LDF BĒRNU KAUSS 2022 28.Mai Rīga
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U10 m-26
(PDF)
U10 m-29
(PDF)
U10 m-32
(PDF)
U10 z-24
(PDF)
U10 z-27
(PDF)
U10 z-30
(PDF)
U10 z-34
(PDF)
U10 z-38
(PDF)
U10 z-42
(PDF)
U10 z-46
(PDF)
U10 z-50
(PDF)
U10 z+50
(PDF)
U12 m-32
(PDF)
U12 m-36
(PDF)
U12 m-44
(PDF)
U12 m+44
(PDF)
U12 z-27
(PDF)
U12 z-30
(PDF)
U12 z-34
(PDF)
U12 z-38
(PDF)
U12 z-42
(PDF)
U12 z-46
(PDF)
U12 z-50
(PDF)
U12 z-55
(PDF)
U12 z+55
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Artēmijs AFANASJEVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U10 z-42
4.
Aleksan ALEKSANJANS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-38
-
Deniss ANDREJEVS
LAT/FUDOSHIN
U12 z+55
1.
Nazarijs ANDRJUŠENKOVS
LAT/Kyodai
U10 z-34
3.
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-46
2.
Romans BABOĻINS
LAT/LSPA DS
U12 z+55
4.
Jegors BAKS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-30
-
Dāvids BATRAKS
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-50
1.
Valerijs BAZIĻEVS
LAT/CHALLENGE
U12 z-46
-
Alberts BEINERTS
LAT/Sigulda
U12 z-42
-
Arsenijs BELOUSS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-38
-
Daniels BENIOSEVS
LAT/Satori
U10 z-34
3.
Jānis Jakobs BIRNĪTIS
LAT/Džudo klubs Kin
U12 z-50
2.
Jānis BONDARENKO
LAT/Dinamo LAT
U12 z+55
-
Mareks BONDARENKO
LAT/Dinamo LAT
U10 z-42
3.
Ostaps BOČENKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-34
-
Oles BRAHA
LAT/Sensei
U12 z-38
2.
Aksels BRĒDIĶIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z-38
-
Pēteris BULATOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U10 z-46
2.
Viktors BULATOVS
LAT/Mārupe Džudo klubs
U10 z-27
7.
Ričards BĀRZDAINIS
LAT/Sensei
U12 z-50
-
Armands BĒRZIŅŠ
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-34
-
Madara BĻODONE
LAT/LSPA DS
U12 m-44
1.
Hugo Atis CELMS
LAT/Kyodai
U10 z-30
1.
Emīls CIELAVA
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-34
-
Kristaps DAUŠKANS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-38
-
Artjoms DAŅILOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-34
-
Linards DEKSNIS
LAT/Sigulda
U10 z-30
7.
Marats DENISS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 z-24
-
Ričards DIĻEVKA
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Ņikita DOBRJANCEVS
LAT/Džudo klubs Kin
U12 z-38
-
Sulejmans DŽAFAROVS
LAT/Jaunība LV
U10 z+50
-
Toms Leo EKMANIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-42
2.
Dāvis EŅĢELIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-27
-
Artēmijs FJODOROVS
LAT/RDsport
U10 z-27
-
Ričards Jānis GALVIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z-30
5.
Anastasija GORDEJEVA
LAT/LSPA DS
U10 m-32
2.
Artjoms GORDEJEVS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z-46
3.
Armands GRASMANIS
LAT/LSPA DS
U10 z-24
-
Danils GRAUDIŅŠ
LAT/Bosko
U12 z-34
-
Dmitrijs GRIBANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-30
-
Ivans GRIBANOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-38
5.
Andrejs GRJAZNIHS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 z-27
5.
Linards GĀRNIS
LAT/Saldus
U10 z+50
2.
Leons GĒRMANIS
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-30
-
Danijars HISAMEJEVS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 z-24
3.
Jurijs HOROŅKO
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-30
-
Bogdans HOTJANS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-30
-
Andrii HREBENIUK
LAT/Dinamo LAT
U12 z-34
-
Artūrs IRBE
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-30
7.
Timofejs ISAJEVS
LAT/Sensei
U10 z-38
2.
Arturs IVANOVS
LAT/Singitaj
U10 z-24
3.
Polina IZOTOVA
LAT/Satori
U12 m-32
-
Aleksandrs IŠUTKINS
LAT/Liepājas KSS
U12 z-46
3.
Ričards JAKOVICKIS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U10 z-34
7.
Miks JAKSTEVIČS
LAT/Kyodai
U12 z-38
-
Ralfs JAKSTEVIČS
LAT/Kyodai
U10 z-30
5.
Deniss JANKOVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-42
-
Aleksandrs JEFREMOVS
LAT/Spars
U12 z-34
7.
