LIDO bērnu džudo festivāls Rīga
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
U8 -21 kg
(PDF)
U8 -23 kg
(PDF)
U8 -25 kg
(PDF)
U8 -27 kg
(PDF)
U8 -29 kg
(PDF)
U8 -32 kg
(PDF)
U8 -35 kg
(PDF)
U8 +35 kg
(PDF)
U10 -21 kg
(PDF)
U10 -23 kg
(PDF)
U10 -25 kg
(PDF)
U10 -27 kg
(PDF)
U10 -29 kg
(PDF)
U10 -32 kg
(PDF)
U10 -35 kg
(PDF)
U10 -38 kg
(PDF)
U10 -42 kg
(PDF)
U10 +42 kg
(PDF)
D U12 m +44 kg
(PDF)
D U12 m -32 kg
(PDF)
D U12 m -36 kg
(PDF)
D U12 m -40 kg
(PDF)
D U12 m -44 kg
(PDF)
D U12 z -27 kg
(PDF)
D U12 z -30 kg
(PDF)
D U12 z -34 kg
(PDF)
D U12 z -38 kg
(PDF)
D U12 z -42 kg
(PDF)
D U12 z -46 kg
(PDF)
D U12 z -50 kg
(PDF)
D U12 z -55 kg
(PDF)
D U12 z -60 kg
(PDF)
D U12 z +60 kg
(PDF)
C U14 m -40 kg
(PDF)
C U14 m -45 kg
(PDF)
C U14 m -52 kg
(PDF)
C U14 m -57 kg
(PDF)
C U14 m -63 kg
(PDF)
C U14 m +63 kg
(PDF)
C U14 z -34 kg
(PDF)
C U14 z -38 kg
(PDF)
C U14 z -42 kg
(PDF)
C U14 z -46 kg
(PDF)
C U14 z -50 kg
(PDF)
C U14 z -55 kg
(PDF)
C U14 z -60 kg
(PDF)
C U14 z -66 kg
(PDF)
C U14 z -73 kg
(PDF)
C U14 z +73 kg
(PDF)
B U16 m -52 kg
(PDF)
B U16 m -57 kg
(PDF)
B U16 m -63 kg
(PDF)
B U16 m +63 kg
(PDF)
B U16 z -42 kg
(PDF)
B U16 z -46 kg
(PDF)
B U16 z -50 kg
(PDF)
B U16 z -55 kg
(PDF)
B U16 z -60 kg
(PDF)
B U16 z -66 kg
(PDF)
B U16 z -73 kg
(PDF)
B U16 z -81 kg
(PDF)
B U16 z +81 kg
(PDF)
A U18 m -52 kg
(PDF)
A U18 m -57 kg
(PDF)
A U18 m -63 kg
(PDF)
A U18 m +70 kg
(PDF)
A U18 z -55 kg
(PDF)
A U18 z -60 kg
(PDF)
A U18 z -66 kg
(PDF)
A U18 z -73 kg
(PDF)
A U18 z -81 kg
(PDF)
A U18 z -90 kg
(PDF)
A U18 z +90 kg
(PDF)
Competitors
Name
Club
Category
Pos
Daniels ABALIHINS
Lido
D U12 z -34 kg
3.
Sergejs ADATIŅŠ
Jelgavas BJSS
D U12 z -38 kg
-
Imāns ADRĪSS
Kokoro
U8 -25 kg
-
Ņikita AFANASJEVS
Kyodai
D U12 z -42 kg
3.
Jaroslavs AKIMOVS
Spars
U10 -32 kg
-
Marija AKSENOVA
LSPA DS
U10 -35 kg
-
Ilze ALEKSEJEVA
Gauja
U10 -29 kg
-
Roberts ALEKSEJEVS
Lido
D U12 z -50 kg
5.
Natas ALEKSEJŪNAS
Draugystė Elektrėnai SK
U10 -29 kg
-
Ričards Daniels ALEKSĀNS
Gauja
U10 -29 kg
5.
Stanislau ALKHOU
Радимич
C U14 z -42 kg
-
Stanislau ALKHOU
Радимич
D U12 z -42 kg
-
Vineta ALKSNE
Ādažu BJSS
B U16 m -63 kg
1.
Vineta ALKSNE
Ādažu BJSS
A U18 m -63 kg
3.
Ralfs ALKSNIS
Ādažu BJSS
B U16 z -60 kg
-
Rene ALTOSAR
Budolinn Judokool
B U16 z -55 kg
1.
Artjoms ANTONOVS
Gauja
U10 -35 kg
-
Rolands ANUKRĀNS
Lido
U10 -42 kg
-
Aleksandrs APSALONS
Lido
U10 +42 kg
-
Aleksandr ARYKOV
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
C U14 z -42 kg
-
Aleksandr ARYKOV
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
D U12 z -42 kg
5.
Aleksandrs AVDEJEVS
Jikan
D U12 z -46 kg
5.
Aleksandrs AVSJUKEVIČS
Lido
D U12 z -46 kg
-
Artjoms AVSJUKEVIČS
Lido
U10 -29 kg
7.
Ruslans AZIZS VALIJS
Lido
D U12 z -46 kg
-
Edvards AŠMANIS
Alūksnes BJSS
D U12 z -55 kg
-
Roberts BABRIS
Lido
D U12 z -42 kg
-
Mareks BAGAJEVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -46 kg
5.
Zakhar BAHRYTSEVICH
Воробьёв и Свирид
C U14 z -60 kg
3.
EGOR BAIPENOV
Koenig JC
U8 -23 kg
3.
EGOR BAIPENOV
Koenig JC
U10 -21 kg
2.
Austeja BALCIUNAITE
Herkus
C U14 m +63 kg
1.
Daniels BALTGAILIS
Lido
U10 -35 kg
-
Timurs BARABANOVS
Ulbrokas SK
U10 -25 kg
7.
Amēlija BARANOVSKA
Kyodai
D U12 m -44 kg
1.
Daniils BARANOVSKIS
Ziemeļblāzma
D U12 z -34 kg
-
Maksims BARTUŠS
Lido
U10 -27 kg
-
Aleksandr BASANGOV
Lido
U10 -35 kg
-
David BASOV
Medved
U10 -29 kg
1.
Vladimir BASOV
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
A U18 z -81 kg
3.
Aleksandr BAUFALIK
Intercargo
U10 -38 kg
2.
Miks BAUMGARTS
Ādažu BJSS
B U16 z -50 kg
3.
Illarions BAŠMAKOVS
Ziemeļblāzma
D U12 z -38 kg
-
Niks BELOVS
Alūksnes BJSS
B U16 z +81 kg
-
Martynas BERŽINSKAS
Ipon Panevezys
A U18 z -60 kg
-
Valery BESAN
Радимич
B U16 z -60 kg
3.
Pavels BESSOLCEVS
Lido
D U12 z +60 kg
1.
Aleksejs BESSOĻCEVS
Lido
U10 +42 kg
3.
Teona BIKOVSKA
Daugavpils SDK
D U12 m -36 kg
-
Ņikita BILINČUKS
Alūksnes BJSS
B U16 z -73 kg
3.
Toms Kristiāns BIRKHĀNS
Kyodai
D U12 z -30 kg
1.
Mikita BIRUK
Воробьёв и Свирид
A U18 z -73 kg
7.
Artsiom BIRYLA
Воробьёв и Свирид
D U12 z -42 kg
-
Maksims BIZĀNS
Lido
C U14 z -66 kg
3.
