GAUJA Inčukalns
Results
Competitors
Medals
Statistics
Categories
B U10 m -29 kg
(PDF)
B U10 m -32 kg
(PDF)
B U10 m -36 kg
(PDF)
B U10 m -40 kg
(PDF)
A U10 z -22 kg
(PDF)
A U10 z -24 kg
(PDF)
A U10 z -26 kg
(PDF)
A U10 z -28 kg
(PDF)
A U10 z -30 kg
(PDF)
A U10 z -32 kg
(PDF)
A U10 z -35 kg
(PDF)
A U10 z -38 kg
(PDF)
A U10 z -42 kg
(PDF)
A U10 z +42 kg
(PDF)
D U12 m -32 kg
(PDF)
D U12 m -40 kg
(PDF)
D U12 m -44 kg
(PDF)
D U12 m +44 kg
(PDF)
C U12 z -26 kg
(PDF)
C U12 z -29 kg
(PDF)
C U12 z -32 kg
(PDF)
C U12 z -35 kg
(PDF)
C U12 z -38 kg
(PDF)
C U12 z -42 kg
(PDF)
C U12 z -46 kg
(PDF)
C U12 z -50 kg
(PDF)
C U12 z -55 kg
(PDF)
C U12 z +55 kg
(PDF)
F U14 m -44 kg
(PDF)
F U14 m -52 kg
(PDF)
F U14 m +57 kg
(PDF)
E U14 z -32 kg
(PDF)
E U14 z -35 kg
(PDF)
E U14 z -38 kg
(PDF)
E U14 z -42 kg
(PDF)
E U14 z -46 kg
(PDF)
E U14 z -50 kg
(PDF)
E U14 z -55 kg
(PDF)
E U14 z -60 kg
(PDF)
E U14 z -66 kg
(PDF)
E U14 z +66 kg
(PDF)
H U16 m -44 kg
(PDF)
H U16 m -48 kg
(PDF)
H U16 m -57 kg
(PDF)
H U16 m -63 kg
(PDF)
H U16 m -70 kg
(PDF)
H U16 m +70 kg
(PDF)
G U16 z -38 kg
(PDF)
G U16 z -42 kg
(PDF)
G U16 z -46 kg
(PDF)
G U16 z -50 kg
(PDF)
G U16 z -55 kg
(PDF)
G U16 z -60 kg
(PDF)
G U16 z -66 kg
(PDF)
G U16 z -73 kg
(PDF)
G U16 z -81 kg
(PDF)
G U16 z +81 kg
(PDF)
Competitors
Name
Club
Category
Pos
Sergejs ADATIŅŠ
Jelgavas BJSS
C U12 z -38 kg
3.
Jan Alekxander AHRENS
Villa Vital Bremen
A U10 z -32 kg
-
Jaroslavs AKIMOVS
Spars
A U10 z -32 kg
-
Marija AKSENOVA
LSPA DS
B U10 m -36 kg
3.
Raimonds ALAŠKEVIČS
Ulbrokas SK
A U10 z -28 kg
-
Ilze ALEKSEJEVA
Gauja
B U10 m -29 kg
1.
Ilze ALEKSEJEVA
Gauja
D U12 m -32 kg
-
Elisei ANDREEV
Rosich
G U16 z -60 kg
7.
Marta ARSENTJEVA
V.Bondarenko DS
B U10 m -40 kg
1.
Aleksandrs AVDEJEVS
Jikan
C U12 z -50 kg
2.
Aleksandrs AVSJUKEVIČS
Lido
C U12 z -46 kg
3.
Artjoms AVSJUKEVIČS
Lido
A U10 z -30 kg
7.
Pavels BAK
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
-
Emīls BALODIS
Ādažu BJSS
C U12 z -32 kg
7.
Martas BALSEVIČIUS
Cunami SK
A U10 z -28 kg
7.
Henriks BALTMANIS
LSPA DS
C U12 z -35 kg
-
Roberts BANKEVICS
Ādažu BJSS
C U12 z -35 kg
-
Timurs BARABANOVS
Ulbrokas SK
A U10 z -26 kg
-
Daniils BARANOVSKIS
Ziemeļblāzma
C U12 z -32 kg
1.
