ZIEMASSVĒTKU TURNIRS 2019 14.-15. DEC
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
H U10 z -23 kg
(PDF)
H U10 z -26 kg
(PDF)
H U10 z -29 kg
(PDF)
H U10 z -32 kg
(PDF)
H U10 z -35 kg
(PDF)
H U10 z -38 kg
(PDF)
H U10 z -42 kg
(PDF)
H U10 z -46 kg
(PDF)
H U10 z +46 kg
(PDF)
G U12 m -28 kg
(PDF)
G U12 m -32 kg
(PDF)
G U12 m -36 kg
(PDF)
G U12 m -40 kg
(PDF)
G U12 m +44 kg
(PDF)
F U12 z -29 kg
(PDF)
F U12 z -32 kg
(PDF)
F U12 z -35 kg
(PDF)
F U12 z -38 kg
(PDF)
F U12 z -42 kg
(PDF)
F U12 z -46 kg
(PDF)
F U12 z -50 kg
(PDF)
F U12 z -55 kg
(PDF)
F U12 z +55 kg
(PDF)
E U14 m -36 kg
(PDF)
E U14 m -40 kg
(PDF)
E U14 m -44 kg
(PDF)
E U14 m -48 kg
(PDF)
E U14 m -52 kg
(PDF)
E U14 m -57 kg
(PDF)
E U14 m +57 kg
(PDF)
D U14 z -35 kg
(PDF)
D U14 z -38 kg
(PDF)
D U14 z -42 kg
(PDF)
D U14 z -46 kg
(PDF)
D U14 z -50 kg
(PDF)
D U14 z -55 kg
(PDF)
D U14 z -60 kg
(PDF)
D U14 z -66 kg
(PDF)
D U14 z +66 kg
(PDF)
C U16 m -52 kg
(PDF)
C U16 m -57 kg
(PDF)
C U16 m -63 kg
(PDF)
C U16 m +70 kg
(PDF)
B U16 z -42 kg
(PDF)
B U16 z -46 kg
(PDF)
B U16 z -50 kg
(PDF)
B U16 z -55 kg
(PDF)
B U16 z -60 kg
(PDF)
B U16 z -66 kg
(PDF)
B U16 z -73 kg
(PDF)
B U16 z -81 kg
(PDF)
B U16 z +81 kg
(PDF)
A U18 z -55 kg
(PDF)
A U18 z -60 kg
(PDF)
A U18 z -66 kg
(PDF)
A U18 z -73 kg
(PDF)
A U18 z -81 kg
(PDF)
A U18 z -90 kg
(PDF)
A U18 z +90 kg
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Nazar KASTRYTSKI
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -81 kg
2.
Mattias AAL
EST/Tartu Do
H U10 z -32 kg
5.
Daniels ABALIHINS
LAT/Lido
D U14 z -42 kg
-
Nikolay AFANASIEV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
F U12 z -46 kg
5.
Ņikita AFANASJEVS
LAT/Kyodai
D U14 z -60 kg
2.
Danila AFONIN
RUS/Каллиста
A U18 z -73 kg
1.
Ramil AKHMEDOV
RUS/Каллиста
A U18 z -55 kg
4.
Ramil AKHMEDOV
RUS/Каллиста
B U16 z -55 kg
3.
Marija AKSENOVA
LAT/RDsport
E U14 m -52 kg
-
Emma Melis AKTAS
EST/Tartu Do
E U14 m +57 kg
3.
Alekxandr ALEINIKOV
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -42 kg
1.
Aliaksei ALESENKA
BLR/Воробьёв и Свирид
D U14 z -42 kg
5.
Amir ALIKHANOV
EST/Afina
H U10 z -35 kg
2.
Timurs AMBROSOVS
LAT/Kyodai
H U10 z -38 kg
-
Edvards ANCĀNS
LAT/Kyodai
D U14 z -50 kg
5.
Bogdan ANDRIETS
RUS/Dinamo Pskov
F U12 z -35 kg
-
Emin ASLANOV
RUS/Каллиста
B U16 z -73 kg
5.
Kiryl ASTRANKOV
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -42 kg
3.
Yuliya ASTRANKOVA
BLR/ГЦОР Минск
C U16 m -57 kg
-
Ivan AUSIANNIKAU
BLR/ГЦОР Минск
B U16 z -73 kg
-
Artjoms AVDEVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -55 kg
-
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -35 kg
7.
Tajus BABAIČENKO
LTU/Judo Simba
F U12 z -50 kg
1.
Zakhar BAHRYTSEVICH
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -81 kg
1.
