DINABURGA KAUSS 29 SEP DAUGAVPILS
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
A U10 z -24 kg
(PDF)
A U10 z -27 kg
(PDF)
A U10 z -30 kg
(PDF)
A U10 z -33 kg
(PDF)
A U10 z -36 kg
(PDF)
A U10 z -40 kg
(PDF)
A U10 z +40 kg
(PDF)
B U12 m -28 kg
(PDF)
B U12 m -32 kg
(PDF)
B U12 m -36 kg
(PDF)
B U12 m -40 kg
(PDF)
B U12 m +40 kg
(PDF)
C U12 z -32 kg
(PDF)
C U12 z -36 kg
(PDF)
C U12 z -40 kg
(PDF)
C U12 z -45 kg
(PDF)
C U12 z -50 kg
(PDF)
C U12 z +50 kg
(PDF)
D U14 z -42 kg
(PDF)
D U14 z -46 kg
(PDF)
D U14 z -50 kg
(PDF)
D U14 z -55 kg
(PDF)
D U14 z -60 kg
(PDF)
D U14 z +65 kg
(PDF)
E U15 m -45 kg
(PDF)
E U15 m -50 kg
(PDF)
E U15 m -57 kg
(PDF)
E U15 m -63 kg
(PDF)
Competitors
Club
Name
Grade
Category
Pos
1
Alūksnes BJSS
AKMENTIŅA Merisa
5.kyu
B U12 m -32 kg
3.
2
BONDARS Arvis
5.kyu
A U10 z -36 kg
5.
3
BONDARS Ralfs
6.kyu
A U10 z -33 kg
-
4
DUBOVA Beāta
4.kyu
B U12 m +40 kg
2.
5
JERMACĀNS Aivis
5.kyu
A U10 z -27 kg
1.
6
KABLUKS Matīss
5.kyu
C U12 z -36 kg
5.
7
KONCĀNS Roberts
5.kyu
A U10 z +40 kg
3.
8
KRIEVĀNS Aivis
5.kyu
D U14 z -46 kg
7.
9
LĪCIS Renārs
6.kyu
C U12 z -40 kg
-
10
LĪDAKS Matīss
5.kyu
A U10 z +40 kg
5.
11
PURS Emīls
5.kyu
A U10 z -40 kg
-
12
ROPS Kevins Jānis
4.kyu
C U12 z -36 kg
-
13
SEDLENIEKS Roberts
4.kyu
C U12 z -45 kg
7.
14
SILIŅŠ Ginters Valdis
4.kyu
C U12 z -32 kg
7.
15
SUPE Rēzija
5.kyu
B U12 m -32 kg
4.
16
VANAGS Renārs
5.kyu
A U10 z -33 kg
7.
17
VOLKOVS Daniels
6.kyu
D U14 z -50 kg
7.
18
ĶIKUTS Daniels
5.kyu
C U12 z -40 kg
-
19
ŽAGARS Jānis
4.kyu
C U12 z -36 kg
-
20
DOVGĀNS Ernests Ervīns
4.kyu
D U14 z -46 kg
5.
21
ROZE Miķelis Jānis
4.kyu
D U14 z -42 kg
7.
22
SALAKS Markuss
6.kyu
C U12 z -32 kg
-
23
ZUČIKA Ksenija
5.kyu
B U12 m -28 kg
1.
1
Belaz
BELJAJEV Makar
6.kyu
C U12 z -50 kg
2.
2
BUGLAK Daniil
6.kyu
D U14 z -50 kg
2.
3
KOSINEC Anastasija
6.kyu
E U15 m -63 kg
2.
4
LASHUK Yan
6.kyu
C U12 z -36 kg
-
5
LAZAKOVICH Yahor
6.kyu
C U12 z -45 kg
5.
6
MIGUCKIY David
6.kyu
D U14 z -46 kg
-
7
SACUKEVICH Mark
6.kyu
C U12 z -32 kg
-
8
SASKOVEC Dmitriy
6.kyu
C U12 z -32 kg
3.
9
SHABALINSKIY Aleksey
6.kyu
C U12 z -36 kg
-
10
SHADRIN Ivan
6.kyu
C U12 z -32 kg
7.
11
SHADRIN Vladislav
6.kyu
A U10 z -27 kg
2.
12
VISHNJAKOV Ņikita
6.kyu
C U12 z -40 kg
-
13
YURKOVICH Roman
6.kyu
C U12 z -36 kg
-
14
LASHUK Aleksey
6.kyu
A U10 z -24 kg
3.
1
Bosko
JACENKO Artūrs
3.kyu
C U12 z +50 kg
1.