Toms BARANOVSKIS
LSPA DS
A U10 z -30 kg
-
Maximilian BARO
Villa Vital Bremen
A U10 z -30 kg
-
Maksims BARTUŠS
Lido
A U10 z -26 kg
5.
Aleksandr BASANGOV
Lido
A U10 z -35 kg
-
David BASOV
Medved
A U10 z -30 kg
2.
David BASOV
Medved
C U12 z -29 kg
-
Pavels BESSOLCEVS
Lido
C U12 z +55 kg
1.
Aleksejs BESSOĻCEVS
Lido
A U10 z +42 kg
7.
Renat BEZPALIUK
Vyshneve Judo Club
C U12 z -35 kg
3.
Renat BEZPALIUK
Vyshneve Judo Club
E U14 z -35 kg
-
Aleksandrs BEĻACKIS
Ādažu BJSS
G U16 z -73 kg
-
Maksims BIZĀNS
Lido
E U14 z -66 kg
-
Andrejs BOGDANOVS
Lido
E U14 z -66 kg
3.
Artur BOJAROVIC
LOKYS
C U12 z -35 kg
1.
Artur BOJAROVIC
LOKYS
E U14 z -35 kg
1.
Kirils BONDAREVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
-
Romans BORISOVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -28 kg
-
Ernests BRIGMANIS BRIĢIS
Ādažu BJSS
C U12 z -35 kg
5.
Deniss BRITIKOVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -32 kg
1.
Marianna BRUJA
Dinamo LAT
D U12 m -44 kg
-
Marianna BRUJA
Dinamo LAT
D U12 m +44 kg
-
Marks BRUMERMANIS
LSPA DS
A U10 z -32 kg
5.
Patriks BUKŠS
LSPA DS
A U10 z +42 kg
7.
Maksims BULAJEVS
Sigulda
C U12 z -35 kg
5.
Maksims BULAJEVS
Sigulda
E U14 z -35 kg
-
MAKSIM BULGAKOV
Koenig JC
E U14 z -66 kg
1.
MAKSIM BULGAKOV
Koenig JC
G U16 z -66 kg
1.
Timurs CAPLANOVS
Makkabi
A U10 z -28 kg
7.
Viachaslau CHUYASHKOU
Gomeļa raj. BJSS
G U16 z -81 kg
1.
Viachaslau CHUYASHKOU
Gomeļa raj. BJSS
G U16 z +81 kg
1.
Pjotrs DAINEKO
V.Zeļonija SS
A U10 z -32 kg
-
Kārlis DALBIŅŠ
Ādažu BJSS
C U12 z -35 kg
-
Reinis DAUKSTS
LSPA DS
A U10 z -32 kg
2.
Edvards DEMIDOVS
Gauja
C U12 z -32 kg
3.
Aleksandrs DIMITROVS
Lido
E U14 z -60 kg
1.
Viktors DMITREČKOVS
Jelgavas BJSS
G U16 z -66 kg
2.
Rihards DONIS
Makkabi
A U10 z +42 kg
1.
Olha DRIH
Vyshneve Judo Club
H U16 m -57 kg
2.
Arturs DUBILINS
Ziemeļblāzma
A U10 z -38 kg
3.
Mareks DUDOČKINS
Lido
A U10 z -32 kg
7.
Kristofers DUMPIS
Saldus
E U14 z -55 kg
3.
Aleksis DUĻBINSKIS
Gauja
A U10 z -42 kg
-
Jānis DĒRICS
Lido
A U10 z -35 kg
-
Timurs EIHVALDS
Jelgavas BJSS
C U12 z -32 kg
-
Dans EINĀTS
LSPA DS
E U14 z -60 kg
7.
Marta EKMANE
LSPA DS
H U16 m -57 kg
-
Hugo Gustavs EKMANIS
Ādažu BJSS
E U14 z -66 kg
2.
Isla ERKKILÄ
Fudoshin Pori
D U12 m -44 kg
1.
Isla ERKKILÄ
Fudoshin Pori
D U12 m +44 kg
1.
Isla ERKKILÄ
Fudoshin Pori
F U14 m -44 kg
-
Evita EZERA
Lido
D U12 m -44 kg
2.
