DINAMO TALANTU KAUSS 2016 9-APR
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
B U10 -30 kg
(PDF)
B U10 -40 kg
(PDF)
A U10 -22 kg
(PDF)
A U10 -24 kg
(PDF)
A U10 -26 kg
(PDF)
A U10 -29 kg
(PDF)
A U10 -32 kg
(PDF)
A U10 -35 kg
(PDF)
A U10 -38 kg
(PDF)
A U10 +38 kg
(PDF)
C U12 -24 kg
(PDF)
C U12 -26 kg
(PDF)
C U12 -29 kg
(PDF)
C U12 -32 kg
(PDF)
C U12 -35 kg
(PDF)
C U12 -38 kg
(PDF)
C U12 -42 kg
(PDF)
C U12 -46 kg
(PDF)
C U12 -50 kg
(PDF)
C U12 +50 kg
(PDF)
D U13 -30 kg
(PDF)
D U13 -35 kg
(PDF)
D U13 -50 kg
(PDF)
D U13 -55 kg
(PDF)
E U14 -32 kg
(PDF)
E U14 -35 kg
(PDF)
E U14 -38 kg
(PDF)
E U14 -42 kg
(PDF)
E U14 -46 kg
(PDF)
E U14 -50 kg
(PDF)
E U14 -55 kg
(PDF)
E U14 -60 kg
(PDF)
E U14 +60 kg
(PDF)
F U16 -50 kg
(PDF)
F U16 -60 kg
(PDF)
F U16 +65 kg
(PDF)
Competitors
Club
Name
Category
Pos
1
BLR/Dinamo Minsk
Kiryl ASTRANKOU
C U12 -29 kg
3.
2
Ivan BABROU
C U12 -32 kg
2.
3
Ivan BABROU
E U14 -32 kg
1.
4
Maryia BABROVA
D U13 -35 kg
3.
5
Artsemi CHARAMNOU
C U12 -32 kg
1.
6
Artsemi CHARAMNOU
E U14 -32 kg
2.
7
Maksimilian CHARNYSHOW
A U10 -38 kg
3.
8
Ivan GUTS
E U14 -46 kg
-
9
Darya KASPROVA
D U13 -30 kg
1.
10
Katsiaryna KHURSIK
F U16 -60 kg
-
11
Mikita KHURSIK
A U10 -29 kg
-
12
Mariya KLIMASHEUSKAYA
B U10 -30 kg
1.
13
Mariya KLIMASHEUSKAYA
B U10 -40 kg
1.
14
Klimentij KLIMASHEUSKI
E U14 -38 kg
2.
15
Gleb LAPITSKI
C U12 -29 kg
5.
16
Viachaslau LOGOVSKI
C U12 -24 kg
-
17
Nikita NESHKO
C U12 -35 kg
-
18
Ruslan NORKA
E U14 -35 kg
2.
19
Vladislav NORKA
E U14 -46 kg
5.
20
Daniil PLATONOV
E U14 -50 kg
-
21
Radzislav PRANKO
E U14 -32 kg
3.
22
Ilya RADZIYONAU
E U14 -32 kg
3.
23
Ilya RAMANOUSKI
C U12 -35 kg
3.
24
Aliaksei RATSKOU
A U10 +38 kg
1.
25
Ivan SIAMIONAU
C U12 -32 kg
5.
26
Vadim SITNIK
E U14 -42 kg
5.
27
Vladislav SITNIK
E U14 -42 kg
3.
28
Aliaksandr TADADZE
E U14 -42 kg
-
29
Raman VALFOUSKI
A U10 -32 kg
7.
30
Yauheniya YATSEVICH
D U13 -55 kg
-
31
Aliaksandr ZHELTKEVICH
E U14 -42 kg
2.
32
Pavel ZHUR
E U14 -35 kg
-
1
BLR/Legion
Vadzim BANNIKAU
A U10 -38 kg
3.
2
Dzianis BARDASAU
A U10 -35 kg
-
3
Viachaslau BARKOUSKI
C U12 -29 kg
7.
4
Timofei BLINKOV
A U10 -29 kg
-
5
Alena DRAPUN
D U13 -35 kg
-
6
Zakhar DUDKO
C U12 -35 kg
-
7
Artsiom DYKO
C U12 -35 kg
7.
8
Maldar GASANOV
C U12 -26 kg
3.
9
Nikita GUSAKOV
E U14 -35 kg
-
10
Artsiom HULIAKEVICH
A U10 -29 kg
3.