1
Buffen-do
JELUFIMOV Jegor
4.kyu
C U12 z -36 kg
-
2
KARPENKO Kristina
5.kyu
E U15 m -63 kg
1.
3
KARTSAGINA Maria
6.kyu
B U12 m -36 kg
2.
4
SAHHAROV Igor
5.kyu
C U12 z -32 kg
1.
5
TOKMAMCEV Maksim
6.kyu
C U12 z -45 kg
5.
6
TREUMOV Aleksandr
5.kyu
D U14 z -50 kg
7.
7
SAZONOVA Aljona
3.kyu
E U15 m -45 kg
3.
1
Dinamo LAT
BANKOVSKIS Artis
6.kyu
A U10 z -36 kg
-
2
LIZDIKA Patrīcija
6.kyu
B U12 m -40 kg
3.
3
TEREHOVS Juris
6.kyu
D U14 z -50 kg
5.
1
Gauja
ALEKSĀNS Ričards Daniels
6.kyu
A U10 z -33 kg
5.
1
Giri JC Pasvalys
VOLKOVAS Vijus
5.kyu
A U10 z +40 kg
-
1
Jaunība LV
BARTULIS Markus
6.kyu
A U10 z +40 kg
7.
2
GŽIBOVSKIS Roberts
5.kyu
A U10 z -40 kg
2.
3
JAKOVLEVS Ričards
5.kyu
D U14 z -42 kg
-
4
LAVRENOVS Iļja
5.kyu
D U14 z -55 kg
3.
5
MADELĀNS Mārcis
5.kyu
C U12 z -32 kg
5.
6
TRIFONOVS Sergejs
6.kyu
A U10 z +40 kg
7.
7
VALTERS Arturs
4.kyu
C U12 z -36 kg
3.
8
VERZE Dāvids
5.kyu
C U12 z -32 kg
3.
9
VOLKOVS Iļja
4.kyu
C U12 z -36 kg
3.
1
Jelgavas BJSS
ISAJEVA Anastasija
4.kyu
B U12 m -40 kg
1.
2
ISAJEVS Aleksejs
5.kyu
A U10 z -30 kg
3.
1
Jikan
AVDEJEVS Aleksandrs
4.kyu
C U12 z -50 kg
1.
1
Judo Simba
JAKUBAUSKAS Adris
4.kyu
C U12 z -40 kg
2.
1
Lido
APSALONS Aleksandrs
5.kyu
A U10 z +40 kg
3.
2
BIZĀNS Maksims
3.kyu
D U14 z +65 kg
1.
3
DUDOČKINS Mareks
4.kyu
C U12 z -36 kg
-
4
JEFIMOVS Daniels
6.kyu
A U10 z +40 kg
5.
5
STOMA Aleksandrs
3.kyu
D U14 z -46 kg
1.
6
VOLODENOKS Mihails
5.kyu
A U10 z -33 kg
3.
7
ŅEMČIKOVS Kirils
5.kyu
A U10 z -33 kg
2.
1
OLIMP
KARPUŠENKOVA Alīna
6.kyu
B U12 m -36 kg
3.
2
MEISTERE Nikola
6.kyu
E U15 m -50 kg
2.
3
MIŠINA Benita
6.kyu
B U12 m -40 kg
4.
4
STOĻAROVA Viktorija
6.kyu
B U12 m +40 kg
4.
1
Ristis R.Sargūno g.
CHARENKA Kajus
4.kyu
A U10 z -40 kg
1.
2
NAČIŠČIONIS Nedas
4.kyu
C U12 z +50 kg
2.
1
Roni
KONDROTAS Lukas
5.kyu
C U12 z +50 kg
5.
2
KUNSMANAS Rokas
6.kyu
A U10 z +40 kg
-
3
LUOMANAS Rokas
6.kyu
A U10 z +40 kg
1.
4
MARTINKĖNAS Markas
6.kyu
A U10 z +40 kg
2.
5
STUKAITĖ Urtė
6.kyu
B U12 m -40 kg
5.
6
VIEDERIS Andrius
5.kyu
C U12 z -50 kg
4.
7
ČEPAS Matas
5.kyu
C U12 z +50 kg
3.
1
Samurs
PABĒRZIS Andrejs
4.kyu
C U12 z -36 kg
5.
1
Singitaj
BIKOVSKA Tatjana
6.kyu
B U12 m -28 kg
3.
2
BOGATKEVIČS Ivans
5.kyu
C U12 z -40 kg
5.
3
DOMAŠEVA Anastasija
6.kyu
E U15 m -57 kg
3.
