|
Results |
G U10 -24 kg (2) |
1. | Nika MOTIĻKOVA | Gauja/LAT |
G U10 -27 kg (8) |
1. | Justīne PETRAUSKAITE | Jelgavas Džudo/LAT |
2. | Viktorija KOVŠA | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Lika ZACMANE | Bosko/LAT |
3. | Marta ARSENTJEVA | V.Bondarenko DS/LAT |
5. | Riana IĻJAŠENKO | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Anastasija DUBROVENKO | Spars/LAT |
7. | Loreta ČORBA | Ulbrokas SK/LAT |
7. | Amina USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
G U10 -30 kg (6) |
1. | Anna GULĪTE | Lido/LAT |
2. | Alise BUĻJONE | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Unda ZILBERE | Kyodai/LAT |
3. | Ella LĀRMANE | LSPA/LAT |
G U10 -34 kg (5) |
1. | Amēlija BARANOVSKA | Kyodai/LAT |
2. | Darja SERINA | Spars/LAT |
3. | Monika KAPACIUNAITE | Ugnies aidas/LTU |
G U10 -38 kg (2) |
1. | Aļika AVTUHOVA | Spars/LAT |
2. | Antra MUŽICA | Kyodai/LAT |
G U10 +38 kg (2) |
1. | Paula PULKSTENE | Dinamo LAT/LAT |
D U10 -21 kg (10) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Armands TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Roberts DZELME | Spars/LAT |
5. | Maksims SOLOVJOVS | Jelgavas Džudo/LAT |
5. | Fjodors SEMEŅECS | Gauja/LAT |
7. | Aleks KOZLOVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Umārs USMANOVS | Ādažu BJSS/LAT |
D U10 -23 kg (8) |
1. | Kristaps GUCAĻUKS | Gauja/LAT |
2. | Jaroslavs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Zahars LISENKO | Spars/LAT |
5. | Rūdolfs GRAUDIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Denis GOLOVKINS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | David BASOV | Кингисепп/RUS |
7. | Artūrs PROŠKINS | Ulbrokas SK/LAT |
D U10 -25 kg (16) |
1. | Gustavs ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Aleksandrs VAHATOVS | Lido/LAT |
3. | Ēriks HOMKA | Lido/LAT |
3. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
5. | Kirills PETROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Rodrigo ĀBELE | Kyodai/LAT |
7. | Norberts JĒKABSONS | Ulbrokas SK/LAT |
7. | Damirs TERENTJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U10 -27 kg (24) |
1. | Fricis ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Daniel JEREMEJEV | Dodze/EST |
3. | Mārtiņš PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
3. | Roberts UMBRAŠKO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Roberts BANKEVICS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Rafaels SPIRIDOVSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Ivans SOROKINS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Olivers KEMPISS | Samurs/LAT |
D U10 -29 kg (27) |
1. | Arsenijs GUDEJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Martins LĪVS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Raitis RINALDO | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Antons MJATIŠKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
5. | Svjatoslavs MEDVEDEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Fjodors GRICUKS | Lido/LAT |
7. | Jaroslavs ANUFRIJEVS | Ziemeļblāzma/LAT |
D U10 -32 kg (24) |
1. | Minijus LEONAVICIUS | Ugnies aidas/LTU |
2. | Edvards ANCĀNS | Lido/LAT |
3. | Tomass MANFELDS | Kyodai/LAT |
3. | Ģirts PURIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Artjoms ŽUKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Roberts JURKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Timofejs VEŽENKOVS | Dinamo LAT/LAT |
7. | Ričards KRASTS | LSPA/LAT |
D U10 -35 kg (18) |
1. | Aidas PILECKAS | Ugnies aidas/LTU |
2. | Artūrs SOKOLOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Danila VINOGRADOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Jeļisejs BUMAŽKINS | Lido/LAT |
5. | Vladimirs JANKOVIČS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
7. | Ričards ZOLMANIS | Saldus/LAT |
7. | Leons USTINOVS | Ādažu BJSS/LAT |
D U10 -38 kg (11) |
1. | Vladislavs LITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Ričards SABĻINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kaspars BĒRZIŅŠ | Lido/LAT |
