KYODAI 2022 7-8.Mai Rīga
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U10 G-26
(PDF)
U10 G-29
(PDF)
U10 G-32
(PDF)
U10 G-36
(PDF)
U10 B-24
(PDF)
U10 B-27
(PDF)
U10 B-30
(PDF)
U10 B-34
(PDF)
U10 B-38
(PDF)
U10 B-42
(PDF)
U10 B-46
(PDF)
U10 B-50
(PDF)
U10 B+50
(PDF)
U12 G-32
(PDF)
U12 G-36
(PDF)
U12 G-40
(PDF)
U12 G-44
(PDF)
U12 G+44
(PDF)
U12 B-27
(PDF)
U12 B-30
(PDF)
U12 B-34
(PDF)
U12 B-38
(PDF)
U12 B-42
(PDF)
U12 B-46
(PDF)
U12 B-50
(PDF)
U12 B-55
(PDF)
U12 B+55
(PDF)
U14 G-36
(PDF)
U14 G-40
(PDF)
U14 G-44
(PDF)
U14 G-48
(PDF)
U14 G-57
(PDF)
U14 G+57
(PDF)
U14 B-34
(PDF)
U14 B-38
(PDF)
U14 B-42
(PDF)
U14 B-46
(PDF)
U14 B-50
(PDF)
U14 B-55
(PDF)
U14 B-60
(PDF)
U14 B-66
(PDF)
U14 B-73
(PDF)
U14 B+73
(PDF)
U16 G-40
(PDF)
U16 G-52
(PDF)
U16 G-57
(PDF)
U16 G-63
(PDF)
U16 G+63
(PDF)
U16 B-38
(PDF)
U16 B-42
(PDF)
U16 B-46
(PDF)
U16 B-50
(PDF)
U16 B-55
(PDF)
U16 B-60
(PDF)
U16 B-66
(PDF)
U16 B-73
(PDF)
U16 B-81
(PDF)
U16 B+81
(PDF)
U19 G-52
(PDF)
U19 G-57
(PDF)
U19 G-63
(PDF)
U19 G-70
(PDF)
U19 G+70
(PDF)
U19 B-55
(PDF)
U19 B-60
(PDF)
U19 B-66
(PDF)
U19 B-73
(PDF)
U19 B-81
(PDF)
U19 B-90
(PDF)
U19 B+90
(PDF)
Dalībnieki
Klubs
Vārds UZVĀRDS
Kategorijas
Vieta
1
EST/Aitado
Angelina GAVRILINA
U19 G-52
7.
2
Ken-Kermo KOORT
U16 B-73
5.
3
Marek-Adrian MÄSAK
U16 B+81
1.
4
Georg Sebastian NÕGES
U14 B-55
3.
5
Georg Sebastian NÕGES
U16 B-55
7.
6
Eliisabet RÄTSEP
U19 G-63
-
1
EST/Audentes
Artak AZARUMYAN
U16 B-46
3.
2
Sander BRÕSOV
U19 B-81
-
3
Peter CLARK
U19 B-60
5.
4
Adrian GUSSAROV
U12 B-30
3.
5
Edward JAKIMOV
U19 B-60
-
6
Robert JAKIMOV
U19 B-60
-
7
Nikita JOLKIN
U19 B-73
5.
8
Kirill KOMIN
U16 B-73
3.
9
Artur KOROTIN
U14 B-38
-
10
Kristian KUTSON
U14 B-50
5.
11
Oleksi LAVRINJOV
U12 B-30
3.
12
Volodimir LAVRINJOV
U16 B-55
2.
13
Anastasia LAVRINJOVA
U10 G-26
2.
14
Maria LAVRINJOVA
U16 G-52
3.
15
Romet LODDES
U14 B+73
5.
16
Kirill MELEŠIN
U19 B-66
-
17
Ats OTSMANN
U16 B-60
-
18
Margarita OVANESOVA
U14 G-48
-
19
Gayane POGOSYAN
U16 G+63
-
20
Rem POTAPOV
U14 B-46
-
21
Ralf Rasmus RATSEPP
U16 B-50
-
22
Rasmus SAAR
U16 B-60
-
23
Riad Amir SALAHELDINE AMADEH
U10 B-24
7.
24
Kirill TOOMIST
U16 B-66
-
25
Kristian VINGISAAR
U16 B-55
-
26
Rodion ZUBETS
U14 B-34
3.
1
EST/Barra
Andry AAVAST
U19 B-60
-
2
Tõnis DOMBERG
U16 B-73
-
3
Martin KAABER
U19 B-90
2.
4
Henrietta LIPPUS
U19 G-63
-
5
Hubert LIPPUS
U14 B-66
-
6
Karl LOKK
U16 B-81
5.
7
Joonas PUURAID
U16 B-81
2.
8
Ralf Oskar SIIM
U16 B-73
-
9
Joosep TOOMEL
U14 B-50
-
10
Karl-Martin VALDRE
U14 B-42
-
1
EST/Budolinn Judokool
Marko DANILTSENKO
U16 B-46
-
2
Alisa GROMOVA
U16 G-63
1.
3
Aleksei KABANOV
U14 B-73
3.
4
Ragnar KIKAS
U14 B-50
3.
5
Dmitri KOPÕLOV
U16 B-46
2.
6
Anna KOTOVA
U19 G-52
3.
7
Steven KRASSAVIN
U16 B-46
-
8
Denis LEVIT
U16 B-73
-
9
David MALAI
U16 B-55
-
10
Farhad MIRIJEV
U19 B-60
-
11
Parviz MIRIJEV
U19 B-73
-
12
Jegor NOVIKOV
U19 B-66
-
13
Mark SAMUILIK
U16 B-73
-
14
Georgi VIRSICH
U14 B-46
5.
