DINABURGA KAUSS 29 SEP DAUGAVPILS
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
A U10 z -24 kg
(PDF)
A U10 z -27 kg
(PDF)
A U10 z -30 kg
(PDF)
A U10 z -33 kg
(PDF)
A U10 z -36 kg
(PDF)
A U10 z -40 kg
(PDF)
A U10 z +40 kg
(PDF)
B U12 m -28 kg
(PDF)
B U12 m -32 kg
(PDF)
B U12 m -36 kg
(PDF)
B U12 m -40 kg
(PDF)
B U12 m +40 kg
(PDF)
C U12 z -32 kg
(PDF)
C U12 z -36 kg
(PDF)
C U12 z -40 kg
(PDF)
C U12 z -45 kg
(PDF)
C U12 z -50 kg
(PDF)
C U12 z +50 kg
(PDF)
D U14 z -42 kg
(PDF)
D U14 z -46 kg
(PDF)
D U14 z -50 kg
(PDF)
D U14 z -55 kg
(PDF)
D U14 z -60 kg
(PDF)
D U14 z +65 kg
(PDF)
E U15 m -45 kg
(PDF)
E U15 m -50 kg
(PDF)
E U15 m -57 kg
(PDF)
E U15 m -63 kg
(PDF)
Competitors
Name
Grade
Club
Category
Pos
AKMENTIŅA Merisa
5.kyu
Alūksnes BJSS
B U12 m -32 kg
3.
ALEKSĀNS Ričards Daniels
6.kyu
Gauja
A U10 z -33 kg
5.
APSALONS Aleksandrs
5.kyu
Lido
A U10 z +40 kg
3.
AVDEJEVS Aleksandrs
4.kyu
Jikan
C U12 z -50 kg
1.
AVLASENKA Arseniy
6.kyu
Полоцк
D U14 z +65 kg
-
BAGAJEVS Mareks
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -50 kg
3.
BALTRUSHEVICH Sofiya
5.kyu
Полоцк
E U15 m -57 kg
1.
BANKOVSKIS Artis
6.kyu
Dinamo LAT
A U10 z -36 kg
-
BARANOUSKI Ivan
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
C U12 z -40 kg
-
BARANOVSKIJ Jaroslav
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
A U10 z -33 kg
7.
BARTULIS Markus
6.kyu
Jaunība LV
A U10 z +40 kg
7.
BAŠMAKOVS Illarions
4.kyu
Ziemeļblāzma
C U12 z -40 kg
1.
BELJAJEV Makar
6.kyu
Belaz
C U12 z -50 kg
2.
BELORUSOV Pavel
5.kyu
Tver Olimp
C U12 z -36 kg
-
BELOUSOV Valeriy
6.kyu
Tver Olimp
C U12 z -45 kg
3.
BIKOVSKA Tatjana
6.kyu
Singitaj
B U12 m -28 kg
3.
BIZĀNS Maksims
3.kyu
Lido
D U14 z +65 kg
1.
BLAŽEVIČS Artēmijs
5.kyu
V.Zeļonija SS
C U12 z +50 kg
4.
BOGATKEVIČS Ivans
5.kyu
Singitaj
C U12 z -40 kg
5.
BONDARS Arvis
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z -36 kg
5.
BONDARS Ralfs
6.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z -33 kg
-
BUGLAK Daniil
6.kyu
Belaz
D U14 z -50 kg
2.
CHARENKA Kajus
4.kyu
Ristis R.Sargūno g.
A U10 z -40 kg
1.
CHEREZOV Nikita
6.kyu
Кириши ДЮСШ
C U12 z -36 kg
1.
DOLYAN Timofey
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
A U10 z -36 kg
1.
DOMAŠEVA Anastasija
6.kyu
Singitaj
E U15 m -57 kg
3.
DOROFEIČIKS Artemijs
5.kyu
V.Zeļonija SS
C U12 z -40 kg
7.
DUBKO Maksim
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
A U10 z -36 kg
3.
DUBOVA Beāta
4.kyu
Alūksnes BJSS
B U12 m +40 kg
2.
DUBRO Eldars
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z +65 kg
2.
DUDOČKINS Mareks
4.kyu
Lido
C U12 z -36 kg
-
EHAMBERDZIYEU Tsimur
6.kyu
СДЮШОР 7 Минск
C U12 z -50 kg
3.
GAILĪTIS Kristofers
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -60 kg
3.
GAVRILEJS Damirs
6.kyu
V.Zeļonija SS
A U10 z -36 kg
4.
GŽIBOVSKIS Roberts
5.kyu
Jaunība LV
A U10 z -40 kg
2.
