Rezultāts |
B U10 -21 kg (5) |
1. | Timurs GALKINS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Reinis INDRIKSONS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Dāvis EŅĢELIS | Ādažu BJSS/LAT |
4. | Ņikita ŽUKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Dovydas MIKŠIONIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
B U10 -23 kg (9) |
1. | Nikolai KINOSHEVSKII | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Rokas ŠATKAUSKAS | Plunges dziudo/LTU |
3. | Damirs SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Daniils KOLOTILINS | Spars/LAT |
5. | Antons MURAVJOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Dmitrijs GRIBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Patriks LITVINS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Mihails STEPČENKO | Lido/LAT |
B U10 -25 kg (19) |
1. | Ričards ĶĪSIS | Kyodai/LAT |
2. | Sando TANASI | Lido/LAT |
3. | Artūrs IEVIŅŠ | Kyodai/LAT |
3. | Gusts PASTARS | Kyodai/LAT |
5. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Kārlis ĢIRNIS | Sigulda/LAT |
7. | Eiridas RIMAVIČIUS | Plunges dziudo/LTU |
7. | Sandis NIKOLAJEVS | Kyodai/LAT |
B U10 -27 kg (22) |
1. | Artemi JEREMEJEV | Dodze/EST |
2. | Sarakovs VJACESLAVS | Satori/LAT |
3. | Rodions LAPPO | Jikan/LAT |
3. | Pijus VAITKUS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Adrians ĶIMENIS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Leo LAVROVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Aleksandr POLIAK | Red Star Guryevsk/RUS |
7. | Aleksan ALEKSANJANS | Jelgavas BJSS/LAT |
B U10 -29 kg (17) |
1. | Aleksandrs POPOKS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Ivans NEMŅAŠEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Eldars BELOBORODOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Andrei ZUBKOV | Red Star Guryevsk/RUS |
5. | Saulīte EMILS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Adrians PUTINS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Viktors PUZIREVSKIS | Spars/LAT |
7. | Gustavs ROTBERGS | Ādažu BJSS/LAT |
B U10 -32 kg (23) |
1. | Danielius BOLISAS | Kedainiai/LTU |
2. | Jonas MIKĖNAS | Viesulo SC/LTU |
3. | Timurs KOŠMANS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Tamerlans VOROŅECKIS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Antonijus STANČIKAS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Rihards NOREIKO | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Dominiks KAUGARS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Jasur KARIM | Lido/LAT |
B U10 -35 kg (9) |
1. | Matvei VULCHENKO | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Pijus PRANEVIČIUS | Kedainiai/LTU |
3. | Aleksandrs IŠUTKINS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Mikus OZOLS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Andris BITE | Sigulda/LAT |
5. | Nils SINAGINS | Jūrmalas SS/LAT |
7. | Fiodorovas KERNIUS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Vytenis ADOMAITIS | Kedainiai/LTU |
B U10 -38 kg (3) |
1. | Jānis Jakobs BIRNĪTIS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Rokas GEDMINAS | Plunges dziudo/LTU |
3. | Artemijs VASILJEVS | Lido/LAT |
B U10 +38 kg (11) |
1. | Mark VERETENNIKOV | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Hugo FELDMANIS | Kyodai/LAT |
3. | Aleksandrs ZVONKUS | Saldus/LAT |
3. | Marius PUODŽIŪNAS | Roni Biržai/LTU |
5. | Alexanders DŽEDŽEHS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Romans BABOĻINS | LSPA DS/LAT |
7. | Konstantīns KIRPIČOVS | Spars/LAT |
7. | Ņikita SOKOLOVS | Kyodai/LAT |
D U12 m -28 kg (7) |
1. | Lauma Līva SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Varvara PJATECKA | RDsport/LAT |
3. | Anastasya ZHANDARОVA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Elizabete LEIZĀNE | Kyodai/LAT |
D U12 m -32 kg (3) |
1. | Naomi MAKLAKOVA | Kyodai/LAT |
2. | Elīza KOZULE | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Ļubova SAVEĻJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
D U12 m -36 kg (5) |
1. | Elinga KALINATĖ | Kedainiai/LTU |
2. | Yana VASILIEVA | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Nikola GLUHOVSKA | Satori/LAT |
4. | Karolina ŽEMAITYTĖ | Torris/LTU |
5. | Katrina RUDZITE | Satori/LAT |
D U12 m -40 kg (7) |
1. | Agnese UKASA | Vidzemes DS/LAT |
2. | Elija BAGDONAVICIUTE | Budoka/LTU |
3. | Lauma Loreta CERA | Kyodai/LAT |
3. | Merisa AKMENTIŅA | Alūksnes BJSS/LAT |
D U12 m -44 kg (3) |
1. | Ksenia STRUKA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Agnese BOJARUNA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Meilė MILIAUSKAITĖ | Roni Biržai/LTU |
