LIDO 2019 8.Nov
Rezultāts
Dalībnieki
Medaļas
Statistika
Kategorijas
U9 -23 kg
(PDF)
U9 -26 kg
(PDF)
U9 -29 kg
(PDF)
U9 -32 kg
(PDF)
U9 -35 kg
(PDF)
U9 +35 kg
(PDF)
U10 m -30 kg
(PDF)
U10 m -34 kg
(PDF)
U10 z -23 kg
(PDF)
U10 z -25 kg
(PDF)
U10 z -27 kg
(PDF)
U10 z -29 kg
(PDF)
U10 z -32 kg
(PDF)
U10 z -35 kg
(PDF)
U10 z -38 kg
(PDF)
U10 z -42 kg
(PDF)
U10 z +42 kg
(PDF)
U12 m -28 kg
(PDF)
U12 m -32 kg
(PDF)
U12 m -40 kg
(PDF)
U12 m -44 kg
(PDF)
U12 m +44 kg
(PDF)
U12 z -26 kg
(PDF)
U12 z -29 kg
(PDF)
U12 z -32 kg
(PDF)
U12 z -35 kg
(PDF)
U12 z -38 kg
(PDF)
U12 z -42 kg
(PDF)
U12 z -46 kg
(PDF)
U12 z -50 kg
(PDF)
U12 z -55 kg
(PDF)
U12 z +55 kg
(PDF)
U14 m -36 kg
(PDF)
U14 m -40 kg
(PDF)
U14 m -44 kg
(PDF)
U14 m +57 kg
(PDF)
U14 z -32 kg
(PDF)
U14 z -35 kg
(PDF)
U14 z -38 kg
(PDF)
U14 z -42 kg
(PDF)
U14 z -46 kg
(PDF)
U14 z -50 kg
(PDF)
U14 z -55 kg
(PDF)
U14 z -60 kg
(PDF)
U14 z -66 kg
(PDF)
U14 z +66 kg
(PDF)
U16 m -52 kg
(PDF)
U16 m -63 kg
(PDF)
U16 m +70 kg
(PDF)
U16 z -42 kg
(PDF)
U16 z -46 kg
(PDF)
U16 z -50 kg
(PDF)
U16 z -55 kg
(PDF)
U16 z -60 kg
(PDF)
U16 z -66 kg
(PDF)
U16 z -73 kg
(PDF)
U16 z -81 kg
(PDF)
U16 z +81 kg
(PDF)
Dalībnieki
Vārds UZVĀRDS
Valsts
Kategorijas
Vieta
Artjoms AVSJUKEVIČS
LAT/Satori
U12 z -35 kg
2.
Jēkabs ZARIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z +55 kg
-
Daniels ABALIHINS
LAT/Lido
U14 z -42 kg
-
Artjoms AFANASJEVS
LAT/Judokan
U9 -35 kg
5.
Samir AGAJEV
EST/Audentes
U14 z -42 kg
-
Ralf Eugen AINLA
EST/Audentes
U12 z -50 kg
5.
Merisa AKMENTIŅA
LAT/Alūksnes BJSS
U10 m -34 kg
-
Ilze ALEKSEJEVA
LAT/Gauja
U12 m -40 kg
1.
Ilze ALEKSEJEVA
LAT/Gauja
U14 m -40 kg
1.
Amir ALIKHANOV
EST/Afina
U10 z -35 kg
2.
Andris ALLIKOJA
EST/SK Taifu
U12 z -32 kg
-
Arsenijs ANIKINS
LAT/Satori
U14 z -66 kg
-
Boris ANTIPIN
RUS/Solnechnogorsk
U10 z +42 kg
7.
Rolands ANUKRĀNS
LAT/Lido
U12 z -55 kg
-
Aleksandrs APSALONS
LAT/Lido
U12 z -50 kg
2.
Eduard AVETJAN
EST/Audentes
U16 z -81 kg
-
Artak AZARUMYAN
EST/Audentes
U12 z -35 kg
1.
Timurs AĻEKSEJUKS
LAT/Alūksnes BJSS
U9 -35 kg
2.
Romans BABOĻINS
LAT/LSPA DS
U10 z -38 kg
-
Kristjan BACHMANN
EST/Audentes
U14 z -32 kg
-
Aleksandr BASANGOV
LAT/Lido
U12 z -42 kg
-
David BASOV
RUS/Medved
U12 z -38 kg
1.
Vladimir BATRAKOV
BLR/Dream Team
U16 z -73 kg
3.
Normunds BAUMANIS
LAT/Sigulda
U10 z -32 kg
-
Valerijs BAZIĻEVS
LAT/Lido
U9 -35 kg
4.
Artjoms BERESTOVS
LAT/Spars
U12 z -32 kg
-
Romans BERLINS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z -50 kg
3.
Pavels BESSOLCEVS
LAT/Lido
U14 z +66 kg
1.
