|
Results |
U16 z +81 kg (3) |
1. | Aleksandrs BUBNOVS | Liepājas KSS |
2. | Klāvs GAILĪTIS | Ādažu BJSS |
3. | Jānis Martiņš KVIESĪTIS | V.Zeļonija SS |
U16 z -81 kg (5) |
1. | Arturs VIŠŅAUSKAS | Spars |
2. | Valerii DIACHUK | Олимпийские Надежды |
3. | Oļegs PAŠINS | Ippon džudo klubs |
4. | Ņikita BILINČUKS | Alūksnes BJSS |
5. | Tjani KALLA | Satori |
U16 z -73 kg (11) |
1. | Germans GRIGORJEVS | V.Zeļonija SS |
2. | Hugo Gustavs EKMANIS | Ādažu BJSS |
3. | Daniīls VASIĻJEVS | Lido |
3. | Ivans MASLAKOVS | Liepājas KSS |
5. | Andrejs BOGDANOVS | Lido |
5. | Roberts STARČAKS JANKAUSKS | Liepājas KSS |
7. | Aleksandrs BEĻACKIS | Ādažu BJSS |
7. | Aleksandrs GERASIMOVS | Jelgavas BJSS |
U16 z -66 kg (9) |
1. | Maksims DUINOVS | Liepājas KSS |
2. | Elvis KĀRKLIŅŠ | Alūksnes BJSS |
3. | Danils DJAKOVSKIS | Liepājas KSS |
3. | Ralfs ALKSNIS | Ādažu BJSS |
5. | Ņikita LIZUNOVS | Singitaj |
5. | Viktors DMITREČKOVS | Jelgavas BJSS |
7. | Davids ČERŅAKS | Lido |
7. | Artjoms JERMAKOVS | RDsport |
U16 z -60 kg (17) |
1. | Vadims TAMKOVIČS | Bosko |
2. | Matīss ZEIĻA | Samurs |
3. | Andris DŽEMO | V.Zeļonija SS |
3. | Arsenijs GOLUBKINS | V.Zeļonija SS |
5. | Nikolajs PANKRATOVS | Liepājas KSS |
5. | Aleksandrs DIMITROVS | Lido |
7. | Emīls POTAPOVS | Kyodai |
7. | Sebastjans Lukass DANČENKOVS | Bosko |
U16 z -55 kg (18) |
1. | Artūrs GORNIKS | Jelgavas BJSS |
2. | Deniss IVANOVS | Lido |
3. | Aleksandrs ČUVIZOVS | Spars |
3. | Patriks KALNIŅŠ | Lido |
5. | Igors MEDVEDEVS | Liepājas KSS |
5. | Ernests PUŠKUNDZIS | Ippon džudo klubs |
7. | Niklāvs GALZONS | Alūksnes BJSS |
7. | Kristaps PLĀTE | RDsport |
U16 z -50 kg (13) |
1. | Dmitrijs SMIKOVSKIS | V.Zeļonija SS |
2. | Lukass KOVALEVSKIS | Lido |
3. | Jānis Edgars ŠTRAUSS | Ādažu BJSS |
3. | Viktors TARASOVS | Jikan |
5. | Artur JEREMEJEV | Dodze |
5. | Titas KALINA | Kedainiai |
7. | Aleksejs GORBATENKO | Spars |
7. | Francis MIKUCKIS | Lido |
U16 z -46 kg (9) |
1. | Ivans MIHAĻOVS | Liepājas KSS |
2. | Pāvels VIŠŅOVS | Liepājas KSS |
3. | Artjoms GORBATENKO | Spars |
3. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS |
5. | Iļja VJATERS | Lido |
5. | Jegors JERŠOVS | LSPA DS |
7. | Andraņiks MARKARJANS | Dinamo LAT |
7. | Jevgenijs HARAHŅINS | V.Zeļonija SS |
U16 z -42 kg (9) |
1. | Nikolajs SIDORIKS | Lido |
2. | Daniels JASINSKIS | Dinamo LAT |
3. | Renārs Laimonis OLIŅŠ | V.Zeļonija SS |
3. | Jaroslavs PETROVS | Liepājas KSS |
5. | Adrians ŠAŠKINS | Bosko |
5. | Matas NORKEVIČIUS | Ristis R.Sargūno g. |
7. | Timurs TOPČIJS | Makkabi |
7. | Ričard SMANS | Jaunība LV |
U16 z -38 kg (3) |
1. | Maksims ŠESTAKOVS | Liepājas KSS |
2. | Jurijs MOHOVS | V.Zeļonija SS |
3. | Vladislavs ALEKSEJEVS | Ippon džudo klubs |
U16 m +57 kg (5) |
1. | Kristiāna BABIJA | Kyodai |
2. | Alevtīna ŠPIKA | Makkabi |
3. | Ērika TJURINA | Jelgavas BJSS |
4. | Elizabete MUNTJANA | Jelgavas BJSS |
5. | Patricija USTINOVA | Ādažu BJSS |
U16 m -57 kg (2) |
1. | Marija SELEZŅOVA | Spars |
2. | Sofija KOĻESŅIČENKO | Ādažu BJSS |
U16 m -52 kg (6) |
1. | Kristiana JURKEVICA | V.Zeļonija SS |
2. | Darja LIZUNOVA | Singitaj |
3. | Kamile MARCINKEVICIUTE | Kedainiai |
3. | Gabija KOPŪSTAITĖ | Ristis R.Sargūno g. |
U16 m -44 kg (1) |
1. | Jūlija Katrīna CELENBERGA | Alūksnes BJSS |
U14 z +66 kg (10) |
1. | Jānis STRAZDIŅŠ | Samurs |
2. | Deniels VĒVERIS | Dinamo LAT |
3. | Pavels BESSOLCEVS | Lido |
3. | Eldars DUBRO | V.Zeļonija SS |
5. | Arsenijs KORŠUNOVS | Jikan |
5. | Rokas RAPKEVIČIUS | Ristis R.Sargūno g. |
7. | Oskars SEŅKANS | Sigulda |
