YOUNG STARS RĪGA 2024 23.03.2024 Rīga
Mobile
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
A U9 z-21
(PDF)
A U9 z-24
(PDF)
A U9 z-27
(PDF)
A U9 z-30
(PDF)
A U9 z+34
(PDF)
B U10 m-25
(PDF)
B U10 m-29
(PDF)
B U10 m-32
(PDF)
B U10 m+36
(PDF)
B U10 z-23
(PDF)
B U10 z-26
(PDF)
B U10 z-29
(PDF)
B U10 z-32
(PDF)
B U10 z-36
(PDF)
B U10 z-40
(PDF)
B U10 z-45
(PDF)
C U12 m-30
(PDF)
C U12 m-34
(PDF)
C U12 m-42
(PDF)
C U12 m+46
(PDF)
C U12 z-27
(PDF)
C U12 z-30
(PDF)
C U12 z-34
(PDF)
C U12 z-38
(PDF)
C U12 z-42
(PDF)
C U12 z-46
(PDF)
C U12 z-50
(PDF)
C U12 z+50
(PDF)
D U14 m-34
(PDF)
D U14 m-38
(PDF)
D U14 m-42
(PDF)
D U14 m-46
(PDF)
D U14 m-50
(PDF)
D U14 m+55
(PDF)
D U14 z-30
(PDF)
D U14 z-34
(PDF)
D U14 z-38
(PDF)
D U14 z-42
(PDF)
D U14 z-46
(PDF)
D U14 z-50
(PDF)
D U14 z-55
(PDF)
D U14 z-60
(PDF)
D U14 z-66
(PDF)
D U14 z+73
(PDF)
E U16 m-42
(PDF)
E U16 m-52
(PDF)
E U16 m-57
(PDF)
E U16 m-70
(PDF)
E U16 z-42
(PDF)
E U16 z-46
(PDF)
E U16 z-50
(PDF)
E U16 z-55
(PDF)
E U16 z-60
(PDF)
E U16 z-66
(PDF)
E U16 z-73
(PDF)
E U16 z-81
(PDF)
E U16 z+81
(PDF)
Competitors
Name
Country
Category
Pos
Vytenis ADOMAITIS
LTU/Kedainiai
D U14 z-55
2.
Artēmijs AFANASJEVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z-50
2.
Samvels AGANOVS
LAT/Satori
D U14 z-42
-
Timur AGAPOVS
LAT/TIGER Judo Club
B U10 z-32
-
Alise AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes SS
D U14 m-42
-
Merisa AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes SS
E U16 m-57
2.
Kovaļovs ALANS
LAT/Bosko
B U10 z-36
3.
Aleksandrs ALEKSEJEVS
LAT/Kaidzen
E U16 z-60
7.
Mykhailo ALMAZOV
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-73
7.
Deniss ANDREJEVS
LAT/FUDOSHIN
D U14 z+73
1.
Artjoms ANDRJUŠKEVIČS
LAT/Ziemeļblāzma
B U10 z-23
-
Ivans ANISINS
LAT/Bosko
C U12 z-38
-
Rolands ANUKRĀNS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-81
-
Artūrs APRAKSINS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
-
Aleksandrs APSALONS
LAT/Spars
E U16 z+81
1.
Dominiks AZAROVS
LAT/Judokan
A U9 z-24
7.
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-60
3.
Arsenijs BAGDEVIČS
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-30
7.
Alberts BAGOYANS
LAT/TIGER Judo Club
E U16 z-46
7.
Maksims BALACKIS
LAT/Spars
C U12 z-30
-
Lukass BALAJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z-27
-
Evelīna BATRAKA
LAT/Ādažu BJSS
E U16 m-70
3.
Dāvids BATRAKS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z+50
2.
Valters BATUROVIČS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-27
-
Makars BAZIĻEVS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-45
-
Davids BAŽOKS
LAT/Mārupe Džudo klubs
B U10 z-36
2.