Miks BIŠOFS
Spars
U10 -29 kg
-
Artēmijs BLAŽEVIČS
V.Zeļonija SS
D U12 z -60 kg
3.
Artjoms BOBOVŅIKOVS
Lido
U10 -29 kg
-
Mihail BOBRIKS
Lido
C U14 z -60 kg
-
Patrīcija BOBROVA
Kyodai
D U12 m +44 kg
2.
Andrejs BOGDANOVS
Lido
C U14 z -66 kg
-
Stepans BOGDANOVS
Spars
B U16 z -81 kg
3.
Danila BOJKOVS
Lido
D U12 z -60 kg
-
Arvis BONDARS
Alūksnes BJSS
U10 -35 kg
-
Ernests BRIGMANIS BRIĢIS
Ādažu BJSS
D U12 z -34 kg
7.
Maksims BRIKUNS
V.Zeļonija SS
U10 +42 kg
2.
Deniss BRULS
Liepājas KSS
U10 +42 kg
3.
Marks BRUMERMANIS
LSPA DS
U10 -32 kg
-
Aleksandrs BUBNOVS
Liepājas KSS
C U14 z +73 kg
2.
Patriks BUKŠS
Lido
U10 +42 kg
5.
Maksims BULAJEVS
Sigulda
C U14 z -34 kg
3.
Maksims BULAJEVS
Sigulda
D U12 z -34 kg
-
MAKSIM BULGAKOV
Koenig JC
C U14 z -66 kg
1.
Jeļisejs BUMAŽKINS
Jikan
D U12 z -46 kg
3.
Aigars BUNDZENS
Alūksnes BJSS
A U18 z -66 kg
7.
Aleksandrs BURDŽIBALJANS
V.Zeļonija SS
A U18 z -90 kg
5.
Alise BUĻJONE
Ippon džudo klubs
D U12 m -36 kg
3.
Aleksandrs BUŠNIJS
Lido
U10 -29 kg
-
Timurs CAPLANOVS
Makkabi
U10 -27 kg
-
Jūlija Katrīna CELENBERGA
Alūksnes BJSS
C U14 m -45 kg
3.
Tomas Gustavs CELENBERGS
Alūksnes BJSS
U8 -35 kg
-
Krišjānis CERS
Kyodai
C U14 z -34 kg
-
Kajus CHARENKA
Ristis R.Sargūno g.
U8 +35 kg
1.
Kajus CHARENKA
Ristis R.Sargūno g.
U10 -38 kg
-
Ihar CHERNIAUSKI
СДЮШОР 7 Минск
D U12 z -30 kg
-
Tsimur CHERNIAUSKI
СДЮШОР 7 Минск
B U16 z -66 kg
-
Kirill CHERNJAVSKIJ
Intercargo
B U16 z -66 kg
3.
Aliaksei CHORNENKI
Gomeļa raj. BJSS
B U16 z -50 kg
-
Arsēnijs CIHANOVIČS
V.Zeļonija SS
D U12 z -50 kg
1.
Marks CIMOŠKO
Ziemeļblāzma
U10 -32 kg
-
Maksims DACIS
Ziemeļblāzma
D U12 z -50 kg
-
Reinis DAUKSTS
LSPA DS
U10 -32 kg
2.
Daņila DAŅILOVS
Lido
U10 +42 kg
7.
Anthony DE ANGELIS
Makkabi
A U18 z -66 kg
1.
Mihails DEMIDENOKS
Dinamo LAT
U10 -38 kg
-
Vladimirs DEMIDENOKS
Dinamo LAT
U8 -29 kg
-
Jānis DENIŅŠ
Ādažu BJSS
C U14 z -50 kg
7.
Ēriks DERNOVS
Lido
D U12 z -38 kg
-
Iļja DEŅISOVS
Lido
A U18 z -90 kg
3.
Kipras DIJOKAS
Kedainiai
U8 -27 kg
-
Aleksandrs DIMITROVS
Lido
C U14 z -60 kg
1.
Danils DJAKOVSKIS
Liepājas KSS
B U16 z -66 kg
2.
Artjoms DMITRIJEVS
Ādažu BJSS
U8 -25 kg
3.
Keita DOBROĻUBOVA
Alūksnes BJSS
C U14 m -40 kg
-
Rihards DONIS
Makkabi
U10 +42 kg
1.
Artemijs DOROFEIČIKS
V.Zeļonija SS
D U12 z -34 kg
-
Ernests DOVGĀNS
Alūksnes BJSS
D U12 z -42 kg
-
Arturs DUBILINS
Ziemeļblāzma
U10 -35 kg
-
Beāta DUBOVA
Alūksnes BJSS
D U12 m +44 kg
-
Kiryl DUDANEVICH
Радимич
D U12 z -38 kg
-
Mareks DUDOČKINS
Lido
U10 -32 kg
3.
Maksims DUINOVS
Liepājas KSS
B U16 z -66 kg
1.
Dominykas DULSKAS
Draugystė Elektrėnai SK
C U14 z -46 kg
-
Roberts DZELME
Spars
D U12 z -27 kg
3.
Aliaksandra DZEMENTSYEVA
СДЮШОР 7 Минск
C U14 m -63 kg
-
Anhelina DZIAMKOUSKAYA
Gomeļa raj. BJSS
A U18 m -52 kg
2.
Danila DZIARUHA
Воробьёв и Свирид
C U14 z -50 kg
7.
Agnė DZIUBUKAITĖ
Kazamichi Šiauliai
D U12 m -32 kg
-
Bruno DĀBOLIŅŠ
Makkabi
D U12 z -42 kg
-
Jānis DĒRICS
Lido
U10 -35 kg
-
Andris DŽEMO
V.Zeļonija SS
B U16 z -60 kg
7.
Artem EFIMOV
Medved
U8 -25 kg
-
Golovteev EGOR
Ookami
C U14 z -42 kg
-
Timurs EIHVALDS
Jelgavas BJSS
D U12 z -30 kg
-
Dans EINĀTS
LSPA DS
C U14 z -60 kg
7.
Hugo Gustavs EKMANIS
Ādažu BJSS
C U14 z -66 kg
2.
Iliyas ESTAMIROV
Alūksnes BJSS
A U18 z -73 kg
-
Evita EZERA
Lido
D U12 m -44 kg
-
Artemijs FADEJEVS
Lido
U10 -27 kg
7.
Anastasiia FEDOROVSKAYA
Каллиста
B U16 m -52 kg
-
Aleksandr FEDOROVSKII
Каллиста
C U14 z -55 kg
5.
Savelijs FEDOSEJEVS
Spars
U10 -38 kg
5.
Kristiāns FEDOTOVS
Alūksnes BJSS
C U14 z -50 kg
-
Valdis FELDMANIS
Jelgavas BJSS
D U12 z -30 kg
-
Glebs FILEPJONOKS
Ziemeļblāzma
D U12 z -34 kg
-
Arturs FILIMONOVS
Jikan
D U12 z -55 kg
2.
Dmitrijs FILIPČENKO
Ziemeļblāzma
U8 -21 kg
3.
Jurijs FILIPČENKO
Ziemeļblāzma
U10 -27 kg
3.
Siarhei FIODARAU
Воробьёв и Свирид
A U18 z -60 kg
7.
Rians FOMENKO
Lido
U8 -29 kg
1.