Aleksejs BESSOĻCEVS
LAT/Lido
U12 z -55 kg
3.
Pavels BEZRUKOVS
LAT/Lido
U14 z -66 kg
5.
Maksims BIZĀNS
LAT/Lido
U16 z +81 kg
1.
Artēmijs BLAŽEVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z +66 kg
-
Andrejs BOGDANOVS
LAT/Lido
U16 z -81 kg
-
Anzors BOLKVADZE
LAT/Jevgenija Borodavko sporta klubs
U10 z -27 kg
3.
Matvejs BORMOTOVS
LAT/Liepājas KSS
U12 z -29 kg
7.
Roman BORZENKO
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -66 kg
7.
Kristina BRJAKINA
EST/Audentes
U16 m -52 kg
3.
Marianna BRUJA
LAT/Kyodai
U12 m +44 kg
1.
Deniss BRULS
LAT/Liepājas KSS
U12 z +55 kg
3.
Timurs BRUĻOVS
LAT/Liepājas KSS
U12 z -50 kg
3.
Rostislav BUDYLIN
RUS/Red Star Guryevsk
U14 z -42 kg
1.
Maksims BULAJEVS
LAT/Sigulda
U14 z -42 kg
-
Madara BĻODONE
LAT/LSPA DS
U10 m -34 kg
2.
Jūlija Katrīna CELENBERGA
LAT/Alūksnes BJSS
U16 m -63 kg
1.
Tomas Gustavs CELENBERGS
LAT/Alūksnes BJSS
U10 z -42 kg
4.
Pavel CHERKAS
BLR/Радимич
U12 z -46 kg
5.
Matsvei CHYSTABAYEU
BLR/Радимич
U10 z -35 kg
5.
Arsēnijs CIHANOVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
3.
Sebastjans Lukass DANČENKOVS
LAT/Bosko
U16 z -73 kg
2.
Artūrs DARGEVIČS
LAT/Judokan
U12 z -55 kg
-
Miks Kristiāns DAUKSTS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z +55 kg
-
Kristaps DAUŠKANS
LAT/Alūksnes BJSS
U9 -29 kg
3.
Leonid DAVGATELETS
BLR/Радимич
U12 z -35 kg
-
Mihails DEMIDENOKS
LAT/Kyodai
U12 z -50 kg
1.
Vladimirs DEMIDENOKS
LAT/Dinamo LAT
U10 z -38 kg
-
Artjoms DERVANS
LAT/Lido
U10 z +42 kg
7.
Saad DIKAJEV
EST/Audentes
U14 z -50 kg
1.
Aleksandrs DIMITROVS
LAT/Lido
U16 z -73 kg
1.
Renāts DOBRŽANSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -38 kg
2.
Rihards DONIS
LAT/Makkabi
U12 z +55 kg
1.
Artemijs DOROFEIČIKS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -46 kg
-
Eldars DUBRO
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z +81 kg
2.
Mareks DUDOČKINS
LAT/Lido
U12 z -38 kg
5.
Roberts DUDOČKINS
LAT/Lido
U12 z -38 kg
7.
Konstantin DYMNIKOV
RUS/Medved
U12 z -46 kg
1.
Arturs DZENIS
LAT/Lido
U10 z -25 kg
7.
Jānis DĒRICS
LAT/Lido
U12 z -42 kg
-
Artem EFIMOV
RUS/Medved
U10 z -29 kg
5.
Aleksandr ELIN
BLR/Dream Team
U14 z -42 kg
3.
Ilmari ERONEN
FIN/Tampereen Judo
U14 z +66 kg
3.
Ilmari ERONEN
FIN/Tampereen Judo
U16 z -73 kg
-
Evita EZERA
LAT/Judokan
U14 m +57 kg
2.
Artemijs FADEJEVS
LAT/Lido
U12 z -32 kg
3.
Artemijs FADEJEVS
LAT/Lido
U14 z -32 kg
3.
Savelii FAIZULOV
RUS/Medved
U9 -23 kg
4.
Savelii FAIZULOV
RUS/Medved
U10 z -23 kg
3.
Ēriks Kristiāns FEDOTOVS
LAT/Alūksnes BJSS
U16 z -66 kg
-
Hugo FELDMANIS
LAT/Kyodai
U9 +35 kg
2.
Valdis FELDMANIS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 z -38 kg
3.
Vladislavs FESTERS
LAT/Ulbrokas SK
U16 z -42 kg
3.
Georgiy FILIPPOV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
U12 z -55 kg
2.
Georgiy FILIPPOV
RUS/СКЕ КОДОКАН Псков
U10 z +42 kg
1.
Jurijs FILIPČENKO
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z -35 kg
-
Deniss FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -29 kg
5.
Marats FJODOROVS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -42 kg
3.
Rians FOMENKO
LAT/Lido
U10 z -35 kg
3.