Gustavs BEBRIS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
7.
Vladimirs BELOGLAZOVS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-66
3.
Daniels BENIOSEVS
LAT/Satori
C U12 z-42
3.
Ilja BEZUGLOV
EST/OLYMPIKO
E U16 z-66
5.
Ričards BEĶERS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-24
7.
Jekabs BEĻICKIS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z+50
7.
Mihails BEĻČIKOVS
LAT/TIGER Judo Club
D U14 z-34
-
Anna BIKOVA
LAT/Mārupe Džudo klubs
D U14 m-34
-
Aleksandrs BIKOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
E U16 z-66
-
Martins BIKS
LAT/FUDOSHIN
B U10 z-32
2.
Timofejs BISTRJAKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-34
3.
Aleksandra BITJUKOVA
LAT/Kaidzen
C U12 m-34
-
Ivans BITJUKOVS
LAT/Kaidzen
A U9 z-21
1.
Ivans BITJUKOVS
LAT/Kaidzen
B U10 z-23
2.
Miks BIŠOFS
LAT/Spars
E U16 z-55
7.
Oļegs BLOHINS
LAT/Kaidzen
C U12 z-27
2.
Oļegs BLOHINS
LAT/Kaidzen
B U10 z-26
1.
Marats BOGDANOVS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-30
-
Marko BOGDANS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-26
7.
Patrīcija BOLDĀNE
LAT/Kumite
D U14 m-50
-
Danielius BOLISAS
LTU/Kedainiai
E U16 z-46
2.
Danielius BOLISAS
LTU/Kedainiai
D U14 z-46
1.
Artjoms BORODINS
LAT/Spars
B U10 z-26
-
Polīna BOČENKOVA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 m-25
-
Ostaps BOČENKOVS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-38
-
Oles BRAHA
LAT/Kaidzen
E U16 z-42
3.
Oles BRAHA
LAT/Kaidzen
D U14 z-42
-
Ieva BRAZINSKAITĖ
LTU/Kedainiai
E U16 m-57
1.
Patriks BRENNESSELS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z-21
3.
Domeniks BRENSONS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-27
1.
Pēteris BRICS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-34
7.
Kristers BROKS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-24
5.
Timurs BUGROVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-55
7.
Pēteris BULATOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z+50
5.
Roberts BULATOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
B U10 z-40
-
Viktors BULATOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z-30
-
Artūrs BURDŽIBALJANS
LAT/FUDOSHIN
D U14 z-42
1.
Artjoms BUTONS
LAT/V.Bondarenko DS
C U12 z+50
-
Bernhards BĀRZDAINIS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-42
-
Ričards BĀRZDAINS
LAT/Kaidzen
D U14 z-60
3.
Artūrs BĒRZIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-73
7.
Klāvs BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-38
-
Raimonds BĒRZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-60
-
Tomass Gustavs CELENBERGS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z+81
2.
Nojus CERNAUSKAS
LTU/Budoka
E U16 z+81
3.
Valentīns CIMBULOVS
LAT/Bosko
C U12 z+50
-
Miks Kristiāns DAUKSTS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z+81
3.
Adrians DAŅILOVS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
-
Artjoms DAŅILOVS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-38
7.
Marats DENISS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 z-27
4.
Aleksadrs DIVAKOVS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-34
-
Alekss DJAKOVS
LAT/CHALLENGE
B U10 z-29
5.
Ņikita DOBRJANCEVS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-46
5.
Feliks DUBRO
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-66
3.
Arina DUBROVSKA
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 m-25
-
Goda EIMUTYTĖ
LTU/Kedainiai
D U14 m-46
1.
Toms EKMANIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-46
3.
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-30
-
Marks FEDINS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-29
-
Ratmirs FEDJUNOVS
LAT/Jūrmalas SS
C U12 z-27
-
Rolands FEDORENKOVS
LAT/TIGER Judo Club
D U14 z-60
2.
