi
D U12 -38 kg
-
HANS Renārs
LAT/Sigulda
B U16 -60 kg
-
HASINEVICH Evgenii
BLR/Minska raj.
C U14 -35 kg
-
HLIBOVS Aleksejs
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -29 kg
3.
HOLOSTÕH Artjom
EST/Budolinn Judokool
C U14 -38 kg
-
HOLOSTÕH Artjom
EST/Budolinn Judokool
D U12 -38 kg
5.
HROMENKOVS Sergejs
LAT/Liepājas KSS
B U16 -46 kg
-
ILJASOV Roman
BLR/Ljahovichi
C U14 -55 kg
7.
ILJINSKIS Timurs
LAT/Satori
E U10 -34 kg
7.
ISAEV Muslim
RUS/Tver
C U14 -46 kg
5.
ISAEV Rizvan
RUS/Tver
D U12 -30 kg
1.
ISTCHENKO Aleks
EST/Kibuvits
B U16 +81 kg
2.
ISTCHENKO Aleks
EST/Kibuvits
A U18 -90 kg
-
IVANAUSKAITĖ Benita
LTU/Kedainiai
F U18 +70 kg
2.
IVANOVS Deniss
LAT/Bosko
B U16 -42 kg
1.
IVANOVS Vladislavs
LAT/Singitaj
B U16 -60 kg
-
JAANUS Marten
EST/Kempo
D U12 +50 kg
3.
JAKOVLEVS Ričards
LAT/Jaunība LV
E U10 -29 kg
7.
JAKUCENJA Roman
BLR/Minska raj.
A U18 -55 kg
1.
JAKUSHONOK Aleksej
BLR/Zhodino
C U14 -42 kg
-
JANGOLS Aleksandrs
LAT/Ziemeļblāzma
A U18 -66 kg
7.
JANKEVIČS Valentīns
LAT/Ziemeļblāzma
A U18 -50 kg
2.
JAROSHEVICH Ivan
BLR/Minska raj.
E U10 -42 kg
-
JAVORSKIS Roberts
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -34 kg
-
JEREMEJEV Artur
EST/Dodze
D U12 -38 kg
2.
JEREMEJEV Daniel
EST/Zen
E U10 -23 kg
3.
JEVSTIGŅEJEVA Elīza
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -44 kg
1.
JEĻINSKIS Maksims
LAT/Jelgavas BJSS
B U16 -60 kg
-
JUKĀMS Roberts
LAT/Lido
B U16 -55 kg
-
JURGENBERGS Edgars
LAT/Lido
C U14 -55 kg
3.
JURKEVICA Kristiana
LAT/Kokoro
F U18 -36 kg
2.
JURUT Roman
BLR/Ljahovichi
B U16 -73 kg
2.
JUZEFOVIČS Antonijs
LAT/Lido
C U14 -38 kg
-
KALDUSHKA Semen
BLR/Zhodino
B U16 -55 kg
7.
KALININ Aleksandr
EST/Audentes
A U18 -90 kg
7.
KALININ Tsimur
BLR/Minska raj.
E U10 -34 kg
-
KALNIŅŠ Patriks
LAT/Lido
C U14 -35 kg
1.
KANASHEVICH Pavel
BLR/Minska raj.
E U10 -42 kg
3.
KANASKIN Artjom
EST/Budolinn Judokool
C U14 -32 kg
5.
KANASKIN Artjom
EST/Budolinn Judokool
D U12 -34 kg
3.
KANDRATEV Valentin
BLR/Minska raj.
A U18 -73 kg
1.
KANGRO Teho
EST/Võru
E U10 -34 kg
-
KAPOTIN Artem
RUS/Мытищи
E U10 -34 kg
5.
KAPOTS Kiril
BLR/Minska raj.
D U12 -38 kg
-
KARGAEV Alexander
RUS/Podolsk
A U18 +90 kg
1.
KARILAID Annika
EST/Aitado
F U18 +70 kg
1.
KARPUHINS Kirils
LAT/Lido
A U18 -66 kg
-
KARU Marcus
EST/Aitado
D U12 -50 kg
3.
KASATKINS Vadims
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -46 kg
5.
KASHPERKA Andrei
BLR/Gomeļa raj. BJSS
B U16 +81 kg
-
KASHUBSKII Andrey
RUS/Каллиста
C U14 -38 kg
2.
KAUBI Tanel
EST/Kempo
C U14 -46 kg
-
KAZLOU Dzmitry
BLR/Gomeļa raj. BJSS
D U12 -46 kg
2.
