|
Results |
U10 m -28 kg (3) |
1. | Anastasija JAŠINA | Lido/LAT |
2. | Lauma Līva SAKLAURE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Darija BULAJEVA | Plunges dziudo/LTU |
U10 m -32 kg (5) |
1. | Elija BAGDONAVICIUTE | Rena/LTU |
2. | Jekaterina KUZŅICOVA | RDsport/LAT |
3. | Merisa AKMENTIŅA | Alūksnes BJSS/LAT |
4. | Katrīna Anna JEVSTIGNEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Eizabete Luīza RĪBENA | Ādažu BJSS/LAT |
U10 m -36 kg (1) |
1. | Agate JANČEVSKA | LSPA DS/LAT |
U10 z -24 kg (10) |
1. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Niks MAULS | Spars/LAT |
3. | Maksims VOLODJKO | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Reinis KRĪGERS | LSPA DS/LAT |
5. | Aleksandrs TUUĻS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Timurs ISAKOVS | Lido/LAT |
7. | Kristians RAUDNIEKS | Makkabi/LAT |
7. | Ivans JARMAKS | Liepājas KSS/LAT |
U10 z -26 kg (14) |
1. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Daniels ZEPS | RDsport/LAT |
3. | Maksims SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Ņikita ZAGORSKIS | Satori/LAT |
5. | Timurs BARABANOVS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Markus RAUDNIEKS | Makkabi/LAT |
7. | Deniss FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Vladimirs KUĻINIČENKO | Liepājas KSS/LAT |
U10 z -28 kg (16) |
1. | Artjoms BERESTOVS | Spars/LAT |
2. | Nikita OĻIJNIKS | Spars/LAT |
3. | Gustavs VOITENKO | Sigulda/LAT |
3. | Georgijs SVIRBUTOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Aleksis KOZLOVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Vasilijs HROMENKOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Miroslavs KĻAČKOVSKIS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Antons ŠADČINS | Liepājas KSS/LAT |
U10 z -30 kg (16) |
1. | Toms SAULITE | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Artūrs SMALOVIJS | Lido/LAT |
3. | Andrejs KĀPIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Rians FOMENKO | Lido/LAT |
5. | Artjems HAVINS | Spars/LAT |
5. | Roberts RUTKOVSKIS | Saldus/LAT |
7. | Aleksandrs MALIŠEVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Maksims KONSTANTINOVS | RDsport/LAT |
U10 z -32 kg (11) |
1. | Alens PETROVS | Spars/LAT |
2. | Kirills BURAKOVS | RDsport/LAT |
3. | Valters BĒRTULIS | Saldus/LAT |
3. | Regnārs SKAISTAIS | Kokoro/LAT |
5. | Herberts PETERSONS | LSPA DS/LAT |
5. | Edgars TEICĀNS | RDsport/LAT |
7. | Mikus URBANOVIČS | Sigulda/LAT |
7. | Adrians CELMS | Sigulda/LAT |
U10 z -34 kg (9) |
1. | Dmitrijs KOLOSOVS | Kano džudo klubs/LAT |
2. | Saulenas JONAS | Gaja/LTU |
3. | Artūrs ZINKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Valters STEPIŅŠ | Saldus/LAT |
5. | Samuels JĒKABSONS | Saldus/LAT |
5. | Marks BRUMERMANIS | RDsport/LAT |
7. | Ralfs CEIMERS | Saldus/LAT |
7. | Rihards MASTIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
U10 z -36 kg (4) |
1. | Oskars ZASTUPŅEVIČS | LSPA DS/LAT |
2. | Marjans KAROLS | Lido/LAT |
3. | Marats FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
4. | Tomas Gustavs CELENBERGS | Alūksnes BJSS/LAT |
U10 z -38 kg (2) |
1. | Henrijs SKANGALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
U10 z -42 kg (2) |
1. | Dmitrijs ŽUKAUSKS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Daniels JEFIMOVS | Lido/LAT |
U10 z -44 kg (4) |
1. | Harijs HAHELS | RDsport/LAT |
2. | Rolands ANUKRĀNS | Lido/LAT |
3. | Aleks PATEJENOKS | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Roberts KONCĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
U10 z +46 kg (4) |
1. | Nils SKUJA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Nojus CERNAUSKAS | Ugnies aidas/LTU |
3. | Arnolds LOSĀNS | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Matīss LĪDAKS | Alūksnes BJSS/LAT |
U12 m -28 kg (2) |
1. | Ksenija ZUČIKA | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Delija LAVROVA | Ādažu BJSS/LAT |
U12 m -32 kg (3) |
1. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Justīne JANELE | Kyodai/LAT |
3. | Zukauskaite IEVA | Ugnies aidas/LTU |
U12 m -36 kg (6) |
1. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS/LAT |
3. | Marija AKSENOVA | RDsport/LAT |
3. | Alīna KARPUŠENKOVA | OLIMP/LAT |
U12 m -40 kg (5) |
1. | Ugne SKERYTE | Ugnies aidas/LTU |
2. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
3. | Kamilla JEFIMOVA | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Estere KOČKINA | LSPA DS/LAT |
5. | Arta Līga SOPULE | Alūksnes BJSS/LAT |