D U12 m +44 kg (5) |
1. | Alesja VINCELOVICHA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
3. | Augustė RUBAVIČIUTĖ | Plunges dziudo/LTU |
4. | Justė ŠLYTERYTĖ | Jurbarko KKSC/LTU |
5. | Sabrina IVANOVA | LSPA DS/LAT |
D U12 z -26 kg (8) |
1. | Bogdans ČERVINSKIS | Lido/LAT |
2. | Artemi JEREMEJEV | Dodze/EST |
3. | Dāvis ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
3. | Deivs ZVANERS | Kyodai/LAT |
5. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Dobriņa ČEKANOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Kirils HALAIMOVS | Bosko/LAT |
7. | Iļja GEVĻA | Ippon džudo klubs/LAT |
D U12 z -29 kg (24) |
1. | Dmitrijs ĻEĻOTKO | Liepājas KSS/LAT |
2. | Niks MAULS | Spars/LAT |
3. | Deniss FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Ivan CHISTOBAEV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Matvejs BORMOTOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Aivis JERMACĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Reinis KRĪGERS | Lido/LAT |
7. | Jaroslavs NEMŅAŠEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U12 z -32 kg (35) |
1. | Dovydas PILECKAS | ASRC-Judo Simba/LTU |
2. | Edgars KURGANS | Jūrmalas SS/LAT |
3. | Nikolay YARMOLUK | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Vladimir KAHURIN | Red Star Guryevsk/RUS |
5. | Pavel KOZLOV | Red Star Guryevsk/RUS |
5. | Laurynas BRIGADIERIUS | Jurbarko KKSC/LTU |
7. | Mihails ĻEVČENKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Markus RAUDNIEKS | Makkabi/LAT |
D U12 z -35 kg (34) |
1. | Aleksandrs KRŪZE | Satori/LAT |
2. | Timas CIMBOLAS | ASRC-Judo Simba/LTU |
3. | Aleksandrs SIDOROVS | Judokan/LAT |
3. | Natas ALEKSEJŪNAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
5. | Aleksandrs KABACIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Vasilijs HROMENKOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Neimantas MIKNIUS | Plunges dziudo/LTU |
7. | Matvei VULCHENKO | Red Star Guryevsk/RUS |
D U12 z -38 kg (27) |
1. | Ilya KOLCHAK | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Danila LUGOVSKOI | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Amir ALIKHANOV | Afina/EST |
3. | Timofey DOLYAN | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Aleksandrs MALIŠEVS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Kirills ŅEMČIKOVS | Lido/LAT |
7. | Farids TAGIJEVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Artjoms AVSJUKEVIČS | Satori/LAT |
D U12 z -42 kg (17) |
1. | Sergey NAZARKIN | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Damirs GAVRILEJS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Dariuss MILUSS | Bosko/LAT |
3. | Rokas MICKELIŪNAS | Giri JC Pasvalys/LTU |
5. | Alens PETROVS | Spars/LAT |
5. | Bogdans MAĻUSEVS | Spars/LAT |
7. | Valters STEPIŅŠ | Saldus/LAT |
7. | Artemijs PAŠKOVS | Kyodai/LAT |
D U12 z -46 kg (10) |
1. | Boris KOMAROV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
2. | Saulenas JONAS | Gaja/LTU |
3. | Henrijs SKANGALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Dominykas SVIDERSKAS | Kedainiai/LTU |
5. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
5. | Oskars ZASTUPŅEVIČS | LSPA DS/LAT |
7. | Mark VERETENNIKOV | Red Star Guryevsk/RUS |
7. | Majus JOCYS | Jurbarko KKSC/LTU |
D U12 z -50 kg (8) |
1. | Kajus CHARENKA | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Tajus BABAIČENKO | ASRC-Judo Simba/LTU |
3. | Matvei KORMAN | Орлы Калининград/RUS |
3. | Ignas STANKEVIČIUS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Artjoms DERVANS | Lido/LAT |
5. | Haroldas LAUŽADIS | Torris/LTU |
7. | Daniels BALTGAILIS | Judokan/LAT |
7. | Vilens VLADIMIROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U12 z -55 kg (8) |
1. | Joris FIODOROVAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Daniels JEFIMOVS | Lido/LAT |
3. | Romans BERLINS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Aleksandrs APSALONS | Lido/LAT |
5. | Ruslans JEDEMSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Nikita PRUDŅIKOVS | Bosko/LAT |
7. | Ernestas KNEIŽYS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Aleks PATEJENOKS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U12 z +55 kg (5) |
1. | Arnolds LOSĀNS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Volodymyr ROMANOVSKYI | Спарта Днепропетровск/UKR |
3. | Dmitrijs ŽUKAUSKS | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Markas MARTINKĖNAS | Roni Biržai/LTU |
5. | Alans RUSIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
