|
Results |
U10 G -23 kg (2) |
1. | Ilze ALEKSEJEVA | Gauja/LAT |
U10 G -26 kg (2) |
1. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
U10 G -29 kg (5) |
1. | Lika ZACMANE | Bosko/LAT |
2. | Viktorija ĶERGALVE | Spars/LAT |
3. | Riana IĻJAŠENKO | Ādažu BJSS/LAT |
U10 G -32 kg (3) |
1. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
2. | Evita EZERA | Lido/LAT |
U10 G -36 kg (3) |
1. | Marta GAPEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Beatrise BRIEDE | Ādažu BJSS/LAT |
U10 B -23 kg (11) |
1. | Zahars LISENKO | Spars/LAT |
2. | Kristaps GUCAĻUKS | Gauja/LAT |
3. | Denis GOLOVKINS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Markus PAFRATS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Armands TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Markus SOE | Rei/EST |
U10 B -26 kg (24) |
1. | Rasmus KIVILA | Audentes/EST |
2. | Artūrs INDRIKSONS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Artak AZARUMYAN | Audentes/EST |
5. | Dāvids VERZE | Jaunība LV/LAT |
5. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
7. | Iļja VOLKOVS | Jaunība LV/LAT |
7. | Rodrigo ĀBELE | Kyodai/LAT |
U10 B -29 kg (19) |
1. | Fricis ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Arturs VALTERS | Jaunība LV/LAT |
3. | Davis KRŪMIŅŠ | Jaunība LV/LAT |
3. | Ernests BRIGMANIS BRIĢIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Edvards JAKOVLEVS | Makkabi/LAT |
5. | Rafaels SPIRIDOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Daniels MIKIJANSKIS | Kyodai/LAT |
7. | Aleksandrs KUZŅECOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U10 B -32 kg (21) |
1. | Sergejs ADATIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Timofejs VEŽENKOVS | Dinamo LAT/LAT |
3. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims ČABANS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Patriks ORUPS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Arsenijs MARČENKO | Kyodai/LAT |
7. | Ivans ALFERJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Aleksandrs ŠUBROVSKIS | Sigulda/LAT |
U10 B -35 kg (11) |
1. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Lido/LAT |
2. | Aleksandrs AVDEJEVS | Lido/LAT |
3. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
3. | Timurs KOVAĻENKO | Dinamo LAT/LAT |
5. | Ričards ZOROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ričards KUMAČEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
7. | Rihards ZINKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
U10 B -38 kg (8) |
1. | Ričards SABĻINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Radomirs VORONCOVS | Lido/LAT |
3. | Martins RUDZIKS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Andrejs KUĻIKOVS | Satori/LAT |
5. | Reinis KEISELIS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Timurs GAPONOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Alberts VLADIKO | Makkabi/LAT |
7. | Maksims OTROHOVS | Bosko/LAT |
U10 B -42 kg (3) |
1. | Artūrs JACENKO | Bosko/LAT |
2. | Rūdolfs Ernests JANSONS | V.Zeļonija SS/LAT |
U10 B -46 kg (2) |
1. | Arnolds ARSENTJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
U10 B +46 kg (2) |
1. | Alekss VANCANS | Gauja/LAT |
U12 G -28 kg (5) |
1. | Viktorija KOVŠA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Vlada BARANOVA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Justīne PETRAUSKAITE | Jelgavas BJSS/LAT |
U12 G -32 kg (2) |
1. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Rugilė MAROZAITĖ | Ristis R.Sargūno g./LTU |
U12 G -40 kg (6) |
1. | Lizete JENERTE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
3. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
3. | Gabriela GOBIŅA | Kyodai/LAT |
U12 G -44 kg (2) |
1. | Daniela PETROVA | Sigulda/LAT |
U12 G +44 kg (2) |
1. | Adele ŠULTE | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B -26 kg (5) |
1. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Gustavs ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
3. | Marats KAZJONNIJS | Makkabi/LAT |
U12 B -29 kg (18) |
1. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
3. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Robert JAKIMOV | Pohjakotkas/EST |
5. | Maksims BULAJEVS | Sigulda/LAT |
7. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
7. | Roberts BANKEVICS | Ādažu BJSS/LAT |
U12 B -32 kg (17) |
1. | Deniss ŽIZŅEVSKIS | Lido/LAT |