Dilshod BAKHRONOV
RUS/Бригантина Псков
D U14 z -46 kg
-
Shakhrom BAKHRONOV
RUS/Бригантина Псков
B U16 z -60 kg
-
Klaidas BALAIŠIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
F U12 z -32 kg
-
Deivids BALTIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -26 kg
-
Roberts BANKEVICS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z -46 kg
-
Andrii BARANIUK
UKR/Ivazar Kaniv
A U18 z -60 kg
3.
Andrii BARANIUK
UKR/Ivazar Kaniv
B U16 z -60 kg
3.
Amēlija BARANOVSKA
LAT/Kyodai
C U16 m -57 kg
-
Amēlija BARANOVSKA
LAT/Kyodai
E U14 m -57 kg
2.
David BASOV
RUS/Medved
F U12 z -38 kg
2.
David BASOV
RUS/Medved
D U14 z -38 kg
3.
Normunds BAUMANIS
LAT/Sigulda
H U10 z -32 kg
7.
Ernests BAĻĶENS
LAT/Kyodai
H U10 z -46 kg
1.
Bert BERG
EST/Tartu Do
F U12 z -38 kg
7.
Nikolai BEZDUSHNYI
RUS/Borec Moscow
A U18 z -60 kg
5.
Nikolai BEZDUSHNYI
RUS/Borec Moscow
B U16 z -60 kg
1.
Daniil BEZSONOV
RUS/Borec Moscow
D U14 z -42 kg
7.
Daniil BEZSONOV
RUS/Borec Moscow
B U16 z -42 kg
3.
Ilja BEZUGLOV
EST/Tartu Do
F U12 z -35 kg
5.
Tatjana BIKOVSKA
LAT/Singitaj
G U12 m -32 kg
2.
Ņikita BILINČUKS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z +90 kg
-
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
LAT/Kyodai
D U14 z -38 kg
5.
Maksims BIZĀNS
LAT/Lido
B U16 z +81 kg
1.
Artēmijs BLAŽEVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
D U14 z +66 kg
3.
Patrīcija BOBROVA
LAT/Kyodai
E U14 m +57 kg
1.
Patrīcija BOBROVA
LAT/Kyodai
C U16 m +70 kg
2.
Anzors BOLKVADZE
LAT/Jevgenija Borodavko sporta klubs
H U10 z -29 kg
7.
Aleksandr BONDAREV
RUS/Каллиста
F U12 z -35 kg
3.
Aleksandr BONDAREV
RUS/Каллиста
D U14 z -35 kg
3.
Ralfs BONDARS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -38 kg
-
Ernests BRIGMANIS BRIĢIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z -46 kg
7.
Marianna BRUJA
LAT/Kyodai
G U12 m +44 kg
2.
Jānis BRŪVELIS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -50 kg
-
Kirills BURAKOVS
LAT/RDsport
F U12 z -42 kg
-
Daniils BURCEVS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -35 kg
-
Ivan BURDUKEVICH
BLR/Воробьёв и Свирид
H U10 z -29 kg
5.
Raivo Aleksis BUŠS
LAT/Vidzemes DS
D U14 z -60 kg
-
Jūlija Katrīna CELENBERGA
LAT/Alūksnes BJSS
C U16 m -57 kg
3.
Tomas Gustavs CELENBERGS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -42 kg
3.
Deimante CESLAUSKAITE
LTU/Gralis Vilnius
E U14 m -48 kg
-
Kajus CHARENKA
LTU/Ristis R.Sargūno g.
H U10 z +46 kg
1.
Marco CHATKEVIČIUS
LTU/Judo Simba
F U12 z -50 kg
3.
Vladislav CHERNYSHEV
RUS/Borec Moscow
D U14 z -42 kg
-
Veronika CHERNYSHEVA
RUS/Borec Moscow
G U12 m -36 kg
-
Matvei CHESNOKOV
RUS/Borec Moscow
D U14 z -42 kg
-
Vladimir CHIZHIKOV
RUS/Каллиста
D U14 z -55 kg
-
Taisiia CHIZHIKOVA
RUS/Каллиста
E U14 m -52 kg
2.
Taisiia CHIZHIKOVA
RUS/Каллиста
C U16 m -52 kg
5.
Timas CIMBOLAS
LTU/Judo Simba
F U12 z -35 kg
5.
Miks Kristiāns DAUKSTS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z +55 kg
-
Aleksandrs DIMITROVS
LAT/Lido
B U16 z -73 kg
1.
Rihards DONIS
LAT/Makkabi
F U12 z +55 kg
1.
Denis DOROKHOVICH
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -38 kg
7.
Mareks DUDOČKINS
LAT/Lido
F U12 z -38 kg
3.
Roberts DUDOČKINS
LAT/Lido
F U12 z -38 kg
-
Edgars DUKAĻSKIS
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 z +90 kg
3.