4
KAROLS Artjoms
4.kyu
D U14 z -60 kg
2.
5
KOZLOVSKA Lolita
6.kyu
B U12 m -28 kg
4.
6
KRISTIĀN Šmeiss
6.kyu
A U10 z -24 kg
4.
7
LEONOVS Viktors
5.kyu
C U12 z -36 kg
-
8
LIZUNOVA Darja
3.kyu
E U15 m -50 kg
1.
9
MARKOVA Alīse
5.kyu
B U12 m -28 kg
2.
10
MENDRIĶIS Aleksejs
6.kyu
C U12 z -32 kg
-
11
MINGINS Rostislavs
6.kyu
C U12 z -32 kg
-
12
MOROZOVS Ņikita
5.kyu
D U14 z -42 kg
-
13
REVA Raimonds
4.kyu
D U14 z -42 kg
-
14
SAMOILOVS Glebs
6.kyu
A U10 z -27 kg
4.
15
SHUBNIKOV Aleksandr
6.kyu
A U10 z -33 kg
3.
16
VASILJEVS Aleksandrs
5.kyu
D U14 z -42 kg
7.
17
ZENOVA Evelina
6.kyu
B U12 m +40 kg
3.
18
ZOBNINS Artjoms
4.kyu
D U14 z -55 kg
-
19
ŠARKELS Olivers
6.kyu
C U12 z -45 kg
7.
20
ŠIMANSKA Alina
6.kyu
B U12 m -36 kg
4.
1
Spars
LISENKO Zahars
4.kyu
C U12 z -32 kg
2.
1
Tver Olimp
BELORUSOV Pavel
5.kyu
C U12 z -36 kg
-
2
BELOUSOV Valeriy
6.kyu
C U12 z -45 kg
3.
3
IUKHAREV Dmitrii
4.kyu
D U14 z -42 kg
5.
4
KARPOV Fedor
4.kyu
D U14 z -60 kg
1.
5
KUZNETCOV Konstantin
6.kyu
C U12 z -40 kg
3.
6
MASLOV Aristarkh
4.kyu
D U14 z -50 kg
1.
7
MENSHIKOV Aleksandr
6.kyu
A U10 z -27 kg
3.
8
NURALIEV Amir
6.kyu
A U10 z -30 kg
2.
9
SAVINSKIY Pavel
4.kyu
D U14 z -42 kg
1.
10
АНДРЕЕВ Иван
6.kyu
A U10 z -33 kg
5.
1
V.Zeļonija SS
BAGAJEVS Mareks
4.kyu
D U14 z -50 kg
3.
2
BLAŽEVIČS Artēmijs
5.kyu
C U12 z +50 kg
4.
3
DOROFEIČIKS Artemijs
5.kyu
C U12 z -40 kg
7.
4
DUBRO Eldars
4.kyu
D U14 z +65 kg
2.
5
GAILĪTIS Kristofers
4.kyu
D U14 z -60 kg
3.
6
GAVRILEJS Damirs
6.kyu
A U10 z -36 kg
4.
7
JEVSTIGNEJEVS Jevgenijs
5.kyu
C U12 z -50 kg
5.
8
MIRONOVS Stepans
4.kyu
D U14 z -50 kg
5.
9
SKANGALIS Henrijs
5.kyu
A U10 z -40 kg
3.
10
SMIRNOVS Maksims
5.kyu
C U12 z -36 kg
-
11
SPRINGIS Jevgeņijs
4.kyu
D U14 z -46 kg
3.
12
VOROBJOVS Maksims
4.kyu
D U14 z -46 kg
5.
13
ČERNIŠEVS Platons
5.kyu
D U14 z +65 kg
3.
14
ŽURAVĻOVS Nils
4.kyu
D U14 z -55 kg
-
1
Yarclub Kaliningrad
DOLYAN Timofey
5.kyu
A U10 z -36 kg
1.
2
KOMAROV Boris
5.kyu
A U10 z -40 kg
3.
3
KOROTYAEV Nikita
4.kyu
C U12 z -36 kg
7.
4
LOXMATOV Bogdan
4.kyu
D U14 z -42 kg
-
5
NAZARKIN Sergey
4.kyu
A U10 z -33 kg
1.
6
PUXOVAY Vladislava
5.kyu
B U12 m -32 kg
1.
7
SINELNIKOVA Veronika
5.kyu
B U12 m -36 kg
1.
8
SUXORYKOV Makar
6.kyu
A U10 z -24 kg
2.
9
TITOV Nikita
4.kyu
D U14 z -60 kg
3.