HLADZIYENIS Artsiom
6.kyu
Полоцк
D U14 z -42 kg
-
HURSEVICH Valeriy
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
C U12 z -36 kg
-
ILIN Artjom
6.kyu
ДЮКФП Себеж
C U12 z -36 kg
2.
IUKHAREV Dmitrii
4.kyu
Tver Olimp
D U14 z -42 kg
5.
IVANOV Nikolay
4.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -46 kg
2.
JACENKO Artūrs
3.kyu
Bosko
C U12 z +50 kg
1.
JAKOVLEVS Ričards
5.kyu
Jaunība LV
D U14 z -42 kg
-
JAKUBAUSKAS Adris
4.kyu
Judo Simba
C U12 z -40 kg
2.
JEFIMOVS Daniels
6.kyu
Lido
A U10 z +40 kg
5.
JELUFIMOV Jegor
4.kyu
Buffen-do
C U12 z -36 kg
-
JERMACĀNS Aivis
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z -27 kg
1.
JEVSTIGNEJEVS Jevgenijs
5.kyu
V.Zeļonija SS
C U12 z -50 kg
5.
KABLUKS Matīss
5.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -36 kg
5.
KALTUNOU Ivan
5.kyu
Полоцк
D U14 z -42 kg
5.
KAROLS Artjoms
4.kyu
Singitaj
D U14 z -60 kg
2.
KARPENKA Anastasiya
5.kyu
Полоцк
E U15 m -45 kg
2.
KARPENKO Kristina
5.kyu
Buffen-do
E U15 m -63 kg
1.
KARPOV Fedor
4.kyu
Tver Olimp
D U14 z -60 kg
1.
KARPUŠENKOVA Alīna
6.kyu
OLIMP
B U12 m -36 kg
3.
KARTSAGINA Maria
6.kyu
Buffen-do
B U12 m -36 kg
2.
KHADYKA Aliaksei
5.kyu
МОК СДЮШОР Минск
A U10 z -33 kg
-
KOMAROV Boris
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
A U10 z -40 kg
3.
KONCĀNS Roberts
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z +40 kg
3.
KONDROTAS Lukas
5.kyu
Roni
C U12 z +50 kg
5.
KOROTYAEV Nikita
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
C U12 z -36 kg
7.
KORP Artsemi
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -42 kg
-
KOSINEC Anastasija
6.kyu
Belaz
E U15 m -63 kg
2.
KOZLOVSKA Lolita
6.kyu
Singitaj
B U12 m -28 kg
4.
KRIEVĀNS Aivis
5.kyu
Alūksnes BJSS
D U14 z -46 kg
7.
KRISTIĀN Šmeiss
6.kyu
Singitaj
A U10 z -24 kg
4.
KRYLOU Artsiom
6.kyu
ДЮСШ Борисова
C U12 z -40 kg
7.
KUNSMANAS Rokas
6.kyu
Roni
A U10 z +40 kg
-
KUPCHANKA Aliaksandrа
6.kyu
СДЮШОР 7 Минск
E U15 m -57 kg
2.
KUZNETCOV Konstantin
6.kyu
Tver Olimp
C U12 z -40 kg
3.
LASHUK Yan
6.kyu
Belaz
C U12 z -36 kg
-
LAUCHYNOUSKI Aliaksei
6.kyu
Полоцк
D U14 z -60 kg
-
LAVRENOVS Iļja
5.kyu
Jaunība LV
D U14 z -55 kg
3.
LAZAKOVICH Yahor
6.kyu
Belaz
C U12 z -45 kg
5.
LEONOVS Viktors
5.kyu
Singitaj
C U12 z -36 kg
-
LISENKO Zahars
4.kyu
Spars
C U12 z -32 kg
2.
LITSKEVICH Mikita
6.kyu
СДЮШОР 7 Минск
A U10 z -24 kg
1.
LITSKEVICH Yahor
6.kyu
СДЮШОР 7 Минск
D U14 z -42 kg
3.
LITVIŠKO Vladislavs
3.kyu
Ziemeļblāzma
D U14 z -50 kg
3.
LIZDIKA Patrīcija
6.kyu
Dinamo LAT
B U12 m -40 kg
3.
LIZUNOVA Darja
3.kyu
Singitaj
E U15 m -50 kg
1.
LOBAŽEVIČS Matvejs
4.kyu
Ziemeļblāzma
D U14 z -55 kg
2.
LOXMATOV Bogdan
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
D U14 z -42 kg
-
LUOMANAS Rokas
6.kyu
Roni
A U10 z +40 kg
1.
LĪCIS Renārs
6.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -40 kg
-
LĪDAKS Matīss
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z +40 kg
5.
MADELĀNS Mārcis
5.kyu
Jaunība LV
C U12 z -32 kg
5.