Anton DZIANISAU
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -46 kg
5.
Artem EFIMOV
RUS/Medved
H U10 z -29 kg
2.
Nikita EGOROV
EST/Energia/Buffen-do
B U16 z -55 kg
7.
Raphael ETUKA
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z +90 kg
2.
Evita EZERA
LAT/Judokan
E U14 m -57 kg
-
Artemijs FADEJEVS
LAT/Lido
F U12 z -32 kg
3.
Viktoriia FEDOROVA
RUS/Borec Moscow
G U12 m -40 kg
1.
Viktoriia FEDOROVA
RUS/Borec Moscow
E U14 m -40 kg
1.
Ēriks Kristiāns FEDOTOVS
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 z -66 kg
-
Aleksejs FEDULOVS
LAT/Jelgavas BJSS
F U12 z -29 kg
-
Valdis FELDMANIS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -38 kg
-
Georgiy FILIPPOV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
H U10 z +46 kg
2.
Matsvei FIRSAU
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z +55 kg
3.
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
H U10 z -29 kg
1.
Anna GADOMSKAIA
RUS/Borec Moscow
E U14 m -52 kg
1.
Anna GADOMSKAIA
RUS/Borec Moscow
C U16 m -52 kg
7.
Klāvs GAILĪTIS
LAT/Ādažu BJSS
A U18 z +90 kg
4.
Niklāvs GALZONS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -60 kg
-
Viesturs GERKE
LAT/Ādažu BJSS
H U10 z -35 kg
3.
Matas GERULSKIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
B U16 z -66 kg
7.
Gabriela GOBIŅA
LAT/Kyodai
C U16 m -52 kg
2.
Timafy GONCHAROV
BLR/Воробьёв и Свирид
H U10 z -23 kg
3.
Yan GORDIENKO
RUS/Каллиста
F U12 z -29 kg
3.
Daniels GOROBECS
LAT/Vidzemes DS
F U12 z +55 kg
2.
Iļja GRABOVSKIS
LAT/Dinamo LAT
B U16 z -73 kg
7.
Kristaps GUCAĻUKS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -32 kg
1.
Anna GULĪTE
LAT/Kyodai
E U14 m -48 kg
1.
Anna GULĪTE
LAT/Kyodai
C U16 m -52 kg
1.
Abdulkarim GUNASHEV
RUS/Borec Moscow
B U16 z -46 kg
7.
Abdulkarim GUNASHEV
RUS/Borec Moscow
D U14 z -46 kg
5.
Timur GUNASHEV
RUS/Borec Moscow
A U18 z -55 kg
2.
Timur GUNASHEV
RUS/Borec Moscow
B U16 z -50 kg
2.
Kaspar GUTMANN
EST/Tartu Do
B U16 z -46 kg
5.
Alina HAMITOVA
EST/Afina
C U16 m -63 kg
-
Reio HANNUS
EST/Tartu Do
B U16 z -66 kg
-
Maksim HOLODKOV
RUS/Бригантина Псков
D U14 z -50 kg
1.
Oliver HOLTSMEIER
EST/Tartu Do
B U16 z -55 kg
-
Ēriks HOMKA
LAT/Lido
F U12 z -38 kg
3.
Ēriks HOMKA
LAT/Lido
D U14 z -38 kg
5.
Sofiya HULEVICH
BLR/ГЦОР Минск
E U14 m -44 kg
1.
Mārtiņš IEVIŅŠ
LAT/Kyodai
F U12 z -32 kg
2.
Aleksandr ISAEV
RUS/СДЮСШОР Союз
A U18 z -60 kg
5.
Aleksandr ISAEV
RUS/СДЮСШОР Союз
B U16 z -60 kg
3.
Arina ISAEVA
RUS/СДЮСШОР Союз
G U12 m -32 kg
1.
Arina ISAEVA
RUS/СДЮСШОР Союз
G U12 m -36 kg
3.
Aleksejs ISAJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
F U12 z -35 kg
-
Radmir ISHTRIAKOV
RUS/Borec Moscow
F U12 z -38 kg
5.
Artūrs JACENKO
LAT/Bosko
D U14 z -66 kg
2.
Justīne JANELE
LAT/Kyodai
G U12 m -40 kg
3.
Evelīna JAVORSKA
LAT/Alūksnes BJSS
C U16 m -52 kg
3.
Roberts JAVORSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -60 kg
1.
Jegor JELUFIMOV
EST/Energia/Buffen-do
D U14 z -42 kg
-
Aivis JERMACĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -29 kg
5.
Aleksandrs JERMOŅINS
LAT/LSPA DS
F U12 z -42 kg
2.