Marats FRANCS
LAT/Lido
U12 z -42 kg
-
Augusts FREIMANTĀLS
LAT/LSPA DS
U10 z -25 kg
7.
Mikhail FROLOV
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -55 kg
-
Andrejs FRULS
LAT/Jikan
U14 z -66 kg
3.
Kristofers GAILĪTIS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -66 kg
1.
Edvards Miks GALVIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -32 kg
-
Ričards Jānis GALVIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U9 -23 kg
1.
Ruslan GASYMOV
RUS/Solnechnogorsk
U10 z -42 kg
2.
Damirs GAVRILEJS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -42 kg
7.
Timofejs GAVRIĻONOKS
LAT/Liepājas KSS
U12 z -32 kg
5.
Aleksandrs GLASKOVS
LAT/Makkabi
U12 z -35 kg
7.
Nikola GLUHOVSKA
LAT/Satori
U10 m -34 kg
3.
Germans GOLENOKS
LAT/Lido
U14 z +66 kg
-
Denis GOLOVKINS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z -32 kg
-
Igors GONČAROVS
LAT/Dinamo LAT
U10 z -35 kg
3.
Artūrs GRIBUSTS
LAT/LSPA DS
U12 z -55 kg
1.
Artjoms GRIGORJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -60 kg
-
Artjoms GRIGORJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 z -32 kg
3.
Iļja GRIGORJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -38 kg
-
Arsenijs GUDEJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -46 kg
3.
Ivan GUSJKOV
RUS/Solnechnogorsk
U16 z -81 kg
1.
Faustėja GVAZDAUSKAITĖ
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U12 m -32 kg
2.
Kirils HALAIMOVS
LAT/Bosko
U12 z -26 kg
3.
Ēriks HOMKA
LAT/Lido
U12 z -35 kg
3.
Ēriks HOMKA
LAT/Lido
U14 z -35 kg
1.
Jānis HUDOBČENOKS
LAT/Lido
U10 z -38 kg
3.
Svetlana ISACHENKO
RUS/Medved
U12 m -44 kg
1.
Anastasija ISAJEVA
LAT/Jelgavas BJSS
U14 m -44 kg
3.
Aleksejs ISAJEVS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z -35 kg
7.
Kirill IVANUSCHKIN
RUS/Pioner Kaliningrad
U14 z -46 kg
-
Aleksandrs IŠUTKINS
LAT/Liepājas KSS
U9 -35 kg
1.
Artūrs JACENKO
LAT/Bosko
U14 z -60 kg
2.
Edvards JAKOVĻEVS
LAT/Makkabi
U12 z -42 kg
5.
Jaroslavs JANKOVIČS
LAT/Ulbrokas SK
U12 z -32 kg
7.
Jēkabs JANVARS
LAT/LSPA DS
U10 z -25 kg
5.
Ivans JARMAKS
LAT/Liepājas KSS
U12 z -29 kg
3.
Daniels JASINSKIS
LAT/Dinamo LAT
U16 z -55 kg
-
Evelīna JAVORSKA
LAT/Alūksnes BJSS
U16 m -52 kg
1.
Anastasija JAŠINA
LAT/Lido
U12 m -32 kg
1.
Ruslans JEDEMSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -50 kg
7.
Daniels JEFIMOVS
LAT/Lido
U12 z -50 kg
-
Aleksandrs JEFREMOVS
LAT/Spars
U9 -26 kg
7.
Aleksandrs JEFREMOVS
LAT/Spars
U10 z -27 kg
-
Artemijs JEGOROVS
LAT/Satori
U12 z -35 kg
-
Marija JEMEĻJANOVA
LAT/Dinamo LAT
U12 m -44 kg
3.
Viktorija JEMEĻJANOVA
LAT/Dinamo LAT
U9 -32 kg
3.
Romāns JEMEĻJANOVS
LAT/Lido
U12 z -38 kg
-
Aivis JERMACĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z -29 kg
5.
Nikita JOLKIN
EST/Audentes
U14 z -60 kg
1.
Iļgams JUSIFOVS
LAT/Kyodai
U16 z -60 kg
7.
Žanete JĀŅKALNE
LAT/Alūksnes BJSS
U16 m -63 kg
4.
Jēkabs JĒKABSONS
LAT/Saldus
U14 z -46 kg
2.
Jēkabs JĒKABSONS
LAT/Saldus
U16 z -46 kg
7.
Rihard Joosep KAHAR
EST/Audentes
U14 z -42 kg
5.
German KALISTRATOV
EST/Audentes
U14 z -32 kg
2.
Gusts KALNINS
LAT/Judokan
U12 z -35 kg
-
Deniss KAMENSKIS
LAT/Bosko
U16 z -60 kg
5.
Kseniya KAMISARAVA
BLR/Радимич
U9 -26 kg
5.
Hleb KANDRATOVICH
BLR/Радимич
U12 z -32 kg
3.
