Rezultāts |
F U10 M-28 (5) |
1. | Sofija IVANOVA | Džudo klubs Kin/LAT |
2. | Amīlija LESNIECE | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Eva Kiara NGARI | Kyodai/LAT |
4. | Elizaveta TRIFONOVA | Singitaj/LAT |
5. | Elīna ŠELUHINA | Džudo klubs Kin/LAT |
F U10 M-36 (3) |
1. | Olīvija RENIŅA | Sigulda/LAT |
2. | Darija LOBAŽEVIČA | Ziemeļblāzma/LAT |
F U10 M+36 (2) |
1. | Anastasija GULAJA | Bosko/LAT |
2. | Anastasija BIZENKOVA | Ziemeļblāzma/LAT |
F U10 Z-26 (11) |
1. | Elārijs MATVEJEVS | Sigulda/LAT |
2. | Danijars HISAMEJEVS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
3. | Alisters POMERANCIS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Otto REKKE | Mārupe Džudo klubs/LAT |
5. | Viktors BULATOVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
5. | Adrians ŠIHOLAJS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Marats DENISS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
7. | Kristaps PALAMARČUKS | Kyodai/LAT |
F U10 Z-29 (21) |
1. | Māris TEICĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Olivers MĪLENBERGS | Kyodai/LAT |
3. | Marks PORTAKOVS | Džudo klubs Kin/LAT |
3. | Ričards JĒKABSONS | Kyodai/LAT |
5. | Natans TOŅEŅKIJS | Džudo klubs Kin/LAT |
5. | Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Timofejs BISTRJAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Georgs DIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
F U10 Z-32 (18) |
1. | Hugo Atis CELMS | Kyodai/LAT |
2. | Ralfs JAKSTEVIČS | Kyodai/LAT |
3. | Artūrs KOLEDA | TIGER Judo Club/LAT |
3. | Renars RUNIS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Maksims NABATOVS | Bosko/LAT |
5. | Martins TRIKULIS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Kristians ŠTEINBERGS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Jurijs HOROŅKO | Ādažu BJSS/LAT |
F U10 Z-35 (9) |
1. | Artjoms ZUNTNERS | TIGER Judo Club/LAT |
2. | Daniels BENIOSEVS | Satori/LAT |
3. | Olivers OZOLIŅŠ | RDsport/LAT |
3. | Oskar TRUMM | Rei/EST |
5. | Ričards JAKOVICKIS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
5. | Vitālijs ALEHNO | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Artūrs PIRHS | Jevgenija Borodavko SK/LAT |
7. | Potaps MAKSIMOVS | Satori/LAT |
F U10 Z-38 (8) |
1. | Marks SPODARIKS | Spars/LAT |
2. | Yehor OLKHOVYK | Сумы КДЮСШ Динамо/UKR |
3. | Jānis BĒRZIŅŠ | Jelgavas Džudo/LAT |
3. | Rūdolfs KOJĀNS | Sigulda/LAT |
5. | Arturs RIBAKS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Savelijs TRIFONOVS | Singitaj/LAT |
7. | Georgs VEREŠCAGINS | CHALLENGE/LAT |
7. | Daniils VOLODJKO | Jelgavas BJSS/LAT |
F U10 Z-42 (4) |
1. | Franks MIKUCKIS | Kyodai/LAT |
2. | Rodions ČMILS | Spars/LAT |
3. | Romāns KOSTROMINS | Džudo klubs Kin/LAT |
F U10 Z-46 (4) |
1. | Ņikita VAITEHOVIČŠ | Džudo klubs Kin/LAT |
2. | Danils POĻAKOVS | CHALLENGE/LAT |
3. | Artēmijs AFANASJEVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
F U10 Z-50 (4) |
1. | Dāvids BATRAKS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Pēteris BULATOVS | Mārupe Džudo klubs/LAT |
3. | Andžejs MAGAZIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