11
Yaraslau IVANOUSKI
A U10 -22 kg
3.
12
Yaraslau IVANOUSKI
C U12 -24 kg
3.
13
Artsiom KASTSIAN
E U14 -60 kg
-
14
Uladzislau KAVALIONAK
C U12 -32 kg
-
15
Uladzislau KAVALIONAK
E U14 -32 kg
5.
16
Stanislau KHANETSKI
C U12 -32 kg
7.
17
Herald Leanard KRASOUSKI
A U10 -26 kg
1.
18
Herald Leanard KRASOUSKI
C U12 -26 kg
1.
19
Saveli Aleksi KRASOUSKI
C U12 -38 kg
2.
20
Saveli Aleksi KRASOUSKI
E U14 -38 kg
5.
21
Aliaksandr KRAUTSOU
A U10 -38 kg
7.
22
David LUKIN
C U12 -42 kg
5.
23
David LUKIN
E U14 -42 kg
-
24
Arseni MARMYSH
A U10 -26 kg
-
25
Uladzislau MAROZ
E U14 -35 kg
3.
26
Aleh MARTYNOVICH
C U12 -26 kg
-
27
Stsiapan NOVIK
E U14 -42 kg
-
28
Dzmitry PAKRAMOVICH
A U10 -29 kg
-
29
Mikhail PASTUKHOU
A U10 -29 kg
1.
30
Mikhail PASTUKHOU
C U12 -29 kg
5.
31
Artsiom PIASETSKI
C U12 -26 kg
-
32
Raman PIATROVICH
C U12 +50 kg
-
33
Pavel PUNIA
A U10 -22 kg
3.
34
Pavel PUNIA
C U12 -24 kg
2.
35
Aliaksei RUDZENIA
C U12 -29 kg
7.
36
Ruslan SAFAROV
A U10 -24 kg
3.
37
Timur SAFAROV
C U12 -32 kg
7.
38
Timur SAFAROV
E U14 -32 kg
7.
39
Ignat SALNIKOV
E U14 -46 kg
-
40
Lizaveta SAUKOVICH
B U10 -40 kg
-
41
Tsimafei SHAPAVAL
E U14 -50 kg
-
42
Aleksey SHASHOK
E U14 -35 kg
7.
43
Vadzim SHUT
A U10 -26 kg
7.
44
Dzmitry SINKEVICH
E U14 -38 kg
-
45
Artsiom SKIBO
C U12 -32 kg
-
46
Raman SLESARONAK
A U10 -29 kg
7.
47
Artsiom STSIAPANAU
C U12 -38 kg
-
48
Bahdan TAMASHEUSKI
A U10 -26 kg
-
49
Roman TROPIN
C U12 -26 kg
2.
50
Roman TROPIN
E U14 -32 kg
-
51
Maksim TSIARESHKA
E U14 -55 kg
-
52
Mikita UTKIN
A U10 -29 kg
5.
1
BLR/Minsk
Vadzim BATURA
A U10 -26 kg
-
2
Danila HLADKI
E U14 +60 kg
1.
3
Hanna KANAPATSKAJA
D U13 -35 kg
2.
4
Yahor KRYLOU
E U14 -38 kg
-
5
Mihail LASHKO
A U10 -38 kg
5.
6
Yahor LISOVICH
A U10 +38 kg
2.
7
Mikita MURASHKA
E U14 +60 kg
-
8
Yulija SASNOUSKAJA
D U13 -30 kg
-
9
Sofiya SHVETS
F U16 -50 kg
3.
10
Kiryl SHYLIANKOU
E U14 -38 kg
-
11
Matsvei VALENCHYTS
E U14 -50 kg
5.
1
EST/Dodze
Artur JEREMEJEV
E U14 -42 kg
1.
2
Daniel JEREMEJEV
C U12 -29 kg
3.
1
LAT/Alūksnes BJSS
Jūlija CELENBERGA
D U13 -35 kg
-
2
Keita DOBROĻUBOVA
D U13 -30 kg
2.
3
Kristiāns FEDOTOVS
E U14 -46 kg
7.
4
Roberts JAVORSKIS
E U14 -35 kg
1.
5
Rolands KAZAČENOKS
C U12 -38 kg
-
6
Jūlija KUZŅECOVA
D U13 -35 kg
3.
7
Elvis KĀRKLIŅŠ
E U14 -55 kg
1.