2. | Eduards LĪPENĪTS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Bruno GAILĀNS | Sigulda/LAT |
3. | Ņikita KUĻUKS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ģirts PURIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Rendijs TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
7. | Edvards ANCĀNS | Lido/LAT |
7. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
U12 B -35 kg (21) |
1. | Deniss USTINOVIČS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Rolands KAZAČENOKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Ļevs RIBAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kirills MARKOVS | Lido/LAT |
5. | Deniss KAPUĻINS | Lido/LAT |
5. | Danils LUKJANČIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Gļebs STUPĀNS | Kyodai/LAT |
7. | Danila VINOGRADOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B -38 kg (15) |
1. | Aleksandrs STOMA | Lido/LAT |
2. | Aidas PILECKAS | Ugnies aidas/LTU |
3. | Daniels KONDRĀTS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Matvejs LOBAŽEVIČS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Iļja OBUHOVS | Kano-Rīga/LAT |
5. | Artūras MASIOKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
7. | Matvei ROŠTŠUPKIN | Pohjakotkas/EST |
7. | Ernests DOVGĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
U12 B -42 kg (22) |
1. | Emir DIKAJEV | Audentes/EST |
2. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
3. | Dāvids GAIGALS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Ņikita VINOGRADOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ivans MAKEJEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
7. | Renārs RAUBENS | Kyodai/LAT |
7. | Arturs FILIMONOVS | Lido/LAT |
U12 B -46 kg (8) |
1. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
2. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Gļebs UDALOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Arsēnijs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Mihails MAKSIMOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ruslans LISENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Ņikita KOSINKOVS | Sigulda/LAT |
7. | Roberts VANAGS | Kyodai/LAT |
U12 B -50 kg (6) |
1. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Jevgeni LADÕGIN | Audentes/EST |
3. | Jānis DENIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Eduards PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B -55 kg (7) |
1. | Danas ČIPLYS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
3. | Oskars RUIKA | Sigulda/LAT |
3. | Daniils GROMOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B +55 kg (7) |
1. | Kirils Dāvids KOKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artūrs DAUKSTS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Oskars SEŅKANS | Sigulda/LAT |
3. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 G -36 kg (3) |
1. | Jūlija CELENBERGA | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Patricija MILEVSKAJA | Kedainiai/LTU |
U14 G -44 kg (5) |
1. | Evelīna GRAUMANE | Lido/LAT |
2. | Vlada SOCKA | Gauja/LAT |
3. | Kamile MARCINKEVICIUTE | Kedainiai/LTU |
U14 G -48 kg (2) |
1. | Darja MIHHAILOVA | Kibuvits/EST |
U14 G -52 kg (5) |
1. | Kristina BRJAKINA | Audentes/EST |
2. | Ugne PILECKAITE | Ugnies aidas/LTU |
3. | Larina PIKULOVA | Kempo/EST |
U14 G -57 kg (3) |
1. | Jelizaveta KOROBEINIKOVA | Pohjakotkas/EST |
2. | Maris PIKKMETS | Kempo/EST |
U14 G +57 kg (2) |
1. | Sofija KOĻESŅIČENKO | Ādažu BJSS/LAT |
U14 B -35 kg (11) |
1. | Artjoms GORBATENKO | Spars/LAT |
2. | Kristaps PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Dmitrijs SMIKOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ilja VASSILJEV | Kibuvits/EST |
5. | Ivans TURBINS | Ippon džudo klubs/LAT |
7. | Roberts PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Vladislavs MIŅENKOVS | Lido/LAT |
U14 B -38 kg (14) |
1. | Patriks KALNIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Aleksejs GORBATENKO | Spars/LAT |
3. | Rene ALTOSAR | Budolinn Judokool/EST |
3. | Titas KALINA | Kedainiai/LTU |
5. | Artjom KANASKIN | Budolinn Judokool/EST |
5. | Deniss PUŠŅENKOVS | Ulbrokas SK/LAT |
7. | Aleksejs LAIDINENS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Rihards TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
U14 B -42 kg (10) |
1. | Viljar LIPARD | Audentes/EST |
2. | Antonijs JUZEFOVIČS | Lido/LAT |