F U10 Z+50 (4) |
1. | Imam KASUMOV | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Reinis INDARS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Adrians ZEĻONIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
E U12 M-32 (5) |
1. | Alise PEĻŅA | LSPA DS/LAT |
2. | Nika MAHAJEVA | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Sumaija USMANOVA | Ādažu BJSS/LAT |
4. | Milana KRIVONOSA | Džudo klubs Kin/LAT |
5. | Polina ŠLIKOVA | Jelgavas BJSS/LAT |
E U12 M-36 (4) |
1. | Patrīcija GĀZNERE | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Aleksa SEMENA | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Stefanija SERŽANTE | Ādažu BJSS/LAT |
E U12 M-40 (3) |
1. | Madara MAZAPŠA | Kyodai/LAT |
2. | Megija PAVĀRE | Kyodai/LAT |
E U12 M+44 (3) |
1. | Madara BĻODONE | LSPA DS/LAT |
2. | Kristiāna BĒRZIŅA | Alūksnes BJSS/LAT |
E U12 Z-29 (7) |
1. | Maštins SAVINS | Ulbrokas SK/LAT |
2. | Marsels KISEĻOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Timurs GALKINS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Bogdans HOTJANS | Ādažu BJSS/LAT |
E U12 Z-32 (17) |
1. | Ričards ĶĪSIS | Kyodai/LAT |
2. | Gusts PASTARS | Kyodai/LAT |
3. | Sandis NIKOLAJEVS | Kyodai/LAT |
3. | Sando TANASI | TIGER Judo Club/LAT |
5. | Damirs SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Patriks LITVINS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Grigorijs PAKULA | Kyodai/LAT |
7. | Franks PĒTERSONS | Satori/LAT |
E U12 Z-35 (17) |
1. | Dementijs STURME | Sensei/LAT |
2. | Iļdars ŠELUHINS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Markus REINSALU | Kyodai/LAT |
3. | Patriks RIBUŠS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Aleksandrs SEMENISTIJS | Kyodai/LAT |
5. | Dmitrijs ĻITVIŠKO | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Artjoms PAŠKEVIČS | Bosko/LAT |
7. | Aleksans ALEKSANJANS | Jelgavas BJSS/LAT |
E U12 Z-38 (14) |
1. | Dominiks KAUGURS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Rodions LAPPO | Jikan/LAT |
3. | Ivans GRIBANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Aleksejs KNUTARJOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Maksims SELICKIS | Sensei/LAT |
5. | Deniss JANKOVIČS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Arsenijs BELOUSS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Kristaps DAUŠKANS | V.Zeļonija SS/LAT |
E U12 Z-42 (12) |
1. | Tamerlans VOROŅECKIS | Džudo klubs Kin/LAT |
2. | Rauls VĪTOLS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Toms EKMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Miks JAKSTEVIČS | Kyodai/LAT |
5. | Artjoms KAŠČEJEVS | Samurs/LAT |
5. | Daniils PODKUJKO | Kyodai/LAT |
7. | Herberts OZOLIŅŠ | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Ņikita DOBRJANCEVS | Džudo klubs Kin/LAT |
E U12 Z-46 (10) |
1. | Arsenijs SOKIRJANSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Nikita SHALAGAI | Sensei/LAT |
3. | Ovidijus REMEIKA | Roni Biržai/LTU |
3. | Ruslans VASINS | Sensei/LAT |
5. | Artur TRUMM | Rei/EST |
5. | Artjoms GORDEJEVS | Ziemeļblāzma/LAT |