KAZRADZIS Nils Patriks
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -55 kg
-
KAZYRA Tatjana
BLR/Minska raj.
F U18 -52 kg
1.
KAĻIŅINS Ļevs
LAT/Lido
C U14 -35 kg
-
KESELIS Kārlis
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
5.
KHILOVA Milena
RUS/Каллиста
F U18 -36 kg
1.
KHUCHUA Aleksandr
RUS/Tver
D U12 -38 kg
5.
KIMMEL Karel
EST/Võru
E U10 -23 kg
5.
KIMMEL Kaspar
EST/Võru
E U10 -27 kg
7.
KISELEV Vladislav
BLR/Minska raj.
C U14 -42 kg
-
KISEĻEVSKIS Artūrs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -38 kg
-
KISEĻOVS Daniils
LAT/Makkabi
B U16 -60 kg
-
KISEĻOVS Daniils
LAT/Makkabi
A U18 -60 kg
3.
KITELE Darja
LAT/Singitaj
F U18 -63 kg
1.
KLAUŠS Rihards
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -27 kg
-
KLIMKAJTIS Albert
BLR/Minska raj.
D U12 -38 kg
7.
KLYUCHKIN Mikhail
RUS/Smena
C U14 -60 kg
2.
KLĪDZĒJS Klāvs
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -50 kg
-
KOJUS Daniel
EST/Kempo
C U14 -42 kg
-
KOKHTASHVILI Givi
EST/Võru
C U14 -66 kg
5.
KOLASAU Daniil
BLR/Gomeļa raj. BJSS
D U12 -38 kg
7.
KONDRATENKO Irina
RUS/Borec
F U18 -63 kg
-
KONDRATENKO Yaroslav
RUS/Borec
B U16 -60 kg
3.
KORCHEMKIN Danyla
RUS/Кингисепп
C U14 -42 kg
1.
KOROL Nikita
BLR/Minska raj.
C U14 -50 kg
-
KOROTKOVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -38 kg
5.
KOTSUR Daniil
BLR/Minska BJSS-7
D U12 -34 kg
-
KOVAĻKOVS Aleksandrs
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -38 kg
-
KOWALCZYK Michal
POL/Rys
C U14 -42 kg
-
KOŅUŠEKS Maksis
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 -81 kg
3.
KRASNOSLOBODSEV Daniil
RUS/Каллиста
E U10 -31 kg
-
KRASOVSKIS Artūrs Daniels
LAT/Lido
B U16 -55 kg
-
KRASOVSKIS Vadims
LAT/Lido
A U18 -60 kg
-
KRAVETC Vladimir
RUS/Kometa
B U16 -60 kg
7.
KRIMS Nikita
LAT/Makkabi
B U16 -81 kg
3.
KROPE Daira
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -48 kg
3.
KRYSIN Matvei
RUS/Tver
C U14 -42 kg
-
KRŪKLIS Ričards
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -55 kg
1.
KRŪMIŅŠ Aivis
LAT/Jaunība LV
D U12 -46 kg
-
KRŪMIŅŠ Kristaps
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -55 kg
-
KRŪMIŅŠ Oskars
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -66 kg
-
KUCHURA Maksim
BLR/Ljahovichi
B U16 -55 kg
5.
KUDRIASHOV Vladislav
RUS/Tver
D U12 -27 kg
1.
KULIK Artem
BLR/Ljahovichi
E U10 -27 kg
-
KUPAVA Alena
BLR/Minska raj.
F U18 -48 kg
1.
KURMIŠEVS Romāns
LAT/Bosko
B U16 -81 kg
-
KUZMENKO Maksims
LAT/Jelgavas BJSS
C U14 -46 kg
-
KUZMICH Ilia
RUS/Tver
C U14 -55 kg
-
KUZNETSOV Sergei
RUS/Kometa
E U10 -27 kg
1.
KUZŅECOVA Jūlija
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -29 kg
3.
KUZŅECOVS Rodions
LAT/Jelgavas BJSS
E U10 -25 kg
-
KUĻIŠS Daniels
LAT/Liepājas KSS
C U14 +66 kg
1.
KUŠINS Artūrs
LAT/Makkabi
A U18 -60 kg
3.
KVEDARAS Martynas
LTU/Ristis
A U18 -66 kg
2.