Evita EZERA
Lido
D U12 m +44 kg
3.
Artemijs FADEJEVS
Lido
A U10 z -26 kg
7.
Yauheni FEDARENKA
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -38 kg
3.
Vladislavs FESTERS
Ulbrokas SK
E U14 z -32 kg
-
Arturs FILIMONOVS
Jikan
C U12 z -55 kg
1.
Pāvels FISENKO
Vidzemes DS
G U16 z -46 kg
-
Rihards FREIMANIS
Kokoro
C U12 z -35 kg
7.
Davids FURMANIS
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
5.
Ričards GAIGALS
V.Zeļonija SS
A U10 z -35 kg
5.
Bruno GAILĀNS
Sigulda
E U14 z -42 kg
5.
Patriks GAILĀNS
Sigulda
E U14 z -42 kg
-
Marlon GARBADE
Villa Vital Bremen
A U10 z -28 kg
-
Aringas GENEVICIUS
Ugnies aidas
C U12 z -42 kg
3.
Aleksandrs GETMANENKO
Kano-Rīga
C U12 z -32 kg
-
Vladislavs GIVOINA
Jaunība LV
E U14 z -50 kg
-
Aleksandrs GLASKOVS
Makkabi
A U10 z -26 kg
3.
Arturs GLASKOVS
Makkabi
A U10 z -22 kg
3.
Samuels GLUHMANS
LSPA DS
A U10 z -22 kg
-
Igor GNEZDICH
Gauja
A U10 z -26 kg
-
Denis GOLOVKINS
Ziemeļblāzma
A U10 z -28 kg
3.
Arsenijs GOLUBKINS
V.Zeļonija SS
E U14 z -60 kg
3.
Vsevolods GONDARJUKS
Vidzemes DS
G U16 z -55 kg
-
MARK GORELIK
Koenig JC
G U16 z -60 kg
5.
Artūrs GRIBUSTS
LSPA DS
A U10 z +42 kg
5.
Artemijs GRIGORJEVS
Jikan
A U10 z -30 kg
7.
Artjoms GRIGORJEVS
Jelgavas BJSS
C U12 z -29 kg
-
Daniels GRIGORJEVS
LSPA DS
E U14 z -46 kg
-
Markuss GRIKOVS
Lido
E U14 z -42 kg
-
Kristaps GUCAĻUKS
Gauja
A U10 z -28 kg
5.
Sofija GŽIBOVSKA
Jaunība LV
H U16 m -63 kg
1.
Roberts GŽIBOVSKIS
Jaunība LV
A U10 z -35 kg
3.
Kirils HALAIMOVS
Lido
A U10 z -22 kg
-
Artsiom HANCHAROU
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -29 kg
-
Sabina HAVLÍČKOVÁ
JUDO SKKP Brno z.s.
H U16 m -57 kg
1.
Ivan HERASYMENKO
Vyshneve Judo Club
A U10 z -26 kg
-
Maksims HOMENKO
Lido
C U12 z -32 kg
7.
Ēriks HOMKA
Lido
A U10 z -30 kg
1.
Ēriks HOMKA
Lido
C U12 z -29 kg
2.
Daniil HRYSHANKOU
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -35 kg
-
Ilya HRYSHCHANKA
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -26 kg
1.
Joonas HÄKKINEN
Fudoshin Pori
E U14 z -66 kg
-
Joonas HÄKKINEN
Fudoshin Pori
G U16 z -66 kg
-
Mārtiņš IEVIŅŠ
Lido
A U10 z -26 kg
3.
Timurs ILJINSKIS
Satori
E U14 z -55 kg
-
Veranika IVANOVA
Gomeļa raj. BJSS
B U10 m -32 kg
-
Grigorijs IVANOVS
LSPA DS
A U10 z -28 kg
-
Kristers IVANOVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -28 kg
-
Aleksijs IVAŠČENKO
Lido
G U16 z +81 kg
-
Riana IĻJAŠENKO
Ādažu BJSS
B U10 m -40 kg
-
Ričards JAKOVLEVS
Jaunība LV
C U12 z -38 kg
-
Edvards JAKOVĻEVS
Makkabi
A U10 z -30 kg
3.