U12 m -44 kg (2) |
1. | Saule NOVIKOVAITE | Gaja/LTU |
2. | Riana IĻJAŠENKO | Ādažu BJSS/LAT |
U12 m +44 kg (3) |
1. | Evita EZERA | Lido/LAT |
2. | Beāta DUBOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Beatrise BRIEDE | Ādažu BJSS/LAT |
U12 z -26 kg (2) |
1. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Umārs USMANOVS | Ādažu BJSS/LAT |
U12 z -29 kg (11) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Artemijs FADEJEVS | Lido/LAT |
3. | Aleksandrs GLASKOVS | Makkabi/LAT |
3. | Jaroslavs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Timurs CAPLANOVS | Makkabi/LAT |
5. | Bruno ZAĶIS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Dailyde IGNAS | Gaja/LTU |
7. | Artemijs DAŅKO | Bosko/LAT |
U12 z -32 kg (18) |
1. | Zahars LISENKO | Spars/LAT |
2. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
3. | Ēriks HOMKA | Lido/LAT |
3. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Mantas IVANOVAS | Gaja/LTU |
5. | Aleksandrs GETMANENKO | Kano džudo klubs/LAT |
7. | Matīss LAZDIŅŠ | Kyodai/LAT |
7. | Daņila BELIHS | Jelgavas BJSS/LAT |
U12 z -35 kg (21) |
1. | Ernests BRIGMANIS BRIĢIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Reinis DAUKSTS | RDsport/LAT |
3. | Andrejs PABĒRZIS | Samurs/LAT |
3. | Aleksandrs KUZŅECOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Girvydas NARKUS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Daniels ZVANERS | Kano džudo klubs/LAT |
7. | Edvīns DAUKUĻS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Saulenas JONAS | Gaja/LTU |
U12 z -38 kg (17) |
1. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
2. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Fricis Roberts ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Artemijs DOROFEIČIKS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Timurs TELEŠS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Gļebs BIRJUKOVS | Vidzemes DS/LAT |
7. | Karims LEVČUKS | Spars/LAT |
U12 z -42 kg (15) |
1. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
2. | Dāvis LIEPIŅŠ | Liepājas KSS/LAT |
3. | Tajus GENEVICIUS | Ugnies aidas/LTU |
3. | Vadims SPROĢIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Tomas ŽILYS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Valters PŪCĪTIS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Roberts SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Tihons LOMANŅIKOVS | Liepājas KSS/LAT |
U12 z -46 kg (11) |
1. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
2. | Daniels STRODS | Kyodai/LAT |
3. | Ričards SABĻINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Viktors MIKUĻČIKS | Spars/LAT |
5. | Aleksandrs ZAHAROVS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Ričards ZOROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Jegors KALBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Roans LĀCIS | Samurs/LAT |
U12 z -50 kg (8) |
1. | Arsenijs ANIKINS | Satori/LAT |
2. | Pauls Gustavs PAMPE | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Jevgenijs JEVSTIGNEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Oskars ĀBOLTIŅŠ | Satori/LAT |
5. | Artemijs SADAKOVS | Bosko/LAT |
5. | Raivo Aleksis BUŠS | Vidzemes DS/LAT |
7. | Arsēnijs MOGIRČUKS | Satori/LAT |
7. | Patriks BUKŠS | LSPA DS/LAT |
U12 z -55 kg (7) |
1. | Aleksandrs AVDEJEVS | Jikan/LAT |
2. | Artūrs JACENKO | Bosko/LAT |
3. | Deniss BRULS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Arturs DROGINS | Liepājas KSS/LAT |
U12 z +55 kg (3) |
1. | Artēmijs BLAŽEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Andrejs STIBELIS | Spars/LAT |
3. | Nojus KUNGYS | Kumikata/LTU |
U14 m -36 kg (4) |
1. | Viktorija KOVŠA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Keita DOBROĻUBOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
4. | Viktorija JANOVKSA | Kyodai/LAT |
U14 m -40 kg (5) |
1. | Anna GULĪTE | Kyodai/LAT |
2. | Evelīna JAVORSKA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
4. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Ugne SKERYTE | Ugnies aidas/LTU |
U14 m -48 kg (4) |
1. | Barbora ENDRIEKUTĖ | Plunges dziudo/LTU |
2. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
3. | Evita EZERA | Lido/LAT |
4. | Ritenberga ANNA MARIJA | RDsport/LAT |
U14 m -52 kg (2) |
1. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
2. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
U14 m -57 kg (2) |
1. | Daniela PETROVA | Sigulda/LAT |
2. | Annika ZEMELE | Spars/LAT |
U14 m +57 kg (2) |