Rihards FREIMANIS
Kokoro
D U12 z -34 kg
7.
Andrejs FRULS
Jikan
D U12 z -50 kg
3.
Arnolds GAIDIS
V.Zeļonija SS
D U12 z -50 kg
-
Dāvids GAIGALS
V.Zeļonija SS
D U12 z -50 kg
2.
Ričards GAIGALS
V.Zeļonija SS
U10 -35 kg
2.
Bruno GAILĀNS
Sigulda
C U14 z -42 kg
3.
Kristofers GAILĪTIS
V.Zeļonija SS
D U12 z -50 kg
5.
Laura GALASTJANA
V.Bondarenko DS
A U18 m -57 kg
3.
Edvards Miks GALVIŅŠ
Kokoro
U10 -25 kg
5.
Ričards Jānis GALVIŅŠ
Kokoro
U8 -21 kg
-
Niklāvs GALZONS
Alūksnes BJSS
B U16 z -55 kg
5.
Marta GAPEJEVA
Ādažu BJSS
D U12 m +44 kg
3.
Aidanas GAUBYS
Ristis R.Sargūno g.
A U18 z -60 kg
5.
Filats GEDZUNS
V.Zeļonija SS
D U12 z -30 kg
5.
Tajus GENEVICIUS
Ugnies aidas
D U12 z -42 kg
-
Valdemārs GERKE
Ādažu BJSS
A U18 z -81 kg
-
Viesturs GERKE
Ādažu BJSS
U8 -27 kg
3.
Aleksandrs GETMANENKO
Kano-Rīga
D U12 z -30 kg
5.
Aleksandrs GLASKOV
Makkabi
D U12 z -27 kg
-
Aleksandrs GLASKOVS
Makkabi
U10 -27 kg
2.
Gabriela GOBIŅA
Kyodai
C U14 m -45 kg
2.
Denis GOLOVKINS
Ziemeļblāzma
U10 -27 kg
3.
Kirils GOLUBEVS
Liepājas KSS
C U14 z -38 kg
3.
Arsenijs GOLUBKINS
V.Zeļonija SS
C U14 z -60 kg
5.
Aleksejs GORBATENKO
Spars
B U16 z -46 kg
3.
Artjoms GORBATENKO
Spars
B U16 z -46 kg
-
Artjoms GORDEJEVS
Ziemeļblāzma
U8 -23 kg
7.
Arturs GORDEJEVS
LSPA DS
U8 -25 kg
5.
MARK GORELIK
Koenig JC
B U16 z -60 kg
2.
Artūrs GORNIKS
Jelgavas BJSS
C U14 z -55 kg
1.
Evelīna GRAUMANE
Lido
C U14 m -52 kg
1.
Evelīna GRAUMANE
Lido
B U16 m -52 kg
1.
Olga GRIGORJEVA
V.Bondarenko DS
A U18 m -57 kg
1.
Germans GRIGORJEVS
V.Zeļonija SS
B U16 z -73 kg
2.
Kirills GRIGORJEVS
Ziemeļblāzma
U8 -23 kg
5.
Markuss GRIKOVS
Lido
C U14 z -42 kg
-
Andrejs GRIŠAČOVS
Bosko
D U12 z -55 kg
3.
Daniils GROMOVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -60 kg
2.
Sandis Henrijs GRĪNS
Ādažu BJSS
B U16 z -66 kg
-
Kristaps GUCAĻUKS
Gauja
U10 -29 kg
-
Arsenijs GUDEJEVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -38 kg
3.
Dmitrijs GUKOVS
Makkabi
A U18 z -66 kg
5.
Anna GULĪTE
Kyodai
D U12 m -36 kg
1.
Ivan GUSJKOV
Solnechnogorsk
C U14 z -60 kg
-
Kriugžda GUSTAS
Draugystė Elektrėnai SK
C U14 z -50 kg
2.
Raidas GVAZDAUSKAS
Draugystė Elektrėnai SK
D U12 z -34 kg
-
Dovydas GVILDYS
Kedainiai
U10 -42 kg
1.
Andrejs GŽIBOVSKIS
Jaunība LV
U10 -35 kg
7.
Roberts GŽIBOVSKIS
Jaunība LV
U10 -35 kg
5.
Kirils HALAIMOVS
Lido
U10 -21 kg
-
Mikita HALUSHKA
Воробьёв и Свирид
A U18 z -90 kg
2.
Georgij HANHALDO
Makkabi
D U12 z +60 kg
-
Kristsina HANIYEVA
Радимич
D U12 m -32 kg
5.
Olga HASNAŠA
Liepājas KSS
D U12 m -36 kg
-
Artjems HAVINS
Spars
U10 -29 kg
-
Artjoms HOMENKO
Lido
A U18 z -73 kg
3.
Maksims HOMENKO
Lido
D U12 z -34 kg
-
Ēriks HOMKA
Lido
U10 -29 kg
3.
Olesja HRAMCOVA
V.Bondarenko DS
B U16 m -57 kg
-
Sergejs HROMENKOVS
Liepājas KSS
A U18 z -66 kg
-
Dziyana HRYGARENKA
Радимич
D U12 m -32 kg
3.
Mārtiņš IEVIŅŠ
Lido
U10 -25 kg
3.
Kristers IVANOVS
Jelgavas BJSS
U10 -27 kg
-
Platons IVANOVS
Lido
C U14 z -55 kg
3.
Aleksijs IVAŠČENKO
Lido
B U16 z +81 kg
1.
Aleksijs IVAŠČENKO
Lido
A U18 z +90 kg
3.
Artūrs JACENKO
Bosko
D U12 z -50 kg
3.
Ričards JAKOVLEVS
Jaunība LV
D U12 z -38 kg
5.
Edvards JAKOVĻEVS
Makkabi
U10 -32 kg
-
Jaroslavs JANKOVIČS
Ulbrokas SK
U10 -27 kg
7.
Vladimirs JANKOVIČS
Ulbrokas SK
D U12 z -38 kg
-
Rūdis JANOVS
Kyodai
D U12 z -34 kg
1.
Aigars JANSONS
V.Zeļonija SS
U10 -38 kg
-
Henrijs Igo JAPIŅŠ
Ādažu BJSS
U8 -25 kg
2.
Aretas JASAITIS
Kedainiai
D U12 z -30 kg
7.
Daniels JASINSKIS
Dinamo LAT
C U14 z -46 kg
-
Evelīna JAVORSKA
Alūksnes BJSS
C U14 m -40 kg
1.
Anastasija JAŠINA
Lido
U10 -27 kg
-
Romāns JEMĻJANOVS
Lido
U10 -35 kg
-
Valters JENERTS
Ādažu BJSS
B U16 z -60 kg
-
Artur JEREMEJEV
Dodze
C U14 z -46 kg
2.
Artur JEREMEJEV
Dodze
B U16 z -46 kg
3.
Aivis JERMACĀNS
Alūksnes BJSS
U10 -25 kg
-
Elīza Marija JEVSTIGŅEJEVA
Ādažu BJSS
B U16 m -57 kg
1.
Elīza Marija JEVSTIGŅEJEVA
Ādažu BJSS
A U18 m -57 kg
2.
Kornelija JODELYTĖ
Kazamichi Šiauliai
D U12 m -40 kg
3.
Roberts JOŅINS
V.Zeļonija SS
C U14 z -55 kg
7.