Jaroslavs JANKOVIČS
Ulbrokas SK
A U10 z -28 kg
2.
Agate JANČEVSKA
LSPA DS
B U10 m -32 kg
1.
Ņikita JAROŠEVIČS
Jelgavas BJSS
G U16 z -81 kg
-
Anastasija JAŠINA
Lido
B U10 m -29 kg
2.
Kamilla JEFIMOVA
Jelgavas BJSS
D U12 m -40 kg
1.
Artur JEREMEJEV
Dodze
E U14 z -46 kg
1.
Artur JEREMEJEV
Dodze
G U16 z -46 kg
1.
Daniel JEREMEJEV
Dodze
E U14 z -32 kg
1.
Aleksandrs JERMOŅINS
LSPA DS
A U10 z -32 kg
-
Danila JEVSTIGNEEVS
Makkabi
A U10 z -42 kg
3.
Artūrs JUŽENKO
LSPA DS
C U12 z -55 kg
2.
Jēkabs JĒKABSONS
Saldus
C U12 z -35 kg
2.
Jēkabs JĒKABSONS
Saldus
E U14 z -35 kg
2.
Jegors KALBANOVS
Jelgavas BJSS
C U12 z -46 kg
-
Titas KALINA
Kedainiai
E U14 z -50 kg
1.
Deniss KAPUĻINS
Jikan
C U12 z -38 kg
1.
SAVELII KARAGAZIYAN
Koenig JC
E U14 z -46 kg
7.
Alīna KARPUŠENKOVA
OLIMP
D U12 m -40 kg
-
Stanislau KHADZKOU
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -38 kg
5.
Edvards KINČS
Saldus
G U16 z -55 kg
3.
Dawid KIRSCHNITZKI
Villa Vital Bremen
C U12 z -32 kg
-
Jakub KIRSCHNITZKI
Villa Vital Bremen
E U14 z -38 kg
-
Artūrs KISEĻEVSKIS
Ādažu BJSS
E U14 z -50 kg
3.
Ņikita KOLESNIKS
V.Zeļonija SS
A U10 z -24 kg
5.
Niks KOLKS
V.Zeļonija SS
A U10 z -26 kg
-
Dmitrijs KOLOSOVS
Salaspils džudo klubs
A U10 z -32 kg
3.
Oļegs KORŅEVS
Sigulda
G U16 z -60 kg
7.
Arsenijs KORŠUNOVS
Jikan
C U12 z +55 kg
2.
Mikael KOSKINEN
Fudoshin Pori
E U14 z -55 kg
-
Mikael KOSKINEN
Fudoshin Pori
G U16 z -55 kg
5.
STEPAN KOVALEV
Koenig JC
G U16 z -46 kg
2.
Lukass KOVALEVSKIS
Lido
G U16 z -50 kg
2.
Timurs KOVAĻENKO
Dinamo LAT
C U12 z -42 kg
-
Aleksandrs KOVAĻKOVS
Ādažu BJSS
G U16 z -55 kg
7.
Fēlikss KOZLOVSKIS
Ādažu BJSS
C U12 z -38 kg
-
Estere KOČKINA
LSPA DS
B U10 m -36 kg
1.
Staņislavs KOĻESŅIKOVS
Lido
C U12 z -38 kg
5.
Sofija KOĻESŅIČENKO
Ādažu BJSS
H U16 m -63 kg
2.
Rihards KRAUZE
Sigulda
A U10 z -35 kg
-
Artūrs KRIEVĀNS
LSPA DS
E U14 z -50 kg
3.
Reinis KRĪGERS
LSPA DS
A U10 z -24 kg
3.
Aleksejs KULAKOVS
Ādažu BJSS
C U12 z -26 kg
-
Tits KULLO
V.Zeļonija SS
A U10 z -38 kg
-
Davids KUNGURCEVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
-
Edgars KURGANS
Lido
A U10 z -26 kg
1.
ANDREY KUZMIN
Koenig JC
E U14 z -42 kg
1.
ANDREY KUZMIN
Koenig JC
G U16 z -42 kg
2.
Ņikita KUZŅECOVS
OLIMP
E U14 z -60 kg
3.
Jekaterina KUZŅICOVA
LSPA DS
B U10 m -29 kg
3.