Edgars JURGENBERGS
LAT/Satori
A U18 z -90 kg
2.
Artūrs JUŽENKO
LAT/RDsport
B U16 z -73 kg
-
Artūrs JUŽENKO
LAT/RDsport
D U14 z +66 kg
1.
Žanete JĀŅKALNE
LAT/Alūksnes BJSS
C U16 m -63 kg
3.
Jēkabs JĒKABSONS
LAT/Saldus
B U16 z -46 kg
2.
Jēkabs JĒKABSONS
LAT/Saldus
D U14 z -46 kg
3.
Markus KAJAK
EST/Tartu Do
D U14 z +66 kg
5.
Andrejs KAMENSKIS
LAT/Bosko
A U18 z -81 kg
1.
Deniss KAMENSKIS
LAT/Bosko
B U16 z -60 kg
5.
Marjans KAROLS
LAT/Lido
H U10 z -42 kg
1.
Christian Markus KASESALU
EST/Mikado
D U14 z -55 kg
2.
Artsiom KASTSIAN
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -73 kg
-
Evelīna KAZAČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
E U14 m -36 kg
-
Rolands KAZAČENOKS
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 z -55 kg
-
Daniil KHARITONOV
RUS/Бригантина Псков
D U14 z -46 kg
-
Nikita KHARITONOV
RUS/Бригантина Псков
F U12 z -55 kg
3.
Hleb KHATKOUSKI
BLR/ГЦОР Минск
A U18 z -73 kg
3.
Kabriel KIRNA
EST/Tartu Do
B U16 z +81 kg
2.
Klimentsi KLIMASHEUSKI
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -66 kg
2.
Klimentsi KLIMASHEUSKI
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -66 kg
3.
Egor KLIUCHENKO
RUS/Бригантина Псков
D U14 z -50 kg
3.
Siim KOHVER
EST/Tartu Do
F U12 z -55 kg
1.
Everts KOKINS
LAT/Vidzemes DS
H U10 z -38 kg
3.
Dmitrijs KOLOSOVS
LAT/Kyodai
F U12 z -42 kg
-
Kristo KOLOSSOV
EST/Tartu Do
F U12 z -35 kg
-
Roberts KONCĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z +46 kg
-
Maksims KONSTANTINOVS
LAT/Kyodai
F U12 z -35 kg
-
Maria KORTSAGINA
EST/Energia/Buffen-do
E U14 m -44 kg
-
Arsenijs KORŠUNOVS
LAT/Lido
D U14 z +66 kg
3.
Ričards KOVAĻOVS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -26 kg
5.
Nikita KOZHUKH
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -42 kg
3.
Artūrs KRAJEVIČS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
-
Aivis KRIEVĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -60 kg
-
Viktor KROVIKOV
RUS/Каллиста
B U16 z -50 kg
3.
Reinis KRĪGERS
LAT/Lido
H U10 z -29 kg
5.
Aleksandrs KRŪZE
LAT/Satori
H U10 z -32 kg
1.
Aleksejs KULAKOVS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z -35 kg
3.
Timurs KULIŠS
LAT/Judokan
H U10 z -42 kg
2.
Genno KUPOREV
RUS/Medved
D U14 z -35 kg
2.
Kädi Lii KUZNETSOV
EST/Altia SK
C U16 m -63 kg
-
Ivan KUZNETSOV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
H U10 z -35 kg
1.
Jūlija KUZŅECOVA
LAT/Alūksnes BJSS
E U14 m +57 kg
2.
Ņikita KUZŅECOVS
LAT/OLIMP
B U16 z -73 kg
3.
Elvis KĀRKLIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
-
Siim LAOS
EST/Tartu Do
B U16 z -66 kg
2.
Simo LAOS
EST/Tartu Do
D U14 z -35 kg
7.
Ulada LASHKOVA
BLR/ГЦОР Минск
G U12 m -36 kg
2.
Jegors LAZAREVS
LAT/Samurs
F U12 z -29 kg
1.
Timofejs LAZORKINS
LAT/Judokan
H U10 z -29 kg
3.
Nikita LESNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
H U10 z -32 kg
2.
Artūrs LEVICKIS
LAT/OLIMP
D U14 z -42 kg
-
Joonatan Elvis LIIAS
EST/Tartu Do
H U10 z -32 kg
3.
Artūrs LUDVIGS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -29 kg
-
Natalia LUNEVA
EST/Afina
C U16 m -52 kg
7.
Matīss LĪDAKS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z +46 kg
3.
Martins LĪVS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -42 kg
1.
Levon MAILYAN
RUS/Borec Moscow
H U10 z -35 kg
5.