Antons JOŅIČENOKS
Lido
D U12 z -34 kg
-
Artjoms JURKINS
Liepājas KSS
D U12 z -46 kg
-
Antonijs JUZEFOVIČS
Lido
B U16 z -50 kg
-
Žanete JĀŅKALNE
Alūksnes BJSS
C U14 m -52 kg
2.
Bruno JĒKABSONS
Saldus
U10 -35 kg
5.
Jēkabs JĒKABSONS
Saldus
C U14 z -38 kg
7.
Jēkabs JĒKABSONS
Saldus
D U12 z -38 kg
2.
Matīss KABLUKS
Alūksnes BJSS
D U12 z -34 kg
-
Matsvei KALASOUSKI
СДЮШОР 7 Минск
U10 -38 kg
-
Titas KALINA
Kedainiai
C U14 z -46 kg
1.
Tjani KALLA
Satori
B U16 z -81 kg
3.
Arsenii KALUGIN
Koenig JC
U8 -21 kg
2.
Sergejs KAPUSTJONOKS
V.Bondarenko DS
U10 -38 kg
-
Deniss KAPUĻINS
Jikan
D U12 z -42 kg
1.
Vladislavs KARAJEVS
Lido
U10 -32 kg
-
Darya KARALENKA
Радимич
D U12 m -32 kg
7.
Žygimantas KARALEVIČIUS
Draugystė Elektrėnai SK
U10 -38 kg
-
Savelii KARIKH
Koenig JC
D U12 z -34 kg
-
Marjans KAROLS
Lido
U8 -35 kg
2.
Vladislav KARPEKA
Воробьёв и Свирид
A U18 z -73 kg
3.
Alīna KARPUŠENKOVA
OLIMP
D U12 m -32 kg
7.
Andrei KASHPERKA
Gomeļa raj. BJSS
A U18 z +90 kg
1.
Artsiom KASTSIAN
Воробьёв и Свирид
B U16 z -73 kg
-
Nikita KATANE
Lido
B U16 z -60 kg
7.
Daniil KAVALCUK
Воробьёв и Свирид
U10 -35 kg
-
Dzmitry KAVALENKA
Gomeļa raj. BJSS
C U14 z -46 kg
5.
Aliaksandr KAZAK
Воробьёв и Свирид
C U14 z -38 kg
1.
Kirils KAZAKS
Lido
C U14 z -46 kg
-
Rolands KAZAČENOKS
Alūksnes BJSS
C U14 z -42 kg
1.
Konrāds KAŅEPS
Lido
U10 -38 kg
-
KONSTANTIN KHREBTAN
Koenig JC
C U14 z -42 kg
-
Paulius KIBICKAS
Ristis R.Sargūno g.
A U18 z -90 kg
3.
Edvards KINČS
Saldus
B U16 z -55 kg
7.
Ernests KIOPS
V.Zeļonija SS
A U18 z -66 kg
-
Mikhail KISIALIOU
Воробьёв и Свирид
C U14 z -46 kg
5.
Teodors KIVLANS
Lido
U10 -25 kg
-
Lukas KLIUCEVIČIUS
Draugystė Elektrėnai SK
U10 -27 kg
-
Givi KOKHTASHVILI
Rei
B U16 z -81 kg
2.
Givi KOKHTASHVILI
Rei
A U18 z -81 kg
-
Daniil KOLASAU
Gomeļa raj. BJSS
C U14 z -60 kg
3.
Deniel KOLESNIKOV
Воробьёв и Свирид
B U16 z -60 kg
-
Ņikita KOLESNIKS
V.Zeļonija SS
U10 -25 kg
5.
Dmitrijs KOLOSOVS
Salaspils džudo klubs
U10 -32 kg
7.
Roberts KONCĀNS
Alūksnes BJSS
U8 +35 kg
-
Gleb KONDRATOVICH
Радимич
U10 -29 kg
-
Carl Gustav KONT
Ookami
A U18 z -60 kg
-
Bogdans KOROĻEVIČS
V.Zeļonija SS
A U18 z -81 kg
-
Arsenijs KORŠUNOVS
Jikan
D U12 z +60 kg
2.
Nazar KOT
Воробьёв и Свирид
D U12 z -42 kg
-
Lukass KOVALEVSKIS
Lido
B U16 z -50 kg
1.
Timurs KOVAĻENKO
Dinamo LAT
D U12 z -42 kg
5.
Kirills KOVILOVS
Lido
D U12 z -42 kg
-
Viktorija KOVŠA
Ippon džudo klubs
D U12 m -36 kg
2.
Makar KOZLOVSKIY
Радимич
U10 +42 kg
-
Estere KOČKINA
LSPA DS
U10 -35 kg
-
Staņislavs KOĻESŅIKOVS
Lido
D U12 z -38 kg
-
Sofija KOĻESŅIČENKO
Ādažu BJSS
B U16 m -63 kg
-
Artūrs KRIEVĀNS
LSPA DS
C U14 z -50 kg
3.
Igor KRIVLENYA
СДЮШОР 7 Минск
B U16 z -81 kg
-
Dzianis KRUCHOU
Радимич
C U14 z +73 kg
3.
Arsenij KRUPODEROV
Champion
U10 -27 kg
1.
Arsenij KRUPODEROV
Champion
D U12 z -27 kg
2.
Reinis KRĪGERS
LSPA DS
U8 -23 kg
3.
Aleksandrs KRŪZE
Lido
U8 -27 kg
3.
Richard KUKLANE
Rei
A U18 z -81 kg
5.
Daniil KULAKOVICH
Радимич
B U16 z -55 kg
2.
Timurs KULIŠS
Lido
U8 -35 kg
3.
Tits KULLO
V.Zeļonija SS
U10 -38 kg
3.
Edgars KURGANS
Lido
U10 -25 kg
1.
Romāns KURMIŠEVS
Bosko
A U18 z -90 kg
7.
Maksims KUZMENKO
Jelgavas BJSS
B U16 z -60 kg
3.
Jūlija KUZŅECOVA
Alūksnes BJSS
D U12 m +44 kg
-
Aleksandrs KUZŅECOVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -34 kg
-
Ņikita KUZŅECOVS
OLIMP
C U14 z -60 kg
7.
Daniels KUĻIŠS
Liepājas KSS
A U18 z -81 kg
2.
Ņikita KUĻUKS
Jelgavas BJSS
C U14 z -38 kg
7.
Jānis Martiņš KVIESĪTIS
V.Zeļonija SS
C U14 z +73 kg
3.
Kaur KÕVA
Rei
C U14 z -60 kg
-
Aleksandrs KĀPIŅŠ
Lido
U10 -27 kg
-
Andrejs KĀPIŅŠ
Lido
U10 -29 kg
-
Elvis KĀRKLIŅŠ
Alūksnes BJSS
B U16 z -66 kg
3.
Ivans KĻACOVS
Dinamo LAT
A U18 z -73 kg
7.
Maksims KĻUJEVS
Lido
U10 -27 kg
-
Yahor LAMAKA
Радимич
C U14 z -42 kg
-
Yahor LAMAKA
Радимич
D U12 z -42 kg
-
Aleksandrs LAPŠINS
Jelgavas BJSS
A U18 z -81 kg
1.
Ernests LAUFMANIS
Makkabi
C U14 z -46 kg
-
Aleksandrs LAVRIŅENOKS
Dinamo LAT
C U14 z -55 kg
3.
