LR MEISTARSACĪKSTES 14.01.2023. Rīga
Mobile
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U18 M-57
(PDF)
U18 M-63
(PDF)
U18 M-70
(PDF)
U18 M+70
(PDF)
U18 V-50
(PDF)
U18 V-55
(PDF)
U18 V-60
(PDF)
U18 V-66
(PDF)
U18 V-73
(PDF)
U18 V-81
(PDF)
U18 V-90
(PDF)
U18 V+90
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Daniels ABALIHINS
LAT/TIGER Judo Club
U18 V-55
3.
Sergejs ADATIŅŠ
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-73
2.
Ņikita AFANASJEVS
LAT/Kyodai
U18 V-90
1.
Aleksandrs AVDEJEVS
LAT/Jikan
U18 V-66
3.
Aļika AVTUHOVA
LAT/Spars
U18 M-70
1.
Roberts BANKEVICS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-66
7.
Amēlija BARANOVSKA
LAT/Kyodai
U18 M-63
3.
Illarions BAŠMAKOVS
LAT/Ziemeļblāzma
U18 V-66
-
Pavels BESSOĻCEVS
LAT/Kyodai
U18 V-81
2.
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
LAT/Kyodai
U18 V-55
2.
Artēmijs BLAŽEVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V+90
1.
Marija BOJARUNA
LAT/Spars
U18 M+70
-
Dmitrijs BOJARUNS
LAT/Spars
U18 V-66
-
Ernests BRIGMANIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-66
7.
Deniss BRITIKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-60
7.
Marianna BRUJA
LAT/Kyodai
U18 M+70
1.
Maksims BULAJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-60
3.
Alise BULJONE
LAT/V.Zeļonija SS
U18 M-57
2.
Jelisejs BUMAŽKINS
LAT/Jikan
U18 V-73
1.
Arsēnijs CIHANOVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-66
1.
Mareks DUDOČKINS
LAT/Samurs
U18 V-50
1.
Ričards Roberts DĀRZNIEKS
LAT/Satori
U18 V+90
3.
Artemijs FADEJEVS
LAT/TIGER Judo Club
U18 V-50
-
Marta GAPEJEVA
LAT/Ādažu BJSS
U18 M-70
-
Aleksandrs GLASKOVS
LAT/TIGER Judo Club
U18 V-55
5.
Artjoms GOLOVATJUKS
LAT/Samurs
U18 V-81
1.
Artjoms GRIGORJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-50
3.
Arsenijs GUDEJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-60
3.
Anna GULĪTE
LAT/Kyodai
U18 M-63
1.
Olga HASNAŠA
LAT/Liepājas KSS
U18 M-63
5.
Ēriks HOMKA
LAT/Jūrmalas SS
U18 V-55
1.
Anastasija ISAJEVA
LAT/Jelgavas BJSS
U18 M-70
2.
Artūrs JACENKO
LAT/Satori
U18 V-81
3.
Edvards JAKOVĻEVS
LAT/Samurs
U18 V-50
-
Rūdis JANOVS
LAT/Kyodai
U18 V-66
3.
Raivis JAPIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-73
-
Lizete JENERTE
LAT/Ādažu BJSS
U18 M-63
5.
Jēkabs JĒKABSONS
LAT/Saldus
U18 V-60
1.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-50
2.
Tits KULLO
LAT/FUDOSHIN
U18 V-66
2.
Jūlija KUZŅECOVA
LAT/Alūksnes BJSS
U18 M-63
7.
Aleksandrs KUZŅECOVS
LAT/Kyodai
U18 V-60
7.
Dāvis LIEPIŅŠ
LAT/Liepājas KSS
U18 V-81
-
Tihons LOMANŅIKOVS
LAT/Liepājas KSS
U18 V-73
-
Niks LOMONOSOVS
LAT/Liepājas KSS
U18 V-73
3.
Sofija LOSĀNE
LAT/Jelgavas BJSS
U18 M-70
3.
Martins LĪVS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-66
5.
Andrejs MAKARČENKO
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-66
-
Timofeis MAKSIMOVS
LAT/Satori
U18 V-66
-
Oskars MARCINKEVIČS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-73
-
Antra MUŽICA
LAT/Kyodai
U18 M-63
3.
Vadims NESTEROVS
LAT/Kyodai
U18 V+90
2.
Artjoms ONISČUKS
LAT/FUDOSHIN
U18 V+90
5.
Andrejs PABĒRZIS
LAT/Samurs
U18 V-50
5.
Pauls PAMPE
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-81
-
Ernests PASTARS
LAT/Kyodai
U18 V-66
-
Markuss PAVĀRS
LAT/Kyodai
U18 V-60
5.
Artūrs PERELIGINS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-73
-
Markuss POMASKOVS
LAT/Kyodai
U18 V-73
-
Sofija PONOMARJOVA
LAT/Makkabi
U18 M-63
2.
Maksims POPOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-81
3.
Ruslans POĻIŠKO
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-55
5.
Nikass PURPIŠS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-73
3.
Marija RASIMENOKA
LAT/Sensei
U18 M-57
3.
Jānis RIEKSTS
LAT/Saldus
U18 V-50
3.
Maksims ROMANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-60
-
Kevins ROPS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-60
-
Sandijs ROZEVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-66
-
Ņikita RUDINS
LAT/Sensei
U18 V-66
-
Markuss SALAKS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-50
7.
Andrejs SAUKĀNS
LAT/Ziemeļblāzma
U18 V-73
5.
Roberts SEDLENIEKS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-73
-
Aleksandrs SERGEJEVS
LAT/Jūrmalas SS
U18 V-55
7.
Artjoms SIDORČENKO
LAT/Liepājas KSS
U18 V-81
-
Ginters SILIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-55
7.
Maksims SMIRNOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-60
-
Andrejs STIBELIS
LAT/Spars
U18 V+90
4.
Ņikita TARNOVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-66
-
Kristofers VASARAUDZIS
LAT/Kyodai
U18 V-90
-
Damirs VOLODJKO
LAT/Spars
U18 V-73
-
Katrīna ZARIŅA
LAT/Alūksnes BJSS
U18 M-63
7.
Ričards ZARIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U18 V-73
5.
Fjodors ZAĻEVSKIS
LAT/Sensei
U18 V-73
7.
Ričards ZOROVS
LAT/Jelgavas BJSS
U18 V-73
7.
Markuss ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
U18 V-60
2.
Daniels ZVANERS
LAT/Kyodai
U18 V-66
5.
Gennādijs ZVIRGZDS
LAT/Liepājas KSS
U18 V-50
5.
Ņikita ČELADINS
LAT/Sensei
U18 V-60
5.
Matīss ČIBALS
LAT/Alūksnes BJSS
U18 V-50
7.
Jegors ČIČELEVIČS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-73
-
Viktorija ĶERGALVE
LAT/Spars
U18 M-57
1.
Vladislavs ĻITVIŠKO
LAT/Ziemeļblāzma
U18 V-73
-
Fricis Roberts ŠTRAUSS
LAT/Ādažu BJSS
U18 V-55
3.