Daniils FILATOVS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-66
7.
Denis FILATOVS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-55
5.
Konstantins FIĻIPOVS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-46
5.
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-46
5.
Miron FROĻCOVS
LAT/Liepājas KSS
C U12 z-46
1.
Rodrigo FRĒLIHS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-30
-
Gvido GAILIS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-34
-
Marks GAPLEVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-36
4.
Vladimirs GARABA
LAT/Satori
E U16 z-81
3.
Damirs GAVRILEJS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-73
1.
Domenik GIRS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-34
-
Ralfs GOLDŠTEINS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-46
-
Jaroslavs GONČAROVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
A U9 z-24
-
Anastasija GORBUNOVA
LAT/Kumite
E U16 m-52
-
Artjoms GORDEJEVS
LAT/Satori
D U14 z-46
3.
Aleksandra GRANETCAIA
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 m-34
3.
Danils GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
D U14 z-42
7.
Jēkabs GRAUDIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
7.
Ņikita GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
C U12 z-34
-
Ričards GRIŠKA
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z-27
3.
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 z-34
7.
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
D U14 z-34
-
Arturs GROMOVS
LAT/Sensei
C U12 z-30
-
Matvejs GRUDILOVS
LAT/Kaidzen
E U16 z-46
5.
Kārlis GRĪNBAUMS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-29
-
Elizabete GRĪSLE
LAT/Alūksnes SS
C U12 m-30
-
Alekss GRĪSLIS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-24
3.
Renāts GUDS
LAT/Sensei
E U16 z-60
-
Rihards GUDS
LAT/Sensei
D U14 z-34
2.
Anastasija GULAJA
LAT/Bosko
C U12 m+46
1.
Anastasija GULAJA
LAT/Bosko
D U14 m+55
2.
Gabriels GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z-34
-
Rolands GULBIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-55
5.
Leons GĒRMANIS
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z-34
-
Halids HAFIZOVS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-29
1.
Elmira HANDŽANOVA
LAT/TIGER Judo Club
C U12 m-42
-
Danijars HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 z-27
1.
Timurs HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 z-23
1.
Aleksandrs HOLODŅUKS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-30
-
Pavel HOLODŅUKS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-30
-
Aleksejs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
E U16 z-60
3.
Jurijs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z-38
5.
Bogdans HOTJANS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-34
5.
Jānis HUDOBČENOKS
LAT/TIGER Judo Club
E U16 z-66
7.
Artēmijs ISAJEVS
LAT/Judokan
A U9 z-30
5.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Kaidzen
C U12 z-42
1.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Kaidzen
D U14 z-42
7.
Timurs ISAKOVS
LAT/Sensei
E U16 z-46
3.
Arturs IVANOVS
LAT/Singitaj
C U12 z-30
-
Daniils IVANOVS
LAT/V.Bondarenko DS
C U12 z-34
-
Maksims IVANOVS
LAT/Sensei
A U9 z-30
7.
Matvejs IVANOVS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-45
3.
Markuss IVDRIS
LAT/Judokan
A U9 z-24
5.
Sofija JAKOVICKA
LAT/Kaidzen
B U10 m-29
3.
Sofija JAKOVICKA
LAT/Kaidzen
B U10 m-32
2.
Ričards JAKOVICKIS
LAT/Kaidzen
C U12 z-38
2.
Ričards JAKOVICKIS
LAT/Kaidzen
D U14 z-38
5.
Davids JAŅEVIČS
LAT/Kumite
A U9 z-24
-
Daniels JEFIMOVS
LAT/TIGER Judo Club
E U16 z-73
5.
Aleksandrs JEFREMOVS
LAT/Spars
D U14 z-42
-
Emils JEKABSONS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-26
-
Rolands JEMEĻJANOVS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-50
7.
Aivis JERMACĀNS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-42
-
Damirs JUHIMUKS
LAT/V.Bondarenko DS
B U10 z-26
-
Keita JUKSE
LAT/Alūksnes SS
C U12 m-34
-
Daniels JURKEVICS
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-46
7.