Sergejs LAVRIŅENOKS
Dinamo LAT
U10 -35 kg
7.
Timofejs LAZORKINS
Lido
U8 -25 kg
7.
Lukas LAŽAUNINKAS
Ristis R.Sargūno g.
A U18 z +90 kg
2.
Keita LEITONE
Ādažu BJSS
B U16 m -63 kg
2.
Keita LEITONE
Ādažu BJSS
A U18 m -63 kg
-
Mikhail LEMANTOVICH
Воробьёв и Свирид
C U14 z -66 kg
-
Maksim LEOSHKEVICH
Кингисепп
U10 -29 kg
5.
Dima LEPKEVICH
Радимич
D U12 z -38 kg
-
Karims LEVČUKS
Spars
U10 -38 kg
7.
Gatis LEĻEVS
Ādažu BJSS
A U18 z -55 kg
-
Andrejs LI
V.Zeļonija SS
B U16 z -55 kg
3.
Anton LIASHUK
Воробьёв и Свирид
A U18 z -60 kg
3.
Oto Aleksandrs LICKEVIČS
V.Bondarenko DS
B U16 z -66 kg
-
Zahars LISENKO
Spars
U10 -32 kg
3.
Aleksandrs LISS
Lido
U10 -35 kg
-
Vladislavs LITVIŠKO
Ziemeļblāzma
D U12 z -46 kg
2.
Matvejs LOBAŽEVIČS
Ziemeļblāzma
C U14 z -50 kg
5.
Romāns LOGINOVS
Alūksnes BJSS
A U18 z -60 kg
5.
Sergejs LOMAKA
LSPA DS
D U12 z -30 kg
2.
Stepans LOMAKINS
Bosko
D U12 z -46 kg
7.
Artjom LOPYRJOV
Champion
U10 -32 kg
1.
Timofey LOSEV
Champion
D U12 z -34 kg
-
Dmitrijs LOSEVS
Lido
U10 +42 kg
7.
Markus Johannes LUHA
Ookami
A U18 z -66 kg
-
Volodimir LUKAŠEVSKY
Ipon Panevezys
A U18 z -60 kg
1.
Paula LĀMA
Lido
B U16 m +63 kg
3.
Eduards LĪPENĪTS
V.Zeļonija SS
C U14 z -38 kg
-
Martins LĪVS
Alūksnes BJSS
D U12 z -34 kg
2.
Mārcis MADELĀNS
Jaunība LV
D U12 z -30 kg
7.
Maksim MAIASOV
Koenig JC
D U12 z -34 kg
5.
VLADIMIR MAKARENKO
Koenig JC
B U16 z -50 kg
2.
Denis MAKSIMOV
LOKYS
C U14 z +73 kg
-
Timofeis MAKSIMOVS
Bosko
D U12 z -42 kg
7.
Maksim MALININS
Lido
U10 -38 kg
-
Iljas MAMEDOVS
Kokoro
D U12 z -38 kg
-
Tomass MANFELDS
Kyodai
D U12 z -38 kg
1.
Ilia MARAEV
Medved
U10 -35 kg
-
TATIANA MARAHOVSKAYA
Koenig JC
A U18 m -52 kg
1.
Teodors MARCENKO
LSPA DS
C U14 z -38 kg
-
Kamile MARCINKEVICIUTE
Kedainiai
C U14 m -57 kg
1.
Maksims MARHELOVS
V.Bondarenko DS
D U12 z -50 kg
7.
Andraņiks MARKARJANS
Dinamo LAT
C U14 z -42 kg
2.
Erofejs MARKOVS
Lido
D U12 z -34 kg
5.
Kirills MARKOVS
Lido
C U14 z -38 kg
5.
Artjoms MARČENKO
Jelgavas BJSS
U10 -23 kg
1.
Niks MAULS
Spars
U8 -23 kg
1.
Bogdans MAĻUSEVS
Spars
U8 +35 kg
2.
Igors MEDVEDEVS
Liepājas KSS
C U14 z -50 kg
1.
Artjoms MELIKOVS
V.Zeļonija SS
B U16 z -73 kg
1.
Maksims MELIKOVS
V.Zeļonija SS
A U18 z -73 kg
-
Monta MELZOBA
Alūksnes BJSS
A U18 m -52 kg
-
Sofye MENKO
Радимич
U10 -25 kg
-
ANDREY MENZELEEV
Koenig JC
C U14 z -50 kg
-
Ainius MESKAUSKAS
Herkus
C U14 z +73 kg
-
Vjačeslavs MEĻŅIČENKO
Liepājas KSS
A U18 z -81 kg
-
Mihails MEŅŠIKOVS
Alūksnes BJSS
U10 -42 kg
3.
MATVEI MIAGKOV
Koenig JC
U8 -35 kg
1.
Kirils MIHAILOVS
Lido
D U12 z -38 kg
-
Ivans MIHAĻOVS
Liepājas KSS
C U14 z -46 kg
3.
Uladzislau MIKLASH
Радимич
B U16 z -73 kg
-
Francis MIKUCKIS
Lido
C U14 z -46 kg
7.
Viktors MIKUĻČIKS
Spars
D U12 z -46 kg
-
Patricija MILEVSKAJA
Kedainiai
C U14 m -45 kg
-
Keita MILJONE
Sigulda
A U18 m -57 kg
-
Stepans MIRONOVS
V.Zeļonija SS
C U14 z -42 kg
7.
Gļebs MIŅAJLO
Lido
A U18 z -66 kg
3.
Vladislavs MIŅENKOVS
Lido
C U14 z -38 kg
5.
Antons MJATIŠKINS
V.Zeļonija SS
D U12 z -38 kg
3.
Arsēnijs MOGIRČUKS
Satori
D U12 z -46 kg
-
Vladimir MOISEEV
Радимич
U10 -35 kg
3.
Maksims MOISEJEVS
Lido
A U18 z -55 kg
-
Nika MOTIĻKOVA
Gauja
D U12 m -32 kg
1.
Ričards MUIŽNIEKS
Ippon džudo klubs
C U14 z -73 kg
3.
Maksim MUSHKOV
Solnechnogorsk
C U14 z -34 kg
2.
Jaromirs MUSIJENKO
Dinamo LAT
D U12 z -30 kg
-
Antra MUŽICA
Kyodai
D U12 m -44 kg
2.
Grazvydas MYKOLAITIS
Ipon Panevezys
A U18 z -55 kg
3.
Kristiāns MŪRNIEKS
LSPA DS
B U16 z -60 kg
-
Akim NARKEVICH
Радимич
D U12 z -38 kg
-
Kristaps NARTIŠS
Ādažu BJSS
C U14 z -55 kg
-
ANTON NARUT
Koenig JC
D U12 z -27 kg
-
Egle NAUDZIUNAITE
Herkus
A U18 m -52 kg
-
Anri NEEVE
Rei
U10 -38 kg
-
Vadims NESTEROVS
Dinamo LAT
D U12 z +60 kg
-
Davids NEČAJEVS
Liepājas KSS
D U12 z -42 kg
3.
Artjoms NOSOVS
Lido
U10 -35 kg
-
Tsimafei NOVIKAU
Воробьёв и Свирид
C U14 z -42 kg
7.
Ričards NOVIKOVS
Liepājas KSS
A U18 z -90 kg
7.
Maksims ODINCOVS
Spars
U8 -21 kg
1.