15
Mihhail VORONOV
U16 B+81
5.
16
Andrei ŠIŠTŠENKO
U16 B-60
-
1
EST/Dokyo Judoklubi
Jaan Heinri NILLER
U16 B-81
-
2
Heleri OLEV
U14 G-57
1.
3
Iti TALVET
U16 G+63
3.
4
Daniel Tobias TAMMIN
U14 B-46
3.
5
Oskar TOONPERE
U14 B-50
-
1
EST/Kibuvits
Sofia HANTSEVITS
U14 G-57
2.
2
Vjatseslav ZAHHAROV
U19 B-66
-
3
Anastasia ZAHHAROVS
U12 G+44
1.
1
EST/Ookami
Robert PAPPEL
U19 B-81
-
2
Ats Andreas PRANGLI
U19 B-73
3.
1
EST/Tartu Do
Bert BERG
U16 B-55
5.
2
Siim KOHVER
U14 B-73
1.
3
Kristo KOLOSSOV
U14 B-46
2.
4
Kristo KOLOSSOV
U16 B-46
-
5
Maksim RUSSAKOV
U16 B-60
5.
6
Sten TROMMEL
U14 B-42
5.
7
Sten TROMMEL
U16 B-42
3.
8
Gert VASSILA
U14 B-60
2.
1
EST/Viljandi Spordikool
Andris ALLIKOJA
U14 B-42
3.
2
Kristo KIMMEL
U14 B-60
-
3
Sebastian MURDLA
U14 B-73
-
4
Ketlin SEMJONOV
U14 G-36
-
5
Kuldar VOROBJOV
U14 B-50
-
6
Rainer ÕNNE
U16 B-60
-
1
FIN/Hauvekan
Rauno PEKKI
U19 B-66
-
1
FIN/Magas JC
Sofia PEKKI
U14 G-48
1.
2
Stefan PEKKI
U12 B-30
2.
1
LAT/Alūksnes BJSS
Merisa AKMENTIŅA
U14 G-48
2.
2
Jūlija CELENBERGA
U19 G-63
3.
3
Tomass Gustavs CELENBERGS
U14 B-73
3.
4
Ēriks FEDOTOVS
U19 B-73
-
5
Evelīna JAVORSKA
U19 G-52
5.
6
Rolands KAZAČENOKS
U19 B-73
-
7
Martins LĪVS
U19 B-66
5.
8
Oskars MARCINKEVIČS
U16 B-73
-
9
Edžus OZOLS
U14 B-50
-
10
Miķelis ROZE
U19 B-81
-
11
Ostins RĀGS
U14 B-55
-
12
Markuss SALAKS
U16 B-55
-
13
Rēzija SUPE
U14 G-57
3.
14
Gundars SVILĀNS
U19 B-81
5.
15
Ņikita TARNOVSKIS
U19 B-73
-
16
Katrīna ZARIŅA
U16 G-57
-
17
Jēkabs ZARIŅŠ
U14 B+73
7.
18
Ksenija ZUČIKA
U16 G-52
-
19
Matīss ČIBALS
U16 B-46
-
1
LAT/Bosko
Artjoms BOROVKOVS
U16 B-66
7.
2
Sofija BOTVINKO
U10 G-26
7.
3
Danils GRAUDIŅŠ
U12 B-34
-
4
Kirils GULIJS
U16 B-73
-
5
Kirils HALAIMOVS
U14 B-34
-
6
Deniss KAMENSKIS
U19 B-73
-
7
Matvejs KAMENSKIS
U16 B+81
-
8
Jegors KUZNECOVS
U14 B-38
-
9
Maksims NABATOVS
U10 B-30
-
10
Artjoms PAŠKEVIČS
U12 B-34
7.
11
Iļja ŠTREMERS
U14 B-50
-
1
LAT/CHALLENGE
Aleksandr BASANGOV
U16 B-60
-
2
Valerijs BAZIĻEVS
U12 B-46
5.
3
Artemijs FADEJEVS
U16 B-42
2.
4
Rolands FEDORENKOVS
U12 B-42
-
5
Germans GOLENOKS
U16 B+81
-
6
Jasur KARIM
U12 B-50
3.
7
Omar KARIMLI
U14 B-46
-
8
Vadims ROMANOVS
U16 B-60
-
9
Maksims SPIRIDONOVS
U16 B-55
-
10
Jevgenijs SVJATOHO
U12 B-46
7.
11
Sando TANASI
U12 B-30
1.
12
Artemijs VASILJEVS
U12 B+55
-
13
Viktors VESLOPOLOVS
U12 B-55
-
14
Bogdans ČERVINSKIS
U14 B-34
3.
1
LAT/Dinamo LAT
Igors GONČAROVS
U14 B-46
-
2
Iļja GRABOVSKIS
U19 B-73
-
1
LAT/Džudo klubs Kin
Jānis Jakobs BIRNĪTIS
U12 B-50
1.
2
Ņikita DOBRJANCEVS
U12 B-42
-
3
Raimonds GRIGORJEVS
U19 B-73
7.
4
Sofija IVANOVA
U10 G-26
1.
5
Ivans KEDIČS
U10 B-24
2.
6
Daniils KOLOŠUKS
U10 B-34
5.
7
Romāns KOSTROMINS
U10 B-38
5.
8
Milana KRIVANOSA
U12 G-32
7.
9
Damirs KRŪMIŅŠ
U12 B-38
-
10
Kirils KULAKOVS
U12 B-30
-
11
Emma LOSĀNE
U10 G-36
-
12
Aleksandrs POPOKS
U12 B-34
-
13
Marks PORTAKOVS
U10 B-27
3.