7. | Henrijs ČATS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Atrjoms JERMOLAJEVS | Kyodai/LAT |
E U12 Z-50 (5) |
1. | Timurs AĻEKSEJUKS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Artjioms KEJRANOVS | Jikan/LAT |
3. | Valerijs BAZIĻEVS | Jūrmalas SS/LAT |
4. | Kristians KĻAVA | Jūrmalas SS/LAT |
E U12 Z-55 (7) |
1. | Mikus OZOLS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Norbertas TVOROGAL | LOKYS/LTU |
3. | Jasur KARIM | TIGER Judo Club/LAT |
3. | Jānis BIRNĪTIS | Džudo klubs Kin/LAT |
E U12 Z+55 (4) |
1. | Deniss ANDREJEVS | FUDOSHIN/LAT |
2. | Rūdolfs ČUBARS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Marius PUODŽIŪNAS | Roni Biržai/LTU |
D U14 M-38 (2) |
1. | Varvara PJATECKA | Kyodai/LAT |
D U14 M-42 (2) |
1. | Tatjana BIKOVSKA | Singitaj/LAT |
D U14 M-52 (2) |
1. | Nikola GLUHOVSKA | Kyodai/LAT |
D U14 M-57 (3) |
1. | Sofija KUTKEVIČA | Judokan/LAT |
2. | Elizaveta LOSA | RDsport/LAT |
D U14 M-63 (4) |
1. | Alesja VINCELOVIČA | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Sofia TIUTIUMA | Jelgavas Džudo/LAT |
3. | Agnese UKASA | Vidzemes DS/LAT |
D U14 M+63 (3) |
1. | Viktorija RAGAUSKAITĖ | Draugystė Elektrėnai SK/LTU |
2. | Lauma CERA | Kyodai/LAT |
D U14 Z-35 (9) |
1. | Gustas MICIULEVICIUS | Trakų KKSC/LTU |
2. | Aleksandrs TUUĻS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Matas OLŠAUSKAS | NAGLISGYM/LTU |
3. | Deivs ZVANERS | Kyodai/LAT |
5. | Nojus OLŠAUSKAS | NAGLISGYM/LTU |
5. | Aivis JERMACĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Rokas JASAITIS | NAGLISGYM/LTU |
7. | Dāvis ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
D U14 Z-38 (5) |
1. | Mantas DOBROVOLSKIS | NAGLISGYM/LTU |
2. | Deniss FJODOROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Patriks PĒTERSONS | Satori/LAT |
4. | Alekss KOZLOVSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
D U14 Z-42 (11) |
1. | Mārtiņš IEVIŅŠ | Kyodai/LAT |
2. | Adomas EINIKAS | NAGLISGYM/LTU |
3. | Niks MAULS | Spars/LAT |
3. | Aleksandrs KRŪZE | Samurs/LAT |
5. | Kristians RAUDENIEKS | Samurs/LAT |
5. | Aleksandrs SIDOROVS | Judokan/LAT |
7. | Kajus MILIUKAS | Roni Biržai/LTU |
7. | Matīss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
D U14 Z-46 (19) |
1. | Reinis KRĪGERS | Kyodai/LAT |
2. | Kirils ROMAŅUTINS | Kyodai/LAT |
3. | Artjoms BERESTOVS | Spars/LAT |
3. | Nikita LESNIEKS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Aleksandrs KABACIJS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ņikita KOĻESŅIKS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Maksims TITOVS | Sensei/LAT |
7. | Vadims ŠČERBATJUKS | Ziemeļblāzma/LAT |
D U14 Z-50 (10) |
1. | Maksims SOLOVJOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Avivs SAVINS | Ulbrokas SK/LAT |
3. | Edžus OZOLS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Aleksandrs MALIŠEVS | Ādažu BJSS/LAT |
5. | Vakaris ŽUKAUSKAS | Roni Biržai/LTU |
5. | Nikolajs ŠASTINS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Mikus URBANOVIČS | Sigulda/LAT |
7. | Jēkabs VĒVERS | Sigulda/LAT |
D U14 Z-55 (11) |
1. | Edgars TEICĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Igors PODKUJKO | Kyodai/LAT |
