DINABURGA KAUSS 30-SEP-2017 Daugavpils
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U10 z -24 kg
(PDF)
U10 z -27 kg
(PDF)
U10 z -30 kg
(PDF)
U10 z -33 kg
(PDF)
U10 z -36 kg
(PDF)
U10 z -40 kg
(PDF)
U12 m -30 kg
(PDF)
U12 m -35 kg
(PDF)
U12 m -40 kg
(PDF)
U12 m +40 kg
(PDF)
U12 z -25 kg
(PDF)
U12 z -32 kg
(PDF)
U12 z -36 kg
(PDF)
U12 z -40 kg
(PDF)
U12 z -45 kg
(PDF)
U12 z -50 kg
(PDF)
U12 z +50 kg
(PDF)
U14 z -42 kg
(PDF)
U14 z -46 kg
(PDF)
U14 z -50 kg
(PDF)
U14 z -55 kg
(PDF)
U14 z -60 kg
(PDF)
U14 z -65 kg
(PDF)
U14 z +65 kg
(PDF)
U15 m -40 kg
(PDF)
U15 m -45 kg
(PDF)
U15 m -50 kg
(PDF)
U15 m +55 kg
(PDF)
Competitors
Name
Club
Category
Pos
Radvils ABAJEVS
Dinamo LAT
U12 z -40 kg
5.
Aleksei ALEKSANDROV
Buffen-do
U14 z -65 kg
3.
Aleksandrs AVDEJEVS
Jikan
U12 z -45 kg
2.
Arseniy AVLASENKA
Полоцк
U14 z +65 kg
-
Aļika AVTUHOVA
Spars
U12 m +40 kg
1.
Aļika AVTUHOVA
Spars
U15 m -50 kg
3.
Anton BABARIKO
Zhodino
U14 z +65 kg
1.
Mareks BAGAJEVS
V.Zeļonija SS
U12 z -45 kg
5.
Dilans BAIBEKOVS
V.Zeļonija SS
U14 z -50 kg
-
Sofiya BALTRUSHEVICH
Полоцк
U15 m -50 kg
-
Artis BANKOVSKIS
Dinamo LAT
U10 z -33 kg
5.
Vlada BARANOVA
Jelgavas BJSS
U15 m -40 kg
-
Vadzim BATURA
Zvezda
U10 z -33 kg
-
Illarions BAŠMAKOVS
Ziemeļblāzma
U12 z -36 kg
3.
Pavel BELODED
Полоцк
U12 z -32 kg
7.
Valeriy BELOUSOV
Tver Olimp
U12 z -45 kg
-
Tatjana BIKOVSKA
Singitaj
U12 z -25 kg
2.
Teona BIKOVSKA
Daugavpils SDK
U12 m -40 kg
-
Artēmijs BLAŽEVIČS
V.Zeļonija SS
U12 z +50 kg
3.
Ivans BOGATKEVIČS
Singitaj
U12 z -36 kg
-
Artur BOJAROVIC
LOKYS
U12 z -36 kg
1.
Iuliia BORODINA
СДЮСШОР Союз
U15 m -40 kg
1.
Jeļisejs BUMAŽKINS
Jikan
U12 z -50 kg
3.
Bahdan BUTRYM
TIGER Minsk
U12 z +50 kg
-
Alise BUĻJONE
Ippon džudo klubs
U12 m -35 kg
2.
Miraslau CHURYLA
TIGER Minsk
U12 z -50 kg
-
Eldars DUBRO
V.Zeļonija SS
U14 z +65 kg
3.
Ēriks DUŠKEVIČS
Daugavpils SDK
U10 z -24 kg
3.
Ričards Roberts DĀRZNIEKS
Satori
U12 z +50 kg
1.
Oleg FROLOV
СДЮСШОР Союз
U12 z -45 kg
1.
Evgenii FROLOV
СДЮСШОР Союз
U14 z -50 kg
1.
Kristofers GAILĪTIS
V.Zeļonija SS
U12 z -50 kg
3.
Vladislavs GIVOINA
Jaunība LV
U14 z -50 kg
-
Arsenijs GOLUBKINS
V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
5.
Aleksejs GORBATENKO
Spars
U14 z -46 kg
3.
Artjoms GORBATENKO
Spars
U14 z -42 kg
2.
Domeniks GOVORUHA
V.Zeļonija SS
U12 z -32 kg
-
Iļja GRABOVSKIS
Dinamo LAT
U14 z -60 kg
3.
Marija GRAKOVA
Полоцк
U15 m +55 kg
2.
Andrejs GŽIBOVSKIS
Jaunība LV
U10 z -33 kg
3.
Roberts GŽIBOVSKIS
Jaunība LV
U10 z -36 kg
3.