Artur MAILYAN
RUS/Borec Moscow
D U14 z -35 kg
5.
Andrejs MAKARČENKO
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -55 kg
5.
Aleksandrs MALIŠEVS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -35 kg
7.
Tomass MANFELDS
LAT/Kyodai
D U14 z -46 kg
2.
Teodors MARCENKO
LAT/RDsport
B U16 z -42 kg
-
Oskars MARCINKEVIČS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -60 kg
-
Vitalii MARENKO
RUS/Tver Olimp
F U12 z -32 kg
7.
Vitalii MARENKO
RUS/Tver Olimp
H U10 z -32 kg
-
Alīse MARKOVA
LAT/Singitaj
G U12 m -32 kg
3.
Erofejs MARKOVS
LAT/Lido
D U14 z -42 kg
7.
Kirills MARKOVS
LAT/Lido
B U16 z -50 kg
4.
Aliaksei MAROZAU
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -55 kg
-
Arsenijs MARČENKO
LAT/Kyodai
D U14 z -60 kg
3.
Artjoms MARČENKO
LAT/Jelgavas BJSS
F U12 z -29 kg
2.
Gabrielė MAŽEIKAITĖ
LTU/Judo Simba
C U16 m -63 kg
3.
Tamerlan MELIKAU
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -42 kg
3.
Dzmitry MELNIK
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -42 kg
5.
Aleksandr MENSHIKOV
RUS/Tver Olimp
F U12 z -32 kg
5.
Ignas MEŠKINIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
H U10 z -46 kg
-
Vladislav MIHAILOV
RUS/Бригантина Псков
B U16 z -55 kg
-
Francis MIKUCKIS
LAT/Lido
B U16 z -66 kg
7.
Dariuss MILUSS
LAT/Bosko
F U12 z -42 kg
3.
Vladimir MIRONSTEV
RUS/Tver Olimp
B U16 z -55 kg
7.
Rodion MISNIK
EST/Energia/Buffen-do
B U16 z +81 kg
5.
Arseni MITSUK
BLR/Воробьёв и Свирид
D U14 z -50 kg
7.
Ēriks MIĶELSONS
LAT/Lido
H U10 z -29 kg
7.
Daniels MONGINS
LAT/Vidzemes DS
A U18 z -55 kg
3.
Ričards MUIŽNIEKS
LAT/Kyodai
B U16 z -81 kg
2.
Antra MUŽICA
LAT/Kyodai
C U16 m -57 kg
2.
Antra MUŽICA
LAT/Kyodai
E U14 m -57 kg
1.
Kristaps NARTIŠS
LAT/Ādažu BJSS
B U16 z -66 kg
5.
Denis NAUMOV
RUS/Tver Olimp
D U14 z -35 kg
5.
Nedas NAČIŠČIONIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
D U14 z +66 kg
7.
Maksim NEBRATSENKA
BLR/ГЦОР Минск
H U10 z -38 kg
3.
Titas NEDZINSKAS
LTU/Judo Simba
F U12 z -46 kg
1.
Uku NEEME
EST/Tartu Do
B U16 z -66 kg
-
Ruslan NORKA
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -60 kg
3.
Ruslan NORKA
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -60 kg
2.
Gennadii NOSOV
RUS/СДЮСШОР Союз
D U14 z -38 kg
-
Danil NOVIKOV
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -46 kg
3.
Rasul OSMAEV
RUS/Borec Moscow
B U16 z -46 kg
1.
Ņikita OVČIŅNIKOVS
LAT/OLIMP
B U16 z -81 kg
-
Edžus OZOLS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -35 kg
-
Mikus OZOLS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -32 kg
5.
Andrejs PABĒRZIS
LAT/Samurs
F U12 z -38 kg
1.
Andrejs PABĒRZIS
LAT/Samurs
D U14 z -38 kg
3.
Pauls Gustavs PAMPE
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -55 kg
-
Damian PASZEK
POL/Rys
D U14 z -46 kg
7.
Oleg PAUTOV
RUS/Свиблово MGFSO
B U16 z -55 kg
-
Oleg PAUTOV
RUS/Свиблово MGFSO
D U14 z -55 kg
1.
Roman PAVLOV
RUS/Бригантина Псков
A U18 z -90 kg
-
Vadzim PEATROUSKI
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z +81 kg
4.
Yaroslav PETROV
RUS/Каллиста
A U18 z -66 kg
1.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Lido
H U10 z -26 kg
7.
Dovydas PILECKAS
LTU/Judo Simba
H U10 z -32 kg
3.
Karl Johannes PILT
EST/Tartu Do
B U16 z -73 kg
3.
Daniels PINKEVIČS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -29 kg
7.