3. | Mareks BAGAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Aleks POMERANCS | Lido/LAT |
5. | Timurs GAPONOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Daniels STRODS | Lido/LAT |
7. | Ņikita KOLOSOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
D U10 -42 kg (11) |
1. | Arsēnijs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Dāvids GAIGALS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Andrejs GRISAČEVS | Bosko/LAT |
3. | Maksims VOROBJOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Maksims BEZRODNIJS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Emīls INDRIKSONS | Sigulda/LAT |
7. | Aleksejs KĻUJEVS | Gauja/LAT |
7. | Mārtiņš SPRIDZĀNS | Dinamo LAT/LAT |
D U10 -46 kg (4) |
1. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
2. | Arnolds ARSENTJEVS | Lido/LAT |
3. | Stepans LOMAKINS | Bosko/LAT |
D U10 -50 kg (2) |
1. | Pavels BESSOLCEVS | Lido/LAT |
2. | Daniils GROMOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
D U10 +50 kg (4) |
1. | Arsenijs KORŠUNOVS | Lido/LAT |
2. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Raivis NAGLA | Dinamo LAT/LAT |
E U12 -25 kg (2) |
1. | Roberts NEILANDS | Kyodai/LAT |
E U12 -27 kg (2) |
1. | Roberts LEIZĀNS | Kyodai/LAT |
E U12 -29 kg (5) |
1. | Jurijs MOHOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
3. | Eduards NIKA | Ādažu BJSS/LAT |
E U12 -32 kg (18) |
1. | Kristaps PĀRUPIETIS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Ļevs RIBAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Andrejs TELEŠS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Renārs Laimonis OLIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Stepans MIRONOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Eduards LĪPENĪTS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Mikus JURGENSONS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Raitis ŠTELMAHERS | Ādažu BJSS/LAT |
E U12 -35 kg (25) |
1. | Matīss ZEIĻA | Samurs/LAT |
2. | Rihards TAUBE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Aleksejs GORBATENKO | Spars/LAT |
3. | Deniss KAMENSKIS | Bosko/LAT |
5. | Vladimirs SEĻEZŅOVS | Kyodai/LAT |
5. | Roberts PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Jevgenijs HARAHŅINS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Nikolajs SIDORIKS | Lido/LAT |
E U12 -38 kg (23) |
1. | Kristers VĒJŠ | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Timurs PANTELEJEVS | Bosko/LAT |
3. | Francis MIKUCKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artjoms GORBATENKO | Spars/LAT |
5. | Viktors TARASOVS | Lido/LAT |
5. | Aleksejs LAIDINENS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Ernests LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
7. | Maksims JERMOLAJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
E U12 -42 kg (18) |
1. | Artur JEREMEJEV | Dodze/EST |
2. | Artūrs GORNIKS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Andrejs VANAGS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Artūrs KISEĻEVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Aristarhs PUTEVICS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ņikita VINOGRADOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Aleksandrs SOSNOVSKIS | Lido/LAT |
7. | Kristofers DUMPIS | Saldus/LAT |
E U12 -46 kg (9) |
1. | Aleksandrs DIMITROVS | Lido/LAT |
2. | Ņikita SMIRNOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Renards OZOLS | Lido/LAT |
3. | Timurs CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Eduards PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Daniels LIVŠICS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Kristiāns FEDOTOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Jegors MAKAROVS | Gauja/LAT |
E U12 -50 kg (6) |
1. | Nikita SUHLOVS | Lido/LAT |
2. | Maksims BIZĀNS | Lido/LAT |
3. | Romans POPOVS | Lido/LAT |
3. | Mārtiņš SAULĪTIS | V.Zeļonija SS/LAT |
E U12 -55 kg (7) |
1. | Deniss CIHANOVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Roberts JOŅINS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Markuss ĻEBEDEVS | Ippon džudo klubs/LAT |