8
Martins LĪVS
C U12 -29 kg
1.
9
Patrīcija MARĶITĀNE
F U16 -60 kg
-
10
Monta MELZOBA
F U16 -50 kg
-
11
Uvis PRAZŅICĀNS
C U12 -32 kg
-
12
Roberts PURS
E U14 -38 kg
3.
13
Ņikita RJASKA
E U14 -38 kg
-
14
Niks Valdis SIZOVS
E U14 -38 kg
7.
15
Gundars SVILĀNS
E U14 -42 kg
7.
16
Ričards ZVANERS
E U14 -46 kg
2.
17
Raitis Rinaldo ČAVARS
C U12 -32 kg
3.
18
Lelde ČERBIKOVA
F U16 +65 kg
3.
19
Norberts ČERBIKOVS
E U14 -50 kg
-
1
LAT/Daugavpils SDK
Renalds BANDERS
C U12 -32 kg
-
2
Margarita BARKANCEVA
D U13 -50 kg
-
3
Arina OSIPOVA
D U13 -30 kg
-
4
Renats VASIĻEVSKIS
C U12 -42 kg
7.
5
Gļebs ZAICEVS
A U10 -32 kg
7.
1
LAT/Dinamo LAT
Radvils ABAJEVS
C U12 -32 kg
3.
2
Ritvars ADIJĀNS
E U14 -42 kg
-
3
Glebs BOĻŠAKOVS
E U14 -46 kg
5.
4
Ņikita DEGLIS
E U14 -38 kg
-
5
Maksims FOMINS
C U12 -24 kg
-
6
Artūrs GALAHINS
E U14 -42 kg
-
7
Iļja GRABOVSKIS
E U14 -50 kg
7.
8
Timurs GRIGORJEVS
A U10 -35 kg
3.
9
Luka GRINKEVIČS
A U10 -22 kg
-
10
Deniss GROHOĻSKIS
E U14 -35 kg
7.
11
Daniels JASINSKIS
E U14 -42 kg
-
12
Timurs KOVAĻENKO
A U10 -35 kg
1.
13
Timurs KĻUJEVS
A U10 -29 kg
-
14
Aleksandrs MATJUŠENKO
E U14 -32 kg
-
15
Jaromirs MUSIJENKO
A U10 -29 kg
-
16
Vadims NESTEROVS
A U10 +38 kg
-
17
Sergejs OLEINIKOVS
C U12 -35 kg
-
18
Ņikita PARIJENKO
C U12 -35 kg
5.
19
Aleksandrs SKARNELIS
A U10 -22 kg
-
20
Kirils SMEROTKINS
A U10 -38 kg
7.
21
Ivans SOROKINS
A U10 -29 kg
-
22
Mārtiņš SPRIDZĀNS
C U12 -46 kg
1.
23
Daniils SVETLOVS
C U12 -32 kg
-
24
Ņikita SVETLOVS
E U14 -42 kg
-
25
Ņikita TOPOĻSKIS
E U14 -42 kg
-
26
Timofejs VEŽENKOVS
A U10 -32 kg
3.
27
Romans VOROBJOVS
C U12 -35 kg
-
28
Kirils ĻAMANS
C U12 -35 kg
-
29
Ņikita ŠIROKOVS
A U10 -32 kg
5.
30
Sergejs ŠUKŠINS
E U14 -42 kg
-
1
LAT/Gauja
Ilze ALEKSEJEVA
B U10 -30 kg
-
2
Edvards DEMIDOVS
A U10 -29 kg
7.
3
Daniils DMITRIJEVS
A U10 -32 kg
-
4
Kristaps GUCAĻUKS
A U10 -24 kg
2.
5
Nika MOTIĻKOVA
D U13 -30 kg
3.
6
Bruno ROZITIS
A U10 -32 kg
-
7
Viktorija TETEROVSKA
F U16 +65 kg
-
8
Miķelis TETEROVSKIS
C U12 -35 kg
5.
9
Alekss VANCANS
A U10 +38 kg
3.
10
Ralfs VANCANS
E U14 -42 kg
-
11
Konstantins ZAICEVS
E U14 -38 kg
-
1
LAT/Ippon džudo klubs
Andrejs VANAGS
C U12 -42 kg
1.
1
LAT/Jaunība LV
Vladislavs GIVOINA
E U14 -46 kg
-
2
Sofija GŽIBOVSKA
F U16 -50 kg
1.