Dans JUZUPS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-38
-
Bruno JĀKOBSONS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-29
-
Aleksandrs KABACIJS
LAT/Jelgavas BJSS
E U16 z-60
3.
Olivers KALINKEVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z+50
-
Marija KALVA
LAT/Sensei
C U12 m-34
1.
Marija KALVA
LAT/Sensei
D U14 m-34
2.
Annija KALVELE
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 m-34
2.
Klinta KARASEVA
LAT/Alūksnes SS
C U12 m-42
3.
Georgijs KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 z-42
5.
Imam KASUMOV
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z+50
1.
Aleksandrs KATIRLO
LAT/FUDOSHIN
B U10 z-26
7.
Dominiks KAUGURS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z-46
2.
Marks KAŅŠINS
LAT/Ziemeļblāzma
A U9 z-24
1.
Matveis KEIŠS
LAT/V.Bondarenko DS
A U9 z-24
-
Ričards KELBRANTS
LAT/Judokan
E U16 z-60
-
Airūna KERŠYTĖ
LTU/Kedainiai
E U16 m-52
1.
Konstantīns KIRPIČOVS
LAT/Spars
D U14 z+73
-
Aleksejs KITOVS
LAT/Kaidzen
C U12 z-30
7.
Amirans KOBERIDZE
LAT/Kumite
A U9 z-27
5.
Kristo KOLOSSOV
EST/OLYMPIKO
E U16 z-55
2.
Daniils KOLOTILINS
LAT/Spars
D U14 z-34
3.
Roberts KONCĀNS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z+81
-
Linda KONSTANTE
LAT/Dinamo LAT
D U14 m+55
1.
Bogdans KOPČA
LAT/Spars
B U10 z-26
-
Terēze KORE
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 m-32
1.
Damirs KORECKIS
LAT/Kaidzen
C U12 z-34
3.
Jegors KOROTKEVIČS
LAT/Sensei
B U10 z-45
1.
Teodors KORTAKS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-66
-
Dmitrijs KORŽOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
B U10 z-40
3.
Aleksandrs KOSAREVS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-30
1.
Romāns KOSTROMINS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 z-46
2.
Ričards KOVAĻOVS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-50
3.
Semjons KOČETOVS
LAT/CHALLENGE
A U9 z-30
1.
Arturs KRAVČENKO
LAT/Satori
D U14 z-66
1.
Emilis KREGŽDĖ
LTU/Roni Biržai
C U12 z+50
-
Daņila KREMEŠNIJS
LAT/Kaidzen
A U9 z-27
3.
Daņila KREMEŠNIJS
LAT/Kaidzen
B U10 z-29
-
Arsenijs KRILOVS
LAT/Samurs
C U12 z-34
2.
Damirs KRŪMIŅŠ
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-46
7.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
B U10 z-26
5.
Kirils KULAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-38
-
Edvards KUMAČEVS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-66
-
Edgars KURGANS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-46
1.
Edvards KURGANS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-26
2.
Maksims KUROČKINS
LAT/Sensei
A U9 z-27
-
Daniels KUZŅECOVS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-29
-
Aleksandrs KĀPIŅŠ
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-55
5.
Andrejs KĀPIŅŠ
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-55
-
Kintija KĻAVIŅA
LAT/Alūksnes SS
D U14 m-38
-
Sofija KĻEVETOVA
LAT/Judokan
E U16 m-52
2.
Jelizaveta KĻUČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 m-29
2.
Ņikita LAGUTINS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-27
-
Elīza LAGZDIŅA
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 m+55
3.
Samanta LAPIŅA
LAT/Alūksnes SS
B U10 m-25
2.
Ruslans LAVRENKOVS
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-34
-
Dante LAZDĀNS
LAT/FUDOSHIN
B U10 z-40
2.