Daniil HAPONCHYK
Belaz
U14 z -46 kg
1.
Egor HATKEVICH
Полоцк
U14 z -65 kg
-
Artsiom HLADZIYENIS
Полоцк
U14 z -42 kg
-
Aleksei IGNATEV
Tver Olimp
U10 z -40 kg
3.
Vladislavs IGNATJEVS
Daugavpils SDK
U12 z -40 kg
-
Artūrs INDRIKSONS
V.Zeļonija SS
U10 z -30 kg
-
Aleksandr ISAEV
СДЮСШОР Союз
U14 z -42 kg
1.
Anastasija ISAJEVA
Jelgavas BJSS
U12 m -35 kg
3.
Aleksejs ISAJEVS
Jelgavas BJSS
U10 z -27 kg
3.
Nikita IVASHENKO
Полоцк
U10 z -33 kg
7.
Artūrs JACENKO
Bosko
U12 z -50 kg
2.
Adris JAKUBAUSKAS
Judo Simba
U10 z -36 kg
1.
Gleb JERMALOVICH
Полоцк
U10 z -24 kg
-
Liana JUDINA
Калининград школа
U12 m -40 kg
1.
Jēkabs JĒKABSONS
Saldus
U12 z -36 kg
3.
Ivan KALTUNOU
Полоцк
U14 z -42 kg
5.
Hanna KANAPATSKAYA
Zvezda
U15 m -45 kg
1.
Deniss KAPUĻINS
Jikan
U12 z -40 kg
3.
Artjoms KAROLS
Singitaj
U14 z -50 kg
-
Anastasiya KARPENKA
Полоцк
U15 m -40 kg
-
Leanid KARPENKA
Полоцк
U14 z -50 kg
2.
Alīna KARPUŠENKOVA
OLIMP
U12 m -30 kg
-
Anastasiya KASINETS
Zhodino
U15 m +55 kg
-
Tsimur KASTSEVICH
Leon
U10 z -36 kg
7.
Uladzislau KHATSKEVICH
Belaz
U14 z -55 kg
1.
Yuriy KOIRO
Полоцк
U12 z -40 kg
-
Kirils Dāvids KOKINS
V.Zeļonija SS
U14 z +65 kg
2.
Daniil KONOVALOV
Rosich
U14 z -42 kg
3.
Vladislav KOROBEYNIKOV
Калининград школа
U14 z -42 kg
-
Nekita KOROTJAJEV
Калининград школа
U12 z -32 kg
3.
Arsenijs KORŠUNOVS
Jikan
U12 z +50 kg
3.
Timurs KOVAĻENKO
Dinamo LAT
U12 z -40 kg
-
Aleksandra KOZLOVA
Tver Olimp
U15 m -45 kg
-
Artsiom KRYLOU
ДЮСШ Борисова
U12 z -36 kg
-
Yahor KRYLOU
Zvezda
U14 z -55 kg
7.
Mikita KRYSHTALIOU
Leon
U12 z +50 kg
-
Mikhail KULINICH
Tver Olimp
U12 z -40 kg
7.
Tits KULLO
V.Zeļonija SS
U10 z -36 kg
3.
Aleksandrs KUZŅECOVS
V.Zeļonija SS
U12 z -36 kg
-
Ņikita KUZŅECOVS
OLIMP
U14 z -60 kg
1.
Ņikita KUŠŅERČUKS
V.Zeļonija SS
U10 z -33 kg
7.
Elizaveta LAPAEVA
Zhodino
U15 m -50 kg
-
Radzivon LASENKOU
Leon
U12 z -45 kg
-
Aliaksei LAUCHYNOUSKI
Полоцк
U12 z -50 kg
5.
Iļja LAVRENOVS
Jaunība LV
U14 z -50 kg
-
Yahor LAZAKOVICH
Belaz
U12 z -45 kg
-
Uladzislau LESHCHANKA
Leon
U14 z -55 kg
3.
Artūrs LEVICKIS
OLIMP
U12 z -32 kg
5.
Karims LEVČUKS
Spars
U10 z -40 kg
3.
Zahars LISENKO
Spars
U10 z -30 kg
2.
Yahor LISOVICH
Zvezda
U12 z -50 kg
7.
Ilya LITVAK
Полоцк
U14 z -55 kg
2.
Vladislavs LITVIŠKO
Ziemeļblāzma
U12 z -50 kg
1.
Darja LIZUNOVA
Singitaj
U15 m -50 kg
2.
Ņikita LIZUNOVS
Singitaj
U14 z -65 kg
1.
Matvejs LOBAŽEVIČS
Ziemeļblāzma
U14 z -50 kg
5.
Bogdan LOHMATOV
Калининград школа
U12 z -40 kg
7.
