DINABURGA KAUSS 30-SEP-2017 Daugavpils
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U10 z -24 kg
(PDF)
U10 z -27 kg
(PDF)
U10 z -30 kg
(PDF)
U10 z -33 kg
(PDF)
U10 z -36 kg
(PDF)
U10 z -40 kg
(PDF)
U12 m -30 kg
(PDF)
U12 m -35 kg
(PDF)
U12 m -40 kg
(PDF)
U12 m +40 kg
(PDF)
U12 z -25 kg
(PDF)
U12 z -32 kg
(PDF)
U12 z -36 kg
(PDF)
U12 z -40 kg
(PDF)
U12 z -45 kg
(PDF)
U12 z -50 kg
(PDF)
U12 z +50 kg
(PDF)
U14 z -42 kg
(PDF)
U14 z -46 kg
(PDF)
U14 z -50 kg
(PDF)
U14 z -55 kg
(PDF)
U14 z -60 kg
(PDF)
U14 z -65 kg
(PDF)
U14 z +65 kg
(PDF)
U15 m -40 kg
(PDF)
U15 m -45 kg
(PDF)
U15 m -50 kg
(PDF)
U15 m +55 kg
(PDF)
Competitors
Club
Name
Category
Pos
1
Belaz
Daniil HAPONCHYK
U14 z -46 kg
1.
2
Uladzislau KHATSKEVICH
U14 z -55 kg
1.
3
Yahor LAZAKOVICH
U12 z -45 kg
-
4
Dzzmitry ROZAU
U14 z -60 kg
-
5
Vladimir RUZHOV
U14 z -46 kg
2.
6
Vladislav RYZHOV
U14 z -50 kg
7.
1
Bosko
Artūrs JACENKO
U12 z -50 kg
2.
1
Buffen-do
Aleksei ALEKSANDROV
U14 z -65 kg
3.
2
Ivan MAKSIMOVITS
U12 z -45 kg
-
3
Rodion MISNIK
U14 z -65 kg
-
4
Igor SAHAROVS
U10 z -27 kg
1.
5
Aljona SAZONOVA
U15 m -40 kg
2.
6
Mihail SUR
U12 z -36 kg
-
7
Maksim TOKMAMCEV
U12 z -45 kg
-
8
Aleksandr TREUMOV
U14 z -46 kg
-
1
Daugavpils SDK
Teona BIKOVSKA
U12 m -40 kg
-
2
Ēriks DUŠKEVIČS
U10 z -24 kg
3.
3
Vladislavs IGNATJEVS
U12 z -40 kg
-
4
Alisa MARKOVA
U12 z -25 kg
1.
5
Ņikita MOROZOVS
U12 z -45 kg
7.
6
Arina OSIPOVA
U12 m -35 kg
-
7
Gļebs ZAICEVS
U12 z -36 kg
-
8
Olivers ŠARKELS
U10 z -40 kg
-
9
Lolita KOZLOVSKA
U12 z -25 kg
3.
1
Dinamo LAT
Radvils ABAJEVS
U12 z -40 kg
5.
2
Artis BANKOVSKIS
U10 z -33 kg
5.
3
Iļja GRABOVSKIS
U14 z -60 kg
3.
4
Timurs KOVAĻENKO
U12 z -40 kg
-
5
Aleksandrs SKARNELIS
U10 z -27 kg
5.
6
Timofejs VEŽENKOVS
U12 z -36 kg
5.
1
Dinamo Pskov
Egor ROGANOV
U14 z -50 kg
3.
1
Ippon džudo klubs
Alise BUĻJONE
U12 m -35 kg
2.
2
Andrejs VANAGS
U14 z -50 kg
3.
1
Jaunība LV
Vladislavs GIVOINA
U14 z -50 kg
-
2
Andrejs GŽIBOVSKIS
U10 z -33 kg
3.
3
Roberts GŽIBOVSKIS
U10 z -36 kg
3.
4
Iļja LAVRENOVS
U14 z -50 kg
-
5
Mārcis MADELĀNS
U12 z -32 kg
7.
6
Vjačeslavs SONDORS
U10 z -36 kg
5.
