|
Rezultāts |
U10 m-26 (2) |
1. | Eva Kiara NGARI | Kyodai/LAT |
U10 m-29 (3) |
1. | Marija KALVA | Sensei/LAT |
2. | Amīlija LESNIECE | Ādažu BJSS/LAT |
U10 m-32 (4) |
1. | Olīvija RENIŅA | Sigulda/LAT |
2. | Anastasija GORDEJEVA | LSPA DS/LAT |
3. | Sofija ROMANOVA | Jaunība LV/LAT |
U10 z-24 (7) |
1. | Tomass JURĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Alisters POMERANCIS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Danijars HISAMEJEVS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
3. | Arturs IVANOVS | Singitaj/LAT |
U10 z-27 (13) |
1. | Marks PORTAKOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
2. | Olivers MĪLENBERGS | Kyodai/LAT |
3. | Ričards JĒKABSONS | Kyodai/LAT |
3. | Māris TEICĀNS | Kyodai/LAT |
5. | Otto REKKE | Mārupe Džudo klubs/LAT |
5. | Andrejs GRJAZNIHS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
7. | Kristaps PALAMARČUKS | Kyodai/LAT |
7. | Viktors BULATOVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
U10 z-30 (21) |
1. | Hugo Atis CELMS | Kyodai/LAT |
2. | Artjoms TITOVS | Sensei/LAT |
3. | Martins PUTINS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Damirs KORECKIS | Sensei/LAT |
5. | Ralfs JAKSTEVIČS | Kyodai/LAT |
5. | Toms OZOLIŅŠ | Mārupe Džudo klubs/LAT |
7. | Roberts ZIKUNOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
7. | Linards DEKSNIS | Sigulda/LAT |
U10 z-34 (13) |
1. | Rūdolfs KOJĀNS | Sigulda/LAT |
2. | Olivers OZOLIŅŠ | RDsport/LAT |
3. | Daniels BENIOSEVS | Satori/LAT |
3. | Nazarijs ANDRJUŠENKOVS | Kyodai/LAT |
5. | Roberts Vilpis ZOLMANIS | Saldus/LAT |
5. | Daniils SVIRIDENKO | FUDOSHIN/LAT |
7. | Ričards JAKOVICKIS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
7. | Martins TRIKULIS | Jelgavas BJSS/LAT |
U10 z-38 (8) |
1. | Marks SPODARIKS | Spars/LAT |
2. | Timofejs ISAJEVS | Sensei/LAT |
3. | Franks MIKUCKIS | Kyodai/LAT |
3. | Savelijs TRIFONOVS | Singitaj/LAT |
5. | Dāvids VEINBERGS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Daniils VOLODJKO | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Leonids OSINCEVS | Sensei/LAT |
7. | Viktors NORGELA | Sensei/LAT |
U10 z-42 (5) |
1. | Patriks ROMAŅUKS | Saldus/LAT |
2. | Mārtiņš PRIEDE | FUDOSHIN/LAT |
3. | Mareks BONDARENKO | Dinamo LAT/LAT |
4. | Artēmijs AFANASJEVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
5. | Romāns KOSTROMINS | Džudo klubs Kin/LAT |
U10 z-46 (5) |
1. | Andžejs MAGAZIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Pēteris BULATOVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
3. | Ņikita VAITEHOVIČŠ | Džudo klubs Kin/LAT |
4. | Rodions ČMILS | Spars/LAT |
U10 z-50 (3) |
1. | Dāvids BATRAKS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Adrians ZEĻONIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
U10 z+50 (3) |
1. | Imam KOSUMOV | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Linards GĀRNIS | Saldus/LAT |
U12 m-32 (3) |
1. | Sumaija USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Milana KRIVANOSA | Džudo klubs Kin/LAT |
U12 m-36 (2) |
1. | Megija PAVĀRE | Kyodai/LAT |
U12 m-44 (3) |
1. | Madara BĻODONE | LSPA DS/LAT |
2. | Madara MAZAPŠA | Kyodai/LAT |
U12 m+44 (3) |
1. | Katrīna Anna KAZRADZE | Saldus/LAT |
2. | Aleksandra ŠUBINA | Sensei/LAT |
U12 z-27 (4) |
1. | Maštins SAVINS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Mihails STEPČENKO | Kyodai/LAT |
3. | Kristaps VRUBĻEVSKIS | Džudo klubs Kin/LAT |
U12 z-30 (14) |
1. | Sando TANASI | CHALLENGE/LAT |
2. | Damirs SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Aleksejs KAPUSTINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Arvis RĒVELIS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Marsels KISEĻOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ričards Jānis GALVIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Rihards TETERS - TETEROVSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Artūrs IRBE | Alūksnes BJSS/LAT |
U12 z-34 (24) |
1. | Dementijs STURME | Sensei/LAT |
2. | Ričards ĶĪSIS | Kyodai/LAT |
3. | Georgijs KAROLS | Jūrmalas SS/LAT |
3. | Markus REINSALU | Kyodai/LAT |
5. | Franks PĒTERSONS | Satori/LAT |
5. | Gusts PASTARS | Kyodai/LAT |
7. | Aleksandrs JEFREMOVS | Spars/LAT |
7. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas BJSS/LAT |
U12 z-38 (20) |
1. | Dens SAKULOVS | Sensei/LAT |
2. | Oles BRAHA | Sensei/LAT |
3. | Arsenijs PAVLOVS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Dmitrijs SOKOLOVS | Sensei/LAT |
5. | Ivans GRIBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Māris ŠMELDS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Herberts OZOLIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Dmitrijs TITOVS | Sensei/LAT |
U12 z-42 (14) |
1. | Ruslans VASINS | Sensei/LAT |
2. | Toms Leo EKMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Rauls VĪTOLS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Tamerlans VOROŅECKIS | Džudo klubs Kin/LAT |
5. | Arsenijs SOKIRJANSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Daniils PODKUJKO | Kyodai/LAT |
7. | Nikita SHALAGAI | Sensei/LAT |
7. | Germans ŅIKITINS | Ziemeļblāzma/LAT |
U12 z-46 (7) |
1. | Timurs SKRIPČENKO | RDsport/LAT |
2. | Timurs AĻEKSEJUKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Artjoms GORDEJEVS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Aleksandrs IŠUTKINS | Liepājas KSS/LAT |
U12 z-50 (4) |
1. | Mikus OZOLS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Jānis Jakobs BIRNĪTIS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Jasur KARIM | CHALLENGE/LAT |
U12 z-55 (3) |
1. | Kristers PASTARS | Jaunība LV/LAT |
2. | Viktors VESLOPOLOVS | CHALLENGE/LAT |
U12 z+55 (5) |
1. | Deniss ANDREJEVS | FUDOSHIN/LAT |
2. | Rūdolfs ČUBARS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Emils TAMUŽS | Spars/LAT |
4. | Romans BABOĻINS | LSPA DS/LAT |
|