Timofejs LAZORKINS
LAT/Judokan
E U16 z-55
3.
Niks Kristers LEIJA
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
5.
Sandijs Rainers LEIJA
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-73
3.
Elīza LENCĒVIČA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 m+36
-
Elīza LENCĒVIČA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 m-32
-
Timurs LEONOVS
LAT/FUDOSHIN
A U9 z-21
2.
Ralfs LEPIKS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-60
-
Amīlija LESNIECE
LAT/Ādažu BJSS
C U12 m-34
3.
Nikita LESNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 z-55
5.
Emilians LEŠČINSKIS
LAT/TIGER Judo Club
B U10 z-36
5.
Henriks LIBERTS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-30
5.
Ivans LITVINS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
D U14 z-42
-
Darija LOBAŽEVIČA
LAT/Ziemeļblāzma
C U12 m-42
1.
Darija LOBAŽEVIČA
LAT/Ziemeļblāzma
D U14 m-42
1.
Andžejs MAGAZIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
C U12 z+50
3.
Nika MAHAJEVA
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 m-38
1.
Timurs MAKARSKIS
LAT/Džudo klubs Kin
B U10 z-29
-
Aleksejs MALCEVS
LAT/Bosko
E U16 z-46
7.
Georgijs MALOĻETNIJS
LAT/Judokan
C U12 z-42
-
Magnuss MEGNIS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-42
-
Mārtiņš MERKULOVS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-23
3.
Alberts MIHAILOVS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-50
7.
Damirs MIHAILOVS
LAT/TIGER Judo Club
D U14 z-46
-
Niklāvs MIHELSONS-PILSKALNS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-50
-
Matas MIKOLAITIS
LTU/Kedainiai
C U12 z-38
5.
Judrė MIKOLAITYTĖ
LTU/Kedainiai
E U16 m-70
-
Marks MINGINOVIČS
LAT/Jūrmalas SS
B U10 z-23
-
Maikls MOISEJEVS
LAT/TIGER Judo Club
B U10 z-26
5.
Ernests MUSINS
LAT/TIGER Judo Club
A U9 z-27
-
Maksims NABATOVS
LAT/Bosko
C U12 z-38
-
Domantas NAVICKAS
LTU/Kedainiai
D U14 z-42
3.
Ričards NICMANIS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-38
-
Leiviks NODELMANS
LAT/Sensei
E U16 z-60
7.
Daniils NOVAHS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-30
-
Jesenija NOVIKOVA
LAT/Sensei
C U12 m-30
1.
Jesenija NOVIKOVA
LAT/Sensei
B U10 m-25
1.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Sensei
B U10 z-36
1.
Konstantīns NOVIKOVS
LAT/Spars
B U10 z-40
3.
Sergejs NOVIKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-42
-
Viktors NOVIKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-60
2.
August Martin NURM
EST/OLYMPIKO
E U16 z-66
3.
Artjioms OKOMANS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-46
3.
Herberts OZOLIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-50
5.
Toms OZOLIŅŠ
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z-38
-
Mikus OZOLS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-60
1.
Ņikita OĻEIŅIKS
LAT/FUDOSHIN
D U14 z-34
5.
Emīls PAĻČEVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z+34
-
Valters PETERS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-26
-
Alens PETROVS
LAT/Spars
E U16 z-66
2.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 z-38
3.
Timurs PIGINS
LAT/Sensei
C U12 z-46
5.
Daniils PILIPSONS
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z-34
-
Daniils PILIPSONS
LAT/Mārupe Džudo klubs
D U14 z-34
-
Niks PILSKALNS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-55
7.
Eriks PIRHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 z-32
3.
Dans PLISKOVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-46
-
Raiens PLĒTIENS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-32
5.
Jeļisejs POBEREŽECS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z-27
7.
Ralfs PODKALNS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
-
Ričards PODREZOVS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-24
2.
Fjodors POKATOVS
LAT/Sensei
C U12 z-30
5.