3. | Andris DŽEMO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artur JEREMEJEV | Dodze/EST |
5. | Artjom HOLOSTÕH | Budolinn Judokool/EST |
5. | Raimonds SMILTIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Inarts TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
U14 B -46 kg (16) |
1. | Arturs LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
2. | Aleksandr SELEDTSOV | Kibuvits/EST |
3. | Jānis Edgars ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Ruslan ZEMENKOV | Kibuvits/EST |
5. | Ralfs ALKSNIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Aleksandrs KOVAĻKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Sebastjans Lukass DANČENKOVS | Bosko/LAT |
7. | Artjoms KVAŠŅINS | Spars/LAT |
U14 B -50 kg (12) |
1. | Germans GRIGORJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Aleksandrs ČUVIZOVS | Spars/LAT |
3. | Vadims TAMKOVIČS | Bosko/LAT |
3. | Ivans MASLAKOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Nikita ROMANOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Edgars ČAKŠS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Daniels LIVŠICS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Sandis Henrijs GRĪNS | Ādažu BJSS/LAT |
U14 B -55 kg (14) |
1. | Daniels NOVAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Elvis KĀRKLIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Markuss ĻEBEDEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Arturs DAGIS | Makkabi/LAT |
5. | Jasper SUURSILD | Kempo/EST |
5. | Andžejs GODĻEVSKIS | Spars/LAT |
7. | Krišjānis PĻAVIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Norberts ČERBIKOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
U14 B -60 kg (3) |
1. | Nikolajs SJADROVS | Lido/LAT |
2. | Pāvels ROSICKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Ņikita VINOGRADOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 B -66 kg (5) |
1. | Ričards MUIŽNIEKS | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Narkevicius DZIUGAS | Ipon Panevezys/LTU |
3. | Ruslan URSAKI | Kibuvits/EST |
U14 B +66 kg (2) |
1. | Klāvs GAILĪTIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Eduard LADÕGIN | Audentes/EST |
U16 G -44 kg (4) |
1. | Aleksandra UFIMCEVA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Marija SELEZŅOVA | Spars/LAT |
3. | Inessa KAZAKOVA | Pohjakotkas/EST |
U16 G -48 kg (3) |
1. | Elīza JEVSTIGŅEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Ciemnickaite GABRIELE | Ipon Panevezys/LTU |
U16 G -52 kg (4) |
1. | Diana KAZAKOVA | Pohjakotkas/EST |
2. | Nadīna TARNOVSKA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Merit TARKUS | Kempo/EST |
U16 G -57 kg (7) |
1. | Vineta ALKSNE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Ērika PODSKOČEVA | Jaunība LV/LAT |
3. | Nika JANKOVSKA | Lido/LAT |
3. | Andra NIKA | Ādažu BJSS/LAT |
U16 G -63 kg (2) |
1. | Marleen MIKK | Audentes/EST |
U16 G +63 kg (6) |
1. | Katrīna Laura TKAČENKO | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Izolde SPRINĢE | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Lelde ČERBIKOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Dārta SMILDZIŅA | Ādažu BJSS/LAT |
U16 B -38 kg (2) |
1. | Grazvydas MYKOLAITIS | Ipon Panevezys/LTU |
U16 B -42 kg (10) |
1. | Niklāvs KRAVALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Aleksandrs KOROTKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Marcus SAKSLADU | Audentes/EST |
3. | Kirills AVSJUKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Artemi LARIONOV | Audentes/EST |
5. | Antons KUZMINOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Vladimirs ŠČERBAKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Vjačeslavs NAŅAKS | Liepājas KSS/LAT |
U16 B -46 kg (7) |
1. | Andrejs RIŽOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Jānis BISTROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Tomass URBĀNS ORBĀNS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Gatis LEĻEVS | Ādažu BJSS/LAT |
U16 B -50 kg (10) |
1. | Andrejs SKOMOROHOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Vadims KASATKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Randel PÄÄSTEL | Kempo/EST |
3. | Maksims DUINOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Romāns LOGINOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Aigars BUNDZENS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Grigori MÕSKO | Budolinn Judokool/EST |
7. | Egert Ervin MESSEK | Kempo/EST |