Maksims KUĻIŠEVSKIS
LSPA DS
A U10 z -28 kg
-
Julian LAMMLE
Villa Vital Bremen
C U12 z -32 kg
5.
Maksim LATIŠEV
Gauja
C U12 z -38 kg
7.
Arturs LAUFMANIS
Makkabi
G U16 z -55 kg
2.
Ernests LAUFMANIS
Makkabi
E U14 z -46 kg
3.
Armands LEGZDIŅŠ
LSPA DS
C U12 z -32 kg
-
Nazar LEONCHUK
Vyshneve Judo Club
G U16 z -55 kg
5.
Maksim LEOSHKEVICH
Кингисепп
A U10 z -32 kg
-
Maksim LEOSHKEVICH
Кингисепп
C U12 z -32 kg
3.
Artūrs LEVICKIS
OLIMP
C U12 z -32 kg
5.
Karims LEVČUKS
Spars
A U10 z -38 kg
2.
MIKHAIL LITVINOV
Koenig JC
G U16 z -55 kg
1.
Vladislavs LITVIŠKO
Ziemeļblāzma
C U12 z -46 kg
1.
Matvejs LOBAŽEVIČS
Ziemeļblāzma
E U14 z -50 kg
2.
Sergejs LOMAKA
LSPA DS
C U12 z -29 kg
3.
Arnolds LOSĀNS
Jelgavas BJSS
A U10 z +42 kg
3.
Mārcis MADELĀNS
Jaunība LV
C U12 z -29 kg
-
VLADIMIR MAKARENKO
Koenig JC
G U16 z -50 kg
1.
Dmytro MAKSYMENKO
Vyshneve Judo Club
E U14 z -46 kg
3.
Nikita MALETS
Vyshneve Judo Club
C U12 z -29 kg
-
Ilia MARAEV
Medved
A U10 z -35 kg
-
Teodors MARCENKO
LSPA DS
E U14 z -35 kg
3.
Kamile MARCINKEVICIUTE
Kedainiai
F U14 m -52 kg
1.
Maksims MARHELOVS
V.Bondarenko DS
C U12 z -46 kg
-
Jevģenijs MARJASOVS
OLIMP
A U10 z -24 kg
7.
Erofejs MARKOVS
Lido
C U12 z -35 kg
7.
Kirills MARKOVS
Lido
E U14 z -38 kg
3.
Viyaleta MAROZAVA
Gomeļa raj. BJSS
F U14 m +57 kg
-
Artjoms MARČENKO
Jelgavas BJSS
A U10 z -24 kg
1.
Danila MELNIKAU
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -42 kg
2.
Nikita MELNIKOVS
Makkabi
A U10 z -30 kg
-
Jegors MERKUŠEVS
Jelgavas BJSS
E U14 z -35 kg
-
Mantas MICKIEVIČIUS
Cunami SK
A U10 z -30 kg
-
Francis MIKUCKIS
Lido
E U14 z -46 kg
2.
Vladislavs MIŅENKOVS
Lido
E U14 z -42 kg
-
Benita MIŠINA
OLIMP
B U10 m -36 kg
-
Tomass MIŠĶIS
Ulbrokas SK
A U10 z -35 kg
5.
DMITRY MOLCHANOV
Koenig JC
E U14 z -55 kg
1.
DMITRY MOLCHANOV
Koenig JC
G U16 z -55 kg
3.
Daniels MONGINS
Vidzemes DS
G U16 z -50 kg
-
Jonas MORKŪNAS
Cunami SK
A U10 z +42 kg
2.
Nika MOTIĻKOVA
Gauja
D U12 m -32 kg
1.
AMBARCUM MOVSISYAN
Koenig JC
G U16 z -60 kg
3.
Marcel MRAVEC
JUDO SKKP Brno z.s.
G U16 z -60 kg
1.
Elizabete MUNTJANA
Jelgavas BJSS
H U16 m -70 kg
-
ROMAN MYASIN
Koenig JC
E U14 z -50 kg
7.
Arsenii NEBOGIN
Rosich
A U10 z -26 kg
-
Artjoms NIKUĻINS
LSPA DS
C U12 z -55 kg
-
Artjoms NOSOVS
Lido
A U10 z -35 kg
-
Aleksejs OREŠKO
Jelgavas BJSS
A U10 z -32 kg
-
Andrejs PABĒRZIS
Samurs
A U10 z -35 kg
1.