Alisters POMERANCIS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-30
2.
Aleksandrs POPOKS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-42
2.
Marks PORTAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 z-34
1.
Danils POĻAKOVS
LAT/CHALLENGE
C U12 z-50
1.
Eriks PRIEDE
LAT/Satori
C U12 z-30
-
Mārtiņš PRIEDE
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-46
3.
Kirils PROKOPENKO
LAT/Ziemeļblāzma
B U10 z-29
7.
Patriks PĒTERSONS
LAT/Satori
E U16 z-42
3.
Artēmijs PĻUTA
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-26
-
Pavels RASIMENOKS
LAT/Sensei
E U16 z-42
-
Tomass REKKE
LAT/Mārupe Džudo klubs
A U9 z-27
2.
Timur REVA
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-66
5.
Aleksandrs REZVIJS
LAT/FUDOSHIN
D U14 z-55
7.
Konstantins REŠKO
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-30
-
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
B U10 m-29
1.
Leonīds RIMŠĀNS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
-
Marks RODCEVIČS
LAT/Džudo klubs Kin
B U10 z-29
2.
Kristīna ROMAŅENKOVA
LAT/Kaidzen
E U16 m-70
-
Dmitrijs ROSSIHINS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-34
-
Gustavs ROTBERGS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-46
-
Rojs ROZE
LAT/Džudo klubs Kin
B U10 z-26
3.
Andrejs RUBĪNS
LAT/Kaidzen
C U12 z-27
3.
Sofija RUMJANCEVA
LAT/Jūrmalas SS
B U10 m-25
3.
Kajus RUTKAUSKAS
LTU/Kedainiai
C U12 z-30
3.
Santa Luīze RUŅĢE
LAT/Dinamo LAT
E U16 m-70
2.
Ostins RĀGS
LAT/Alūksnes SS
E U16 z-81
2.
Kaspars RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
C U12 z-38
-
Kristiāna RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
D U14 m-50
1.
Andrejs SAAKOVS
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-34
-
Ārons SAFRONOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
C U12 z+50
5.
Lauma Līva SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
E U16 m-42
1.
Raimonds SAKLAURS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-34
-
Akims SAVINS
LAT/Ziemeļblāzma
D U14 z-50
3.
Avivs SAVINS
LAT/Sensei
E U16 z-60
1.
Maštins SAVINS
LAT/Sensei
D U14 z-34
1.
Katrīna SELICKA
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 m-25
3.
Maksims SELICKIS
LAT/Sensei
D U14 z-46
5.
Maksims SEMJONOVS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-32
3.
Jegors SERGEJČEVS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-21
-
Stefanija SERŽANTE
LAT/Ādažu BJSS
D U14 m-42
2.
Nikita SHALAGAI
LAT/Sensei
D U14 z-55
1.
Aleksandrs SIDOROVS
LAT/Judokan
E U16 z-50
2.
Ajus SIMĖNAS
LTU/Roni Biržai
A U9 z-30
3.
Nils SINAGINS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-42
2.
Nils SINAGINS
LAT/Jūrmalas SS
D U14 z-42
3.
Emilis SIUTILAS
LTU/Kedainiai
D U14 z-38
3.
Henrijs SKANGALIS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-81
1.
Sofija SKLEINOVA
LAT/Sensei
B U10 m+36
2.
Matvejs SKRICKIS
LAT/Kumite
E U16 z-50
-
Reinis SKUDRA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-26
-
Kirills SLIŅKO
LAT/TIGER Judo Club
B U10 z-32
-
Andrejs SMIRNOVS
LAT/Kaidzen
A U9 z-27
-
Dmitrijs SOKOLOVS
LAT/Sensei
D U14 z-50
1.
Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-34
5.
Valters STEPIŅŠ
LAT/Saldus
E U16 z-66
1.
Kirills STEĻMAŠENKO
LAT/Sensei
B U10 z-26
3.
Davids STOLOVS
LAT/Liepājas KSS
C U12 z-30
1.