Atrjoms JERMOLAJEVS
LAT/Kyodai
U12 z-46
-
Tomass JURĀNS
LAT/Kyodai
U10 z-24
1.
Ričards JĒKABSONS
LAT/Kyodai
U10 z-27
3.
Marija KALVA
LAT/Sensei
U10 m-29
1.
Aleksejs KAPUSTINS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z-30
3.
Jasur KARIM
LAT/CHALLENGE
U12 z-50
3.
Gustavs KARLAUSKIS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-38
-
Georgijs KAROLS
LAT/Jūrmalas SS
U12 z-34
3.
Katrīna Anna KAZRADZE
LAT/Saldus
U12 m+44
1.
Ivans KEDIČS
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-24
-
Sabrina KENECIUSE
LAT/LSPA DS
U12 m+44
-
Ivanovs KIRILLS
LAT/Singitaj
U12 z-38
-
Marsels KISEĻOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-30
5.
Ēriks KISEĻOVS
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Rūdolfs KOJĀNS
LAT/Sigulda
U10 z-34
1.
Daniils KOLOTILINS
LAT/Spars
U12 z-30
-
Valdis KONTIŅŠ
LAT/LSPA DS
U10 z-27
-
Damirs KORECKIS
LAT/Sensei
U10 z-30
3.
Romāns KOSTROMINS
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-42
5.
Imam KOSUMOV
LAT/Ādažu BJSS
U10 z+50
1.
Arturs KRAVČENKO
LAT/Satori
U12 z-55
-
Milana KRIVANOSA
LAT/Džudo klubs Kin
U12 m-32
2.
Damirs KRŪMIŅŠ
LAT/Džudo klubs Kin
U12 z-38
-
Valentins KUĻIČIKS
LAT/Sensei
U10 z-27
-
Amīlija LESNIECE
LAT/Ādažu BJSS
U10 m-29
2.
Ivans LITVINS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U12 z-34
-
Patriks LITVINS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-30
-
Darija LOBAŽEVIČA
LAT/Ziemeļblāzma
U10 m-32
-
Zlata LONSKA
LAT/Kyodai
U12 m-44
-
Andžejs MAGAZIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U10 z-46
1.
Rihards MATVEJENKO
LAT/Dinamo LAT
U12 z-38
-
Madara MAZAPŠA
LAT/Kyodai
U12 m-44
2.
Augusts Eduards MAZAPŠS
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Domeniks MEINARDS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-30
-
Jaroslavs MEŽGALS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-34
-
Kristaps MIEZĪTIS
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-30
-
Franks MIKUCKIS
LAT/Kyodai
U10 z-38
3.
Artjoms MIRONOVS
LAT/Dinamo LAT
U10 z-30
-
Olivers MĪLENBERGS
LAT/Kyodai
U10 z-27
2.
Maksims NABATOVS
LAT/Bosko
U10 z-30
-
Eva Kiara NGARI
LAT/Kyodai
U10 m-26
1.
Rihards NOREIKO
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-42
-
Viktors NORGELA
LAT/Sensei
U10 z-38
7.
Roberts ORBA
LAT/LSPA DS
U10 z-30
-
Leonids OSINCEVS
LAT/Sensei
U10 z-38
7.
Herberts OZOLIŅŠ
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-38
7.
Olivers OZOLIŅŠ
LAT/RDsport
U10 z-34
2.
Toms OZOLIŅŠ
LAT/Mārupe Džudo klubs
U10 z-30
5.
Mikus OZOLS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-50
1.
Grigorijs PAKULA
LAT/Kyodai
U12 z-34
-
Kristaps PALAMARČUKS
LAT/Kyodai
U10 z-27
7.
Gusts PASTARS
LAT/Kyodai
U12 z-34
5.
Kristers PASTARS
LAT/Jaunība LV
U12 z-55
1.
Arsenijs PAVLOVS
LAT/Ulbrokas SK
U12 z-38
3.
Megija PAVĀRE
LAT/Kyodai
U12 m-36
1.
Timurs PIGINS
LAT/Sensei
U10 z-34
-
Daniils PODKUJKO
LAT/Kyodai
U12 z-42
5.
Alisters POMERANCIS
LAT/Alūksnes BJSS
U10 z-24
2.
Marks PORTAKOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-27
1.
Gustavs POĻAČENOKS
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Eriks PRIEDE
LAT/Satori
U10 z-27
-
Mārtiņš PRIEDE
LAT/FUDOSHIN
U10 z-42
2.
Adrians PUTINS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-38
-
Martins PUTINS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-30
3.
Franks PĒTERSONS
LAT/Satori
U12 z-34
5.
Dmitrijs RASSOHINS
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Markus REINSALU
LAT/Kyodai
U12 z-34
3.
Otto REKKE
LAT/Mārupe Džudo klubs
U10 z-27
5.
Olīvija RENIŅA
LAT/Sigulda
U10 m-32
1.