10
VASILIEV Daniil
5.kyu
C U12 z -45 kg
2.
11
VASILIEV Nikita
5.kyu
C U12 z -36 kg
-
12
VOLCHKOV Demiyan
4.kyu
C U12 z -40 kg
3.
13
YARMOLUK Nikolay
5.kyu
A U10 z -30 kg
1.
14
YDINA Liana
4.kyu
E U15 m -45 kg
1.
1
Ziemeļblāzma
BAŠMAKOVS Illarions
4.kyu
C U12 z -40 kg
1.
2
LITVIŠKO Vladislavs
3.kyu
D U14 z -50 kg
3.
3
LOBAŽEVIČS Matvejs
4.kyu
D U14 z -55 kg
2.
1
БГУОР Бобруйск
ZHUKAVETS Maryana
6.kyu
B U12 m +40 kg
1.
1
ДЮКФП Себеж
ILIN Artjom
6.kyu
C U12 z -36 kg
2.
1
ДЮСШ Борисова
KRYLOU Artsiom
6.kyu
C U12 z -40 kg
7.
2
SAMSONAU Aliaksandr
6.kyu
D U14 z -60 kg
-
3
SHUMEIKA Danila
6.kyu
A U10 z -40 kg
-
1
Кириши ДЮСШ
CHEREZOV Nikita
6.kyu
C U12 z -36 kg
1.
1
МОК СДЮШОР Минск
BARANOUSKI Ivan
6.kyu
C U12 z -40 kg
-
2
BARANOVSKIJ Jaroslav
6.kyu
A U10 z -33 kg
7.
3
DUBKO Maksim
6.kyu
A U10 z -36 kg
3.
4
HURSEVICH Valeriy
6.kyu
C U12 z -36 kg
-
5
IVANOV Nikolay
4.kyu
D U14 z -46 kg
2.
6
KHADYKA Aliaksei
5.kyu
A U10 z -33 kg
-
7
KORP Artsemi
6.kyu
D U14 z -42 kg
-
8
NOVIKOV Danil
6.kyu
D U14 z -42 kg
2.
9
SARKISIAN Artur
5.kyu
D U14 z -42 kg
3.
10
SHLIAZHKO Ilia
6.kyu
A U10 z -30 kg
4.
11
SKORIKOVA Aleksandra
6.kyu
E U15 m -50 kg
3.
12
SPARYSH Denis
6.kyu
D U14 z -55 kg
-
13
STREELNIKAU Andrei
6.kyu
C U12 z -36 kg
7.
14
SUDNIK Vadzim
6.kyu
C U12 z -45 kg
1.
15
VARAVKO Jaromir
4.kyu
D U14 z -46 kg
7.
16
VASHKEVICH Krystina
6.kyu
B U12 m -32 kg
2.
1
Полоцк
AVLASENKA Arseniy
6.kyu
D U14 z +65 kg
-
2
BALTRUSHEVICH Sofiya
5.kyu
E U15 m -57 kg
1.
3
HLADZIYENIS Artsiom
6.kyu
D U14 z -42 kg
-
4
KALTUNOU Ivan
5.kyu
D U14 z -42 kg
5.
5
KARPENKA Anastasiya
5.kyu
E U15 m -45 kg
2.
6
LAUCHYNOUSKI Aliaksei
6.kyu
D U14 z -60 kg
-
7
MARTYNAVA Aryna
6.kyu
E U15 m -57 kg
4.
8
MATSULEVICH Danila
6.kyu
C U12 z -45 kg
3.
9
SHKIRENKA Maksim
6.kyu
D U14 z -55 kg
3.
10
STAHUROU Ilya
6.kyu
C U12 z -32 kg
5.
11
ZUBKOU Yauheni
6.kyu
C U12 z -40 kg
5.
12
БАРАДУЛИНА Дарья
6.kyu
B U12 m -40 kg
2.
13
ЛАШКОВ Валерий
6.kyu
D U14 z -55 kg
1.
14
НОВОСЕЛОВ Артем
6.kyu
D U14 z -42 kg
-
15
ШОСТАК Даниил
6.kyu
C U12 z -36 kg
-
1
СДЮШОР 7 Минск
EHAMBERDZIYEU Tsimur
6.kyu
C U12 z -50 kg
3.
2
KUPCHANKA Aliaksandrа
6.kyu
E U15 m -57 kg
2.
3
LITSKEVICH Mikita
6.kyu
A U10 z -24 kg
1.
4
LITSKEVICH Yahor
6.kyu
D U14 z -42 kg
3.
5
YARMALINSKI Kiryl
6.kyu
D U14 z -46 kg
3.