14
Natans TOŅEŅKIJS
U10 B-27
5.
15
Ņikita VAITEHOVIČŠ
U10 B-46
1.
16
Tamerlans VOROŅECKIS
U12 B-42
3.
17
Kristaps VRUBĻEVSKIS
U12 B-27
7.
18
Maksims ŠAPOVALOVS
U19 B-66
-
19
Elīna ŠELUHINA
U10 G-26
5.
1
LAT/FUDOSHIN
Deniss ANDREJEVS
U12 B+55
1.
2
Aleksejs PJAVKA
U19 B-66
3.
1
LAT/Jaunība LV
Ksenija IVANOVA
U12 G-32
3.
2
Kristers PASTARS
U12 B-55
2.
3
Arturs VALTERS
U16 B-60
5.
4
Iļja VOLKOVS
U16 B-55
7.
1
LAT/Jelgavas BJSS
Deniss BRITIKOVS
U16 B-50
3.
2
Dāvids FŪRMANIS
U14 B-60
5.
3
Aleksandrs KABACIJS
U14 B-46
-
4
Arnolds LOSĀNS
U14 B-66
-
5
Maksims SOLOVJOVS
U14 B-46
7.
6
Aleksandrs TUUĻS
U14 B-34
-
7
Vilens VLADIMIROVS
U14 B-73
2.
8
Iļdars ŠELUHINS
U14 B-34
-
9
Iļdars ŠELUHINS
U12 B-34
3.
10
Dmitrijs ŽUKAUSKS
U14 B+73
1.
1
LAT/Jevgenija Borodavko SK
Andrejs GRJAZNIHS
U10 B-27
-
2
Ričards JAKOVICKIS
U10 B-34
-
3
Ričards JAKOVICKIS
U12 B-34
-
4
Ivans LITVINS
U12 B-34
-
1
LAT/Jikan
Jegors ALEKSEJONOKS
U12 B-42
-
2
Aleksandrs AVDEJEVS
U16 B-66
1.
3
Jeļisejs BUMAŽKINS
U16 B-73
3.
4
Nikita KATUA
U14 B-55
-
5
Artjioms KEJRANOVS
U10 B-46
-
6
Artjioms KEJRANOVS
U12 B-46
-
7
Rodions LAPPO
U12 B-38
-
8
Dariuss MILUSS
U14 B-50
-
9
Germans ROMAŅENKO
U14 B-55
5.
1
LAT/Judokan
Daniels BALTGAILIS
U14 B-66
3.
2
Sofija KUTKEVIČA
U14 G-57
-
3
Timofejs LAZORKINS
U14 B-42
7.
4
Aleksandrs SIDOROVS
U14 B-42
5.
1
LAT/Jūrmalas SS
Ēriks HOMKA
U16 B-46
1.
2
Georgijs KAROLS
U12 B-34
5.
3
Marjans KAROLS
U14 B-66
3.
4
Edgars KURGANS
U14 B-38
1.
5
Edgars KURGANS
U16 B-38
1.
6
Aleksandrs SERGEJEVS
U16 B-55
-
7
Nils SINAGINS
U12 B-38
7.
1
LAT/Kyodai
Markuss ABROMAVIČS ŽUNDA
U12 B-30
-
2
Artūrs ANCĀNS
U16 B-55
-
3
Edvards ANCĀNS
U19 B-66
-
4
Nazarijs ANDRJUŠENKOVS
U10 B-34
7.
5
Margarita ATRAŠĶEVIČA
U12 G-44
-
6
Amēlija BARANOVSKA
U19 G-63
2.
7
Pavels BESSOĻCEVS
U19 B-81
-
8
Aleksejs BESSOĻCEVS
U16 B-81
7.
9
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
U16 B-50
1.
10
Patrīcija BOBROVA
U19 G+70
-
11
Roberts BRIEDIS
U12 B-38
-
12
Marianna BRUJA
U16 G+63
-
13
Hugo Atis CELMS
U10 B-30
1.
14
Lauma Loreta CERA
U14 G+57
-
15
Krišjānis CERS
U19 B-55
-
16
Ričards DIĻEVKA
U10 B-27
7.
17
Ernests Henrijs EISAKS
U10 B-24
-
18
Gabriels GAILĪTIS
U14 B-42
-
19
Artjoms GAVRILOVS
U12 B-34
-
20
Nikola GLUHOVSKA
U14 G-48
3.
21
Timurs GLUHOVSKIS
U10 B-30
-
22
Anna GULĪTE
U19 G-57
1.
23
Mārtiņš IEVIŅŠ
U14 B-42
1.
24
Mārtiņš IEVIŅŠ
U16 B-42
3.
25
Ivans IGNATENKO
U14 B-50
-
26
Miks JAKSTEVIČS
U12 B-38
-
27
Ralfs JAKSTEVIČS
U10 B-30
-
28
Elza JANELE
U10 G-26
7.
29
Rūdis JANOVS
U19 B-66
7.
30
Atrjoms JERMOLAJEVS
U12 B-46
5.
31
Kristiana JURKEVICA
U19 G-70
1.
32
Tomass JURĀNS
U10 B-24
3.
33
Ričards JĒKABSONS
U10 B-27
3.
34
Ēriks KISEĻOVS
U10 B-27
-
35
Dmitrijs KOLOSOVS
U14 B-55
1.
36
Dmitrijs KOLOSOVS
U16 B-55
-
37
Maksims KONSTANTINOVS
U14 B-55
2.
38
Maksims KONSTANTINOVS
U16 B-55
-
39
Jēkabs KREPŠS
U12 B-38
5.
40
Timurs KRUGLOVS
U14 B-42
-
41
Reinis KRĪGERS
U14 B-42
2.
