DINAMO LAT KAUSS 26.11.2023
Mobile
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U 10 M-26
(PDF)
U 10 M-29
(PDF)
U 10 M-32
(PDF)
U 10 M-35
(PDF)
U 10 M+35
(PDF)
U10 Z-24
(PDF)
U10 Z-26
(PDF)
U10 Z-29
(PDF)
U10 Z-32
(PDF)
U10 Z-35
(PDF)
U10 Z-38
(PDF)
U10 Z-42
(PDF)
U10 Z+42
(PDF)
U12 M-32
(PDF)
U12 M-35
(PDF)
U12 M+35
(PDF)
U12 Z-29
(PDF)
U12 Z-32
(PDF)
U12 Z-35
(PDF)
U12 Z-38
(PDF)
U12 Z-42
(PDF)
U12 Z-46
(PDF)
U12 Z-55
(PDF)
U12 Z+55
(PDF)
U14 M-40
(PDF)
U14 M-52
(PDF)
U14 M+57
(PDF)
U14 Z-32
(PDF)
U14 Z-38
(PDF)
U14 Z-42
(PDF)
U14 Z-46
(PDF)
U14 Z-50
(PDF)
U14 Z-55
(PDF)
U14 Z-60
(PDF)
U14 Z-66
(PDF)
U14 Z-73
(PDF)
U14 Z+73
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Gusts ALBERTS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-38
-
Vitālijs ALEHNO
LAT/Ziemeļblāzma
U10 Z-35
3.
Anrijs APSĪTIS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-32
1.
Viesturs APŠA
LAT/Ulbrokas SK
U14 Z-55
2.
Matvejs BACS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-35
-
Matvejs BACS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-32
-
Dmitrijs BAKLANOVS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-35
-
Maksims BALACKIS
LAT/Spars
U12 Z-29
1.
Evelīna BATRAKA
LAT/Ādažu BJSS
U14 M+57
2.
Dāvids BATRAKS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-55
1.
Līva BELERTE
LAT/Ulbrokas SK
U14 M-52
-
Daniels BENIOSEVS
LAT/Satori
U12 Z-42
3.
Timofejs BISTRJAKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-35
1.
Anastasija BIZENKOVA
LAT/Ziemeļblāzma
U12 M+35
2.
Polīna BOČENKOVA
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M-26
-
Ostaps BOČENKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-38
2.
Pēteris BRICS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-32
2.
Aksels BRĒDIĶIS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-42
7.
Reinholds BRĒDIĶIS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-38
2.
Marks BUŠS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
7.
Ričards CACIVKINS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-55
-
Maksims CELEVIČS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-42
7.
Ņikita CIBULIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-32
7.
Emīls CIELAVA
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-35
7.
Adrians DANCIS
LAT/LSPA DS
U10 Z-35
7.
Deniss DAŅILKOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U12 Z-32
3.
Aleksadrs DIVAKOVS
LAT/TIGER Judo Club
U10 Z-32
2.
Natans DJOMINS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z+42
2.
Matejs DORŠS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-55
7.
Emīls DUDELIS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-38
-
Nils DUDELIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-29
-
Grunšteins DĀVIDS
LAT/Ulbrokas SK
U14 Z-66
3.
Dzesika ELSTONE
LAT/Dinamo LAT
U12 M-35
-
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-29
-
Gustavs FEDERS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-32
3.
Ratmirs FEDJUNOVS
LAT/Jūrmalas SS
U10 Z-29
3.
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-46
3.
Marats FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z+73
2.
Jūlija FREIMANTĀLE
LAT/LSPA DS
U 10 M-35
-
Augusts FREIMANTĀLS
LAT/LSPA DS
U14 Z-38
3.
Anastasija GAILE
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M+35
1.
Aleksandrs GAĻICKIS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-66
3.
Matvejs GERĶIS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-38
3.
Artjoms GORDEJEVS
LAT/Satori
U14 Z-46
3.
Mihails GORODŅIČIJS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-46
7.
Danils GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
U12 Z-38
3.
Ņikita GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
U10 Z-35
-
Valentins GRIGS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-60
3.
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U12 Z-32
3.
Eitāns Dāvids GRĪNMANS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-29
2.
Leons GĒRMANIS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-32
-
Halids HAFIZOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-26
1.
Danijars HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-26
2.
Timurs HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-24
3.
Aleksejs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-60
3.
Jurijs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-38
3.
Jānis HUDOBČENOKS
LAT/TIGER Judo Club
U14 Z-60
2.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Sensei
U12 Z-42
1.
Ksenija IVANOVA
LAT/Jaunība LV
U14 M-40
2.
Radomirs IVANOVS
LAT/Spars
U10 Z-32
3.
Polina IZOTOVA
LAT/Satori
U12 M+35
3.