7. | Artūrs DAUKSTS | Ādažu BJSS |
U14 z -66 kg (6) |
1. | Maksims BIZĀNS | Lido |
2. | Daniils MIŠČUKS | Liepājas KSS |
3. | Viktors POLUHINS | Sigulda |
3. | Kirils MOROZS | Liepājas KSS |
U14 z -60 kg (5) |
1. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS |
2. | Artjems GOLOVATJUKS | Samurs |
3. | Aristarhs PUTEVICS | V.Zeļonija SS |
4. | Gļebs UDALOVS | Ippon džudo klubs |
5. | Arturs FILIMONOVS | Jikan |
U14 z -55 kg (14) |
1. | Artjoms GOLUBKOVS | Kano džudo klubs |
2. | Artūrs JUŽENKO | RDsport |
3. | Maksims SUNCOVS | Liepājas KSS |
3. | Damirs VOLODJKO | Spars |
5. | Jānis DENIŅŠ | Ādažu BJSS |
5. | Kristofers DUMPIS | Saldus |
7. | Kristaps NARTIŠS | Ādažu BJSS |
7. | Rolands SKUJA | Jelgavas BJSS |
U14 z -50 kg (19) |
1. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs |
2. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma |
3. | Matvejs LOBAŽEVIČS | Ziemeļblāzma |
3. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi |
5. | Arsēnijs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS |
5. | Nikita BOLZAN | LOKYS |
7. | Nils ŽURAVĻOVS | V.Zeļonija SS |
7. | Rūdolfs RIJKURIS | V.Zeļonija SS |
U14 z -46 kg (17) |
1. | Aleksandrs STOMA | Lido |
2. | Deniss ŽIZŅEVSKIS | Lido |
3. | Bruno GAILĀNS | Sigulda |
3. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan |
5. | Iļja OBUHOVS | Kano džudo klubs |
5. | Ruslans AZIZS VALIJS | Lido |
7. | Deniss KAMENSKIS | Bosko |
7. | Maksims VOROBJOVS | V.Zeļonija SS |
U14 z -42 kg (19) |
1. | Kirils GOLUBEVS | Liepājas KSS |
2. | Rolands KAZAČENOKS | Alūksnes BJSS |
3. | Adam VOICECHOVSKIJ | Banga |
3. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai |
5. | Niks LOMONOSOVS | Liepājas KSS |
5. | Deniss KAPUĻINS | Jikan |
7. | Jevgeņijs SPRINGIS | V.Zeļonija SS |
7. | Markuss STUPĀNS | Jikan |
U14 z -38 kg (14) |
1. | Kirills MARKOVS | Lido |
2. | Tomass MANFELDS | Kyodai |
3. | Fricis Roberts ŠTRAUSS | Ādažu BJSS |
3. | Markuss ŠAICĀNS | Kyodai |
5. | Antons MJATIŠKINS | V.Zeļonija SS |
5. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS |
7. | Artur BOJAROVIC | LOKYS |
7. | Jegors MERKUŠEVS | Jelgavas BJSS |
U14 z -35 kg (21) |
1. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS |
2. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus |
3. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS |
3. | Marik VOICECHOVSKIJ | Banga |
5. | Rūdis JANOVS | Kyodai |
5. | Erofejs MARKOVS | Lido |
7. | Maksims BULAJEVS | Sigulda |
7. | Teodors MARCENKO | RDsport |
U14 z -32 kg (12) |
1. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS |
2. | Daniel JEREMEJEV | Dodze |
3. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai |
3. | Antons JOŅIČENOKS | Lido |
5. | Svjatoslavs MAŠČENKO | V.Zeļonija SS |
5. | Vladislavs ROMAŠONOKS | Jikan |
7. | Matīss LAZDIŅŠ | Kyodai |
7. | Filats GEDZUNS | V.Zeļonija SS |
U14 m +52 kg (4) |
1. | Paula PULKSTENE | Dinamo LAT |
2. | Adele ŠULTE | V.Zeļonija SS |
3. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai |
4. | Daniela PETROVA | Sigulda |
U14 m -52 kg (1) |
1. | Aļika AVTUHOVA | Spars |
U14 m -48 kg (2) |
1. | Jūlija KUZŅECOVA | Alūksnes BJSS |
2. | Evita EZERA | Lido |
U14 m -40 kg (6) |
1. | Anna GULĪTE | Kyodai |
2. | Evelīna JAVORSKA | Alūksnes BJSS |
3. | Viktorija ĶERGALVE | Spars |
3. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs |
U14 m -36 kg (6) |
1. | Rugilė MAROZAITĖ | Ristis R.Sargūno g. |
2. | Olga HASNAŠA | Liepājas KSS |
3. | Keita DOBROĻUBOVA | Alūksnes BJSS |
3. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS |
|