42
Aleksandrs KUZŅECOVS
U16 B-60
-
43
Sergejs LAVRIŅENOKS
U16 B-66
-
44
Elizabete LEIZĀNE
U14 G-40
2.
45
Elizabete LEIZĀNE
U16 G-40
2.
46
Katrīna LEIZĀNE
U10 G-26
-
47
Roberts LEIZĀNS
U19 B-60
-
48
Zlata LONSKA
U12 G-44
3.
49
Aleksandra LUŠOVA
U19 G-52
7.
50
Rihards MASTIŅŠ
U14 B-60
7.
51
Madara MAZAPŠA
U12 G-40
2.
52
Augusts Eduards MAZAPŠS
U10 B-30
-
53
Francis MIKUCKIS
U19 B-81
3.
54
Franks MIKUCKIS
U10 B-38
3.
55
Franks MIKUCKIS
U12 B-38
-
56
Antra MUŽICA
U19 G-63
1.
57
Dāvids MĀLMEISTERS
U12 B-42
7.
58
Olivers MĪLENBERGS
U10 B-27
1.
59
Olivers MĪLENBERGS
U12 B-27
-
60
Vadims NESTEROVS
U16 B+81
5.
61
Eva Kiara NGARI
U10 G-26
5.
62
Sandis NIKOLAJEVS
U12 B-30
5.
63
Grigorijs PAKULA
U12 B-30
-
64
Kristaps PALAMARČUKS
U10 B-27
-
65
Ernests PASTARS
U19 B-66
-
66
Gusts PASTARS
U14 B-34
-
67
Gusts PASTARS
U12 B-30
7.
68
Megija PAVĀRE
U12 G-36
-
69
Markuss PAVĀRS
U16 B-60
-
70
Artemijs PAŠKOVS
U14 B-50
3.
71
Artjoms PERCOVS
U16 B-38
3.
72
Varvara PJATECKA
U14 G-36
2.
73
Daniils PODKUJKO
U12 B-42
5.
74
Igors PODKUJKO
U14 B-50
-
75
Markuss POMASKOVS
U19 B-66
3.
76
Matīss POMASKOVS
U14 B-38
5.
77
Emīls POTAPOVS
U19 B-73
3.
78
Gustavs POĻAČENOKS
U10 B-30
-
79
Dmitrijs RASSOHINS
U10 B-30
-
80
Ruslans RASSOHINS
U12 B-30
-
81
Markus REINSALU
U14 B-34
-
82
Markus REINSALU
U12 B-30
5.
83
Kirils ROMAŅUTINS
U14 B-46
5.
84
Kirils ROMAŅUTINS
U16 B-46
7.
85
Viktorija SAVICKA
U12 G-36
2.
86
Aleksandrs SEMENISTIJS
U12 B-34
-
87
Deniss SMIRNOVS
U16 B-60
3.
88
Ņikita SOKOLOVS
U12 B-55
3.
89
Mihails STEPČENKO
U12 B-27
3.
90
Daniels STRODS
U16 B-81
5.
91
Edgars TEICĀNS
U14 B-50
-
92
Māris TEICĀNS
U10 B-27
-
93
Māris TEICĀNS
U12 B-27
7.
94
Rendijs TUMŠAIS
U19 B-60
-
95
Kristofers VASARAUDZIS
U16 B-81
-
96
Jegors VOLOHO
U16 B-60
-
97
Edgars ZIŅĢIS
U14 B-60
5.
98
Dāvis ZUĢICKIS
U14 B-34
-
99
Gustavs ZUĢICKIS
U19 B-60
-
100
Markuss ZUĢICKIS
U16 B-55
1.
101
Daniels ZVANERS
U16 B-66
-
102
Deivs ZVANERS
U14 B-34
-
103
Ričards ĶĪSIS
U14 B-34
5.
104
Ričards ĶĪSIS
U12 B-34
3.
105
Andrejs ĻEBEDEVS
U12 B-42
-
106
Markuss ŠAICĀNS
U19 B-66
2.
107
Konstantīns ŠARAŅINS
U10 B-30
-
108
Marats ŠČERBAKS
U14 B-55
3.
1
LAT/LSPA DS
Romans BABOĻINS
U12 B-55
4.
2
Madara BĻODONE
U12 G-44
1.
3
Anastasija GORDEJEVA
U10 G-32
2.
4
Armands GRASMANIS
U10 B-24
7.
5
Artūrs GRIBUSTS
U16 B-73
-
6
Agate JANČEVSKA
U14 G+57
-
7
Aleksandrs JERMOŅINS
U16 B-66
5.
8
Danila JEVSTIGNEEVS
U16 B-60
-
9
Sabrina KENECIUSE
U12 G+44
3.
10
Lukjans MAKSIMČIKOVS
U12 B-42
-
11
Alise PEĻŅA
U12 G-32
1.
12
Marks ZALTANS
U16 B-66
-
13
Timurs ŠČIČKO
U12 B-38
-
1
LAT/Liepājas KSS
Rustams AĻIJEVS
U12 B-34
-
2
Makars BASARABS
U14 B-42
-
3
Zahars BASARABS
U12 B-42
-
4
Timurs BRUĻOVS
U16 B-66
-
5
Arturs DROGINS
U16 B-66
-
6
Darens GIRGENSONS
U14 B-38
-
7
Kirils GOLUBEVS
U19 B-60
3.
8
Olga HASNAŠA
U16 G-63
-
9
Ivans JARMAKS
U14 B-34
7.
10
Ņikita KAĻOTKINS
U16 B-50
-
11
Miroslavs KĻAČKOVSKIS
U14 B-46
-
12
Dāvis LIEPIŅŠ
U16 B-73
-
13
Kristers LIEPIŅŠ
U12 B-34
-
14
Tihons LOMANŅIKOVS
U16 B-73
7.