U16 B -55 kg (12) |
1. | Artjoms POTAŠEVSKIS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kristofers ZARIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Marks SUTIKA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Ernests KIOPS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ivo Ri Reijo MÄGISTE | Rei/EST |
5. | Oļegs MAISTRUKS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Damians VONOGS | Satori/LAT |
7. | Ņikita SAPROŅENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 B -60 kg (12) |
1. | Anthony DE ANGELIS | Makkabi/LAT |
2. | Deniel NURIEV | Audentes/EST |
3. | Juris VAIVODS | Jaunība LV/LAT |
3. | Māris SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Niķita ZAGARODNIJS | Samurs/LAT |
5. | Robin SOE | Rei/EST |
7. | Ats PÕLDMAA | Kempo/EST |
7. | Maksims ŠENDEROVS | Bosko/LAT |
U16 B -66 kg (17) |
1. | Alexander DROCHNEV | Sigulda/LAT |
2. | Aleksandrs SKUJA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Augusts ŠABLOVSKIS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Artjoms MELIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Roberts VITIŅŠ | V.Bondarenko DS/LAT |
5. | Aleksandrs ŠPIKA | Makkabi/LAT |
7. | Artur JEROSHENKO | Kibuvits/EST |
7. | Aleksander PAVLJUTCHENKO | Audentes/EST |
U16 B -73 kg (7) |
1. | Givi KOKHTASHVILI | Kempo/EST |
2. | Ričards NOVIKOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Daniels PAŅKOVS | Bosko/LAT |
3. | Kristens TĪRMANIS | Spars/LAT |
U16 B -81 kg (5) |
1. | Daniels KUĻIŠS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Aleks DEVIĶIS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Aleksandrs BURDŽIBALJANS | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 B +81 kg (5) |
1. | Rodions BARINOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Sten KASKMAN | Budolinn Judokool/EST |
3. | David POGOSJAN | Audentes/EST |
U18 G -52 kg (5) |
1. | Daira KROPE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Diana IVANOVA | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Diana KAZAKOVA | Pohjakotkas/EST |
U18 G -57 kg (2) |
1. | Aida VASILIAUSKAITĖ | Ristis R.Sargūno g./LTU |
U18 G -63 kg (2) |
1. | Olga GRIGORJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
U18 G +70 kg (4) |
1. | Anna ĻEBEDEVA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Darja ČERŅIKOVA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Dārta SMILDZIŅA | Ādažu BJSS/LAT |
U 18 B -50 kg (3) |
1. | Deniss IVANOVS | Bosko/LAT |
2. | Mangirdas MATIUKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
U 18 B -55 kg (3) |
1. | Vladimirs ROMAŠKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Raimonds TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
U 18 B -60 kg (6) |
1. | Ričards KRŪKLIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artūrs Dāniels RIŽIJS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Uldis NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Antons SEMJONOVS | Singitaj/LAT |
U 18 B -66 kg (8) |
1. | Iliyas ESTAMIROV | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Mareks MARKANS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Renārs HANS | Sigulda/LAT |
3. | Nikita HMELNITSKI | Pohjakotkas/EST |
5. | Aksels Aleksandrs LĪDUMS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Aleksejs NAZAROVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Kristers ERMAKOVS | Dinamo LAT/LAT |
U 18 B -73 kg (8) |
1. | Aleksandrs DRJANIGINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artjoms ČURKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Edvards ZAREMBO | Dinamo LAT/LAT |
3. | Gytis POVILAITIS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
5. | Olegs KOSENKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Oskars KRŪMIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Aleksandrs VOJEVODINS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Danila SOKOLENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
U 18 B -81 kg (7) |
1. | Daniils SMIKOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artūrs RAINIKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Andžejs JAKOVĻEVS | Lido/LAT |
3. | Aleksandrs BARTKĒVIČS | Lido/LAT |
U 18 B -90 kg (6) |
1. | Emīls GERKENS | Kyodai/LAT |
2. | Nikita KRIMS | Makkabi/LAT |
3. | Dionisijs MJAGKOVS | Satori/LAT |
3. | Paulius KIBICKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
|