Results |
U9 B -22 kg (9) |
1. | Artjoms MARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Markus SOE | Rei/EST |
3. | Aivis JERMACĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Niks MAULS | Spars/LAT |
U9 B -23 kg (8) |
1. | Edgars KURGANS | Lido/LAT |
2. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Maksims SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Timurs BARABANOVS | Ulbrokas SK/LAT |
U9 B -24 kg (8) |
1. | Toms SAULITE | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Nikita OĻIJNIKS | Spars/LAT |
3. | Gustavs VOITENKO | Sigulda/LAT |
3. | Georgijs SVIRBUTOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
U9 B -25 kg (5) |
1. | Sten TROMMEL | Rei/EST |
2. | Roberts RUTKOVSKIS | Saldus/LAT |
3. | Maksims BARTUŠS | Lido/LAT |
U9 B -26 kg (7) |
1. | Artemijs GRIGORJEVS | Jikan/LAT |
2. | Markus PAFRATS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Andrejs KAPIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Oto DOMBROVSKIS | Saldus/LAT |
U9 B -27 kg (5) |
1. | Ričards Daniels ALEKSĀNS | Sigulda/LAT |
2. | Natas ALEKSEJŪNAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Maksims KONSTANTINOVS | Lido/LAT |
U9 B -28 kg (5) |
1. | Marats ŠČERBAKS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Rūdolfs SUBAČUS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Mikus URBANOVIČS | Sigulda/LAT |
U9 B -29 kg (4) |
1. | Marks BRUMERMANIS | Lido/LAT |
2. | Gabriel JÕEMETS | Kibuvits/EST |
3. | Edgars TEICĀNS | Lido/LAT |
U9 B -30 kg (5) |
1. | Dmitrijs KOLOSOVS | Kano-Rīga/LAT |
2. | Valters STEPIŅŠ | Saldus/LAT |
3. | Kaspars PINSONS | Sigulda/LAT |
U9 B -32 kg (2) |
1. | Marjans KAROLS | Lido/LAT |
U9 B -34 kg (2) |
1. | Henrijs SKANGALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
U9 B -36 kg (3) |
1. | Kajus CHARENKA | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Matīss MUZIKANTS | Ulbrokas SK/LAT |
U9 B +38 kg (2) |
1. | Nils SKUJA | Jelgavas BJSS/LAT |
U10 G -24 kg (4) |
1. | Elizabete LEIZĀNE | Kyodai/LAT |
2. | Anastasija JAŠINA | Lido/LAT |
3. | Ksenija POLUŠKINA | Sigulda/LAT |
U10 G -28 kg (4) |
1. | Ilze ALEKSEJEVA | Gauja/LAT |
2. | Justīne JANELE | Kyodai/LAT |
3. | Adriana BĒRZIŅA | Kyodai/LAT |
U10 G -32 kg (3) |
1. | Ksenija STRUKA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Agate JANČEVSKA | LSPA DS/LAT |
U10 G -36 kg (4) |
1. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
2. | Estere KOČKINA | Lido/LAT |
3. | Evelīna ŠŅEPSTE | Jaunība LV/LAT |
U10 B -24 kg (2) |
1. | Jēkabs ĢIRNIS | Sigulda/LAT |
U10 B -25 kg (4) |
1. | Kristaps GUCAĻUKS | Gauja/LAT |
2. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
3. | Raimonds ALAŠKEVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
U10 B -26 kg (5) |
1. | Jaroslavs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Lukas KLIUCEVIČIUS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Mirons VJATERS | Lido/LAT |
U10 B -28 kg (10) |
1. | Ēriks HOMKA | Lido/LAT |
2. | Dāvids VERZE | Jaunība LV/LAT |
3. | Maksim LEOSHKEVICH | Кингисепп/RUS |
3. | Iļja VOLKOVS | Jaunība LV/LAT |
5. | Artjoms BOBOVŅIKOVS | Lido/LAT |
5. | Roberts DUDOČKINS | Lido/LAT |
7. | Emīls DIMIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Valters BOŠS | Sigulda/LAT |
U10 B -30 kg (10) |
1. | Tomas MIŠĶIS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Norberts JĒKABSONS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Artūrs ZIVERTS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Romāns JEMĻJANOVS | Lido/LAT |
5. | Daniels TUPUREINS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Daniels MIKIJANSKIS | Kyodai/LAT |
7. | Ugnius UGIANSKAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Nils ARUMS | Kyodai/LAT |
U10 B -32 kg (10) |
1. | Andrejs PABĒRZIS | Samurs/LAT |
2. | Reinis DAUKSTS | Lido/LAT |
3. | Tits KULLO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Rihards KRAUZE | Sigulda/LAT |
5. | Bruno ROZITIS | Gauja/LAT |
5. | Jānis DĒRICS | Lido/LAT |
7. | Roberts ČIBALS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Aleksandr BASANGOV | Lido/LAT |
U10 B -34 kg (5) |
1. | Andrejs GŽIBOVSKIS | Jaunība LV/LAT |
2. | Karims LEVČUKS | Spars/LAT |
3. | Ričards GAIGALS | V.Zeļonija SS/LAT |
U10 B -36 kg (4) |
1. | Valters PŪCĪTIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Aleksandrs SERGEJEVS | Lido/LAT |
3. | Anri NEEVE | Rei/EST |
U10 B -38 kg (3) |
1. | Dovydas GVILDYS | Kedainiai/LTU |
2. | Aleksandrs ZAHAROVS | Ziemeļblāzma/LAT |
U10 B -40 kg (3) |
1. | Rihards DONIS | Makkabi/LAT |