15
Niks LOMONOSOVS
U19 B-66
-
16
Ivans MIHAĻOVS
U19 B-81
2.
17
Kirils NEKRASOVS
U12 B-42
-
18
Miļena PETROVA
U12 G-32
7.
19
Roberts STARČAKS JANKAUSKS
U19 B+90
1.
20
Ivans STILVE
U16 B-60
-
21
Farids TAGIJEVS
U14 B-46
-
22
Pāvels VIŠŅOVS
U19 B-66
1.
23
Gennādijs ZVIRGZDS
U16 B-42
-
24
Deniss ŠABANOVS
U19 B-60
7.
25
Antons ŠADČINS
U14 B-46
-
1
LAT/Makkabi
Edvards JAKOVĻEVS
U16 B-46
-
2
Ernests LAUFMANIS
U19 B-81
-
3
Sofija PONOMARJOVA
U19 G-57
3.
4
Kristians RAUDENIEKS
U14 B-38
-
5
Maksimilians RUDASS
U19 B-66
-
6
Danila SUHORUKOVS
U19 B-66
-
1
LAT/Mārupe Džudo klubs
Raiens ROLAVS
U16 B+81
-
1
LAT/OLIMP
Keita DOBROĻUBOVA
U19 G-52
5.
1
LAT/RDsport
Olivers OZOLIŅŠ
U10 B-34
-
2
Timurs SKRIPČENKO
U12 B-46
3.
1
LAT/Saldus
Linards GĀRNIS
U10 B+50
-
2
Bruno JĒKABSONS
U16 B-60
-
3
Jēkabs JĒKABSONS
U19 B-60
5.
4
Katrīna Anna KAZRADZE
U12 G+44
2.
5
Jānis RIEKSTS
U16 B-46
3.
6
Patriks ROMAŅUKS
U10 B-42
1.
7
Valters STEPIŅŠ
U14 B-50
1.
8
Ruslans TARASOVS
U10 B-38
5.
9
Ričards ZOLMANIS
U16 B-66
5.
10
Roberts Vilpis ZOLMANIS
U10 B-34
3.
1
LAT/Samurs
Mareks DUDOČKINS
U16 B-46
5.
2
Artjoms GOLOVATJUKS
U19 B-81
7.
3
Aleksandrs KRŪZE
U14 B-42
3.
4
Andrejs PABĒRZIS
U16 B-50
2.
5
Aleksandrs ZATRAVKINS
U12 B-46
2.
6
Matīss ZEIĻA
U19 B-81
1.
1
LAT/Satori
Artjoms AVSJUKEVIČS
U14 B-50
7.
2
Daniels BENIOSEVS
U10 B-34
3.
3
Daniels BENIOSEVS
U12 B-34
-
4
Artūrs JACENKO
U16 B-81
3.
5
Timofeis MAKSIMOVS
U19 B-81
-
6
Arsēnijs MOGIRČUKS
U16 B-66
3.
7
Franks PĒTERSONS
U12 B-34
-
8
Patriks PĒTERSONS
U14 B-38
-
1
LAT/Sensei
Aleksandrs ALEKSEJEVS
U14 B-46
-
2
Ruslans AZIZS
U16 B-81
3.
3
Oles BRAHA
U12 B-38
5.
4
Ričards BĀRZDAINIS
U12 B-50
2.
5
Timofejs ISAJEVS
U10 B-38
1.
6
Timurs ISAKOVS
U14 B-34
2.
7
Marija KALVA
U10 G-29
2.
8
Damirs KORECKIS
U10 B-30
-
9
Leiviks NODELMANS
U14 B-42
-
10
Viktors NORGELA
U10 B-38
7.
11
Leonids OSINCEVS
U10 B-38
-
12
Adrians PAŠKOVSKIS
U10 B-27
5.
13
Marija RASIMENOKA
U16 G-52
2.
14
Pavels RASIMENOKS
U14 B-34
7.
15
Ņikita RUDINS
U16 B-66
-
16
Nikita SHALAGAI
U12 B-42
2.
17
Dmitrijs SOKOLOVS
U12 B-38
3.
18
Dementijs STURME
U12 B-34
1.
19
Maksims TARASKINS
U14 B-34
5.
20
Ņikita TARASOVS
U12 B-34
-
21
Artjoms TITOVS
U10 B-30
3.
22
Ruslans VASINS
U12 B-42
1.
23
Ņikita ZAGORSKIS
U14 B-38
3.
24
Fjodors ZAĻEVSKIS
U16 B-66
2.
25
Ņikita ČELADINS
U16 B-55
3.
26
Taisons ŅEFJODOVS
U12 B-34
-
27
Aleksandra ŠUBINA
U12 G+44
4.
1
LAT/Sigulda
Grieta ALKSNE
U10 G-29
-
2
Normunds BAUMANIS
U14 B-42
-
3
Kārlis DZINTARS
U16 B-46
-
4
Rūdolfs KOJĀNS
U10 B-34
7.
5
Ģirts LUKAŠEVIČS
U14 B-66
-
6
Olīvija RENIŅA
U10 G-32
1.
7
Jūlijs RENIŅŠ
U14 B-42
-
8
Mikus URBANOVIČS
U14 B-50
5.
9
Gustavs VOITENKO
U14 B-42
7.
10
Jēkabs VĒVERS LIETUVIETIS
U14 B-50
-
1
LAT/Spars
Marks ANDRUSCAKS
U19 B-73
-
2
Aleksandrs APSALONS
U14 B+73
2.