Angelina PINTŠUK
EST/Afina
E U14 m +57 kg
4.
Kristaps PLĀTE
LAT/LSPA DS
A U18 z -81 kg
-
Rodrigo Rois POLIS
LAT/Ādažu BJSS
B U16 z +81 kg
3.
Markuss POMASKOVS
LAT/Kyodai
B U16 z -46 kg
7.
Markuss POMASKOVS
LAT/Kyodai
D U14 z -46 kg
-
Matīss POMASKOVS
LAT/Kyodai
H U10 z -29 kg
3.
Emīls POTAPOVS
LAT/Kyodai
B U16 z -66 kg
3.
Ričards PROKOPENOKS
LAT/Samurs
F U12 z -46 kg
5.
Kirils PROKUDINS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -35 kg
-
Kristaps PUNDURIS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -42 kg
-
Roberts PURS
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 z -60 kg
7.
Valters PŪCĪTIS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -55 kg
2.
Gytis RACKAUSKAS
LTU/Judo Simba
B U16 z -46 kg
-
Viktorija RAGAUSKAITE
LTU/Gralis Vilnius
G U12 m -40 kg
2.
Nikita RENDAKOV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
F U12 z -38 kg
5.
Dmitry REPIN
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
F U12 z -35 kg
2.
Gabija REVINSKAITĖ
LTU/Ristis R.Sargūno g.
C U16 m -57 kg
1.
Gabrielė REVINSKAITĖ
LTU/Ristis R.Sargūno g.
C U16 m -63 kg
2.
Rasmus RITSON
EST/Altia SK
D U14 z +66 kg
2.
Maksim ROMANOV
RUS/Бригантина Псков
F U12 z -50 kg
2.
Maksims ROMANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -50 kg
3.
Vadims ROMANOVS
LAT/Lido
D U14 z -42 kg
-
Kirils ROMAŅUTINS
LAT/Kyodai
F U12 z -35 kg
-
Kevins Jānis ROPS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -42 kg
-
Sandijs ROZEVSKIS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z -46 kg
-
Denys RUDENKO
UKR/Ivazar Kaniv
A U18 z -66 kg
-
Denys RUDENKO
UKR/Ivazar Kaniv
B U16 z -66 kg
1.
Maksim RUSSAKOV
EST/Tartu Do
F U12 z -42 kg
7.
Daniels RŪSIS
LAT/Jelgavas BJSS
B U16 z -55 kg
3.
Karl Markus SAAR
EST/Tartu Do
D U14 z -55 kg
3.
Ken Marten SAAR
EST/Tartu Do
F U12 z -50 kg
3.
Ziiaddin SADYKOV
RUS/Borec Moscow
D U14 z -38 kg
1.
Ziiaddin SADYKOV
RUS/Borec Moscow
B U16 z -42 kg
1.
Lauma Līva SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
G U12 m -28 kg
1.
Markuss SALAKS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -35 kg
-
Jari Matti SALONEN
EST/Tartu Do
B U16 z -66 kg
5.
Vakaris SAUKAITIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
A U18 z -73 kg
5.
Vakaris SAUKAITIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
B U16 z -73 kg
5.
Toms SAULITE
LAT/Jelgavas BJSS
F U12 z -32 kg
5.
Māris SEDLENIEKS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
-
Maksim SHARAPOV
RUS/Medved
H U10 z -23 kg
2.
Artemii SHARAPOV
RUS/Borec Moscow
F U12 z -46 kg
3.
Ekaterina SHISHKOVA
RUS/СДЮСШОР Союз
C U16 m -63 kg
1.
Elizaveta SHISHKOVA
RUS/СДЮСШОР Союз
G U12 m -36 kg
1.
Elizaveta SHISHKOVA
RUS/СДЮСШОР Союз
E U14 m -36 kg
3.
Ivan SIAMIONAU
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -46 kg
5.
Aleksandrs SIDOROVS
LAT/Judokan
H U10 z -35 kg
3.
Ginters Valdis SILIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -35 kg
7.
Yauheni SKACHOK
BLR/ГЦОР Минск
D U14 z -42 kg
-
Mikita STARAVOITAU
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z +90 kg
1.
Maksims STARIKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
B U16 z -50 kg
-
Valters STEPIŅŠ
LAT/Saldus
F U12 z -42 kg
-
Aleksandrs STOMA
LAT/Lido
B U16 z -55 kg
2.
Mikolai STRAKHA
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -50 kg
1.
Kristians STRAZDIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
5.
Nikolai STROGONOV
RUS/Бригантина Псков
B U16 z -55 kg
5.
Inguss SUPE
LAT/Sigulda
F U12 z -32 kg
7.