Varvara KAPITANOVA
RUS/СШОР 4 Мичуринск
U9 -29 kg
1.
Varvara KAPITANOVA
RUS/СШОР 4 Мичуринск
U10 m -30 kg
1.
Sergejs KAPUSTJONOKS
LAT/V.Bondarenko DS
U12 z -46 kg
-
Deniss KAPUĻINS
LAT/Jikan
U14 z -50 kg
3.
Omar KARIMLI
LAT/Lido
U10 z -35 kg
5.
Artjoms KAROLS
LAT/Singitaj
U16 z -73 kg
7.
Marjans KAROLS
LAT/Lido
U10 z -42 kg
1.
Evelīna KAZAČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
U14 m -36 kg
2.
Rolands KAZAČENOKS
LAT/Alūksnes BJSS
U16 z -55 kg
7.
Iļja KAĻIŅINS
LAT/Judokan
U9 -29 kg
-
Mikita KEDZICH
BLR/Радимич
U14 z +66 kg
2.
Ruslan KERIMOV
BLR/Радимич
U14 z -50 kg
2.
Kira KHARANEKA
BLR/Радимич
U10 m -34 kg
1.
Kristo KIMMEL
EST/SK Taifu
U12 z +55 kg
-
Lev KIRSANOV
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -42 kg
2.
Aleh KISIALIOU
BLR/Радимич
U10 z -35 kg
-
Kirill KOLIAKOV
RUS/Medved
U9 -26 kg
7.
Kirill KOLIAKOV
RUS/Medved
U10 z -25 kg
5.
Niks KOLKS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -35 kg
-
Kirill KOMIN
EST/Audentes
U14 z -55 kg
-
Roberts KONCĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
U10 z +42 kg
5.
Rodion KONOVALENKO
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -42 kg
-
Artur KOROTIN
EST/Audentes
U12 z -32 kg
-
Kristiāns KORŅEJS
LAT/Alūksnes BJSS
U9 -29 kg
3.
Kristina KOTOVA
BLR/Радимич
U12 m -28 kg
2.
Santtu KOTTARI
FIN/Tampereen Judo
U14 z -46 kg
-
Santtu KOTTARI
FIN/Tampereen Judo
U16 z -46 kg
5.
Viktorija KOVŠA
LAT/Ippon džudo klubs
U14 m -44 kg
1.
Aleksandrs KOZUĻA
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z +42 kg
-
Ņikita KOĻESŅIKS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -29 kg
2.
Aristarhs KRAUZE
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -73 kg
3.
Stepans KRAVČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -32 kg
-
Jēkabs KREPŠS
LAT/Kyodai
U9 -32 kg
2.
Aivis KRIEVĀNS
LAT/Alūksnes BJSS
U14 z -60 kg
-
Timurs KRUGLOVS
LAT/Lido
U12 z -29 kg
-
Reinis KRĪGERS
LAT/Lido
U10 z -27 kg
2.
Aleksandrs KRŪZE
LAT/Satori
U10 z -32 kg
2.
Anton KUBIANKEVICH
BLR/Радимич
U16 z -42 kg
2.
Rihards KUKAJS
LAT/Lido
U12 z -26 kg
4.
Girius KULEVIČIUS
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -55 kg
7.
Tits KULLO
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -46 kg
2.
Genno KUPOREV
RUS/Medved
U14 z -32 kg
1.
Edgars KURGANS
LAT/Lido
U12 z -32 kg
1.
Sofija KUTKEVIČA
LAT/Judokan
U12 m -40 kg
2.
Kristian KUTSON
EST/Audentes
U12 z -46 kg
-
Jūlija KUZŅECOVA
LAT/Alūksnes BJSS
U14 m +57 kg
1.
Aleksandrs KUZŅECOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -46 kg
5.
Ņikita KUZŅECOVS
LAT/OLIMP
U16 z -66 kg
3.
Lukas KYBARTAS
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -60 kg
3.
Aleksandrs KĀPIŅŠ
LAT/Lido
U12 z -32 kg
-
Andrejs KĀPIŅŠ
LAT/Lido
U12 z -35 kg
-
Jevgeni LADÕGIN
EST/Audentes
U14 z +66 kg
3.
Artsemi LAHOJKA
BLR/Радимич
U14 z -55 kg
-
Ernests LAUFMANIS
LAT/Makkabi
U16 z -66 kg
3.
Mikita LAURENAU
BLR/Радимич
U12 z -32 kg
2.
Aleksejs LAVROVS
LAT/Ziemeļblāzma
U16 z -60 kg
3.
Jegors LAZAREVS
LAT/Samurs
U12 z -29 kg
3.
Matīss LAZDIŅŠ
LAT/Kyodai
U14 z -38 kg
7.
Timofejs LAZORKINS
LAT/Judokan
U10 z -29 kg
3.