3
Aļika AVTUHOVA
U19 G-70
-
4
Miks BIŠOFS
U14 B-50
-
5
Roberts DZELME
U16 B-50
-
6
Aleksejs GORBATENKO
U19 B-81
7.
7
Artjoms GORBATENKO
U19 B-81
-
8
Mihaels HAMIČONOKS
U16 B-60
-
9
Artjems HAVINS
U14 B-55
-
10
Aleksandrs JEFREMOVS
U12 B-34
-
11
Daniils KOLOTILINS
U12 B-30
7.
12
Zahars LISENKO
U16 B-66
-
13
Bogdans MAĻUSEVS
U14 B-55
-
14
Alens PETROVS
U14 B-60
3.
15
Marks SPODARIKS
U10 B-38
2.
16
Marks SPODARIKS
U12 B-38
-
17
Andrejs STIBELIS
U16 B+81
7.
18
Emils TAMUŽS
U12 B+55
4.
19
Damirs VOLODJKO
U19 B-73
-
20
Andrejs ČERŅAVSKIS
U12 B-42
-
21
Rodions ČMILS
U10 B-42
-
22
Viktorija ĶERGALVE
U16 G-57
3.
1
LAT/Ulbrokas SK
Līva BELERTE
U12 G-40
-
2
Norberts JĒKABSONS
U16 B-60
-
3
Raina KANCĀNE
U12 G-32
5.
4
Regnārs KANCĀNS
U12 B-38
-
5
Arsenijs PAVLOVS
U12 B-38
-
6
Arvis RĒVELIS
U12 B-30
-
7
Avivs SAVINS
U14 B-46
-
8
Maštins SAVINS
U12 B-27
5.
1
LAT/V.Zeļonija SS
Artēmijs BLAŽEVIČS
U16 B+81
3.
2
Maksims BULAJEVS
U19 B-55
1.
3
Alise BULJONE
U19 G-57
-
4
Arsēnijs CIHANOVIČS
U19 B-60
7.
5
Pjotrs DAINEKO
U16 B-55
5.
6
Vsevolods DAŅIĻEVIČS
U16 B+81
-
7
Renāts DOBRŽANSKIS
U14 B-55
5.
8
Deniss FJODOROVS
U14 B-38
-
9
Arsenijs GUDEJEVS
U16 B-55
3.
10
Kai Dmitrij HARDER
U16 B-81
7.
11
Raivis JAPIŅŠ
U16 B-66
-
12
Aleksejs KAPUSTINS
U12 B-30
-
13
Evelīna KAZAČENKO
U16 G-40
1.
14
Ņikita KOĻESŅIKS
U14 B-46
7.
15
Aristarhs KRAUZE
U19 B-90
3.
16
Roberts KRAVČENKO
U14 B-60
7.
17
Svjatoslavs MAŠČENKO
U16 B-55
-
18
Maksims POPOVS
U16 B-81
1.
19
Maksims PROHORENKO
U14 B-42
-
20
Ļevs RIBAKOVS
U19 B-66
-
21
Regnārs SKAISTAIS
U14 B-50
2.
22
Vadims SPROĢIS
U16 B-66
-
23
Maksims STARIKOVS
U19 B-66
-
24
Georgijs SVIRBUTOVIČS
U14 B-38
-
25
Maksims TIHONOVS
U16 B-60
1.
26
Alesja VINCELOVIČA
U14 G+57
3.
27
Mihails VOLODENOKS
U14 B-46
-
28
Nikolajs ŠASTINS
U14 B-50
7.
1
LAT/Ziemeļblāzma
Illarions BAŠMAKOVS
U16 B-60
3.
2
Anastasija BIZENKOVA
U10 G-36
1.
3
Darija LOBAŽEVIČA
U10 G-32
-
4
Matvejs LOBAŽEVIČS
U19 B-81
-
5
Andrejs SAUKĀNS
U19 B-73
-
1
LAT/Ādažu BJSS
Roberts BANKEVICS
U19 B-60
-
2
Dāvids BATRAKS
U10 B-50
-
3
Ernests BRIGMANIS BRIĢIS
U16 B-60
7.
4
Toms Leo EKMANIS
U12 B-42
5.
5
Marta GAPEJEVA
U16 G-63
2.
6
Kristaps GUCAĻUKS
U16 B-38
2.
7
Jurijs HOROŅKO
U10 B-30
5.
8
Imam KOSUMOV
U10 B+50
1.
9
Aleksejs KULAKOVS
U16 B-50
5.
10
Delija LAVROVA
U16 G-40
3.
11
Amīlija LESNIECE
U10 G-29
1.
12
Nikita LESNIEKS
U14 B-46
1.
13
Kristaps NARTIŠS
U19 B-73
-
14
Nikass PURPIŠS
U16 B-66
-
15
Lauma Līva SAKLAURE
U14 G-36
3.
16
Stefanija SERŽANTE
U12 G-32
3.
17
Ksenia STRUKA
U14 G-57
-
18
Sumaija USMANOVA
U12 G-32
5.
19
Aigars VJAZEMSKIS
U16 B-66
7.
20
Rauls VĪTOLS
U12 B-42
3.
21
Fricis Roberts ŠTRAUSS
U16 B-50
5.
1
LTU/Budoka
Ignas AUTUKAS
U12 B-38
7.
2
Aurimas BANKAUSKAS
U12 B-55
1.
3
Dovydas BIRSENAS
U12 B-34
-
4
Anastasija BORODICH
U10 G-26
3.
5
Arminas BUDRYS
U12 B-38
-
6
Mantas CHONIAKOVAS
U10 B-38
7.
7
Pijus DIMSA
U14 B-38
-
8
Naglis DOVALGA
U12 B-38
-
9
Nojus DOVALGA
U14 B-55
7.