Valerij LOKTEV
ДЮСШ Борисова
U14 z -50 kg
-
Mark MACHKOU
МОК СДЮШОР Минск
U12 z -32 kg
2.
Mārcis MADELĀNS
Jaunība LV
U12 z -32 kg
7.
Ivan MAKSIMOVITS
Buffen-do
U12 z -45 kg
-
Jevģenijs MARJASOVS
OLIMP
U10 z -24 kg
-
Alisa MARKOVA
Daugavpils SDK
U12 z -25 kg
1.
Aryna MARTYNAVA
Полоцк
U12 m +40 kg
-
Mikita MASKOU
Полоцк
U14 z +65 kg
-
Danila MATSULEVICH
Полоцк
U12 z -40 kg
5.
Artūrs Dāvis MAURIŅŠ
V.Zeļonija SS
U10 z -40 kg
-
Svjatoslavs MAŠČENKO
V.Zeļonija SS
U12 z -32 kg
-
Daniels MELECIS
OLIMP
U12 z -50 kg
7.
Dzmitry MELNIK
МОК СДЮШОР Минск
U10 z -33 kg
2.
Roman MINZAFAROV
Калининград школа
U12 z -32 kg
5.
Stepans MIRONOVS
V.Zeļonija SS
U14 z -42 kg
5.
Rodion MISNIK
Buffen-do
U14 z -65 kg
-
Benita MIŠINA
OLIMP
U12 m -35 kg
-
Ņikita MOROZOVS
Daugavpils SDK
U12 z -45 kg
7.
Arsenii NEBOGIN
Rosich
U10 z -24 kg
2.
Aleksandra NEKRASOVA
Полоцк
U12 z -25 kg
-
Danil NOVIKOV
МОК СДЮШОР Минск
U12 z -40 kg
1.
Arina OSIPOVA
Daugavpils SDK
U12 m -35 kg
-
Sergei PANOV
Rosich
U14 z -50 kg
7.
Deniss PAVLOVS
V.Zeļonija SS
U14 z -50 kg
5.
Sava PAZHOHA
Полоцк
U14 z -42 kg
7.
Denis PELEVIN
Rosich
U10 z -36 kg
2.
Klim PETRASHKEVICH
Leon
U14 z -55 kg
5.
Kiril PETROV
Rosich
U10 z -24 kg
1.
Tsikhan PIATROU
Полоцк
U12 z -32 kg
-
Eduards PLOSTNIEKS
V.Zeļonija SS
U14 z -60 kg
-
Ronalds PLOSTNIEKS
V.Zeļonija SS
U14 z -65 kg
2.
Aristarhs PUTEVICS
V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
3.
Grigorijs PUŠKINS
V.Zeļonija SS
U12 z -40 kg
-
Kristaps PĀRUPIETIS
Ziemeļblāzma
U14 z -42 kg
3.
Mārtiņš PĀRUPIETIS
Ziemeļblāzma
U12 z -32 kg
1.
Danila RAHACHEUSKI
ДЮСШ Борисова
U14 z -42 kg
-
Raimonds REVA
Singitaj
U12 z -36 kg
-
Ļevs RIBAKOVS
V.Zeļonija SS
U14 z -42 kg
7.
Rūdolfs RIJKURIS
V.Zeļonija SS
U14 z -46 kg
3.
Arsenijs RINKMANIS
V.Zeļonija SS
U10 z -36 kg
5.
Oleg RODIN
Tver Olimp
U10 z -33 kg
5.
Egor ROGANOV
Dinamo Pskov
U14 z -50 kg
3.
Dzzmitry ROZAU
Belaz
U14 z -60 kg
-
Mikhail RUSAK
МОК СДЮШОР Минск
U12 z -50 kg
5.
Vladimir RUZHOV
Belaz
U14 z -46 kg
2.
Vladislav RYZHOV
Belaz
U14 z -50 kg
7.
Pavel SAFIULIN
Калининград школа
U14 z -46 kg
5.
Igor SAHAROVS
Buffen-do
U10 z -27 kg
1.
Aliaksandr SAMSONAU
ДЮСШ Борисова
U14 z -55 kg
-
Yuliya SASNOUSKAYA
Zvezda
U12 m -30 kg
1.
Raman SASNOUSKI
МОК СДЮШОР Минск
U12 z -32 kg
-
Mark SATSUKEVICH
Zhodino
U12 z -32 kg
-
Aljona SAZONOVA
Buffen-do
U15 m -40 kg
2.
V SCHERBANY
Калининград школа
U14 z -46 kg
7.
Artemii SELEZNEV
Tver Olimp
U12 z -45 kg
5.
Darina SEMENJUK
Полоцк
U15 m +55 kg
1.
Aleksandr SHARANGIIA
Rosich
U12 z -36 kg
7.