Oleg SUROVIATKIN
RUS/Бригантина Псков
B U16 z -81 kg
3.
Marks SUTIKA
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 z -90 kg
1.
Gundars SVILĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
7.
Gundars SVILĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
B U16 z -73 kg
7.
Jūlijs TALALAJEVS
LAT/Sigulda
H U10 z -29 kg
-
Vadims TAMKOVIČS
LAT/Bosko
A U18 z -73 kg
2.
Sando TANASI
LAT/Lido
H U10 z -23 kg
1.
Ņikita TARNOVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -60 kg
3.
Timurs TELEŠS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -46 kg
2.
Alina TESLENKO
LAT/Kyodai
E U14 m +57 kg
-
Alina TESLENKO
LAT/Kyodai
C U16 m +70 kg
-
Reinis TETERS TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -29 kg
-
Rihards TETERS TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -26 kg
3.
Maksims TIHONOVS
LAT/Lido
D U14 z -50 kg
7.
Sofia TIULPANOVA
RUS/СДЮСШОР Союз
E U14 m -36 kg
1.
Maksim TOKMANTSEV
EST/Energia/Buffen-do
D U14 z -55 kg
7.
Kirill TRANDAFIR
RUS/Каллиста
F U12 z -35 kg
3.
Rendijs TUMŠAIS
LAT/Kyodai
B U16 z -42 kg
2.
Harald TÜRNA
EST/Tartu Do
D U14 z -42 kg
5.
Liepa UDRAITE
LTU/Gralis Vilnius
C U16 m -52 kg
5.
Agnese UKASA
LAT/Vidzemes DS
G U12 m -40 kg
-
Mikus URBANOVIČS
LAT/Sigulda
F U12 z -38 kg
-
Nikolay USHIN
RUS/Borec Moscow
B U16 z -60 kg
5.
Nikolay USHIN
RUS/Borec Moscow
D U14 z -60 kg
1.
Amina USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
E U14 m -36 kg
2.
Umārs USMANOVS
LAT/Ādažu BJSS
F U12 z -29 kg
7.
Valeria UŠANOVA
EST/Afina
C U16 m -52 kg
3.
Kipras VAINIUŠIS
LTU/Judo Simba
H U10 z -38 kg
2.
Valeryia VAITSIASHONOK
BLR/ГЦОР Минск
E U14 m -52 kg
3.
Raman VALASACH
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -29 kg
5.
Renārs VANAGS
LAT/Alūksnes BJSS
H U10 z -35 kg
5.
Roberts VANAGS
LAT/Kyodai
B U16 z -73 kg
-
Alekss VANCANS
LAT/OLIMP
D U14 z +66 kg
5.
Aliaksandr VARANOVICH
BLR/Воробьёв и Свирид
D U14 z +66 kg
7.
Jakob VARES
EST/Tartu Do
B U16 z -73 kg
2.
Gert VASSILA
EST/Tartu Do
F U12 z -46 kg
-
Evita VEILANDE
LAT/Jelgavas BJSS
E U14 m -40 kg
-
Dāvids VERZE
LAT/Jaunība LV
F U12 z -42 kg
5.
Karl Martin VILLAKO
EST/Tartu Do
D U14 z -38 kg
2.
Markus VILLAKO
EST/Tartu Do
B U16 z -55 kg
5.
Patriks VILMANIS
LAT/Sigulda
H U10 z -35 kg
7.
Alesja VINCELOVICHA
LAT/V.Zeļonija SS
G U12 m +44 kg
-
Viktorija VINNIŅA
LAT/Jelgavas BJSS
G U12 m -36 kg
-
Daniels VOLKOVS
LAT/Alūksnes BJSS
D U14 z -55 kg
5.
Mihails VOLODENOKS
LAT/Lido
H U10 z -38 kg
1.
Maksims VOLODJKO
LAT/Ādažu BJSS
H U10 z -32 kg
7.
Jegors VOLOHO
LAT/Kyodai
D U14 z -38 kg
-
Daņila VOROŅINS
LAT/Vidzemes DS
D U14 z -66 kg
-
Jēkabs VĒVERS LIETUVIETIS
LAT/Sigulda
H U10 z -32 kg
-
Aliaksei YEMELYANAU
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -73 kg
7.
Aliaksandr YERMAKOVICH
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -55 kg
1.
Aliaksandr YERMAKOVICH
BLR/Воробьёв и Свирид
B U16 z -55 kg
1.
Olga YUDINA
RUS/Каллиста
C U16 m +70 kg
1.
Ņikita ZAGORSKIS
LAT/Satori
H U10 z -29 kg
-
Daniels ZEPS
LAT/RDsport
F U12 z -32 kg
3.