3
Andrejs GŽIBOVSKIS
A U10 -32 kg
5.
4
Ričards JAKOVLEVS
C U12 -32 kg
-
5
Aivis KRŪMIŅŠ
E U14 -55 kg
3.
6
Davis KRŪMIŅŠ
A U10 -29 kg
5.
7
Iļja LAŪRENOVS
C U12 -42 kg
-
8
Ērika PODSKOČEVA
F U16 -60 kg
1.
9
Oskars POKŠĀNS
A U10 -29 kg
-
10
Jānis PUTĀNS
E U14 -42 kg
7.
11
Ričard SMANS
E U14 -32 kg
5.
12
Gvido STREILI
C U12 -26 kg
3.
13
Arturs VALTERS
A U10 -29 kg
2.
14
Dāvids VERZE
A U10 -26 kg
5.
15
Iļja VOLKOVS
A U10 -26 kg
3.
16
Maksims ŽUKOVS
E U14 -35 kg
-
1
LAT/Jelgavas BJSS
Artūrs BANZIŅŠ
A U10 -26 kg
5.
2
Vlada BARANOVA
D U13 -30 kg
-
3
Nikolajs BISTROVS
E U14 -32 kg
7.
4
Kirils BONDAREVS
A U10 -24 kg
1.
5
Deniss BRITIKOVS
A U10 -26 kg
3.
6
Viktors DMITREČKOVS
E U14 -55 kg
2.
7
Davids FURMANIS
A U10 -24 kg
-
8
Aleksandrs GERASIMOVS
E U14 -50 kg
5.
9
Artjoms GRIGORJEVS
C U12 -24 kg
1.
10
Mihails GRODIS
E U14 -55 kg
-
11
Anastasija ISAJEVA
B U10 -30 kg
2.
12
Anastasija ISAJEVA
B U10 -40 kg
2.
13
Aļeksejs ISAJEVS
A U10 -24 kg
3.
14
Georgijs JABLOKOVS
E U14 -55 kg
-
15
Jevgenijs KUNDIUS
E U14 -46 kg
-
16
Davids KUNGURCEVS
A U10 -24 kg
-
17
Danils LUKJANČIKOVS
C U12 -35 kg
-
18
Jegors MERKUŠEVS
C U12 -32 kg
-
19
Arturs MEŽVIETS
C U12 -32 kg
-
20
Justīne PETRAUSKAITE
D U13 -30 kg
3.
21
Vaļerijs PROHOROVS
C U12 -46 kg
-
22
Danils SKARBOVSKIS
E U14 -35 kg
-
23
Maksims SOLOVJOVS
A U10 -22 kg
2.
24
Edgars ČAKŠS
E U14 -55 kg
3.
1
LAT/Lido
Aleksandrs AVDEJEVS
A U10 -38 kg
2.
2
Mārtiņš IEVIŅŠ
A U10 -22 kg
1.
3
Arsenijs KORŠUNOVS
C U12 +50 kg
1.
4
Erofejs MARKOVS
A U10 -32 kg
2.
5
Kirills MARKOVS
C U12 -35 kg
1.
6
Emīls POTAPOVS
E U14 -50 kg
3.
7
Nikolajs SJADROVS
E U14 +60 kg
2.
8
Aleksandrs STOMA
C U12 -38 kg
1.
9
Aleksandrs STOMA
E U14 -38 kg
1.
10
Radomirs VORONCOVS
A U10 +38 kg
-
11
Deniss ŽIZŅEVSKIS
C U12 -32 kg
5.
1
LAT/Liepājas KSS
Danils DJAKOVSKIS
E U14 -60 kg
1.
2
Ivans MASLAKOVS
E U14 -50 kg
3.
3
Igors MEDVEDEVS
E U14 -38 kg
7.
4
Ivans MIHAĻOVS
E U14 -35 kg
3.
5
Nikolajs PANKRATOVS
E U14 -42 kg
-
6
Jaroslavs PETROVS
E U14 -35 kg
5.
7
Roberts PINNIS
E U14 -60 kg
-
8
Kirils PROPOŠINS
E U14 -38 kg
5.
1
LAT/Makkabi
Rihards FREIJA
A U10 -32 kg
3.
2
Aleksandrs GLASKOVS
A U10 -24 kg
-
3
Edvards JAKOVLEVS
A U10 -26 kg
2.