Nauris STRAUTIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-30
-
Daniils STREHŅINS
LAT/Ziemeļblāzma
B U10 z-32
5.
Dementijs STURME
LAT/Sensei
D U14 z-38
1.
Rēzija SUPE
LAT/Alūksnes SS
E U16 m-70
3.
Uljana SURVILO
LAT/TIGER Judo Club
D U14 m+55
-
Dominykas SVIDERSKAS
LTU/Kedainiai
E U16 z-66
-
Jevgenijs SVJATOHO
LAT/TIGER Judo Club
D U14 z-55
3.
Marija TAMUŽA
LAT/Spars
C U12 m-30
2.
Sara TAMUŽA
LAT/Spars
C U12 m-30
3.
Emils TAMUŽS
LAT/Spars
D U14 z-66
-
Maksims TARASKINS
LAT/Sensei
E U16 z-42
-
Ņikita TARASOVS
LAT/Kaidzen
D U14 z-42
5.
Māris TEICĀNS
LAT/Sensei
C U12 z-34
5.
Māris TEICĀNS
LAT/Sensei
D U14 z-34
3.
Emils TETEROVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-29
5.
Rihards TETERS - TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z-34
-
Gatis TIESNIEKS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-73
5.
Artjoms TITOVS
LAT/Sensei
C U12 z-38
7.
Timofejs TKAČOVS
LAT/Spars
E U16 z-73
2.
Tomass TOMAŠEVSKIS
LAT/V.Bondarenko DS
C U12 z-34
-
Natans TOŅEŅKIJS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 z-34
-
Teodors TREGUBOVS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-24
3.
Jelizaveta TRIFONOVA
LAT/Singitaj
C U12 m-34
3.
Savelijs TRIFONOVS
LAT/Singitaj
C U12 z-46
3.
Sten TROMMEL
EST/OLYMPIKO
E U16 z-55
3.
Artur TRUMM
EST/Postrum
D U14 z-50
3.
Ervin TRUMM
EST/Postrum
B U10 z-29
3.
Oskar TRUMM
EST/Postrum
C U12 z-38
3.
Oskar TRUMM
EST/Postrum
D U14 z-38
2.
Kristers TRĒZIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z+34
1.
Andrejs TUBEĻSKIS
LAT/Mārupe Džudo klubs
C U12 z-38
3.
Vladislavs TUBEĻSKIS
LAT/Mārupe Džudo klubs
A U9 z-27
5.
Ivans TUKIŠS
LAT/Kaidzen
A U9 z-27
7.
Daniils TURLISOVS
LAT/Sensei
B U10 z-32
1.
Gabriels URNIEŽUS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z-38
7.
Evans URTĀNS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-26
-
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
D U14 m-34
1.
Aļi USMANOVS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-26
-
Ņikita VAITEHOVIČŠ
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 z+50
3.
Ņikita VALANČS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z-46
7.
Ainis VALECKAS
LTU/Roni Biržai
C U12 z-30
-
Vismantė VALKAUSKAITĖ
LTU/Kedainiai
E U16 m-42
-
Endijs VANCĀNS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-30
7.
Renars VANSOVIČS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-42
5.
Gert VASSILA
EST/OLYMPIKO
E U16 z-73
-
Leons VELIKS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-38
5.
Markuss VENTS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 z-32
7.
Viktors VESLOPOLOVS
LAT/TIGER Judo Club
D U14 z-66
3.
Alesja VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 m-70
1.
Zlata VINCELOVIČA
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 m+46
-
Roberts VIRBALS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z+50
7.
Tims Dastans VIĻČAKS
LAT/V.Zeļonija SS
C U12 z-34
-
Mihails VOLODENOKS
LAT/Sensei
E U16 z-66
-
Ričards VOROBJEVS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
-
Tamerlans VOROŅECKIS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-55
3.
Kristaps VRUBĻEVSKIS
LAT/Džudo klubs Kin
D U14 z-34
7.