Artjoms PARINOVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
-
Denis PELEVIN
Rosich
A U10 z -38 kg
-
IVAN PESHKOV
Koenig JC
G U16 z -60 kg
2.
Kiril PETROV
Rosich
A U10 z -24 kg
3.
Daniela PETROVA
Sigulda
F U14 m -52 kg
-
Maksims PETRUŅA
Jikan
C U12 z -35 kg
-
Jelizaveta PJATECKA
Lido
F U14 m -44 kg
1.
Jelizaveta PJATECKA
Lido
H U16 m -44 kg
1.
Varvara PJATECKA
Lido
A U10 z -24 kg
5.
Anton PODDUEV
Gurievsk Red Star Club
A U10 z -28 kg
3.
Anton PODDUEV
Gurievsk Red Star Club
C U12 z -29 kg
5.
Ruslans POĻIŠKO
Jelgavas BJSS
C U12 z -29 kg
5.
Daniels PRIEDITIS
Jelgavas BJSS
A U10 z -30 kg
-
Vaļerijs PROHOROVS
Jelgavas BJSS
E U14 z -60 kg
-
Oleksandrs PROKAZA
Gauja
C U12 z -29 kg
7.
Randel PÄÄSTEL
Rei
G U16 z -60 kg
3.
Kristaps PĀRUPIETIS
Ziemeļblāzma
E U14 z -42 kg
2.
Mārtiņš PĀRUPIETIS
Ziemeļblāzma
E U14 z -35 kg
3.
Valters PŪCĪTIS
Ādažu BJSS
A U10 z -42 kg
3.
Valeryia RABTSAVA
Gomeļa raj. BJSS
B U10 m -36 kg
2.
Edgars RADIONOVS
Jelgavas BJSS
C U12 z -32 kg
-
Viesturs RASNAČ
Samurs
A U10 z -30 kg
-
Franks RAZUMOVSKIS
Lido
A U10 z -42 kg
-
Kern REINHOLD
Hannover Judo Team
G U16 z -55 kg
-
Jūlijs RENIŅŠ
Gauja
A U10 z -26 kg
-
Artjoms REŅĢE
V.Zeļonija SS
A U10 z +42 kg
5.
Steffen RISTEDT
Villa Vital Bremen
C U12 z -35 kg
-
Aleksandrs RITENBERGS
LSPA DS
A U10 z -38 kg
-
Sandijs ROZEVSKIS
Gauja
C U12 z -35 kg
-
Bruno ROZITIS
Gauja
A U10 z -35 kg
-
Maksimilians RUDASS
Makkabi
E U14 z -42 kg
7.
Tomi Tan RÖHOLM
Fudoshin Pori
G U16 z -66 kg
-
Valdis SADOVSKIS
Gauja
C U12 z -32 kg
2.
Aleksandrs SAFRONOVS
Gauja
A U10 z -26 kg
-
Pihla SALONEN
Fudoshin Pori
H U16 m -48 kg
1.
Maksims SAPERINS
LSPA DS
C U12 z -35 kg
-
Ivan SAPONAU
Gomeļa raj. BJSS
C U12 z -42 kg
1.
Enriko SCHULZ
Villa Vital Bremen
C U12 z -42 kg
3.
Marija SELEZŅOVA
Spars
H U16 m -57 kg
3.
Fjodors SEMENECS
Gauja
A U10 z -26 kg
5.
Leonard SEMJONOVS
Jelgavas BJSS
C U12 z -50 kg
-
Oskars SEŅKANS
Sigulda
E U14 z +66 kg
-
Nikolajs SIDORIKS
Lido
E U14 z -42 kg
3.
Alena SINEVA
Rosich
H U16 m -44 kg
-
Ņikita SKORBENKO
Jelgavas BJSS
G U16 z -73 kg
1.
Roberts SKULTE
LSPA DS
E U14 z -42 kg
-
Ričard SMANS
Jaunība LV
E U14 z -38 kg
3.
Danila SMIRNOVAS
Cunami SK
A U10 z -30 kg
5.