Patriks RIBUŠS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-34
-
Sofija ROMANOVA
LAT/Jaunība LV
U10 m-32
3.
Markus ROMANOVSKIS
LAT/Jaunība LV
U10 z-34
-
Patriks ROMAŅUKS
LAT/Saldus
U10 z-42
1.
Arvis RĒVELIS
LAT/Ulbrokas SK
U12 z-30
3.
Raimonds SAKLAURS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-30
-
Dens SAKULOVS
LAT/Sensei
U12 z-38
1.
Viktorija SAVICKA
LAT/Kyodai
U12 m-36
-
Vladislavs SAVICKIS
LAT/Dinamo LAT
U12 z-42
-
Maštins SAVINS
LAT/Ulbrokas SK
U12 z-27
1.
Maksims SELICKIS
LAT/Sensei
U12 z-38
-
Aleksandrs SEMENISTIJS
LAT/Kyodai
U12 z-34
-
Nikita SHALAGAI
LAT/Sensei
U12 z-42
7.
Timurs SKRIPČENKO
LAT/RDsport
U12 z-46
1.
Arsenijs SOKIRJANSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z-42
5.
Daniils SOKOLOVS
LAT/Ulbrokas SK
U12 z-34
-
Dmitrijs SOKOLOVS
LAT/Sensei
U12 z-38
3.
Damirs SOLOVJOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-30
2.
Bogdans SOROKINS
LAT/Jevgenija Borodavko SK
U12 z-42
-
Marks SPODARIKS
LAT/Spars
U10 z-38
1.
Regnars STANKEVIČS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-34
-
Mihails STEPČENKO
LAT/Kyodai
U12 z-27
2.
Dementijs STURME
LAT/Sensei
U12 z-34
1.
Daniils SVIRIDENKO
LAT/FUDOSHIN
U10 z-34
5.
Jevgenijs SVJATOHO
LAT/CHALLENGE
U12 z-46
-
Emils TAMUŽS
LAT/Spars
U12 z+55
3.
Sando TANASI
LAT/CHALLENGE
U12 z-30
1.
Ņikita TARASOVS
LAT/Sensei
U12 z-34
-
Māris TEICĀNS
LAT/Kyodai
U10 z-27
3.
Rihards TETERS - TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z-30
7.
Artjoms TITOVS
LAT/Sensei
U10 z-30
2.
Dmitrijs TITOVS
LAT/Sensei
U12 z-38
7.
Natans TOŅEŅKIJS
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-27
-
Elizaveta TRIFONOVA
LAT/Singitaj
U10 m-29
-
Savelijs TRIFONOVS
LAT/Singitaj
U10 z-38
3.
Martins TRIKULIS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-34
7.
Gabriels URNIEŽUS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-34
-
Sumaija USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
U12 m-32
1.
Ņikita VAITEHOVIČŠ
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-46
3.
Ruslans VASINS
LAT/Sensei
U12 z-42
1.
Dāvids VEINBERGS
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-38
5.
Viktors VESLOPOLOVS
LAT/CHALLENGE
U12 z-55
2.
Daniils VOLODJKO
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-38
5.
Tamerlans VOROŅECKIS
LAT/Džudo klubs Kin
U12 z-42
3.
Kristaps VRUBĻEVSKIS
LAT/Džudo klubs Kin
U12 z-27
3.
Valters VĀRPIŅŠ
LAT/Satori
U12 z-34
-
Gustavs VĪTOLS
LAT/Alūksnes BJSS
U10 z-46
-
Rauls VĪTOLS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z-42
3.
Adrians ZEĻONIJS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z-50
2.
Roberts ZIKUNOVS
LAT/Džudo klubs Kin
U10 z-30
7.
Roberts Vilpis ZOLMANIS
LAT/Saldus
U10 z-34
5.
Rodions ČMILS
LAT/Spars
U10 z-46
4.
Jānis ČODARS
LAT/Jaunība LV
U10 z-50
-
Rūdolfs ČUBARS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z+55
2.
Ričards ĶĪSIS
LAT/Kyodai
U12 z-34
2.
Andrejs ĻEBEDEVS
LAT/Kyodai
U12 z-42
-
Taisons ŅEFJODOVS
LAT/Sensei
U12 z-34
-
Germans ŅIKITINS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z-42
7.
Konstantīns ŠARAŅINS
LAT/Kyodai
U10 z-30
-
Elīna ŠELUHINA
LAT/Džudo klubs Kin
U10 m-26
-
Iļdars ŠELUHINS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-34
7.
Māris ŠMELDS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-38
5.
Damirs ŠPIĻEVOJS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z-34
-
Kristians ŠTEINBERGS
LAT/Ādažu BJSS
U10 z-34
-
Aleksandra ŠUBINA
LAT/Sensei
U12 m+44
2.