7
Arturs VALTERS
U12 z -36 kg
5.
8
Dāvids VERZE
U10 z -30 kg
3.
9
Iļja VOLKOVS
U10 z -30 kg
1.
1
Jelgavas BJSS
Vlada BARANOVA
U15 m -40 kg
-
2
Anastasija ISAJEVA
U12 m -35 kg
3.
3
Aleksejs ISAJEVS
U10 z -27 kg
3.
1
Jikan
Aleksandrs AVDEJEVS
U12 z -45 kg
2.
2
Jeļisejs BUMAŽKINS
U12 z -50 kg
3.
3
Deniss KAPUĻINS
U12 z -40 kg
3.
4
Arsenijs KORŠUNOVS
U12 z +50 kg
3.
1
Judo Simba
Adris JAKUBAUSKAS
U10 z -36 kg
1.
1
LOKYS
Artur BOJAROVIC
U12 z -36 kg
1.
2
Devid STASKO
U14 z -60 kg
3.
1
Leon
Tsimur KASTSEVICH
U10 z -36 kg
7.
2
Mikita KRYSHTALIOU
U12 z +50 kg
-
3
Radzivon LASENKOU
U12 z -45 kg
-
4
Uladzislau LESHCHANKA
U14 z -55 kg
3.
5
Klim PETRASHKEVICH
U14 z -55 kg
5.
6
Mikhail SIARHEYENKO
U12 z -45 kg
3.
7
Ivan YANKOUSKI
U14 z -42 kg
-
1
Lido
Danila SUHOROKOVS
U14 z -46 kg
-
1
OLIMP
Alīna KARPUŠENKOVA
U12 m -30 kg
-
2
Ņikita KUZŅECOVS
U14 z -60 kg
1.
3
Artūrs LEVICKIS
U12 z -32 kg
5.
4
Jevģenijs MARJASOVS
U10 z -24 kg
-
5
Daniels MELECIS
U12 z -50 kg
7.
6
Benita MIŠINA
U12 m -35 kg
-
7
Viktorija STOĻAROVA
U12 m -40 kg
-
8
Daniels TELICA
U14 z -42 kg
-
1
Rosich
Daniil KONOVALOV
U14 z -42 kg
3.
2
Arsenii NEBOGIN
U10 z -24 kg
2.
3
Sergei PANOV
U14 z -50 kg
7.
4
Denis PELEVIN
U10 z -36 kg
2.
5
Kiril PETROV
U10 z -24 kg
1.
6
Aleksandr SHARANGIIA
U12 z -36 kg
7.
7
Vladislav SHARANGIIA
U12 z -36 kg
2.
8
Maksim SHCHEGLOV
U10 z -27 kg
3.
9
Vladislav SINEV
U10 z -27 kg
7.
1
Saldus
Jēkabs JĒKABSONS
U12 z -36 kg
3.
2
Ričards ZOLMANIS
U12 z -45 kg
7.
3
Raivis ŠTEINBERGS
U14 z -46 kg
7.
1
Satori
Ričards Roberts DĀRZNIEKS
U12 z +50 kg
1.
1
Singitaj
Tatjana BIKOVSKA
U12 z -25 kg
2.
2
Ivans BOGATKEVIČS
U12 z -36 kg
-
3
Artjoms KAROLS
U14 z -50 kg
-
4
Darja LIZUNOVA
U15 m -50 kg
2.
5
Ņikita LIZUNOVS
U14 z -65 kg
1.
6
Raimonds REVA
U12 z -36 kg
-
7
Evelina ZENOVA
U12 m -30 kg
2.
8
Artjoms ZOBNINS
U14 z -50 kg
-
9
Daniela ŠADUROVA
U15 m -45 kg
2.
10
Alina ŠIMANSKA
U12 z -25 kg
-
1
Spars
Aļika AVTUHOVA
U12 m +40 kg
1.
2
Aļika AVTUHOVA
U15 m -50 kg
3.
3
Aleksejs GORBATENKO
U14 z -46 kg
3.
4
Artjoms GORBATENKO
U14 z -42 kg
2.
5
Karims LEVČUKS
U10 z -40 kg
3.