MARKOVA Alīse
5.kyu
Singitaj
B U12 m -28 kg
2.
MARTINKĖNAS Markas
6.kyu
Roni
A U10 z +40 kg
2.
MARTYNAVA Aryna
6.kyu
Полоцк
E U15 m -57 kg
4.
MASLOV Aristarkh
4.kyu
Tver Olimp
D U14 z -50 kg
1.
MATSULEVICH Danila
6.kyu
Полоцк
C U12 z -45 kg
3.
MEISTERE Nikola
6.kyu
OLIMP
E U15 m -50 kg
2.
MENDRIĶIS Aleksejs
6.kyu
Singitaj
C U12 z -32 kg
-
MENSHIKOV Aleksandr
6.kyu
Tver Olimp
A U10 z -27 kg
3.
MIGUCKIY David
6.kyu
Belaz
D U14 z -46 kg
-
MINGINS Rostislavs
6.kyu
Singitaj
C U12 z -32 kg
-
MIRONOVS Stepans
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -50 kg
5.
MIŠINA Benita
6.kyu
OLIMP
B U12 m -40 kg
4.
MOROZOVS Ņikita
5.kyu
Singitaj
D U14 z -42 kg
-
NAZARKIN Sergey
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
A U10 z -33 kg
1.
NAČIŠČIONIS Nedas
4.kyu
Ristis R.Sargūno g.
C U12 z +50 kg
2.
NOVIKOV Danil
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -42 kg
2.
NURALIEV Amir
6.kyu
Tver Olimp
A U10 z -30 kg
2.
PABĒRZIS Andrejs
4.kyu
Samurs
C U12 z -36 kg
5.
PURS Emīls
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z -40 kg
-
PUXOVAY Vladislava
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
B U12 m -32 kg
1.
REVA Raimonds
4.kyu
Singitaj
D U14 z -42 kg
-
ROPS Kevins Jānis
4.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -36 kg
-
SACUKEVICH Mark
6.kyu
Belaz
C U12 z -32 kg
-
SAHHAROV Igor
5.kyu
Buffen-do
C U12 z -32 kg
1.
SAMOILOVS Glebs
6.kyu
Singitaj
A U10 z -27 kg
4.
SAMSONAU Aliaksandr
6.kyu
ДЮСШ Борисова
D U14 z -60 kg
-
SARKISIAN Artur
5.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -42 kg
3.
SASKOVEC Dmitriy
6.kyu
Belaz
C U12 z -32 kg
3.
SAVINSKIY Pavel
4.kyu
Tver Olimp
D U14 z -42 kg
1.
SEDLENIEKS Roberts
4.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -45 kg
7.
SHABALINSKIY Aleksey
6.kyu
Belaz
C U12 z -36 kg
-
SHADRIN Ivan
6.kyu
Belaz
C U12 z -32 kg
7.
SHADRIN Vladislav
6.kyu
Belaz
A U10 z -27 kg
2.
SHKIRENKA Maksim
6.kyu
Полоцк
D U14 z -55 kg
3.
SHLIAZHKO Ilia
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
A U10 z -30 kg
4.
SHUBNIKOV Aleksandr
6.kyu
Singitaj
A U10 z -33 kg
3.
SHUMEIKA Danila
6.kyu
ДЮСШ Борисова
A U10 z -40 kg
-
SILIŅŠ Ginters Valdis
4.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -32 kg
7.
SINELNIKOVA Veronika
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
B U12 m -36 kg
1.
SKANGALIS Henrijs
5.kyu
V.Zeļonija SS
A U10 z -40 kg
3.
SKORIKOVA Aleksandra
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
E U15 m -50 kg
3.
SMIRNOVS Maksims
5.kyu
V.Zeļonija SS
C U12 z -36 kg
-
SPARYSH Denis
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -55 kg
-
SPRINGIS Jevgeņijs
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -46 kg
3.
STAHUROU Ilya
6.kyu
Полоцк
C U12 z -32 kg
5.
STOMA Aleksandrs
3.kyu
Lido
D U14 z -46 kg
1.
STOĻAROVA Viktorija
6.kyu
OLIMP
B U12 m +40 kg
4.
STREELNIKAU Andrei
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
C U12 z -36 kg
7.
STUKAITĖ Urtė
6.kyu
Roni
B U12 m -40 kg
5.
SUDNIK Vadzim
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
C U12 z -45 kg
1.
SUPE Rēzija
5.kyu
Alūksnes BJSS
B U12 m -32 kg
4.
SUXORYKOV Makar
6.kyu
Yarclub Kaliningrad
A U10 z -24 kg
2.
TEREHOVS Juris
6.kyu
Dinamo LAT
D U14 z -50 kg
5.