KWIATOWSKI Mikolaj
POL/Rys
B U16 -55 kg
-
KÄRBER Sten Erik
EST/Aitado
D U12 -42 kg
1.
KÕLLI Fred
EST/Võru
E U10 -38 kg
-
KĀRKLIŅŠ Elvis
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -46 kg
-
LATYSHEV Aleksej
BLR/Ljahovichi
D U12 -50 kg
-
LAUR Erik
EST/Aitado
C U14 -60 kg
7.
LAURIMÄE Kenar
EST/Kempo
C U14 -66 kg
7.
LEDNEV Matvej
BLR/Minska raj.
E U10 -25 kg
3.
LEIMOEV Ilias
RUS/Podolsk
B U16 -46 kg
2.
LEINASAAR Rasmus
EST/Kempo
B U16 -50 kg
5.
LEINASAAR Rasmus
EST/Kempo
A U18 -50 kg
1.
LEITONE Keita
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -48 kg
-
LEITONS Kevins
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -31 kg
7.
LEMBER Kevin
EST/Aitado
B U16 -60 kg
-
LEOSHKEVICH Maksim
RUS/Кингисепп
E U10 -23 kg
7.
LEPESHKIN Vladislav
RUS/Tver
C U14 -32 kg
1.
LEPESHKIN Vladislav
RUS/Tver
D U12 -34 kg
1.
LEPP Richard
EST/Rei
D U12 -34 kg
-
LEĻEVS Gatis
LAT/Ādažu BJSS
C U14 -42 kg
-
LIPP Gregor
EST/Kempo
E U10 -31 kg
-
LIPP Ronaldo
EST/Kempo
D U12 -50 kg
-
LISENKO Ruslans
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -38 kg
-
LITVIŠKO Vladislavs
LAT/Ziemeļblāzma
E U10 -34 kg
2.
LIZUNOVA Darja
LAT/Singitaj
F U18 -36 kg
3.
LIZUNOVS Ņikita
LAT/Singitaj
D U12 -46 kg
7.
LJAH Vladislav
BLR/Minska raj.
C U14 -32 kg
7.
LOBAŽEVIČS Matvejs
LAT/Ziemeļblāzma
E U10 -34 kg
5.
LOGINOVS Romāns
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -38 kg
-
LUBKO Aleksandr
BLR/Minska raj.
B U16 +81 kg
3.
LUNEUSKI Illia
BLR/Gomeļa raj. BJSS
C U14 +66 kg
3.
LUSHIN Iliya
RUS/Kometa
C U14 -35 kg
3.
LUTSAR Merilin
EST/Aitado
F U18 -70 kg
-
LĪKANSIS Gustavs
LAT/Kyodai
C U14 -60 kg
-
LĪPENĪTS Eduards
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -29 kg
-
LĪVS Martins
LAT/Alūksnes BJSS
E U10 -25 kg
7.
MACHIKHIN Artem
EST/Kibuvits
C U14 -66 kg
-
MAGOMEDOV Daniial
RUS/Kometa
D U12 -42 kg
3.
MAISTE Britt
EST/Aitado
F U18 -70 kg
2.
MAKAROV Igor
EST/Buffen-do
B U16 -66 kg
3.
MAKSIMOVS Mihails
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
7.
MALDUTIS Lukas
LTU/Ristis
C U14 +66 kg
-
MANFELDS Ralfs Kārlis
LAT/Kyodai
C U14 -46 kg
7.
MARINS Maksims
LAT/Ādažu BJSS
B U16 -42 kg
3.
MARKANS Mareks
LAT/Ādažu BJSS
B U16 -60 kg
2.
MARKILOV Roman
EST/Buffen-do
B U16 -73 kg
-
MARKOVS Erofejs
LAT/Lido
E U10 -27 kg
7.
MARKOVS Kirills
LAT/Lido
E U10 -31 kg
3.
MARĶITĀNE Patrīcija
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -48 kg
-
MATIUKAS Mangirdas
LTU/Ristis
C U14 -46 kg
3.
MAZUR Pavel
BLR/Minska raj.
C U14 -60 kg
-
MEDVEDEV Vladislav
RUS/Tver
C U14 -50 kg
7.
MELEHOVEC Evgenij
BLR/Ljahovichi
C U14 -50 kg
-
MELIKOVS Artjoms
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -50 kg
3.
MELIKOVS Maksims
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -55 kg
3.
MELZOBA Monta
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -52 kg
-
MENTS Olina
BLR/Minska raj.
F U18 -40 kg
7.