Kaur LEETSAR
EST/Audentes
U12 z -42 kg
5.
Egor LEONOV
RUS/Solnechnogorsk
U10 z -25 kg
3.
Evgenii LEONOV
RUS/Medved
U10 z +42 kg
3.
Zakhar LESNICHI
BLR/Dream Team
U16 z -46 kg
3.
Artūrs LEVICKIS
LAT/OLIMP
U14 z -42 kg
-
Timur LEŚTŚENSKI
EST/Audentes
U16 z -60 kg
5.
Matvejs LOBAŽEVIČS
LAT/Ziemeļblāzma
U16 z -73 kg
5.
Romet LODDES
EST/Audentes
U10 z +42 kg
2.
Benjamins LOKOMETS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -32 kg
3.
Stepans LOMAKINS
LAT/Bosko
U14 z -60 kg
5.
Niks LOMONOSOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -50 kg
3.
Danils LUKJANČIKOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U16 z -60 kg
-
Ričards LUSTS
LAT/Satori
U9 -26 kg
5.
Damīrs LĀCIS
LAT/Dinamo LAT
U10 z +42 kg
5.
Ivans MAKEJEVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -66 kg
5.
Naomi MAKLAKOVA
LAT/Kyodai
U10 m -34 kg
-
Timofeis MAKSIMOVS
LAT/Bosko
U14 z -55 kg
7.
Rokas MAKULAVIČIUS
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U12 z -32 kg
-
Uladzislau MALADTSOU
BLR/Радимич
U12 z -26 kg
5.
Arseni MALITSKI
BLR/Dream Team
U16 z -81 kg
2.
Vladislav MARDUSEVICH
BLR/Dream Team
U16 z -55 kg
2.
Erofejs MARKOVS
LAT/Lido
U14 z -42 kg
-
Kirills MARKOVS
LAT/Lido
U16 z -50 kg
5.
Mikko MARTTILA
FIN/Tampereen Judo
U14 z -46 kg
7.
Mikko MARTTILA
FIN/Tampereen Judo
U16 z -46 kg
-
Amina MATSIUSH
BLR/Радимич
U14 m -44 kg
2.
Igors MEDVEDEVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -66 kg
7.
Roberts MELECIS
LAT/Lido
U10 z -35 kg
7.
Kirill MELEŠIN
EST/Audentes
U16 z -46 kg
5.
Nikita MELNIKOVS
LAT/Makkabi
U12 z -38 kg
-
Sofye MENKO
BLR/Радимич
U12 m -28 kg
1.
Filips MERĶIS
LAT/Dinamo LAT
U9 -29 kg
-
Kirils MIHAILOVS
LAT/Lido
U14 z -46 kg
-
Ivans MIHAĻOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -66 kg
1.
Katrīna MILLERE
LAT/Jelgavas BJSS
U12 m -44 kg
2.
Ilya MINDZIASHVILI
BLR/Радимич
U14 z -42 kg
-
Igor MIROEVSKI
BLR/Dream Team
U16 z -55 kg
1.
Ēriks MIĶELSONS
LAT/Lido
U10 z -27 kg
3.
Antons MJATIŠKINS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -46 kg
1.
Arsēnijs MOGIRČUKS
LAT/Satori
U14 z -55 kg
-
Dautartas MOZGO
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -42 kg
7.
Ričards MUIŽNIEKS
LAT/Kyodai
U16 z -81 kg
3.
Andreas MULLER
EST/Audentes
U14 z -55 kg
5.
Maksim MUSHKOV
RUS/Solnechnogorsk
U16 z -42 kg
1.
Jaromirs MUSIJENKO
LAT/Dinamo LAT
U14 z -38 kg
7.
Mikke MÄKELÄ
FIN/Tampereen Judo
U16 z -55 kg
5.
Jegor NEDVEDSKI
EST/Audentes
U14 z -66 kg
5.
Mikita NESTSIAROVICH
BLR/Радимич
U12 z -55 kg
-
Karlis NIEDRA
LAT/Jevgenija Borodavko sporta klubs
U12 z -50 kg
7.
Sergei NIKITIN
BLR/Dream Team
U10 z -27 kg
1.
Kirill NIKONOV
RUS/Medved
U14 z -42 kg
7.
Mihail NJUNJKOV
RUS/Solnechnogorsk
U16 z -50 kg
2.
Artjoms NOSOVS
LAT/Lido
U12 z -42 kg
3.
Mariuss NOVIKS
LAT/OLIMP
U16 z -73 kg
7.
Jan Rasmus OJA
EST/Audentes
U10 z -29 kg
-
Justus OJANNE
FIN/Tampereen Judo
U16 z -50 kg
3.
Stas OLHOV
BLR/Радимич
U14 z -46 kg
3.
Demijens ORNIKS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
1.
Ats OTSMANN
EST/Audentes
U14 z -46 kg
7.