Renārs Laimonis OLIŅŠ
V.Zeļonija SS
C U14 z -42 kg
5.
Rojs OROLS
Lido
U10 -29 kg
-
Ēriks OSIS
V.Zeļonija SS
B U16 z -73 kg
-
Nikita OĻIJNIKS
Spars
U8 -27 kg
1.
Maksims OŠKUKOVS
Lido
C U14 z -46 kg
-
Andrejs PABĒRZIS
Samurs
U10 -35 kg
1.
Uladzislau PALIAK
Воробьёв и Свирид
B U16 z -66 kg
-
Timurs PANTELEJEVS
Bosko
C U14 z -50 kg
3.
Robert PAPPEL
Ookami
C U14 z -50 kg
-
Ernests PASTARS
Kyodai
D U12 z -38 kg
-
Aliaksandr PAULAVETS
Радимич
D U12 z -38 kg
-
IVAN PAVLOV
Koenig JC
U10 -27 kg
-
Daniels PAŅKOVS
Bosko
A U18 z -90 kg
5.
Aleksandrs PERUNOVS
V.Bondarenko DS
U8 -23 kg
-
Herberts PETERSONS
LSPA DS
U8 -32 kg
3.
Ruslans PETKUNS
Lido
A U18 z -81 kg
5.
Daniela PETROVA
Sigulda
C U14 m -57 kg
-
Maksims PETRUŅA
Jikan
D U12 z -34 kg
-
Daniil PIATRUKOVICH
Радимич
C U14 z -55 kg
-
Aidas PILECKAS
Ugnies aidas
D U12 z -46 kg
1.
Aliaksey PILKOUSKI
Воробьёв и Свирид
C U14 z -73 kg
2.
Ilja PISANIN
Intercargo
C U14 z -55 kg
-
Varvara PJATECKA
Lido
U8 -23 kg
7.
Ņikita PJATKUS
Lido
U8 -25 kg
-
Aleksejs PJAVKA
V.Zeļonija SS
C U14 z -34 kg
1.
Kristaps PLĀTE
Lido
C U14 z -55 kg
5.
Anton PODDUEV
Gurievsk Red Star Club
U10 -29 kg
2.
Jegors PODSIVALOVS
Lido
U8 -29 kg
3.
Rok POGOREVC
Acron
A U18 z -90 kg
1.
Markuss POMASKOVS
Kyodai
D U12 z -34 kg
-
Sofija PONOMARJOVA
Makkabi
D U12 m -40 kg
1.
Kirill POSTOL
Ookami
C U14 z -46 kg
3.
Emīls POTAPOVS
Lido
C U14 z -60 kg
5.
Natans POTAPOVS
Lido
U8 -32 kg
-
Vinko PREVOLSHEK
Acron
A U18 z -60 kg
2.
Edvards PRIEDE
Satori
U10 -27 kg
-
Elena PRIMACHENOK
Радимич
D U12 m -32 kg
5.
Oleksandrs PROKAZA
Gauja
D U12 z -30 kg
-
Nicholas PROMINSKI
Радимич
C U14 z -42 kg
-
Paula PULKSTENE
Dinamo LAT
D U12 m +44 kg
1.
Emīls PURS
Alūksnes BJSS
U10 -35 kg
-
Roberts PURS
Alūksnes BJSS
C U14 z -46 kg
7.
Aristarhs PUTEVICS
V.Zeļonija SS
C U14 z -55 kg
-
Ernests PUŠKUNDZIS
Ippon džudo klubs
C U14 z -50 kg
5.
Erik PÄSLANE
Afina
A U18 z -73 kg
2.
Randel PÄÄSTEL
Rei
B U16 z -60 kg
1.
Valters PŪCĪTIS
Ādažu BJSS
U10 -42 kg
2.
Dmitrijs RADENKOVS
Lido
B U16 z -60 kg
-
Edgars RADIONOVS
Jelgavas BJSS
D U12 z -30 kg
-
Nikolajs RAKOVS
Alūksnes BJSS
B U16 z -73 kg
3.
Marija RASIMENOKS
Samurs
U10 -29 kg
-
Viesturs RASNAČ
Samurs
U10 -29 kg
-
Franks RAZUMOVSKIS
Lido
U10 -42 kg
3.
Toms RAČINSKIS
Ādažu BJSS
B U16 z -55 kg
5.
Jūlijs RENIŅŠ
Gauja
U8 -27 kg
-
Gabrielė REVINSKAITĖ
Ristis R.Sargūno g.
B U16 m -52 kg
2.
Artūrs Dāniels RIŽIJS
V.Zeļonija SS
A U18 z -73 kg
-
Daņila ROGOVS
Liepājas KSS
A U18 z -55 kg
2.
Ivans ROGOZINS
Gauja
D U12 z -34 kg
-
Maksim ROMANOV
Бригантина Псков
U10 -38 kg
3.
Vadims ROMANOVS
Lido
D U12 z -30 kg
-
Vladimirs ROMAŠKINS
V.Zeļonija SS
A U18 z -60 kg
3.
Vladislavs ROMAŠONOKS
Jikan
D U12 z -30 kg
3.
Kevins Jānis ROPS
Alūksnes BJSS
D U12 z -34 kg
-
Miķelis Jānis ROZE
Alūksnes BJSS
C U14 z -38 kg
-
Rafaels Jakovs ROZENTALS
Ādažu BJSS
U8 -29 kg
3.
Sandijs ROZEVSKIS
Gauja
D U12 z -34 kg
-
DARIA ROZHKEVICH
Koenig JC
D U12 m +44 kg
-
Raimis RUBIKIS
Lido
U10 -32 kg
-
Maksimilians RUDASS
Makkabi
C U14 z -42 kg
-
Artjoms RUJS
Kokoro
U8 -21 kg
-
Hazar RUSKEVICH
Радимич
C U14 z -46 kg
-
Daniels RUTKEVIČS
V.Bondarenko DS
B U16 z -60 kg
5.
Yaroslav RYABIKIN
Champion
U10 -25 kg
-
Yaroslav RYABIKIN
Champion
D U12 z -27 kg
1.
Daniels RŪSIS
Jelgavas BJSS
C U14 z -38 kg
-
Ričards SABĻINS
V.Zeļonija SS
D U12 z -46 kg
3.
Valdis SADOVSKIS
Gauja
D U12 z -34 kg
-
Aleksandrs SAFRONOVS
Gauja
U8 -25 kg
5.
Arseni SAKALOUSKI
Воробьёв и Свирид
C U14 z -42 kg
-
Markuss SALAKS
Alūksnes BJSS
U10 -27 kg
-
Leo SALENIEKS
Alūksnes BJSS
D U12 z -46 kg
-
Kaspars SALTAIS
LSPA DS
C U14 z +73 kg
-
Andrejs SAUKĀNS
Ziemeļblāzma
D U12 z -46 kg
7.
Toms SAULITE
Jelgavas BJSS
U10 -27 kg
-
Māris SEDLENIEKS
Alūksnes BJSS
B U16 z -66 kg
5.
Roberts SEDLENIEKS
Alūksnes BJSS
D U12 z -38 kg
-
Marija SELEZŅOVA
Spars
B U16 m -57 kg
2.
Fjodors SEMENECS
Gauja
U10 -25 kg
7.
Daniils SEMJONOVS
Spars
U8 -27 kg
2.