6
Zahars LISENKO
U10 z -30 kg
2.
7
Damirs VOLODJKO
U12 z +50 kg
2.
8
Viktorija ĶERGALVE
U12 m -35 kg
1.
1
TIGER Minsk
Bahdan BUTRYM
U12 z +50 kg
-
2
Miraslau CHURYLA
U12 z -50 kg
-
3
Ivan STOLIAR
U14 z -60 kg
2.
1
Tver Olimp
Valeriy BELOUSOV
U12 z -45 kg
-
2
Aleksei IGNATEV
U10 z -40 kg
3.
3
Aleksandra KOZLOVA
U15 m -45 kg
-
4
Mikhail KULINICH
U12 z -40 kg
7.
5
Oleg RODIN
U10 z -33 kg
5.
6
Artemii SELEZNEV
U12 z -45 kg
5.
1
Ugnies aidas
Ugne SKERYTE
U12 m -40 kg
2.
1
V.Zeļonija SS
Mareks BAGAJEVS
U12 z -45 kg
5.
2
Dilans BAIBEKOVS
U14 z -50 kg
-
3
Artēmijs BLAŽEVIČS
U12 z +50 kg
3.
4
Eldars DUBRO
U14 z +65 kg
3.
5
Kristofers GAILĪTIS
U12 z -50 kg
3.
6
Arsenijs GOLUBKINS
U14 z -55 kg
5.
7
Domeniks GOVORUHA
U12 z -32 kg
-
8
Artūrs INDRIKSONS
U10 z -30 kg
-
9
Kirils Dāvids KOKINS
U14 z +65 kg
2.
10
Tits KULLO
U10 z -36 kg
3.
11
Aleksandrs KUZŅECOVS
U12 z -36 kg
-
12
Ņikita KUŠŅERČUKS
U10 z -33 kg
7.
13
Artūrs Dāvis MAURIŅŠ
U10 z -40 kg
-
14
Svjatoslavs MAŠČENKO
U12 z -32 kg
-
15
Stepans MIRONOVS
U14 z -42 kg
5.
16
Deniss PAVLOVS
U14 z -50 kg
5.
17
Eduards PLOSTNIEKS
U14 z -60 kg
-
18
Ronalds PLOSTNIEKS
U14 z -65 kg
2.
19
Aristarhs PUTEVICS
U14 z -55 kg
3.
20
Grigorijs PUŠKINS
U12 z -40 kg
-
21
Ļevs RIBAKOVS
U14 z -42 kg
7.
22
Rūdolfs RIJKURIS
U14 z -46 kg
3.
23
Arsenijs RINKMANIS
U10 z -36 kg
5.
24
Henrijs SKANGALIS
U10 z -36 kg
7.
25
Jevgeņijs SPRINGIS
U12 z -40 kg
3.
26
Ivans TKAČENKO
U10 z -33 kg
3.
27
Maksims VOROBJOVS
U12 z -45 kg
3.
28
Adele ŠULTE
U15 m +55 kg
3.
29
Marats ŠČERBAKS
U10 z -30 kg
-
30
Roberts ŠĪNS
U14 z -55 kg
-
1
Zhodino
Anton BABARIKO
U14 z +65 kg
1.
2
Anastasiya KASINETS
U15 m +55 kg
-
3
Elizaveta LAPAEVA
U15 m -50 kg
-
4
Mark SATSUKEVICH
U12 z -32 kg
-
1
Ziemeļblāzma
Illarions BAŠMAKOVS
U12 z -36 kg
3.
2
Vladislavs LITVIŠKO
U12 z -50 kg
1.
3
Matvejs LOBAŽEVIČS
U14 z -50 kg
5.
4
Kristaps PĀRUPIETIS
U14 z -42 kg
3.
5
Mārtiņš PĀRUPIETIS
U12 z -32 kg
1.
6
Aleksandrs ZAHAROVS
U10 z -40 kg
2.
7
Damirs ŅIKITINS
U10 z -27 kg
2.
1
Zvezda
Vadzim BATURA
U10 z -33 kg
-
2
Hanna KANAPATSKAYA
U15 m -45 kg
1.
3
Yahor KRYLOU
U14 z -55 kg
7.