Dominiks JASINSKIS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-46
-
Roberts JEFREMOVS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-32
-
Dans JUZUPS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-35
3.
Annija KALVELE
LAT/Ziemeļblāzma
U 10 M-32
2.
Raina KANCĀNE
LAT/Ulbrokas SK
U12 M+35
3.
Regnārs KANCĀNS
LAT/Ulbrokas SK
U12 Z-46
3.
Georgijs KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
U12 Z-38
1.
Marjans KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-73
1.
Nikita KATUA
LAT/Jikan
U14 Z-66
1.
Artjoms KEIRANOVS
LAT/Jikan
U14 Z-60
-
Daniils KOLOTILINS
LAT/Spars
U12 Z-35
1.
Linda KONSTANTE
LAT/Dinamo LAT
U12 M+35
1.
Arturs KONSTANTINOVS
LAT/Jaunība LV
U14 Z-42
5.
Aleksandrs KOSAREVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-29
2.
Luka KOSAREVS
LAT/Spars
U12 Z-35
5.
Arsenijs KRILOVS
LAT/Samurs
U10 Z-32
1.
Arsenijs KURAMŠINS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-46
5.
Edvards KURGANS
LAT/Jūrmalas SS
U10 Z-26
3.
Daniels KUZMINS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z+42
3.
Lūkass KUZMINS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-38
-
Daniels KUZŅECOVS
LAT/Jūrmalas SS
U10 Z-29
3.
Aleksejs KVITKA
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-55
-
Timofejs LAZORKINS
LAT/Judokan
U14 Z-55
1.
Gļebs LAŅECS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-42
7.
Amīlija LESNIECE
LAT/Ādažu BJSS
U12 M-32
-
Nikita LESNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-55
3.
Dāvids LIPSNIS-REITS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-73
2.
Arsēnijs LOBOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-55
2.
Mārtiņš LUKS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-42
-
Nika MAHAJEVA
LAT/V.Zeļonija SS
U12 M+35
-
Potaps MAKSIMOVS
LAT/Satori
U12 Z-38
-
Georgijs MALOĻETNIJS
LAT/Judokan
U12 Z-42
-
Mark MATVEEV
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-38
5.
Niks MAULS
LAT/Spars
U14 Z-46
2.
Jegors MAZEPA
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
-
Roberts MAĻINOVSKIS
LAT/LSPA DS
U10 Z-32
5.
Bogdans MAĻUSEVS
LAT/Spars
U14 Z-55
3.
Ralfs MELKS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-38
-
Jaroslavs MENCIS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-50
-
Adrians MEZLUMOVS
LAT/Jikan
U12 Z-42
5.
Jaroslavs MEŽGALS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-35
3.
Alberts MIHAILOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-50
4.
Kirils MIHAILOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U14 Z-55
-
Vladislavs MINIČS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 Z+55
4.
Martins MIČULIS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-35
2.
Deniss MIĻUŠČENKO
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-38
-
Diāna MIĻUŠČENKO
LAT/Dinamo LAT
U 10 M+35
2.
Daniils MUHANBERGS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 Z+55
3.
Jēkabs NAGLIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-32
-
Aleksandrs NAMNIEKS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-42
2.
Rinalds NARUŠEVIČS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z+42
-
Ričards NICMANIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-38
7.
Jesenija NOVIKOVA
LAT/Sensei
U 10 M-26
2.
Artjoms NOVIKOVS
LAT/Sensei
U10 Z-35
7.
Konstantīns NOVIKOVS
LAT/Spars
U10 Z-35
3.
Artjioms OKOMANS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-46
5.
Roberts ORBA
LAT/LSPA DS
U10 Z-35
5.
Herberts OZOLIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-46
7.
Daniels PASTARS
LAT/Jikan
U12 Z+55
5.
Kristers PASTARS
LAT/Jaunība LV
U12 Z+55
1.
Aleksandra PAČKOVSKA
LAT/Ziemeļblāzma
U14 M+57
1.
Eduards PETENOKS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-60
1.
Tomas PETROVSKIS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-38
2.
Roberts PIEBALGS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-42
-
Artūrs PIRHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U12 Z-38
7.
Eriks PIRHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-29
-
Austrums PODNIEKS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-29
7.
Andija PODZIŅA
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M-35
1.
Marija POPOVA
LAT/Spars
U 10 M-26
1.
Rihards PRANČS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-38
-
Patriks PĒTERSONS
LAT/Satori
U14 Z-42
3.
Gustavs Markuss REMICĀNS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-42
3.
Timur REVA
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-66
2.
Konstantins REŠKO
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-29
1.
Sofija RIMAIDO
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M-29
-
Filips RITUMS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-38
-
Markus ROMANOVSKIS
LAT/Jaunība LV
U10 Z-42
1.