MESSEK Egert Ervin
EST/Kempo
C U14 -42 kg
-
MIHEDKO Uladzislau
BLR/Zhodino
C U14 -38 kg
-
MIHEJCHIK Vladislav
BLR/Minska raj.
B U16 -55 kg
3.
MIHHAILOVA Darja
EST/Kibuvits
F U18 -40 kg
1.
MIKA Mikolaj
POL/Rys
C U14 -42 kg
-
MINEVIČIUS Nedas
LTU/Ristis
B U16 +81 kg
-
MIRZOJANS Artjoms
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -42 kg
-
MISJUCHIK Nikita
BLR/Zhodino
B U16 -60 kg
-
MIŅAJLO Gļebs
LAT/Lido
C U14 -55 kg
5.
MIŅENKOVS Vladislavs
LAT/Lido
D U12 -30 kg
3.
MJAGKOVS Dionisijs
LAT/Satori
B U16 -73 kg
7.
MJATIŠKINS Antons
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -27 kg
2.
MOHOVS Jurijs
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -27 kg
3.
MOROZOV Ilja
BLR/Minska raj.
D U12 -38 kg
-
MOVSISJAN Armen
EST/Audentes
C U14 -60 kg
5.
MUKITE Danila
BLR/Minska raj.
A U18 -90 kg
3.
MURSALIEV Andrei
RUS/Borec
B U16 -66 kg
-
MURSALIEV Kirill
RUS/Borec
E U10 -34 kg
-
MUST Erick Marck
EST/Kempo
C U14 -66 kg
-
MÄGISTE Ivo Ri Reijo
EST/Võru
C U14 -46 kg
-
MÄNGEL Rasmus
EST/Kempo
D U12 -38 kg
-
MÕSKO Grigori
EST/Budolinn Judokool
C U14 -38 kg
3.
NARTIŠS Artūrs
LAT/Ādažu BJSS
A U18 -66 kg
-
NARTIŠS Kristaps
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -34 kg
7.
NARTIŠS Uldis
LAT/Ādažu BJSS
B U16 -50 kg
7.
NAZAROVS Aleksejs
LAT/Ādažu BJSS
B U16 -60 kg
-
NAZAROVS Joans
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -27 kg
-
NECHAEV Dmitrii
RUS/Kometa
C U14 -60 kg
3.
NEMANYTE Migle
LTU/Kedainiai
F U18 -70 kg
3.
NERKARARIAN Valerii
RUS/Tver
E U10 -34 kg
1.
NIKA Andra
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -44 kg
2.
NIKA Eduards
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -27 kg
-
NIKOLSKI Valentin
EST/Audentes
C U14 -38 kg
5.
NIKOLSKI Valentin
EST/Audentes
D U12 -38 kg
-
NOVAČENKO Daniels
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -46 kg
5.
NOVIKOVS Konstantīns
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -55 kg
2.
NURIEV Deniel
EST/Dvigatel
C U14 -50 kg
5.
NZANOV Sherzad
RUS/Мытищи
E U10 -27 kg
-
NĪGALIS Artūrs
LAT/Lido
B U16 -60 kg
-
OREKHOV Pavel
RUS/Borec
B U16 -73 kg
1.
ORGUSAAR Karl
EST/Kempo
D U12 -38 kg
-
OVCHARENKO Egor
RUS/Мытищи
E U10 -31 kg
3.
OZOLS Renards
LAT/Lido
E U10 -42 kg
3.
PAMILA PAMILJĒNA Sindija
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -40 kg
7.
PAPROTSKI Vladimir
BLR/Minska raj.
B U16 -81 kg
5.
PAŅKOVS Daniels
LAT/Bosko
C U14 -60 kg
-
PETROV Egor
RUS/Tver
D U12 -38 kg
1.
PETROV Yaroslav
RUS/Каллиста
D U12 -34 kg
-
PETROVICH Ivan
BLR/Minska raj.
C U14 -60 kg
5.
PETTAI Siim Joosep
EST/Kempo
D U12 -46 kg
-
PIPARS Gints
LAT/LSPA
A U18 -90 kg
-
PISKUNOV Vladislav
EST/Kibuvits
B U16 -66 kg
-
PISKUNOV Vladislav
EST/Kibuvits
A U18 -66 kg
-
PJAVKA Aleksejs
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -25 kg
5.
PLESHENKOV Giorgii
RUS/Kometa
C U14 -50 kg
1.