Ņikita OVČIŅNIKOVS
LAT/OLIMP
U16 z -81 kg
-
Andrejs PABĒRZIS
LAT/Samurs
U14 z -38 kg
1.
Vladimirs PANOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -60 kg
-
Maria Simona PAPP
EST/Audentes
U16 m -63 kg
3.
Ernests PASTARS
LAT/Kyodai
U14 z -46 kg
-
Gusts PASTARS
LAT/Kyodai
U9 -26 kg
2.
Gusts PASTARS
LAT/Kyodai
U10 z -25 kg
3.
Aleks PATEJENOKS
LAT/Jelgavas BJSS
U10 z +42 kg
3.
Hardzej PATSIYENKA
BLR/Радимич
U10 z -32 kg
3.
Markuss PAVĀRS
LAT/Kyodai
U12 z -38 kg
5.
Artemijs PAŠKOVS
LAT/Kyodai
U12 z -42 kg
-
Artjoms PERCOVS
LAT/Kyodai
U12 z -32 kg
-
Artūrs PERELIGINS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -50 kg
7.
Romanm PETELIN
BLR/Радимич
U12 z -32 kg
-
Arseni PETRUSHENKA
BLR/Радимич
U9 +35 kg
1.
Maksims PETRUŅA
LAT/Jikan
U14 z -46 kg
-
Daniels PINKEVIČS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z -29 kg
-
Kaspars PINSONS
LAT/Sigulda
U12 z -46 kg
-
Aliaksandr PIROZHNIK
BLR/Радимич
U12 z -29 kg
5.
Mikita PIROZHNIK
BLR/Радимич
U9 -23 kg
3.
Ņikita PJATKUS
LAT/Lido
U10 z -29 kg
7.
Aleksejs PJAVKA
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -50 kg
7.
Daniils POIDA
LAT/LSPA DS
U14 z -50 kg
7.
Sofija PONOMARJOVA
LAT/Makkabi
U16 m -52 kg
2.
Gustavs POPELIS
LAT/Satori
U9 -26 kg
-
Miks POPELIS
LAT/Satori
U12 z -35 kg
-
Maksims POPOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -60 kg
7.
Emīls POTAPOVS
LAT/Kyodai
U16 z -66 kg
5.
Ruslans POĻIŠKO
LAT/Jelgavas BJSS
U14 z -38 kg
5.
Maksims PROHORENKO
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -35 kg
1.
Rihards PUNKA VOLODKA
LAT/Kyodai
U14 z -60 kg
7.
Roberts PURS
LAT/Alūksnes BJSS
U16 z -60 kg
2.
Andrejs PUTINS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z -42 kg
7.
Viktors PUZIREVSKIS
LAT/Spars
U9 -29 kg
2.
Kristjan PÄRNIK
EST/Audentes
U12 z -42 kg
-
Patriks PĒTERSONS
LAT/Satori
U10 z -29 kg
3.
Edgars RADIONOVS
LAT/Jelgavas BJSS
U14 z -42 kg
-
Vilhelmas RAMANAUSKAS
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -50 kg
-
Kiril RAMANOVSKI
BLR/Радимич
U9 -32 kg
4.
Ralf Rasmus RATSEPP
EST/Audentes
U14 z -42 kg
3.
Markus RAUDNIEKS
LAT/Makkabi
U12 z -32 kg
7.
Franks RAZUMOVSKIS
LAT/Lido
U12 z -50 kg
-
Jānis RIEKSTS
LAT/Saldus
U12 z -38 kg
-
Aleksejs RIMARS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -35 kg
-
Alekss Deivs RIŽIJS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
-
Vadims ROMANOVS
LAT/Lido
U14 z -42 kg
-
Kevins Jānis ROPS
LAT/Alūksnes BJSS
U14 z -42 kg
-
Miķelis Jānis ROZE
LAT/Alūksnes BJSS
U16 z -50 kg
-
Maksimilians RUDASS
LAT/Makkabi
U16 z -50 kg
7.
Vladislav RÕNDIN
EST/Audentes
U16 z -81 kg
3.
Rokas SABONIS
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -38 kg
3.
Ričards SABĻINS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -60 kg
-
Lauma Līva SAKLAURE
LAT/Ādažu BJSS
U10 m -30 kg
2.
Markuss SALAKS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z -35 kg
-
Egor SASS
RUS/Red Star Guryevsk
U14 z -46 kg
-
Andrejs SAUKĀNS
LAT/Ziemeļblāzma
U14 z -60 kg
3.
Toms SAULITE
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z -32 kg
-
Harijs SAUSVERDS
LAT/Satori
U12 z +55 kg
3.
Ivan SAVENKO
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -35 kg
3.
Makar SAVENKO
RUS/Solnechnogorsk
U10 z -29 kg
7.
Taras SEMJANETS
BLR/Радимич
U14 z -66 kg
-
Ketlin SEMJONOV
EST/SK Taifu
U12 m -28 kg
3.