3. | Artjoms AVSJUKEVIČS | Satori/LAT |
3. | Regnārs SKAISTAIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Artjems HAVINS | Spars/LAT |
5. | Marats ŠČERBAKS | Kyodai/LAT |
7. | Nikita KATUA | Jikan/LAT |
7. | Marks KĻUŠINS | Jelgavas Džudo/LAT |
D U14 Z-60 (11) |
1. | Alens PETROVS | Spars/LAT |
2. | Maksims KONSTANTINOVS | Kyodai/LAT |
3. | Dmitrijs KOLOSOVS | Kyodai/LAT |
3. | Renāts DOBRŽANSKIS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Ostins RĀGS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Damirs GAVRILEJS | V.Zeļonija SS/LAT |
7. | Everts KOKINS | Vidzemes DS/LAT |
7. | Emīls PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
D U14 Z-66 (8) |
1. | Timofejs TKAČOVS | Spars/LAT |
2. | Dāvids FŪRMANIS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Rihards MASTIŅŠ | Kyodai/LAT |
3. | Artūrs ZINKEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Bruno ZVEJNIEKS | Spars/LAT |
5. | Arvis BONDARS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Kornejs ISAKANOVS | Bosko/LAT |
7. | Daniels BALTGAILIS | Judokan/LAT |
D U14 Z+66 (8) |
1. | Aleksandrs APSALONS | Spars/LAT |
2. | Tomass Gustavs CELENBERGS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Miks Kristiāns DAUKSTS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Marjans KAROLS | CHALLENGE/LAT |
5. | Jēkabs ZARIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Rolands ANUKRĀNS | CHALLENGE/LAT |
7. | Vilens VLADIMIROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Gļebs ŽUKS | Ādažu BJSS/LAT |
C U16 M-48 (2) |
1. | Delija LAVROVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Nikola BRIKMANE | Jelgavas BJSS/LAT |
C U16 M-52 (3) |
1. | Ksenija ZUČIKA | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Maria KORTSAGINA | Energia/Buffen-do/EST |
C U16 M+63 (3) |
1. | Patricīja KALNIŅA | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Marta GAPEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
C U16 Z-46 (4) |
1. | Gennādijs ZVIRGZDS | Liepājas KSS/LAT |
2. | Kārlis DZINTARS | Sigulda/LAT |
3. | Pavels BAKS | Jelgavas BJSS/LAT |
C U16 Z-50 (3) |
1. | Aleksejs KULAKOVS | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Artemijs FADEJEVS | TIGER Judo Club/LAT |
C U16 Z-55 (13) |
1. | Toms Kristiāns BIRKHĀNS | Kyodai/LAT |
2. | Daniels ABALIHINS | TIGER Judo Club/LAT |
3. | Aleksandrs GLASKOVS | TIGER Judo Club/LAT |
3. | Deniss BRITIKOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Ginters SILIŅŠ | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Reinis DAUKSTS | RDsport/LAT |
7. | Fricis ŠTRAUSS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Ričards ĻUĻS | V.Zeļonija SS/LAT |
C U16 Z-60 (10) |
1. | Markuss ZUĢICKIS | Kyodai/LAT |
2. | Aleksandrs KUZŅECOVS | Kyodai/LAT |
3. | Maksims SMIRNOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kevins ROPS | Alūksnes BJSS/LAT |
5. | Roberts ZAHAROVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Andrejs PUTINS | Jelgavas BJSS/LAT |
7. | Romāns JEMEĻJANOVS | RDsport/LAT |
7. | Maksims IVANOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