PLOSTNIEKS Eduards
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
5.
PLOSTNIEKS Ronalds
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
1.
PLOTNIKOV Georgii
RUS/Tver
E U10 -31 kg
5.
PLĀTE Kristaps
LAT/Lido
D U12 -42 kg
-
PODBEREZKO Igor
BLR/Minska raj.
B U16 -81 kg
5.
PODGORNYI Matvei
RUS/Tver
D U12 -34 kg
-
POLJARUŠS Artjoms
LAT/Bosko
A U18 -73 kg
5.
POPOV Evgenii
RUS/Smena
C U14 -32 kg
3.
POPOV Evgenii
RUS/Smena
D U12 -30 kg
2.
POPOV Jakov
EST/Budolinn Judokool
B U16 -60 kg
1.
POPOV Jakov
EST/Budolinn Judokool
A U18 -60 kg
-
POPOV Vladislav
BLR/Minska raj.
C U14 -38 kg
-
POSTOL Kirill
EST/Budolinn Judokool
D U12 -34 kg
5.
POSTOL Vladimir
EST/Budolinn Judokool
B U16 -60 kg
-
POSTS Roberts
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 -66 kg
-
POTAŠEVSKIS Artjoms
LAT/Liepājas KSS
C U14 -42 kg
-
POZNJAK Ivan
BLR/Minska raj.
D U12 +50 kg
-
PRIHACH Egor
BLR/Ljahovichi
A U18 -73 kg
7.
PROPOŠINS Kirils
LAT/Liepājas KSS
C U14 -32 kg
-
PUKIN Ilja
BLR/Zhodino
B U16 -46 kg
-
PURIŅŠ Ģirts
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -27 kg
3.
PURS Roberts
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -30 kg
7.
PUZIREVSKIS Aleksandrs
LAT/Singitaj
B U16 -60 kg
-
PYTALEV Andrey
RUS/Borec
B U16 -42 kg
2.
PÄÄSTEL Randel
EST/Võru
C U14 -42 kg
5.
PĒKŠENS Kristaps
LAT/Sigulda
C U14 +66 kg
-
PĻEŠIVCEVS Andrejs
LAT/Jelgavas BJSS
B U16 -60 kg
-
RAINIKS Artūrs
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -66 kg
-
RAKOVS Nikolajs
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -55 kg
-
RAMAZANOV Renat
RUS/Мытищи
E U10 -25 kg
2.
RASSKAZOV Maxim
RUS/Мытищи
E U10 -38 kg
3.
RATKEVIČIUS Justas
LTU/Ristis
A U18 -66 kg
5.
RATKEVIČIUS Ramūnas
LTU/Ristis
A U18 -73 kg
3.
RATKEVIČIUS Robertas
LTU/Ristis
A U18 -60 kg
5.
RATŅIKOVS Artjoms
LAT/Ādažu BJSS
A U18 -81 kg
5.
REPNIKOV Vsevolod
RUS/Tver
E U10 -23 kg
5.
REZEVSKIS Reinis
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -42 kg
3.
RIEKSTINS Nikolai
EST/Budolinn Judokool
C U14 -42 kg
-
RIJKURIS Rūdolfs
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -34 kg
-
RINKEVIČA Miļena
LAT/Jelgavas BJSS
F U18 -57 kg
1.
RIŽIJS Artūrs Dāniels
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -50 kg
1.
RIŽOVS Andrejs
LAT/Ādažu BJSS
C U14 -38 kg
1.
RJASKA Ņikita
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -34 kg
-
RODIONOV Aleksandr
EST/Kibuvits
D U12 -50 kg
3.
ROGOVS Daņila
LAT/Liepājas KSS
B U16 -46 kg
-
ROMANOV Maksim
RUS/Kometa
B U16 -50 kg
-
ROMANOVS Maksims
LAT/Jelgavas BJSS
E U10 -25 kg
-
ROMAŠKINS Vladimirs
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -50 kg
2.
ROOSTFELDT Patrik
EST/Aitado
D U12 +50 kg
3.
RÄÄMET Siret
EST/Aitado
F U18 -70 kg
-
RÜSSE Samuel
EST/Aitado
B U16 -60 kg
-
RÜSSE Samuel
EST/Aitado
A U18 -60 kg
7.
SABONIOS Donatas
LTU/Alytus SRC
A U18 -90 kg
3.
SAKSLADU Marcus
EST/Audentes
C U14 -35 kg
5.