3. | Ņikita VINOGRADOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
E U12 +60 kg (3) |
1. | Artūrs DAUKSTS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Krišjānis Toms KRŪMIŅŠ | Lido/LAT |
F U14 -32 kg (2) |
1. | Keita DOBROĻUBOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
C U14 LM -36 kg (4) |
1. | Kristiana JURKEVICA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Helēna ĒRENPREISA | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Daniela ŠADUROVA | Singitaj/LAT |
C U14 LM -40 kg (4) |
1. | Evelīna GRAUMANE | Lido/LAT |
2. | Aleksandra NAZAROVA | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Paula Elīza CERA | Kyodai/LAT |
F U14 -40 kg (2) |
1. | Helēna ĒRENPREISA | Ādažu BJSS/LAT |
C U14 LM -44 kg (6) |
1. | Alevtīna ŠPIKA | Makkabi/LAT |
2. | Marija SELEZŅOVA | Spars/LAT |
3. | Vlada SOCKA | Gauja/LAT |
3. | Anastasija SOKIRJANSKA | V.Zeļonija SS/LAT |
F U14 -44 kg (3) |
1. | Alevtīna ŠPIKA | Makkabi/LAT |
2. | Adele ŠULTE | V.Zeļonija SS/LAT |
C U14 LM -48 kg (5) |
1. | Elīza JEVSTIGŅEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Sofija GŽIBOVSKA | Jaunība LV/LAT |
3. | Lana LIKOVA | Singitaj/LAT |
F U14 -48 kg (3) |
1. | Elīza JEVSTIGŅEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Ugne PILECKAITE | Ugnies aidas/LTU |
C U14 LM -52 kg (6) |
1. | Vineta ALKSNE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Nika JANKOVSKA | Lido/LAT |
3. | Andra NIKA | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Keita LEITONE | Ādažu BJSS/LAT |
C U14 LM +52 kg (8) |
1. | Kristiāna BABIJA | Kyodai/LAT |
2. | Patrīcija MARĶITĀNE | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Paula LAMA | Lido/LAT |
3. | Jelizavete BISTROVA | Bosko/LAT |
5. | Izolde SPRINĢE | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Sofija KOĻESŅIČENKO | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Lelde ČERBIKOVA | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Ksenija BALIŠEVA | Singitaj/LAT |
F U14 +52 kg (3) |
1. | Vineta ALKSNE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Andra NIKA | Ādažu BJSS/LAT |
A U14 -38 kg (12) |
1. | Patriks KALNIŅŠ | Lido/LAT |
2. | Inarts TUMŠAIS | Kyodai/LAT |
3. | Vladimirs ŠČERBAKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Antons KUZMINOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Deniss PUŠŅENKOVS | Ulbrokas SK/LAT |
5. | Ņikita BUIVIDS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Nikolajs ĻAŠČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
A U14 -42 kg (24) |
1. | Ļevs KAĻIŅINS | Lido/LAT |
2. | Antonijs JUZEFOVIČS | Lido/LAT |
3. | Kirills AVSJUKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Tomass URBĀNS ORBĀNS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Niklāvs KRAVALIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ralfs ALKSNIS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Jānis Edgars ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Ņikita VOFROMEJEVS | Jelgavas BJSS/LAT |
A U14 -46 kg (14) |
1. | Andrejs SKOMOROHOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Kristaps BRICS | Kyodai/LAT |
3. | Germans GRIGORJEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Ņikita GOLUBS | Lido/LAT |
5. | Andris ADAMOVIČS | Kyodai/LAT |
5. | Arturs LAUFMANIS | Makkabi/LAT |
7. | Jānis BISTROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Aleksandrs KOVAĻKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
A U14 -50 kg (10) |
1. | Leonids GRINVALDS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Oļegs MAISTRUKS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Elvis KĀRKLIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Daniels NOVAČENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ņikita SAPROŅENKO | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Marks SUTIKA | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Kristiāns ČUMIKS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Aivis KRŪMIŅŠ | Jaunība LV/LAT |
A U14 -55 kg (9) |