C U14 -32 kg (9) |
1. | Kristaps GUCAĻUKS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Artemijs FADEJEVS | Lido/LAT |
3. | Artjoms PERCOVS | Kyodai/LAT |
3. | Dmitrii SHABAROV | Pioner Kaliningrad/RUS |
5. | Klaidas BALAIŠIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
5. | Gennādijs ZVIRGZDS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Jaroslavs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
7. | Arsēnijs SPINU | V.Zeļonija SS/LAT |
C U14 -35 kg (14) |
1. | Deividas BARZDAITIS | Jurbarko KKSC/LTU |
2. | Kostas PRIELAIDAS | Giri JC Pasvalys/LTU |
3. | Aleksandrs GLASKOVS | Makkabi/LAT |
3. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Aleksandrs KABACIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Jegors PIROGS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Aleksejs RIMARS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Artemijs JEGOROVS | Satori/LAT |
C U14 -38 kg (21) |
1. | Andrejs PABĒRZIS | Samurs/LAT |
2. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
3. | Ēriks HOMKA | Jūrmalas SS/LAT |
3. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Matas LIAUGAUDAS | ASRC-Judo Simba/LTU |
5. | Mareks DUDOČKINS | Lido/LAT |
7. | Matīss LAZDIŅŠ | Kyodai/LAT |
7. | Mantas IVANOVAS | Gaja/LTU |
C U14 -42 kg (27) |
1. | Dautartas MOZGO | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
2. | Daniels ABALIHINS | Lido/LAT |
3. | Orestas ZIMINAS | Viesulo SC/LTU |
3. | Demiyan VOLCHKOV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
5. | Reinis DAUKSTS | RDsport/LAT |
5. | Vitoldas ČEKAITIS | Jurbarko KKSC/LTU |
7. | Erofejs MARKOVS | Lido/LAT |
7. | Roman MINZAFAROV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
C U14 -46 kg (24) |
1. | Kirill IVANUSHKIN | Pioner Kaliningrad/RUS |
2. | Maksims TIHONOVS | Lido/LAT |
3. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Ernests BRIGMANIS BRIĢIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Fjodors ZAĻEVSKIS | Kano džudo klubs/LAT |
5. | Maksims MOŽEIKO | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Kristupas VOISEL | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Titas NEDZINSKAS | ASRC-Judo Simba/LTU |
C U14 -50 kg (22) |
1. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
2. | Sergejs ADATIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Matas BALTAKYS | Torris/LTU |
3. | Tits KULLO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Marco CHATKEVIČIUS | ASRC-Judo Simba/LTU |
5. | Aleksandrs KUZŅECOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Žygimantas KARALEVIČIUS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Timurs BRUĻOVS | Liepājas KSS/LAT |
C U14 -55 kg (11) |
1. | Tajus GENEVICIUS | Ugnies aidas/LTU |
2. | Dāvis LIEPIŅŠ | Liepājas KSS/LAT |
3. | Demijens ORNIKS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Tomas ŽILYS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Valters PŪCĪTIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Niks PUŽULIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Artem KRIVOSHEI | Red Star Guryevsk/RUS |
7. | Jegors KALBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
C U14 -60 kg (11) |
1. | Vadims SPROĢIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artjoms DIMŠAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims POPOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Aleksandrs AVDEJEVS | Jikan/LAT |
5. | Artūrs GRIBUSTS | LSPA DS/LAT |
5. | Jorūnas GEGIECKAS | Giri JC Pasvalys/LTU |
7. | Jegors ČIČELEVIČS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Dmitrijs ŽUKAUSKS | Jelgavas BJSS/LAT |
C U14 -66 kg (7) |
1. | Ričards SABĻINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artūrs JACENKO | Bosko/LAT |
3. | Daņila VOROŅINS | Vidzemes DS/LAT |
3. | Arsenijs ANIKINS | Satori/LAT |
C U14 -73 kg (6) |
1. | Deniss BRULS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Marks PAVLOVS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Ernestas MATUSYAVICHUS | Pioner Kaliningrad/RUS |
3. | Ričards DZELZKALĒJS | LSPA DS/LAT |
C U14 +73 kg (9) |
1. | Valentukonis GYTIS | Gaja/LTU |
2. | Artēmijs BLAŽEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Raiens Regnārs ROLAVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
3. | Aleksas RINKIAVIČIUS | Giri JC Pasvalys/LTU |
5. | Daniels GOROBECS | Vidzemes DS/LAT |
5. | Arnolds ARSENTJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
7. | Artjoms ONISČUKS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Ņikita KOLOSOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
A U16 m -36 kg (3) |
1. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Evelīna KAZAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Delija LAVROVA | Ādažu BJSS/LAT |
A U16 m -44 kg (3) |
1. | Keita DOBROĻUBOVA | OLIMP/LAT |
2. | Viktorija KOVŠA | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Justīne JANELE | Kyodai/LAT |
A U16 m -48 kg (2) |
1. | Anna GULĪTE | Kyodai/LAT |
2. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS/LAT |
A U16 m -52 kg (5) |
1. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
2. | Valeria UŠANOVA | Afina/EST |
3. | Barbora ENDRIEKUTĖ | Plunges dziudo/LTU |
4. | Alise BULJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Daniela INDARE | Jelgavas BJSS/LAT |
A U16 m -57 kg (3) |
1. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
2. | Liana YUDINA | Red Star Guryevsk/RUS |
3. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
A U16 m -63 kg (2) |
1. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
2. | Eimantė KULITAVIČIŪTĖ | Giri JC Pasvalys/LTU |
A U16 m +63 kg (4) |
1. | Rugilė STASIULYTĖ | Plunges dziudo/LTU |
2. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
3. | Alina TESLENKO | Kyodai/LAT |
4. | Saulė ŽEMAITAITYTĖ | Giri JC Pasvalys/LTU |
A U16 z -35 kg (2) |
1. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
A U16 z -42 kg (6) |
1. | Rostislav BUDYLIN | Red Star Guryevsk/RUS |
2. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
3. | Rokas SABONIS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Severīns BONDAĻUKS | Jelgavas BJSS/LAT |
A U16 z -46 kg (14) |
1. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
2. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
3. | Gustavs ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
3. | Ilia VOLGIN | Pioner Kaliningrad/RUS |
5. | Dāvids PILSKALNS | LSPA DS/LAT |
5. | Egor SASS | Red Star Guryevsk/RUS |
7. | Iļja SPICINS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Rendijs TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
A U16 z -50 kg (10) |
1. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Kirills MARKOVS | Lido/LAT |
3. | Bogdan LOKHMATOV | Yarclub Kaliningrad/RUS |
3. | Mihhail ŠUR | Afina/EST |
5. | Jegors MERKUŠEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ernests PASTARS | Kyodai/LAT |
7. | Arturs ROGOĻEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Radimirs REINBAHS | LSPA DS/LAT |
A U16 z -55 kg (12) |
1. | Kirils GOLUBEVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Gleb ZAVIALOV | Pioner Kaliningrad/RUS |
3. | Aringas GENEVICIUS | Ugnies aidas/LTU |
3. | Ļevs RIBAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ruslan KOREPANOV | Pioner Kaliningrad/RUS |
5. | Klaidas PULAUSKAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Aleksis Florians AMELIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Māris MILLIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
A U16 z -60 kg (16) |
1. | Deniss KAMENSKIS | Bosko/LAT |
2. | Deniss ŽIZŅEVSKIS | Judokan/LAT |
3. | Davids NEČAJEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Kirill MURAVJOV | ДЮКФП Себеж/RUS |
5. | Rūdolfs RIJKURIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Danils LUKJANČIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Vyrgidas NARKUS | Plunges dziudo/LTU |
7. | Enrikas BUDGINAS | Viesulo SC/LTU |
A U16 z -66 kg (13) |
1. | Kirill GAIVORONSKII | Pioner Kaliningrad/RUS |
2. | Adas STEFANOVIČ | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Ivans MAKEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Nils ŽURAVĻOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Kristaps NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Julius VAIŠVILA | Viesulo SC/LTU |
7. | Vladislavs KABACIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Bruno GAILĀNS | Sigulda/LAT |
A U16 z -73 kg (7) |
1. | Aristarhs KRAUZE | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Nojus LAUŽADIS | Torris/LTU |
3. | Artjoms GOLOVATJUKS | Samurs/LAT |
3. | Roberts VANAGS | Kyodai/LAT |
A U16 z -81 kg (3) |
1. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Nikita RINKIAVIČIUS | Giri JC Pasvalys/LTU |
3. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
A U16 z +81 kg (9) |
1. | Maksims BIZĀNS | Lido/LAT |
2. | Daniils MIŠČUKS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Mykyta TULSKYKH | Спарта Днепропетровск/UKR |
3. | Eldars DUBRO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
5. | Alexsander LYUBIMOV | Dodze/EST |
7. | Georgii VASILCHENKO | Pioner Kaliningrad/RUS |
7. | Ņikita VINOGRADOVS | Jelgavas BJSS/LAT |