SAKSONS Emīls
LAT/Jelgavas BJSS
B U16 -55 kg
7.
SALAMON Daniel
POL/Rys
A U18 -81 kg
-
SALAMON Maksymilian
POL/Rys
B U16 -66 kg
5.
SALANENKA Mikhail
BLR/Minska BJSS-7
B U16 -73 kg
3.
SAMARSKII Maksim
RUS/Podolsk
B U16 -46 kg
3.
SAMOILENKO Natalia
BLR/Minska raj.
F U18 -44 kg
3.
SAPALEV Serafim
RUS/Тотем
E U10 -25 kg
-
SAPKIN Sander
EST/Kempo
C U14 -55 kg
-
SAUNANEN Henri
EST/Kempo
C U14 -42 kg
-
SAVINSKIY Pavel
RUS/Tver
E U10 -25 kg
3.
SAĻNIKOVS Antons
LAT/Lido
B U16 -60 kg
-
SEDLENIEKS Māris
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -46 kg
-
SHALAJ Stepan
BLR/Minska raj.
C U14 -50 kg
-
SHAMAEV Aleksandr
RUS/Мытищи
E U10 -29 kg
5.
SHEKERLI Sergey
RUS/Tver
E U10 -38 kg
1.
SHEREMETEV Mikhail
RUS/Тотем
A U18 -66 kg
5.
SHERSHEN Nikita
BLR/Minska raj.
C U14 -42 kg
5.
SHEVYAKOV Maxim
RUS/Tver
D U12 -34 kg
3.
SHIKALEV Timur
RUS/Borec
B U16 -66 kg
-
SHLAPOV Vladislav
BLR/Minska raj.
C U14 -66 kg
7.
SIBIRTCEV Andrei
RUS/Kometa
C U14 -46 kg
1.
SIDORENKO Danila
RUS/Borec
B U16 -55 kg
-
SIDORENKO Ilia
RUS/Borec
C U14 -35 kg
-
SIDORENKO Ilia
RUS/Borec
D U12 -34 kg
5.
SIDOROV Danila
RUS/Тотем
C U14 -50 kg
-
SIDOROVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -38 kg
-
SILLAT Georg
EST/Kempo
E U10 -34 kg
-
SIZOVS Niks Valdis
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -34 kg
7.
SIZOVS Rihards
LAT/Alūksnes BJSS
E U10 -25 kg
5.
SIŅIKAJEVA Darja
LAT/Lido
F U18 -57 kg
-
SJADROVS Nikolajs
LAT/Lido
D U12 -46 kg
-
SKALEPAV Ilja
BLR/Minska raj.
C U14 -35 kg
3.
SKIBA Pavel
BLR/Minska raj.
C U14 -32 kg
7.
SKOMOROHOVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -60 kg
5.
SKOMOROHOVS Andrejs
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -42 kg
2.
SKREBELS Rojs
LAT/Makkabi
A U18 -90 kg
5.
SKUJA Aleksandrs
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -50 kg
7.
SMANS Ričard
LAT/Jaunība LV
D U12 -30 kg
7.
SMILTIŅŠ Gustavs
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 -55 kg
-
SOE Robin
EST/Võru
C U14 -55 kg
-
SOKIRJANSKA Anastasija
LAT/V.Zeļonija SS
F U18 -40 kg
3.
SOKOLOV Mikhail
RUS/Tver
D U12 -34 kg
-
SOKOLOV Yury
RUS/Tver
E U10 -23 kg
1.
SOKOREVIČA Violeta
LAT/Singitaj
F U18 -57 kg
-
SOLOVJOVS Emīls
LAT/Jelgavas BJSS
C U14 -42 kg
-
SOROKIN Anton
BLR/Minska raj.
D U12 -30 kg
5.
SOROKIN Vladislav
BLR/Minska raj.
D U12 -42 kg
-
SOSNOVSKIS Aleksandrs
LAT/Lido
D U12 -34 kg
-
STANEVIČIUS Modestas
LTU/Alytus SRC
A U18 -66 kg
-
STANIONIS Kazys
LTU/Alytus SRC
A U18 -73 kg
5.
STANKEVIČA Jūlija
LAT/Singitaj
F U18 -57 kg
2.
STANKEVIČS Rudolfs
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -66 kg
3.
STARINSKIS Dmitrijs
LAT/Singitaj
B U16 -50 kg
-
STARINSKIS Dmitrijs
LAT/Singitaj
A U18 -50 kg
3.