10
Liucija DREVININKAITYTE
U12 G-40
3.
11
Augustas JANKAUSKAS
U12 B-50
3.
12
Jorintas JASULAITIS
U14 B-34
-
13
Emilis JUOZAITIS
U10 B-24
5.
14
Dovydas JUŠKAUSKAS
U12 B-38
-
15
Jokubas KASPERIUNAS
U10 B-24
1.
16
Tauras KUNICKAS
U12 B-42
-
17
Aironas KURGANOVAS
U12 B-30
-
18
Kajus LELEVICIUS
U12 B-46
7.
19
Dovydas LUBYS
U12 B-46
3.
20
Denas MARTINAITIS
U10 B-27
2.
21
Dominyka MICHMEL
U14 G-57
3.
22
Karolis MICHMEL
U12 B-27
2.
23
Mazvydas MICKUS
U12 B-30
-
24
Motiejus MICKUS
U10 B-30
7.
25
Vilmante RANDYTE
U12 G+44
-
26
Kajus SADLAUSKAS
U10 B-27
7.
27
Julius SARAJEVAS
U12 B-50
-
28
Dovydas VALISKIS
U10 B-34
2.
29
Kipras VARANAUSKAS
U14 B-38
-
30
Azuolas VASKYS
U12 B-38
-
31
Justinas VEIVERIS
U14 B-60
-
32
Benas VENSLOVAITIS
U10 B-50
1.
33
Ugne VETROVAITE
U10 G-26
3.
34
Domantas VETROVAS
U12 B-50
-
35
Jonas VEČERKAUSKAS
U10 B-30
3.
36
Joris ČEPULIS
U10 B-30
7.
37
Laurynas ŽEMAITIS
U10 B-34
1.
1
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
Natas ALEKSEJŪNAS
U14 B-46
-
2
Natas ALEKSEJŪNAS
U16 B-46
-
3
Denisas BUDKO
U10 B-30
2.
4
Dominykas DULSKAS
U19 B-73
-
5
Faustėja GVAZDAUSKAITĖ
U16 G-40
4.
6
Raidas GVAZDAUSKAS
U19 B-55
3.
7
Airidas JATKEVIČIUS
U16 B-50
7.
8
Žygimantas KARALEVIČIUS
U16 B-60
-
9
Lukas KLIUCEVIČIUS
U16 B-46
-
10
Gustas KRIUGŽDA
U19 B-73
-
11
Erikas KVIETKAUSKAS
U12 B-34
2.
12
Arminas PABEDINSKAS
U10 B-24
3.
13
Emilis SUHURV
U10 B-24
5.
1
LTU/ESSC
Ainê ADAMONYTÊ
U14 G-44
-
2
Kirilas BUNIN
U14 B-46
-
3
Konstantinas GRIGOŠAITIS
U14 B-38
5.
4
Arnas LAZORAITIS
U19 B-81
-
5
Rokas MAKULAVIČIUS
U14 B-38
7.
6
Dautartas MOZGO
U16 B-66
-
7
Nojus NENARTAVIČIUS
U12 B-38
-
8
Jokūbas SABONIS
U10 B-27
-
9
Rokas SABONIS
U19 B-55
2.
10
Danielius STEFANOVIČ
U19 B-81
-
11
Ąžuolas ŻEMAITAITIS
U12 B-30
-
1
LTU/Giri JC Pasvalys
Rokas MICKELIŪNAS
U14 B-66
2.
1
LTU/Gralis Vilnius
Martin RICHTER
U16 B-60
7.
2
Pranas ZAICEVAS
U12 B-27
3.
3
Deimante ČESLAUSKAITE
U16 G-57
1.
4
Jurgita ČESLAUSKAITE
U12 G-40
1.
1
LTU/Ipon Panevezys
Tadas BERANKIS
U19 B-60
-
2
Rokas LEIKUS
U14 B-55
7.
3
Jonas RUTKEVICIUS
U16 B-73
7.
4
Rugilė STASIULYTĖ
U19 G+70
1.
5
Patrikas TAURA
U16 B+81
2.
6
Jonas ŽILYS
U19 B+90
-
7
Tomas ŽILYS
U16 B-73
2.
1
LTU/LOKYS
Nikita BOLZAN
U19 B-66
5.
1
LTU/Plunges dziudo
Barbora ENDRIEKUTĖ
U19 G-57
3.
2
Tadas NARKUS
U19 B-81
3.
3
Vygirdas NARKUS
U19 B-81
-
4
Ignas STANKEVIČIUS
U14 B-66
1.
1
LTU/Ristis R.Sargūno g.
Kajus CHARENKA
U14 B-60
3.
2
Kipras KARVECKAS
U16 B-42
-
3
Rugilė MAROZAITĖ
U19 G-52
3.
4
Dovydas MIKŠIONIS
U12 B-27
1.
5
Nedas NAČIŠČIONIS
U16 B+81
-
6
Lukas PAULAUSKAS
U16 B+81
3.
7
Fausta PETRONYTĖ
U19 G+70
2.
8
Rokas RAPKEVIČIUS
U19 B-90
1.
9
Gabija REVINSKAITĖ
U19 G-63
-
10
Vakaris SAUKAITIS
U19 B-73
7.
11
Tomas SEMČENKO
U12 B+55
2.
12
Ernestas SNUDAITIS
U19 B-73
-
13
Benas ŽINDULIS
U19 B-66
-
14
Rokas ŽINDULIS
U16 B-46
-
1
LTU/Roni Biržai
Domantas BARTUŠKEVIČIUS
U12 B-27
5.
2
Evanas GASIŪNAS
U12 B-34
5.