4
Romans KOROBKOVS
C U12 -32 kg
-
5
Arturs LAUFMANIS
E U14 -46 kg
1.
6
Ernests LAUFMANIS
C U12 -42 kg
3.
7
Ariss NIKOLAEVS
A U10 -29 kg
-
8
Ļevs PIVOVAROVS
A U10 -26 kg
7.
9
Alevtīna ŠPIKA
D U13 -55 kg
1.
1
LAT/Satori
Arsenijs ANIKINS
A U10 -35 kg
2.
1
LAT/Sigulda
Bruno GAILĀNS
C U12 -35 kg
7.
1
LAT/Singitaj
Ivans BOGATKEVIČS
A U10 -35 kg
-
2
Ņikita LIZUNOVS
E U14 -50 kg
2.
3
Artūrs OSIPOVS
E U14 -46 kg
7.
4
Raimonds REVA
C U12 -32 kg
-
5
Artjoms ZOBNINS
C U12 -50 kg
-
1
LAT/V.Zeļonija SS
Artūrs AMOLIŅŠ
E U14 -42 kg
3.
2
Mareks BAGAJEVS
C U12 -38 kg
-
3
Dilans BAIBEKOVS
C U12 -42 kg
-
4
Toms BUBKO
C U12 -35 kg
-
5
Ričards Roberts DĀRZNIEKS
C U12 +50 kg
2.
6
Dāvids GAIGALS
C U12 -42 kg
2.
7
Kristofers GAILĪTIS
C U12 -42 kg
7.
8
Jakovs GOLUBKINS
A U10 -29 kg
-
9
Arsenijs GOLUBKINS
E U14 -46 kg
3.
10
Germans GRIGORJEVS
E U14 -50 kg
1.
11
Arsenijs GUDEJEVS
A U10 -32 kg
1.
12
Daniils IVANČIKOVS
E U14 -42 kg
5.
13
Kristiana JURKEVICA
D U13 -35 kg
1.
14
Kirils Dāvids KOKINS
C U12 +50 kg
3.
15
Aleksandrs KUZŅECOVS
A U10 -29 kg
3.
16
Eduards LĪPENĪTS
C U12 -32 kg
-
17
Stepans MIRONOVS
C U12 -35 kg
2.
18
Ronalds PLOSTNIEKS
C U12 -50 kg
1.
19
Krišjānis PĻAVIŅŠ
E U14 -60 kg
2.
20
Ļevs RIBAKOVS
C U12 -35 kg
3.
21
Nikita ROMANOVSKIS
E U14 -50 kg
-
22
Pāvels ROSICKIS
E U14 -60 kg
3.
23
Ričards SABĻINS
A U10 -38 kg
1.
24
Aleksandrs SIDOROVS
E U14 -46 kg
3.
25
Germans SIRČENKO
E U14 -35 kg
5.
26
Dmitrijs SMIKOVSKIS
E U14 -38 kg
3.
27
Anastasija SOKIRJANSKA
F U16 -50 kg
2.
28
Jevgeņijs SPRINGIS
C U12 -35 kg
-
29
Izolde SPRINĢE
F U16 +65 kg
2.
30
Timurs TALGATOVS
E U14 -38 kg
-
31
Roberts UMBRAŠKO
C U12 -29 kg
2.
32
Roberts VALICKIS
A U10 -29 kg
-
33
Ņikita VINOGRADOVS
E U14 -60 kg
3.
34
Maksims VOROBJOVS
C U12 -42 kg
5.
35
Antons ZAICEVS
A U10 -38 kg
5.
36
Adele ŠULTE
D U13 -50 kg
1.
37
Nils ŽURAVĻOVS
C U12 -38 kg
3.
1
LAT/Ziemeļblāzma
Vladislavs LITVIŠKO
C U12 -42 kg
3.
2
Matvejs LOBAŽEVIČS
C U12 -38 kg
3.
1
LTU/Roni
Evelina KLEINYTE
F U16 +65 kg
1.
2
Gerda MILIAUSKAITE
F U16 -60 kg
2.
3
Rosita REISYTE
F U16 -50 kg
-
4
Kristupas VAITAITIS
E U14 -50 kg
7.
1
RUS/Dinamo Pskov
Vladislav PELBAUM
A U10 -29 kg
-
1
RUS/Адмиралтеец
Anastasia ILINA
F U16 -60 kg
3.
1
RUS/ДЮКФП Себеж
Артем ИЛЬИН
A U10 -29 kg
-