Danila SMIRNOVAS
Cunami SK
C U12 z -29 kg
-
ALEKSEY SOLOVEY
Koenig JC
E U14 z -46 kg
7.
Maksims SOLOVJOVS
Jelgavas BJSS
A U10 z -26 kg
7.
Roman SPOMER
Villa Vital Bremen
A U10 z -35 kg
-
Izolde SPRINĢE
V.Zeļonija SS
H U16 m +70 kg
1.
MIKHAIL STASKEVICH
Koenig JC
G U16 z -42 kg
1.
Viktorija STOĻAROVA
OLIMP
D U12 m -40 kg
2.
Ksenia STRUKA
Ādažu BJSS
B U10 m -32 kg
2.
Annija STRUPA
Jelgavas BJSS
H U16 m -48 kg
-
Gļebs STUPĀNS
Jikan
E U14 z -42 kg
7.
Markuss STUPĀNS
Jikan
E U14 z -42 kg
-
Marks SUTIKA
Jelgavas BJSS
G U16 z -73 kg
3.
Georgijs SVIRBUTOVIČS
V.Zeļonija SS
A U10 z -26 kg
-
Maksims TARASKINS
Lido
A U10 z -22 kg
1.
NIKITA TEHETILOV
Koenig JC
E U14 z -38 kg
-
Edgars TEICĀNS
LSPA DS
A U10 z -30 kg
-
Timurs TELEŠS
Ādažu BJSS
A U10 z -38 kg
1.
Daniels TELICA
OLIMP
E U14 z -42 kg
-
Damirs TERENTJEVS
Jelgavas BJSS
C U12 z -35 kg
-
Alina TESLENKO
Dinamo LAT
D U12 m +44 kg
2.
Robin THIELE
Villa Vital Bremen
A U10 z -28 kg
-
Maksims TIHONOVS
Lido
C U12 z -42 kg
-
Erika TJURINA
Jelgavas BJSS
H U16 m -63 kg
-
Timofejs TKAČOVS
Spars
A U10 z -35 kg
2.
Timurs TOPČIJS
Makkabi
E U14 z -42 kg
5.
Eriks ULĀNOVS
LSPA DS
E U14 z -50 kg
5.
Matīss URBANOVIČS
Sigulda
E U14 z -50 kg
7.
Amina USMANOVA
Ādažu BJSS
D U12 m -32 kg
2.
Umārs USMANOVS
Ādažu BJSS
A U10 z -22 kg
2.
Radmila USTINOVA
Perm
B U10 m -29 kg
-
Deniss USTINOVIČS
Ziemeļblāzma
E U14 z -42 kg
-
Edgars UVAROVS
LSPA DS
A U10 z -28 kg
-
Aleksandrs VAHATOVS
Lido
C U12 z -29 kg
7.
Juris VAIVODS
Jaunība LV
G U16 z -73 kg
2.
Arturs VALTERS
Jaunība LV
C U12 z -35 kg
-
Alekss VANCANS
Gauja
C U12 z +55 kg
-
Daniīls VASIĻJEVS
Lido
E U14 z +66 kg
1.
Krils VAŠČINSKIS
Lido
C U12 z -46 kg
2.
Dāvids VERZE
Jaunība LV
A U10 z -32 kg
5.
Sabīna VEĻIKA
LSPA DS
H U16 m +70 kg
-
Timofejs VEŽENKOVS
Dinamo LAT
C U12 z -38 kg
7.
Aigars VJAZEMSKIS
Ādažu BJSS
A U10 z -38 kg
3.
Dominiks VJAZOVKINS
Lido
C U12 z -32 kg
-
Gustavs VOITENKO
Sigulda
A U10 z -26 kg
-
Iļja VOLKOVS
Jaunība LV
A U10 z -32 kg
3.
Mihails VOLODENOKS
Lido
A U10 z -30 kg
3.
Maksims VOLODJKO
Ādažu BJSS
A U10 z -24 kg
7.
Daniils VOLODKEVIČS
LSPA DS
E U14 z -60 kg
7.
Radomirs VORONCOVS
Jikan
A U10 z +42 kg
3.
Ruslan YANAU
Gomeļa raj. BJSS
E U14 z +66 kg
2.