2. | Artūrs GRIBUSTS | LSPA DS/LAT |
U10 B -46 kg (2) |
1. | Aleksejs BESSOĻCEVS | Lido/LAT |
U10 B +46 kg (4) |
1. | Ernests LAPSIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Nojus KUNGYS | Kumikata/LTU |
3. | Ruudis KUUKOJS | Ādažu BJSS/LAT |
U12 G -28 kg (2) |
1. | Nika MOTIĻKOVA | Gauja/LAT |
U12 G -32 kg (3) |
1. | Viktorija KOVŠA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Anastasija ISAJEVA | Jelgavas BJSS/LAT |
U12 G -36 kg (4) |
1. | Anna GULĪTE | Kyodai/LAT |
2. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ugne SKERYTE | Ugnies aidas/LTU |
U12 G -40 kg (2) |
1. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
U12 G -44 kg (2) |
1. | Lizete JENERTE | Ādažu BJSS/LAT |
U12 G +44 kg (2) |
1. | Patrīcija BOBROVA | Kyodai/LAT |
U12 B -26 kg (3) |
1. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Artjoms GRIGORJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
U12 B -29 kg (11) |
1. | Maksims HOMENKO | Lido/LAT |
2. | Svjatoslavs MAŠČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Filats GEDZUNS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Emīls BALODIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Kirills PETROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Aleksandrs VAHATOVS | Lido/LAT |
7. | Ivans BEREZINECS | Jaunība LV/LAT |
7. | Mārcis MADELĀNS | Jaunība LV/LAT |
U12 B -32 kg (25) |
1. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Maksims PETRUŅA | Jikan/LAT |
3. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
3. | Maksims BULAJEVS | Sigulda/LAT |
5. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
5. | Aleksandrs KUZŅECOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Roberts BANKEVICS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Fricis ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
U12 B -35 kg (24) |
1. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
2. | Jēkabs JĒKABSONS | Saldus/LAT |
3. | Кирилл МУРАВЬЕВ | ДЮКФП Себеж/RUS |
3. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ģirts PURIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Sergejs ADATIŅŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Erofejs MARKOVS | Lido/LAT |
7. | Ričards JAKOVLEVS | Jaunība LV/LAT |
U12 B -38 kg (16) |
1. | Deniss KAPUĻINS | Jikan/LAT |
2. | Girius KULEVIČIUS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Davids NEČAJEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
5. | Toms BUBKO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Danila VINOGRADOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Vadims SPROĢIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Vladimirs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
U12 B -42 kg (18) |
1. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Ruslans AZIZS VALIJS | Lido/LAT |
3. | Lukas KYBARTAS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Ričards SABĻINS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
5. | Maksims VOROBJOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Artūrs PERELIGINS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
U12 B -46 kg (11) |
1. | Aleksandrs AVDEJEVS | Jikan/LAT |
2. | Arsēnijs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Arturs FILIMONOVS | Jikan/LAT |
3. | Kristofers GAILĪTIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Adas STEFANOVIČ | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
5. | Mareks BAGAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Arturs DROGINS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Ivans RIDANOVS | Lido/LAT |
U12 B -50 kg (5) |
1. | Dāvids GAIGALS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Artjoms SIDORČENKO | Liepājas KSS/LAT |
3. | Daniels KUZMINS | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B -55 kg (6) |
1. | Andrejs GRIŠAČOVS | Bosko/LAT |
2. | Aleksandrs GLUZS | Lido/LAT |
3. | Ni QIANCHENG | Lido/LAT |
3. | Artēmijs BLAŽEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
U12 B +55 kg (6) |
1. | Arsenijs KORŠUNOVS | Jikan/LAT |
2. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
3. | Arnolds ARSENTJEVS | V.Bondarenko DS/LAT |
3. | Daniils GROMOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 G -40 kg (5) |
1. | Jelizaveta PJATECKA | Lido/LAT |
2. | Evelīna JAVORSKA | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Jūlija Katrīna CELENBERGA | Alūksnes BJSS/LAT |
U14 G -44 kg (3) |
1. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
2. | Kristiāna KUZŅECOVA | Ādažu BJSS/LAT |
U14 G -48 kg (2) |
1. | Kamile MARCINKEVICIUTE | Kedainiai/LTU |