Aleksandrs SERGEJEVS
LAT/Lido
U12 z -42 kg
1.
Aleksandrs SERGEJEVS
LAT/Lido
U14 z -42 kg
-
Maksim SHARAPOV
RUS/Medved
U9 -23 kg
2.
Maksim SHARAPOV
RUS/Medved
U10 z -23 kg
2.
Yaroslau SHARDYKA
BLR/Радимич
U12 z -32 kg
-
Gleb SHASHKO
BLR/Радимич
U16 z -60 kg
-
Yahor SHASHKO
BLR/Радимич
U16 z -55 kg
7.
Uladzimir SHAVIALIOU
BLR/Радимич
U12 z -50 kg
5.
Stepan SHUKAILA
BLR/Радимич
U14 z -50 kg
5.
Aleksandrs SIDOROVS
LAT/Judokan
U10 z -32 kg
1.
Ginters Valdis SILIŅŠ
LAT/Alūksnes BJSS
U14 z -35 kg
4.
Nils SINJAGINS
LAT/Jūrmalas SS
U9 -32 kg
1.
Regnārs SKAISTAIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -35 kg
5.
Henrijs SKANGALIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -46 kg
3.
Artūrs SMERTJEVS
LAT/V.Bondarenko DS
U14 z -66 kg
7.
Raimonds SMILTIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -66 kg
-
Deniss SMIRNOVS
LAT/Bosko
U12 z -42 kg
3.
Maksims SMIRNOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -42 kg
-
Ņikita SOKOLOVS
LAT/Kyodai
U10 z -38 kg
-
Arsēnijs SPINU
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -29 kg
1.
Maksims SPIRIDONOVS
LAT/Lido
U12 z -38 kg
-
Vadims SPROĢIS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -55 kg
2.
Harijs SPRUKULIS
LAT/Lido
U9 -26 kg
3.
Maksims STARIKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -50 kg
5.
Adas STEFANOVIČ
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -66 kg
3.
Danielius STEFANOVIČ
LTU/Draugystė Elektrėnai SK
U14 z -55 kg
5.
Valters STEPIŅŠ
LAT/Saldus
U12 z -42 kg
2.
Aleksandrs STOMA
LAT/Lido
U16 z -50 kg
1.
Ksenia STRUKA
LAT/Ādažu BJSS
U12 m -44 kg
4.
Filipp STSEKOTIN
EST/Audentes
U14 z -35 kg
2.
Ivan STSEKOTIN
EST/Audentes
U12 z -29 kg
-
Danila SUHORUKOVS
LAT/Ādažu BJSS
U16 z -55 kg
5.
Dmitri SUPRON
BLR/Радимич
U16 z -50 kg
-
Georgijs SVIRBUTOVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -32 kg
-
Jevgenijs SVJATOHO
LAT/Lido
U9 -35 kg
3.
Timurs TALGATOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -60 kg
-
Armin Ott TALPAS
EST/Audentes
U14 z -55 kg
-
Ruben Thor TALPAS
EST/Audentes
U12 z -38 kg
-
Sando TANASI
LAT/Lido
U10 z -23 kg
1.
Viktors TARASOVS
LAT/Lido
U16 z -66 kg
2.
Leon TERVERDYAN
LAT/Makkabi
U10 z -29 kg
1.
Alina TESLENKO
LAT/Kyodai
U14 m +57 kg
3.
Alina TESLENKO
LAT/Kyodai
U16 m +70 kg
1.
Rihards TETERS TETEROVSKIS
LAT/Alūksnes BJSS
U9 -26 kg
1.
Maksims TIHONOVS
LAT/Lido
U14 z -46 kg
-
Valters TIHONOVS
LAT/Satori
U12 z -32 kg
-
Artjom TIŠTŠENKO
EST/Afina
U14 z -66 kg
2.
Ivans TKAČENKO
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -38 kg
7.
Pavel TOLOK
BLR/Dream Team
U12 z -38 kg
2.
Timurs TOPČIJS
LAT/Makkabi
U16 z -50 kg
-
Gleb TSVYRKO
BLR/Радимич
U14 z -50 kg
3.
Roberts UMBRAŠKO
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -35 kg
-
Georgij USHACKIJ
RUS/Solnechnogorsk
U14 z -55 kg
3.
Amina USMANOVA
LAT/Ādažu BJSS
U14 m -36 kg
1.
Umārs USMANOVS
LAT/Ādažu BJSS
U12 z -29 kg
7.
Andrejs VANAGS
LAT/Ippon džudo klubs
U16 z -60 kg
1.
Roberts VANAGS
LAT/Kyodai
U16 z -73 kg
5.
Marko VAROVS
LAT/Jevgenija Borodavko sporta klubs
U14 z -60 kg
-
Viktar VASKOVICH
BLR/Радимич
U12 z -29 kg
-
Rasmus VAUHKONEN
FIN/Tampereen Judo
U16 z -55 kg
3.