STEPANOVA Vlada
EST/Buffen-do
F U18 -52 kg
-
STRAUJUPS Edžus
LAT/Ādažu BJSS
A U18 -66 kg
-
STRAUJUPS Jānis
LAT/Ādažu BJSS
A U18 -73 kg
2.
STRAZDIŅŠ Kristians
LAT/Alūksnes BJSS
C U14 -38 kg
-
STRZELCZYK Mikolaj
POL/Rys
C U14 -42 kg
7.
STĀVAUSIS Klāss
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -60 kg
-
SULG Rene
EST/Rei
A U18 -73 kg
3.
SUMBERG Oliver
EST/Kempo
A U18 -73 kg
-
SUSHKO Egor
BLR/Minska raj.
D U12 -38 kg
-
SUSSI Angelina
EST/Buffen-do
F U18 -40 kg
2.
SUTIKA Marks
LAT/Jelgavas BJSS
C U14 -46 kg
2.
SUURSILD Jasper
EST/Kempo
D U12 -46 kg
7.
SUVOROV Altem
RUS/Мытищи
A U18 -90 kg
2.
SVILĀNS Gundars
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -34 kg
-
SVOJNIKOV Bogdan
BLR/Minska raj.
E U10 -29 kg
5.
SÜLLA Simon
EST/Aitado
B U16 -81 kg
7.
SĪPOLS Mikus
LAT/Kyodai
C U14 -60 kg
-
TANTCYREV Nikita
RUS/Тотем
A U18 -66 kg
-
TARASEVICH Aleksandr
BLR/Minska raj.
B U16 +81 kg
1.
TEMNUKOV Stefan
EST/Budolinn Judokool
C U14 -46 kg
-
TEMNUKOV Stefan
EST/Budolinn Judokool
D U12 -46 kg
3.
TEPLIAKOV Stanislav
RUS/Kometa
B U16 -46 kg
3.
TEREHOVS Nikita
LAT/Lido
D U12 +50 kg
2.
TIHAN Vladislav
BLR/Minska raj.
B U16 -66 kg
-
TITJANKOVA Darja
BLR/Minska raj.
F U18 -57 kg
3.
TOKMANCEVA Darja
EST/Buffen-do
F U18 -63 kg
3.
TOKMANCEVS Sergejs
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -66 kg
3.
TOROPOV Victor
RUS/Podolsk
C U14 -42 kg
-
TRIPUZ Ivan
BLR/Minska raj.
D U12 +50 kg
-
TROŠČENKOVS Daniils
LAT/Jelgavas BJSS
D U12 -38 kg
-
TUMŠAIS Inarts
LAT/Kyodai
C U14 -35 kg
5.
TURONCHIK Ivan
BLR/Minska raj.
B U16 -81 kg
3.
TÜKSAMMEL Karl
EST/Aitado
B U16 -60 kg
-
UIBO Märt
EST/Võru
B U16 -60 kg
-
ULANOV Vladislav
RUS/Тотем
E U10 -34 kg
3.
ULASENKA Artsiom
BLR/Minska BJSS-7
E U10 -34 kg
-
UMAL Mattias
EST/Kempo
B U16 -81 kg
7.
UMBRAŠKO Ričards
LAT/Kyodai
C U14 -35 kg
7.
UMBRAŠKO Roberts
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -25 kg
1.
USHIN Nikolay
RUS/Borec
E U10 -31 kg
7.
VAIKULIS Oskars
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -31 kg
5.
VAJTUSJUNOK Vladimir
BLR/Minska raj.
C U14 -66 kg
5.
VAKALAS Aldas
LTU/Ristis
B U16 +81 kg
3.
VAKALAS Aldas
LTU/Ristis
A U18 -90 kg
5.
VALAINIS Edijs
LAT/Jaunība LV
C U14 -46 kg
-
VALIULLOV Makhmud
RUS/Тотем
A U18 -60 kg
2.
VARDJA Daniel Markus
EST/Aitado
B U16 -55 kg
5.
VASILIAUSKAITĖ Aida
LTU/Ristis
F U18 -48 kg
2.
VASSILJEV Ilja
EST/Kibuvits
E U10 -29 kg
3.
VEZHNAVEC Jaroslav
BLR/Minska raj.