3
Nazar GNITIY
U12 B-34
7.
4
Tėjus JANKAUSKAS
U12 B-42
-
5
Lukas LENGHI
U12 B-38
-
6
Ovidijus REMEIKA
U12 B-46
1.
1
LTU/Vilnius Viesulas
Maksas AŽUBALIS
U16 B-46
-
2
Deividas BARZDAITIS
U16 B-42
1.
3
Daniel CHAREVIČ
U14 B-55
-
4
Aleksandra CHUMAK
U14 G-40
1.
5
Auridas DIKAS
U10 B-38
3.
6
Nikol DRANIK
U12 G-40
-
7
Majus GENYS
U16 B-73
5.
8
Dovile GOTTO
U19 G-57
-
9
Emilis GRIGORJEV
U14 B-60
1.
10
Gabriel GURSKIJ
U14 B+73
3.
11
Ariadna JEGOROVA
U16 G-52
-
12
Deividas JOVSA
U19 B-66
7.
13
Nidijus KASPARAVIČIUS
U16 B-55
-
14
Dominik KATKOVSKIJ
U19 B-81
-
15
Einoras KAZIUKEVIČIUS
U16 B-46
-
16
Varvara KUCHAR
U19 G-63
3.
17
Kiril MARDAS
U10 B-30
5.
18
Marlin MUSTAFAJEV
U19 B-66
-
19
Marta NAVICKAITĖ
U19 G-70
3.
20
Ervinas PAČKOVSKIJ
U16 B-50
7.
21
Erik PETROVSKIJ
U14 B-73
-
22
Simas POLIKEVICIUS
U19 B-60
2.
23
Ieva RAKALOVIČIŪTĖ
U19 G-70
4.
24
Daniel RASOMACKI
U19 B-81
-
25
Augis RAULUŠONIS
U19 B-73
5.
26
Norbertas RAČKA
U16 B-66
3.
27
Lukas SAVICKIS
U16 B-50
-
28
Martin SOKOLOVSKI
U14 B-55
-
29
Maksimiljan UČKURONIS
U19 B-73
-
30
Daniil VINCELOVIČ
U19 B-73
2.
31
Mykolas ŠICHAS
U16 B+81
7.
32
Viktorija ŠIMANSKAJA
U14 G+57
3.
33
Matas ŽUKAUSKAS
U16 B-38
-
1
POL/GKS Czarni Bytom
Alicja BRYGOLA
U16 G-57
2.
2
Mateusz FITYKA
U19 B-60
1.
3
Maja KUCHARZ
U19 G-52
1.
4
Igor PAWLIK
U19 B-90
4.
5
Karolina ROSA
U19 G-57
2.
6
Magdalena ROZENBAUM
U19 G-52
2.
7
Pawel SWITALA
U16 B-50
3.
8
Nicole WIDLAK
U16 G+63
2.
1
POL/Lemur Judo Club
Nina ARMANOWSKA
U14 G-36
1.
2
Nina ARMANOWSKA
U12 G-36
1.
3
Zuzanna BANASZEWSKA
U16 G+63
1.
4
Antoni CIESIELSKI
U14 B-46
-
5
Dawid DUCH
U14 B-73
-
6
Dawid DUCH
U12 B+55
3.
7
Jakub DUCH
U14 B+73
3.
8
Jakub DUCH
U16 B+81
-
9
Jakub GOLEDZINOWSKI
U19 B-66
-
10
Piotr GWIZDAŁA
U14 B-50
-
11
Daria HOSTAR
U12 G-44
2.
12
Kamil JAREMKO
U19 B-60
-
13
Piotr KUBIAK
U14 B-38
7.
14
Piotr KUBIAK
U12 B-38
2.
15
Maja KURANT
U16 G-52
3.
16
Bogusz KURMAN
U14 B+73
7.
17
Krystian KUROWSKI
U14 B-38
3.
18
Krystian KUROWSKI
U12 B-38
1.
19
Jan KŁĘBEK
U14 B+73
5.
20
Bartosz LEPIANKA
U19 B-73
1.
21
Vincent MAHAMEED
U19 B-90
-
22
Dawid MANOWSKI
U19 B-60
-
23
Aleksander MARCHEL
U19 B-60
3.
24
Zuzanna MARCHEL
U14 G-44
1.
25
Michał MARKIEWICZ
U19 B-60
-
26
Adam MYDLARSKI
U14 B-46
3.
27
Adam MYDLARSKI
U16 B-46
7.
28
Ernest OLECH
U10 B-34
5.
29
Ernest OLECH
U12 B-34
-
30
Zuzanna OLSZAŃSKA
U12 G-32
2.
31
Filip PACHOLAK
U14 B-38
2.
32
Szymon PAWLUCZUK
U14 B-55
-
33
Oliwia RASIŃSKA
U14 G-40
-
34
Oliwia RASIŃSKA
U12 G-40
3.
35
Szymon SIEJKA
U12 B-38
3.
36
Robert SWIDWA
U16 B-73
1.
37
Jakub WASIUK
U12 B-42
7.
38
Antoni WASOWSKI
U16 B-60
2.
39
Jakub WAWRZONEK
U19 B-81
5.
40
Wiktoria WITKOWSKA
U19 G-70
2.
41
Maria WOŹNIAK
U14 G+57
2.
42
Maria WOŹNIAK
U16 G+63
-
43
Tosia WTULICH
U14 G+57
1.
44
Tosia WTULICH
U16 G+63
3.
45
Krystyna ZABLOCKA
U16 G-52
1.
46
Krzysztof ZABLOCKI
U14 B-34
1.
47
Filip ZAWADZKI
U14 B-46
-
48
Filip ZAWADZKI
U16 B-46
5.