Evita VEILANDE
LAT/Jelgavas BJSS
U14 m -40 kg
2.
Markkus VETTIK
EST/Audentes
U12 z -32 kg
-
Karl Martin VILLAKO
EST/Tartu Do
U12 z -38 kg
3.
Karl Martin VILLAKO
EST/Tartu Do
U14 z -38 kg
2.
Markus VILLAKO
EST/Tartu Do
U16 z -60 kg
3.
Kristian VINGISAAR
EST/Audentes
U12 z -46 kg
7.
Danila VINOGRADOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U14 z -66 kg
-
Žans Dominiks VIĻČAKS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -42 kg
-
Roberts VIŅĶIS
LAT/Lido
U10 z -35 kg
7.
Pāvels VIŠŅOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -55 kg
3.
Sarakovs VJACESLAVS
LAT/Satori
U9 -26 kg
3.
Dominiks VJAZOVKINS
LAT/Lido
U14 z -46 kg
-
Ilya VLADIMIROV
BLR/Радимич
U14 z -60 kg
-
Mstislav VLASENKO
BLR/Радимич
U14 z -60 kg
5.
Sofija VLASOVA
LAT/Kyodai
U16 m -63 kg
2.
Mihails VOLKOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -46 kg
5.
Mihails VOLODENOKS
LAT/Lido
U10 z -38 kg
1.
Andrejs VOSKOBOJEVS
LAT/V.Bondarenko DS
U16 z -66 kg
-
Anastasiya YAUSEYEVA
BLR/Радимич
U16 m +70 kg
2.
Denis ZAGDAJS
LAT/Jelgavas BJSS
U12 z -42 kg
-
Ņikita ZAGORSKIS
LAT/Satori
U10 z -29 kg
2.
Iļja ZAGVOZDKINS
LAT/Judokan
U12 z +55 kg
2.
Mikita ZAITSAU
BLR/Радимич
U14 z -42 kg
5.
Maksim ZAITSAU
BLR/Радимич
U14 z -38 kg
5.
Maksim ZAITSAU
BLR/Радимич
U10 z -38 kg
3.
Svens ZAKSS
LAT/Sigulda
U9 -29 kg
-
Marks ZALTANS
LAT/LSPA DS
U12 z -46 kg
3.
Petra ZARAKOVSKA
LAT/LSPA DS
U10 m -34 kg
3.
Ričards ZARIŅŠ
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -46 kg
7.
Oskars ZASTUPŅEVIČS
LAT/LSPA DS
U12 z -42 kg
-
Artūrs ZINKEVIČS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -38 kg
-
Andris ZOLTNERS
LAT/Sigulda
U10 z -32 kg
-
Rodion ZUBETS
EST/Audentes
U10 z -27 kg
-
Gennādijs ZVIRGZDS
LAT/Liepājas KSS
U12 z -32 kg
5.
Rainer ÕNNE
EST/SK Taifu
U14 z -50 kg
5.
Oskars ĀBOLTIŅŠ
LAT/Satori
U12 z -55 kg
3.
Nikijs ĆAIKOVSKIS
LAT/Satori
U12 z -35 kg
5.
Dobriņa ČEKANOVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U12 z -26 kg
2.
Dobriņa ČEKANOVSKIS
LAT/V.Zeļonija SS
U10 z -25 kg
2.
Mihails ČEPRASOVS
LAT/Lido
U10 z -32 kg
-
Jelisejs ČEREDNICENKO
LAT/Lido
U10 z -29 kg
-
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Lido
U12 z -26 kg
1.
Bogdans ČERVINSKIS
LAT/Lido
U10 z -25 kg
1.
Roberts ČIBALS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z -46 kg
-
Kirills ŅEMČIKOVS
LAT/Lido
U12 z -35 kg
3.
Damirs ŅIKITINS
LAT/Ziemeļblāzma
U12 z -38 kg
-
Deniss ŠABANOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -46 kg
7.
Markuss ŠAICĀNS
LAT/Kyodai
U16 z -46 kg
3.
Maksims ŠESTAKOVS
LAT/Liepājas KSS
U16 z -46 kg
1.
Ilja ŠIMKOVIČS
LAT/Lido
U16 z -60 kg
-
Raiens ŠMITMANIS
LAT/Judokan
U10 z -29 kg
-
Mihhail ŠUR
EST/Afina
U14 z -46 kg
5.
Mihhail ŠUR
EST/Afina
U16 z -46 kg
2.
Jānis ŽAGARS
LAT/Alūksnes BJSS
U12 z -38 kg
3.
Deniss ŽIZŅEVSKIS
LAT/Judokan
U16 z -60 kg
7.
Nils ŽURAVĻOVS
LAT/V.Zeļonija SS
U16 z -66 kg
7.