Vadim SERGEEV
Champion
D U12 z -60 kg
-
Aleksandrs SERGEJEVS
Lido
U10 -38 kg
-
AKHMAD SHAROAN
Koenig JC
U10 -38 kg
5.
Kirill SHASHKIN
Champion
D U12 z -38 kg
-
DANIIL SHCHANKIN
Koenig JC
U8 -25 kg
1.
DANIIL SHCHANKIN
Koenig JC
U10 -25 kg
3.
Nikolajs SIDORIKS
Lido
C U14 z -42 kg
3.
Aleksandrs SIDOROVS
Lido
U8 -29 kg
2.
Artjoms SIDORČENKO
Liepājas KSS
D U12 z -50 kg
7.
Ginters Valdis SILIŅŠ
Alūksnes BJSS
D U12 z -30 kg
-
Germans SIRČENKO
V.Zeļonija SS
C U14 z -42 kg
-
Luīze SKALBIŅA
Kokoro
U8 -35 kg
-
Henrijs SKANGALIS
V.Zeļonija SS
U10 -35 kg
3.
Ugne SKERYTE
Ugnies aidas
D U12 m -40 kg
2.
Artūrs SMALOVIJS
Lido
U10 -29 kg
-
Dmitrijs SMIKOVSKIS
V.Zeļonija SS
B U16 z -46 kg
1.
Dārta SMILDZIŅA
Ādažu BJSS
A U18 m +70 kg
1.
Maksims SMIRNOVS
V.Zeļonija SS
U10 -32 kg
-
Markus SOE
Rei
U10 -25 kg
-
ALEKSEY SOLOVEY
Koenig JC
C U14 z -46 kg
-
ALEKSEY SOLOVEY
Koenig JC
B U16 z -46 kg
-
Vjačeslavs SONDORS
Jaunība LV
U10 -35 kg
-
Daniils SOSNOVSKIS
Lido
D U12 z -34 kg
-
Uladzislau SPARYSH
СДЮШОР 7 Минск
B U16 z -50 kg
3.
Iļja SPICINS
Liepājas KSS
D U12 z -34 kg
-
Maksims SPIRIDONOVS
Lido
U10 -29 kg
3.
Jevgeņijs SPRINGIS
V.Zeļonija SS
D U12 z -42 kg
2.
Izolde SPRINĢE
V.Zeļonija SS
B U16 m +63 kg
2.
Vadims SPROĢIS
V.Zeļonija SS
D U12 z -42 kg
7.
Nikita STARAVOYTOV
Радимич
U10 -32 kg
-
MIKHAIL STASKEVICH
Koenig JC
B U16 z -42 kg
2.
Viktorija STOĻAROVA
OLIMP
D U12 m -40 kg
-
Jānis STRAZDIŅŠ
Samurs
C U14 z +73 kg
1.
Leonid STRELIN
Isakovskie Judoisty
U8 -32 kg
2.
Daniels STRODS
Kyodai
D U12 z -46 kg
-
Valeria STSEPANTSEVA
Intercargo
A U18 m -52 kg
3.
Ugnė STULPINAITĖ
Kazamichi Šiauliai
D U12 m -32 kg
2.
Boriss STUPKIN
Afina
A U18 z -73 kg
1.
Deniss STUPKIN
Afina
A U18 z -66 kg
7.
Gļebs STUPĀNS
Jikan
C U14 z -42 kg
-
Markuss STUPĀNS
Jikan
C U14 z -42 kg
-
Rūdolfs SUBAČUS
V.Zeļonija SS
U10 -32 kg
-
Nikita SUHLOVS
Kyodai
C U14 z -60 kg
2.
Danila SUHOROKOVS
Lido
C U14 z -46 kg
-
Viktoryia SUVOROVA
Радимич
D U12 m +44 kg
3.
Ilja SUVOROVS
V.Zeļonija SS
B U16 z -66 kg
7.
Andrejs SVIKŠA
Gauja
U8 -23 kg
-
Georgijs SVIRBUTOVIČS
V.Zeļonija SS
U10 -27 kg
-
ANDREY SYCHEV
Koenig JC
A U18 z -73 kg
5.
Elizaveta SYSHCHIKOVA
Koenig JC
A U18 m -63 kg
1.
Vadims TAMKOVIČS
Bosko
B U16 z -60 kg
5.
BOGDAN TARASENKO
Koenig JC
C U14 z -50 kg
-
Maksims TARASKINS
Lido
U10 -23 kg
2.
Ņikita TARNOVSKIS
Alūksnes BJSS
D U12 z -42 kg
-
Timurs TELEŠS
Ādažu BJSS
U10 -38 kg
-
Artūrs TERENTJEVS
Lido
B U16 z -50 kg
-
Damirs TERENTJEVS
Jelgavas BJSS
D U12 z -34 kg
-
Sofija TIHAŅONOKA
Ziemeļblāzma
U10 -35 kg
-
Maksims TIHONOVS
Lido
D U12 z -42 kg
-
Nikita TIHONOVS
Jelgavas BJSS
U10 -29 kg
-
DANIL TIKHONOV
Koenig JC
U8 -23 kg
2.
Roberts TITOVS
Lido
C U14 z -42 kg
-
Diāna TIĻĻA
Saldus
C U14 m -52 kg
-
Ivans TKAČENKO
V.Zeļonija SS
U10 -32 kg
-
Timofejs TKAČOVS
Spars
U10 -35 kg
-
Sergejs TOKMANCEVS
V.Zeļonija SS
A U18 z -81 kg
7.
Severīns TOLOČKINS
Dinamo LAT
C U14 z -46 kg
-
ASLAN TOPCHUEV
Koenig JC
D U12 z -38 kg
7.
Timurs TOPČIJS
Makkabi
C U14 z -42 kg
-
Vadims TROFIMOVS
Lido
U10 -42 kg
-
Sten TROMMEL
Rei
U10 -29 kg
-
Stsiapan TSERASHOU
Gomeļa raj. BJSS
B U16 z -81 kg
-
Andre TUNGER
Ookami
B U16 z -66 kg
-
Andre TUNGER
Ookami
A U18 z -66 kg
-
Daniels TUPUREINS
Ādažu BJSS
U10 -32 kg
7.
Karl TÜKSAMMEL
Aitado
A U18 z -81 kg
3.
Ugnius UGIANSKAS
Draugystė Elektrėnai SK
U10 -32 kg
5.
Yauheni ULASENKA
Радимич
U10 -29 kg
7.
Laura URBONAITE
Herkus
C U14 m +63 kg
2.
Laura URBONAITE
Herkus
B U16 m +63 kg
-
Tomass URBĀNS ORBĀNS
Ippon džudo klubs
B U16 z -60 kg
-
Amina USMANOVA
Ādažu BJSS
D U12 m -32 kg
3.
Umārs USMANOVS
Ādažu BJSS
U10 -21 kg
1.
Patricija USTINOVA
Ādažu BJSS
C U14 m +63 kg
-
Deniss USTINOVIČS
Ziemeļblāzma
C U14 z -42 kg
5.
Mihails USTINOVS
Spars
D U12 z -34 kg
-
Nikita UZBEKOVS
Ziemeļblāzma
D U12 z -34 kg
-
Aleksandrs VAHATOVS
Lido
D U12 z -30 kg
3.
Arturs VALTERS
Jaunība LV
D U12 z -34 kg
-
Roberts VANAGS
Kyodai
C U14 z -55 kg
7.
