|
Rezultāts |
U16 m-44 (3) |
1. | Evelīna KAZAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
U16 m-52 (2) |
1. | Rugilė MAROZAITĖ | Ristis R.Sargūno g./LTU |
U16 m-57 (6) |
1. | Sofija PONOMARJOVA | Makkabi/LAT |
2. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
3. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS/LAT |
3. | Evita EZERA | Judokan/LAT |
U16 m-63 (7) |
1. | Anna GULĪTE | Kyodai/LAT |
2. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
3. | Marta NAVICKAITĖ | Vilnius Viesulas/LTU |
3. | Varvara KUCHAR | Vilnius Viesulas/LTU |
U16 m+63 (4) |
1. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
2. | Jūlija KUZŅECOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Ieva RAKALOVIČIŪTĖ | Vilnius Viesulas/LTU |
U16 z-42 (2) |
1. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 z-46 (6) |
1. | Ņikita ČELADINS | Sensei/LAT |
2. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
3. | Ruslans POĻIŠKO | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 z-50 (4) |
1. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Daniels ABALIHINS | CHALLENGE/LAT |
3. | Fricis Roberts ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
U16 z-55 (11) |
1. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
2. | Gustavs ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
3. | Maksims TIHONOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Aleksandrs KUZŅECOVS | Kyodai/LAT |
5. | Maksims BULAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Mihaels FELS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Daniils BARANOVSKIS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Sandijs ROZEVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
U16 z-60 (15) |
1. | Arsēnijs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
3. | Simas POLIKEVICIUS | Vilnius Viesulas/LTU |
3. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
5. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
5. | Daniels ZVANERS | Kyodai/LAT |
7. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Artūrs PERELIGINS | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 z-66 (17) |
1. | Nikita BOLZAN | LOKYS/LTU |
2. | Aleksandrs AVDEJEVS | Jikan/LAT |
3. | Deniss KAPUĻINS | Jikan/LAT |
3. | Niks LOMONOSOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Vadims SPROĢIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Deividas JOVSA | Vilnius Viesulas/LTU |
7. | Norbertas RAČKA | Vilnius Viesulas/LTU |
7. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
U16 z-73 (13) |
1. | Artjoms GOLOVATJUKS | Samurs/LAT |
2. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
3. | Artjoms SIDORČENKO | Liepājas KSS/LAT |
3. | Maksims POPOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Mareks BAGAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Jevgeņijs SPRINGIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Dāvis LIEPIŅŠ | Liepājas KSS/LAT |
7. | Oskars MARCINKEVIČS | Alūksnes BJSS/LAT |
U16 z-81 (7) |
1. | Pavels BESSOLCEVS | CHALLENGE/LAT |
2. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
3. | Artūrs JACENKO | Bosko/LAT |
3. | Timofeis MAKSIMOVS | Satori/LAT |
U16 z+81 (4) |
1. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
2. | Artēmijs BLAŽEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Andrejs STIBELIS | Spars/LAT |
|