4
Yahor LISOVICH
U12 z -50 kg
7.
5
Yuliya SASNOUSKAYA
U12 m -30 kg
1.
1
ДЮКФП Себеж
Артем ИЛЬИН
U12 z -32 kg
3.
2
Кирилл МУРАВЬЕВ
U12 z -40 kg
2.
1
ДЮСШ Борисова
Artsiom KRYLOU
U12 z -36 kg
-
2
Valerij LOKTEV
U14 z -50 kg
-
3
Danila RAHACHEUSKI
U14 z -42 kg
-
4
Aliaksandr SAMSONAU
U14 z -55 kg
-
5
Ihar ZAHAVETS
U12 z +50 kg
-
1
Калининград школа
Liana JUDINA
U12 m -40 kg
1.
2
Vladislav KOROBEYNIKOV
U14 z -42 kg
-
3
Nekita KOROTJAJEV
U12 z -32 kg
3.
4
Bogdan LOHMATOV
U12 z -40 kg
7.
5
Roman MINZAFAROV
U12 z -32 kg
5.
6
Pavel SAFIULIN
U14 z -46 kg
5.
7
V SCHERBANY
U14 z -46 kg
7.
8
Demyan VOLCHKOV
U10 z -33 kg
1.
1
МОК СДЮШОР Минск
Mark MACHKOU
U12 z -32 kg
2.
2
Dzmitry MELNIK
U10 z -33 kg
2.
3
Danil NOVIKOV
U12 z -40 kg
1.
4
Mikhail RUSAK
U12 z -50 kg
5.
5
Raman SASNOUSKI
U12 z -32 kg
-
6
Andrei STREELNIKAU
U12 z -36 kg
-
7
Vadzim SUDNIK
U10 z -40 kg
1.
8
Tatsiana VERHEICHYK
U12 m -40 kg
3.
9
Sofya ZAITSAVA
U12 m -40 kg
3.
1
Полоцк
Arseniy AVLASENKA
U14 z +65 kg
-
2
Sofiya BALTRUSHEVICH
U15 m -50 kg
-
3
Pavel BELODED
U12 z -32 kg
7.
4
Marija GRAKOVA
U15 m +55 kg
2.
5
Egor HATKEVICH
U14 z -65 kg
-
6
Artsiom HLADZIYENIS
U14 z -42 kg
-
7
Nikita IVASHENKO
U10 z -33 kg
7.
8
Gleb JERMALOVICH
U10 z -24 kg
-
9
Ivan KALTUNOU
U14 z -42 kg
5.
10
Anastasiya KARPENKA
U15 m -40 kg
-
11
Leanid KARPENKA
U14 z -50 kg
2.
12
Yuriy KOIRO
U12 z -40 kg
-
13
Aliaksei LAUCHYNOUSKI
U12 z -50 kg
5.
14
Ilya LITVAK
U14 z -55 kg
2.
15
Aryna MARTYNAVA
U12 m +40 kg
-
16
Mikita MASKOU
U14 z +65 kg
-
17
Danila MATSULEVICH
U12 z -40 kg
5.
18
Aleksandra NEKRASOVA
U12 z -25 kg
-
19
Sava PAZHOHA
U14 z -42 kg
7.
20
Tsikhan PIATROU
U12 z -32 kg
-
21
Darina SEMENJUK
U15 m +55 kg
1.
22
Maksim SHKIRENKA
U14 z -60 kg
-
23
Ilya STAHUROU
U10 z -27 kg
5.
24
Kiryl STARTSAU
U14 z -46 kg
5.
25
Aliaksandr STELMAKH
U14 z -55 kg
7.
26
Yauheni ZUBKOU
U12 z -36 kg
7.
27
Matvey GLEBKO
U10 z -27 kg
7.
1
СДЮСШОР Союз
Iuliia BORODINA
U15 m -40 kg
1.
2
Oleg FROLOV
U12 z -45 kg
1.
3
Evgenii FROLOV
U14 z -50 kg
1.
4
Aleksandr ISAEV
U14 z -42 kg
1.
5
Ekaterina SHISHKOVA
U15 m -50 kg
1.