U14 B -32 kg (10) |
1. | Mārtiņš PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
3. | Aleksejs PJAVKA | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims BULAJEVS | Sigulda/LAT |
5. | Deniss ŠABANOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Roberts LEIZĀNS | Kyodai/LAT |
7. | Jurijs MOHOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Vladislavs FESTERS | Ulbrokas SK/LAT |
U14 B -35 kg (8) |
1. | Bruno GAILĀNS | Sigulda/LAT |
2. | Kirils GOLUBEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Ļevs RIBAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims ŠESTAKOVS | Liepājas KSS/LAT |
5. | Markuss ŠAICĀNS | Kyodai/LAT |
5. | Ņikita KUĻUKS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Eduards LĪPENĪTS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Genrihs ĻEŠČOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 B -38 kg (21) |
1. | Kristaps PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Vladimirs SEĻEZŅOVS | Kyodai/LAT |
3. | Kirills MARKOVS | Lido/LAT |
3. | Nikolajs SIDORIKS | Lido/LAT |
5. | Timurs TOPČIJS | Makkabi/LAT |
5. | Stepans MIRONOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Iļja RIVĻINS | Lido/LAT |
7. | Renārs Laimonis OLIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 B -42 kg (17) |
1. | Aleksandrs STOMA | Lido/LAT |
2. | Pāvels VIŠŅOVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Titas KALINA | Kedainiai/LTU |
3. | Artūrs KRIEVĀNS | Lido/LAT |
5. | Francis MIKUCKIS | Lido/LAT |
5. | Ivans MAKEJEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
7. | Raivis ŠTEINBERGS | Saldus/LAT |
7. | Igors MEDVEDEVS | Liepājas KSS/LAT |
U14 B -46 kg (18) |
1. | Artūrs KISEĻEVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Matīss ZEIĻA | Samurs/LAT |
3. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
5. | Timurs PANTELEJEVS | Bosko/LAT |
5. | Raimonds SMILTIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Markas MATKEVIČIUS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Arsenijus BELEVIČIUS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
U14 B -50 kg (13) |
1. | Sebastjans Lukass DANČENKOVS | Bosko/LAT |
2. | Roberts VANAGS | Kyodai/LAT |
3. | Artūrs AMOLIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Ernests PUŠKUNDZIS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Artis SKURIDINS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
7. | Kristofers DUMPIS | Saldus/LAT |
7. | Eduards PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 B -55 kg (12) |
1. | Aleksandrs DIMITROVS | Lido/LAT |
2. | Maksims BIZĀNS | Lido/LAT |
3. | Roberts JOŅINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Markuss ĻEBEDEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Arnas LAZORAITIS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
7. | Timurs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Arsenijs GOLUBKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
U14 B -60 kg (9) |
1. | Nikita SUHLOVS | Kyodai/LAT |
2. | Kārlis VARSLAVOVS | Lido/LAT |
3. | Deniss CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
5. | Romans POPOVS | Lido/LAT |
5. | Daniils MIŠČUKS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Oskars RUIKA | Sigulda/LAT |
7. | Rihards MESLIS | Sigulda/LAT |
U14 B -66 kg (3) |
1. | Hugo Gustavs EKMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Roberts STARČAKS JANKAUSKS | Liepājas KSS/LAT |
U14 B +66 kg (8) |
1. | Daniīls VASIĻJEVS | Lido/LAT |
2. | Ričards MUIŽNIEKS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Janis STRAZDINS | Samurs/LAT |
3. | Jānis Martiņš KVIESĪTIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
5. | Eldars DUBRO | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Oskars SEŅKANS | Sigulda/LAT |
7. | Artūrs MINOVS | Lido/LAT |
U16 G -48 kg (2) |
1. | Paula Elīza CERA | Kyodai/LAT |
U16 G -52 kg (3) |
1. | Elīza JEVSTIGŅEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Marija SELEZŅOVA | Spars/LAT |
U16 G -57 kg (2) |
1. | Vineta ALKSNE | Ādažu BJSS/LAT |
U16 G +63 kg (4) |
1. | Una DOLGIĻEVIČA | Kyodai/LAT |
2. | Sabīna VEĻIKA | LSPA DS/LAT |
3. | Izolde SPRINĢE | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 B -42 kg (7) |
1. | Vladimirs ŠČERBAKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Nikita ZOLOTARIOV | LOKYS/LTU |
3. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Deniss PUŠŅENKOVS | Ulbrokas SK/LAT |
U16 B -46 kg (8) |