Anton ZHOLUDZEU
BLR/Воробьёв и Свирид
A U18 z -90 kg
3.
Artem ZHURAVLEV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
F U12 z -46 kg
3.
Tsimur ZHYROMSKI
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -35 kg
-
Ričards ZOLMANIS
LAT/Saldus
D U14 z -50 kg
2.
Vladimir ZOLOTOV
BLR/ГЦОР Минск
F U12 z -29 kg
3.
Ričards ZOROVS
LAT/Jelgavas BJSS
D U14 z -55 kg
7.
Ksenija ZUČIKA
LAT/Alūksnes BJSS
G U12 m -36 kg
-
Gustavs ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
D U14 z -42 kg
2.
Markuss ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
F U12 z -35 kg
1.
Markuss ZUĢICKIS
LAT/Kyodai
D U14 z -35 kg
1.
Deivs ZVANERS
LAT/Kyodai
H U10 z -26 kg
3.
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Lido
H U10 z -26 kg
1.
Roberts ČIBALS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -46 kg
7.
Kristiāns ČUMIKS
LAT/Ādažu BJSS
A U18 z -73 kg
-
Jēkabs ĢIRNIS
LAT/Sigulda
F U12 z -29 kg
-
Kārlis ĢIRNIS
LAT/Sigulda
H U10 z -23 kg
4.
Daniels ĶIKUTS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -50 kg
-
Ervīns ĶĪSIS
LAT/Kyodai
F U12 z -38 kg
-
Ričards ĶĪSIS
LAT/Kyodai
H U10 z -26 kg
2.
Kirills ŅEMČIKOVS
LAT/Lido
F U12 z -35 kg
7.
Markuss ŠAICĀNS
LAT/Kyodai
B U16 z -46 kg
-
Olivers ŠARKELS
LAT/Singitaj
F U12 z -50 kg
-
Enrika ŠIMANSKAITĖ
LTU/Judo Simba
C U16 m -57 kg
3.
Augustas ŠLYTERIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
A U18 z -73 kg
3.
Fricis Roberts ŠTRAUSS
LAT/Ādažu BJSS
D U14 z -50 kg
5.
Jānis Edgars ŠTRAUSS
LAT/Ādažu BJSS
A U18 z -60 kg
7.
Mihhail ŠUR
EST/Afina
B U16 z -46 kg
3.
Mihhail ŠUR
EST/Afina
D U14 z -46 kg
1.
Vladimirs ŠČERBAKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
A U18 z -60 kg
2.
Jānis ŽAGARS
LAT/Alūksnes BJSS
F U12 z -38 kg
-
Dominiks ŽEBRACKIS
LAT/Dinamo LAT
H U10 z -23 kg
-
Benas ŽINDULIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
B U16 z -55 kg
-
Rokas ŽINDULIS
LTU/Ristis R.Sargūno g.
F U12 z -35 kg
-
Deniss ŽIZŅEVSKIS
LAT/Judokan
B U16 z -60 kg
7.
Иван АБМЕТКО
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -46 kg
7.
Юлия БАБАЧЕНОК
BLR/Гомсельмаш
G U12 m -36 kg
3.
Евгений БОНДАРЕНКО
BLR/Гомсельмаш
D U14 z -38 kg
7.
Сергей ГЕРАЩЕНКО
BLR/Гомсельмаш
B U16 z -46 kg
3.
Андрей ГОЛУБЕВ
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -32 kg
-
Павел ГОЛУБЕВ
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -46 kg
-
Артем ДОРОХОВ
BLR/Гомсельмаш
H U10 z -32 kg
-
Иван ИВАНЧИК
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -35 kg
-
Даниил КИРЧЕНКО
BLR/Гомсельмаш
H U10 z -42 kg
4.
Игорь КРИЦКИЙ
BLR/Гомсельмаш
D U14 z -55 kg
3.
Никита КУЛИНЕНКО
BLR/Гомсельмаш
D U14 z -66 kg
1.
Екатерина МАРКОВЦЕВА
BLR/Гомсельмаш
G U12 m +44 kg
1.
Максим НАГИБА
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -42 kg
7.
Анна ПАНЧУХИНА
BLR/Гомсельмаш
G U12 m -32 kg
-
Глеб ПРУЖАНСКИЙ
BLR/Гомсельмаш
H U10 z -26 kg
5.
Глеб СУЩЕВСКИЙ
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -38 kg
7.
Егор ТРОСКО
BLR/Гомсельмаш
H U10 z -42 kg
-
Анастасия ШИНКАРЕВА
BLR/Гомсельмаш
G U12 m -28 kg
-
Антон ШУТЬКО
BLR/Гомсельмаш
F U12 z -35 kg
-