Vladislav SHARANGIIA
Rosich
U12 z -36 kg
2.
Maksim SHCHEGLOV
Rosich
U10 z -27 kg
3.
Ekaterina SHISHKOVA
СДЮСШОР Союз
U15 m -50 kg
1.
Maksim SHKIRENKA
Полоцк
U14 z -60 kg
-
Mikhail SIARHEYENKO
Leon
U12 z -45 kg
3.
Vladislav SINEV
Rosich
U10 z -27 kg
7.
Henrijs SKANGALIS
V.Zeļonija SS
U10 z -36 kg
7.
Aleksandrs SKARNELIS
Dinamo LAT
U10 z -27 kg
5.
Ugne SKERYTE
Ugnies aidas
U12 m -40 kg
2.
Vjačeslavs SONDORS
Jaunība LV
U10 z -36 kg
5.
Jevgeņijs SPRINGIS
V.Zeļonija SS
U12 z -40 kg
3.
Ilya STAHUROU
Полоцк
U10 z -27 kg
5.
Kiryl STARTSAU
Полоцк
U14 z -46 kg
5.
Devid STASKO
LOKYS
U14 z -60 kg
3.
Aliaksandr STELMAKH
Полоцк
U14 z -55 kg
7.
Ivan STOLIAR
TIGER Minsk
U14 z -60 kg
2.
Viktorija STOĻAROVA
OLIMP
U12 m -40 kg
-
Andrei STREELNIKAU
МОК СДЮШОР Минск
U12 z -36 kg
-
Vadzim SUDNIK
МОК СДЮШОР Минск
U10 z -40 kg
1.
Danila SUHOROKOVS
Lido
U14 z -46 kg
-
Mihail SUR
Buffen-do
U12 z -36 kg
-
Daniels TELICA
OLIMP
U14 z -42 kg
-
Ivans TKAČENKO
V.Zeļonija SS
U10 z -33 kg
3.
Maksim TOKMAMCEV
Buffen-do
U12 z -45 kg
-
Aleksandr TREUMOV
Buffen-do
U14 z -46 kg
-
Arturs VALTERS
Jaunība LV
U12 z -36 kg
5.
Andrejs VANAGS
Ippon džudo klubs
U14 z -50 kg
3.
Tatsiana VERHEICHYK
МОК СДЮШОР Минск
U12 m -40 kg
3.
Dāvids VERZE
Jaunība LV
U10 z -30 kg
3.
Timofejs VEŽENKOVS
Dinamo LAT
U12 z -36 kg
5.
Demyan VOLCHKOV
Калининград школа
U10 z -33 kg
1.
Iļja VOLKOVS
Jaunība LV
U10 z -30 kg
1.
Damirs VOLODJKO
Spars
U12 z +50 kg
2.
Maksims VOROBJOVS
V.Zeļonija SS
U12 z -45 kg
3.
Ivan YANKOUSKI
Leon
U14 z -42 kg
-
Aleksandrs ZAHAROVS
Ziemeļblāzma
U10 z -40 kg
2.
Ihar ZAHAVETS
ДЮСШ Борисова
U12 z +50 kg
-
Gļebs ZAICEVS
Daugavpils SDK
U12 z -36 kg
-
Sofya ZAITSAVA
МОК СДЮШОР Минск
U12 m -40 kg
3.
Evelina ZENOVA
Singitaj
U12 m -30 kg
2.
Artjoms ZOBNINS
Singitaj
U14 z -50 kg
-
Ričards ZOLMANIS
Saldus
U12 z -45 kg
7.
Yauheni ZUBKOU
Полоцк
U12 z -36 kg
7.
Viktorija ĶERGALVE
Spars
U12 m -35 kg
1.
Damirs ŅIKITINS
Ziemeļblāzma
U10 z -27 kg
2.
Daniela ŠADUROVA
Singitaj
U15 m -45 kg
2.
Olivers ŠARKELS
Daugavpils SDK
U10 z -40 kg
-
Alina ŠIMANSKA
Singitaj
U12 z -25 kg
-
Raivis ŠTEINBERGS
Saldus
U14 z -46 kg
7.
Adele ŠULTE
V.Zeļonija SS
U15 m +55 kg
3.
Marats ŠČERBAKS
V.Zeļonija SS
U10 z -30 kg
-
Roberts ŠĪNS
V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
-
Артем ИЛЬИН
ДЮКФП Себеж
U12 z -32 kg
3.
Кирилл МУРАВЬЕВ
ДЮКФП Себеж
U12 z -40 kg
2.
Matvey GLEBKO
Полоцк
U10 z -27 kg
7.
Lolita KOZLOVSKA
Daugavpils SDK
U12 z -25 kg
3.