1. | Kirills AVSJUKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Daniils TROŠČENKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Jānis Edgars ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Nikita BORTKO | Bosko/LAT |
5. | Klāvs ĶIRSONS | Sigulda/LAT |
5. | Matīss URBANOVIČS | Sigulda/LAT |
7. | Konstantins ZAICEVS | Gauja/LAT |
7. | Matejs ZINĢIS | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 B -50 kg (8) |
1. | Andis DOLGIĻEVIČS | Kyodai/LAT |
2. | Inarts TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
3. | Niklāvs KRAVALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Edvards KINČS | Saldus/LAT |
5. | Niklāvs GALZONS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Valters JENERTS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Aleksandrs KOROTKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Nikolajs ĻAŠČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 B -55 kg (18) |
1. | Dmitrijs GUKOVS | Makkabi/LAT |
2. | Randel PÄÄSTEL | Rei/EST |
3. | Jānis BISTROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Tomass URBĀNS ORBĀNS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Andrejs LI | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ņikita VOFROMEJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Ralfs ALKSNIS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Kristaps BRICS | Kyodai/LAT |
U16 B -60 kg (9) |
1. | Marks SUTIKA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Germans GRIGORJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Arturs GREBEŽS | Lido/LAT |
3. | Andris ADAMOVIČS | Kyodai/LAT |
5. | Gļebs ĻAKUTINS | Lido/LAT |
5. | Daniels NOVAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Dāvis ČERŅAKS | Lido/LAT |
7. | Nikita ROMANOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
U16 B -66 kg (11) |
1. | Ņikita SKORBENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Andrejs ĻEŠČIKS | Makkabi/LAT |
3. | Džeraldas LAZORAITIS | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
3. | Māris SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Ilja SUVOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ņikita BILINČUKS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Pāvels ROSICKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Nikolajs RAKOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
U16 B -73 kg (9) |
1. | Artjoms MELIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Andrejs KAMENSKIS | Bosko/LAT |
3. | Arturs VIŠŅAUSKAS | Spars/LAT |
3. | Givi KOKHTASHVILI | Rei/EST |
5. | Edgars SLĪPAIS | Kyodai/LAT |
5. | Oļegs PAŠINS | Ippon džudo klubs/LAT |
7. | Maksims LAVROVS | Lido/LAT |
7. | Edgars DUKAĻSKIS | Jelgavas BJSS/LAT |
U16 B -81 kg (2) |
1. | Edgars JURGENBERGS | Lido/LAT |
U16 B +81 kg (5) |
1. | Iļja DEŅISOVS | Lido/LAT |
2. | Aleksis DEVIĶIS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Kristaps PĒKŠENS | Sigulda/LAT |
U18 B -50 kg (4) |
1. | Andis DOLGIĻEVIČS | Kyodai/LAT |
2. | Andrejs RIŽOVS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Niklāvs KRAVALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
U18 B -55 kg (8) |
1. | Mangirdas MATIUKAS | Ristis R.Sargūno g./LTU |
2. | Aleksandr GARADZHA | Medved/RUS |
3. | Romāns LOGINOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Deniss IVANOVS | Lido/LAT |
5. | Aleksandrs ČERNIŠOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Kristaps BRICS | Kyodai/LAT |
7. | Gatis LEĻEVS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Oļegs KORŅEVS | Sigulda/LAT |
U18 B -60 kg (7) |
1. | Anthony DE ANGELIS | Makkabi/LAT |
2. | Kristaps GULĪTIS | Kyodai/LAT |
3. | Andris ADAMOVIČS | Kyodai/LAT |
3. | Rinalds ŠENVALDS | Kyodai/LAT |
U18 B -66 kg (4) |
1. | Aleksandrs SKUJA | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Nauris BIĻIŅČUKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Maksims ŠENDEROVS | Bosko/LAT |
U18 B -73 kg (7) |
1. | Renārs HANS | Sigulda/LAT |
2. | Vjačeslavs MEĻŅIČENKO | Liepājas KSS/LAT |
3. | Sergejs TOKMANCEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Maksims MELIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
U18 B -81 kg (9) |
1. | Roberts VITIŅŠ | V.Bondarenko DS/LAT |
2. | Aleksandrs GRAČKOVS | Makkabi/LAT |
3. | Artūrs RAINIKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Edgars JURGENBERGS | Lido/LAT |
5. | Valdemārs GERKE | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Kristens TĪRMANIS | Spars/LAT |
7. | Olegs KOSENKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Valdemārs TETEROVSKIS | Gauja/LAT |
U18 B -90 kg (3) |
1. | Iļja DEŅISOVS | Lido/LAT |
2. | Romāns KURMIŠEVS | Bosko/LAT |