TITOV Nikita
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
D U14 z -60 kg
3.
TOKMAMCEV Maksim
6.kyu
Buffen-do
C U12 z -45 kg
5.
TREUMOV Aleksandr
5.kyu
Buffen-do
D U14 z -50 kg
7.
TRIFONOVS Sergejs
6.kyu
Jaunība LV
A U10 z +40 kg
7.
VALTERS Arturs
4.kyu
Jaunība LV
C U12 z -36 kg
3.
VANAGS Renārs
5.kyu
Alūksnes BJSS
A U10 z -33 kg
7.
VARAVKO Jaromir
4.kyu
МОК СДЮШОР Минск
D U14 z -46 kg
7.
VASHKEVICH Krystina
6.kyu
МОК СДЮШОР Минск
B U12 m -32 kg
2.
VASILIEV Daniil
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
C U12 z -45 kg
2.
VASILIEV Nikita
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
C U12 z -36 kg
-
VASILJEVS Aleksandrs
5.kyu
Singitaj
D U14 z -42 kg
7.
VERZE Dāvids
5.kyu
Jaunība LV
C U12 z -32 kg
3.
VIEDERIS Andrius
5.kyu
Roni
C U12 z -50 kg
4.
VISHNJAKOV Ņikita
6.kyu
Belaz
C U12 z -40 kg
-
VOLCHKOV Demiyan
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
C U12 z -40 kg
3.
VOLKOVAS Vijus
5.kyu
Giri JC Pasvalys
A U10 z +40 kg
-
VOLKOVS Daniels
6.kyu
Alūksnes BJSS
D U14 z -50 kg
7.
VOLKOVS Iļja
4.kyu
Jaunība LV
C U12 z -36 kg
3.
VOLODENOKS Mihails
5.kyu
Lido
A U10 z -33 kg
3.
VOROBJOVS Maksims
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -46 kg
5.
YARMALINSKI Kiryl
6.kyu
СДЮШОР 7 Минск
D U14 z -46 kg
3.
YARMOLUK Nikolay
5.kyu
Yarclub Kaliningrad
A U10 z -30 kg
1.
YDINA Liana
4.kyu
Yarclub Kaliningrad
E U15 m -45 kg
1.
YURKOVICH Roman
6.kyu
Belaz
C U12 z -36 kg
-
ZENOVA Evelina
6.kyu
Singitaj
B U12 m +40 kg
3.
ZHUKAVETS Maryana
6.kyu
БГУОР Бобруйск
B U12 m +40 kg
1.
ZOBNINS Artjoms
4.kyu
Singitaj
D U14 z -55 kg
-
ZUBKOU Yauheni
6.kyu
Полоцк
C U12 z -40 kg
5.
ČEPAS Matas
5.kyu
Roni
C U12 z +50 kg
3.
ČERNIŠEVS Platons
5.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z +65 kg
3.
ĶIKUTS Daniels
5.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -40 kg
-
ŅEMČIKOVS Kirils
5.kyu
Lido
A U10 z -33 kg
2.
ŠARKELS Olivers
6.kyu
Singitaj
C U12 z -45 kg
7.
ŠIMANSKA Alina
6.kyu
Singitaj
B U12 m -36 kg
4.
ŽAGARS Jānis
4.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -36 kg
-
ŽURAVĻOVS Nils
4.kyu
V.Zeļonija SS
D U14 z -55 kg
-
АНДРЕЕВ Иван
6.kyu
Tver Olimp
A U10 z -33 kg
5.
БАРАДУЛИНА Дарья
6.kyu
Полоцк
B U12 m -40 kg
2.
ЛАШКОВ Валерий
6.kyu
Полоцк
D U14 z -55 kg
1.
НОВОСЕЛОВ Артем
6.kyu
Полоцк
D U14 z -42 kg
-
ШОСТАК Даниил
6.kyu
Полоцк
C U12 z -36 kg
-
DOVGĀNS Ernests Ervīns
4.kyu
Alūksnes BJSS
D U14 z -46 kg
5.
ISAJEVA Anastasija
4.kyu
Jelgavas BJSS
B U12 m -40 kg
1.
ISAJEVS Aleksejs
5.kyu
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
3.
LASHUK Aleksey
6.kyu
Belaz
A U10 z -24 kg
3.
ROZE Miķelis Jānis
4.kyu
Alūksnes BJSS
D U14 z -42 kg
7.
SALAKS Markuss
6.kyu
Alūksnes BJSS
C U12 z -32 kg
-
SAZONOVA Aljona
3.kyu
Buffen-do
E U15 m -45 kg
3.
ZUČIKA Ksenija
5.kyu
Alūksnes BJSS
B U12 m -28 kg
1.