Denis ZAGDAJS
Jelgavas BJSS
A U10 z -32 kg
7.
Aleksandrs ZAHAROVS
Ziemeļblāzma
A U10 z -42 kg
1.
Daniels ZAICEVS
Ziemeļblāzma
A U10 z -24 kg
2.
Marks ZALTANS
LSPA DS
A U10 z -35 kg
7.
Ričards ZARIŅŠ
V.Zeļonija SS
A U10 z -35 kg
3.
Oskars ZASTUPŅEVIČS
LSPA DS
A U10 z -35 kg
7.
Bruno ZAĶIS
Ādažu BJSS
A U10 z -28 kg
-
Matīss ZEIĻA
Samurs
E U14 z -55 kg
2.
Daniels ZEPS
LSPA DS
A U10 z -26 kg
-
Mikalai ZHUKAU
Gomeļa raj. BJSS
A U10 z -26 kg
2.
Dziyana ZHUKAVA
Gomeļa raj. BJSS
H U16 m -48 kg
2.
Ņikita ZLAMINOVS
Lido
C U12 z -38 kg
-
Kiryl ZLATAU
Gomeļa raj. BJSS
E U14 z -50 kg
-
Daniels ZVANERS
Kano-Rīga
C U12 z -35 kg
3.
Edgars ČAKŠS
Jelgavas BJSS
G U16 z -66 kg
3.
Davids ČERŅAKS
Lido
G U16 z -66 kg
3.
Kristiāns ČUMIKS
Ādažu BJSS
G U16 z -55 kg
7.
Jēkabs ĢIRNIS
Sigulda
A U10 z -26 kg
-
Kirils ŅEMČIKOVS
Lido
A U10 z -32 kg
-
Damirs ŅIKITINS
Ziemeļblāzma
A U10 z -28 kg
5.
Alevtīna ŠPIKA
Makkabi
H U16 m -70 kg
1.
Fricis Roberts ŠTRAUSS
Ādažu BJSS
C U12 z -35 kg
-
Adele ŠULTE
V.Zeļonija SS
F U14 m +57 kg
1.
Deniss ŽIZŅEVSKIS
Lido
E U14 z -46 kg
5.
Dmitrijs ŽUKAUSKS
Jelgavas BJSS
A U10 z -42 kg
-
Артем АГАРОНЯН
Брандком-Мастерс
E U14 z -38 kg
1.
Артем АГАРОНЯН
Брандком-Мастерс
G U16 z -38 kg
-
Дмитрий БОРИСОВ
Брандком-Мастерс
C U12 z -38 kg
2.
Дмитрий БОРИСОВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -38 kg
2.
Дмитрий БОРИСОВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -38 kg
1.
Константин ВИНОКУРОВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -60 kg
2.
Константин ВИНОКУРОВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -60 kg
5.
Никита ГОНЧАРОВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -60 kg
5.
Никита ГОНЧАРОВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -60 kg
-
Алексей ЕВСТИГНЕЕВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -60 kg
5.
Алексей ЕВСТИГНЕЕВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -60 kg
-
Артур ЕГИАЗАРЯН
Брандком-Мастерс
C U12 z -50 kg
1.
Артур ЕГИАЗАРЯН
Брандком-Мастерс
E U14 z -50 kg
5.
Арсений КНЯЗЕВ
Брандком-Мастерс
C U12 z -29 kg
1.
Владислав ПОПОВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -46 kg
5.
Владислав ПОПОВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -46 kg
3.
Владислав ПОПОВ6
Брандком-Мастерс
G U16 z -46 kg
-
Олег САЗОНОВ
Брандком-Мастерс
A U10 z -42 kg
2.
Олег САЗОНОВ
Брандком-Мастерс
C U12 z -42 kg
-
Егор СЕЛИФАНОВ
Брандком-Мастерс
E U14 z -42 kg
3.
Егор СЕЛИФАНОВ
Брандком-Мастерс
G U16 z -42 kg
-
Арсений ТРОФИМОВ
Брандком-Мастерс
A U10 z -28 kg
1.
Арсений ТРОФИМОВ
Брандком-Мастерс
C U12 z -29 kg
3.