C U14 -55 kg
-
VEŽENKOVS Timofejs
LAT/Dinamo LAT
E U10 -27 kg
-
VILCĀNS Deins
LAT/Jaunība LV
C U14 -38 kg
-
VILING Andres
EST/Võru
E U10 -38 kg
-
VILLEM Kalev
EST/Aitado
B U16 +81 kg
-
VILLEM Kalev
EST/Aitado
A U18 -90 kg
7.
VINOGRADOVS Ņikita
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -50 kg
2.
VIRU Ralf Stiven
EST/Aitado
B U16 -60 kg
3.
VITIŅŠ Roberts
LAT/Samurs
C U14 -60 kg
7.
VJATERS Iļja
LAT/Lido
C U14 -32 kg
5.
VJATERS Iļja
LAT/Lido
D U12 -34 kg
-
VOFROMEJEVS Ņikita
LAT/Jelgavas BJSS
D U12 -42 kg
7.
VOLUNGEVIČIUS Domas
LTU/Ristis
A U18 -73 kg
7.
VOLŠTEINS Kristiāns
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 -66 kg
7.
VYSOTSKI Kanstantsin
BLR/Gomeļa raj. BJSS
E U10 -31 kg
1.
VÄIKO Rait
EST/Kempo
B U16 -73 kg
3.
WITKOWSKI Jakub
POL/Rys
C U14 -46 kg
3.
ZAGARODNIJS Niķita
LAT/Samurs
C U14 -55 kg
-
ZARUDŅEVS Aļeksejs
LAT/Lido
B U16 -66 kg
5.
ZAZDRAVNIHS Daniils
LAT/V.Zeļonija SS
E U10 -42 kg
-
ZEIĻA Matīss
LAT/Samurs
D U12 -34 kg
7.
ZEMENKOV Ruslan
EST/Kibuvits
D U12 -42 kg
2.
ZERNJATKA Ruslan
BLR/Minska raj.
C U14 -42 kg
-
ZHDANOVICH Nikita
BLR/Minska raj.
D U12 -46 kg
5.
ZHIZNEVSKAJA Darja
BLR/Minska raj.
F U18 -48 kg
3.
ZHIZNEVSKIJ Andrej
BLR/Zhodino
B U16 -50 kg
7.
ZIMIN Mikhail
RUS/St.Petersburg
C U14 -66 kg
2.
ZIUZIN Konstantin
RUS/Podolsk
B U16 -50 kg
3.
ZORBAEV Ronald
RUS/Borec
A U18 -60 kg
5.
ZUBAKINS Edgars
LAT/Lido
A U18 -66 kg
3.
ZVANERS Ričards
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -38 kg
-
ÕNNE Raido
EST/SK Taifu
B U16 -73 kg
5.
ČERBIKOVA Lelde
LAT/Alūksnes BJSS
F U18 -57 kg
-
ČERBIKOVS Norberts
LAT/Alūksnes BJSS
D U12 -46 kg
-
ČERNIŠOVS Aleksandrs
LAT/V.Zeļonija SS
C U14 -38 kg
7.
ČIRVINSKAS Marius
LTU/Ristis
A U18 -66 kg
3.
ĒRENPREISA Helēna
LAT/Ādažu BJSS
F U18 -29 kg
2.
ĶESTERS Rainers
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 -66 kg
-
ĶIRSONS Klāvs
LAT/Sigulda
C U14 -38 kg
7.
ĻAŠČENKO Nikolajs
LAT/V.Zeļonija SS
D U12 -38 kg
-
ĻEONOVS Daniils
LAT/Lido
E U10 -34 kg
-
ŠAIHULOVS Rināts
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 -81 kg
2.
ŠARKIUNAS Dovydas
LTU/Ristis
A U18 -60 kg
1.
ŠENDEROVS Maksims
LAT/Bosko
C U14 -55 kg
5.
ŠOMŅIKOVS Rodions
LAT/Jelgavas BJSS
B U16 -73 kg
5.
ŠPIKA Aleksandrs
LAT/Makkabi
C U14 -50 kg
-
ŠREIDERS Artjoms
LAT/Jelgavas BJSS
E U10 -29 kg
7.
ŠTRAUSS Fricis
LAT/Ādažu BJSS
E U10 -25 kg
7.
ŠTRAUSS Jānis Edgars
LAT/Ādažu BJSS
D U12 -38 kg
3.
ŠUKSTS Pāvels
LAT/Singitaj
A U18 -66 kg
-
ŽUKOVSKIS Sergejs
LAT/Makkabi
C U14 -46 kg
-
ŽUOLYS Lukas
LTU/Ristis
A U18 +90 kg
3.