C U16 Z-66 (11) |
1. | Daniels ZVANERS | Kyodai/LAT |
2. | Vadims SPROĢIS | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Ernests BRIGMANIS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Illarions BAŠMAKOVS | Ziemeļblāzma/LAT |
5. | Artjoms BOROVKOVS | Bosko/LAT |
5. | Nikass PURPIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Maksimilians HĀNS | RDsport/LAT |
7. | Dāvis RAUSKA | Vidzemes DS/LAT |
C U16 Z-73 (13) |
1. | Jelisejs BUMAŽKINS | Jikan/LAT |
2. | Aigars VJAZEMSKIS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Ričards ZARIŅŠ | V.Zeļonija SS/LAT |
3. | Kristaps RUDZĪTIS | RDsport/LAT |
5. | Zahars LISENKO | Spars/LAT |
5. | Artūrs GRIBUSTS | LSPA DS/LAT |
7. | Tihons LOMANŅIKOVS | Liepājas KSS/LAT |
7. | Maksims MOŽEIKO | Jelgavas BJSS/LAT |
C U16 Z-81 (8) |
1. | Ņikita AFANASJEVS | Kyodai/LAT |
2. | Ričards ZOROVS | Jelgavas BJSS/LAT |
3. | Artūrs JACENKO | Satori/LAT |
3. | Dāvis LIEPIŅŠ | Liepājas KSS/LAT |
5. | Kai Dmitrij HARDER | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Adrians SAVINS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Oskars MARCINKEVIČS | Alūksnes BJSS/LAT |
7. | Pauls PAMPE | Jelgavas BJSS/LAT |
C U16 Z+81 (6) |
1. | Artēmijs BLAŽEVIČS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Vadims NESTEROVS | Kyodai/LAT |
3. | Matvejs KAMENSKIS | Bosko/LAT |
3. | Andrejs STIBELIS | Spars/LAT |
B U18 M-63 (3) |
1. | Marta GAPEJEVA | Ādažu BJSS/LAT |
2. | Arina POLUEKTOVA | Energia/Buffen-do/EST |
B U18 Z-60 (3) |
1. | Maksims ROMANOVS | Jelgavas BJSS/LAT |
2. | Krišjānis CERS | Kyodai/LAT |
B U18 Z-66 (8) |
1. | Ļevs RIBAKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Ernests PASTARS | Kyodai/LAT |
3. | Roberts BANKEVICS | Ādažu BJSS/LAT |
3. | Svjatoslavs MEDVEDEVS | V.Zeļonija SS/LAT |
5. | Andrejs MAKARČENKO | Jelgavas BJSS/LAT |
5. | Maksimilians RUDASS | Makkabi/LAT |
7. | Nikita EGOROV | Energia/Buffen-do/EST |
7. | Artjoms ŽUKOVS | V.Zeļonija SS/LAT |
B U18 Z-73 (8) |
1. | Rolands KAZAČENOKS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Markuss ŠAICĀNS | Kyodai/LAT |
3. | Damirs VOLODJKO | Spars/LAT |
3. | Timofeis MAKSIMOVS | Satori/LAT |
5. | Markuss POMASKOVS | Kyodai/LAT |
5. | Kristaps NARTIŠS | Ādažu BJSS/LAT |
7. | Rūdis JANOVS | Kyodai/LAT |
7. | Raimonds REVA | Singitaj/LAT |
B U18 Z-81 (2) |
1. | Ronalds PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
B U18 Z+81 (4) |
1. | Aristarhs KRAUZE | V.Zeļonija SS/LAT |
2. | Ričards Roberts DĀRZNIEKS | Satori/LAT |
3. | Eduards PLOSTNIEKS | V.Zeļonija SS/LAT |
A U21 M-70 (3) |
1. | Kristina KARPENKO | Energia/Buffen-do/EST |
2. | Jūlija CELENBERGA | Alūksnes BJSS/LAT |
A U21 Z-66 (5) |
1. | Artjoms KVAŠŅINS | Spars/LAT |
2. | Kirils GOLUBEVS | Liepājas KSS/LAT |
3. | Daniels RŪSIS | Jelgavas BJSS/LAT |
4. | Danila SUHORUKOVS | Makkabi/LAT |
A U21 Z-81 (5) |
1. | Roberts JAVORSKIS | Alūksnes BJSS/LAT |
2. | Gundars SVILĀNS | Alūksnes BJSS/LAT |
3. | Roberts PURS | Alūksnes BJSS/LAT |
4. | Ēriks FEDOTOVS | Alūksnes BJSS/LAT |
A U21 Z+90 (2) |
1. | Roberts STARČAKS JANKAUSKS | Liepājas KSS/LAT |