1. | Juris VAIVODS | Jaunība LV/LAT |
2. | Edgars DUKAĻSKIS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Māris SEDLENIEKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Fjodors ZERNOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Matvejs ZAKOĻAPINS | Ippon džudo klubs/LAT |
5. | Krišjānis PĻAVIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Artūrs AIZSTRAUTS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Ilja SUVOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
A U14 -60 kg (6) |
1. | Artjoms MELIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Ņikita SKORBENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Aleksandrs ŠPIKA | Makkabi/LAT |
3. | Andrejs ĻEŠČIKS | Makkabi/LAT |
A U14 -66 kg (9) |
1. | Edgars JURGENBERGS | Lido/LAT |
2. | Ņikita JAROŠEVIČS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Mikus SĪPOLS | Kyodai/LAT |
3. | Andrejs KAMENSKIS | Bosko/LAT |
5. | Andrejs KOMISAROVS | Bosko/LAT |
5. | Edgars SLĪPAIS | Kyodai/LAT |
7. | Daniels PAŅKOVS | Bosko/LAT |
7. | Kristaps KRŪMIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
A U14 -73 kg (3) |
1. | Aleks DEVIĶIS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Aleksijs IVAŠČENKO | Lido/LAT |
A U14 +73 kg (6) |
1. | Rodions BARINOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
2. | Iļja DEŅISOVS | Lido/LAT |
3. | Edvards BĒRZIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Klāvs GAILĪTIS | Ādažu BJSS/LAT |
C U16 LM -52 kg (6) |
1. | Daira KROPE | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Diana IVANOVA | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Keita MILJONE | Sigulda/LAT |
3. | Monta MELZOBA | Alūksnes BJSS/LAT |
C U16 LM -63 kg (4) |
1. | Miļena RINKEVIČA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Elizabete GAPONE | Kyodai/LAT |
3. | Kristiāna ZANDAVA | Samurs/LAT |
C U16 LM +70 kg (3) |
1. | Anna ĻEBEDEVA | Ippon džudo klubs/LAT |
2. | Katrīna Laura TKAČENKO | Ippon džudo klubs/LAT |
B U16 -42 kg (4) |
1. | Andrejs RIŽOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Aleksandrs ČERNIŠOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Dmitrijs ŠEVJAKOVS | Lido/LAT |
B U16 -46 kg (4) |
1. | Deniss IVANOVS | Bosko/LAT |
2. | Gatis LEĻEVS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Aigars BUNDZENS | Alūksnes BJSS/LAT |
B U16 -50 kg (5) |
1. | Vadims KASATKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Kristaps GULĪTIS | Lido/LAT |
3. | Maksims MARINS | Ādažu BJSS/LAT |
B U16 -55 kg (7) |
1. | Sandro RAZMADZE | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Anthony DE ANGELIS | Makkabi/LAT |
3. | Niķita ZAGARODNIJS | Samurs/LAT |
3. | Vladimirs ROMAŠKINS | V.Zeļonija SS/LAT |
B U16 -60 kg (7) |
1. | Artūrs Dāniels RIŽIJS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Mareks MARKANS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Uldis NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Konstantīns NOVIKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
B U16 -66 kg (13) |
1. | Artjoms HOMENKO | Lido/LAT |
2. | Artūrs Daniels KRASOVSKIS | Lido/LAT |
3. | Renārs HANS | Sigulda/LAT |
3. | Dans ABBASOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ruslans PETKUNS | Lido/LAT |
5. | Aksels Aleksandrs LĪDUMS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Armīns SVENCIS | Lido/LAT |
7. | Sergejs TOKMANCEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
B U16 -73 kg (7) |
1. | Aleksandrs DRJANIGINS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Aleksandrs BURDŽIBALJANS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Krišjānis GERHARDS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kristers TĪRMANIS | Spars/LAT |
B U16 -81 kg (6) |
1. | Sandro HUPENIJA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Bogdans KOROĻEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Artūrs RAINIKS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Dionisijs MJAGKOVS | Satori/LAT |
B U16 +81 kg (3) |
1. | Aleksandrs GRAČKOVS | Makkabi/LAT |
2. | Romāns KURMIŠEVS | Bosko/LAT |
|