1. | Adele ŠULTE | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
U14 z -32 kg (6) |
1. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Roberts NEILANDS | Kyodai/LAT |
U14 z -35 kg (16) |
1. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
3. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
5. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
5. | Deniss ŠABANOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
7. | Dāvids PILSKALNS | LSPA DS/LAT |
U14 z -38 kg (8) |
1. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
2. | Markuss ŠAICĀNS | Kyodai/LAT |
3. | Ņikita KUĻUKS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Ernests PASTARS | Kyodai/LAT |
5. | Eduards LĪPENĪTS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Arturs ROGOĻEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Gvidas MILENČIUS | Kumikata/LTU |
7. | Ervinas ŽILIUS | Plunges dziudo/LTU |
U14 z -42 kg (16) |
1. | Niks LOMONOSOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kirils GOLUBEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Rolands KAZAČENOKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Aringas GENEVICIUS | Ugnies aidas/LTU |
5. | Vladimirs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
7. | Toms BUBKO | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Patriks GAILĀNS | Sigulda/LAT |
U14 z -46 kg (13) |
1. | Deniss ŽIZŅEVSKIS | Lido/LAT |
2. | Deniss KAMENSKIS | Bosko/LAT |
3. | Deniss USTINOVIČS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Mareks BAGAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Maksims VOROBJOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Mihails VINOPALS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Artjoms JURKINS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Stepans LOMAKINS | Bosko/LAT |
U14 z -50 kg (18) |
1. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
2. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ivans MAKEJEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Artjoms SIDORČENKO | Liepājas KSS/LAT |
5. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Nils ŽURAVĻOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Iļja OBUHOVS | Kano džudo klubs/LAT |
7. | Matvejs LOBAŽEVIČS | Ziemeļblāzma/LAT |
U14 z -55 kg (8) |
1. | Timurs PANTELEJEVS | Bosko/LAT |
2. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
3. | Maksims SUNCOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Artūrs JUŽENKO | RDsport/LAT |
5. | Kristofers DUMPIS | Saldus/LAT |
5. | Jānis DENIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Kristofers GAILĪTIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Eduards PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 z -60 kg (6) |
1. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artjoms GOLUBKOVS | Kano džudo klubs/LAT |
3. | Aristarhs PUTEVICS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kristaps NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
U14 z -66 kg (8) |
1. | Maksims BIZĀNS | Lido/LAT |
2. | Kirils MOROZS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Jānis VASIĻEVSKIS | Sigulda/LAT |
3. | Daniils VOLODKEVIČS | RDsport/LAT |
5. | Daniils MIŠČUKS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Ņikita VINOGRADOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Rimgaudas AUGYLIUS | Kumikata/LTU |
7. | Viktors POLUHINS | Sigulda/LAT |
U14 z +66 kg (6) |
1. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
2. | Arsenijs KORŠUNOVS | Jikan/LAT |
3. | Eldars DUBRO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Mantas SUNGAILA | Kumikata/LTU |
U16 m -44 kg (2) |
1. | Vlada BARANOVA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Giedrė KAULIUTĖ | Plunges dziudo/LTU |
U16 m -57 kg (3) |
1. | Marija SELEZŅOVA | Spars/LAT |
2. | Sofija KOĻESŅIČENKO | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Diāna TIĻĻA | Saldus/LAT |
U16 m -63 kg (2) |
1. | Kamilė VAIČEKAUSKAITĖ | Plunges dziudo/LTU |
2. | Elizabete MUNTJANA | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 m +63 kg (3) |
1. | Kristiāna BABIJA | Kyodai/LAT |
2. | Alevtīna ŠPIKA | Makkabi/LAT |
3. | Jura SUBACIUTE | Ugnies aidas/LTU |
U16 z -42 kg (4) |
1. | Maksims ŠESTAKOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Nikolajs SIDORIKS | Lido/LAT |
3. | Renārs Laimonis OLIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
4. | Daniels RŪSIS | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 z -46 kg (10) |
1. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Aleksandrs STOMA | Lido/LAT |
3. | Artjoms GORBATENKO | Spars/LAT |
3. | Kristaps PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Jegors JERŠOVS | LSPA DS/LAT |
5. | Pāvels VIŠŅOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Raivis ŠTEINBERGS | Saldus/LAT |
7. | Jaroslavs PETROVS | Liepājas KSS/LAT |
U16 z -50 kg (9) |
1. | Dmitrijs SMIKOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Ivans MIHAĻOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Artūrs KRIEVĀNS | RDsport/LAT |
3. | Jānis Edgars ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Matīss URBANOVIČS | Sigulda/LAT |
5. | Artjoms KVAŠŅINS | Spars/LAT |
7. | Aleksejs GORBATENKO | Spars/LAT |
7. | Vladimirs PANOVS | Liepājas KSS/LAT |
U16 z -55 kg (10) |
1. | Patriks KALNIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Deniss IVANOVS | Lido/LAT |
3. | Ernests PUŠKUNDZIS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Igors MEDVEDEVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Deniss PAVLOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Sabastjanskas DOVYDAS | Gaja/LTU |
7. | Kristiāns FEDOTOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Vacys POCIUS | Plunges dziudo/LTU |
U16 z -60 kg (14) |
1. | Andris DŽEMO | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Valters JENERTS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Emīls POTAPOVS | Kyodai/LAT |
3. | Vadims TAMKOVIČS | Bosko/LAT |
5. | Ņikita KUZŅECOVS | OLIMP/LAT |
5. | Nikolajs PANKRATOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Gundars SVILĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Matas GERULSKIS | Kumikata/LTU |
U16 z -66 kg (6) |
1. | Danils DJAKOVSKIS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Elvis KĀRKLIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Uosis KNAPKIS | Kumikata/LTU |
3. | Ralfs ALKSNIS | Ādažu BJSS/LAT |
U16 z -73 kg (8) |
1. | Daniīls VASIĻJEVS | Lido/LAT |
2. | Hugo Gustavs EKMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Ivans MASLAKOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Martynas ZABURAS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Roberts STARČAKS JANKAUSKS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Viktors DMITREČKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Jonas ŽILYS | Plunges dziudo/LTU |
7. | Edgars ČAKŠS | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 z -81 kg (3) |
1. | Germans GRIGORJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Oļegs PAŠINS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ņikita BILINČUKS | Alūksnes BJSS/LAT |
U18 m -57 kg (3) |
1. | Marija SELEZŅOVA | Spars/LAT |
2. | Ance Rūta ROZE | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Betija SAMAUSKA | Saldus/LAT |
U18 m -63 kg (1) |
1. | Keita LEITONE | Ādažu BJSS/LAT |
U18 m +70 kg (3) |
1. | Izolde SPRINĢE | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Lelde ČERBIKOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Sabīna VEĻIKA | LSPA DS/LAT |
U18 z -55 kg (4) |
1. | Andrejs NAMAVĪRS | Kyodai/LAT |
2. | Antons KUZMINOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Dmitrijs ŠEVJAKOVS | LSPA DS/LAT |
4. | Nikita BORTKO | Bosko/LAT |
U18 z -60 kg (3) |
1. | Andris ADAMOVIČS | Kyodai/LAT |
2. | Romāns LOGINOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Kristiāns MŪRNIEKS | LSPA DS/LAT |
U18 z -66 kg (9) |
1. | Maksims DUINOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kristaps BRICS | Kyodai/LAT |
3. | Gļebs MIŅAJLO | Lido/LAT |
3. | Roberts DREIMANIS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Osvaldas URBONAS | Plunges dziudo/LTU |
5. | Māris SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Maksims KUZMENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Jānis BISTROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
U18 z -73 kg (5) |
1. | Jokūbas VAIŠNORAS | Plunges dziudo/LTU |
2. | Mantas PILIUTIS | Gaja/LTU |
3. | Marks SUTIKA | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Andrejs ĻEŠČIKS | Makkabi/LAT |
U18 z -81 kg (7) |
1. | Vjačeslavs MEĻŅIČENKO | Liepājas KSS/LAT |
2. | Ņikita JAROŠEVIČS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Kristens TĪRMANIS | Spars/LAT |
3. | Aleksandrs ŠPIKA | Makkabi/LAT |
U18 z -90 kg (2) |
1. | Daniels PAŅKOVS | Bosko/LAT |
2. | Valdemārs GERKE | Ādažu BJSS/LAT |
U18 z +90 kg (2) |
1. | Ričards NOVIKOVS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kristaps PĒKŠENS | Sigulda/LAT |
|