Markus VANATOA
Ookami
A U18 z -73 kg
5.
Alekss VANCANS
Gauja
D U12 z +60 kg
3.
Kevins VANCANS
Gauja
U8 -29 kg
-
Romans VANCĀNS
Lido
D U12 z -38 kg
-
Daniel Markus VARDJA
Aitado
A U18 z -66 kg
2.
Erikas VASILJEVAS
Ipon Panevezys
A U18 z -66 kg
-
Daniīls VASIĻJEVS
Lido
C U14 z -73 kg
1.
Dāvids VERZE
Jaunība LV
U10 -32 kg
-
Rūdolfs VEČENS
Ādažu BJSS
A U18 z -60 kg
7.
Sabīna VEĻIKA
LSPA DS
B U16 m +63 kg
-
Sabīna VEĻIKA
LSPA DS
A U18 m +70 kg
-
Timofejs VEŽENKOVS
Dinamo LAT
D U12 z -38 kg
7.
Mark VINOGRADOV
Budolinn Judokool
B U16 z -66 kg
-
Danila VINOGRADOVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -42 kg
-
Ņikita VINOGRADOVS
Jelgavas BJSS
C U14 z -60 kg
-
Ņikita VINOGRADOVS
V.Zeļonija SS
C U14 z -73 kg
-
Elizaveta VIZIR
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
C U14 m -45 kg
1.
Aleksa VIŠKERE
Ziemeļblāzma
U10 -27 kg
-
Arturs VIŠŅAUSKAS
Spars
B U16 z -81 kg
1.
Iļja VJATERS
Lido
B U16 z -42 kg
3.
Mirons VJATERS
Lido
U10 -27 kg
-
Aigars VJAZEMSKIS
Ādažu BJSS
U10 -38 kg
7.
Dominiks VJAZOVKINS
Lido
D U12 z -34 kg
-
Dāniels VLADIMIROVS
Saldus
A U18 z -81 kg
-
Iļja VOLKOVS
Jaunība LV
U10 -32 kg
5.
Mihails VOLODENOKS
Lido
U8 -32 kg
1.
Damirs VOLODJKO
Spars
D U12 z -55 kg
1.
Maksims VOLODJKO
Ādažu BJSS
U8 -23 kg
5.
Kirils VOZNESENSKIS
Makkabi
U10 -27 kg
-
Raminta VRUBLIAUSKAITĖ
Kazamichi Šiauliai
A U18 m -63 kg
2.
Roberts VUŠKĀNS
Lido
U10 -32 kg
-
Kanstantsin VYSOTSKI
Gomeļa raj. BJSS
C U14 z -38 kg
2.
Ivan YERASHEVICH
Радимич
C U14 z -60 kg
-
Ivan YERASHEVICH
Радимич
D U12 z -60 kg
1.
Ņikita ZAGORSKIS
Satori
U8 -25 kg
3.
Aleskandr ZAGREBIN
Solnechnogorsk
A U18 z -66 kg
3.
Daniels ZAICEVS
Ziemeļblāzma
U10 -23 kg
-
Hleb ZAKHARENKA
Радимич
B U16 z -66 kg
7.
Kristofers ZARIŅŠ
Lido
A U18 z -66 kg
-
Oskars ZASTUPŅEVIČS
LSPA DS
U10 -35 kg
-
Bruno ZAĶIS
Ādažu BJSS
U10 -27 kg
-
Fjodors ZAĻEVSKIS
Salaspils džudo klubs
U10 -38 kg
1.
Matīss ZEIĻA
Samurs
C U14 z -55 kg
2.
Daniels ZEPS
LSPA DS
U10 -25 kg
2.
Rihards ZINKEVIČS
V.Zeļonija SS
D U12 z -42 kg
-
Samuēls ZIŅĢIS
Jelgavas BJSS
C U14 z -50 kg
-
Ņikita ZLAMINOVS
Lido
D U12 z -38 kg
-
Nikita ZOLOTARIOV
LOKYS
B U16 z -46 kg
-
Ričards ZOROVS
Jelgavas BJSS
D U12 z -42 kg
-
Vasilii ZUBOVICH
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
C U14 z -34 kg
3.
Vasilii ZUBOVICH
СДЮСШОР № 2 Санкт-Петербург
D U12 z -34 kg
-
Daniels ZVANERS
Kano-Rīga
D U12 z -34 kg
-
Gennādijs ZVIRGZDS
Liepājas KSS
U10 -27 kg
5.
Ģirts ĀBOLS
Lido
U10 -35 kg
-
Oskars ĀBOLTIŅŠ
Satori
U10 +42 kg
5.
Lelde ČERBIKOVA
Alūksnes BJSS
B U16 m +63 kg
3.
Norberts ČERBIKOVS
Alūksnes BJSS
C U14 z -60 kg
-
Aleksandrs ČERNIŠOVS
V.Zeļonija SS
A U18 z -55 kg
1.
Davids ČERŅAKS
Lido
B U16 z -66 kg
5.
Bogdans ČUMAKS
Liepājas KSS
U10 -32 kg
-
Viktorija ĶERGALVE
Spars
D U12 m -36 kg
3.
Daniils ĻEONOVS
Lido
C U14 z -50 kg
-
Kirils ŅEMČIKOVS
Lido
U10 -32 kg
-
Damirs ŅIKITINS
Ziemeļblāzma
U10 -29 kg
-
Markuss ŠAICĀNS
Kyodai
C U14 z -34 kg
-
Adrians ŠAŠKINS
Bosko
B U16 z -42 kg
-
Romans ŠEIŅINS
Lido
U10 -32 kg
-
Maksims ŠENDEROVS
Lido
A U18 z -66 kg
5.
Maksims ŠESTAKOVS
Liepājas KSS
C U14 z -38 kg
3.
Augustas ŠLYTERIS
Ristis R.Sargūno g.
B U16 z -55 kg
3.
Raiens ŠMITMANIS
Lido
U8 -25 kg
-
Aleksandrs ŠPIKA
Makkabi
A U18 z -81 kg
7.
Alevtīna ŠPIKA
Makkabi
B U16 m +63 kg
1.
Fricis Roberts ŠTRAUSS
Ādažu BJSS
D U12 z -34 kg
3.
Jānis Edgars ŠTRAUSS
Ādažu BJSS
B U16 z -46 kg
2.
Adele ŠULTE
V.Zeļonija SS
C U14 m -63 kg
1.
Timurs ŠUTENKO
Liepājas KSS
U10 -29 kg
-
Jānis ŽAGARS
Alūksnes BJSS
U10 -32 kg
-
Rokas ŽINDULIS
Ristis R.Sargūno g.
U10 -27 kg
5.
Deniss ŽIZŅEVSKIS
Lido
C U14 z -46 kg
-
Artjoms ŽUKOVS
V.Zeļonija SS
D U12 z -42 kg
-
Iļja ŽURAVĻOVS
Liepājas KSS
U10 -29 kg
-
Артем ИЛЬИН
ДЮКФП Себеж
D U12 z -34 kg
-
Дмитрий МИРОНОВ
ДЮКФП Себеж
U8 -25 kg
7.
Кирилл МУРАВЬЕВ
ДЮКФП Себеж
D U12 z -38 kg
5.
Roberts JAVORSKIS
Alūksnes BJSS
B U16 z -42 kg
1.
Daniel JEREMEJEV
Dodze
C U14 z -34 kg
-