Gustavs ROTBERGS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-46
2.
Emma ROZE
LAT/V.Zeļonija SS
U14 M+57
3.
Rafaels ROZENTALS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z-55
5.
Matīss ROZĪTIS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-35
-
Sofija RUMJANCEVA
LAT/Jūrmalas SS
U 10 M-26
3.
Santa Luīze RUŅĢE
LAT/Dinamo LAT
U14 M+57
4.
Arvis RĒVELIS
LAT/Ulbrokas SK
U12 Z-35
2.
Kaspars RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-38
1.
Kaspars RŪTE
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-38
-
Ārons SAFRONOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z+42
1.
Lauma Līva SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
U14 M-40
1.
Miks SALCEVIČS
LAT/Ādažu BJSS
U10 Z-24
1.
Daniils SEMJONOVS
LAT/Spars
U14 Z-50
1.
Stefanija SERŽANTE
LAT/Ādažu BJSS
U14 M-40
-
Nils SINAGINS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-42
2.
Arsenijs SOKIRJANSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-50
3.
Alans SOLOVJOVS
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-42
5.
Daniils STREHŅINS
LAT/Ziemeļblāzma
U10 Z-29
-
Deniss STREHŅINS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 Z-42
5.
Marija TAMUŽA
LAT/Spars
U 10 M-32
-
Sara TAMUŽA
LAT/Spars
U 10 M-29
1.
Emils TAMUŽS
LAT/Spars
U14 Z-60
-
Sando TANASI
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-38
1.
Leon TARVERDYAN
LAT/Makkabi
U14 Z-42
3.
Māris TEICĀNS
LAT/Sensei
U12 Z-32
1.
Ruslans TKAČENKO
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-32
-
Patriks TOBIASS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-35
5.
Artjoms TOLUJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
5.
Arturs TOLUJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
-
Elizaveta TRIFONOVA
LAT/Singitaj
U 10 M-32
1.
Savelijs TRIFONOVS
LAT/Singitaj
U12 Z-42
7.
Evans URTĀNS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-26
-
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
U12 M-35
1.
Matilde UZKALNA
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M-32
3.
Aleksandrs UĻJANOVS
LAT/Jaunība LV
U10 Z-29
5.
Ņikita VALANČS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-42
2.
Denis VARNO
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z+55
2.
Alberts VASIĻEVIČŠ
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U14 Z-66
-
Markuss VENTS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-32
-
Dominiks VERZE
LAT/Jaunība LV
U14 Z-55
-
Tims Dastans VIĻČAKS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-32
5.
Deniss VJATKINS
LAT/LSPA DS
U14 Z-55
-
Bogdans VORSLAVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-55
-
Ņikita VRONSKIS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 Z-32
-
Linards VĀRPA
LAT/V.Zeļonija SS
U14 Z-50
2.
Ņikita ZAGORSKIS
LAT/Sensei
U14 Z-46
1.
Beatrise ZEIMULE
LAT/Jūrmalas SS
U12 M+35
-
Marta ZEMEŠA
LAT/V.Zeļonija SS
U14 M-52
1.
Dominiks ĀBELĪTE
LAT/V.Zeļonija SS
U12 Z-38
5.
Stefans ČAKSTIŅŠ
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-35
5.
Ivans ČEBOTARJOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-29
-
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Jūrmalas SS
U14 Z-42
1.
Gļebs ČMILS
LAT/Spars
U10 Z-32
7.
Rodions ČMILS
LAT/Spars
U12 Z-46
1.
Gļebs ČUKOVS
LAT/Spars
U10 Z-29
7.
Edvards ĻEVČENKO
LAT/Dinamo LAT
U14 Z-32
2.
Tamerlans ŅEVMERŽICKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-38
3.
Marks ŅIKITAS
LAT/Spars
U10 Z-24
2.
Adrians ŠARIJS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 Z-29
5.
Grigorijs ŠLIHTOVS
LAT/Samurs
U10 Z-42
-
Kristians ŠTEINBERGS
LAT/Ādažu BJSS
U12 Z-35
7.
Davids ŠUTKOVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 Z-24
-
Gabriels ŠĶIRTA
LAT/Jaunība LV
U14 Z-66
-
Linards ŠĶĒLS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-29
-
Ilja ŽAVNEROVIČS
LAT/Jikan
U14 Z-73
-
Roberts ŽILESS
LAT/Dinamo LAT
U10 Z-38
-
Alisa Gabriela ŽUKA
LAT/Ādažu BJSS
U 10 M+35
-
Gļebs ŽUKS
LAT/Ādažu BJSS
U14 Z+73
1.
Maksims ŽUKS
LAT/Dinamo LAT
U12 Z-46
4.