Nikita ZABOLOTNIJS
LAT/Džudo klubs Kin
C U12 z-34
-
Ņikita ZAGORSKIS
LAT/Sensei
E U16 z-50
1.
Alekss ZAHARENKO
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
-
Edgars ZAICEVS
LAT/FUDOSHIN
C U12 z-42
-
Kira ZARIŅA
LAT/TIGER Judo Club
C U12 m-42
2.
Emīls ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
3.
Gordejs ZARIŅŠ
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-30
-
Aleksandrs ZATRAVKINS
LAT/Samurs
D U14 z-66
2.
Georgijs ZATRAVKINS
LAT/Satori
B U10 z-40
1.
Ernesta ZAĶIS
LAT/Alūksnes SS
A U9 z-27
-
Marģers ZAĶIS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-38
-
Kārlis ZEMEŠS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-40
-
Maikls ZIGMONTS
LAT/Ādažu BJSS
A U9 z-27
-
Olivers ZIŅĢIS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-38
-
Kristofers ZNOTIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-32
7.
Tadas ZUBAVIČIUS
LTU/Kedainiai
D U14 z-50
2.
Artjoms ZUNTNERS
LAT/Jūrmalas SS
C U12 z-38
1.
Bruno ZVEJNIEKS
LAT/Spars
E U16 z-73
3.
Patriks ZĪRA
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-42
-
Dominiks ČEBANOVS
LAT/FUDOSHIN
A U9 z-30
3.
Ivans ČEBOTARJOVS
LAT/V.Zeļonija SS
B U10 z-29
-
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Jūrmalas SS
E U16 z-42
1.
Damirs ČETVERIKOVS
LAT/Kaidzen
B U10 z-29
-
Gļebs ČMILS
LAT/Spars
B U10 z-29
3.
Rodions ČMILS
LAT/Spars
C U12 z-46
7.
Rūdolfs ČUBARS
LAT/Alūksnes SS
D U14 z+73
2.
Gļebs ČUKOVS
LAT/Spars
B U10 z-29
7.
Demids ČURSINS
LAT/Sensei
C U12 z-30
5.
Artemijs ĻEPUHOVS
LAT/Spars
C U12 z-30
3.
Mihails ĻEPUHOVS
LAT/Spars
D U14 z-50
5.
Mihails ĻEVČENKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-55
1.
Alise ĻUĻE
LAT/Alūksnes SS
B U10 m-29
-
Davids ŅIKUĻŠINS
LAT/V.Zeļonija SS
A U9 z-30
2.
Jokūbas ŠADEIKIS
LTU/Skuodo KKSC
E U16 z-60
5.
Raivo ŠADURSKIS
LAT/Alūksnes SS
C U12 z-34
7.
Matvejs ŠAHOVIČS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-34
-
Nikolajs ŠASTINS
LAT/V.Zeļonija SS
E U16 z-60
5.
Gabriels ŠIKOVS
LAT/Alūksnes SS
B U10 z-29
-
Anna ŠKODA
LAT/Ādažu BJSS
D U14 m-46
-
Grigorijs ŠLIHTOVS
LAT/Samurs
B U10 z-45
2.
Matas ŠMIGELSKIS
LTU/Kedainiai
C U12 z-42
2.
Jurijs ŠULMANIS
LAT/FUDOSHIN
E U16 z-60
-
Davids ŠUTKOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
B U10 z-26
-
Anrijs ŽERDIŅŠ
LAT/CHALLENGE
A U9 z+34
2.
Arvis ŽIGURS
LAT/Ādažu BJSS
B U10 z-23
3.
Jaromirs ŽITKOVS
LAT/TIGER Judo Club
C U12 z-38
7.
Alisa Gabriela ŽUKA
LAT/Ādažu BJSS
B U10 m+36
1.
Gļebs ŽUKS
LAT/Ādažu BJSS
E U16 z+81
-